Arnold Schwarzenegger Filmleri (27 sonuç)

Terminator 2: Judgment Day 1991 full hd izle 720p izle

Terminatör 2: Mahşer Günü - Terminator 2: Judgment Day (1991)

8.5 IMDB Puanı 8.5
    
 2 saat 17 dakika


  Yönetmen: James Cameron
Ülke: ABD, Fransa
Tür: Aksiyon, Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon: 1 Eylül 1991
Oyuncular: Arnold Schwarzenegger, Linda Hamilton, Edward Furlong, Robert Patrick, Earl Boen

1997 Ağustos'unda yaşanan ve 3 milyarı aşkın insanın ölümüne neden olan olayın üstünden yıllar geçmiş ve 2029 yılına gelinmiştir.

John Connor makinelere karşı insan direnişinin lideri konumundadır. Onu 2029 yılında yok edemeyen makineler şimdi yok edemedikleri düşmanlarını geçmişte yok etmeyi denemeye karar verirler ve John'un 10 yaşında olduğu döneme bir yok edici makine yollarlar. Buna karşılık John da o dönemde kendisini korumak için daha önce annesini öldürmek göreviyle geçmişe yollanan yok edici makinenin daha üst bir modelini geçmişe yollar.

İki yok edici makine arasında John Connor için büyük bir mücadele başlar. Bu arada henüz yaşanmayıp 1997 Ağustos'unda yaşanacak olan felaketin mimarı olan Skynet adlı sistem de yavaş yavaş faaliyetlerini artırmaya başlamıştır.

John ve onun koruyucu makinesi John'un annesini akıl hastanesinden kaçırıp Skynet'i durdurmak için işbirliğine girişirken diğer yok edici makine de John'u yoketmek için onların peşinden gitmektedir.
The Terminator 1984 full hd izle 720p izle

Terminatör - The Terminator (1984)

8.0 IMDB Puanı 8.0
    
 1 saat 47 dakika


  Yönetmen: James Cameron
Ülke: İngiltere, ABD
Tür: Aksiyon, Bilim Kurgu
Vizyon: 1 Ocak 1988
Oyuncular: Arnold Schwarzenegger, Michael Biehn, Linda Hamilton, Paul Winfield, Lance Henriksen, Michael

2029 yılının kıyamet sonrası Los Angeles'ında Skynet adlı yapay zeka ürünü bilgisayar sistemi 1990'larda büyük bölümünü yok ettiği insan ırkının kurtulmayı başaran direnişçilerine karşı savaşmaktadır.
Direnişçiler Skynet'e karşı başarıya ulaşmadan hemen  önce Skynet savaşçı Terminatör'lerinden birine zamanda yolculuk yaptırarak onu geçmişe göndermeyi başarır. Terminatör'ün görevi direnişçilerin başı olan John Connor'ın annesi Sarah Connor'ı öldürmektir...
1980'lerin en popüler bilim-kurgu tasarımları olarak hatırlanan nükleer yıkım, kıyamet-sonrası dünya, insan görünümlü cyborg'lar gibi fikirlerin gerçekleştirilmesinin tarihi itibariyle teknik açıdan en mükemmel örneğini teşkil eden Terminatör, filmin yönetmeni ve yardımcı yazarı James Cameron'ı dünya çapında üne kavuşturmuş ve aksiyon filmleriyle yıldızlaşan  Arnold Schwarzenegger'in ününü sabitleştirmesini sağlamıştı.
Predator 1987 full hd izle 720p izle

Av - Predator (1987)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    
 1 saat 47 dakika


  Yönetmen: John McTiernan
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu
Vizyon: 1 Aralık 1988
Oyuncular: Arnold Schwarzenegger, Carl Weathers, Elpidia Carrillo, Bill Duke, Jesse Ventura

Arnold Scwarzenegger'in başrolünü oynadığı bu aksiyon yüklü film, insanların görünmeyen bir düşmana karşı savaşını anlatıyor. Bu düşman en tehlikeli silahlarından bile daha güçlü bir kuvvete sahiptir.

Güney Amerika ülkesinde gerilla savaşçıları tarafından esir alınmış kişileri kurtarmak için görevlendirdiği Scwarzenegger ve adamları dünyadaki düşmanlardan çok daha ölümcül bir düşmanla karşılaşırlar. Çünkü Predator bu dünyadan değildir. Muhteşem özel efektlerle süslü olan Predator en korkutucu Scwarzenegger filmi.
Total Recall 1990 full hd izle 720p izle

Gerçeğe Çağrı - Total Recall (1990)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    
 1 saat 53 dakika


  Yönetmen: Paul Verhoeven
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu
Vizyon: 1 Ekim 1990
Oyuncular: Arnold Schwarzenegger, Rachel Ticotin, Sharon Stone, Ronny Cox, Michael Ironside

Douglas Quaid (Arnold Schwarzenegger) her gece Mars hakkında rüyalar gören bir işçidir. Meraklanan Quaid, anı transferi yoluyla insanları tatile yollayan Rekall Inc. isimli şirketten Mars tatili satın alır. Fakat anı transferi sırasında meydana gelen bir kaza genç adamın zihnini altüst eder. Kendini bir gizli ajan olarak, Mars'ın zalim hakimi Coogan'a karşı mücadele ederken bulur.
Eski dostlar, hatta karısı bile aniden ona düşman olmuştur. Fakat Quaid'in tüm bu yaşadıkları gerçek midir? Eski anılarını mı hatırlamaktadır? Yoksa anı transferi sırasında yaşadıkları yüzünden bir hayal mi görmektedir?
Douglas Quaid bu gerçekler ve hayallerden örülü dünyada bir çıkış yolu bulmaya çalışır.
Film, bilim kurgunun en önemli isimlerinden Philip K. Dick'in We Can Remember It For You Wholesale isimli kısa hikayesine dayanıyor.
Blade Runner (1982), Screamers (1995) ve Impostor (2002), Dick'in hikayelerine dayandırılarak çekilen filmlerden sadece bazıları.
True Lies 1994 full hd izle 720p izle

Gerçek Yalanlar - True Lies (1994)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 2 saat 21 dakika


  Yönetmen: James Cameron
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Komedi, Gerilim
Vizyon: 15 Temmuz 1994
Oyuncular: Arnold Schwarzenegger, Jamie Lee Curtis, Tom Arnold, Bill Paxton, Tia Carrere, Art Malik, Eliza Dushku

Helen Tasker'a (Jamie Lee Curtis) göre kocası Harry (Arnold Schwarzenegger) alelade bir satış elemanı. Oysa Harry aslında bir hükümet ajanı ve karısına kendisiyle ilgili söylediği herşey koskocaman bir yalandan ibaret... Hükümet, orta-doğulu teröristlerin dağılan sovyetlerden nükleer bomba aldıklarını öğreniyor ve çok gizli bir operasyon düzenliyor. Bu arada Helen kocasıyla ilgili gerçekleri öğreniyor ve Harry hem teröristlerle hem de karısıyla uğraşmak mecburiyetinde kalıyor. Claude Zidi'nin 'La Totale!' filminin Amerikan versiyonu olan 'True Lies'la James Cameron, CIA'e övgüler düzen gerçek bir pop-corn filme imzasını atıyor.
Conan the Barbarian 1982 full hd izle 720p izle

Barbar Conan - Conan the Barbarian (1982)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 2 saat 9 dakika


  Yönetmen: John Milius
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Fantastik, Macera
Vizyon: 14 Kasım 1983
Oyuncular: Arnold Schwarzenegger, James Earl Jones, Max von Sydow, Sandahl Bergman, Ben Davidson, Cassandra Gava, Gerry Lopez

Arnold'un politikacı olmadan önceki halini görmek için! Kılıçlar ve büyücüler, Conan the Barbarian 80'li yılların dalga gibi çoğalan fantazi filmlerinden. Ailesi bir baskında ölüdürülen Conan gönderildiği köle kampında ustasından dövüş sanatlarını öğrenir ve onun becerilerini para kazanmak için dövüş oyunlarında kullanır. Bir kez özgürlüğünü kazandıktan sonra kaslı savaşçı ailesinin vahşice öldürülüşünün intikamını almak ister.
Commando 1985 full hd izle 720p izle

Komando - Commando (1985)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 30 dakika


  Yönetmen: Mark L. Lester
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Gerilim
Vizyon: 1 Ocak 1987
Oyuncular: Arnold Schwarzenegger, Rae Dawn Chong, Dan Hedaya, Vernon Wells, James Olson

Arnold Schwarzenegger, bu hareket dolu macera filminde başrolde. Emekliye ayrılmış bir özel tim komandosunun kızı kaçırılmıştır. Şimdi komando'nun kızını bulmak ve sürgüne gönderilmiş bir diktatörden kurtarmak için sadece birkaç saati vardır.
Escape Plan 2013 full hd izle 720p izle

Kaçış Planı - Escape Plan (2013)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 55 dakika


  Yönetmen: Mikael Håfström
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Gizem, Gerilim, Dram
Vizyon: 10 Ocak 2014
Oyuncular: Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger, Jim Caviezel, Faran Tahir, Amy Ryan, 50 Cent

Ray Breslin, tamamen güvenli sayılan hapishanelere girerek hapishane açıklarını bularak kaçan bir güvenlik uzmanıdır. Kaçış tecrübelerini bir kitapta toplamıştır. Son görevinden sonra bir CIA ajanı Breslin'in şirketini ziyaret eder ve ona kimsenin bilmediği çok güvenlikli bir hapishaneden kaçması için bir iş önerir. Breslin Teklifi kabul eder. Fakat bu hapishanenin kendi kitabı kullanılarak hazırlandığından haberi yoktur. Breslin bildiği hiçbir planı uygulamayacağı bu hapishanede bir ömür yatmakla karşı karşıya kalır.

Mikael Håfström tarafından yönetilen filmde aksiyon ustaları Sylvester Stallone ve Arnold Schwarzenegger rol alıyor.
The Expendables 2 2012 full hd izle 720p izle

Cehennem Melekleri 2 - The Expendables 2 (2012)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 1 saat 43 dakika


  Yönetmen: Simon West
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Gerilim
Vizyon: 17 Ağustos 2012
Oyuncular: Sylvester Stallone, Jason Statham, Jean-Claude Van Damme, Jet Li, Dolph Lundgren, Chuck Norris, Bruce Willis, Arnold Schwarzenegger, Terry Crews, Randy Couture, Charisma Carpenter

Cehennem Melekleri Barney Ross (Sylvester Stallone), Lee Christmas (Jason Statham), Yin Yang (Jet Li), Gunnar Jensen (Dolph Lundgren),Toll Road (Randy Couture) ve Hale Caesar (Terry Crews), ekibe yeni katılan Billy the Kid (Liam Hemsworth) ve Maggie (Yu Nan) ile birlikte Mr. Church (Bruce Willis) liderliğinde yeniden bir araya geliyorlar; fakat bu sefer mesele biraz kişisel. Zira basit bir hesaplaşma, aralarından birinin öldürülmesiyle sonuçlanınca, intikam almak kaçınılmaz olacak...

İkinci filmde yönetmen koltuğuna Stallone yerine Simon West otururken, senaryoda Dave Callaham ve Sylvester Stallone'nin imzası var. Kadrosunda Arnold Schwarzenegger, Jean-Claude Van Damme,Chuck Norris, Terry Crews, Mickey Rourke, Dolph Lundgren gibi aksiyon sinemasının gözde yıldızlarını da barındıran film Amerika'da 17 Ağustos 2012'de vizyona girecek.
Terminator Genisys 2015 full hd izle 720p izle

Terminator: Yaradılış - Terminator Genisys (2015)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 2 saat 6 dakika


  Yönetmen: Alan Taylor
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Bilim-Kurgu, Gerilim
Vizyon: 26 Haziran 2015
Oyuncular: Arnold Schwarzenegger, Jason Clarke, Emilia Clarke, Jai Courtney, J.K. Simmons, Dayo Okeniyi, Matt Smith

Genç Connor'ın geliştirdiği yapay zeka yakın gelecekte dünyayı ele geçiren üstün makinelere, robotlara dönüşecektir. Ve kendisini yok etmesi için savaşçı T-1000 günümüze gönderilecektir... 1990'ları sallayan hikayesiyle Terminatör serisi bu sefer yeni bir üçleme şekilde ele alınıyor. Serinin 5. filmi Terminatör 5'in yönetmenliğini Alan Taylor üstleniyor.
The Last Stand 2013 full hd izle 720p izle

Geçit Yok - The Last Stand (2013)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 1 saat 47 dakika


  Yönetmen: Jee-woon Kim
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Vizyon: 19 Nisan 2013
Oyuncular: Arnold Schwarzenegger, Forest Whitaker, Titos Menchaca, Peter Stormare, Richard Dillard, Johnny Knoxville

Pişmanlık içinde bir hayat sürmesine neden olan bir operasyondan sonra Los Angeles Polis Departmanı’nın Narkotik bölümündeki görevinden ayrılan Şerif Ray Owens (Arnold Schwarzenegger) Los Angeles’tan ayrılır ve sessiz sakin bir sınır kasabası olan Sommerton’a yerleşerek gerçekleşen küçük suçlarla savaşmaya başlar. Ancak bu huzurlu ortam, batı yarımkürenin en çok aranan uyuşturucu karteli lideri Gabriel Cortez (Eduardo Noriega) bir FBI konvoyundan kaçınca bozulur.

Cortez, taş kalpli Burrell’ın (Peter Stormare) liderlik ettiği paralı adamlardan oluşan acımasız bir grubun yardımıyla içinde bir rehinenin olduğu özel olarak tasarlanmış Corvette ZR1 ile 250mil/sa. hızla Amerika-Meksika sınırını geçmeye kararlıdır. Cortez’in geçmeyi planladığı yolun üzerinde Summerton Kavşağı bulunmaktadır. Ajan John Bannister (Forest Whitaker) da dahil olmak üzere tüm birimler, Cortez sınırı geçmeden onu yakalayıp Amerika yasalarına göre cezalandırabilmek için Summerton Kavşağı’ndan geçmesine engel olmak zorundadırlar. Çünkü o kavşağı da geçerse yasaların hiçbir hukuki yaptırımı kalmayacaktır. Başta bu operasyona dahil olmak istemeyen Owens sonunda görev almayı kabul eder. Kendi ekibini oluşturur ve klasik bir güç gösterisi için uygun ortamı hazırlayarak sorunu kendi ellerine alır.
Terminator 3: Rise of the Machines 2003 full hd izle 720p izle

Terminatör 3: Makinelerin Yükselişi - Terminator 3: Rise of the Machines (2003)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 1 saat 49 dakika


  Yönetmen: Jonathan Mostow
Ülke: ABD, Almanya, İngiltere
Tür: Aksiyon, Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon: 25 Temmuz 2003
Oyuncular: Arnold Schwarzenegger, Nick Stahl, Claire Danes, Kristanna Loken, David Andrews

John Connor'ın yargı gününün engellenmesine yardım edişinin üzerinden yaklaşık 10 yıl geçmiştir; bu yargı günü, Skynet'in son derece gelişmiş makineler ağının kendi bilinçlerini kazanıp, insan ırkını yok etmek üzere programlandığı gündür. Ancak, Skynet'in Connor'ı öldürme ve insan ırkına savaş açma girişimlerine rağmen, 29 Ağustos 1997 günü geldiğinde, herhangi bir olay olmamıştır. Artık 22 yaşında olan Connor "kayıt dışı" yaşamaktadır: Ne evi, ne kredi kartı, ne telefon numarası, ne de işi vardır. Yaşadığına dair hiçbir kayıt yoktur. Skynet tarafından izinin bulunmasına imkan yoktur. Ta ki Skynet'in o güne dek ürettiği en gelişmiş cyborg öldürme makinesi T-X geleceğin gölgelerinden çıkıp gelene dek. Halefi T-1000 tarafından yarım bırakılan işi tamamlamak üzere geçmişe gönderilen bu makine, güzel olduğu kadar da güçlü ve acımasızdır.
Last Action Hero 1993 full hd izle 720p izle

Son Kahraman - Last Action Hero (1993)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 2 saat 10 dakika


  Yönetmen: John McTiernan
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Komedi, Aile, Fantastik
Vizyon: 18 Haziran 1993
Oyuncular: Arnold Schwarzenegger, F. Murray Abraham, Art Carney, Charles Dance, Frank McRae, Tom Noonan, Robert Prosky

Film kahramanı Jack Slater'a hayran olan Danny Madigan, Jack Slater'ın son filmine büyülü bir bilet alıyor ve kendini bir anda Jack Slater'ın film dünyasında buluveriyor. Jack Slater'I oynayan Arnold Schwarzenegger de kendini bu dünyanın içinde bulunca şoka uğruyor. Jack'in filmlerinde hep kötü adamı oynayan Benedict, Danny'nin biletini çalıp, gerçek dünyaya geliyor. Eğer gerçek hayatta Schwarzenegger'I öldürürse artık filmlerde de Jack Slater olmayacak.
The Expendables 3 2014 full hd izle 720p izle

Cehennem Melekleri 3 - The Expendables 3 (2014)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 2 saat 6 dakika


  Yönetmen: Patrick Hughes
Ülke: ABD, Fransa
Tür: Aksiyon, Macera, Gerilim
Vizyon: 15 Ağustos 2014
Oyuncular: Sylvester Stallone, Jason Statham, Harrison Ford, Arnold Schwarzenegger, Mel Gibson, Wesley Snipes, Dolph Lundgren

Barney Ross, Lee Christmas ve ekibi hayatlarının en zorlu mücadelesiyle karşı karşıyalar! Bir zamanlar Barney ile beraber ekibin kurulmasında rol alan Conrad Stonebanks, bu günlerde silah satıcısı olarak çalışmaktadır ve bu hal ekibin geri kalanını rahatsız eder. Bu nedenle Stonebanks ekibi dağıtmayı kafasına koymuştur. Barney ise karşı bir hamle olarak, yeni ve genç üyelerin de eklendiği ekibini tekrar toplar. Artık ekipmanları ve teknikleri de daha güçlü ve moderndir. Fakat karşılarına çıkacak her türlü kötülüğe tam olarak hazırlıklı mıdırlar?

Aksiyon hayranlarının favori serilerinden olan Cehennem Melekleri'nin son filmi, Sylvester Stallone, Jason Statham, Arnold Schwarzenegger, Antonio Banderas, Jet Li, Bruce Willis ve Harrison Ford gibi isimlerden oluşan yine efsanevi bir kadroyu bir araya getiriyor. Bu film, bir zamanların Blade'i olarak tanıdığımız Wesley Snipes'ın hapishane günlerinden sonra kamera önüne geçtiği ilk film olarak da ayrıca önemli. Filmin yönetmenliği ise Patrick Hughes'a ait.
Eraser 1996 full hd izle 720p izle

Silici - Eraser (1996)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 1 saat 55 dakika


  Yönetmen: Chuck Russell
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Dram
Vizyon: 6 Eylül 1996
Oyuncular: Arnold Schwarzenegger, James Caan, Vanessa Williams, James Coburn, Robert Pastorelli

John Kruger (Arnold Schwarzenegger), 'Silici' adıyla tanınmakta olan bir tanık koruma görevlisidir. Tanıkların zarar görmemesi için onların geçmişlerini silmekte ve yeni kimlikler kazandırmaktadır.

Yüksek teknoloji silahları ihalesinde hükümet yetkililerinin de karıştığı bir yolsuzluk olduğunu farkeden Lee Cullen (Vanessa Williams) isimli güzel bir kadını, koruması için Kruger görevlendirilir.

İkilinin peşine düşen karanlık güçler, Kruger'a karşı yüksek teknolojili silahların yanısıra, tanık koruma programından bir haini de kullanacaktır.
Aftermath 2017 full hd izle 720p izle

Aftermath (2017)

6.0 IMDB Puanı 6.0
    
 1 saat 34 dakika


  


Yönetmen: Elliott Lester
Ülke: ABD
Tür: Dram, Gerilim
Vizyon: 1 Nisan 2017
Oyuncular: Arnold Schwarzenegger, Maggie Grace, Kevin Zegers, Hannah Ware, Scoot McNairy, Glenn Morshower, Mariana Klaveno

Gerçek bir hikayeden esinlenen dram-gerilim türü filmde Temmuz 2002'de meydana gelen uçak kazası ve 478 gün sonrasında gerçekleşen olaylar merkeze alınıyor. Schwarzenegger havada iki uçağın çarpışması sonucu eşini ve kızını kaybeden babayı canlandırıyor ve kazaya neden olan hatayı yapan hava trafiği kontrolcüsünden intikam almaya yemin ediyor.
Kindergarten Cop 1990 full hd izle 720p izle

Anaokulu Polisi - Kindergarten Cop (1990)

6.0 IMDB Puanı 6.0
    
 1 saat 51 dakika


  Yönetmen: Ivan Reitman
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Komedi, Suç
Vizyon: 1 Nisan 1991
Oyuncular: Arnold Schwarzenegger, Penelope Ann Miller, Pamela Reed, Linda Hunt, Richard Tyson

John Kimble (Schwarzenegger), zorlu Los Angeles sokaklarının üstesinden gelmeye her daim hazır kıdemli bir dedektiftir. Derken azılı bir suçluyu yakalamak üzere belki de şimdiye kadar karşılaştığı en zorlu görevlerinden biri verilir. Kimliğini saklayacak ve bir anaokulu öğretmeni olacaktır.Bir yandan 23 çocuğu kontrol altında tutmaya bir yandan da kimliğini saklamaya çalışan Kimble zamanla güzel öğretmen ile Joyce'la bir türlü anlaşamamasına rağmen tüm sınıfın saygısını kazanır. Bu arada hızla zaman tükenmekte ve Kimble'ın büyük karşılaşma için hazırlanması gerekmektedir.
Red Heat 1988 full hd izle 720p izle

Kızıl Ateş - Red Heat (1988)

6.0 IMDB Puanı 6.0
    
 1 saat 44 dakika

Yönetmen: Walter Hill
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Komedi, Suç
Vizyon: 1 Mayıs 1989
Oyuncular: Arnold Schwarzenegger, James Belushi, Peter Boyle, Ed O'Ross, Laurence Fishburne

Demir Çene' lakaplı acımsız bir polis olan yüzbaşı Ivan DANKO (Arnold Schwarzeneger), Moskova Cinayet Masası'nın şefidir. Danko basit bir trafik suçu nedeniyle Amerika'da tutklana rus asıllı bir uyuşturucu tacirini ülkeye geri götürmek üzere Chicago'ya kendisine eşlik etmek üzere Art Ridzik (James Belushi) adında hazırcevap, kılıksız ve adı çıkmış bir dedektif görevlendirilmiştir. farklı kültürlerden gelen bu iki ilginç polis, beraber çalışmaya başlarlar. Kısa sürede aralarında espiri ve saygıya dayalı bir ilişki doğar.İkili, Stateville Hapishanesi'nin duvarları ardından yürütülen uluslar arası uyuşturucu trafiğini durdurmak üzere harekete geçerler. Bu arada uyguladıkları 'Rus ve Ridzik Tarzı' altenatif polis prosedürleri nedeniyle başları, resmi makamlarla belaya girer ve kaçak duruma düşerler.Kızıl Meydan'da çekilen ilk Amerikan filmi olma özelliği taşıyan 'Kızıl Ateş', zevkle izleyeceğiniz bir aksiyon/komedi....
Twins 1988 full hd izle 720p izle

İkizler - Twins (1988)

6.0 IMDB Puanı 6.0
    
 1 saat 47 dakika


  Yönetmen: Ivan Reitman
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram, Aile
Vizyon: 1 Temmuz 1989
Oyuncular: Arnold Schwarzenegger, Danny DeVito, Kelly Preston, Chloe Webb, Bonnie Bartlett

Hırslı bir genetikçinin yaptığı bir deney sonucunda birbirine hiç mi hiç benzemeyen ikizler dünyaya gelir. Derken kardeşler birbirini hiç tanımadan ayrılırlar. Yıllar sonra kardeşler biraraya gelir: Julius yüksek öğrenim görmüş, iri yarı ama altın gibi kalbi olan bir adamdır. Vincent ise sürekli dalvere peşinde ve bir o kadar ufak tefek kadın avcısının tekidir. Birbirini yeni bulmuş kardeşler, annelerini bulmak için uzun ve zoru bir yolculuğa çıkarlar. Sonunda beklediklerinden daha fazlasını bulacaklarından habersiz!
Conan the Destroyer 1984 full hd izle 720p izle

Conan 2 - Conan the Destroyer (1984)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 1 saat 43 dakika


  Yönetmen: Richard Fleischer
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Fantastik, Macera
Vizyon: 1 Ekim 1985
Oyuncular: Arnold Schwarzenegger, Grace Jones, Wilt Chamberlain, Mako, Tracey Walter, Sarah Douglas, Olivia d'Abo

Barbar Conan'a, kötücül kraliçe Taramis tarafından zor bir görev yüklenir. Genç ve güzel prenses Jehnna ve devasa koruyucusu Bombaata'ya uzun bir yolculukta eşlik etmek. İkiliye, Kimeryalı barbarın dışında, Conan'ın arkadaşları siyahi kadın savaşçı Zula, kendine özgü karakteriyle büyücü Akiro ve sakar Malak da eşlik eder.

Hep birlikte doğal ve doğaüstü güçleri aşıp, mistik ve güçlü bir nesne olan Dagon'un Boynuzu ile birlikte geri dönmeyi denerler. Ancak kraliçe Taramis'in henüz Conan'a anlatmadığı planları vardır...
Sabotage 2014 full hd izle 720p izle

Sabotaj - Sabotage (2014)

5.7 IMDB Puanı 5.7
    
 1 saat 49 dakika


  Yönetmen: David Ayer
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 2 Mayıs 2014
Oyuncular: Arnold Schwarzenegger, Max Martini, Joe Manganiello, Mireille Enos, Sam Worthington

Ten’de, elit bir DEA görev gücü dünyanın en ölümcül uyuşturucu çeteleri ile anlaşır. Karmaşık birlik harekatlarında uzmanlaşan ekip, bir çetenin güvenli evine planlı bir baskın düzenler. Alelade bir baskın gibi görenen hadise, DEA ekibi tarafından daha önceden planlanan ayrıntılı bir hırsızlık operasyonuna dönüşür. Çalıntı nakit para şeklindeki milyonları sakladıktan sonra ekip, sırlarının güvende olduğuna inanır – birisi gelip hepsini bir bir katletmeye başlayana kadar.
Maggie 2015 full hd izle 720p izle

Maggie (2015)

5.6 IMDB Puanı 5.6
    
 1 saat 35 dakika


  Yönetmen: Henry Hobson
Ülke: ABD
Tür: Dram, Korku, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Arnold Schwarzenegger, Abigail Breslin, Joely Richardson, Laura Cayouette, Amy Brassette, Denise Williamson, J.D. Evermore

İçinden Arnold Schwarzenegger geçen bir zombi filmi Maggie. Tabii bunu diyince Arnold?un iki eline birer ağır makineli alıp zombileri teker teker indirdiği bir film gelmesin. Film de, Arnold da başka bir şeyin peşinde. Bu sefer daha sıcak, daha insani bir hikâye var karşımızda. Evet, gene bir zombi kıyameti mevcut ve evet, kıyametin kökeni yine salgın halinde yayılan bir virüse bağlanıyor. Fakat bu sefer bir babayla kızının hikâyesine odaklanıyoruz. Maggie de bu ölümcül (daha ziyade yaşayan ölümcül) virüse yakalanıyor. Babası Wade, son anlarını ailesiyle geçirmesi için Maggie?yi ailenin çiftlik evine getiriyor. Maggie?nin hastalığı ilerledikçe babayla kız arasındaki ilişkiler de geriliyor. Babalık sevgilisi, hastalığa baskın gelmeye çalışıyor. Gördüğünüz üzere öyküde daha bir ?bağımsız film? havası var, ki film de bağımsız zaten. Jenerik tasarımcısı Henry Hobson yönetmenlik koltuğuna ilk defa oturuyor. John Scott 3'ün de filme çekilen ilk senaryosu. Maggie?nin hikâyesi ve görselleri baba-çocuk ilişkisine odaklanan bir başka bağımsız kıyamet sonrası filmi hatırlatıyor: The Road (Yol) Filmde Maggie?yi Little Miss Sunsshine (Küçük Gün Işığım), bir başka zombi filmi olan Zombieland ve geçen yılın nispeten iyi bilimkurgularından Ender?s Game (Uzay Oyunları) nda rol alan Abigail Breslin canlandırıyor. Galası Toronto Uluslarası Film Festivali?nde yapılacak olan Maggie, Lionsgate?in dağıtım haklarını almasıyla geniş kitlelere ulaşma fırsatını da bulmuş gibi görünüyor. Ülkemize gelir mi bilinmez ama film, 2015 başında Amerikan sinemalarında olacak.
Jingle All the Way 1996 full hd izle 720p izle

Babam Söz Verdi - Jingle All the Way (1996)

5.5 IMDB Puanı 5.5
    
 1 saat 29 dakika


  Yönetmen: Brian Levant
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Aile
Vizyon: 17 Ocak 1997
Oyuncular: Arnold Schwarzenegger, Sinbad, Phil Hartman, Rita Wilson, Robert Conrad

Howard Langston işi başından aşkın bir ticaret adamı. Hatta kendisini o kadar işlerine kaptırmış ki oğlu Jamie'nin karate sınıfındaki kuşak takma törenini kaçırıyor. Bunun üzerine kendisini jamie'ye affettirebilmesi için Jamie'ye bunu telafi edebilecek bir hediye sözü veriyor. 'Turbo Man' bütün çocuklar tarafından ilgiyle takip edilen bir süper kahramandır. İşte Jamie de bu kahramanın bir oyuncağını istiyor. Bu istek Howard için çok kolay bir istek gibi görünse de 'Turbo Man'in ne kadar popüler bir oyuncak olduğunu farketmemiş olan Howard sonunda kendisini aynı amacı taşıyan başka bir geç kalmış baba Myron Larabee ile oyuncak peşinde bir mücadele içinde buluyor
Red Sonja 1985 full hd izle 720p izle

Red Sonja (1985)

5.0 IMDB Puanı 5.0
    
 1 saat 29 dakika


  Yönetmen: Richard Fleischer
Ülke: Hollanda, ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik
Vizyon: 1 Mart 1986
Oyuncular: Brigitte Nielsen, Arnold Schwarzenegger, Sandahl Bergman, Paul L. Smith, Ernie Reyes Jr., Ronald Lacey, Pat Roach

Kötü kraliçe gedrun mistik güçleri olan bir tılsımı ele geçirmek için ortalığı yakıp yıkmaktan, canlar almaktan çekinmez. Nihayet emeline ulaştığında, arkasında ailesi gözler önünde katledilmiş, kendiside saldırıya uğramış Sonya'yı bırakır. Gizemli bir tanrıça Sonya'ya görünüp ona özel güçler vermiştir. Sonya hem intikam almak hem de gedrunun ele geçirdiği tılsımı alıp dünyanın daha fazla kötülük görmesini engellemek için yola koyulur. Yol boyunca tanışacağı esrarengiz savaşçı kalidor ve çocuk prens tarn ile koruması falkonda onunla birliktedir.
Killing Gunther 2017 full hd izle 720p izle

Killing Gunther (2017)

4.8 IMDB Puanı 4.8
    
 1 saat 32 dakika


  


Yönetmen: Taran Killam
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Komedi
Vizyon: 1 Ekim 2017
Oyuncular: Taran Killam, Cobie Smulders, Arnold Schwarzenegger, Hannah Simone, Allison Tolman, Steve Bacic, Bobby Moynihan

Killing Gunther, dünyanın en iyi tetikçisi olan Gunther?ın hikâyesini anlatıyor. Onu öldürmek isteyenlerin ise bir sürü nedeni var: O böbürlü, gösteriş meraklısı ve başkalarının işini çalan bir suikastçı. Suikastçı topluluğu ondan bıkmış vaziyette. Dünyanın dört bir tarafından gelen ve Gunther?ı sonsuza dek emekliye ayırmaya niyetli olan bir grup eksantrik katil, ona mükemmel tuzağı kurabilmek için bir araya gelir. Fakat yaptıkları büyük plan Gunther?ın onlardan her daim bir adım önde olmasıyla, utanç verici bir hatalar zincirine dönüşecektir.
Junior 1994 full hd izle 720p izle

Ufaklık - Junior (1994)

4.5 IMDB Puanı 4.5
    
 1 saat 49 dakika


  


Yönetmen: Ivan Reitman
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Romantik, Bilim-Kurgu
Vizyon: 6 Ocak 1995
Oyuncular: Arnold Schwarzenegger, Danny DeVito, Emma Thompson, Frank Langella, Pamela Reed, Aida Turturro, James Eckhouse

"İmkansız diye birşey yoktur." Kimin bebeği olacağını asla tahmin edemezsiniz. İnsanlık tarihinde bir ilk gerçekleşmek üzere. Deneysel bir ilaç içen Schwarzenegger hamile!
Batman & Robin 1997 full hd izle 720p izle

Batman ve Robin - Batman & Robin (1997)

3.7 IMDB Puanı 3.7
    
 2 saat 5 dakika


  Yönetmen: Joel Schumacher
Ülke: ABD, İngiltere
Tür: Aksiyon, Suç, Fantastik
Vizyon: 29 Ağustos 1997
Oyuncular: Arnold Schwarzenegger, George Clooney, Chris O'Donnell, Uma Thurman, Alicia Silverstone

Batman ve Robin, Gotham şehrinin kötü adamlarını durdurmak için tekrar birlikte çalışmaya başlamışlardır. Ancak aralarında bazı sorunlar oluşur. Kendisine zehirli sarmaşık (Poision İvy) denilen ve istediği herkesi kendisine aşık edebilme yeteneğine sahip olan kadın ve amacına ulaşabilmek için dokunduğu her şeyi dondurabilmesiyle bilinen Mr. Freeze, bu macera boyunca ikilinin mücadele edeceği kötü karakterlerdir.