Ben Affleck Filmleri (27 sonuç)

Good Will Hunting 1997 full hd izle 720p izle

Can Dostum - Good Will Hunting (1997)

8.3 IMDB Puanı 8.3
    
 2 saat 6 dakika


  Yönetmen: Gus Van Sant
Ülke: ABD
Tür: Dram
Vizyon: 1 Mayıs 1998
Oyuncular: Robin Williams, Matt Damon, Ben Affleck, Stellan Skarsgård, Minnie Driver

Will Hunting(Matt Damon)' Massachuset Üniversitesinde çalışan bir hademedir. Aynı zamanda çok zeki ve öğrenmeyi seven biridir. En yakın çocukluk arkadaşları ile bilikte zaman zaman Mahalledeki diğer genç gruplar ile kavga ederler. Bu yüzden başı kanunla derttedir ve son yaptığı kavgadan dolayı hapise gönderilir. Daha önce Will'in yeteneğini fark edip araştıran üniversite profesörü bir şartla Will'e kefil olup hapishaneden çıkarılmasını sağlar. Tek şart Will'in bir terapist tarafından tedavi edilip içindeki öfkenin dindirilp iyileşmesini sağlamak. Will terapist Sean Maguire ile birlikte hayatını yeniden yönlendirmeye başlayacak, en yakın arkadaşı Chucki Sullivan ve yeni tanıştığı kız arkadaşı bu konuda ona destek olacaklar.
Gone Girl 2014 full hd izle 720p izle

Kayıp Kız - Gone Girl (2014)

8.1 IMDB Puanı 8.1
    

  


Yönetmen: David Fincher
Ülke: ABD
Tür: Dram, Gizem, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Ben Affleck, Neil Patrick Harris, Rosamund Pike

Amerika'nın Missouri eyaletlerinden birinde sıcak bir yaz sabahı, Nick ve Amy evliliklerinin beşinci yıl dönümünü kutlamaya hazırlanmaktadırlar. Fakat o gün Amy aniden ortadan kaybolur. Geri dönmeyince, polisin gözünde kocası Nick tüm şüpheleri üzerine çeker. Nick'in ise kafası karışmıştır çünkü üst üste rüyalarından karısı Amy'yi vahşice öldürdüğünü görmektedir. Nick masum olduğu konusunda ısrar etse de, çevresi yalanlar ve ihanet ağlarıyla kuşatılmıştır. Fakat Amy de dışardan sanıldığı kadar masum değildir. Gizli günlüğünde yazanlar gün ışığına çıktıkça, onun gibi mükemmel bir kadından beklenmeyecek gerçekler de ortaya çıkacaktır. Amy'nin hayatta olup, olmadığı büyük bir muammadır...
Argo 2012 full hd izle 720p izle

Operasyon: Argo - Argo (2012)

7.7 IMDB Puanı 7.7
    
 2 saat


  Yönetmen: Ben Affleck
Ülke: ABD
Tür: Dram, Tarihi, Gerilim
Vizyon: 30 Kasım 2012
Oyuncular: Ben Affleck, Bryan Cranston, Alan Arkin, John Goodman, Victor Garber

Gerçek olaylara dayanan “Argo” altı Amerikalıyı kurtarmak için düzenlenen, İran rehine krizinin sahne arkasında ortaya çıkan ve halkın yıllar sonra öğrendiği gizli bir operasyonu anlatıyor. İran devriminin kontrol edilemeyecek noktaya ulaştığı dönemde, 4 Kasım 1979'da militanlar Tahran’daki ABD elçiliğine saldırırlar ve içeride bulunan 52 Amerikalıyı rehin alırlar. Ancak tüm bu kaosun ortasında altı Amerikalı kaçmayı başarır ve Kanada büyükelçisinin evine sığınır. Bulunmalarının ve büyük olasılıkla öldürülmelerinin an meselesi olduğunun farkında olan Tony Mendez (Ben Affleck) adında bir CIA “sızma” uzmanı altı Amerikalının ülkeden sağ salim çıkmasını sağlayacak riskli bir plan yapar. Böylesine inanılmaz bir plan ancak filmlerde olmaktadır.
Justice League 2017 full hd izle 720p izle

Adalet Birliği - Justice League (2017)

7.7 IMDB Puanı 7.7
    
 1 saat 49 dakika


  Yönetmen: Zack Snyder
Ülke: ABD, İngiltere, Kanada
Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik, Bilim-Kurgu
Vizyon: 17 Kasim 2017
Oyuncular: Ben Affleck, Gal Gadot, Jason Momoa, Henry Cavill, Amy Adams, Ezra Miller, Ray Fisher

DC evrenini kapsamli bir bicimde perdeye yansitma projesinin en onemli ayaklarindan biri olan Adalet Birligi, cizgi serideki en onemli kahramanlari bir araya getiriyor. Superman'in fedakarliklarindan ilham alan Bruce Wayne (Batman)'in insanliga olan inanci toparlanmistir. Yeni muttefiki Diana Prince (Wonder Woman) ile insanligin kaderi icin savasmaya hazirlardir. Ancak karsilarina cikan yeni tehditin buyuklugu karsisinda kendilerini super guclu bir takim toplamak icin cok kisa bir sureleri kalmis bir halde bulurlar. Ancak bu super kahraman ekibi dunyayi kurtarmak icin yeterli olacak midir?
The Town 2010 full hd izle 720p izle

Hırsızlar Şehri - The Town (2010)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 2 saat 5 dakika


  Yönetmen: Ben Affleck
Ülke: ABD
Tür: Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 24 Aralık 2010
Oyuncular: Ben Affleck, Rebecca Hall, Jon Hamm, Jeremy Renner, Blake Lively, Pete Postlethwaite, Chris Cooper

Doug ve ekibinin banka soygununda üzerlerine kimse yoktur; hem acımasız hem de dikkatlidirler. Soydukları son bankanın müdiresiyle aynı mahallede oturduklarını öğrendikten sonra kaçınılmaz olan gerçekleşir ve Doug, kadına âşık olur. Claire, onun soyguncu olduğundan şüphelenmezken Doug´ın kardeşi kadar yakın suç ortağı Jem, şüphe içindedir. Doug, iki taraftan birine ihanet etmeden bir seçim yapamayacaktır.
The Accountant 2016 full hd izle 720p izle

Hesaplaşma - The Accountant (2016)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    
 2 saat 8 dakika


  Yönetmen: Gavin O'Connor
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Dram
Vizyon: 28 Ekim 2016
Oyuncular: Ben Affleck, Anna Kendrick, J.K. Simmons, Jon Bernthal, Jeffrey Tambor, Cynthia Addai-Robinson, John Lithgow

Christian Wolff (Affleck) sayılara insanlardan çok daha yakın olan bir matematik dahisidir. Küçük bir kasabada bulunan bir muhasebe ofisine gizlenen Christian, dünyanın en tehlikeli suç örgütlerinden bir kaçı için serbest zamanlı bir muhasebeci olarak çalışmaktadır. Hazine Bakanlığı'na bağlı olarak Ray King (J.K. Simmons) tarafından yönetilen Suç İnfaz Birimi?nin küçülmeye gitmesiyle birlikte, Christian bir müşteri için çalışmaya başlar: son teknolojileri kullanan ve robot üretimi yapan bir şirkettir bu. Şirketteki muhasebe memuru (Anna Kendrick) ise hesaplarda milyon dolarlık bir açık bulur. Öte yandan, Christian muhasebe kayıtlarını inceledikçe ve gerçeğe yaklaştıkça, ölenlerin sayısı artmaya başlar.
Fahrenheit 9/11 2004 full hd izle 720p izle

Fahrenheit 9/11 (2004)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    

  


Yönetmen: Michael Moore
Ülke: ABD
Tür: Belgesel, Komedi, Savaş, Tarihi
Vizyon:
Oyuncular: Ben Affleck, George W. Bush, Michael Moore

Akademi ödüllü film yapımcısı Michael Moore'un, özellikle Amerika Birleşik Devletleri'nde fırtınalar koparan çarpıcı ve sarsıcı filmi.."Bowling for Columbine" filmiyle aldığı harika eleştiriler ve kazandığı büyük popüler başarıdan sonra, Moore, kendine özgü mizah tarzı ve ısrarcı tutumu ile Bush hükümetinin dış politikası hakkında korkusuz bir araştırmaya girişti.. Ender görüntüleri, uzmanların ifadelerini ve kendisine özgü zor sorulara verilen cevapları birleştirerek avını gerçekleştirdi. Film bu günlerde Amerika'nın karşı karşıya olduğu en ateşli konuları ele alıyor. Michael Moore, 9/11'deki Suudi Arabistan bağlantısını görmezden gelip, Irak'la savaşa balıklama dalan George W.Bush ve yakın çevresine kuşkucu bir yaklaşımla yöneliyor..
Dogma 1999 full hd izle 720p izle

Dogma (1999)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    
 2 saat 10 dakika


  Yönetmen: Kevin Smith
Ülke: ABD
Tür: Macera, Komedi, Fantastik
Vizyon: 21 Mayıs 1999
Oyuncular: Bud Cort, Barret Hackney, Jared Pfennigwerth, Kitao Sakurai, George Carlin, Ben Affleck, Linda Fiorentino, Matt Damon

İsa'nın yüzbilmemkaçıncı kuşak torunu olan genç bir kadın, iki tane postmodern peygamberler Jay ve Silent Bob, az tanınan 13. havari zenci Rufus el ele verip dünyayı bir felaketten kurtarmak zorundalar.

Zamanında cennetten dünyaya sürgün edilmiş iki meleğin, kendini yenilemiş katolik kilisesinin kapısından girip suçlarını restore etmek suretiyle Tanrı'nın arzusuna karşı gelmek ve dünyayı bir paradoksa yol açıp yoketmek arzusunun önünde sadece bu uyumsuz çete durmaktadır.

Yeni bir kiliseye girerek ruhun restore olması Katolik Dogma'nın bir parçasıdır ve bu yolla kanundışı melekler cennete geri dönmenin bir arkakapısını bulmuş olacaklardır. Bu şekilde Tanrı'nın kusursuz olmadığını kanıtlayarak tüm yaradılışı sıfırlanmaktan kurtarmak mümkün olacak mı?
Chasing Amy 1997 full hd izle 720p izle

Amy'nin İzinde - Chasing Amy (1997)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    

  Yönetmen: Kevin Smith
Ülke: ABD
Tür: Dram, Komedi, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Ben Affleck, Ethan Suplee, Scott Mosier, Jason Lee, Casey Affleck, Dwight Ewell, Joey Lauren Adams

Çizgi roman yaratıcısı Holden (Ben Affleck), aşık olduğu Alyssayanın (Joey Lauren Adams) lezbiyen olduğunu anlayınca, her şeyin düşündüğü gibi iyi gitmediğini farkeder. Yakın arkadaşı Bankynin (Jason Lee) yardımı olmadan Alyssa ile bir ilişkiye başlar. Her ne kadar Alyssanın ondan gerçekten hoşlandığını düşünse de, Alyssanın geçmişinin ilişkilerini bozucağını düşünür. Chasing Amy - Amy'nin İzinde 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
Mallrats 1995 full hd izle 720p izle

Aylak Fareler - Mallrats (1995)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 1 saat 34 dakika


  


Yönetmen: Kevin Smith
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Romantik
Vizyon: 20 Ekim 1995
Oyuncular: Shannen Doherty, Jeremy London, Jason Lee, Claire Forlani, Ben Affleck

Clerks. (Tezgâhtarlar) filminin dahi yönetmeni Kevin Smith tüm zamanını bir alışveriş merkesinde aylak aylak dolaşarak geçiren iki arkadaşın Jeremy London (Bebek bakıcısı) ve Jason Lee hikayesini anlattığı bu sarsıcı film ile izleyecileri şaşırtmaya devam ediyor...
State of Play 2009 full hd izle 720p izle

Devlet Oyunları - State of Play (2009)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 2 saat 7 dakika


  Yönetmen: Kevin Macdonald
Ülke: ABD, İngiltere, Fransa
Tür: Dram, Gizem
Vizyon: 17 Nisan 2009
Oyuncular: Russell Crowe, Ben Affleck, Rachel McAdams, Helen Mirren, Robin Wright

BBC yapımı başarılı bir televizyon dizisinden uyarlanan filmin yönetmeni Kevin Macdonald. Yönetmeni bir önceki bol ödüllü filmi The Last King of Scotland ile hatırlayabiliriz. Filmin başrolündeki Forest Whitaker buradaki performansıyla Oscar almıştı. ‘Devlet Oyunları’nda daha önce Brad Pitt ve Edward Norton’la anılan roller daha sonra Russell Crove ve Ben Affleck ikilisiyle değiştirildi. Kongre üyesi Stephen Collins (Ben Affleck) savunma harcamalarını denetleyen komitenin başkanlığını yürütmekte ve yaklaşan başkanlık seçimlerinde dikkatleri üstüne çekmektedir. Asistanı ve aynı zamanda metresi öldürülünce, eski arkadaşı gazeteci McCaffrey (Russell Crowe) hem iş hem de arkadaşlık ilişkilerinin etkisiyle olayı araştırmaya başlar. Genç ve tecrübesiz gazeteci Della Frye ile beraber olayı araştırmaya başlayan McCaffrey politik filmlerden ve kendi ülkemizin siyasi atmosferinden dolayı aşina olduğumuz bir komployu ortaya çıkartır. Ama aşina olmadığımız bir sona doğru ilerler…
Jay and Silent Bob Strike Back 2001 full hd izle 720p izle

Sessiz Ve Derinden - Jay and Silent Bob Strike Back (2001)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 1 saat 44 dakika


  Yönetmen: Kevin Smith
Ülke: ABD
Tür: Komedi
Vizyon: 28 Haziran 2002
Oyuncular: Jason Mewes, Kevin Smith, Ben Affleck, Jeff Anderson, Brian O'Halloran, Shannon Elizabeth, Eliza Dushku

Savulun Hollywood Kaçkınları Geliyor!
Dante ile Randal yeni bir görev üstlenirler. Bu görevleri icabı Jay ile Silent Bob lakaplı ikilinin, şehirlerarası yol kenarındaki bir süper market önünde uyuşturucu satmalarını önlemektir. Ancak bu sırada kendilerine çok benzeyen iki kişinin başından geçen maceraların çekileceği bir film yapılmak üzere olduğunu duyarlar. bu filmde oynamak üzere aranan tanınmamış aktörler olabilmek için hemen onlarla birlikte yola çıkarlar ve elde edecekleri büyük para ile ne kadar rahat yaşayacaklarını ve artık kimsenin onları itip kakamayacağı bir hayatları olacağının hayallerini kurmaya başlarlar. Ancak önlerindeki uzun yolculuk boyunca onları bir sürü sürpriz beklemektedir.
Batman v Superman: Dawn of Justice 2016 full hd izle 720p izle

Batman v Superman: Adaletin Şafağı - Batman v Superman: Dawn of Justice (2016)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 2 saat 31 dakika


  Yönetmen: Zack Snyder
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik, Bilim-Kurgu
Vizyon: 25 Mart 2016
Oyuncular: Ben Affleck, Henry Cavill, Amy Adams, Jesse Eisenberg, Diane Lane, Laurence Fishburne, Jeremy Irons

Dünya aslında ne tür bir kahramana gerek duyduğuna karar vermek için çabalarken, Tanrı gibi kontrolsüz hareket eden Süper Kahraman?ın eylemlerinden duyulan endişe, Gotham Şehri?nin sahip olduğu, zorlu ve güçlü, fakat yasa dışı, gönüllü koruma görevlisini, Metropol?ün modern zamanlardaki en saygı değer kurtarıcısı yapmıştır. Böylece Batman ve Superman?in arasındaki savaşla, yeni bir tehdit yükselir; insanlık şimdiye kadar görülmemiş büyük bir tehlikeyle karşı karşıyadır.
The Company Men 2010 full hd izle 720p izle

Şirket Adamları - The Company Men (2010)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 1 saat 44 dakika


  Yönetmen: John Wells
Ülke: İngiltere, ABD
Tür: Dram
Vizyon: 22 Ocak 2010
Oyuncular: Ben Affleck, Kevin Costner, Tommy Lee Jones, Maria Bello, Chris Cooper

Ekonomik kriz nedeniyle önce şirketleri ardından da aile yaşamları alt üst olan üç iş arkadaşının bir yıllık öyküsü...
Smokin' Aces 2006 full hd izle 720p izle

Tehlikeli Aslar - Smokin' Aces (2006)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 49 dakika


  Yönetmen: Joe Carnahan
Ülke: İngiltere, Fransa, ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Dram
Vizyon: 9 Mart 2007
Oyuncular: Ryan Reynolds, Ray Liotta, Joseph Ruskin, Alex Rocco, Wayne Newton, Jeremy Piven, Ben Affleck

FBI Direktör Yardımcısı Stanley Locke (Andy Garcia), Tahoe Gölü yakınlarında saklanan çete azası Buddy "Aces" Israel'in (Jeremy Piven) savunması için en gözde ajanları olan Richard Messner (Ryan Reynolds) ile Donald Carruthers'i (Ray Liotta) görevlendirmiştir. Bu iki ajanın görevi, kendi kurtarmak için polise bülbül gibi öten Las Vegas'lı çete üyesi Buddy'i, 130 katille çalıştığı söylenen mafya patronu Primo Sparazza'dan savunmaktır. İhaneti öğrenen Sparazza, "As" lakabıyla tanınan Buddy Israel'in kellesi için 1 milyon dolar ödül koymuştur. As'ın peşine takılan katiller için onun kim olduğu mühim değildir. Bir an önce ölü olarak ele geçirmekten başka derdi yoktur. Artık seri katiller, kiralık katiller ve ödül avcılarından oluşan kalabalık gruplar Tahoe Gölü'nün yolunu tutmuşlardır. Tek istekleri As'in yerini belirlemek ve başına konan parayı almaktır. Yollarına çıkan hiç kimse onları durduramaz.
Armageddon 1998 full hd izle 720p izle

Armageddon (1998)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 2 saat 31 dakika


  Yönetmen: Michael Bay
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon: 28 Ağustos 1998
Oyuncular: Bruce Willis, Billy Bob Thornton, Ben Affleck, Liv Tyler, Will Patton

The Rock gibi muhteşem bir filmin yapımcı ve yönetmenlerinden 1998 yılının en iyi filmi - Armageddon! Bruce Willis (Unbreakable), Ben Affleck (Pearl Harbor), Billy Bob Thornton (Waking Up in Reno), Liv Tyler (That Thing You Do), Steve Buscemi (Big Daddy) ve Will Patton (Gone in 60 Seconds) gibi inanılmaz yetenekli yıldızlardan oluşan bir kadroyu izlemeye hazırlanın. Armageddon'da aksiyon ve maceradan oluşan meteor fırtınası nefesinizi kesecek!
Hollywoodland 2006 full hd izle 720p izle

Hollywood Ülkesi - Hollywoodland (2006)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 2 saat 6 dakika


  Yönetmen: Allen Coulter
Ülke: ABD
Tür: Biyografi, Suç, Dram
Vizyon: 31 Ağustos 2006
Oyuncular: Adrien Brody, Diane Lane, Ben Affleck, Bob Hoskins, Robin Tunney

16 Haziran 1959... "Süpermen'in Maceraları" filminin Çelik Adamı George Reeves (Akademi Ödüllü Ben Affleck) için Hollywood'un görkemli günleri ölümüyle sona erer. Hollywood Tepeleri'ndeki evinde bir kurşun yarasıyla ölü bulunan Reeves ardında genç yıldız adayı bir nişanlı, milyonlarca acılı hayran ve bir anne bırakır. Ölümünün peşinden sadece annesi Helen Bessolo (Lois Smith) gidecek ve cevapsız sorulara yanıt arayacaktır. Helen suçlunun bulunmasını ya da en azından soruların cevaplarını isterken Los Angeles polisi dosyayı kapatır. Ancak Helen özel dedektif Louis Simo (Akademi Ödüllü Adrien Brody) ile anlaşır. Simo bir süre sonra düğümü çözecek şeyin; Reeves'in, MGM stüdyolarının yöneticisi Eddie Mannix (Oskar adayı Bob Hoskins)'in karısı Toni Mannix (Oscar adayı Diane Lane) ile yaşadığı ateşli ilişki olduğunu keşfeder.
The Sum of All Fears 2002 full hd izle 720p izle

En Büyük Korku - The Sum of All Fears (2002)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 2 saat 4 dakika


  Yönetmen: Phil Alden Robinson
Ülke: ABD, Almanya
Tür: Aksiyon, Dram, Gerilim
Vizyon: 16 Ağustos 2002
Oyuncular: Ben Affleck, Morgan Freeman, Ian Mongrain, Bruce McGill, Philip Baker Hall, Lee Garlington

Jack Ryan (Ben Affleck), CIA uzmanı olarak, üçüncü dünya savaşını çıkartmaya çalışan ve ellerinde bir nükleer bomba bulunan teröristleri engellemeye çalışmaktadır. Teröristlerin amacı, bombayı patlatmak ve bunu Rusların yaptığı izlenimi bırakarak Amerika'nın karşılık vermesini sağlamaktır.

Tom Clancy'nin popüler romanından uyarlanan film, özellikle içerdiği nükleer patlama sahnesi ve Amerikan başkanının yaralı görüntüleri yüzünden Beyaz Saray'dan çok tepki topladı.
He's Just Not That Into You 2009 full hd izle 720p izle

Erkekler Ne Söyler Kadınlar Ne Anlar - He's Just Not That Into You (2009)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 2 saat 9 dakika


  Yönetmen: Ken Kwapis
Ülke: ABD, Almanya, Hollanda
Tür: Komedi, Dram, Romantik
Vizyon: 24 Nisan 2009
Oyuncular: Scarlett Johansson, Jennifer Aniston, Ginnifer Goodwin, Drew Barrymore, Jennifer Connelly, Justin Long, Bradley Cooper, Ben Affleck, Kris Kristofferson

Greg Behrendt ve Liz Tuccillo’nun çok satan kitabına dayanan film, 20’li 30’lu yaşlarında Baltimore’lu bir grup insanı konu alıyor. Söz konusu insanlar ilişki havuzunun sığ kısmından evlilik hayatının derin ve bulanık sularına doğru ilerlerken bir yandan karşı cinsin işaretlerini okumaya bir yandan da “istisna yoktur” kuralına istisna oluşturmaya çalışıyorlar.
Live by Night 2016 full hd izle 720p izle

Gecenin Kanunu - Live by Night (2016)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 2 saat 9 dakika


  


Yönetmen: Ben Affleck
Ülke: ABD
Tür: Suç, Dram
Vizyon: 3 Şubat 2017
Oyuncular: Ben Affleck, Elle Fanning, Remo Girone, Brendan Gleeson, Robert Glenister, Matthew Maher, Chris Messina

1920?li senelerde Boston tam bir suç şehriydi. Bir an dahi sokaklardan suç ve tehlike eksik olmamaktadır. Bütün Kentte Joe Coughlin isimli bir adam illegal tüm işlerde büyük bir nam salmıştır. Boston?da bu tarihlerde içki satışı ve içilmesi yasağı vardır. Ama el altından tüm içkilerin satışı yapılmaktadır. Joe önceden dürüst ve namuslu bir adamdı. Fakat hayat şartları onu bu acımasız gangster yaşamına itmiştir. Bu karanlık dünyanın ise ödenmesi gereken bedelleri vardır.
Paycheck 2003 full hd izle 720p izle

Hesaplaşma - Paycheck (2003)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 59 dakika


  Yönetmen: John Woo
Ülke: ABD, Kanada
Tür: Bilim Kurgu, Gerilim, Aksiyon
Vizyon: 5 Mart 2004
Oyuncular: Ben Affleck, Aaron Eckhart, Uma Thurman, Paul Giamatti, Colm Feore

Michael Jennings dünyanın en iyi mühendislerinden biridir. ürün geliştirme deprtmanında çalışan Michael Jennings ürünleri geliştirdikden sonra hafızasını sildirmektedir.Michael Jennings bu sefer 3 yıl sürecek bir işe girmiştir. projenin ne olduğunu kimse bilmemektedir. Michael Jennings bu işin sonunda yüklü bir miktar para alacaktır. parasına almaya giden jennings tüm parasını 20 parça basit eşya karşısında bağışladığını duyduğunda şok yaşar. ama bu 20 parça eşya onun hayatını değiştirecektir.
Pearl Harbor 2001 full hd izle 720p izle

Pearl Harbor (2001)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 3 saat 3 dakika


  Yönetmen: Michael Bay
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Dram, Romantik
Vizyon: 8 Haziran 2001
Oyuncular: Ben Affleck, Josh Hartnett, Kate Beckinsale, Cuba Gooding Jr., Jon Voight

Rafe Mc Cawley (Ben Affleck) ile Danny Walker (Josh Hartnett), çocukluk yaşlarından itibaren, çok iyi dost olarak birlikte büyüyen cesur iki genç pilottur. Okuldan mezun olduktan sonra Amerikan Hava Kuvvetlerine yazılırlar. Rafe, Birleşik Amerika Donanmasında görev yapan güzel ve cesur hemşire Evelyn Stewart’a (Kate Beckinsale) aşık olmuştur. Ama onun savaş tutkusu bu iki sevgiliyi ayırır.

İdealist bir genç olan Rafe, 2. Dünya Savaşının giderek kızışması karşısında Avrupa kıtasında Nazilere karşı mücadele eden Eagle Squadron birliğine katılmaya karar verir. Gönüllülerden oluşan bu birlikte Amerikalı, Kanadalı, Avustralyalı, İsveçli ve diğer tarafsız ülkelerden gelen pilotlar vardır. Döneceğine söz vererek sevgilisinden ve en yakın arkadaşından ayrılarak Manş Denizinin yolunu tutar. Aynı sıralarda Evelyn ile Danny’nin tayini Pasifik Cenneti olarak bilinen Hawaii’deki Pearl Harbor’a çıkar.
To the Wonder 2012 full hd izle 720p izle

Aşkın İzleri - To the Wonder (2012)

5.9 IMDB Puanı 5.9
    
 1 saat 52 dakika


  Yönetmen: Terrence Malick
Ülke: ABD
Tür: Dram, Romantik
Vizyon: 8 Mart 2013
Oyuncular: Ben Affleck, Javier Bardem, Rachel McAdams, Olga Kurylenko, Charles Baker

Amerikalı Neil, gezi için geldiği Paris’te Marina adında güzel ve yaşam sevinci dolu bir kadınla tanışır. İkili aşık olurlar ve ayrılmak istemediklerine karar veririler. Neil'ın Amerika'ya dönüş vakti geldiğinde Marina, yıllardır tırnaklarıyla kurduğu hayatı geride bırakarak Amerika’ya yerleşme kararı alır. Marina aşkının peşinden gitmiştir fakat, bir zaman sonra Paris'te yaşadıkları o tutkulu günlerden çok uzaklaştıklarını fark ederler.

Tam da bu günlerde Neil, çocukluk aşkı olan Jane ile karşılaşır. Birkaç gün iki kadına rasında duygularını tartan Neil, tercihini Jane'den yana yapar ve Marina’yı yabancısı olduğu bu ülkede kendisiyle baş başa bırakır.

Hayatındaki aşk, bağlılık, ihanet, fedakarlık gibi duyguları yeniden gözden geçiren ve gittikçe yalnızlaşan Marina, inancını da sorgulamaya başlar ve Rahip Quintana'dan destek alır.
Marina ve Quintana uzun sohbetler sonunda aşkın ve sevginin ömrünü ve başka sevgilerin de olup olmayacağını sorgulayacaklardır...

Başrollerini Rachel McAdams, Ben Affleck, Javier Bardem ve Olga Kurylenko'nın paylaştığı filmin yönetmenliğini ise Terrence Malick üstleniyor.
Runner Runner 2013 full hd izle 720p izle

Büyük Kumar - Runner Runner (2013)

5.6 IMDB Puanı 5.6
    
 1 saat 31 dakika


  Yönetmen: Brad Furman
Ülke: ABD
Tür: Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 27 Eylül 2013
Oyuncular: Ben Affleck, Justin Timberlake, Gemma Arterton, Anthony Mackie, Sam Palladio

Princeton'da okuyan genç ve parlak bir öğrenci (Justin Timberlake), okulu için kullanması gereken tüm parasını, online poker oynanan yasadışı bir kumar sitesinde oynadığı oyunlar için harcar. Her şey yolunda giderken yaptığı bir hata borç batağına sürüklenmesine ve belalı site yöneticisine (Ben Affleck) borçlanmasına neden olur.

Genç yönetmen Brad Furman tarafından yönetilen filmin senaryosu, daha önce de sıkça birlikte çalışan Brian Koppelman ve David Levien ikilisine ait.
Man About Town 2006 full hd izle 720p izle

Şehrin Adamı - Man About Town (2006)

5.6 IMDB Puanı 5.6
    
 1 saat 36 dakika


  Yönetmen: Mike Binder
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram
Vizyon: 16 Haziran 2006
Oyuncular: Mike Binder, Ben Affleck, Rebecca Romijn, John Cleese, Sam Ball, Erica Cerra, Gina Gershon

Deneyimli Hollywood menajeri Jack (Ben Affleck), bir insanın isteyebileceği herşeye sahiptir: başarılı bir kariyer, para ve güzel bir eş. Fakat karısının kendisini en önemli müşterisi ile aldattığını öğrenir. Kendi duygularını keşfedebilmek için, kendini beğenmiş Bay Primkin'den günlük yazma dersleri almaya başlar. Tüm sırlarının yazılı olduğu günlüğü de gazetecilerin eline geçince Jack'ın mükemmel hayatı bir anda altüst olur.
Phantoms 1998 full hd izle 720p izle

Hayaletler - Phantoms (1998)

5.4 IMDB Puanı 5.4
    
 1 saat 36 dakika


  Yönetmen: Joe Chappelle
Ülke: ABD, Japonya
Tür: Korku, Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon: 23 Ocak 1998
Oyuncular: Peter O'Toole, Rose McGowan, Joanna Going, Liev Schreiber, Ben Affleck, Nicky Katt, Clifton Powell

Colorado'nun sakin bir kasabasının bir anda şeytani güçlerin etkisi altına girmesinin tüyler ürperten öyküsü.
Daredevil 2003 full hd izle 720p izle

Korkusuz - Daredevil (2003)

5.3 IMDB Puanı 5.3
    
 1 saat 43 dakika


  Yönetmen: Mark Steven Johnson
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Fantastik, Bilim-Kurgu, Gerilim
Vizyon: 21 Mart 2003
Oyuncular: Ben Affleck, Jennifer Garner, Colin Farrell, Michael Clarke Duncan, Jon Favreau, Scott Terra, Ellen Pompeo

Matt Murdock günlük yaşaımda başarılı bir avukat olarak kanunları uygulamaktadır. Gün battığında ise Daredevil kişiliğine bürünerek kanunu kendi eline almakta ve kötülere karşı savaşmaktadır. Çocukluğunda kimyasal maddelere maruz kaldığı için görme duyusunu yitirmiş, fakat diğer duyuları inanılmaz bir gelişme kaydetmiştir. Şehrin en büyük çetesinin lideri olan Kingpin, önünde en büyük bir engel olarak gördüğü Daredevil'i ortadan kaldırmak için bıçak kullanmadaki ustalığı ile bilinen Bullseye'ı devreye sokar. Bu arada yine Kingpin'in hedeflerinden biri olan atletik Elektra ile Daredevil'ın yolları kesişir.