Anthony Hopkins Filmleri (35 sonuç)

The Silence Of The Lambs 1991 full hd izle 720p izle

Kuzuların Sessizliği - The Silence Of The Lambs (1991)

8.7 IMDB Puanı 8.7
    

  


Yönetmen: Jonathan Demme
Ülke: ABD
Tür: Dram, Gerilim, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Anthony Hopkins, Jodie Foster, Lawrence A. Bonney

Akademiden başarıyla mezun olmuş genç FBI ajanı Clarice Starling, kurbanlarının derilerini yüzen sapık bir katilin elinden bir kadını kurtarmaya çalışır. Clarice, katila ulaşmak için başka bir psikopat olan ünlü doktor Hannibal Lecter ile yakınlaşır. Lecter’dan bilgi alabilmesi için önce onun güvenini kazanması gerekmektedir. 1992 yılında 7 dalda Oscar’a aday olan film, yönetmeni ve başrol oyuncularına altın heykelciği getirirken en iyi film ve en iyi senaryo uyarlaması dalında da ödüle hak kazanmıştı.
The Lion in Winter 1968 full hd izle 720p izle

Kış Aslanı - The Lion in Winter (1968)

8.2 IMDB Puanı 8.2
    

  


Yönetmen: Anthony Harvey
Ülke: İngiltere
Tür: Dram, Tarihi
Vizyon:
Oyuncular: Anthony Hopkins, Katharine Hepburn, Peter O'Toole

3 Oscarlı film, İngiltere'de II. Henry zamanında meydana gelen olayları anlatıyor. Sürgündeki kraliçe rolünde Katharine Hepburn'e Oscar kazandıran film, James Goldman'a senaryo ve John Barry'e özgün müzik dallarında ödüller getirdi. 1183'de İngiltere Kralı II. Henry, kendinden sonra kral olacak kişiyi seçmek zorundadır ve buna 4 aday vardır. Sonunda oğullarından Jean'ı seçer. Kraliçe ise, yıllar önce saraydan uzaklaştırılıp Salisbury'ye hapsedilmiştir. Olup bitenleri öğrenince, o da bu seçimde etkili olmak amacıyla yola düşer.
The Elephant Man 1980 full hd izle 720p izle

Fil Adam - The Elephant Man (1980)

8.2 IMDB Puanı 8.2
    
 2 saat 4 dakika


  Yönetmen: David Lynch
Ülke: ABD, İngiltere
Tür: Biyografi, Dram
Vizyon: 3 Ekim 1980
Oyuncular: Anthony Hopkins, John Hurt, Anne Bancroft, John Gielgud, Wendy Hiller

Doktor Frederick Treves, 1880'lerin kasvetli Londrası'ndaki bi gezici sirkte fil adam lakaplı, çirkin ve son derece anormal bir görüntüsü olan John Merrick'e rastlar. Zalim bir adam olan sirk müdürü Bytes, annesi Merrick'e hamileyken bir filin saldırısına uğradığını anlatmaktadır. Dr. Treves, Merrick'in hastaneye yatırılmasını sağlar. Dr. Treves bir süre sonra pek zeki olmayan Merrick'in korkunç görüntüsünün altında son derece duyarlı ve insancıl birinin olduğunu anlar. Hastanede ilk başta ondan korkan hemşireler de Merrick'e alışacaktır. Talihsiz adamın görünüşüne neden olanın ' multiple neurofibromatosis' isimli nörolojik bir hastalık olduğu anlaşılır. Hastane yaşamı da kolay geçmemektedir. Gece bekçisi bilet keserek fil adamı sergilemeye ve üzerinden para kazanmaya baslar. Bu arada Bytes tekrar ortaya çıkar, onu kaçırır ve kıta avrupasına getirerek onu eski kötü günlere döndürür. Merrick'in tek umudu kaçarak İngiltere'ye dönmektir.
The World's Fastest Indian 2005 full hd izle 720p izle

Efsane Adam - The World's Fastest Indian (2005)

7.9 IMDB Puanı 7.9
    
 2 saat 7 dakika


  Yönetmen: Roger Donaldson
Ülke: Yeni Zellanda, ABD, İsviçre, Japonya, Yeni Zelanda
Tür: Biyografi, Dram, Spor
Vizyon: 12 Mayıs 2006
Oyuncular: Anthony Hopkins, Iain Rea, Tessa Mitchell, Aaron Murphy, Tim Shadbolt, Annie Whittle, Greg Johnson

Gençlik hayallerinin kaybolmasına izin vermeyen biri... Anthony Hopkins dünya hız rekoru efsanesi Burt Munro rolünde gerçek bir hikâye ile karşımızda . Hayatı boyunca klâsik Indian motorsikletini mükemmelleştimeye çalışan Burt, dünyanın bir ucundan Utah?taki Bonneville tuz çöllerine motorunu denemek için yola çıkar. Karşılaştığı tüm zorluklara karşın, yeni hız rekorunun sahibi olur. 1967 senesinde Munro tarafından kırılan dünya rekorunu henüz geçebilen kimse olmadı ve efsanesi günümüze kadar geldi.
The Remains of the Day 1993 full hd izle 720p izle

Günden Kalanlar - The Remains of the Day (1993)

7.9 IMDB Puanı 7.9
    

  


Yönetmen: James Ivory
Ülke: ABD
Tür: Dram, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Anthony Hopkins, Emma Thompson, James Fox

James Stevens(Anthony Hopkins), İkinci Dünya Savaşı öncesinin çalkantılı İngiltere'sindeki, Darlington Malikânesi'nin baş uşağıdır ve kurallara olan aşırı bağlılığıyla ün salmıştır. Yanında çalışan işçilere karşı çelik disiplini uygulayan bu adam hayatını Lord'unun hizmetine adamıştır.Sürüp gitmekte olan bu durum, aşçıbaşı Miss Kenton'ın (Emma Thompson) malikâneye gelmesiyle çatlamaya başlar. Kenton, merhametli, ince ruhlu bir kadındır. Gözü hizmetten başka bir şey görmeyen Stevens, Bayan Kenton'a karşı sıcak duygular hissetse de bunu açığa vuramayacak kadar gururludur...The Remains of the Day - Günden Kalanlar 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Dracula 1992 full hd izle 720p izle

Drakula - Dracula (1992)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    
 2 saat 8 dakika


  Yönetmen: Francis Ford Coppola
Ülke: ABD
Tür: Dram, Fantastik, Korku, Romantik
Vizyon: 13 Kasım 1992
Oyuncular: Gary Oldman, Winona Ryder, Anthony Hopkins, Keanu Reeves, Richard E. Grant, Cary Elwes, Billy Campbell

Genç bir avukat olan Jonathan Harker, görevi gereği Doğu Avrupa’da küçük gizemli bir kasabaya gelir. Burada ölümsüz vampir Drakula tarafından kaçırılan Harker, onunla birlikte Londra’ya gitmek zorunda kalır. Drakula, Harker’ın nişanlısı Mina’nın fotoğrafını görerek etkilenmiş ve genç kızı ele geçirmek istemektedir. Önce Mina’nın yakın arkadaşı Lucy’i ele geçiren Drakula’ya karşı Lucy ve arkadaşları direnmeye çalışacaklardır.

Bram Stoker’ın romanından ünlü yönetmen Francis Ford Coppola tarafından uyarlanan Drakula, vampir filmleri arasında en unutulmaz klasiklerden biri olarak yer edinmiştir. Drakula’yı oynayan Gary Oldman ve Van Helsing rolündeki Anthony Hopkins gibi dev isimleri kadrosunda barındıran yapım, 1993’de makyaj, kostüm ve ses efektleriyle Oscar almıştı.
Legends of the Fall 1994 full hd izle 720p izle

İhtiras Rüzgarları - Legends of the Fall (1994)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    
 2 saat 13 dakika


  Yönetmen: Edward Zwick
Ülke: ABD
Tür: Dram, Romantik, Savaş
Vizyon: 5 Mayıs 1995
Oyuncular: Brad Pitt, Anthony Hopkins, Aidan Quinn, Julia Ormond, Henry Thomas

1900'lerin Amerikasında orduda görevli albay William Ludlow görevinden ayrılarak,Montana'da kaya dağlarında bir evde 3 oğlu ile yaşamaya başlar.Bu arada 1. dünya savaşı başlar.Albayın tüm karşı çıkmalarına rağmen 3 kardeş savaşa katılır.En küçük oğlan Samuel'in öldüğü savaşın ardından diğer oğlu Tristan Samuel'in nişanlısı Susannah'la yakınlaşmaya başlar ve aralarında bir aşk başlar.En büyük kardeş Alfred'inde Susannah'dan hoşlanmaya başlamasıyla olaylar değişir ve gelişir.Bu arada kardeşinin ölümünden kendini sorumlu tutan Tristan bir çıkmazın içine girmiş bulunmaktadır.
Howards End 1992 full hd izle 720p izle

Howardların Malikanesi - Howards End (1992)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    

  


Yönetmen: James Ivory
Ülke: İngiltere
Tür: Dram, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Anthony Hopkins, Emma Thompson, Vanessa Redgrave

Yüzyıl başı İngilteresindeki sınıfların birbirleriyle olan ilişkilerini ve iç hesaplaşmalarını anlatan bir James Ivory filmi. Viktoryalı aristokrat kapitalistlerin (Wilcoxlar) hayatta tek ilgilendikleri şey paradır. Daha hümanist burjuvaların (Schlegeller) insani durumlarla ilişkileri daha yoğundur. İşçi sınıfı ise yaşam mücadelesi vermektedir. Aristokrat erkeklere aşık olan iki kız kardeş, Helen ve Margaret Schlegel aile tarafından reddedilir. Margaret aristokrat ailenin annesiyle arkadaş olur ve böylece 'Howards End' malikanesinde yıllarca sürecek bir trajedi başlamış olur. Howards End - Howardların Malikanesi 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
A Bridge Too Far 1977 full hd izle 720p izle

Savaş Köprüleri - A Bridge Too Far (1977)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    
 2 saat 55 dakika


  Yönetmen: Richard Attenborough
Ülke: ABD, İngiltere
Tür: Aksiyon, Dram, Tarihi, Savaş, Savaş
Vizyon: 15 Haziran 1977
Oyuncular: Dirk Bogarde, James Caan, Michael Caine, Sean Connery, Edward Fox, Elliott Gould, Gene Hackman, Anthony Hopkins, Hardy Krüger, Laurence Olivier, Ryan O'Neal, Robert Redford, Maximilian Schell, Liv Ullmann

2. Dünya Savaşı'nda Normandiya çıkartması sonrası, müttefikler Hollanda'yı istila edip oradan da almaya'nın sanayi bölgesi Ruhr'u ele geçirip Almanları savaştan düşürmek için Ren Nehri üzerindeki Nijmegen ve Arnheim köprülerini ele geçirmek için harekete geçerler. İşgal planının stratejik önemi, paraşütçü birliklerinin yollanmasından geçmektedir. Ancak büyük bir hata yapılır ve paraşütçü birlikleri Arnheim köprüsünün bulunduğu bölgeden çok daha uzağa indirilir. Bölgedeki Alman birliklerinin sanıldığının aksine oldukça güçlü olmaları ve bir takım yanlış bilgilendirmeler, 'Market Garden' adındaki bu harekatı bir hatalar dizisine döndürecek ve trajik sonuçlara yol açacaktır.
Legends of the Fall 1993 full hd izle 720p izle

İhtiras Rüzgarları - Legends of the Fall (1993)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    

  


Yönetmen: Edward Zwick
Ülke: ABD
Tür: Dram, Romantik, Savaş
Vizyon:
Oyuncular: Aidan Quinn, Anthony Hopkins, Brad Pitt

19. yüzyılın son demleri. Kızılderili savaşları gazisi hümanist Albay William Ludlow 3 erkek çocuğunu Montana kırlarındaki çiftliğinde, annesiz büyütür. Aileye yakın bir kızılderilinin cesaretlendirmeleri ve esini sayesinde, oğullardan Tristan çok gözüpek ve maceracı bir genç adam olarak yetişir. Kardeşlerden birinin nişanlısı olan güzel Susannah kentten gelip hayatlarına karıştığında, yepyeni bir enerjiyi beraberinde getirir. Baba, kardeşler ve genç kadın arasında karmakarışık bir çekim vardır. Birinci Dünya Savaşı patladığında, Ludlow’un genç erkekleri İngiliz soydaşlarının yanında savaşmak için müthiş bir istek duyarlar. Babalarına rağmen Avrupa’daki cepheye giderler. Burada Tristan, aslında kendi kendisiyle olan savaşıyla yüzleşme fırsatı bulacaktır. Legends of the Fall - İhtiras Rüzgarları 720P görüntü kalitesinde ve altyazılı izle meniz için sizlerle...
Titus 1999 full hd izle 720p izle

Titus (1999)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    

  


Yönetmen: Julie Taymor
Ülke: İtalya
Tür: Dram, Gerilim, Tarihi
Vizyon:
Oyuncular: Anthony Hopkins, Jessica Lange, Osheen Jones

Romalı general Titus Andronicus, yeni bir zaferinin ardından Roma’ya geri döner. Yanında tutsak olarak Got kraliçesi Tamora ve üç oğlu da bulunmaktadır. Titus, zaferden memnun Romalılar onuruna kraliçenin üç oğlunun kurban edilmesini emreder. Tamora, tüm acısını içine atar ve korkunç bir intikam yemini eder ve bu amacına ulaşmak için Roma kralı Saturnus ile evlenir. Ölümcül intikam oyunu, artık başlamıştır. William Shakespeare’in aynı adlı oyunundan uyarlanan film, şiddet içerikli cesur sahneleri ve Anthony Hopkins’in muhteşem performansıyla izleyeni derinden etkiliyor. Titus 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Amistad 1997 full hd izle 720p izle

Amistad (1997)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 2 saat 35 dakika


  Yönetmen: Steven Spielberg
Ülke: ABD
Tür: Dram, Tarihi, Gizem
Vizyon: 27 Şubat 1998
Oyuncular: Morgan Freeman, Nigel Hawthorne, Anthony Hopkins, Djimon Hounsou, Matthew McConaughey, David Paymer, Pete Postlethwaite

'La Amistad' gemisinin içinde tutulan Afrikalı köleler, ansızın büyük bir isyan başlatır. Cinque adlı bir kölenin önderliğinde silahlanarak geminin kontrolünü ele geçiren kölelerin tek istekleri vatanlarına, Afrika'ya dönmektir.
Fracture 2007 full hd izle 720p izle

Cinayet Gecesi - Fracture (2007)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 1 saat 53 dakika


  Yönetmen: Gregory Hoblit
Ülke: ABD, Almanya
Tür: Suç, Dram, Gizem, Gerilim
Vizyon: 18 Mayıs 2007
Oyuncular: Anthony Hopkins, Ryan Gosling, David Strathairn, Rosamund Pike, Embeth Davidtz, Billy Burke, Cliff Curtis

Theodore "Ted" Crawford (Anthony Hopkins) Los Angeles'ta yaşayan varlıklı ve yetenekli İrlandalı bir havacılık mühendisidir. Bir gün eşi Jennifer (Embeth Davidtz)'ın polis dedektifi Robert Nunally (Billy Burke)ile bir ilişkisi olduğunu keşfeder. Karısıyla yüzleştikten sonra, Crawford onu vurur ve ciddi yaralanmasına sebep olur. Ardından hiçbir şeyden haberi olmayan dedektif Nunally olay yerine gelir. Bu sırada Crawford hemen suçu itiraf eder.

Kolay gibi görünen bu davaya genç ve başarılı savcı William "Willy" Beachum (Ryan Gosling) atanır. Willy'nin yükselen bir kariyeri bulunmaktadır. İlk başlarda davayı ciddiye almasa da, Ted'i tanıdıkça onun gerçekte ne kadar çetin ceviz olduğunun farkına varacaktır. Acaba ipleri eline alana kadar iş işten geçmiş midir?

Cinayet Gecesi, iki ödül için aday gösterilmiştir. Teen Choice Ödüllerinde En İyi Erkek Oyuncu (Korku / Gerilim) kategorisinde Ryan Gosling aday olmuş fakat kazanamamıştır. - Gönderen: Sinigami
Red Dragon 2002 full hd izle 720p izle

Kızıl Ejder - Red Dragon (2002)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 2 saat 4 dakika


  Yönetmen: Brett Ratner
Ülke: ABD, Almanya
Tür: Gerilim, Dram, Suç
Vizyon: 15 Kasım 2002
Oyuncular: Anthony Hopkins, Edward Norton, Ralph Fiennes, Harvey Keitel, Emily Watson

FBI'dan erkenden emekli olan Will Graham (Edward Norton), patronu tarafından bir seri cinayet vakasını çözmesi için yeniden göreve çağrılır. Will, önce görevi kabul etmek istemese de, kurbanların fotoğraflarını görünce fikrini değiştirir. Kurbanlarının vücudunda kendine has bir diş izi bırakan ve gerçek adı Francis Dollarhyde olan bu katil, Kızıl Ejder adını kullanmaktadır. Kısa bir araştırmadan sonra, Graham katilin yeni kurbanının Reba adlı genç bir kadın olacağını öngörür ve onu durdurabilmek için bizzat kendi elleriyle hapse tıktığı, eski düşmanı Dr. Hannibal Lecter'den (Anthony Hopkins) yardım ister.
Meet Joe Black 1998 full hd izle 720p izle

Joe Black - Meet Joe Black (1998)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 2 saat 58 dakika


  Yönetmen: Martin Brest
Ülke: ABD
Tür: Dram, Fantastik, Gizem
Vizyon: 15 Ocak 1999
Oyuncular: Brad Pitt, Anthony Hopkins, Claire Forlani, Jake Weber, Marcia Gay Harden

Başarılı ve varlıklı medya patronu William Parrish (Hopkins), 65. yaş günü yaklaşırken ölüm meleği Joe (Pitt) ile tanışır. Çok geçmeden aralarında bir anlaşma yaparlar. Joe hayatı ona tanıtması karşılığında Bill´in ölümünü erteleyecektir. Masum, gizemli ve çoğu zaman neşeli Joe, Bill´in farklı ve entrikalarla dolu dünyasına girer ve yaşamını altüst eder. Anlaşmanın kuralları Joe´nun Bill´in güzel kızına aşık olmaya başlamasıyla değişmek zorunda kalacaktır. Bill şimdi sadece geleceği için değil aynı zamanda ölümle yaşamın acı tatlı hikayesinde sevdiği herşey için mücadele etmek zorundadır.
Nixon 1995 full hd izle 720p izle

Nixon (1995)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 3 saat 12 dakika


  


Yönetmen: Oliver Stone
Ülke: ABD
Tür: Biyografi, Dram, Tarihi
Vizyon: 22 Mart 1996
Oyuncular: Anthony Hopkins, Joan Allen, Powers Boothe, Ed Harris, Bob Hoskins, E.G. Marshall, David Paymer

Amerika Birleşik Devletleri'nin 37. Başkanı, gerek politikaları gerekse skandallarıyla 70'li senelere damgasını vuran Richard Nixon'ın hayatından kesitler veren film, oyuncu kadrosu ve etkileyici senaryosuyla dikkat çekiyor. Richard Nixon rolünde birinci sınıf bir oyunculuk sergileyen Anthony Hopkins unutulacak gibi değil.
Thor 2011 full hd izle 720p izle

Thor (2011)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 1 saat 55 dakika


  Yönetmen: Kenneth Branagh
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik
Vizyon: 29 Nisan 2011
Oyuncular: Chris Hemsworth, Natalie Portman, Tom Hiddleston, Anthony Hopkins, Stellan Skarsgård

Mitolojiye göre kainat 9 diyardan oluşuyordu. Bu diyarlardan Jotunheim Dünya ya saldırıp insanları buzul çağına döndürmek istiyordu fakat Asgard ın tanrıları insanların yardımına koşup Jotunheim ı yenilgiye uğrattılar ve Jotunheim a ceza olarak Tanrı Kral Odin kutsal sandıklarını aldı. Yıllar Geçtikten sonra Odin ini oğlu Thor un günü kutlanırken (İskandinavlarda Perşembe günleri Thor günü olarak kutlanıyormuş ingilizce Thursday kelimesinin kökeninin bu olduğu sanılıyor) Jotunheim lılar sandığı Asgard dan çalmaya çalışırlar bunu öğrenen Thor babasına karşı çıkarak arkadaşları ve onu destekler gibi görünüp onu aslından kıskanan kardeşi Loki ile Jotunheim a bunu yapanların sorumlusunu öğrenmeye giderler. Jotunheim'dan Kral Odin in son anda yetişmesiyle kurtulurlar Odin kendisine karşı gelen oğlu Thor'u bu nedenle Dünya ya sürgüne gönderir ölümsüzlüğünü ondan geri alır ve Miyolnir'i (Thor'un çekici) birgün gerekli erdemlere sahip oluncaya kadar mühürler...
Bobby 2006 full hd izle 720p izle

Bobby (2006)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    

  


Yönetmen: Emilio Estevez
Ülke: ABD
Tür: Dram, Tarihi
Vizyon:
Oyuncular: Anthony Hopkins, Demi Moore, Sharon Stone

Robert F. Kennedy’nin (ya da Bobby’nin) 5 Haziran akşamı Los Angeles’ta Ambassador Oteli’nde yapacağı konuşma için herkes hazırlanmaktadır. Otelde çalışan genel müdür, kuaför, emekli kapı görevlisi, mutfak çalışanları, mutsuz otel müşterileri, uyuşturucu bağımlısı genç, alkolik şarkıcı ve menajeri olan kocası, ırkçı yiyecek içecek müdürü. Bu 22 insanın ortak özelliği, Robert F. Kennedy’i sevmeleri ve onu ülkeleri için son şans olarak görmeleridir. Bobby’nin senarist ve yönetmeni Emilio Estevez, karakterlerin kişisel öykülerini ustalıkla örerek Robert F. Kennedy’nin öldürüldüğü anda hepsini buluşturmayı başarmış. Anthony Hopkins, Sharon Stone, Helen Hunt, Heather Graham, William H. Macy, Martin Sheen, Elijah Wood, Demi Moore, Laurence Fishburne, Christian Slater, Shia LaBeouf, Lindsay Lohan gibi çok sayıda ünlü oyuncuyu buluşturmak, abartılı oyunculuk başta olmak üzere birçok sorunu beraberinde getirir. Oysa bu filmde dengeli ve ölçülü oyunculuklar öne çıkıyor. Filmin başlarında görülen yavaş tempo, kişisel dünyaların daha kısa sahnelerle aktarılması ile yerini daha dinamik bir anlatıma bırakmış. Bobby 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
The Edge 1997 full hd izle 720p izle

İhanet - The Edge (1997)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 1 saat 57 dakika


  Yönetmen: Lee Tamahori
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Dram
Vizyon: 29 Mayıs 1998
Oyuncular: Anthony Hopkins, Alec Baldwin, Elle Macpherson, Harold Perrineau, Bart the Bear, L.Q. Jones, Kathleen Wilhoite

Bir uçak kazasının ardından, Alaska'nın vahşi topraklarında entellektüel milyarder Charles Morse (A.Hopkins) ile moda fotoğrafçısı Robert Green (A.Baldwin) hayatta kalma mücadelesinde karşı karşıya kalırlar. Bu arada karşılıklı bazı gerçekler de açığa çıkar.
Hitchcock 2012 full hd izle 720p izle

Hitchcock (2012)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 1 saat 38 dakika


  Yönetmen: Sacha Gervasi
Ülke: ABD
Tür: Biyografi, Dram
Vizyon: 29 Mart 2013
Oyuncular: Anthony Hopkins, Helen Mirren, Scarlett Johansson, Danny Huston, Toni Collette

Dünya sinema tarihine adını ölümsüz harflerle kazımış olan ustaların ustası sinemacı Alfred Hitchcock'un sıradışı filmi Sapık (Psycho)'ın çekim sürecinde geçen film Hitchcock ve eşi Alma'nın aşklarına odaklanıyor. Filmde ustayı yine bir başka usta Anthony Hopkins canlandırırken karısı Alma rolünü ise Helen Mirren üstleniyor. Hitchcock’un çığır açan filmi PSYCHO’nun yapım sürecinde geçiyor. Projenin yönetmen koltuğunda Sacha Gervasi otururken, senaryo ise John McLaughlin’e ait. Filme kaynaklık eden kitap ise Stephen Rebelloizamlı “Alfred Hitchcock and the Making of Psycho” adlı eser.

Filmde ayrıca Scarlett Johansson, Janet Leigh, James D'Arcy, Anthony Perkins, Jessica Biel, Vera Miles, Michael Stuhlbarg ve Toni Collette gibi pek çok yıldız isim yer alıyor.
Proof 2005 full hd izle 720p izle

Kanıt - Proof (2005)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 1 saat 40 dakika

Yönetmen: John Madden
Ülke: ABD
Tür: Dram, Gizem
Vizyon: 3 Şubat 2006
Oyuncular: Gwyneth Paltrow, Anthony Hopkins, Jake Gyllenhaal, Danny McCarthy, Hope Davis

John Madden'ın yönettiği Kanıt; dâhilikle delilik, kız çocuklarıyla babalarının arasındaki şefkatli ilişki ve gerçeğin doğasıyla aile arasındaki bağlantıları araştırarak, babasının geçmişiyle kendi geleceğinin gölgesinde sıkışıp kalan gizemli bir genç kadının zorlayıcı hikâyesini konu alıyor. Zeki ama dengesiz biri olan matematikçi babası Robert'la (Anthony Hopkins) yıllarını geçiren Catherine (Gwyneth Paltrow), artık 27 yaşına gelmiş genç bir kadındır. Catherine'in tekdüze hayatı, ilgilenmesi gereken iki konukla değişir: Hem uzaklardaki kız kardeşi Claire (Hope Davies), hem de babasının eski öğrencisi Hal (Jake Gyllenhaal) onun ilgisini beklemektedir...
Hannibal 2001 full hd izle 720p izle

Hannibal (2001)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 2 saat 11 dakika


  Yönetmen: Ridley Scott
Ülke: İngiltere, ABD
Tür: Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 6 Nisan 2001
Oyuncular: Anthony Hopkins, Julianne Moore, Gary Oldman, Ray Liotta, Frankie Faison

Dr. Hannibal Lecter'ın çaylak FBI ajanı Clarice Starling'in büyük hatası sonucu hücresinden kaçışının üzerinden yedi yıl geçmiştir. Dr. Lecter, bu kaçışının ardından Floransa'ya gidip yerleşmiş hayatın tadını çıkarmaktadır; fakat Clarice Starling hala Dr. Lecter ile yedi yıl önce en yüksek güvenlik önlemlerinin olduğu tehlikeli deliler koğuşunda yaptığı görüşmeyi unutmamıştır. Dr. Lecter'ı unutmayan biri daha vardır: Mason Verger. Dr. Lecter'ın eski bir kurbanı olan Mason Verger onun elinden güçlükle kurtulmuştur. Verger domuz besiciliğiyle kendine bir imparatorluk yaratmıştır ve de Dr. Lecter'dan intikam alma duygusuyla yanıp tutuşmaktadır. Dr. Lecter yüzünden bir soluk makinesine bağlı yaşamak zorunda kalan Verger'in zenginliği sayesinde elinde çok geniş imkanlar vardır ve kendi kurduğu dünyada en ufak bir hareketi bile hissetmektedir. Mason Verger sonunda Dr. Lecter'ı nasıl tuzağa düşüreceğini bulur. Dr.Lecter'a onun için dünyanın en değerli ve en zarif yemini sunacaktır. Verger'in bu yemi Dr. Lecter'a sunmasında Clarice Starling'i kendinde bir saplantı haline getiren FBI başmüfettiş yardımcısı Paul Krendler da ona yardım edecektir.
Red 2 2013 full hd izle 720p izle

Red 2 (2013)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 56 dakika


  Yönetmen: Dean Parisot
Ülke: ABD, Fransa, Kanada
Tür: Aksiyon, Komedi, Suç, Gerilim
Vizyon: 2 Ağustos 2013
Oyuncular: Bruce Willis, John Malkovich, Mary-Louise Parker, Helen Mirren, Anthony Hopkins

Emekli CIA ajanlarının Avrupa'daki düşman avı sürüyor... Eski CIA ajanı Frank Moses emekli olmuştur ve son görevde birlikte çalıştığı arkadaşı Marvin Boggs iddialara göre bu esnada hayatını kaybetmiştir. Bu söylentiler esnasında Frank, kendisinden bir konu hakkında bilgi almaya gelen FBI ajanlarıyla karşılaşır. FBI, yirmi beş yıl önce kullanılan ve o andan itibaren ortadan kaybolan bir nükleer silahla ilgili bilgi toplamaya çalışmaktadır. Nightshade isimli bu görevi araştırmaya ikna olan deneyimli ajanlar, tehlikeli teröristler ve özen ajanlarla mücadele edecekleri bir dünya turuna çıkarlar.

2010 tarihli ve yönetmenliğini Robert Schwentke'nin üstlendiği gişe hiti Red filminin devamı olan yapımda kadroya Bruce Willis ve Mary-Louise Parker'ın yanı sıra Helen Mirren, Anthony Hopkins, Catherine Zeta-Jones ve John Malkovich gibi yıldız isimler eşlik ediyor. Yönetmenliğini Dean Parisot'ın üstlendiği filmin senaryosu ise bu sefer Erich Hoeber ve Jon Hoeber ikilisine ait.
The Mask of Zorro 1998 full hd izle 720p izle

Maskeli Kahraman Zorro - The Mask of Zorro (1998)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 2 saat 16 dakika


  Yönetmen: Martin Campbell
Ülke: ABD, Almanya
Tür: Aksiyon, Macera, Romantik, Gerilim, Komedi, Western
Vizyon: 15 Ocak 1999
Oyuncular: Antonio Banderas, Anthony Hopkins, Catherine Zeta-Jones, Stuart Wilson, Matt Letscher

Don Diego Dela Vega nın California da efsanevi ve romantik bir kahraman Zorro olarak, İspanyol zulmüne karşı savaşmaya başladıktan bu yana tam yirmi yıl geçmiştir. Yıllarını hapiste geçiren Don Diego, güçlü İspanyol Vali Don Rafael Montero yu durdurabilmek için bir çare bulmak zorundadır. Aklına gelen ilk çözüm ise gerçekten mükemmeldir. Kendine bir halef bulacak ve onu yeni Zorro olarak yetiştirerek İspanyolların belası haline getirecektir.

Bu amaçla işe koyulan Don Diego belalı bir geçmişe sahip olan haydut Alejandro Murieta yı bulur. Genç adamı adeta yeniden yaratan Don Diego, ezeli rakibi Don Montero ya unutamayacağı bir ders vermek amacındadır...
Instinct 1999 full hd izle 720p izle

İçgüdü - Instinct (1999)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 2 saat 6 dakika


  Yönetmen: Jon Turteltaub
Ülke: ABD
Tür: Dram, Gerilim
Vizyon: 12 Kasım 1999
Oyuncular: Anthony Hopkins, Cuba Gooding Jr., Donald Sutherland, Maura Tierney, George Dzundza, John Ashton, John Aylward

Anthony Hopkins'in oynadığı 'Instinct', gorilleri incelemek için gittiği Ruanda'da birkaç kişiyi öldürdüğü için hapishaneye atılan bir hayvan davranışları uzmanının öyküsü anlatmakta. Ölüm olaylarından sonra tam bir sessizliğe gömülen hayvan davranışları uzmanının kabuğunu kırmaya ve bilgi almaya çalışan psikiyatrist rolünde ise Cuba Gooding Jr. oynuyor.

Dr. Theo Calder, akıl hastaları ile ilişki kurmakta çok başarılı bir psikologdur. Calder, üniversiteden eski arkadaşı Ethan Powell'in cinayet suçundan dolayı yattığı bir Afrika hapisanesinden çıktığını öğrenince bu olayla ilgilenmek ister. Powell birkaç sene önce dağ gorilleriyle ilgili bir araştırma yaparken ortadan kaybolmuştur. Birisini öldürünce yakalanan Powell, çevresine karşı vahşi bir hayvanın tepkilerini vermektedir. Dr. Calder, Powell ile iletişim kurmak için kız kardeşi Lynn'den yardım ister. Birlikte Powell'ın beyninin derinliklerine inecek ve başından geçen olayları günışığına çıkarmaya çalışacaklardır.
You Will Meet a Tall Dark Stranger 2010 full hd izle 720p izle

Uzun Boylu Esmer Adam - You Will Meet a Tall Dark Stranger (2010)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 38 dakika


  Yönetmen: Woody Allen
Ülke: ABD, İspanya
Tür: Komedi, Dram, Romantik
Vizyon: 8 Mart 2013
Oyuncular: Gemma Jones, Pauline Collins, Anthony Hopkins, Rupert Frazer, Kelly Harrison

Sally’nin yaşamı anne ve babasının boşanması, evliliğinin giderek daha sorunlu hale gelmesiyle alt üst olur. Annesi 40 yıllık kocası tarafından terkedilince mutluluğa yaşıtı bir sahafta arar. Babası, kendini daha genç hissetmek için hediyeye boğduğu genç bir fahişeyle ikinci evliliğini yapar ve kısa sürede sorunlar yaşamaya başlar. Sanat galerisinde çalışan Saly de patronu Greg’e aşık olunca işler iyice karışır. Kocası Roy ise karşı pencere komşusu Dia’ya aşık olmuştur...
Beowulf 2007 full hd izle 720p izle

Beowulf: Ölümsüz Savaşçı - Beowulf (2007)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 55 dakika


  Yönetmen: Robert Zemeckis
Ülke: ABD
Tür: Animasyon, Aksiyon, Macera
Vizyon: 30 Kasım 2007
Oyuncular: Robin Wright, Anthony Hopkins, Paul Baker, John Bilezikjian, Rod D. Harbour

Beowulf güçlü ve korkusuz bir savaşçıdır. Bütün şehirleri kana bulayan ve çıkardığı kaosla insanları terörize eden Grendel'le başa çıkabilecek tek kişi Beowulf'tur. Fakat Grendel'i yenmek, kabusun bitmesine yetecek midir? İntikam duygusu ile yanıp tutuşan Grendel'in annesi, Grendel'den bile daha tehlikeli olacaktır.

Oscarlı pek çok unutulmaz filme (Geleceğe Dönüş serisi, Forrest Gump, Yeni Hayat) imza atmış olan yönetmen Robert Zemeckis, Angelina Jolie, Anthony Hopkins, Robin Wright Penn, John Malkovich gibi başarılı isimlerden oluşan etkili bir kadroyla yeniden fantastik bir maceranın sularında...
Kidnapping Mr. Heineken 2015 full hd izle 720p izle

Bay Heineken'i Kaçırmak - Kidnapping Mr. Heineken (2015)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 1 saat 35 dakika


  Yönetmen: Daniel Alfredson
Ülke: Belçika, İngiltere, Hollanda, ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Dram, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Sam Worthington, Anthony Hopkins, Jim Sturgess, Ryan Kwanten, Rob Fuller, Jemima West, Yolanthe Cabau

1983 yılında, çocukluk arkadaşı olan bir grup insan yüzyılın en büyük suçunu işlerler. Dünyanın en varlıklı adamlarından bir tanesi ve bira imparatorluğunun mirasçısı olan Freddy Heineken?i kaçırırlar. Amsterdam sokaklarında güpegündüz bu kaçırma olayı için istenen fidye için tüm hazırlıklar yapılır.
The Rite 2011 full hd izle 720p izle

Ayin - The Rite (2011)

6.0 IMDB Puanı 6.0
    
 1 saat 54 dakika


  Yönetmen: Mikael Håfström
Ülke: ABD, Macaristan, İtalya
Tür: Dram, Korku, Gerilim
Vizyon: 11 Şubat 2011
Oyuncular: Anthony Hopkins, Colin O'Donoghue, Alice Braga, Ciarán Hinds, Toby Jones

Gerçek olaylardan esinlenen film, çok tartışılan şeytan çıkarma uygulaması ve kendi inancı hakkında şüphe duymasına rağmen şeytan çıkarma ayinlerini incelemesi için Vatikan'a gönderilen ilahiyat fakültesi öğrencisi Michael Kovak'ın (Colin O'Donoghue) öyküsünü anlatıyor. Şüpheciliğini bir zırh gibi kuşanan Michael, ele geçirilme vakalarının ardında iblisleri değil, psikiyatrik öğeleri aramaları konusunda üstlerine meydan okur.

Ancak alışılmışın dışında yöntemler uygulaması ve yaptığı binlerce şeytan çıkarma ayini ile tanınan Peder Lucas'ın (Anthony Hopkins) yanına gönderildiğinde, Michael'ın zırhı çatlamaya başlar. Peder Lucas'ın bile becerilerinin yetersiz kaldığı bir vakayla karıştığında, açıklayamadığı veya denetleyemediği bir olaya ve inandığı her şeyi sorgulamasına neden olacak kadar şiddetli ve korkutucu bir kötülüğe tanık olur.

Yönetmeniğini Mikaël Hafstrom'ün yaptığı, “The Rite/Ayin”in başrollerinde Oscar ödüllü Anthony Hopkins, ilk başrolünü oynayan Colin O’Donoghue, Alice Braga, Toby Jones, Ciarán Hinds ve Rutger Hauer yer alıyor.
Noah 2014 full hd izle 720p izle

Nuh: Büyük Tufan - Noah (2014)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 2 saat 18 dakika


  Yönetmen: Darren Aronofsky
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Dram
Vizyon: 3 Nisan 2014
Oyuncular: Russell Crowe, Jennifer Connelly, Ray Winstone, Emma Watson, Logan Lerman, Douglas Booth, Anthony Hopkins

Noah, İncil’de geçen Nuh’un Gemisi hikayesinin uyarlamasıdır. İnsanların işlediği günahlarla harap edilen bir dünyada, Nuh’a ilahi bir görev verilir: dünyayı yok edecek olan Büyük Tufan’dan önce insanlığı kurtaracak bir gemi inşa etmek.
Bad Company 2002 full hd izle 720p izle

Gizli Ortak - Bad Company (2002)

5.6 IMDB Puanı 5.6
    
 1 saat 56 dakika


  Yönetmen: Joel Schumacher
Ülke: ABD, Çek Cumhuriyeti
Tür: Aksiyon, Macera, Komedi
Vizyon: 30 Ağustos 2002
Oyuncular: Anthony Hopkins, Chris Rock, Peter Stormare, Gabriel Macht, Kerry Washington, Adoni Maropis, Garcelle Beauvais

Emektar CIA ajanı Gaylord Oakes'i zorlu bir görev beklemektedir. Bir sokak serserisi olan Jake Hayes'in tıpatıp benzeri olan ajan kardeşi Kevin Pope öldürülmüştür. Hayes'den bir ajan yaratıp öldürülen kardeşinin yerini almasını sağlamak mecburiyetindedir.

Üstelik bu zor işi başarmak için önünde yalnızca dokuz günlük süre bulunmaktadır. Tersi halinde hassas nükleer silahlarla ilgili bir anlaşmanın görüşmeleri başlayacak, bunu başaramaması halinde ise herşey için çok geç olacaktır...
Alexander 2004 full hd izle 720p izle

Büyük İskender - Alexander (2004)

5.5 IMDB Puanı 5.5
    
 2 saat 55 dakika


  Yönetmen: Oliver Stone
Ülke: Almanya, ABD, Hollanda, Fransa, İngiltere, İtalya
Tür: Aksiyon, Macera, Biyografi
Vizyon: 26 Kasım 2004
Oyuncular: Colin Farrell, Angelina Jolie, Val Kilmer, Anthony Hopkins, Jared Leto

Tarihin en büyük komutanlarından birisi olan Büyük İskender çok kısa bir sürede Pers İmparatorluğunu yıkarak Makedon krallığını uçsuz bucaksız sınırlara kavuşturacaktır. Bunu yaparken sevgilisi ve veziri Hephaestin'un yardımını görecektir. Filmde İskender'in aşk, hırs ve savaşları anlatılıyor.
Misconduct 2016 full hd izle 720p izle

Hesaplaşma - Misconduct (2016)

5.3 IMDB Puanı 5.3
    
 1 saat 46 dakika


  Yönetmen: Shintaro Shimosawa
Ülke: ABD
Tür: Dram, Gerilim
Vizyon: 26 Şubat 2016
Oyuncular: Malin Akerman, Alice Eve, Julia Stiles, Al Pacino, Anthony Hopkins, Josh Duhamel, Byung-hun Lee

Ben Cahill New Orleans´da prestijli bir hukuk firmasında çalışan genç ve hırslı bir avukattır. Acil servis doktoru olan Charlotte ile evlidir. Charlotte?un düşük gebelik yapması, kariyerlerine ağırlık vererek birbirlerinden kopmalarına vesile olur.Ben?in de hukuk firmasında daha uzun saatler çalışması büyük davalar alması ve bu davaları kazanması ile neticelenir. Ben başarılı oldukça, Charlotte?ten uzaklaşmaya başlar.

Üniversiteden eski kız arkadaşı Emily Hynes, bir anda Ben´in hayatına girer. Emily ilaç endustrisinin dev firmalarından birinde çalısmaktadır ve şirketin CEO´su ile ilişki yaşamaktadır. Emily milyarder erkek arkadaşı tarafından sürekli ihmal edildiği için kendisini üzgün ve yalnız hissetmektedir. Emily, Ben?e ilaç şirketi ve CEO´su na şahsi olarak zarar verecek gizli bilgileri vermeyi teklif eder.

Boyle bir dava hukuk şirketi icin altın fırsattır. Ben şirketin kıdemli ortağı olan Charles Abrams´a bu konudan bahseder. Bu davayı kazanmak Ben?e firmada ortaklık şansı verecektir. Abrams bu davayı almayı kabul eder ve Ben?i kanıtın kaynağı için uyarır.
Transformers: The Last Knight 2017 full hd izle 720p izle

Transformers 5: Son Şövalye - Transformers: The Last Knight (2017)

5.2 IMDB Puanı 5.2
    
 2 saat 29 dakika


  Yönetmen: Michael Bay
Ülke: ABD, Çin, Kanada
Tür: Aksiyon, Macera, Bilim-Kurgu
Vizyon: 23 Haziran 2017
Oyuncular: Mark Wahlberg, Anthony Hopkins, Josh Duhamel, Laura Haddock, Santiago Cabrera, Isabela Moner, Jerrod Carmichael

Transformers'ın beşinci filminin konusu bu sefer Kral Arthur'un kılıcı dönemine ve Nazi dönemine dayanıyor. Seneler sonra Edmund Burton (Anthony Hopkins) Transformerların neden Dünya'ya geldiğini açıklıyor. Cade Yeager (Mark Wahlberg), TRF (Transformers Reaction Force - Transformers Reaksiyon Kuvveti) isimli paralı asker ordusuna teslim olmaktadır. Izabella ailesini Şikago'da kaybetmiş ve yetim kalmıştır. Lakin, yanında bir tek Sqweeks isimli robot ile anlaşır. Sqweeks ise yalnızca "Chihuahua" diyebiliyor. Megatron bu sefer dünyayı yok etmek değil, dünyayı hükmetmek istiyor. Bu yüzden Lennox (Josh Duhamel) ile anlaşma yapacak. Fakat Lennox ile Cade kesiştiğinde, dünyayı bekleyen bir tehlike ile yüzleşecek.
Blackway 2015 full hd izle 720p izle

Karayolu - Blackway (2015)

5.1 IMDB Puanı 5.1
    
 1 saat 30 dakika


  Yönetmen: Daniel Alfredson
Ülke: ABD
Tür: Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Julia Stiles, Alexander Ludwig, Anthony Hopkins, Taylor Hickson, Ray Liotta, Lochlyn Munro, Hal Holbrook

Annesinin ölümü sonrasında doğduğu kasabaya geri dönen bir kadın olan Lillian, eskiden polis olarak çalışırken bundan sonra bölgede bir suç baronu olan Blackway tarafından tacize uğrar. Lillian kasaba halkı ve şerifin uyarılarına karşın kabullenmek yerine karşı koymaya karar verir ve bu yolda kasabanın 2 gözüpek erkeği de kendisine yardımcı olacaktır.