Al Pacino Filmleri (32 sonuç)

The Godfather 1972 full hd izle 720p izle

Baba - The Godfather (1972)

9.2 IMDB Puanı 9.2
    
 2 saat 55 dakika


  Yönetmen: Francis Ford Coppola
Ülke: ABD
Tür: Suç, Dram
Vizyon: 1 Ekim 1973
Oyuncular: Marlon Brando, Al Pacino, James Caan, Richard S. Castellano, Robert Duvall

Sicilya'dan göç eden Corleone ailesi, Amerika'da yerleşme çabalarını sürdürürken kendilerine kaba kuvvet kullanmaya kalkan ve yapmaya kalktıkları her işten haraç isteyen bir takım kimliği belirsiz kişilere karşı onlar da kaba kuvvet kullanmaya ve bunda da başarılı olmaya başlayınca kendilerini tahmin bile edemeyecekleri bir yaşantının içinde bulurlar. Bir taraftan son derece katı örf ve aile yaşantısı diğer tarafta ise acımasızca önlerine çıkanları yok etmeye başlayan Corleone ailesi bir müddet sonra Amerika'nın en korkulan mafya topluluğu haline gelmiştir. Kendileri her ne kadar mafya değil bir aile olduklarını söyleseler de.
The Godfather: Part II 1974 full hd izle 720p izle

Baba 2 - The Godfather: Part II (1974)

9.0 IMDB Puanı 9.0
    
 3 saat 20 dakika


  Yönetmen: Francis Ford Coppola
Ülke: ABD
Tür: Suç, Dram
Vizyon: 12 Aralık 1974
Oyuncular: Al Pacino, Robert Duvall, Diane Keaton, Robert De Niro, John Cazale

Genç Vito Corleone 1910'larda Sicilya'dan New York'a göç eder. Ailesinin geçimini sağlayabilmek için çeşitli işlerde çalışır ve yavaş yavaş yükselmeye başlar. Michael Corleone ise 1950'lilerde ailesinin işlerini düzenlemek için Las Vegas, Hollywood ve Küba arasında mekik dokumaktadır.
Scarface 1983 full hd izle 720p izle

Yaralı Yüz - Scarface (1983)

8.3 IMDB Puanı 8.3
    
 2 saat 50 dakika


  Yönetmen: Brian De Palma
Ülke: ABD
Tür: Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 1 Aralık 1985
Oyuncular: Al Pacino, Steven Bauer, Michelle Pfeiffer, Mary Elizabeth Mastrantonio, Robert Loggia

Tony Montana isimli Kübalı suçlu, Miami’ye gelip uyuşturucu lordu Robert Loggia’nın emrinde çalışmaya başlar. Montana’nın hırsı ve öfkesi basamaklaı hızla tırmanıp büyük bir şuç şebekesinin başı olmasını sağlar. 170 dakikalık film, uyuşturucu dünyasının gizli kapılar ardında dönen çarklarından başlayarak suç dünyasını gözler önüne serer.

Howard Hawks’ın 1931 tarihli aynı isimli filminden uyarlandı. Brian De Palma’nın yönetmenliğini yaptığı filmin senaryosu da Oliver Stone’a ait. Hem türün hem de yönetmenin başyapıtlarından biri. Al Pacino’nun ders niteliğindeki performansını ve müziklerini de ayrı ayrı belirtmek gerek tabii.
Heat 1995 full hd izle 720p izle

Büyük Hesaplaşma - Heat (1995)

8.2 IMDB Puanı 8.2
    
 2 saat 50 dakika


  Yönetmen: Michael Mann
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 1 Mart 1996
Oyuncular: Al Pacino, Robert De Niro, Val Kilmer, Jon Voight, Tom Sizemore

Gerek içgüdüleri gerekse üstün zekasıyla, içerisinde bulunduğu her türlü suçtan arkasında kesin deliller bırakmadan, başarılı bir şekilde sıyrılmayı başaran Neil McCauley profesyonel bir hırsızdır.

En az kendisi kadar yetkin hırsızlardan oluşturduğu çetesiyle altından kalkılması zor işlere kalkışıp minimuma yakın hasarla başarıya ulaşırlar.

Her azılı suçlu vakasında olduğu gibi söz konusu hırsızın peşinde de hırslı ve takıntılı bir dedektif vardır. Dedektif Hana, şimdiye dek bu usta hırsızın zekasıyla başa çıkamasa da davayı çözmekte kararlıdır.

Michael Mann filmografisinin en önemli yapıtlarından biri olan Heat, oyuncu kadrosundaki Al Pacino, Robert De Niro ve Val Kilmer gibi usta aktörlerle dikkat çekerken, ünlü aktris Natalie Portman'ın çocukluğuna tanık olma açısından da ilgi çekici.
Scent of a Woman 1992 full hd izle 720p izle

Kadın Kokusu - Scent of a Woman (1992)

8.0 IMDB Puanı 8.0
    
 2 saat 37 dakika


  Yönetmen: Martin Brest
Ülke: ABD
Tür: Dram
Vizyon: 23 Aralık 1992
Oyuncular: Al Pacino, Chris O'Donnell, James Rebhorn, Gabrielle Anwar, Philip Seymour Hoffman

Bir Kolej öğrencisi olan Charlie, paraya ihtiyacı olduğundan kör bir adama, bir nevi 'bebek bakıcılığı' yapmaya razı olur ama iş, umduğu kadar basit olmayacaktır. Çünkü Emekli Albay Frank Slade' in haftasonu için çok özel bir planı vardır.

Bu plana yolculuk, kadınlar, iyi bir yemek, birinci sınıf şarap, tango, limuzin ve ne yazık ki, bir de 45' lik dahildir. İşin kötüsü, bunları yaparken Charlie' yi yanından ayırmaya da hiç niyeti yoktur.
Dog Day Afternoon 1975 full hd izle 720p izle

Köpeklerin Günü - Dog Day Afternoon (1975)

8.0 IMDB Puanı 8.0
    
 2 saat 5 dakika


  Yönetmen: Sidney Lumet
Ülke: ABD
Tür: Suç, Dram, Romantik, Gerilim
Vizyon: 1 Ocak 1983
Oyuncular: Penelope Allen, Sully Boyar, John Cazale, Beulah Garrick, Carol Kane, Sandra Kazan, Marcia Jean Kurtz, Al Pacino

Eşcinsel arkadaşının ameliyatı için para bulması gereken Sonny, yanına 2 arkadaşını da alarak banka soygununa girişir. İlk başta bir arkadaşı vazgeçip kaçınca Sonny'nin işi gittikçe zorlaşır, bundan böyle işler bir banka soygunundan çok TV Show'una döner...
Carlito's Way 1993 full hd izle 720p izle

Carlito'nun Yolu - Carlito's Way (1993)

7.9 IMDB Puanı 7.9
    
 2 saat 24 dakika


  Yönetmen: Brian De Palma
Ülke: ABD
Tür: Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 10 Kasım 1993
Oyuncular: Al Pacino, Sean Penn, Penelope Ann Miller, John Leguizamo, Ingrid Rogers

Hapishaneden çıktıktan sonra kendine yeni bir yol çizmeyi düşünen Carlito Brigante. Ona en zor dönemlerinde yardımcı olan avukatı David Kleinfeld. Carlito'nun sevgilisi Gail.Carlito hapishaneden çıktıktan sonra sevgilisi Gail ile birlikte kendine yeni bir hayat kurmayı düşlemektedir. Ancak geçmişi Carlito'nun yakasını bırakmaz. O ne kadar geçmişinden soyutlanmaya çalışsa da avukatının hataları ve eski dostları onu bırakmaz.
The Insider 1999 full hd izle 720p izle

Köstebek - The Insider (1999)

7.9 IMDB Puanı 7.9
    
 2 saat 37 dakika


  Yönetmen: Michael Mann
Ülke: ABD
Tür: Biyografi, Dram, Gerilim
Vizyon: 3 Mart 2000
Oyuncular: Al Pacino, Russell Crowe, Christopher Plummer, Diane Venora, Philip Baker Hall

Çok güçlü bir sigara şirketinin yönetim kurulu üyeleri, şirketin araştırma bölümünün başkanı Jeffrey Wigand'ın şirket uygulamaları konusunda kendileriyle aynı fikirde olmadığını fark edince onu görevinden alırlar ve şirketten kovarlar.

İşten çıkarılmasına rağmen şirketin, insanların sağlığı ile oynayan politikalarını eleştirmekten çekinmeyen Jeffrey'nin önüne çıkan engeller, beklediğinden de ağır olacaktır. Sessiz kalmaması halinde ailesinin başına gelecekler konusunda uyarılan Jeffrey, tüm bu tehditlere rağmen olanları açıklamaktan vazgeçmez.

Amerikan CBS televizyonunda yayınlanan '60 Dakika' adlı programının yapımcısı olan araştırmacı gazeteci Lowell Bergman, durumla yakından ilgilenir ve Jeffrey'yi programında konuk etmek ister. Fakat kapitalist düzenin sivri çarkları ve medya dünyasının menfaatleri el ele verecek ve hiç hesapta olmayan olaylar yaşanacaktır.
Glengarry Glen Ross 1992 full hd izle 720p izle

Amerikalılar - Glengarry Glen Ross (1992)

7.9 IMDB Puanı 7.9
    

  


Yönetmen: James Foley
Ülke: ABD
Tür: Dram
Vizyon:
Oyuncular: Al Pacino, Ed Harris, Kevin Spacey

Chicago'daki bir emlak ofisinde zor zamanlar yaşanmaktadır. Bu yüzden satıcıları teşvik etmek için bir yarışma düzenlenir. Ödüller şöyledir: birinci Cadillac El Dorado, ikinci bıçak seti kazanacaktır, üçüncü ve sonuncu ise kovulacaktır. Çünkü kaybedenlere bu dünyada asla yer yoktur. Bu sırada gerçekleşen bir soygun ise her şeyi değiştirecek tahmin edilemeyecek sorunlara neden olacaktır. Oskarlı 4 oyuncunun rol aldığı Glengarry Glen Ross - Amerikalılar 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Donnie Brasco 1997 full hd izle 720p izle

Köstebek - Donnie Brasco (1997)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    
 2 saat 7 dakika


  Yönetmen: Mike Newell
Ülke: ABD
Tür: Biyografi, Suç, Dram
Vizyon: 29 Ağustos 1997
Oyuncular: Al Pacino, Johnny Depp, Michael Madsen, Bruno Kirby, James Russo, Anne Heche, Zeljko Ivanek, Gretchen Mol

1970'li senelerde geçen film, FBI'ın o senelerde büyük fırtına koparan bir operasyonundan esinlenerek yazılmış. İhtiyar ve profesyonel bir mafya babası olan Lefty rolünde ünlü aktör Al Pacino var. Lefty karakteri film boyunca kendisini Donnie Brasco şeklinde tanıtan Joe Pistone'a 'göz kulak' olmaktadır. Aralarında kurulan dostluk, daha sonra Pistone'un büyük bir çelişki yaşamasına sebep oluyor... Bu camiada iyi adamlar da olduğunu görüyor, ancak mesleğini de icra etmek mecburiyetinde kalıyor. Filmde Al Pacino ve Johnny Depp'e Michael Madsen, James Russo ve Anne Heche gibi ünlü oyuncular eşlik etmektedirler...
Serpico 1973 full hd izle 720p izle

Serpico (1973)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    
 2 saat 10 dakika


  Yönetmen: Sidney Lumet
Ülke: ABD, İtalya
Tür: Biyografi, Suç, Dram
Vizyon: 5 Aralık 1973
Oyuncular: Al Pacino, John Randolph, Jack Kehoe, Biff McGuire, Barbara Eda-Young

1970'ler. New York'un bir suç şehri olmaktan çıkmasına henüz on yıllar var. Polis gücüne yeni katılan hipi görünüşlü genç Frank Serpico'nun, birlikte devriyeye çıktığı arkadaşlarından tek farkı şehrin entel kesiminde yaşaması ve sakal uzatması değil, kesinlikle rüşvet almaması ve dünyayı daha iyi bir yer yapacağını sanmasıdır.

Frank'ın tutumu bir süre sonra hem sokaktaki azıllı suçluları hem de onlarla işbirliği yapan çalışma arkadaşlarını rahatsız edecektir. Kirliliğin etrafını sardığını farkettiğinde, kokuşmuşluğun uzandığı yerleri görüp dehşete kapılacak ve kendi hayatının da tehlikede olduğunu anlayacaktır.
You Don't Know Jack 2010 full hd izle 720p izle

Doktor Ölüm - You Don't Know Jack (2010)

7.7 IMDB Puanı 7.7
    
 2 saat 14 dakika


  Yönetmen: Barry Levinson
Ülke: ABD
Tür: Biyografi, Dram
Vizyon: 14 Nisan 2010
Oyuncular: Al Pacino, Brenda Vaccaro, John Goodman, Deirdre O'Connell, Todd Susman

90′larda ölümcül-hasta kişilerin intiharlarına yardımcı olan Michigan kanunlarına meydan okuyan Dr Jack Kevorkian?ın etkileyici hayatı ve çalışmaları..
The Godfather: Part III 1990 full hd izle 720p izle

Baba 3 - The Godfather: Part III (1990)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 2 saat 42 dakika


  Yönetmen: Francis Ford Coppola
Ülke: ABD
Tür: Suç, Dram, Gizem
Vizyon: 1 Aralık 1990
Oyuncular: Al Pacino, Diane Keaton, Talia Shire, Andy Garcia, Eli Wallach

Don Michael Corleone artık genç değildir. Ailesini bu suç zincirinin dışına taşımak ve gençleri şiddet içeren bu yeraltına dünyasından uzaklaştırmak istemektedir. Corleone ailesinin Vatikan ile olan maddi bağlarını kontrol etmeli ve çok sevdiği kızı Mary ile yeğeni Vinnie arasındaki duygusal yakınlaşmanın da önüne geçmelidir.
The Devil's Advocate 1997 full hd izle 720p izle

Şeytanın Avukatı - The Devil's Advocate (1997)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    
 2 saat 24 dakika


  Yönetmen: Taylor Hackford
Ülke: ABD, Almanya
Tür: Dram, Gizem, Gerilim
Vizyon: 30 Ocak 1998
Oyuncular: Keanu Reeves, Al Pacino, Charlize Theron, Jeffrey Jones, Judith Ivey

Kevin Lomax, Florida'da yaşayan ve hiç dava kaybetmeyen genç bir savunma avukatıdır. Suç ne kadar büyük olursa olsun Lomax, karizmasıyla jüriyi her zaman etkilemeyi başarır ve müvekkilini kurtarır. Lomax'ın, karısı Mary Ann ile mutlu bir evliliği vardır. Kısaca hayatındaki her şey mükemmeldir. Ta ki, bir öğretmenin öğrencisine tecavüzüyle ilgili bir davayı alana kadar.

Lomax, jüriyi genç kızın öğretmeni hakkında yalan söyleyebileceğine inandırır, müvekkilinin suçlu olduğunu bildiği halde davayı kazanır. Artık önü açılmıştır.

Suçlar kenti olarak bilinen New York'taki bir hukuk bürosundan yüksek ücretli bir teklif alır. Teklifi yapan, tüm dünyada davaları ve müşterileri olan büyük hukuk bürosunun kurucusu John Milton'dur. Lomax farkında değildir ama cehenneme adım atmak üzeredir.
…And Justice for All. 1979 full hd izle 720p izle

Herkes İçin Adalet - …And Justice for All. (1979)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    

  


Yönetmen: Norman Jewison
Ülke: ABD
Tür: Dram, Gerilim, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Al Pacino, Jack Warden, John Forsythe

Bu adamın kasabanın en iyi avukatına ihtiyacı var. Ancak bir problem var... Kasabanın en iyi avukatı kendisidir... Suçluların serbest kaldığı, yargıç ve avukatların anlaşmalar yaptığı ve masumların korumasız bırakıldığı bir adalet sisteminde, genç avukat Arthur Kirkland adaletin nereye gittiğini sorgulamaya başlar. Dürüst ve idealist bir avukat olan Arthur bir gün genç bir kıza tecavüzden suçlanan ünlü bir yargıcı savunmaya zorlanır...
...And Justice for All. 1979 full hd izle 720p izle

...Ve Herkes İçin Adalet - ...And Justice for All. (1979)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    
 1 saat 59 dakika


  Yönetmen: Norman Jewison
Ülke: ABD
Tür: Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 15 Eylül 1979
Oyuncular: Al Pacino, Jack Warden, John Forsythe, Lee Strasberg, Jeffrey Tambor, Christine Lahti, Sam Levene

Bu rol ile Oscar'a aday olan Al Pacino, genç bir kıza şiddet uygulama ve tecavüzle suçlanan, bilinen bir hakimi müdafaa etmek durumunda.. Hakimin gerçekte suçlu olduğunu bilen Arthur, büyük baskı altındadır. Garip, intihar eğilimleri olan hakim (Jack Warden) ise Arthur'un oyunu kaidelerine göre oynaması gerektiğini düşünmektedir. Mahkeme günü geldiğinde, Arthur kariyeri ve vicdanı arasında bir seçim yapmak durumunda kalacaktır.
Insomnia 2002 full hd izle 720p izle

Uykusuz - Insomnia (2002)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 1 saat 58 dakika


  Yönetmen: Christopher Nolan
Ülke: ABD, Kanada
Tür: Suç, Gizem, Gerilim
Vizyon: 25 Ekim 2002
Oyuncular: Al Pacino, Robin Williams, Hilary Swank, Oliver 'Ole' Zemen, Martin Donovan

Erik Skjoldbjærg'in yönettiği 1997 Norveç yapımı aynı adlı filmin yeniden çevrimi olan "Insomnia", ülkemizde de vizyona giren ve zamanın geriye doğru aktığı anlatım yapısıyla oldukça ilgi çeken "Akıl Defteri (Memento)" ve 1. AFM Bağımsız Film Festivali'nde izlediğimiz ilk filmi "Takip (Following)" ile tanıdığımız Christopher Nolan'ın ilk büyük bütçeli Hollywood yapımı.

17 yaşındaki genç bir kızın ölümü üzerine veteran polis Will Dormer, ortağı Hap Eckhart ile birlikte Alaska'da küçük bir kasaba olan Nightmute'a gönderilir. Burada yerel bir polis memuru olan Ellie Burr'un yardımlarıyla, olayı soruşturmaya başlarlar. En büyük şüpheli yazar Walter Finch'tir; ancak Finch'i tutuklamak için yeterli delil yoktur. Katile bir tuzak kuran ve onu bu tuzağa düşüren Dormer, katilin peşine düşer; ancak katil yerine kazara ortağı Hap'i vurur.
Scarecrow 1973 full hd izle 720p izle

Korkuluk - Scarecrow (1973)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    

  


Yönetmen: Jerry Schatzberg
Ülke: ABD
Tür: Dram
Vizyon:
Oyuncular: Al Pacino, Dorothy Tristan, Gene Hackman

Oto yıkama servisi açmak isteyen Max ile karısı tarafından terk edilen ve tek arzusu yeni doğan bebeğini görmek olan Lionel’ın sıra dışı dostluğu... Sence kargalar korkuluklardan korkuyor mu? İnan bana, korkmuyorlar. Kargalar korkuluğu görüyor ve onlara komik geliyor, gülüyorlar. Ve diyorlar ki: Şu aşağıdaki ihtiyar çiftçi Jones, o çok iyi bir adam. Bizi güldürdü, bu yüzden artık ona zarar vermeyeceğiz. Hayatını tam da tarif ettiği korkuluk gibi sakin ve eğlenceli yaşayan Lionel ve ettiği bir kavga yüzünden uzun süre hüküm giymiş, hapisten henüz çıkmış olan kabadayı Max eve dönüş yollarında tanışır ve ilginç bir ikili oluştururlar. Max, Pittsburgh’da bir araba yıkamacısı açma girişimindedir, Lionel’ı da partneri yapmak ister. Yıllarca denizci olarak çalışmış, eve hiç dönmemiş olan Lionel’ın ise tek isteği henüz cinsiyetini bile bilmediği çocuğunu bir kez olsun görmektir. 1970’ler Amerika’sında iki başıboş adamın kişilikleri doğrultusunda yaşayışlarının, kurdukları tatlı dostluğun ve kendi içlerinde kat ettikleri yolların hikayesi : Scarecrow - Korkuluk 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
The Merchant of Venice 2004 full hd izle 720p izle

Venedik Taciri - The Merchant of Venice (2004)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 2 saat 18 dakika


  Yönetmen: Michael Radford
Ülke: ABD, İtalya, Lüksemburg, İngiltere
Tür: Dram, Romantik
Vizyon: 12 Mayıs 2006
Oyuncular: Al Pacino, Jeremy Irons, Joseph Fiennes, Lynn Collins, Zuleikha Robinson

1700'lerin Venedik'inde, genç Bassanio güzeller güzeli Portia'nın kalbine giden yolu fethetmeye kararlıdır. Ama talibi çok olan bu genç hanımı elde etmek için çıkacağı yolculukta ona para lazımdır. Bunun üzerine tacir dostu Antonio'ya gider. Oysa iyi niyetli adam tüm parasını seyahatteki gemilerine bağlanmıştır.

Dostuna yardım etmeye kararlı olan Antonio, faizsiz borç verdiği için nefretini kazanmış olduğu Yahudi tefeci Shylock'a başvurmak zorunda kalır. İntikam vaktinin geldiğini anlayan Shylock belki de hayatında ilk kez faiz işletmeden borç vermeyi kabul eder ama eğer parayı zamanında geri alamazsa her gecikme için Antonio'nun etinden bir parça almak üzere anlaşır.

Shakespeare'in her yaştan okur için unutulmaz bir olay örgüsü sunan ve -her zaman olduğu gibi- insan ruhunda -karanlık kıyılarını da ihmal etmeksizin- başarıyla gezinen eserinden uyarlanan filmde Al Pacino ve Jeremy Irons gibi güçlü isimler var.
Danny Collins 2015 full hd izle 720p izle

Danny Collins (2015)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 1 saat 46 dakika


  Yönetmen: Dan Fogelman
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram, Biyografi, Müzik
Vizyon: 27 Mart 2015
Oyuncular: Melissa Benoist, Al Pacino, Jennifer Garner, Nick Offerman, Bobby Cannavale, Josh Peck, Christopher Plummer, 2015

Danny Collins 70?lerde ünlenmiş uslanmaz bir rock yıldızıdır. Bir gün Collins?in menajeri kendisine teslim edilmemiş bir mektupla çıka gelir. Mektup, 40 sene evvel John Lennon tarafından Danny Collins?e yazılmıştır. Bu, Collins?in hayatını değiştirmesine, ailesini yeniden keşfetmesine neden olacaktır.

Bu komedi soslu drama filminde Al Pacino?ya; Jennifer Garner, Annette Bening, Christopher Plummer, Bobby Cannavale, Melissa Benoist, Josh Peck gibi ünlü ve yetenekli oyuncular eşlik edecek.
Ocean's Thirteen 2007 full hd izle 720p izle

Ocean's 13 - Ocean's Thirteen (2007)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 2 saat 2 dakika


  Yönetmen: Steven Soderbergh
Ülke: ABD
Tür: Suç, Gerilim
Vizyon: 8 Haziran 2007
Oyuncular: Brad Pitt, George Clooney, Matt Damon, Michael Mantell, Elliott Gould, Al Pacino, Don Cheadle, Bernie Mac

Danny Ocean (George Clooney) ve çetesinin bugüne kadarki en hırslı ve riskli kumarhane soygunlarını gerçekleştirmeleri için tek bir neden olabilir: Kendilerininkini korumak.


Acımasız kumarhane sahibi Willy Bank [Banka] (Al Pacino) Ocean'ın ilk çetesinden Reuben Tishkoff'a (Elliott Gould) oyun oynayınca, Danny ve çetesi bir kez daha bir araya gelir ve "Bank"ı soyup soyamayacaklarını görmek isterler.


Ocean's Thirteen" eski kadrodan George Clooney, Brad Pitt, Matt Damon, Andy Garcia, Don Cheadle, Bernie Mac, Casey Affleck, Scott Caan, Eddie Jemison, Shaobo Qin, Carl Reiner ve Elliott Gould'u tekrar bir araya getiriyor. Al Pacino ekibe Willy Bank, Ellen Barkin onun sağ kolu Abigail Sponder olarak katılıyor.
Any Given Sunday 1999 full hd izle 720p izle

Kazanma Hırsı - Any Given Sunday (1999)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 2 saat 42 dakika


  Yönetmen: Oliver Stone
Ülke: ABD
Tür: Dram, Spor
Vizyon: 5 Mayıs 2000
Oyuncular: Al Pacino, Cameron Diaz, Dennis Quaid, James Woods, Jamie Foxx, LL Cool J, Matthew Modine

Tony D'Amato'nun antrenörü olduğu takımın yıldızlarından olan Cap Rooney, bir gün bir maç esnasında maruz kaldığı bir faul sonucu ağır derecede sakatlanıp spor yaşantısı bitince takım, çok önemli kozlarından birisini kaybetmiş olur.

Onun yerini tutması düşüncesiyle takıma alınan Willie Beaman, hırçınlıkları ve yaşadığı talihsizlikler sebebi ile kariyerini, bir türlü üst seviyelere taşıyamamıştır. Eline geçen bu fırsatın, son şansı olduğunun bilincinde olan Willie, arka arkaya başarılar elde edince hem takım için hem antrenör Tony için işler biraz olsun yoluna girmeye başlar.

Emektar Tony için de yaşanan bu olaylar, kendisini sorgulamasını sağlayacaktır. Willie'nin dışında bu sorgulamaya sebep olan bir başka etken de, takımın sahibinin ölmesi sonucu onun yerine geçen kızı Christina'nın, takımın başarısı için hiç alışık olmadıkları yöntemler denemesi olacaktır.
Sea of Love 1989 full hd izle 720p izle

Aşk Denizi - Sea of Love (1989)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 1 saat 53 dakika


  Yönetmen: Harold Becker
Ülke: ABD
Tür: Suç, Dram, Gizem
Vizyon: 1 Ekim 1990
Oyuncular: Al Pacino, Ellen Barkin, John Goodman, Michael Rooker, William Hickey

Gönüllü New York polis dedektifi Frank Keller, sınırlarda yaşayan bir işkoliktir.Tuhaf bir seri katili yakalamak için dedektif Sherman Touhey'le güçlerini birleştiren Frank, güzel bir şüpheliyle karşılaşır.Olayla bağlantısı olduğunu gösteren güçlü delillere rağmen şüphelinin masumiyetine inanan Keller onunla tutkulu bir ilişkiye girer.
The Pirates of Somalia 2017 full hd izle 720p izle

Somali Korsanları - The Pirates of Somalia (2017)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 1 saat 56 dakika


  Yönetmen: Bryan Buckley
Ülke: Somali, Kenya, Sudan, Güney Afrika, ABD
Tür: Biyografi, Dram
Vizyon: 15 Aralık 2017
Oyuncular: Evan Peters, Al Pacino, Barkhad Abdi, Melanie Griffith, Russell Posner, Philip Ettinger, Coral Peña

Gazetecilikte kendini göstermek için bir tercih yapmak zorunda kalan Jay, kendi ailesinin yanında yaşadığı bodrum katını dünyanın en tehlikeli suçluları arasında bir hayat için terk eder. Tüm imkansızlıklara karşın, doğal cazibesi ve saflığı sayesinde hayatını tehlikeye sokan tüm vaziyetlerden kaçmayı başarıp dünyaya tüm gerçekleri aktaran ilk basın mensubu olabilecek midir?

New York Times?ın en çok satanlar listesindeki bir anıdan uyarlanan ve Somali korsan çetelerinin arkasındaki gerçek insanları ve politikası gün yüzüne çıkaran ilk ve tek batılı gazeteci olan 24 yaşında olan Jay Bahadur?un gerçek hikayesidir.
Stand Up Guys 2012 full hd izle 720p izle

Eski Dostlar - Stand Up Guys (2012)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 35 dakika


  Yönetmen: Fisher Stevens
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Suç
Vizyon: 3 Mayıs 2013
Oyuncular: Al Pacino, Christopher Walken, Alan Arkin, Julianna Margulies, Mark Margolis

Filmde Al Pacino, Christopher Walken ve Alan Arkin gibi Oscar sahibi oyuncular son bir destansı gece için bir araya gelen emekli olmuş gangsterler olarak rol alıyor.

Val (Al Pacino) ortağının ismini vermeyi reddettiği için yirmi sekiz yıl hapis yattıktan sonra dışarıya çıkıyor. En iyi arkadaşı Doc (Christopher Walken) ise Val’i almaya geliyor. İkili kısa bir süre sonra ise başka bir eski dostları Hirsch (Alan Arkin) ile buluşuyor. Aralarındaki bağ her zamankinde daha güçlü olan üç arkadaş kaybettikleri ve şimdi yeniden kazandıkları özgürlüğü, aralarındaki sadakati ve geçmişteki güzel günlerini düşünüyorlar. Yaşlarına rağmen, kargaşa çıkarma yetenekleri hala mükemmel. Ancak arkadaşlarından birinin tehlikeli bir sırrı var.

Eski bir mafya babası tarafından bir çıkmaza düşen bu adamın bundan kurtulmak için çok az bir zamanı var. Eski dostların efsanevi bir şekilde bir araya geldikten sonra, durumları daha da ümitsiz bir hal alır ve sonunda geçmişleriyle son kez yüzleşmek zorunda kalırlar.
S1m0ne 2002 full hd izle 720p izle

Simone - S1m0ne (2002)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 1 saat 57 dakika

Yönetmen: Andrew Niccol
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram, Fantastik
Vizyon: 18 Ekim 2002
Oyuncular: Al Pacino, Benjamin Salisbury, Winona Ryder, Darnell Williams, Jim Rash

Bir zamanlar Oscar'a aday gösterildiği halde, artık eski ününü yitirmiş bir yönetmen olan Victor Taransky (Al Pacino), son filminin çekimleri sırasında, anlamsız kaprisler yapan baş kadın oyuncu Nicola Anders ile tartışır. Eski karısı ve stüdyo şefi Elanie tarafından işine de son verilen Victor'un, eski karısı ve kızı Lainey ile birlikte tekrar mutlu bir yaşam sürebilme umudu da suya düşer...
88 Minutes 2007 full hd izle 720p izle

88 Dakika - 88 Minutes (2007)

5.9 IMDB Puanı 5.9
    
 1 saat 48 dakika

Yönetmen: Jon Avnet
Ülke: ABD, Almanya, Kanada
Tür: Dram, Gizem, Gerilim
Vizyon: 30 Mayıs 2008
Oyuncular: Al Pacino, Alicia Witt, Leelee Sobieski, Amy Brenneman, William Forsythe

Seattle’da mahkeme için çalışan çok ünlü bir psikiyatrist ve kolej profesörü Jack Gram, bir seri katil olan Jon Foster’in ölüm cezasına çaptırılması konusunda jüriyi etkileyen, mahkumiyetinden sorumlu bir kişi konumundadır. Seri katil, Jon Foster, Jack Gramm’ı kendisiyle ilgili manipülasyon yapmakla, bir şahidi ve şahidin kız kardeşini ona karşı ifade verme konusunda kandırmakla suçlar.

Jon’un cezasının infazı öncesi akşam saatlerinde Jack’e bir telefon gelir. Telefonda cinayeti çözmesi için sadece 88 dakikası olduğu söylenmektedir. Bu mesajı veren kişi kadınları Jon Foster gibi öldürmektedir. Jack, eski karısı, FBI ajanı Shelly Barnes, arkadaşı Frank Parks ve asistanı Kim Cummings ile bir üniversitenin kampusu içinde bu problemli öğrenci ile bu öğrencinin öldürmeyi planladığı kadını bulmaya çalışır.
Manglehorn 2014 full hd izle 720p izle

Hayallerimdeki Kadın - Manglehorn (2014)

5.6 IMDB Puanı 5.6
    
 1 saat 37 dakika


  Yönetmen: David Gordon Green
Ülke: ABD
Tür: Dram
Vizyon:
Oyuncular: Al Pacino, Holly Hunter, Chris Messina, Harmony Korine, Natalie Wilemon, June Griffin Garcia, Lara Shah

Küçük bir kasabada yaşayan Angelo, hayatının aşkını bir türlü unutamayan bir çilingirdir. Kırk sene önce kalbini kırmış olan güzel Clara?yı ?mükemmel kadın? konumuna yerleştirmiştir. Hayallerinin kadınına tekrar kavuşabilmek için, takıntılı bir şekilde ona hâlâ mektuplar yazmayı sürdürmekte ve onu aramaya devam etmektedir. Yıldızlarla dolu oyuncu kadrosuyla Manglehorn, işte bu çok özel adamın, oğlu, kedisi ve kırık kalbini onarmaya çalışan başka bir kadınla çıktığı yolculuğun hikâyesini anlatıyor.
The Humbling 2014 full hd izle 720p izle

Dönüm Noktası - The Humbling (2014)

5.6 IMDB Puanı 5.6
    
 1 saat 52 dakika

Yönetmen: Barry Levinson
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram
Vizyon: 17 Nisan 2015
Oyuncular: Al Pacino, Greta Gerwig, Charles Grodin, Kyra Sedgwick, Dianne Wiest, Dylan Baker, Dan Hedaya

Simon Axler, 60'lı yaşlarda bir anda oyunculuk yeteneğini kaybeden bir aktördür. Washington'da bir tiyatroda sergilenen Macbeth oyununda rol almış ve sonrasında olumsuz eleştirilerin hedef noktası olmuştur. Bu durum Axler'ı derin bir depresyona sürükler, oyunculuğu bırakmayı düşünme noktasına kadar götürür. Eşinden ayrıldıktan sonra bir psikiyatri servisine gider ve burada hayatını değiştirecek Sybil ile tanışır.

Philip Roth'un romanından uyarlanan filmin yönetmeni Barry Levinson. Filmin başrollerinde ise Al Pacino, Greta Gerwig ve Kyra Sedgwick bulunuyor.
Misconduct 2016 full hd izle 720p izle

Hesaplaşma - Misconduct (2016)

5.3 IMDB Puanı 5.3
    
 1 saat 46 dakika


  Yönetmen: Shintaro Shimosawa
Ülke: ABD
Tür: Dram, Gerilim
Vizyon: 26 Şubat 2016
Oyuncular: Malin Akerman, Alice Eve, Julia Stiles, Al Pacino, Anthony Hopkins, Josh Duhamel, Byung-hun Lee

Ben Cahill New Orleans´da prestijli bir hukuk firmasında çalışan genç ve hırslı bir avukattır. Acil servis doktoru olan Charlotte ile evlidir. Charlotte?un düşük gebelik yapması, kariyerlerine ağırlık vererek birbirlerinden kopmalarına vesile olur.Ben?in de hukuk firmasında daha uzun saatler çalışması büyük davalar alması ve bu davaları kazanması ile neticelenir. Ben başarılı oldukça, Charlotte?ten uzaklaşmaya başlar.

Üniversiteden eski kız arkadaşı Emily Hynes, bir anda Ben´in hayatına girer. Emily ilaç endustrisinin dev firmalarından birinde çalısmaktadır ve şirketin CEO´su ile ilişki yaşamaktadır. Emily milyarder erkek arkadaşı tarafından sürekli ihmal edildiği için kendisini üzgün ve yalnız hissetmektedir. Emily, Ben?e ilaç şirketi ve CEO´su na şahsi olarak zarar verecek gizli bilgileri vermeyi teklif eder.

Boyle bir dava hukuk şirketi icin altın fırsattır. Ben şirketin kıdemli ortağı olan Charles Abrams´a bu konudan bahseder. Bu davayı kazanmak Ben?e firmada ortaklık şansı verecektir. Abrams bu davayı almayı kabul eder ve Ben?i kanıtın kaynağı için uyarır.
Hangman 2017 full hd izle 720p izle

Hangman (2017)

4.9 IMDB Puanı 4.9
    
 1 saat 38 dakika


  


Yönetmen: Johnny Martin
Ülke: ABD
Tür: Suç, Gizem, Gerilim
Vizyon: 2 Aralık 2017
Oyuncular: Karl Urban, Al Pacino, Brittany Snow, Sarah Shahi, Joe Anderson, Jermaine Rivers, Michael Papajohn

Filmin oyuncu kadrosunda Karl Urban, Al Pacino bulunuyor. Al Pacino cinayet masası dedektifini, Karl Urban ise suçluların profillerini belirleyen kişiyi canlandıracak. Bu iki kişi bir olup şehri çocukların oynadığı adam asmaca (hangman) oyunuyla terörize eden bir seri katili yakalamaya çalışacaklar.
Jack and Jill 2011 full hd izle 720p izle

Jack ve Jill - Jack and Jill (2011)

3.4 IMDB Puanı 3.4
    
 1 saat 31 dakika


  Yönetmen: Dennis Dugan
Ülke: ABD
Tür: Komedi
Vizyon: 11 Kasım 2011
Oyuncular: Adam Sandler, Al Pacino, Katie Holmes, Elodie Tougne, Rohan Chand

Ailesine bağlı olan Jack, ikiz kız kardeşi Jill'i Şükran Günü'nde aile yemeğine davet eder ve onunla bir anlaşma yapar. Fakat bir süre sonra işler tersine döner ve Jill evden ayrılır..