Ben Foster Filmleri (16 sonuç)

Hell or High Water 2016 full hd izle 720p izle

Hell or High Water (2016)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    
 1 saat 42 dakika


  


Yönetmen: David Mackenzie
Ülke: ABD
Tür: Suç, Dram
Vizyon: 2 Ağustos 2016
Oyuncular: Dale Dickey, Ben Foster, Chris Pine, William Sterchi, Buck Taylor, Kristin Berg, Jeff Bridges

Bir boşanmış baba ve onun eski yakın arkadaşı, Batı Teksas?ta ki ailelerinin çiftliklerini kurtarmak için amansız bir göreve girişirler.
3:10 to Yuma 2007 full hd izle 720p izle

3:10 Treni - 3:10 to Yuma (2007)

7.7 IMDB Puanı 7.7
    
 2 saat 2 dakika


  Yönetmen: James Mangold
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Dram, Western
Vizyon: 2 Kasım 2007
Oyuncular: Russell Crowe, Christian Bale, Logan Lerman, Dallas Roberts, Ben Foster, Gretchen Mol

Kanun kaçağı Wade yakaladığında Evans, bu azılı katili mahkemeye götüremeye gönüllü olur. 3:10 Yuma trenine canlı olarak teslim etmek üzere hareket ettiklerinde, Evans ve Wade birbirlerine saygı duymaya başlarlar. Ancak, Wade’in çetesi ve her köşede bekleyen tehlikeler yüzünden, yolculuk kaderlerine doğru bir göreve dönüşür.
Lone Survivor 2013 full hd izle 720p izle

Son Kalan - Lone Survivor (2013)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 2 saat 1 dakika


  Yönetmen: Peter Berg
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Biyografi, Dram, Gerilim, Savaş
Vizyon: 28 Şubat 2014
Oyuncular: Mark Wahlberg, Taylor Kitsch, Emile Hirsch, Ben Foster, Yousuf Azami, Ali Suliman, Eric Bana

Afganistan'ın çorak topraklarında Amerika, Taliban'a yönelik operasyonlarına devam etmektedir. Çatışmalar sık ve ölümcüldür. Amerikan ordusu, kayıplarının baş sorumlusu ve Taliban'ın iki numaralı adamı olan Admad Shad'ın yerini tespit eder. Böylece 'Kızıl Kanatlar' operasyonu için düğmeye basılır. Dört kişilik keşif birliği oluşturularak düşman hattına sızma planlanır. Bu ekibin görevi hedefi görsel olarak teyit edip operasyonu başlatmaktır. Fakat işler umulduğu gibi gitmez artık avcı olan keşif ekibi av durumundadır. Admad Shad ve ordusu 4 Amerikan komandosunu kıstırır. Ablukadan kurtulmak olası değildir. Çatışma sonunda keşif ekibinden sağ kalmayı başaran tek kişi Marcus Luttrell'dır ve Marcus için yaşamda kalma mücadelesi yeni başlamaktadır.
Hostiles 2017 full hd izle 720p izle

Vahşiler - Hostiles (2017)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 2 saat 14 dakika


  


Yönetmen: Scott Cooper
Ülke: ABD
Tür: Macera, Dram, Western
Vizyon: 23 Şubat 2018
Oyuncular: Timothée Chalamet, Rosamund Pike, Christian Bale, Paul Anderson, Ben Foster, Jesse Plemons, Stephen Lang

Savaş ve şiddetin skarakteri sertleşmiş olan ABD atlı subayı Blocker'a, bir Cheyenne savaş şefi ve ailesinin Montana'daki kabile topraklarına geri dönüş yolculuğunda eşlik etme görevi verilir. Blocker hayatı süresince içinde yaşadığı şiddet dolu hayattan yorgun düşmüş olsa da bu görev onun için oldukça zor olacaktır; çünkü eşlik ettiği şef yıllar süresince en büyük düşmanlarından biri olmuş ve birçok arkadaşının hayatını ellerinden almıştır. Fakat kayıplar ile ilgili şef de en az Blocker kadar payına düşeni almıştır. Tehlikeli topraklardan yola çıkarak, çoğunlukla düşman kabileler, küçük asker grupları ve Cheyenne kabilesinin yaşadığı vahşi ancak etkileyici batıya doğru ilerleyen konvoy bu yolda bir hayli güçlükle karşılaşacaktır. Zorluklar arttıkça, Blocker emirlerini yerine getirirken kendi bağnazlığıyla yüzleşmeye mecbur kalırken, bu yolculuğa bir de ailesinin bir baskında katledildiğine şahitlik eden cesaretli bir dul kadın da dahil olur...
The Messenger 2009 full hd izle 720p izle

The Messenger (2009)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    

  


Yönetmen: Oren Moverman
Ülke: ABD
Tür: Dram, Romantik, Savaş
Vizyon:
Oyuncular: Ben Foster, Samantha Morton, Woody Harrelson

Amerikan ordusundaki askerlerin ölüm haberlerini, askerlerin ailelerine vermekle görevli iki askerin öyküsü. Çavuş Tony Stone ve Er Will Montgomery'in , Afganistan ve Irak savaşında ölen askerlerin bu üzücü haberini ailelerine ulaştırmakla görevli 2 askerdir. Bu askerler normalde gece hayatına düşkün ve savaşla ilgisi olmayan tiplerdir. Ancak bu görev sırasında, askerlerden biri, şehit düşmüş bir subayın karısıyla ilişki yaşamaya başlayınca etik bir çıkmazın ortasına düşer ve hayatlar sarsılmaya başlar. The Messenger 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
11:14 2003 full hd izle 720p izle

11:14 - 11:14 (2003)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    

  


Yönetmen: Greg Marcks
Ülke: ABD
Tür: Dram, Komedi, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Ben Foster, Colin Hanks, Henry Thomas

11:14’te gerçekleştirilen bir kazayla açılan yapım, bağımsız gibi gözüken birden fazla olayı sondan başa doğru anlatıyor. Ve bir kazayla bağlanan olayların nasıl şekillendiğini ve birbirini nasıl etkilediğini izlemeye başlıyoruz. Ve bu süreç bizi herşeyin başladığı ana götürüyor. Greg Marcks’ın yazıp yönettiği 11:14'te beş farklı karakter ve beş farklı olay aracılığıyla izleyiciye bir cinayet ve aldatma hikayesi anlatılıyor. Toronto Film Festivali de dahil olmak üzere önde gelen uluslararası film festivallerine konuk olan film, sondan başa doğru ilerleyen kurgusu ile Memento benzeri bir çalışma olan 11:14 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Warcraft 2016 full hd izle 720p izle

Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması - Warcraft (2016)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 2 saat 3 dakika


  Yönetmen: Duncan Jones
Ülke: ABD, Çin
Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik
Vizyon: 3 Haziran 2016
Oyuncular: Travis Fimmel, Toby Kebbell, Ben Foster, Paula Patton, Dominic Cooper, Ruth Negga, Robert Kazinsky

Barışçıl Azeroth krallığı, yok olan ülkelerinden kaçarak yeni bir koloni arayışında olan ORK savaşçılarıyla karşı karşıya kaldığı bir savaşın eşiğinde durmaktadır. İki dünyayı birleştiren kapı açıldığında, bir ordu yıkımla karşılaşırken diğeri de yok olmayla karşı karşıya kalır. Bu zıt gruplardan iki kahraman, ailelerinin, halklarının ve ülkelerinin kaderini belirleyecek bir çatışma yoluna girerler. Böylece savaşın birçok yüzünü gösteren ve herkesin bir neden uğruna savaştığı, görkemli bir güç ve fedakarlık efsanesi başlar.
Pandorum 2009 full hd izle 720p izle

Uzayda Dehşet - Pandorum (2009)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 1 saat 48 dakika


  Yönetmen: Christian Alvart
Ülke: Almanya, İngiltere
Tür: Aksiyon, Korku, Gizem
Vizyon: 25 Eylül 2009
Oyuncular: Dennis Quaid, Ben Foster, Cam Gigandet, Antje Traue, Cung Le, Eddie Rouse, Norman Reedus

Resident Evil filminin yapımcılarından bir bilimkurgu filmi. 2 uzay istasyonu görevlisi uyandıklarında dehşete düşerler, uyandıkları istasyon terkedilmiş vaziyettedir ve kendileri ile ilgili hiçbir bilgileri yoktur. Görevleri, ne kadar uyudukları ve nerede oldukları hakkında da hiç bir ipuçları bulunmamaktadır. İstasyonu araştırdıklarında yalnız olmadıklarını öğrenirler ve çok daha ürkütücü olaylar kendilerini beklemektedir.
Geminin içerisinde derin ve korkunç gerçekler ortaya çıkacaktır. Ağır ağır ölümcül sırlar izah ortaya çıkacaktır. Tüm sualler yanıt bulacak: Bunlar kim?
The Mechanic 2011 full hd izle 720p izle

Mekanik - The Mechanic (2011)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 1 saat 33 dakika


  Yönetmen: Simon West
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Vizyon: 13 Ocak 2011
Oyuncular: Jason Statham, Ben Foster, Tony Goldwyn, Donald Sutherland, Jeff Chase, Mini Anden, James Logan

Mekanik, uluslararası boyuttaki bir yeraltı ögütlenmesinin, muhbirler ve olası düşmanlarını yok eden suikastçılarına verilen isimdir. Arthur Bishop eli çabuk ve temiz ve profesyonelce iş çıkaran bir mekaniktir. Öyle ki örgütle arasında ki bir numaralı arabulucu olan "menejeri" Koca Harry'i bile yoketmekten çekinmez.

Baba yadigarı mesleğini sürdürürken, müebbet yalnız olmanın üzerine getirdiği psikolojik yükü ise olanca gücüyle sırtlamaya çalışmaktadır. İç çalkantıları ile boğuşurken Harry'nin doyumsuz ve soğukkanlı oğlu Steve (Ben Foster) ile aralarında enteresan bir ortaklık doğar.
30 Days of Night 2007 full hd izle 720p izle

30 Gün Gece - 30 Days of Night (2007)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 1 saat 53 dakika


  Yönetmen: David Slade
Ülke: ABD, Yeni Zellanda
Tür: Korku, Gerilim
Vizyon: 16 Kasım 2007
Oyuncular: Josh Hartnett, Melissa George, Danny Huston, Ben Foster, Mark Boone Junior

Alaska'nın ücra bir köşesindeki Barrow kasabası her kış, 30 gün boyunca, zifiri karanlığa gömülür. Çoğu kasaba sakini güneye yöneldiği için hüzünlü bir dönemdir bu. Bu kış, ortaya gizemli bir grup çıkar: Bu grup, kasabada kalan insanlarla beslenmek için son bulmayan bu karanlıktan faydalanmayı beklemektedir. Columbia Pictures'ın "30 Days of Night/30 Gün Gece" filminde, Barrow Şerifi Eben (Josh Hartnett), ayrı yaşadığı karısı Stella (Melissa George), ve sayıca gitgide azalan hayatta kalanlar grubu tekrar gün ışığına kavuşana dek ayakta kalmak için ellerinden gelen her şeyi yapmak zorundadırlar.
Hostage 2005 full hd izle 720p izle

Rehine - Hostage (2005)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 1 saat 53 dakika


  Yönetmen: Florent-Emilio Siri
Ülke: ABD, Almanya
Tür: Suç, Dram, Gizem
Vizyon: 29 Nisan 2005
Oyuncular: Bruce Willis, Kevin Pollak, Jimmy Bennett, Michelle Horn, Ben Foster

Jeff Talley, Los Angeles polisine bağlı olarak çalışan ve rehineler için arabuluculuk yapan bir polistir. Ancak günün birinde işler ters gidip bir çocuğu rehin almış bir adamın intiharına ve çocuğu öldürmesine engel olamayınca bunalıma girer ve ufak bir kasabaya tayinini ister.


Karısı ve çocuğunu geride bırakarak geldiği kasabada kaybettiği huzuru arayan Talley'nin başı eskisinden de büyük belalara girer. Bir araba çalmak derdinde olan üç genç, işler karışınca arabanın sahibi olan aileyi rehin almak zorunda kalırlar. Ancak rehin alınan aile de sıradan değildir.


Ailenin evinde New York'un batı yakasının mafya babalarından Sonny Benza'nın milyonlarca doları bulunmaktadır ve bunun farkına varan hırsızların elebaşı Mars'ın bu paraları almadan kasabadan ayrılmaya niyeti yoktur. Durumu öğrenen Benza da, Talley'in karısını ve kızını rehin alır ve işler tamamen Talley'nin kontrolünden çıkar. Geldiği sakin kasaba Los Angeles'tan beter bir kabusa dönüşmüştür.
The Program 2015 full hd izle 720p izle

Son Efsane - The Program (2015)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 43 dakika

Yönetmen: Stephen Frears
Ülke: İngiltere, Fransa
Tür: Biyografi, Dram, Spor
Vizyon: 25 Aralık 2015
Oyuncular: Ben Foster, Chris O'Dowd, Guillaume Canet, Jesse Plemons, Lee Pace, Denis Menochet, Edward Hogg

Ünlü bisikletçi Lance Armstong?un hayatının beyazperdeye aktarıldığı filmde Armstrong?un hakkında çıkan doping haberlerinin ardından 7 defa kazandığı Tour de France şampiyonluklarının elinden alınması ve spordan men edilmesine kadar devam eden tartışmalı süreçleri konu edilmiş...
Kill Your Darlings 2013 full hd izle 720p izle

Öldüresiye Sevmek - Kill Your Darlings (2013)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 44 dakika


  Yönetmen: John Krokidas
Ülke: ABD
Tür: Biyografi, Dram, Romantik, Gerilim
Vizyon: 18 Ocak 2013
Oyuncular: Daniel Radcliffe, Dane DeHaan, Michael C. Hall, Jack Huston, Ben Foster, David Cross, Jennifer Jason Leigh

Meşhur yazarlar Allen Ginsberg, William S.Burroughs, Jack Kerouac ve Lucien Carr'ın geliştirdikleri edebi fikirlerle 'Beat Edebiyatı'nı yaratmalarının hikayesi...

Filmde bir cinayet çağın en önemli yazarlarını bir araya getiriyor. 1944 yılında geçen filmde, genç Allen Ginsberg, Columbia Üniversitesi'ni kazanmış ve Lucien Carr ile burada tanışmıştır. Son derece havalı ve cazibeli biri olan Lucien'le karşılaşması Allen'ın hayatının en önemli dönüm noktası olur. Kısa zaman içerisinde William Burroughs ve Jack Kerouc ile tanışmasıyla, bu dört genç adam toplumun kısıtlamalarının boğucu zırhından sıyrılıp tek gerçeğin edebiyat olduğu bir zihin yapısını benimserler. Gelenekleri reddedip yeni ve daha öncekileri hiç mi hiç benzemeyen bir akımı oluşturmanın peşine düşerler. Yeni ve bambaşka bir sanat akımı olan Beat Hareketi böylece ortaya çıkmış olur...
Ain't Them Bodies Saints 2013 full hd izle 720p izle

Ölümsüz Aşk - Ain't Them Bodies Saints (2013)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 1 saat 36 dakika


  Yönetmen: David Lowery
Ülke: ABD
Tür: Suç, Dram, Romantik
Vizyon: 6 Aralık 2013
Oyuncular: Rooney Mara, Casey Affleck, Ben Foster, Keith Carradine, Rami Malek

“Geniş suç çevresinde tutkulu ve genç suçlu bir çift olan Bob Muldoon (Casey Affleck) ve Ruth Guthrie (Rooney Mara), Teksas tepelerindeki bir silahlı çatışmadan sonra kanun adamları tarafından tutuklanır. Ruth yerli memuru yaralasa bile, Bob suçu üzerine alır. Ancak dört yıl sonra, Bob hapishaneden kaçar ve Ruth ile kendisi hapisteyken doğan kızını bulmaya koyulur. 1970lerin Texas Hill Country’sinin perde arkasında geçen filmde yönetmen David Lowery, şirrsel bir resim sunuyor, batının mitolojisini uyandırıyor ve kayıp hissi ile birlikte dramatik bir alan yaratıyor. Affleck, Mara ile Ben Foster ve Keith Carradine’in göz alıcı performansları ile AIN’ T THEM BODIES SAINTS, acımasız geçmiş ile yüzleşilirken aşkın, anneliğin ve huzur arayışının hikayesi.”
Inferno 2016 full hd izle 720p izle

Cehennem - Inferno (2016)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 2 saat 1 dakika


  Yönetmen: Ron Howard
Ülke: ABD, Macaristan
Tür: Aksiyon, Macera, Suç
Vizyon: 14 Ekim 2016
Oyuncular: Tom Hanks, Felicity Jones, Omar Sy, Irrfan Khan, Sidse Babett Knudsen, Ben Foster, Ana Ularu

Floransa, İtalya'da bir hastane odasında uyanan Robert Langdon'ın (Tom Hanks), son birkaç günde olanlara dair hatırası yoktur ve kendini bir anda bir insan avının hedefinde bulur. Dr. Sienna Brooks'un (Felicity Jones) ve semboloji bilgisinin yardımıyla bu bulmacayı çözmeye çalışır.

Daha önce The Da Vinci Code, Angels & Demons ve Apollo 13 filmlerinde beraber çalışan Tom Hanks ve Ron Howard, bu filmde de beraberler. | Gönderen: Molar34
Rock'n Roll 2017 full hd izle 720p izle

Rock'n Roll (2017)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 2 saat 3 dakika

Yönetmen: Guillaume Canet
Ülke: Fransa
Tür: Komedi
Vizyon: 21 Temmuz 2017
Oyuncular: Guillaume Canet, Marion Cotillard, Philippe Lefebvre, Gilles Lellouche, Camille Rowe, Kev Adams, Ben Foster

Fransız sinemasının beğenilen aktörü Guillaume Canet, artık 43 yaşında. Peki, yaşına karşın cazibesini kaybetti mi? Canet?nin senaristlerinden olduğu ve yönettiği Rock?n Roll, işte bu soruya cevap arıyor: Canet artık filmleri taşıyacak cazibesinin kalmadığını duyunca bunun tersini ispat etmeye çalışıyor. Filmde, Canet ve hayat arkadaşı Marion Cotillard?ın yanı sıra bir hayli sinemacı kendini canlandırıyor. Rock?n Roll, hem Fransız sinema dünyasına hem de Canet?nin iç çatışmalarına dur durak bilmeyen bir mizahla eğiliyor, vurdumduymaz bir tavır takınırken izleyicisini eğlenceye ortak olmaya davet ediyor.