Anne Hathaway Filmleri (16 sonuç)

The Dark Knight Rises 2012 full hd izle 720p izle

Kara Şövalye Yükseliyor - The Dark Knight Rises (2012)

8.5 IMDB Puanı 8.5
    
 2 saat 45 dakika


  Yönetmen: Christopher Nolan
Ülke: ABD, İngiltere
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Vizyon: 27 Temmuz 2012
Oyuncular: Christian Bale, Gary Oldman, Tom Hardy, Joseph Gordon-Levitt, Anne Hathaway

Oscarlı birçok usta ve yıldız oyuncunun buluştuğu film, kamera arkasındaki deneyimli iyimserle de dikkat çekiyor. Çekimlerde Christopher Nolan IMAX kamerasını en geniş çapta kullanıdı. Çekimler üç ayrı kıtada gerçekleşti; Amerika’da Pittsburgh, New York ve Los Angeles şehirlerinde, Hindistan, İngiltere ve İskoçya’da.

Talia al Ghul''un başını çektiği Gölgeler Birliği ve Talia''nın koruyucusu Bane (Tom Hardy) yeni filmde Batman''e savaş açıyor. Terörist lider Bane, Gotham şehrinin güvenliğini tehlikeye atarken, Batman efsanesini yok etmek için Kedikadın Selina Kyle''dan da yardım alıyor... Filmin kadrosunda Christian Bale, Anne Hathaway, Gary Oldman, Marion Cotillard, Michael Caine, Morgan Freeman gibi önemli oyuncular var. Filmin müzikleri ise Oscarlı müzisyen Hans Zimmer''e emanet.
Les Misérables 2012 full hd izle 720p izle

Sefiller - Les Misérables (2012)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 2 saat 38 dakika


  Yönetmen: Tom Hooper
Ülke: ABD, İngiltere
Tür: Dram, Romantik, Müzik
Vizyon: 1 Mart 2013
Oyuncular: Hugh Jackman, Russell Crowe, Anne Hathaway, Amanda Seyfried, Sacha Baron Cohen

Jean Valjean şekilde isimlendirilen 24601 nolu mahkum hapishaneden salınır. Kendisine yeni bir yaşam kurmak ister ama müfettiş Javert`in gölgesi onu herzaman takip etmektedir.
Fransız Devrimi`nin arifesinde geçen hikaye ihtilalin her iki tarafının da yüzünü gözler önüne serer.

meşhur yazar Victor Hugo`nun tıpkı isimli ünlü edebiyat klasiğinden uyarlanan Les Miserables (Sefiller),
Jean Valjean`ın ölümsüz hikayesini beyazperdeye taşıyor.

4 Oscar ödülü ele geçiren The King`s Speech filminin yönetmeni Tom Hooper`ın yönetmenliğinde çekilen filmin oyuncu kadrosu ise Hugh Jackman, Russell Crowe and Anne Hathaway, Helena Bonham Carter ve Amanda Seyfried bunun gibi birbirinden ünlü isimlerden oluşuyor.
The Intern 2015 full hd izle 720p izle

Stajyer - The Intern (2015)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 2 saat 1 dakika


  Yönetmen: Nancy Meyers
Ülke: ABD
Tür: Komedi
Vizyon: 25 Eylül 2015
Oyuncular: Robert De Niro, Anne Hathaway, Rene Russo, Anders Holm, JoJo Kushner, Andrew Rannells, Adam DeVine

Eşinin ölümünden sonra normal yaşamına geri dönmeye çalışan ihtiyar bir adamı odağına alan filmde Robert De Niro ve Anna Hathaway başrolü paylaşmaktadır.

70 yaşlarında dul bir adam olan Ben Whittaker(Robert De Niro) emekli olmanın gerçekte sandığı gibi her şeyin paramparça olması demek olmadığını keşfeder. Oyuna tekrar dönmek için bir fırsat kollayan Whittaker, Jules Ostin(Anna Hathaway) tarafından kurulan ve işletilen moda içerikli bir internet sitesinde yaşlı bir stajyer olarak işe başlar.
Becoming Jane 2007 full hd izle 720p izle

Aşkın Kitabı - Becoming Jane (2007)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 2 saat


  Yönetmen: Julian Jarrold
Ülke: İngiltere, İrlanda
Tür: Biyografi, Dram, Romantik
Vizyon: 7 Eylül 2007
Oyuncular: Anne Hathaway, James McAvoy, Julie Walters, James Cromwell, Maggie Smith

Jane Austen (ANNE HATHAWAY) aşka inanmaktadır. Anne ve babası (JULIE WALTERS ve JAMES CROMWELL) onun 1795 İngiltere'sinde adet olduğu üzere, para karşılığı bir evlenme yapmasını arzular. 20 yaşındaki Jane büyüleyici, genç bir İrlandalı olan Tom Lefroy ile tanıştığında, (JAMES MCAVOY), zekası ve cüretkarlığı genç kızın merakını uyandırır. Jane, Lady Gresham'ın (MAGGIE SMITH) yeğeninin teklifini geri çevirip, ailesinin otoritesine ve sosyal adetlere karşı gelebilecek mi? BECOMING JANE'de, edebi dehanın basamaklarındaki genç bir kadının, hayatını ve eserlerini aşk için riske atması anlatılıyor.
One Day 2011 full hd izle 720p izle

Bir Gün - One Day (2011)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 1 saat 47 dakika


  Yönetmen: Lone Scherfig
Ülke: ABD, İngiltere
Tür: Dram, Romantik
Vizyon: 8 Ağustos 2011
Oyuncular: Anne Hathaway, Jim Sturgess, Tom Mison, Jodie Whittaker, Tim Key, Patricia Clarkson

Emma (Anne Hathaway), işçi sınıfından bir aileden gelen prensipli ve hırslı bir kızdır. Dünyayı daha iyi bir yer haline getirmeyi düşler. Dexter (Jim Sturgess) ise çapkın bir zengin çocuğudur. Onun düşü, dünyayı kendi oyun parkı haline çevirmektir.

Üniversiteden mezun oldukları gün tanışan zıt kutuplardaki bu iki insan, birlikte geçirdikleri bir günden sonra hayat boyu sürecek bir arkadaşlığa adım atarlar. Biz her yılın 15 Temmuz’unda ilişkilerindeki başka bir ana tanık olurken, Emma ve Dex bazen birlikte, bazen ayrıdır. Ancak hayatta yol alırken aradıkları aslında hep yanı başlarındadır. Sevinçleri ve kavgaları, ümitleri ve kaybettikleriyle birlikte geçen 20 yıldan sonra, tanıştıkları o unutulmaz günün gerçek anlamı ortaya çıkacaktır...
The Devil Wears Prada 2006 full hd izle 720p izle

Şeytan Marka Giyer - The Devil Wears Prada (2006)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 1 saat 49 dakika


  Yönetmen: David Frankel
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram, Romantik
Vizyon: 6 Ekim 2006
Oyuncular: Meryl Streep, Anne Hathaway, Emily Blunt, Stanley Tucci, Simon Baker

New York moda dünyasının göz alıcı karmaşasında , 0 bedenli muhteşem kadınlar içindeyken saçınızın kötü olduğu bir gün iş hayatınızın sonu olabilir. İşte Runway Dergisi bu inanılmaz cehennemin tam ortasıdır. Miranda Priestly (Meryl Streep) ise moda dünyasının en güçlü kadını Runway'in korku salan kraliçesi kendisine bir asistan alacaktır. Milyonlarca kızın hayatını verebileceği bir iş ise sıradan bir NewYork'lu olan Andy Sachs (Anne Hathaway) için göz kırpmaktadır. Yapacağı iş kesinlikle kendisine saygısı olmayan insanların yapabileceği türden, yaşamı bırakıp çalışmaya dayalı bir tür Miranda köleliğidir.
Love and Other Drugs 2010 full hd izle 720p izle

Aşk Sarhoşu - Love and Other Drugs (2010)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 52 dakika


  Yönetmen: Edward Zwick
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram, Romantik
Vizyon: 14 Ocak 2011
Oyuncular: Jake Gyllenhaal, Anne Hathaway, Oliver Platt, Hank Azaria, Josh Gad

Özgür ruhlu bir genç kadın olan Maggie, karşı konulmaz bir cazibeye sahip olan Jamie ile karşılaştığında sonucun aşk olacağına başta kimse inanmamıştır. Jamie ilaç endüstrisinin kurtlarından biridir ve kadınlar üzerinde kullandığı çekim gücünü kendi işinde de kullanmaktan çekinmez. Maggie ise bağlanmaktan korkan ve özgürlüğüne düşkün bir kadın olarak Jamie'den çok daha hassas bir konuma sahiptir. Ancak ikisinin ilişkisi ilerledikçe ikisi de gerçek bir ilaçla karşılaşır: Aşk...
Colossal 2016 full hd izle 720p izle

Colossal (2016)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 1 saat 49 dakika


  


Yönetmen: Nacho Vigalondo
Ülke: Kanada, İspanya
Tür: Aksiyon, Komedi, Bilim-Kurgu
Vizyon: 1 Nisan 2017
Oyuncular: Dan Stevens, Anne Hathaway, Jason Sudeikis, Tim Blake Nelson, Austin Stowell, Rukiya Bernard, Agam Darshi

Fantastik canavar filmi Colossal, Gloria isimli sıradan bir kadını temel alıyor. Gloria sakin hayatı kısa müddet önce tepetaklak olmuş bir kadındır. İşini kaybetmiştir ve bu yetmez gibi sevgilisiyle beraber yaşadıkları haneden de sevgilisi tarafından atılmıştır.

Çaresiz kadın New York'u arkasında bırakarak doğduğu şehre geri döner. Fakat tam o vakitlerde Seul, Güney Kore'ye bir canavar saldırır. Bu dev canavar şehri yerle bir etmektedir. Gloria kısa müddette bu devasa yaratık ile kendisi arasında bir bağ olduğunu keşfeder. İşler kontrolden çıkmaya başladığında Gloria'nın kendisi gibi görünüşte ehemmiyetsiz birinin nasıl olup da dünyanın mukadderatı üzerinde bu kadar büyük bir tesiri olabileceğini keşfetmesi gerekecektir...

Başrolünü Oscar ödüllü oyuncu Anne Hathaway'in üstlendiği fantastik komedi serüven filmi Colossal'ın yönetmen koltuğunda ise Nacho Vigalondo oturuyor.
Get Smart 2008 full hd izle 720p izle

Akıllı Ol - Get Smart (2008)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 50 dakika


  Yönetmen: Peter Segal
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Komedi
Vizyon: 29 Ağustos 2008
Oyuncular: Steve Carell, Anne Hathaway, Dwayne Johnson, Alan Arkin, Terence Stamp

ABD casus teşkilatı Control’un kumanda merkezi saldırıya uğrayıp, ajanların kimlikleri ifşa olunca, Teşkilat Amiri’nin (Alan Arkin) her daim istekli analizcisi Maxwell Smart’ı terfi ettirmekten başka şansı kalmaz. Her zaman sahada ajanların süperstarı, korkusuz Ajan 23’le (Dwayne “Rock” Johnson) çalışmanın hayallerini kuran Smart, ne yazık ki kimliği ifşa olmayan tek ajanla, deneyimli, sevimli ama bir o kadar da öldürücü Ajan 99’la (Anne Hathaway) çalışmak durumundadır.

Smart ve 99 birlikte KAOS’un büyük planını ve birbirlerini keşfetmeye çok yaklaşmışken, KAOS’un kilit isimlerinden Siegfried (Terence Stamp) ile yardımcısı Shtarker’in (Kenneth Davitian) terör estirirken ceplerini doldurmak peşinde olduklarını keşfederler. Çok az saha deneyimi ve daha da az vakti olan Smart’ın, eğer günü kurtaracaksa, elindeki birkaç yüksek teknolojili casus aygıtı ve dizginlenemez coşkusuyla KAOS’u yok etmesi gerekmektedir.
Alice in Wonderland 2010 full hd izle 720p izle

Alice Harikalar Diyarı'nda - Alice in Wonderland (2010)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 48 dakika


  Yönetmen: Tim Burton
Ülke: ABD
Tür: Macera, Aile, Fantastik
Vizyon: 5 Mart 2010
Oyuncular: Johnny Depp, Mia Wasikowska, Helena Bonham Carter, Anne Hathaway, Crispin Glover

Alice Harikalar Diyarı’nda yeniden çevriminde güçlü kız imajı baz alınarak Tim Burton tarafından seyircinin karşısına çıkarılıyor. Linda Woolverton’ın çocuk romanından uyarlanan yapım 17 yaşındaki Alice’in sosyeteye tanıtım partisinde beyaz bir tavşanı takip ederek kendini harikalar diyarında bulmasıyla başlıyor. Aslında 10 sene öncesinde de ziyaret ettiği yeri ikinci ziyaretinde hatırlamıyor bile.

Harikalar Diyarı'nda Alice'i karşılayanlar arasında Mad Hatter karakterini canlandıran Johnny Depp de mevcut. Bu yapımda Johnny Depp ve Tim Burton yedinci kez bir araya geliyorlar. Yine Tim Burton'ın ayrılmaz oyuncu ekibinden, aynı zamanda eşi olan Helena Bonham Carter da Kırmızı Kraliçeyi canlandırıyor. Sürpriz olarak ise oyuncu kadrosunda 2009 Oscar ödül töreninde En iyi Kadın Oyuncu Oscar'ına aday gösterilen Anna Hathaway de mevcut.
Rio 2 2014 full hd izle 720p izle

Rio 2 (2014)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 1 saat 41 dakika


  Yönetmen: Carlos Saldanha
Ülke: ABD
Tür: Animasyon, Macera, Komedi, Aile
Vizyon: 11 Nisan 2014
Oyuncular: Jesse Eisenberg, Anne Hathaway, Jemaine Clement, Kristin Chenoweth, Jamie Foxx, Andy Garcia

Blu, Jewel ve üç çocuğu, büyülü şehir Rio de Janeiro’da harika bir evcil yaşam sürmektedir. Jewel çocukların gerçek kuşlar gibi yaşamayı öğrenmesi gerektiğine karar verince, aileyi Amazonlara götürmek için ısrar eder. Blu yeni komşularına ayak uydurmaya çalışırken, Jewel ve çocukları vahşi doğanın çağrısına kaptıracağı endişesine kapılır.
Alice Through the Looking Glass 2016 full hd izle 720p izle

Alis Harikalar Diyarında: Aynanın İçinden - Alice Through the Looking Glass (2016)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 53 dakika


  Yönetmen: James Bobin
Ülke: ABD
Tür: Macera, Aile, Fantastik
Vizyon: 27 Mayıs 2016
Oyuncular: Johnny Depp, Mia Wasikowska, Helena Bonham Carter, Anne Hathaway, Sacha Baron Cohen, Rhys Ifans, Matt Lucas

Alice Kingsleigh (Mia Wasikowska) babasının peşinden 3 sene denizlerde seyahat ettikten sonra Londra'ya dönmek üzere yola koyulur. Hayatının geri kalanında ne yapacağı konusunda bir fikri bulunmamaktadır. Bu esnada bulduğu bir sihirli ayna marifeyitle tekrar Harikalar Diyarı'na döner. Alice eski arkadaşlarıyla yeniden buluşur, fakat Çılgın Şapkacı'da (Johnny Depp) bir tuhaflık bulunmaktadır. Her zamankinden daha asabi bir haldedir. Arkadaşını yeniden eski haline getirebilmek için geçmişe giden Alice, zamana karşı büyük bir mücadele verecektir.
Passengers 2008 full hd izle 720p izle

Yolcular - Passengers (2008)

5.9 IMDB Puanı 5.9
    
 1 saat 33 dakika


  Yönetmen: Rodrigo García
Ülke: ABD, Kanada
Tür: Dram, Gizem, Romantik
Vizyon: 2 Ocak 2009
Oyuncular: Anne Hathaway, Patrick Wilson, Andre Braugher, Dianne Wiest, David Morse, William B. Davis, Ryan Robbins

Genç terapist Claire Summers (Anne Hathaway), hocası (Andre Braugher) tarafından korkunç bir uçak kazasından sağ kurtulan beş yolcuya danışmanlık yapmakla görevlendirilir. Böyle güç bir görev alan Claire?in yaşadığı zorluklar, yardım elini reddeden ve kazayı bahane ederek ona açık açık kur yapan Eric (Patrick Wilson)?le karşılaşınca kat be kat artar.

Claire Eric?le arasında mesleğinin gerektirdiği mesafeyi korumaya çabalarken, diğer hastalar kazaya dair -ve havayolları şirketinin resmi açıklamalarıyla çelişen ayrıntıları anımsamak için mücadele vermektedirler. Havada gerçekleşen olası bir patlamayla ilgili anıları suyüzüne çıktığında, yolcular gizemli bir biçimde ortadan kaybolmaya; Claire de bu olayda havayollarının parmağı olduğundan şüphelenmeye başlar. Gerçeği açığa çıkarmaya kararlı olan Claire?in git gide içine çekildiği komplo ve Eric?le giderek derinleşen ilişkisi, kaderin şiddetli bir oyunuyla birbirine karışacaktır.
Song One 2014 full hd izle 720p izle

Aşk Şarkısı - Song One (2014)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 1 saat 26 dakika


  Yönetmen: Kate Barker-Froyland
Ülke: ABD
Tür: Dram
Vizyon:
Oyuncular: Anne Hathaway, Mary Steenburgen, Johnny Flynn, Ben Rosenfield, Crystal Lonneberg, Gideon Glick, Al Thompson

Franny, erkek kardeşinin bir kaza geçirdiği haberiyle evine geri döner. Komaya girmiş olan kardeşinin sağlığına tekrar kavuşmasını sağlamak için, onun günlüğünü okuyup ilgi duyduğu şeyleri keşfetmeye çalışır. Onun gittiği yerlere giderek, oradaki sesleri kaydeder. Bunları dinlemenin onun iyileşmesine destekçi olacağına inanmaktadır. Bu keşif esnasında kardeşinin favori müzisyeni James'i dinlemeye gitmesi, James'le Franny arasında bir ilişkinin filizlenmesine sebep olacaktır.
Valentine's Day 2010 full hd izle 720p izle

Sevgililer Günü - Valentine's Day (2010)

5.7 IMDB Puanı 5.7
    
 2 saat 5 dakika


  Yönetmen: Garry Marshall
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Romantik
Vizyon: 12 Şubat 2010
Oyuncular: Jessica Alba, Kathy Bates, Jessica Biel, Bradley Cooper, Eric Dane, Patrick Dempsey, Hector Elizondo, Jamie Foxx, Jennifer Garner, Topher Grace, Anne Hathaway, Ashton Kutcher, Queen Latifah, Taylor Lautner, George Lopez, Shirley MacLaine, Emma Roberts, Julia Roberts, Taylor Swift

Garry Marshall'ın yönettiği ve Jessica Alba, Jessica Biel, Bradley Cooper ile Eric Dane'in oynadığı Sevgililer Günü (Valentine's Day), 12 Şubat 2010'da Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona çıkarılıyor.

Sevgililer Günü (Valentine's Day) bir grup Los Angeles'li'nin birbirine geçmiş hikâyelerini konu alıyor. Kahramanlarımız sevgililer gününün romantizmi içinde, kendi hayatlarında, o güne kadar fark etmedikleri önceliklere yer vermeleri gerektiğini görüyorlar.
Bride Wars 2009 full hd izle 720p izle

Gelinlerin Savaşı - Bride Wars (2009)

5.5 IMDB Puanı 5.5
    
 1 saat 29 dakika


  Yönetmen: Gary Winick
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Romantik
Vizyon: 13 Şubat 2009
Oyuncular: Kate Hudson, Anne Hathaway, Bryan Greenberg, Chris Pratt, Steve Howey, Candice Bergen, Kristen Johnston

Çok iyi yakın arkadaş olan Liv ve Emma, çocukluklarından beri gelin olacakları o günün hayalini kurmaktaydılar. Düğün hayalleri içerisinde ikisinin de vazgeçemediği tek ayrıntı, New York'un en ünlü düğün mekanı The Plaza Hotel'de evlenmektir.

26 yaşına geldiklerinde ikisi de evlenme teklifi alır. Hayallerini gerçekleştirmek ve muratlarına ermek üzereyken evlilik danışmanlığı ofisinde yapılan bir hata sonucu aynı gün evleneceklerini öğrenirler! Hangisinin The Plaza Hotel'de evleneceği savaşı kimin kazanacağına bağlıdır. Bundan sonra, iyi olan gelin kazanacaktır!