Adrien Brody Filmleri (20 sonuç)

The Pianist 2002 full hd izle 720p izle

Piyanist - The Pianist (2002)

8.5 IMDB Puanı 8.5
    
 2 saat 30 dakika


  Yönetmen: Roman Polanski
Ülke: Fransa, Polonya, Almanya, İngiltere
Tür: Biyografi, Dram, Savaş, Tarihi
Vizyon: 28 Şubat 2003
Oyuncular: Adrien Brody, Emilia Fox, Michal Zebrowski, Ed Stoppard, Maureen Lipman, Frank Finlay, Thomas Kretschmann

Wladyslaw Szpilman, savaş patlak verdiğinde 27 yaşındaydı ve Polonya'nın geleceği en parlak konser piyanistlerinden biriydi. Luftwaffe'de radyo istasyonu bombalandığında Chopin'in C minor Nocturne'nü çalıyordu.Tüm Yahudiler gibi o ve ailesi de evlerinden çıkartılarak Varşova gettolarına sürülmüştü. Bu çok yetenekli genç adam yeni yaşamında karaborsacıların ve işbirlikçilerin eğlendiği barlarda çalmaya başlamıştır.İşte bu işbirlikçilerden biri onu ve ailesini ölüme götüren esir kampı trenlerinden birinden kurtarmıştır. Savaş fısıltıları, direnişçiler ve sürpriz bir Alman subayı sayesinde Szpilman savaşta hayatta kalmayı başarır.
The Grand Budapest Hotel 2014 full hd izle 720p izle

Büyük Budapeşte Oteli - The Grand Budapest Hotel (2014)

8.1 IMDB Puanı 8.1
    
 1 saat 40 dakika


  Yönetmen: Wes Anderson
Ülke: ABD, Almanya
Tür: Komedi
Vizyon: 11 Nisan 2014
Oyuncular: Ralph Fiennes, F. Murray Abraham, Mathieu Amalric, Adrien Brody, Willem Dafoe, Jeff Goldblum, Harvey Keitel, Jude Law, Bill Murray, Edward Norton, Saoirse Ronan, Jason Schwartzman, Léa Seydoux, Tilda Swinton, Tom Wilkinson, Owen Wilson

İkinci Dünya Savaşı sırasında, Avrupa'nın ünlü bir otelinde geçen film, otelin emektar görevlisi ile genç çalışanı arasındaki arkadaşlığa odaklanırken, 20'nci yüzyıl başı Avrupa'sındaki kültürel ve politik değişimi de konu ediniyor.
Detachment 2011 full hd izle 720p izle

Kopma - Detachment (2011)

7.7 IMDB Puanı 7.7
    
 1 saat 37 dakika


  


Yönetmen: Tony Kaye
Ülke: ABD
Tür: Dram
Vizyon: 25 Nisan 2011
Oyuncular: Adrien Brody, Marcia Gay Harden, James Caan, Christina Hendricks, Lucy Liu, Marcia Gay

Öğrencileriyle birebir ilişki kurabilen, fazlasıyla yetenekli bir eğitimci olan Henry Barthes bu mesleği arka plana atarak geçici olarak öğretmenlik yapmaktadır. Şimdiye kadar hiç bir okulda arkadaşları ve öğrencileriyle duygusal bağ kuracak kadar kalamaz. Son gönderildiği devlet okulunda ise öğrencileri hatta okulun yöneticisine kadar insanlar içine kapanık yaşamaktadır. Öğrencilerinden bir tanesinin sokakta yaşamasına göz yummayan bu değerli öğretmen onun evine dönmesi için elinden gelen bütün çabayı gösterir. Hayatta hala sevgiyi hakeden insanlar vardır....
King Kong 2005 full hd izle 720p izle

King Kong (2005)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 3 saat 7 dakika


  Yönetmen: Peter Jackson
Ülke: Yeni Zellanda, ABD, Almanya
Tür: Aksiyon, Macera, Dram, Romantik
Vizyon: 16 Aralık 2005
Oyuncular: Naomi Watts, Jack Black, Adrien Brody, Thomas Kretschmann, Colin Hanks

"The Lord of the Rings" üçlemesinin Oscar ödüllü yönetmeni Peter Jackson'ı bugünlere getiren ve dünyanın en büyük yönetmenlerinden birisi yapan sürecin başlangıcında bir maymun vardı. Yıllar sonra tekrar Kafatası Adasına dönen Peter Jackson, "King Kong" ile olağanüstü bir karakter çalışması, sürprizlerle dolu bir aşk öyküsü ve ancak 150 milyon dolarlık bütçenin yaratabileceği öfkeli dinozorları beyaz perdeye getiriyor.
The Jacket 2005 full hd izle 720p izle

Çıldırış - The Jacket (2005)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 1 saat 43 dakika


  Yönetmen: John Maybury
Ülke: ABD, Almanya
Tür: Dram, Gizem, Bilim Kurgu
Vizyon: 29 Temmuz 2005
Oyuncular: Adrien Brody, Keira Knightley, Kris Kristofferson, Jennifer Jason Leigh, Kelly Lynch, Daniel Craig

Jack Starks, Körfez Savaşı sırasından başından ağır yaralanmasına rağmen hayatta kalabilmiş eski bir askerdir. İyileşmesine rağmen sürekli hafıza problemleri yaşayan Jack, hiç akrabası da olmadığı için bu krizleri daha da ağır geçirmektedir. Son çare olarak doğduğu kasabaya, Vermont'a geri dönmeye karar verir.

Otostopla yoluna devam eden Jack, arabası bozulmuş sarhoş bir kadına yardım eder. Kadının 8 yaşında bir kızı vardır. Kanada sınırını geçmek üzere yol alan bir adam tarafından arabaya alınırlar ve biraz ileride polis kontrolü ile karşılarşırlar.

Jack'in gelgitlerle dolu hafızasındaki son görüntüler bunlardır. Kendine geldiğinde bir akıl hastanesine hapsedildiğini fark eden genç adam, bir polis memurunu öldürmekle suçlanmaktadır. Olayla ilgili hiçbir şey hatırlamayan Jack, kendisine deneysel ilaçlar verip işi daha da çıkılmaz hale getiren Dr. Becker'ın hastasıdır.

Düşle gerçek arasında gidip gelen adam, Jackie adında bir kızla tanıştığını hatta bir geceyi onun evinde geçirdiğini hatırlar. Kurtuluşu bu genç kadının ellerinde midir, yoksa düşlerindeki gibi dört gün sonra ölecek midir?
The Darjeeling Limited 2007 full hd izle 720p izle

Küs Kardeşler Limited Şirketi - The Darjeeling Limited (2007)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    

  


Yönetmen: Wes Anderson
Ülke: ABD
Tür: Dram, Komedi, Macera
Vizyon:
Oyuncular: Adrien Brody, Jason Schwartzman, Owen Wilson

Bambaşka yapılarda üç kardeş bir gün uzun bir yolculuğa çıkacak olduklarından habersizdirler. Hayat her insana kendi içsel yolculuğu için sınırsız imkanlar tanır ve bu bazen sevdiklerimizin ölümü de olabilir. Üç farklı karakterde kardeşin babaları ölür. Bu olayın ardından Hindistan’a yolculuğa çıkarlar. İşte o yolculukta fantastik maceralar beklemektedir kardeşleri. Film, Wes Anderson’ın elinden çıkmadır. The Darjeeling Limited - Küs Kardeşler Limited Şirketi 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
Yi jiu si er 2012 full hd izle 720p izle

1942'ye Dönüş - Yi jiu si er (2012)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 2 saat 25 dakika


  


Yönetmen: Xiaogang Feng
Ülke: Çin
Tür: Dram
Vizyon: 11 Kasım 2012
Oyuncular: Tim Robbins, Adrien Brody, Daoming Chen, Fan Xu, Hanyu Zhang

1942’ye Dönüş, Çin’in Henan bölgesinde mültecilerin yoksullukla mücadelesini ve kıtlığın nasıl yavaş yavaş onların sonunu hazırladığını anlatan tarihi bir film.

Theodor White Amerikalı bir gazetecidir. Kendi hayatını tehlikeye atmayı göze alarak yaşanan insanlık dışı olayları belgeler fakat Çinli lider sorunu görmezden gelir. Ta ki White’ın haberi Time dergisinde yayınlanana kadar.
The Brothers Bloom 2008 full hd izle 720p izle

Bloom Kardeşler - The Brothers Bloom (2008)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    

  


Yönetmen: Rian Johnson
Ülke: ABD
Tür: Dram, Komedi, Macera
Vizyon:
Oyuncular: Adrien Brody, Mark Ruffalo, Rachel Weisz

Dünyanın en iyi dolandırıcıları olan Bloom kardeşler, milyonerleri birbirinden değişik senaryolarla dolandırmakla geçinirler. Stephan ve sessiz ortakları Bang-Bang son işlerini yapmak adına bir araya gelir. Son işleri ise zengin ve güzel olan Penelope’yi çıkardıkları dünya turunda dolandırmaktır. The Brothers Bloom - Bloom Kardeşler 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
Hollywoodland 2006 full hd izle 720p izle

Hollywood Ülkesi - Hollywoodland (2006)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 2 saat 6 dakika


  Yönetmen: Allen Coulter
Ülke: ABD
Tür: Biyografi, Suç, Dram
Vizyon: 31 Ağustos 2006
Oyuncular: Adrien Brody, Diane Lane, Ben Affleck, Bob Hoskins, Robin Tunney

16 Haziran 1959... "Süpermen'in Maceraları" filminin Çelik Adamı George Reeves (Akademi Ödüllü Ben Affleck) için Hollywood'un görkemli günleri ölümüyle sona erer. Hollywood Tepeleri'ndeki evinde bir kurşun yarasıyla ölü bulunan Reeves ardında genç yıldız adayı bir nişanlı, milyonlarca acılı hayran ve bir anne bırakır. Ölümünün peşinden sadece annesi Helen Bessolo (Lois Smith) gidecek ve cevapsız sorulara yanıt arayacaktır. Helen suçlunun bulunmasını ya da en azından soruların cevaplarını isterken Los Angeles polisi dosyayı kapatır. Ancak Helen özel dedektif Louis Simo (Akademi Ödüllü Adrien Brody) ile anlaşır. Simo bir süre sonra düğümü çözecek şeyin; Reeves'in, MGM stüdyolarının yöneticisi Eddie Mannix (Oskar adayı Bob Hoskins)'in karısı Toni Mannix (Oscar adayı Diane Lane) ile yaşadığı ateşli ilişki olduğunu keşfeder.
Third Person 2013 full hd izle 720p izle

Üçüncü Şahıs - Third Person (2013)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 2 saat 17 dakika


  Yönetmen: Paul Haggis
Ülke: İngiltere, ABD, Almanya, Belçika
Tür: Dram, Romantik
Vizyon: 30 Nisan 2014
Oyuncular: Liam Neeson, Maria Bello, Mila Kunis, Kim Basinger, Michele Melega, Adrien Brody, Gianni Franco

3 farklı şehirde geçen 3 aşk hikayesinden söz eden film, 3 inanılmaz şehri arka planına alıyor: New York, Roma ve Paris...

Filmin oyuncu kadrosunda Liam Neeson, Mila Kunis, James Franco, Olivia Wilde, Casey Affleck, Adrian Brody, Mario Bello ve Kim Basinger gibi yıldız oyuncular bulunuyor.
Predators 2010 full hd izle 720p izle

Av - Predators (2010)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 1 saat 47 dakika

Yönetmen: Nimród Antal
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu
Vizyon: 3 Eylül 2010
Oyuncular: Adrien Brody, Topher Grace, Alice Braga, Walton Goggins, Oleg Taktarov

Royce adlı bir paralı askerin öncülüğünde kurulan özel bir tim, savaş sanatları konusunda uzmanlaşmıştır. Aralarında yakuzaların, dövüş ustalarının, paralı askerlerin yer aldığı bu birlik, en az kendileri kadar acımasız uzaylılarla çarpışmak zorundadır. Yokedici uzaylara karşı bu mücadelede, bir süre sonra kendilerinin yem olduğunu anlayacaklardır.
The Experiment 2010 full hd izle 720p izle

Deney - The Experiment (2010)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 1 saat 36 dakika

Yönetmen: Paul Scheuring
Ülke: ABD
Tür: Dram, Gerilim
Vizyon: 31 Aralık 2010
Oyuncular: Adrien Brody, Forest Whitaker, Cam Gigandet, Clifton Collins Jr., Ethan Cohn

Alman yapımı aynı adlı filmden uyarlanan bu filmde 26 kişi, psikolojik bir deney için gardiyan ve mahkum rolünü oynamaya başlarlar... Deneyin devamında olaylar karmaşık bir boyuta ulaşacak ve kontrolden çıkacaktır
Manhattan Night 2016 full hd izle 720p izle

Manhattan Gecesi - Manhattan Night (2016)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 53 dakika


  Yönetmen: Brian DeCubellis
Ülke: ABD
Tür: Suç, Dram, Gizem, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Yvonne Strahovski, Adrien Brody, Jennifer Beals, Campbell Scott, Steven Berkoff, Linda Lavin, Kevin Breznahan

Porter Wren karakterindeki Adrien Brody'nin hayatındaki skandalların, işi ve evliliğine olan yansımalarına odaklanıyor. Filmde cevval bir gazeteci olan Adrien Brody, çok büyük bir hikayenin peşindedir. Çok güzel bir kadın ile karşılaşır. Ama bu kadın, düşündüğünden daha tehlikelidir.
Dragon Blade 2015 full hd izle 720p izle

Ejder Kılıcı - Dragon Blade (2015)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    

  Yönetmen: Daniel Lee
Ülke:
Tür: Aksiyon, Macera, Dram, Savaş
Vizyon: 19 Şubat 2015
Oyuncular: Adrien Brody, John Cusack, Jackie Chan, Sharni Vinson, Peng Lin, Benny Urquidez, Jozef Waite

Çin sinemasının en yüksek bütçeli yapımı olma özelliğini taşıyan Dragon Blade, zengin oyuncu kadrosuylada dikkatleri üzerine çekiyor. Filmde Jackie Chan, John Cusack ve Adrien Brody?nin yanı sıra Türk oyuncu Emrah Yılmaz da yer alıyor. Film, Romalı askerlerin Çin'e girişini anlatıyor.
Backtrack 2015 full hd izle 720p izle

Ölüm Treni - Backtrack (2015)

5.9 IMDB Puanı 5.9
    
 1 saat 30 dakika


  Yönetmen: Michael Petroni
Ülke: Avustralya
Tür: Dram, Korku, Gizem
Vizyon: 15 Nisan 2016
Oyuncular: Sam Neill, Adrien Brody, Robin McLeavy, Bruce Spence, Jenni Baird, Chloe Bayliss, Anna Lise Phillips

Oskarlı aktör Adrien Brody?nin başrolünü genç yıldız Robin McLeavy ile paylaşmış olduğu Backtrack adlı film, dünya prömiyerini 2015 Tribeca Film Festivali?nde yapmıştır. 2015 Avustralya yapımı olan Backtrack adlı eserin, yönetmenliğini ve senaristliğini ?Queen Of The Damned?, ?Narnia Günlükleri: Şafak Yıldızı?nın Yolculuğu?, ?Ayin? ve ?Kitap Hırsızı? adlı filmlerin senaryolarını kaleme alan Avustralyalı sinemacı Michael Petroni üstlenmiştir. Gizem ve gerilim türündeki Backtrack adlı film, biricik kızının ölümünden sonra bir takım hayaletler görmeye başlayan Psikolog Peter Bower?ın, kzının ölümüne neden olanları bulmak için yapmış olduğu çetin mücadeleyi konu edinmektedir.
Septembers of Shiraz 2015 full hd izle 720p izle

Septembers of Shiraz (2015)

5.9 IMDB Puanı 5.9
    

  


Yönetmen: Wayne Blair
Ülke: ABD
Tür: Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Salma Hayek, Adrien Brody, Shohreh Aghdashloo, Gabriella Wright, Alon Aboutboul, Anthony Azizi, Bashar Rahal

Aynı isimli kitaptan uyarlanan bu filmde, 1979 senesinde yapılan İslam Devrimi sonrasına başka inançlara sahip olan insanların İran?da yaşadığı trajedi anlatılıyor. Yahudi bir ailenin öyküsünün ön planda olduğu filmde Adrien Brody ve Salma Hayek başrolleri paylaşıyorlar.
High School 2010 full hd izle 720p izle

High School (2010)

5.9 IMDB Puanı 5.9
    
 1 saat 39 dakika


  


Yönetmen: John Stalberg
Ülke: ABD
Tür: Komedi
Vizyon: 24 Ocak 2010
Oyuncular: Adrien Brody, Michael Chiklis, Colin Hanks, Matt Bush, Cody Longo

Okul konuşmacısı kendisini uyuşturucu testinin odak noktası olarak bulur.. Bu ona tüm mezun edecegi sınıftaki ögrencilerine kendisiyle aynı kaderi paylaşacakları bir plan yapma fikri verir..Adrine Brody’nin yer aldığı bu film oldukça ilgi çekeceğe benziyor... İyi Seyirler…
Splice 2009 full hd izle 720p izle

Deney - Splice (2009)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 1 saat 44 dakika


  Yönetmen: Vincenzo Natali
Ülke: Kanada, Fransa, ABD
Tür: Korku, Bilim Kurgu
Vizyon: 23 Temmuz 2010
Oyuncular: Adrien Brody, Sarah Polley, Delphine Chanéac, Brandon McGibbon, Simona Maicanescu

Clive ve Elsa, genetik mühendisliği dünyasının yıldızları olan iki bilim adamıdır. İkili, özellikle hayvan DNA'larını birleştirerek oluşturdukları yeni ve garip melez yaratıklarla yaptıkları çalışmalarıyla tanınmaktadır. Bu karizmatik çift, işin içine insan DNA'sını da karıştırarak yeni melezler oluşturmayı planlamaktadır. Çalışmalarını finanse eden ecza firması ise bu deneylerin kısa vadeli kârıyla ilgilenmektedir.

Clive ve Elsa deneylerini gizlice yürütür. Sonuç fiziksel ve ruhsal anlamda beklenmedik bir gelişme gösteren hayret verici bir yaratık olan DREN 'dir.. Dren, onların en vahşi hayallerinin ve daha da kötüsü en korkunç kabuslarının bile ötesindedir...
American Heist 2014 full hd izle 720p izle

American Heist (2014)

5.2 IMDB Puanı 5.2
    
 1 saat 34 dakika


  


Yönetmen: Sarik Andreasyan
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon
Vizyon:
Oyuncular: Hayden Christensen, Adrien Brody, Jordana Brewster, Laura Cayouette, Aaron V. Williamson, Tory Kittles, Akon

İkisi de sıkıntılı yollarda olan iki kardeş, kendilerini son bir banka işinin ortasında bulur.
Bullet Head 2017 full hd izle 720p izle

Bullet Head (2017)

5.2 IMDB Puanı 5.2
    
 1 saat 33 dakika


  


Yönetmen: Paul Solet
Ülke: Bulgaristan, ABD
Tür: Suç, Dram, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Adrien Brody, Antonio Banderas, Rory Culkin, John Malkovich, Ori Pfeffer, Alexandra Dinu, Cristina Segovia

Film, bir depoda kapalı kalan 3 hırsızı temel alıyor. Saldırgan bir köpek nedeniyle parayı buldukları depoda kapalı kalan hırsızlar, bir yandan polisler gelmeden kaçmanın yolunu ararken, bir yandan da geçmişlerinden kalan izlerle boğuşuyor.