Aaron Eckhart Filmleri (16 sonuç)

The Dark Knight 2008 full hd izle 720p izle

Kara Şövalye - The Dark Knight (2008)

9.0 IMDB Puanı 9.0
    
 2 saat 32 dakika


  Yönetmen: Christopher Nolan
Ülke: ABD, İngiltere
Tür: Aksiyon, Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 25 Temmuz 2008
Oyuncular: Christian Bale, Heath Ledger, Aaron Eckhart, Michael Caine, Maggie Gyllenhaal

"Bazı insanlar para gibi mantıklı şeyler aramazlar.
Onları satın almak, korkutmak, onlarla anlaşmak ya da pazarlık etmek mümkün değildir. Bazı insanlar dünyanın yanıp kül olduğunu görmek isterler sadece.”

Hit aksiyon filmi “Batman Begins/Batman Başlıyor”u izleyen devam filmi “The Dark Knight/Kara Şövalye” yönetmen Christopher Nolan ve Bruce Wayne/Batman rolündeki başrol oyuncusu Christian Bale’i tekrar bir araya getiriyor.

Teğmen Jim Gordon’un ve yeni Bölge Savcısı Harvey Dent’in yardımını alan Batman, Gotham City’deki organize suçu tamamen yok etmek için harekete geçer. Üçlü ittifak başlangıçta etkili olur ancak kısa süre sonra kendilerini, yükselişteki bir suç dahisinin avı olarak bulurlar. Joker diye bilinen suçlu, Gotham’ı anarşiye boğar ve Kara Şövalye’yi, kahraman ve kanun dışı suç savaşçısı arasındaki ince çizgiyi geçmeye bir adım daha yaklaştırır.
Sully 2016 full hd izle 720p izle

Sully (2016)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 1 saat 36 dakika


  Yönetmen: Clint Eastwood
Ülke: ABD
Tür: Biyografi, Dram
Vizyon: 9 Eylül 2016
Oyuncular: Tom Hanks, Aaron Eckhart, Valerie Mahaffey, Delphi Harrington, Mike O'Malley, Jamey Sheridan, Anna Gunn, Laura Linney

15 Ocak 2009 tarihinde US Airways'in 1549 sefer sayılı uçuşu, kalkıştan çok kısa bir süre sonra her 2 motorunada kuş çarpması sonucu zorunlu olarak Hudson Nehri'nde son bulmuş, can kaybı yaşanmayan olayda uçağı başarılı bir şekilde nehre indiren pilot Chesley "Sully" Sullenberger bir halk kahramanı ilan edilmişti.

Fakat bu kahramanlık Chesley "Sully" Sullenberger'ın hayatındaki fırtınalı günlerin habercisi olarak görülmesine neden olmuştur. Zira kaza mercek altına alınır ve Sully'nin kazada hata yapıp yapmadığı araştırılır.

Sully bir kahraman mıdır yoksa, 155 yolcunun canını tehlikeye atan ve bir uçağı enkaza çeviren beceriksiz bir pilot mudur?

Eski pilot Chesley Sullenger'ın kitabından sinemaya uyarlanan filmde, pilotu Tom Hanks canlandırırken, Aaron Eckhart, Laura Linney, Anna Gunn gibi isimler de filmin oyuncu kadrosunda yer alıyor.
Thank You for Smoking 2005 full hd izle 720p izle

Sigara İçtiğiniz İçin Teşekkürler - Thank You for Smoking (2005)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 1 saat 32 dakika


  Yönetmen: Jason Reitman
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram
Vizyon: 9 Eylül 2005
Oyuncular: Joan Lunden, Eric Haberman, Aaron Eckhart, Mary Jo Smith, Todd Louiso, Jeff Witzke, J.K. Simmons, Katie Holmes, Robert Duvall

Nick Naylor, büyük bir sigara şirketinin sözcüsü olarak sigara üreticilerinin ve sigara tiryakisi olan insanların haklarını savunmaktadır. Fakat bu iş sanıldığı kadar kolay değildir. Sigaranın sağlığa verdiği korkunç zararlar, kullanıcılar tarafından bile bilinen bir gerçektir.

Sigaranın bu olumsuz imajını düzeltmek için yeni bir çalışma başlatan Nick, karşısında sağlık örgütlerini ve amansız bir senatörü bulur. Bunların hiçbirinden gözü korkmayan Nick için kırılma noktası, oğlunun ona bakış açısının değişmesi olacaktır.

Kurnaz yapısı ve hiciv dolu senaryosu ile oldukça beğeni toplayan film, Amerika'dan son senelerde çıkan en iyi komedilerden biri olarak değerlendiriliyor.
Thursday 1998 full hd izle 720p izle

Zor Perşembe - Thursday (1998)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 1 saat 23 dakika


  Yönetmen: Skip Woods
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 10 Eylül 1998
Oyuncular: Thomas Jane, Aaron Eckhart, Paulina Porizkova, James LeGros, Paula Marshall

Casey Wells, Los Angeles şehir merkezinin acımasız sokaklarında yaşadığı inanılmaz olayların üstüne bir sünger çekmiş ve yeni yerleştiği sakin bir mahallede suç ve suçlulardan oluşan o eski günlerinden uzak yaşamaktadır. Bir Perşembe günü, eski ortaklarından Eckhart elinde çok dikkatini çeken garip bir bavulla çıkagelir. Casey'in o sakin yaşantısı bir anda sona ermiştir. Karşısına uyuşturucu kaçakçıları, insanı çıldırtan davranışlı güzeller güzeli bir kadın ve pis işlere bulaşmış polisler çıkar. Ama onu öldürmek niyetiyle gelirler. Casey, o eski günlerinde yaptığı gibi kurnazca hilelere ve kendine has bazı oyunlara başvurarak onlardan kurtulmaya çalışır. Eğer onlardan kurtulmayı başarır ve ertesi güne sağ çıkabilirse, eski ortağının uyuşturucu kaçakçılarından çaldığı ve bavulunda sakladığı milyonlarca doların da sahibi olabilecektir.
My All American 2015 full hd izle 720p izle

My All American (2015)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 1 saat 58 dakika


  


Yönetmen: Angelo Pizzo
Ülke: ABD
Tür: Biyografi, Dram, Spor
Vizyon:
Oyuncular: Aaron Eckhart, Finn Wittrock, Rett Terrell, Michael Reilly Burke, Robin Tunney, Sarah Bolger, Juston Street

Hayatını Amerikan futboluna adamış olan Freddie Steinmark adlı genç futbolcunun hayat öyküsünü ele almaktadır.
Bleed for This 2016 full hd izle 720p izle

Bleed for This (2016)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 1 saat 57 dakika


  


Yönetmen: Ben Younger
Ülke: ABD
Tür: Biyografi, Dram, Spor
Vizyon: 1 Kasım 2016
Oyuncular: Miles Teller, Aaron Eckhart, Katey Sagal, Ciarán Hinds, Ted Levine, Jordan Gelber, Amanda Clayton

Film, ölümcül bir araba kazasından sonra yeniden yürüyüp yürüyemeyeceğini dahi bilinmeyen ama spor tarihinin en inanılmaz geri dönüşünü gerçekleştiren Dünya Box Şampiyonu Vinny Pazienza'nın ilham veren yaşamını konu alıyor.
Neverwas 2005 full hd izle 720p izle

Geçmişin Peşinde - Neverwas (2005)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    

  


Yönetmen: Joshua Michael Stern
Ülke: ABD
Tür: Dram, Fantastik, Gizem
Vizyon:
Oyuncular: Aaron Eckhart, Brittany Murphy, Ian McKellen

Hayal ve Gerçek, Geçmiş ve Şimdiki Zaman... Geçmişin Peşinde, genç bir adamın çocukluğunda kurduğu hayal dünyasının belki de gerçekten var olduğunu keşfetmesinin büyüleyici hikayesini anlatıyor... William Hurt, Jessica Lange ve Brittany Murphy gibi tamamı yıldız oyunculardan oluşan kadrosuyla Neverwas, uzun süre akıllardan çıkmayacak sihirli bir yolculuk.
Olympus Has Fallen 2013 full hd izle 720p izle

Kod Adı: Olympus - Olympus Has Fallen (2013)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 2 saat


  Yönetmen: Antoine Fuqua
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Gerilim
Vizyon: 10 Mayıs 2013
Oyuncular: Gerard Butler, Aaron Eckhart, Finley Jacobsen, Dylan McDermott, Rick Yune, Morgan Freeman

Mike Banning, Amerika Birleşik Devletleri'ne bağlı çalışan, özel kuvvetler biriminde görevli bir gizli güvenlik ajandır. Bir akşam Başkan ve eşi bir davete giderlerken yolda trajik bir kaza meydana gelir. Banning'in tek bir simi kurtarma şansı vardır, o da tercihini eşini feda ederek Başkan'dan yana kullanır. Olay sonrası büroda herkes doğru yaptığını söyleyerek Mike'ı desteklese de saha görevinden alınarak masa başı bir işe atanır. Fakat ABD'yi hiç hesapta olmayan büyük bir saldırı beklemektedir. İçeriden köstebeklerin yönettiği terörist bir eylemle Beyaz Saray büyük bir saldırıya ve ihanete uğrar. Başkan teröristlerce esir alınmıştır ve Pentagon'un eli kolu bağlıdır. Bu olağanüstü koşullar altında tek çareleri Mike'ın cesur ve kahramanca giriştiği kurtarma operasyonuna bağlıdır.

Yönetmenliğini King Arthur, Tears of the Sun ve Training Day gibi aksiyon filmlerinden tanıdığımız Antoine Fuqua'ın üstlendiği filmin senaryosu ise ilk yapımlarına imza atan Creighton Rothenberger ve Katrin Benedikt ikilisine ait. Filmin başrolünde Gerard Butler yer alırken kadroda kendisine Aaron Eckhart, Ashley Judd ve Morgan Freeman eşlik ediyor.
Paycheck 2003 full hd izle 720p izle

Hesaplaşma - Paycheck (2003)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 59 dakika


  Yönetmen: John Woo
Ülke: ABD, Kanada
Tür: Bilim Kurgu, Gerilim, Aksiyon
Vizyon: 5 Mart 2004
Oyuncular: Ben Affleck, Aaron Eckhart, Uma Thurman, Paul Giamatti, Colm Feore

Michael Jennings dünyanın en iyi mühendislerinden biridir. ürün geliştirme deprtmanında çalışan Michael Jennings ürünleri geliştirdikden sonra hafızasını sildirmektedir.Michael Jennings bu sefer 3 yıl sürecek bir işe girmiştir. projenin ne olduğunu kimse bilmemektedir. Michael Jennings bu işin sonunda yüklü bir miktar para alacaktır. parasına almaya giden jennings tüm parasını 20 parça basit eşya karşısında bağışladığını duyduğunda şok yaşar. ama bu 20 parça eşya onun hayatını değiştirecektir.
The Rum Diary 2011 full hd izle 720p izle

Tutku Günlükleri - The Rum Diary (2011)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 2 saat


  Yönetmen: Bruce Robinson
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram, Romantik
Vizyon: 6 Ocak 2012
Oyuncular: Johnny Depp, Aaron Eckhart, Michael Rispoli, Amber Heard, Richard Jenkins

1950'li yıllarda serbest gazetecilik yapan Paul Kemp(Depp), New York'taki hayatını bırakarak, küçük bir gazetede çalışmak için Porto Rico'ya gider. Gazetede çalışan Amerikalıların iç yüzlerini kısa bir sürede keşfeder. Kemp, çevresini saran öz yıkıma meyilli bu gruptan uzak durmaya ve kendisini korumaya çalışmaktadır.
The Expatriate 2012 full hd izle 720p izle

Sürgün - The Expatriate (2012)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 1 saat 40 dakika


  Yönetmen: Philipp Stölzl
Ülke: ABD, Kanada, Belçika, İngiltere
Tür: Aksiyon, Gerilim
Vizyon: 17 Mayıs 2013
Oyuncular: Aaron Eckhart, Olga Kurylenko, Liana Liberato, Garrick Hagon, Kate Linder

Eski bir CIA ajanı olan Ben Logan ,kızının ve kendisinin öldürülmesine karar verildiğini öğrenir . Çok önemli bir uluslararası casusluk olayı söz konusudur. Yıllardır CIA ajanlığı yapmış olan Ben bu savaşta eskisinden daha yalnızdır ve düşmanları oldukça güçlüdür. Bir kedi fare oyununa sönüşen bu kaçış Ben için hayatının en zor görevidir ve bu sefer bir de sahip çıkması ve koruması gereken kızı vardır. Logan avcılarından daha zekice davranarak onları alt etmeye çalışırken aynı zamanda gerçeği de ortaya çıkarmanın peşindedir. Filmin yönetmenliğini Philipp Stölzl yaparken , başrollerde Olga Kurylenko, Aaron Eckhart ve Liana Liberato'yu izliyoruz.
Love Happens 2009 full hd izle 720p izle

Aşk Olur - Love Happens (2009)

5.6 IMDB Puanı 5.6
    
 1 saat 49 dakika


  Yönetmen: Brandon Camp
Ülke: ABD, Kanada, İngiltere
Tür: Dram, Romantik
Vizyon: 15 Eylül 2009
Oyuncular: Aaron Eckhart, Jennifer Aniston, Dan Fogler, John Carroll Lynch, Martin Sheen

Filmde Aaron Eckhart, kitabı çoksatanlar arasına giren bir modern zamanlar gurusu. Kadınlar ona bayılıyor, çünkü o her şeyi biliyor. Aslında bir dul olan ve keyfi çok da yerinde olmayan yazar Seattle'da bir seminere konuk oluyor ve orada bir kadınla karşılaşıyor. Aralarındaki yakınlaşma giderek ikisinin de hayatını değiştirecek güçlü bir aşka dönüşüyor.
The Black Dahlia 2006 full hd izle 720p izle

Cehennem Çiçeği - The Black Dahlia (2006)

5.6 IMDB Puanı 5.6
    
 2 saat 1 dakika


  Yönetmen: Brian De Palma
Ülke: Almanya, ABD, Fransa
Tür: Suç, Dram, Gizem
Vizyon: 9 Şubat 2007
Oyuncular: Josh Hartnett, Scarlett Johansson, Aaron Eckhart, Hilary Swank, Mia Kirshner

15 Ocak 1947'de, Los Angeles'da boş bir arsada, işkence edilerek öldürülmüş genç ve güzel bir kadının cesedi bulunur. Kurban, gazete manşetlerine Siyah Dalya olarak geçmiştir ve ölümü Kaliforniya tarihinin en büyük insan avını başlatır.
Bucky Bleichert ve Lee Blanchard kendilerini Siyah Dalya soruşturmasının tam ortasında bulurlar: İki polis, iki sert erkek, iki arkadaş ve aynı kadına aşık iki rakip. Ancak Siyah Dalya ikisinin de takıntısı haline gelecektir. Hayatıyla ilgili her şeyi bilmek, katilini yakalamak ve ona ölümünde bile sahip olmak isteyecekler, araştırmaları onları savaş sonrası Hollywood'unun karanlık yüzüne, ölü kadının hayatının ve ölümünün derinliklerine götürecektir
The Core 2003 full hd izle 720p izle

Kor - The Core (2003)

5.4 IMDB Puanı 5.4
    
 2 saat 15 dakika


  Yönetmen: Jon Amiel
Ülke: ABD, Almanya, Kanada
Tür: Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu
Vizyon: 4 Nisan 2003
Oyuncular: Aaron Eckhart, Christopher Shyer, Ray Galletti, Hilary Swank, Delroy Lindo, Eileen Pedde, Rekha Sharma

Dünyanın çeşitli yerlerinde sebebi açıklanamayan felaketler meydana gelmesi üzerine arkasındaki sırrı çözmek için bilim adamlarından olusan bir ekip kurulur.Yapılan araştırmalar sonucu hiçte iç açıcı değildir.Dünya merkezindeki çekirdeğin dönüşü durmuştur ve bir şeyler yapılmazsa yer yüzündeki her şey yok olacaktır.Akademi Ödüllü Hillary Swank başrolde , Yardımcı rollerde ise Delroy Lindo, Emmy Ödüllü Stanley Tucci ve Akademi Ödölü adayı Alfre Woodard'ınoynadığı bu etkileyici macera ile gerilim dolu bu yolculuğa hazır olun.
Incarnate 2016 full hd izle 720p izle

Şeytanın Oğlu - Incarnate (2016)

5.2 IMDB Puanı 5.2
    
 1 saat 31 dakika


  Yönetmen: Brad Peyton
Ülke: ABD
Tür: Korku, Gerilim
Vizyon: 30 Aralık 2016
Oyuncular: Carice van Houten, Aaron Eckhart, David Mazouz, Catalina Sandino Moreno, Emjay Anthony, Breanne Hill

Vahim bir kaza nedeniyle tekerlekli sandalyeye mahkum olarak yaşayan Dr. Seth Ember?ın çok özel bir becerisi vardır. Ruhu iblis tarafından ele geçirilen insanları, onların zihinlerine girerek kurtarabilmektedir. 11 yaşında bir çocuğa yardım etmesi için çağırılınca hiç duraksamayan doktor çocuğun zihninde gördüğü şey şaşkına çevirir. Rastladığı iblis, yıllar önce doktorun eşi ve çocuğunun ölümüne neden olanın ta kendisidir. Doktor, artık hem kendi intikamını almak hem de şeytanın çocuğu öldürmesini engellemek için amansız bir savaş verecektir... Başrolünde Aaron Eckhart?ın bulunduğu filmin yönetmeni ?San Andreas Fayı?nı da yöneten Brad Peyton. ?Ruhlar Bölgesi?, ?Paranormal Etkinlik? ve ?Arınma Gecesi? gibi filmlerin arkasındaki ekibin elinden çıkan filmin başrollerinde Aaron Eckhart, John Pirruccello ve Catalina Sandino Moreno gibi isimler yer alıyor.
I, Frankenstein 2014 full hd izle 720p izle

Frankenstein: Ölümsüzlerin Savaşı - I, Frankenstein (2014)

5.1 IMDB Puanı 5.1
    
 1 saat 32 dakika


  Yönetmen: Stuart Beattie
Ülke: ABD, Avustralya
Tür: Aksiyon, Fantastik, Bilim Kurgu
Vizyon: 24 Ocak 2014
Oyuncular: Yvonne Strahovski, Bill Nighy, Caitlin Stasey, Aaron Eckhart, Jai Courtney, Miranda Otto, Kevin Grevioux

Tarihin en ayrıksı karakterlerinden biri olan Frankenstein'ın üzerine çekilen onlarca filmden sonra yepyeni bir hikayeye odaklanan I Frankenstein, Dr. Victor Frankenstein'ın kendi elleriyle yarattığı canavarının hikayesini ele alıyor. Yaratıcısının soyadını alıp yola çıkan Adam, antik bir şehirde iki ölümsüz klan arasında yaşanan bir savaşa sürükleniyor. Bu karanlık ve vahşi kentte süregelen korkunç savaşın sıradışı yanı ise iki tarafın da ölümsüz varlıklardan oluşması oluyor.

Orijinali Mary Shelley tarafından Frankenstein or the Modern Prometheus ismiyle 1818 yılında yayınlanan hikaye, 1910 yılında ilk kez sinemaya uyarlandığından bu yana çeşitli örnekleriyle beyaz perdede canlandı. Bu son uyarlamanın yönetmen koltuğunda Karayip Korsanları: Kara İnci'nin Laneti ve Avustralya filmlerinin senaryolarını yazan Stuart Beattie bulunuyor.