kick ass 2 2013 full hd izle 720p izle

Göster Gününü 2 - Kick-Ass 2 (2013)

kick ass 2 2013 IMDB Puanı 6.6
    
 1 saat 43 dakika


  Yönetmen: Jeff Wadlow
Ülke: ABD, İngiltere
Tür: Aksiyon, Komedi, Suç
Vizyon: 16 Ağustos 2013
Oyuncular: Chloë Grace Moretz, Aaron Taylor-Johnson, Morris Chestnut, Claudia Lee, Amy Anzel, Clark Duke, Augustus Prew, Jim Carrey, Christopher Mintz-Plasse

Çokça beğenilen Kick-Ass filminin devamı niteliğinde çekilen yapıtta ilk filmde yaşananların ardından bir yıl geçmiştir. Mindy/ Hit-Girl, babasının da yönlendirmesiyle süper kahramanlar ekibinden ayrılır ve normal bir hayat kurmaya çalışır. Dave / Kick-Ass de normal hayata nispeten dönmüş olsa da Justice Forever isimli kendisine benzeyen kahramanlardan oluşan bu grubu gördüğünde onlara katılmaya karar verir. Justice Forever bir gece yeni bir görev kararı alır; bu seferki hedefleri Mr. Kim tarafından yönetilen ve çocukları pazarlayan bir çetenin izini sürmektir. Bu kötücül lider bir grup Latin Amerikalı çocuğu kaçırır; Kick-Ass, Battle Guy ve diğerlerinin yapması gereken şey ise daha fazla geç olmadan onları kurtarmaktır.

Filmin yönetmenliğini ve çizgi roman uyarlamasını bu sefer Jeff Wadlow üstlenirken ilk filmde seyrettiğimiz Aaron Taylor-Johnson, Chloë Moretz, Christopher Mintz-Plasse, Nicolas Cage ve Yancy Butler da karşımıza çıkacak isimler arasında.