Antonio Banderas Filmleri (29 sonuç)

Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles 1994 full hd izle 720p izle

Vampirle Görüşme - Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles (1994)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 2 saat 3 dakika


  Yönetmen: Neil Jordan
Ülke: ABD
Tür: Dram, Fantastik, Korku, Romantik
Vizyon: 20 Ocak 1995
Oyuncular: Brad Pitt, Tom Cruise, Kirsten Dunst, Christian Slater, Thandie Newton, Stephen Rea, Antonio Banderas

Korku edebiyatının önemli isimlerinden Anne Rice’ın romanından uyarlanan film, karizmatik vampir Lestat ve onun tarafından ısırılarak vampir olan soylu Louis’in maceralarını konu alıyor. Vampirliğe alışamayan Louis, açlığını gidermek için insan öldürememektedir. Bu durumu çözebilmek için Lestat, küçük bir kızı da vampir yapar.
Neil Jordan tarafından yönetilen film, genç yıldızlardan oluşan kadrosuyla dikkat çekiyor. Lestat rolünde Tom Cruise’a ek olarak Brad Pitt, Antonio Banderas, Christian Slater ve Kirsten Dunst filmdeki rolleriyle dikkat çekiyorlar.
La piel que habito 2011 full hd izle 720p izle

İçinde Yaşadığım Deri - La piel que habito (2011)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 2 saat


  Yönetmen: Pedro Almodovar
Ülke: İspanya
Tür: Dram, Korku, Gerilim
Vizyon: 30 Aralık 2011
Oyuncular: Antonio Banderas, Elena Anaya, Marisa Paredes, Jan Cornet, Roberto Álamo, Eduard Fernández, José Luis Gómez

Bir araba kazasında yanarak ölmekten son anda kurtulan eşini yanıklardan oluşan görüntüden kurtarmak için yeni bir deri yaratmak üzerine çalışmalar yapan estetik cerrahı Dr Robert Ledgard (Antonio Banderas) on iki yıl boyunca evindeki laboratuvarında çalışmaya devam eder ve domuz-insan kanı karışımıyla elde ettiği bir deri üretir.

Eşinin yanmış vücudunu görmesi üzerine intihar etmesi ve küçük kızlarının da buna şahit olmasından sonra büyük depresyon geçiren aile iyice hassaslaşmıştır. Küçük kız büyüdüğünde de psikolojisini bozan bir olay yaşayacak, bu olayın üzerine Dr Ledgard, yaptığı deneyleri büyüterek neredeyse DR Frankenstein haline gelecektir...

Gerilim türündeki film, Fransız polisiye yazarı Thierry Jonquet'in "Tarantula" isimli 2005 tarihli romanından uyarlandı. Yönetmenin 20 yıl sonra Antonio Banderas'la tekrar bir araya geldiği 'The Skin That I Live In', kızına tecavüz eden bir adamdan intikam almaya çalışan psikolojisi bozuk bir plastik cerrahın saplantılarını ve hücrelerle ilgili yaptığı araştırmalar sayesinde yeni bir insan derisi yaratmasını konu alıyor.
Women on the Verge of a Nervous Breakdown  Mujeres al borde de un ataque de nervios 1988 full hd izle 720p izle

Sinir Krizinin Eşiğindeki Kadınlar - Women on the Verge of a Nervous Breakdown Mujeres al borde de un ataque de nervios (1988)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    

  


Yönetmen: Pedro Almodóvar
Ülke: İspanya
Tür: Dram, Komedi
Vizyon:
Oyuncular: Antonio Banderas, Carmen Maura, Julieta Serrano

Televizyon yapımlarında dublaj yapan Pepa Marcos, kısa bir süre önce sevgilisi Iván tarafından terk edilir ve depresyona girer. Uyku ilaçları alarak yaşayabilen kadın yalnız başına acısını çekme fırsatı bulamayacaktır. Çevresindeki yakınları nedeniyle kendisini curcuna dolu olaylar silsilesinin içerisinde bulan kadın, sinir krizinin eşiğine adım adım yaklaşmaktadır... Sinir Krizinin Eşiğindeki Kadınlar, İspanyol sinemasının en önemli yönetmenlerinden biri olan Pedro Almodovar imzalı. 1988 yılında Akademi Ödülleri'nde Yabancı Dilde En İyi Film kategorisinde Oscar ödülüne aday gösterilen film, yönetmenin dünya çapında tanınmasını sağlamıştır. Women on the Verge of a Nervous Breakdown - Mujeres al borde de un ataque de nervios - Sinir Krizinin Eşiğindeki Kadınlar 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Frida 2002 full hd izle 720p izle

Frida (2002)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    
 2 saat 3 dakika


  Yönetmen: Julie Taymor
Ülke: ABD, Kanada, Meksika
Tür: Biyografi, Dram, Romantik
Vizyon: 28 Mart 2003
Oyuncular: Salma Hayek, Alfred Molina, Antonio Banderas, Valeria Golino, Diego Luna, Mía Maestro, Edward Norton

19 yaşında geçirdiği otobüs kazası ile hayatı değişen Frida, vücudundaki kırık kemikler ve yabancı metallerle yaşamayı öğrenmeye 'gerçekten istekli' olacak kadar özgüven sahibi, gerçek hayallerle yaşayan (ya da hayallerini gerçekleştirebilen) genç bir kız / kadındır.

Kırılan bacağı yüzünden uzun süre yürüyemeyen Frida, ailesinin sıkışık maddi gelirine rağmen destek gördüğü babası sayesinde, göğüslerinden karnını kaplayan alçı tabakası da dahil; bulduğu her boşluğa resim yapmaktadır. Kızına her zaman destek veren babası Guillermo, alçılarında yer kalmayan Frida'ya gerçek resim malzemeleri alır ve Frida, hissettiklerini tablolara tanımlamaya başlar.
Zamanla ayağa kalkabilen Frida, tablolarıyla birlikte soluğu okuldaki resim hocası Diego Rivera'nın yanında alır.

Frida'yı okuldan tanıyan Diego, zamanında yaptığı taşkınlıklardan dolayı O'na ilgisiz davranır ve 'en güzel tablosunu bırakmasını' söyler. Diego'nun ilgisizliği, tabloyu görünce değişecektir.Farkedilmeyen bu yetenek, ait olmadığı yerlerde yaşamaktadır ve Diego, çok yakında Frida'ya hakettiği her şeyi verecektir.Resimleriyle olduğu kadar, girdiği ortamlarda da açıkça kendini belli edip, ilgi odağı olmayı başaran Frida, 1929 yılında Diego ile evlenir.

Kadın düşkünü olan Diego, Frida'ya 'kendini farklı kadınlarla birlikte olmaktan alıkoyamayacağını, ama özünde sadece O'nu seveceğini' söylemiş ve Frida tarafından anlayışla karşılanmıştır.Aynı mesleği icra eden çiftin mutlu evliliği, Diego'nun kadınlara olan zaafı yüzünden çatlak verir.Frida'ya göre Diego, 'bağlılığını yitirmiştir' ve çift, ayrı yaşamaya başlar.

Meksika'dan Amerika ve Fransa'ya uzanan Frida Kahlo tabloları, O'na dünya çapında büyüyen bir ün getirir, ama 19 yaşındayken geçirdiği kazanın bıraktıkları Frida'yı işlevlerini yerine getiremeyecek kadar hasta eder.Omurgasından rahatsızlanan Frida, daha önce kaybettiği bebeğini çizdiği tablolara sağ bacağını da ekleyecektir.

Salma Hayek'e 'en iyi kadın oyuncu' dalında Oscar adaylığı getiren 2002 yapımı Julie Taymor imzalı "Frida", 'en iyi makyaj' ve 'en iyi müzik' dalında Oscar sahibi oldu
Shrek 2 2004 full hd izle 720p izle

Şrek 2 - Shrek 2 (2004)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 1 saat 33 dakika


  Yönetmen: Andrew Adamson
Ülke: ABD
Tür: Animasyon, Macera, Komedi
Vizyon: 27 Ağustos 2004
Oyuncular: Mike Myers, Eddie Murphy, Cameron Diaz, Julie Andrews, Antonio Banderas, John Cleese, Rupert Everett

Shrek ile Fiona balayından dönmüştür. Fiona'nın ailesinden gelen bir davet mektubuyla karşılaşırlar. Fiona'nın kral babasıyla kraliçe annesi, yeni evli çifti Uzak Ülke'ye davet etmektedir. Bunun üzerine yanlarına Eşek'i de alarak yola çıkarlar. Prensesin geri dönüşünü kutlamak için Uzak Ülke'nin vatandaşları sokaklara dökülmüştür. Kral ve Kraliçe de sevgili kızlarının ve hiç tanımadıkları damatlarının (yeni Prens) dönüşünü heyecanla beklemektedir. Fakat her ikisi de yeni damatlarının dış görünümüne hazırlıklı değildir. Üstelik sevgili kızları da çok değişmiştir. Shrek ile Fiona'nın bilmediği bazı gerçekler bulunmaktadır. Bu sürpriz evlilikle beraber Fiona'nın kral babasının geleceğe yönelik planları suya düşmüştür. Bunun üzerine o ana kadar ki tüm olup bitenleri tersine çevirebilmek için Fiona'nın Peri Vaftiz Annesinden, Yakışıklı Prensten ve ünlü canavar avcısı Çizmeli Kedi'den yardım ister.
Ruby Sparks 2012 full hd izle 720p izle

Hayalimdeki Aşk - Ruby Sparks (2012)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 1 saat 44 dakika


  Yönetmen: Jonathan Dayton
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Fantastik, Romantik
Vizyon: 25 Temmuz 2012
Oyuncular: Paul Dano, Zoe Kazan, Chris Messina, Annette Bening, Antonio Banderas

Kusursuz eşi yaratmak mümkün olsaydı ve onu yanlışlıkla yaratıverseydiniz ne olurdu? Little Miss Sunshine / Küçük Gün Işığım filminin yönetmen çiftinden aşk ve ilişkiler üzerine şirin, olanaksız, acı-tatlı, hayalle gerçeğin karıştığı bir film geliyor. Bu yılın en merakla beklenen bağımsız filmlerinden Hayalimdeki Aşk'ın senaryo yazarı, başrolü de gerçek hayattaki sevgilisi Paul Dano ile paylaşan Zoe Kazan. Aşkta aradığını bulamayan roman yazarı Calvin, ikinci romanına ilham versin diye rüyalarının kadını Ruby'yi yaratır. Bir hafta sonra bir bakar ki Ruby, kanlı, canlı salonda oturmaktadır. Filmin müziklerini Devotchka'nın solisti Nick Urata besteledi.
Desperado 1995 full hd izle 720p izle

Desperado (1995)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    

  


Yönetmen: Robert Rodriguez
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Gerilim, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Antonio Banderas, Joaquim de, Salma Hayek

El Mariachi (Desperado), sevgilisini katledip, gitar çaldığı narin parmaklarını kıran gaddar Bucho’dan intikam almak için yanıp tutuşarak Meksika topraklarını diyar diyar gezmektedir. Bu yolculuk sırasında kendisine yaverlik yapan Buscemi (Steve Buscemi)’nin sayesinde bütün gittiği yerlerde bir efsane olan Mariachi, düşmanının izine iyice yakınlaştığı bir sırada güzel Carolina’yla tanışıp ona aşık olur. Bundan sonra bir hayli çetin bir mücadele başlayacaktır. Uyuşturucu ticareti, cinayet, aşk müzik ve ihanetle donanmış bu öykünün kahramanı El Mariachi-Müzisyen tiplemesi, yetenekli Latin yönetmen Robert Rodriguez’in ün kazanmasını sağlayan, ilk filmi El Mariachi-Gitarım ve Silahım’ın da baş kahramanıydı. Rodriguez’in ustası Quentin Tarantino’nun da filmde küçük bir rol oynadığını belirtelim.
Matador 1986 full hd izle 720p izle

Matador (1986)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    

  


Yönetmen: Pedro Almodóvar
Ülke: İspanya
Tür: Dram, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Antonio Banderas, Assumpta Serna, Nacho Martínez

Boğa güreşçisi Diego, güreş sırasında yaralanınca emekli edilir. İçindeki savaşma ve öldürme dürtüsüne hakim olamayan Diego, hedefini boğalardan kadınlara değiştirir. Üstündeki gerginliği atıp rahatlamanın tek yolunun onları öldürmek olduğunu fark eden Diego’nun yolu, araştırması sırasında katilin tarzına hayran olan avukat Maria ile kesişir...
Tie Me Up! Tie Me Down!  ¡Átame! 1989 full hd izle 720p izle

Bağla Beni - Tie Me Up! Tie Me Down! ¡Átame! (1989)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    

  


Yönetmen: Pedro Almodóvar
Ülke: İspanya
Tür: Dram, Komedi, Romantik, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Antonio Banderas, Loles León, Victoria Abril

Saplantı sözcüğü belki de en büyük tehlikelerden birini barındırır bünyesinde. Hele ki bu insanın karşı cinsten bir başkasına karşı beslediği bağlılık üzerine kurulu bir saplantıysa her an her şey olabilir. Ricky, ruhsal sorunları olan bir gençtir. Saplantıyla aşık olduğu uyuşturucu müptelası porno yıldızı Marina’yı en sonunda kaçırır. Tek isteği, güzel kadının kendisine aşık olmasıdır. Marina’nın son filmini çeken yönetmen Maximo da kendisini genç kadının güzelliğine kaptırmıştır. Marina’nın yine uyuşturucu yüzünden başını belaya soktuğunu düşünen kardeşi Lola onu aramaya başlar. Zaman geçtikçe, Marina, kaçma isteği ve kendisini kaçıran adama aşık olması yüzünden ikileme düşer. Tie Me Up! Tie Me Down! - ¡Átame! - Bağla Beni 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
The 33 2015 full hd izle 720p izle

The 33 (2015)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 2 saat 7 dakika


  Yönetmen: Patricia Riggen
Ülke: ABD, Şili
Tür: Biyografi, Dram, Tarihi
Vizyon:
Oyuncular: Naomi Scott, Cote de Pablo, Antonio Banderas, Rodrigo Santoro, Lou Diamond Phillips, Juliette Binoche, Kate del Castillo

Yaşanmış gerçek bir hikayeye dayanan filmde, 2010 senesinde tüm dünyanın gözleri Şili'ye çevrilmiştir çünkü bir asırlık bir altın - bakır madeni patlama sonrası çökünce, içindeki otuz üç madencinin altmış dokuz gün boyunca yeraltında mahsur kalır. Bir uluslararası kurtarma ekibi gece-gündüz demeden tuzaktaki adamların arkadaşları, aileleri, dünyanın önünde ve en önemlisi zaman tükenmeden madencileri kurtarmalıdır.
Take the Lead 2006 full hd izle 720p izle

Kuralsızlar - Take the Lead (2006)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 58 dakika


  Yönetmen: Liz Friedlander
Ülke: ABD
Tür: Dram, Müzik
Vizyon: 17 Mart 2006
Oyuncular: Antonio Banderas, Rob Brown, Yaya DaCosta, Alfre Woodard, John Ortiz, Laura Benanti, Jonathan Malen

Pierre Dulaine gönüllü olan bir grup cezalı öğrenciye salon dansı veren Manhattanlı bir dans hocasıdır. Öğrenciler ilk başlarda Dulaine'in orada bulunma sebebini öğrenince ona karşı oldukça şüpheli yaklaşırlar. Fakat Dulaine'nin değişmeyen tavrı ve dansa olan bağlılığı sayesinde yavaş yavaş uyguladığı programı takip etmeye başlarlar. Hatta zaman geçtikte aldıkları eğitimi bir adım ileri götürerek Dulaine'nin klâsik dansı ile kendi tarzları olan hip hopu birleştirerek ortaya eşsiz bir karışım çıkartırlar. Belirgin bir süreden sonra Dulaine bu grubun yalnızca dans hocası değil, aynı zamanda akıl hocası olacaktır. Hayatları boyunca herhangi bir şeyle mücadele etmemiş olan bu grubu prestijli bir salon dansları yarışmasına katılmaya ikna edecektir...
The Mask of Zorro 1998 full hd izle 720p izle

Maskeli Kahraman Zorro - The Mask of Zorro (1998)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 2 saat 16 dakika


  Yönetmen: Martin Campbell
Ülke: ABD, Almanya
Tür: Aksiyon, Macera, Romantik, Gerilim, Komedi, Western
Vizyon: 15 Ocak 1999
Oyuncular: Antonio Banderas, Anthony Hopkins, Catherine Zeta-Jones, Stuart Wilson, Matt Letscher

Don Diego Dela Vega nın California da efsanevi ve romantik bir kahraman Zorro olarak, İspanyol zulmüne karşı savaşmaya başladıktan bu yana tam yirmi yıl geçmiştir. Yıllarını hapiste geçiren Don Diego, güçlü İspanyol Vali Don Rafael Montero yu durdurabilmek için bir çare bulmak zorundadır. Aklına gelen ilk çözüm ise gerçekten mükemmeldir. Kendine bir halef bulacak ve onu yeni Zorro olarak yetiştirerek İspanyolların belası haline getirecektir.

Bu amaçla işe koyulan Don Diego belalı bir geçmişe sahip olan haydut Alejandro Murieta yı bulur. Genç adamı adeta yeniden yaratan Don Diego, ezeli rakibi Don Montero ya unutamayacağı bir ders vermek amacındadır...
Black Gold 2011 full hd izle 720p izle

Kara Altın - Black Gold (2011)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 2 saat 10 dakika


  Yönetmen: Jean-Jacques Annaud
Ülke: Fransa, İtalya, Katar, Tunus
Tür: Dram
Vizyon: 27 Nisan 2012
Oyuncular: Tahar Rahim, Mark Strong, Antonio Banderas, Freida Pinto, Riz Ahmed

''Kara Altın'' (Black Gold), acımasız topraklar üzerinde aşk ve gücün efsanesini anlatan bir dram.

Tahar Rahim, Antonio Banderas, Mark Strong, Freida Pinto, Riz Ahmed ve Akin Gazi'nin rol aldığı filmin yönetmenliğini Jean Jacques Annaud üstlendi.

Filmin, 20. yüzyılın başlarında Arabistan'da geçen hikayesi şöyle:

''Acımasız çöl güneşinin altında, iki savaşçı kabile karşı karşıyadır. Hobeika Emiri Nesib (Antonio Banderas) ve rakibi Salmaah Sultanı Amaar (Mark Strong), barış için 'Sarı Kuşak' adı verilen, kimsenin yaşamadığı topraklar üzerinde hak iddia etmemeye karar verir. Karşılığında Nesib o zamanın kabile yasalarına göre Amaar'ın iki oğlunu kendi evladı gibi büyütecektir. Oğullardan biri büyüdüğünde yenilmez bir savaşçı olan Saleeh, diğeri kendini kitaplar ve bilgiye adamış Auda'dır. Bir gün Nesib'in topraklarını ziyaret etmek için Amerika'dan gelen bir petrolcü emir, topraklarında hayal bile edemeyeceği kadar büyük değer taşıyan petrol rezervleri olduğunu söyler. Tek sorun, rezervlerin 'Sarı Kuşak' içinde yer almasıdır. Babasının topraklarına dönmeye çalışırken öldürülen Saleeh, iki emirin arasındaki bağları gerginleştirir. Tekrar sulhu sağlamak için Nesib'in güzel kızı Prenses Leyla (Freida Pinto) ile Auda'nın evlenmesine karar vermişlerdir. Çocukluklarında başlayan aşkları, iki kabile için de yeni bir başlangıç olacaktır. Fakat bunun gerçekleşmesi için üstesinden gelmeleri gereken çok büyük problemler vardır.''
The 13th Warrior 1999 full hd izle 720p izle

13. Savaşçı - The 13th Warrior (1999)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 1 saat 42 dakika


  Yönetmen: John McTiernan
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik
Vizyon: 10 Aralık 1999
Oyuncular: Antonio Banderas, Vladimir Kulich, Dennis Storhøi, Daniel Southern, Neil Maffin, John DeSantis, Clive Russell

Norse Kabilesine olduklarını bilmedikleri savaşçılara karşı direnememktedir. Olası bir savaş çıkması halinde hiç bir şansları bulunmamaktadır. Kabilenin falcısı, kabile savaşçılarına savaşı fakat on üç savaşçının yenebileceğini söyler. Lakin onlar 12 kişidir. 13 savaşçıyı beklerken Ahmed İbn Fahdlan adında pekte savaşçı olmayan birisi gelir. Savaşçı olmayan bu kişinin daha başka yetenekleri bulunmaktadır...
Assassins 1995 full hd izle 720p izle

Suikast Çemberi - Assassins (1995)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 2 saat 12 dakika


  Yönetmen: Richard Donner
Ülke: ABD, Fransa
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Vizyon: 22 Aralık 1995
Oyuncular: Sylvester Stallone, Antonio Banderas, Julianne Moore, Anatoli Davydov, Muse Watson, Steve Kahan, Kelly Rowan

Richard Rath (Sylvester Stallone) kiralık katil olarak mesleğinin zirvesindedir. Fakat son işinden sonra artık bu mesleği bırakmak istemekte. Tam o sırada yeni bir iş teklifi gelir. Gönülsüzce kabul ettiği bu işten sonra emekli olmaya kendi kendine söz veriyor. Fakat aynı hedefin peşinde başka bir kiralık katile daha rastlıyor. Bain (Antonio Banderas) adındaki bu genç adam da son derece hırslı ve bir numara olmak isteyen biridir. Böylece hedefleri Elektra kodlu kadını (Julianne Moore) kovalayan iki suikastçının yolları kesişiyor. Sonunda Rath yön değiştirip kadını Bain'e karşı korumaya karar veriyor. 'Cehennem Silahı' filmlerinin işini bilen yönetmeni Richard Donner'ın yönettiği bir aksiyon filmi...
Shrek Forever After 2010 full hd izle 720p izle

Şrek: Sonsuza Dek Mutlu - Shrek Forever After (2010)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 33 dakika


  Yönetmen: Mike Mitchell
Ülke: ABD
Tür: Animasyon, Aksiyon, Macera
Vizyon: 28 Mayıs 2010
Oyuncular: Mike Myers, Eddie Murphy, Cameron Diaz, Antonio Banderas, Julie Andrews, Jon Hamm, John Cleese

Şeytan ruhlu ejderhanın hakkından geldikten; güzeller güzeli prensesi ve kayınpederinin krallığını kurtardıktan sonra yeşil yaratığımız daha ne yapsın? Sevimli Şrek'imiz artık evinin erkeği olmuştur. Bir zamanlar ödünü patlattığı köylülerin bahçe bellerini gönülsüzce imzalayarak günlerini geçirir. Peki, onun yeri göğü inleten meşhur kükremesine ne oldu?

Kendisini "gerçek bir canavar" gibi hissettiği günlerin özlemini çeken Şrek, tatlı dilli işadamı Rumpelstiltskin ile imzaladığı anlaşmada dolandırılır. Kendisini birden bire Uzak Ülke'nin çarpık alternatif versiyonunda bulur. Rumpelstiltskin'in kral olduğu o ülkede yeşil canavarlar av malzemesi haline gelmiştir. Üstelik Şrek ile Fiona hiç tanışmamıştır. Saflığı yüzünden yaptığı herşeyi geri alarak dostlarını kurtarmak, dünyasını geri kazanmak ve hayattaki tek gerçek aşkına tekrar kavuşmak Şrek'in bundan sonra atacağı adımlara bağlıdır.
Femme Fatale 2002 full hd izle 720p izle

Öldüren Kadın - Femme Fatale (2002)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 54 dakika


  Yönetmen: Brian De Palma
Ülke: Fransa
Tür: Suç, Gizem, Gerilim
Vizyon: 20 Eylül 2002
Oyuncular: Rebecca Romijn, Antonio Banderas, Peter Coyote, Eriq Ebouaney, Edouard Montoute

Laura Ash, büyük beceri ve cesaret gerektiren bir mücevher soygununu gerçekleştirdikten yedi yıl sonra yeni bir kimlikle Fransa'ya geri döner. Bu arada hayatını paparazzilik yaparak kazanan Nicolas herkes tarafından aranan Laura'nın fotoğrafını çekerek onun hayatını büyük bir riske atar. Ve bu fettan kadına duyduğu büyük merak Nicolas'ın ölümcül bir maceranın içine dalmasına yol açar.
Once Upon a Time in Mexico 2003 full hd izle 720p izle

Bir Zamanlar Meksika’da - Once Upon a Time in Mexico (2003)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    

  


Yönetmen: Robert Rodriguez
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Antonio Banderas, Johnny Depp, Salma Hayek

Robert Rodriguez'in yönettiği "Bir Zamanlar Meksika’da", efsanevi gitarlı kahraman El Mariachi’nin yeni serüvenlerini sinemaseverlerle buluşturuyor. Mariachi’nin maceralarının arka planında yine devrim, hırs ve intikam var. Yaşadığı trajediyi aklından çıkarmayı başaramayan El Mariachi, inzivaya çekilerek içine kapalı bir yaşam sürmektedir. Yozlaşmış CIA ajanı Sands'in ısrarı sonucunda saklandığı yerden çıkmak zorunda kalır. Şeytani kartel kralı Barrillo, Meksika başkanına yönelik haince bir suikast planlamaktadır. Bunu önlemekse yine El Mariachi'ye düşecektir. Ama onun geri dönüşünde kişisel bir sebep daha vardır : Kan davası... Once Upon a Time in Mexico - Bir Zamanlar Meksika’da 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
Black Butterfly 2017 full hd izle 720p izle

Black Butterfly (2017)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 33 dakika


  


Yönetmen: Brian Goodman
Ülke: ABD
Tür: Gerilim
Vizyon: 26 Mayıs 2017
Oyuncular: Jonathan Rhys Meyers, Piper Perabo, Antonio Banderas, Abel Ferrara, Nicholas Aaron, Vincent Riotta, Nathalie Rapti Gomez

Latin cazibesiyle tanınmış olan oyuncu Antonio Banderas'tan çoktandır aksiyon dolu bir filmini izlemiyorduk! Yeni filmi Black Butterfly'ın konusu oldukça enteresan. Karısı tarafından terk edilen başarılı bir yazar yeni kitabı için dağ evinde inzivaya çekilir fakat ilham perisi bir türlü kapısını çalmaz.Tam umudunu kesmişken tanıştığı otostopçu genç bir yazara yardım etmeye niyet eder ve genç adamı evine davet eder. Kısa müddet sonra olaylar çığrından çıkacak ve 2 yazarın mücadelesi ölüm kalım savaşına dönüşecektir. Banderas'a Tudors dizisinden tanıdığımız yakışıklı oyuncu Jonathan Rhys Meyers eşlik ediyor!
Shrek the Third 2007 full hd izle 720p izle

Şrek 3 - Shrek the Third (2007)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 1 saat 33 dakika


  Yönetmen: Chris Miller
Ülke: ABD
Tür: Animasyon, Macera, Komedi
Vizyon: 15 Haziran 2007
Oyuncular: Mike Myers, Eddie Murphy, Cameron Diaz, Antonio Banderas, Julie Andrews, John Cleese, Rupert Everett

Kral Harold hastalanınca taht için uygun bir varis bulmak Shrek'e düşer. Aksi takdirde tahta geçeceği için çok sevdiği bataklıktan ayrılmak mecburiyetinde kalacaktır. Bu konuyla ilgili olarak Eşek ile Çizmeli Kedi'yi görevlendiren Shrek, taht için en doğru varis olarak gördüğü kişiyi gözüne kestirir. Bu kişi, Fiona'nın asi ruhlu kuzeni Prens Artie'den (Justin Timberlake) başkası değildir. Öte yandan çok çok uzaklarda Fiona'yı bir zamanlar yüzüstü bırakıp terk eden eski nişanlısı Prens Charming, tahtı ele geçirmek için peri masallarından topladığı kötü adamlar ordusuyla kentte fırtınalar estirmektedir. Fakat kenti savunmaya kararlı olan Fiona ile annesi Kraliçe Lillian'ın peri masallarındaki iyi insanları yanlarına topladığından haberi bulunmamaktadır. Shrek, Eşek ve Çizmeli Kedi'nin, "geleceğin kralı" olarak gördükleri Artie'yi daha mükemmel olması için değiştirme çabası devam ederken, diğer tarafta Fiona ve prensesler ordusu ise Prince Charming'i durdurmak mecburiyetindedir. Bunu başaramazlarsa ortada Artie'nin hüküm süreceği bir krallık kalmayacaktır.
Autómata 2014 full hd izle 720p izle

Autómata (2014)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 1 saat 49 dakika


  Yönetmen: Gabe Ibáñez
Ülke: İspanya, ABD
Tür: Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Antonio Banderas, Birgitte Hjort Sørensen, Melanie Griffith, Dylan McDermott, Robert Forster, Tim McInnerny, Andy Nyman

Film bir robot şirketinin sigorta acentası olan Jacq Vaucan?ın robotların illegal manipülasyonunu araştırmasını konu ediniyor. Banderas?ın oynadığı Vaucan, araştırmasında daha derine indikçe insanlığın geleceğini doğrudan ilgilendiren bazı sonuçlara ulaşacaktır. Kısacası, film konusuyla Isaac Asimov?un I,Robot'unu çağrıştırmakta.
Justin and the Knights of Valour 2013 full hd izle 720p izle

Kahraman Şövalye - Justin and the Knights of Valour (2013)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 1 saat 30 dakika


  Yönetmen: Manuel Sicilia
Ülke: İspanya
Tür: Animasyon, Macera, Aile
Vizyon: 15 Ağustos 2014
Oyuncular: Antonio Banderas, James Cosmo, Michael Culkin, Charles Dance, Tamsin Egerton, Rupert Everett, Freddie Highmore

Justin, bürokratların yönettiği ve şövalyelerin yasaklandığı bir krallıkta yaşamaktadır. Justin, tıpkı büyükbabası gibi, Kahraman Şövalyelere katılmak istemektedir. Ama Kraliçe’nin başdanışmanı olan babası Reginald, oğlunun kendi izinden gitmesini, avukat olmasını istemektedir.

Justin, çok sevdiği büyükannesini ziyaretinde ondan ilham alır; sözüm ona sevgilisi Lara’ya veda eder, evden ayrılır ve şövalye olma hevesiyle bir maceraya atılır.Bu yolculukta karşısına güzel ve cesur Talia, Melquiades adına tuhaf bir büyücüyle, yakışıklı Sör Clorex ile karşılaşacak, Blucher, Legantir ve Braulio adında üç keşişten Kahraman Şövalyeler’in kullandığı çok eski yol ve yöntemleriyle eğitim alacaktır.

Justin, şövalyelikte umut vaat etmeyen bir adayken, bir zamanlar şövalyeyken sürgün edilen Sör Heraclio ve Sota’nın komutasındaki ordusu geri dönüp krallığı yıkma tehdidinde bulununca, onları alt etmek gibi zor bir göreve atılmak durumunda kalır.
The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water 2015 full hd izle 720p izle

Sünger Bob Kare Pantolon - The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water (2015)

6.0 IMDB Puanı 6.0
    
 1 saat 32 dakika


  Yönetmen: Paul Tibbitt
Ülke: ABD
Tür: Animasyon, Macera, Komedi, Aile
Vizyon: 6 Şubat 2015
Oyuncular: Antonio Banderas, Eric Bauza, Tim Conway, Eddie Deezen, Rob Paulsen, Kevin Michael Richardson, April Stewart

Dünyanın en sevilen, su altında yaşayan omurgasızı olan Süngerbob Karepantolon, hayatının en kahramanca macerasını yaşamak için kıyıya çıkıyor. Şirin kahramanımız Sünger Bob, bizim dünyamıza geçmenin sırrını sonunda keşfeder. Bulduğu saklı bir tarifle, üç boyutlu şekilde dünyaya ayak basan Sünger Bob ve arkadaşları, korsan Burger-Beard ile amansız bir mücadeleye girişirler.
Original Sin 2001 full hd izle 720p izle

Günahkar - Original Sin (2001)

6.0 IMDB Puanı 6.0
    
 1 saat 56 dakika


  Yönetmen: Michael Cristofer
Ülke: Fransa, ABD
Tür: Dram, Gizem, Romantik
Vizyon: 5 Ekim 2001
Oyuncular: Antonio Banderas, Angelina Jolie, Thomas Jane, Jack Thompson, Gregory Itzin, Allison Mackie, Joan Pringle

+18

Film kübada geçiyor. kahvesi ile ünlü olan Antonyo meşhur bir kahve tüccarıdır. antonyonun sadece mektup yoluyla tanıştığı bir sevgilisi vardır. Ondan yanına gelmesini ister.mektup arkadaşı geldiğinde onun güzelliğine ilk anda vurulmuştur. ihtiraslı ve aşk dolu bir beraberlik yaşamaktadırlar. Güzel günler julia (a.jolie) nın gerçek yüzünün ortaya çıkması ile bitmiştir.. işin içine girdikçe bir çok sırrı da çözmeye başlayacaktır.
Haywire 2011 full hd izle 720p izle

Çapraz Ateş - Haywire (2011)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 1 saat 33 dakika


  Yönetmen: Steven Soderbergh
Ülke: ABD, İrlanda
Tür: Aksiyon, Gerilim
Vizyon: 13 Nisan 2012
Oyuncular: Channing Tatum, Michael Fassbender, Ewan McGregor, Michael Douglas, Antonio Banderas

Michael Douglas, Antonio Banderas, Ewan McGregor, Canning Tatum, Gina Carano gibi oyuncularıyla dikkati çeken aksiyon ve gerilim filmi ''Çapraz Ateş''ın (Haywire) yönetmenliğini Steven Soderbergh üstlendi.

Filmde genç, güzel ve işinin ehli özel dedektif Mallory Kane, hükümetin onaylamadığı ve ''derin devletin'' tepesindekilerin bilmezlikten geldiği tehlikeli bir göreve gönderilir.

Sonrasında Dublin'de gizli dedektif Paul ile ortak çalışmak üzere başka bir göreve atanan Kane için asıl macera bundan sonra başlar. Kane, artık uluslararası bir seviyeye çıkan insan avından canlı çıkmak için bütün yeteneklerini ve kurnazlığını kullanacaktır. Yegane amacı, ülkesi Amerika'ya geri dönüp ailesini korumak ve kendisine bu ihanet komplosunu düzenleyenlerden intikam almaktır.
Security 2017 full hd izle 720p izle

Security (2017)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 1 saat 27 dakika


  


Yönetmen: Alain Desrochers
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon
Vizyon: 2 Haziran 2017
Oyuncular: Antonio Banderas, Liam McIntyre, Ben Kingsley, Gabriella Wright, Chad Lindberg, Cung Le, Mark Rhino Smith

Eski bir özel servis ajanı olan işsiz kalınca da zorunlu olarak güvenlik görevlisi olarak bir ALIŞVERİŞ MERKEZİ'de işe başlar. İşteki ilk gününde talihsiz kahramanımızın başı belaya girecektir. ALIŞVERİŞ MERKEZİ'nin kapısına dayanan bir genç kız ve peşindeki psikopat katil yüzünden devasa ALIŞVERİŞ MERKEZİ'de bir ölüm kalım mücadelesi başlayacaktır! Antonio Banderas ve Ben Kingsley gibi iki şahane aktörü buluşturan bu Security eminiz bolca patlamış mısır tüketeceğiniz bir yapım olacak!
Los amantes pasajeros 2013 full hd izle 720p izle

Aklımı Oynatacağım - Los amantes pasajeros (2013)

5.6 IMDB Puanı 5.6
    
 1 saat 30 dakika


  Yönetmen: Pedro Almodovar
Ülke: İspanya
Tür: Komedi
Vizyon: 10 Mayıs 2013
Oyuncular: Antonio Banderas, Penelope Cruz, Cote Soler, Antonio de la Torre, Hugo Silva, Miguel Ángel Silvestre, Laya Martí

Meksika'ya gitmekte olan bir uçağın içindeki yolcular hayatlarındaki son saatleri geçirmektedirler. Ölüm kaçınılmazdır ve bu gerçek yolcuların çenesine vurur! Yaşamda artık saklayacak hiçbir şeyleri kalmadığından en gizli sırlarını, sakları yönlerini birbirlerine tek tek anlatmaya başlarlar…Ünlü İspanyol yönetmen Pedro Almodovar'ın uzun bir aradan sonra komedi türünde çektiği bu tamamı bir uçakta geçen son film, bir grup uçak yolcusunun ölüme yaklaşmaları ve böylece bilinmezlerini diğerlerine anlatmaya başlamaları üzerinden ilerliyor.
The Big Bang 2010 full hd izle 720p izle

Büyük Patlama - The Big Bang (2010)

5.5 IMDB Puanı 5.5
    
 1 saat 41 dakika


  Yönetmen: Tony Krantz
Ülke: ABD
Tür: Gizem, Gerilim
Vizyon: 3 Kasım 2010
Oyuncular: Antonio Banderas, Thomas Kretschmann, William Fichtner, Sienna Guillory, Delroy Lindo, Autumn Reeser, James Van Der Beek

Özel bir dedektif, kaybolan bir striptizciyi bulmak için kiralanır. Fakat soru sorduğu herkes sonunda ölürken, işler karmaşık bir hal alır. Los Angeles 'in ana caddelerinden , New Mexico' nun ıssız çöllerine kadar Cruz, acımasız Rus boksör , 3 küstah Los Angeles Polisi, yaşlı bir milyarder ve milyarderin şaşırtıcı derecede güzel karısı ile savaşmak zorundadır. Bu gizemi çözmek 10 kişinin yaşamına ve 30 milyon$ ' a mal olacaktır. Ve herşeyi adamakıllı sadece bunlar açıklayacaktı...
Bullet Head 2017 full hd izle 720p izle

Bullet Head (2017)

5.2 IMDB Puanı 5.2
    
 1 saat 33 dakika


  


Yönetmen: Paul Solet
Ülke: Bulgaristan, ABD
Tür: Suç, Dram, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Adrien Brody, Antonio Banderas, Rory Culkin, John Malkovich, Ori Pfeffer, Alexandra Dinu, Cristina Segovia

Film, bir depoda kapalı kalan 3 hırsızı temel alıyor. Saldırgan bir köpek nedeniyle parayı buldukları depoda kapalı kalan hırsızlar, bir yandan polisler gelmeden kaçmanın yolunu ararken, bir yandan da geçmişlerinden kalan izlerle boğuşuyor.