Asa Butterfield Filmleri (7 sonuç)

The Boy in the Striped Pyjamas 2008 full hd izle 720p izle

Çizgili Pijamalı Çocuk - The Boy in the Striped Pyjamas (2008)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    

  


Yönetmen: Mark Herman
Ülke: İngiltere
Tür: Dram
Vizyon:
Oyuncular: Asa Butterfield, David Thewlis, Rupert Friend

İkinci Dünya Savaşı sırasında geçen The Boy in the Striped Pyjamas, Bruno adındaki bir çocuğun gözünden anlatılan bir arkadaşlık hikayesi. Babası üst rütbeli bir asker olan Bruno, esir kampındaki yahudi bir çocukla arkadaş olur. Biri kampın güçlüler tarafında, diğeri mazlumlar tarafında olan bu iki çocuk arasında önyargılarda uzak bir ilişki başlayacak ama bu yasak dostluğun beklenmedik ve sarsıcı sonuçları olacaktır. The Boy in the Striped Pyjamas - Çizgili Pijamalı Çocuk 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Hugo 2011 full hd izle 720p izle

Hugo (2011)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    
 2 saat 6 dakika


  Yönetmen: Martin Scorsese
Ülke: ABD
Tür: Macera, Dram, Aile, Gizem
Vizyon: 2 Aralık 2011
Oyuncular: Ben Kingsley, Sacha Baron Cohen, Asa Butterfield, Chloë Grace Moretz, Ray Winstone

Brian Selznick’in "The Invention of Hugo Cabret" adlı çocuk romanından uyarlanmış olan film, Paris tren istasyonunun duvarları arasında yaşayan ve saatlerden sorumlu olan kimsesiz bir çocuğun, bir gün saati tamir etmeye çalışmasıyla yaşadığı gizemli macerayı konu ediyor. 3D bir macera filmi olan Hugo Cabret, Martin Scorsese'nin ilk 3D denemesi.

2007'de yayınlanmış olan tarihi-kurgusal kitabın ise yarısı fotoğraflardan oluşuyor. Görsellerin kelimelerden daha fazla şey anlattığı bu ilginç kitap, 2008 Caldecott Madalyasına layık görüldü. Kitabın ilk ilham kaynağı, Georges Méliés filmleri ve yönetmenin mekanik figür koleksiyonları imiş.
A Brilliant Young Mind 2014 full hd izle 720p izle

A Brilliant Young Mind (2014)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 1 saat 51 dakika


  Yönetmen: Morgan Matthews
Ülke: İngiltere
Tür: Komedi, Dram
Vizyon: 5 Eylül 2014
Oyuncular: Asa Butterfield, Rafe Spall, Sally Hawkins, Eddie Marsan, Jo Yang, Martin McCann, Jake Davies

Etrafıyla iletişim kurmakta zorlanan Nathan, kendi küçük dünyasına çekilmiştir. Tüm tesellisini rakamların ve matematiğin dünyasında bulan Nathan, annesi Julie de dahil olmak üzere kendisine yakın herkesi kendinden uzaklaştırmaktadır. Sıra dışı matematik öğretmeni Humphreys?in de desteğiyle kendisini Tayvan?da yapılacak olan Uluslararası Matematik Olimpiyatları?na İngiliz takımının bir parçası olarak hazırlanırken bulur. Nathan, bu süreçte büyümenin zorlukları ve aşkın tuhaflıklarıyla da karşılaşacaktır.

X+Y bildiğimiz matematik filmlerinden oldukça farklı bir hikayeye sahip. Morgan Matthews gerçek bir olaydan esinlenerek ortaya çıkardığı bu duygusal hikayede, karakterlerine mesafeli ve onları istismar etmeyen bir yaklaşım benimsiyor. Bu bakımdan film, detaylı ve incelikli arkaplanıyla dikkat çekiyor. İlk aşkın karmaşıklığı, büyümek ve mahremiyetle başa çıkmak üzerine hayat dolu bu nefis ilk film sizi kalbinizden yakalamayı başaracak.
X+Y 2014 full hd izle 720p izle

X+Y (2014)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    

  


Yönetmen: Morgan Matthews
Ülke: İngiltere
Tür: Dram
Vizyon:
Oyuncular: Asa Butterfield, Rafe Spall, Sally Hawkins

Etrafıyla iletişim kurmakta zorlanan Nathan, kendi küçük dünyasına çekilmiştir. Bütün tesellisini rakamların ve matematiğin dünyasında bulan Nathan, annesi Julie de dahil olmak üzere kendisine yakın herkesi kendinden uzaklaştırmaktadır... Sıra dışı matematik öğretmeni Humphreys’in de desteğiyle kendisini Tayvan’da yapılacak olan Uluslararası Matematik Olimpiyatları’na İngiliz takımının bir parçası olarak hazırlanırken bulur. Nathan, bu süreçte büyümenin zorlukları ve aşkın tuhaflıklarıyla da karşılaşacaktır... X+Y bildiğimiz matematik filmlerinden oldukça farklı. Morgan Matthews gerçek bir olaydan esinlenerek ortaya çıkardığı bu duygusal hikayede karakterlerine mesafeli ve onları istismar etmeyen bir yaklaşım benimsiyor. Bu bakımdan film, detaylı ve incelikli arkaplanıyla dikkat çekiyor.. İlk aşkın karmaşıklığı, büyümek ve mahremiyetle başa çıkmak üzerine hayat dolu bu nefis ilk film sizi kalbinizden yakalamayı başaracak.
Miss Peregrine's Home for Peculiar Children 2016 full hd izle 720p izle

Bayan Peregrine'in Tuhaf Çocuklari - Miss Peregrine's Home for Peculiar Children (2016)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    

  


Yönetmen: Tim Burton
Ülke: İngiltere
Tür: Aile, Dram, Fantastik, Macera
Vizyon:
Oyuncular: Asa Butterfield, Eva Green, Samuel L. Jackson

Çok sevdiği büyükbabası, Jake'i terk ettiğinde onu başka zaman ve dünyalara götürecek bir ipucu bırakıyor. Bu ipucu onu sihirli bir diyar olan Bayan Peregrine'nin evi olarak da bilinen tuhaf yere yönlendiriyor. Ancak gizem ve tehlike, orada yaşayanları tanıdıkça, onların özel güçlerini ve düşmanlarını öğrendikçe derinleşiyor. Sonunda Jake aslında kendi "tuhaflığının" yeni arkadaşlarını kurtarabileceğini keşfediyor...
Ender's Game 2013 full hd izle 720p izle

Uzay Oyunları - Ender's Game (2013)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 54 dakika


  Yönetmen: Gavin Hood
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu
Vizyon: 8 Kasım 2013
Oyuncular: Hailee Steinfeld, Abigail Breslin, Harrison Ford, Asa Butterfield, Moises Arias

'Ender's Game', 2070 yılında geçen, fütüristik bir film. Dünyaya yapılan bir 'uzaylı' saldırısı sonrasında hayatta kalmak için savaşmaya başlayan insanlık, gezegenlerini ele geçirmeye çalışan 'Buggers' isimli yaratıklara karşı büyük bir mücadeleye girişirler. Görevinde başarılı olmaya çalışan insanoğlu, bu dünyadışı yaratıkları yok etmek için özel olarak çalışacak olan IF isimli seçkin bir ordu kurar. Hikayemizin başkarakteri Andrew Ender Wiggin ise özel yeteneklere sahip bir çocuktur ve bazı çocuklar gibi o da gelecekte bugger'lara karşı savaşması için özel olarak eğitilir.

Orson Scott Card'ın romanından beyaz perdeye uyarlanan filmin senaryo ve yönetmen koltuğunda 2005 yılında çektiği 'Tsotsi' filmiyle 'Yabancı Dilde En İyi Film' Oscar'ını kazanan Gavin Hood bulunuyor.
Nanny McPhee and the Big Bang 2010 full hd izle 720p izle

Nanny McPhee Büyük Patlama - Nanny McPhee and the Big Bang (2010)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 1 saat 49 dakika


  Yönetmen: Susanna White
Ülke: İngiltere, Fransa, ABD
Tür: Komedi, Aile, Fantastik
Vizyon: 11 Haziran 2010
Oyuncular: Maggie Gyllenhaal, Oscar Steer, Asa Butterfield, Lil Woods, Eros Vlahos, Rosie Taylor-Ritson, Daniel Mays, Emma Thompson

Zaman boyutunda ileriye doğru sıçrama yapan Dadı McPhee, kocasının savaşa gitmesinden sonra aile çiftliğini tek başına çekip çevirmeye çabalayan genç anne Bayan Green'n (Maggie Gyllenhaal) kapısında belirir. Bayan Green'n çocuklarının başının dertte olduğunu fark eder. Eve yerleşen, hiç de ayrılmaya niyeti olmayan küstah ve iğrenç iki kuzene karşı mücadele vermektedirler. Uçan motosikletlerle heykellerin, ağaçlara tırmanabilen bir domuz yavrusunun ve en olmadık anlarda ortaya çıkan yavru bir filin yardımıyla harekete geçen Dadı McPhee, küçük yaramazlara yepyeni 5 ders öğretmek için büyülü güçlerini kullanacaktır.