Ben Stiller Filmleri (25 sonuç)

The Royal Tenenbaums 2001 full hd izle 720p izle

Tenenbaum Ailesi - The Royal Tenenbaums (2001)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 1 saat 50 dakika


  Yönetmen: Wes Anderson
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram
Vizyon: 22 Mart 2002
Oyuncular: Gene Hackman, Anjelica Huston, Ben Stiller, Gwyneth Paltrow, Luke Wilson

Royal Tenenbaum ve karısı Etheline, uzun yıllardır ayrı yaşamaktadırlar. Tenenbaum çiftinin Chas, Richie ve Margot isimli üç yetişkin çocukları vardır ve her biri ayrı birer deha olan çocukların üçü de ilk gençlik yıllarında önemli başarılar elde etmişlerdir. Gençlik yıllarından itibaren emlak alım satım işlerine el atan Chas, uluslararası finans olayını iyi kavramıştır. Ailenin üvey kızı Margot ise, oyun yazarlığına ilgi duymuş ve henüz okulunun dokuzuncu sınıfındayken 50 bin dolarlık Braverman Ödülünü kazanmıştır. Richie de spor alanında kendisini kanıtlamış ve ulusal düzeydeki tenis turnuvalarında üç yıl üst üste şampiyonluk elde etmiştir. Ancak Tenenbaum kardeşlerin gençlik yıllarındaki bu başarısı fazla uzun sürmemiş, başarı pırıltıları kısa sürede yerini başarısızlıklara ve hayal kırıklıklarına bırakmıştır. Bunun sebebi de ailenin son 20 yılının sürekli ihanetler, hatalar ve felaketlerle dolu geçmesidir. Bu hataların çoğu da babaları Royal Tenenbaum'dan kaynaklanmıştır. Bir gün baba Tenenbaum, aile üyelerine kendisinin ölümcül bir hastalığa yakalandığını ve son günlerini ailesiyle birlikte geçirmek istediğini söyler. "The Royal Tenenbaums" bu ailenin soğuk bir kış gününde yıllar sonra beklenmedik bir şekilde yeniden biraraya gelişinin öyküsünü komedi biçiminde anlatıyor.
The Secret Life of Walter Mitty 2013 full hd izle 720p izle

Walter Mitty'nin Gizli Yaşamı - The Secret Life of Walter Mitty (2013)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 1 saat 54 dakika


  Yönetmen: Ben Stiller
Ülke: ABD
Tür: Macera, Komedi, Dram
Vizyon: 3 Ocak 2014
Oyuncular: Ben Stiller, Kristen Wiig, Adam Scott, Sean Penn, Kathryn Hahn

Fantezi dünyasında sessiz sedasız bir hayat süren, tirajı yüksek "Life!" dergisinin fotoğraf arşivinde çalışmakta olan Walter, kendini hiç beklenmedik bir maceranın içinde bulur. Yeni iş arkadaşı Cheryl'la masumca flört etmeye başlamasının sonrasında hayatı, hayalindeki sevgilinin gerçeğe dönüşmesiyle değişir. Cheryl, onun uzun süredir düşlediği aşkın vücut bulduğu insandır. Ancak Walter, büyüsünün bozulacağını düşündüğünden hislerini Cheryl'a açıklamakta tereddüt etmektedir. Bir yandan da derginin artık yalnızca internetten yayın yapacağı haberini alması, onu işini kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya getirecektir. Derginin basılı yayın hayatına veda edeceği son sayısında çıkması planlanan önemli bir fotoğrafın yok olmasıyla işler karışır. Walter'ı ve Cheryl'ı akıl almaz olaylar ve sürpriz gelişmeler beklemektedir.
Meyerowitz Hikâyeleri 0 full hd izle 720p izle

Meyerowitz Hikâyeleri (0)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 1 saat 52 dakika


  Yönetmen: Noah Baumbach
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram
Vizyon: 1 Ekim 2017
Oyuncular: Adam Sandler, Ben Stiller, Emma Thompson, Sakina Jaffrey, Dustin Hoffman, Candice Bergen, Elizabeth Marvel

Sanatçı olan asabi babaları ve onun yok olmaya yüz tutmuş mirasıyla ilgilenmek için New York'a gelen 3 kardeşin rekabet ve kin dolu hikayesi.
There's Something About Mary 1998 full hd izle 720p izle

Ah Mary Vah Mary - There's Something About Mary (1998)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 1 saat 59 dakika

Yönetmen: Bobby Farrelly
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Romantik
Vizyon: 27 Kasım 1998
Oyuncular: Cameron Diaz, Matt Dillon, Ben Stiller, Lee Evans, Chris Elliott

Çekingen, etrafına kızgın genç Ted (Ben Stiller), üçüncü sınıf bir özel dedektifin yardımıyla, tam on üç sene sonra lisede aşık olduğu Mary'nin (Cameron Diaz) peşine düşer. Ne var ki, dedektif de Mary'ye aşık olur. Kısa süre sonra ise, her iki erkek de Mary ile ilgilenen herkesin ona aşık olduğunu ve onu elde etmeye çalıştığının farkına varır. Dedektif Healy, Ted'i ondan uzaklaştırmak için her yolu dener. Ted ise ne yapıp edip eski aşkının kalbini kazanmaya kararlıdır.
Meet the Parents 2000 full hd izle 720p izle

Zor Baba - Meet the Parents (2000)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 1 saat 48 dakika


  Yönetmen: Jay Roach
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Romantik
Vizyon: 29 Aralık 2000
Oyuncular: Robert De Niro, Ben Stiller, Teri Polo, Blythe Danner, Nicole DeHuff

Erkek hemşire olarak çalışmakta olan Greg Focker (Ben Stiller), uzun süredir birlikte yaşadığı Pam (Teri Polo) evlenme teklif etmeyi planlamaktadır. Ona evet demeden önce babasından kendisini resmen istemek zorunda olduğunu söyler. Böylece sevgilisinin anne ve babasıyla tanışacağı ve orada geçireceği günlerin hiç de kolay olmayacağı bir yolculuğa çıkmak zorunda kalan Greg, başına geleceklere katlanacak gücü kendinde görmektedir çünkü Pam'i çok sevmektedir. Pam'in babası eski bir CIA ajanıdır (Robert De Niro) ve evinin bodrumunda bir yalan makinesi bulunmaktadır. Aynı anda Pam'in kız kardeşi de bir doktorla evleneceğini ilan etmiştir. Tabii böyle bir ortamda işler biraz karışır. Hatta babasının her şeyden çok sevdiği Himalayalara özgü bir kedi olan Jinxie de ortadan kaybolunca baba adeta çıldırır ve evde tam bir cehennem hayatı başlar.
Tropic Thunder 2008 full hd izle 720p izle

Tropik Fırtına: Al Bakalım - Tropic Thunder (2008)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 1 saat 47 dakika


  Yönetmen: Ben Stiller
Ülke: ABD, İngiltere, Almanya
Tür: Aksiyon, Komedi, Macera
Vizyon: 10 Ekim 2008
Oyuncular: Jeff Kahn, Robert Downey Jr, Anthony Ruivivar, Jack Black, Jay Baruchel, Ben Stiller, Robert Downey Jr.

Filmde aksiyon filmlerinde oynayan aktörlere eğitim verilen dış dünyadan yalıtılmış Dale Dyle eğitim kampında iki hafta kaldıktan sonra yeniden topluma dönen oyuncuların topluma dönüşlerinden sonra karşılaştıkları zorluklar ve bocalamaları komedi kalıpları içerisinde anlatılıyor. Savaş filminde oynamaya başlayan aktörlerimiz, gerçek savaşı andıran koşullar altında kalınca eğitim kampında öğrendiklerine başvurmak zorunda kalıyor ve ortaya ‘film içinde film’ mantığında işleyen eğlenceli olaylar çıkıyor.
Madagascar 3: Europe's Most Wanted 2012 full hd izle 720p izle

Madagaskar 3: Avrupa'nın En Çok Arananları - Madagascar 3: Europe's Most Wanted (2012)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 1 saat 33 dakika


  Yönetmen: Eric Darnell
Ülke: ABD
Tür: Animasyon, Macera, Komedi, Aile
Vizyon: 8 Haziran 2012
Oyuncular: Ben Stiller, Chris Rock, David Schwimmer, Jada Pinkett Smith, Sacha Baron Cohen, Cedric the Entertainer, Andy Richter

Bütün dünyada belkide sevilen en güzel animasyon filmlerinden biris olan madagaskar sizleri daha fazla güldürmek ve eğlendirmek için üçüncü filmiyle geliyor. Son senelerde her animasyon filmi gibi bu filminde Üç Boyutlu olması muhtemel. Dört sevimli arkadaşımız olan alex, melman, gloria ve marty new york?a dönmek için gene bir gayret içerisindedirler. Bu sefer bir sirke katılırlar ve sirk ile beraber gezmeye tozmaya başlarlar. Ama sirkte başlarına geleceklerinden haberleri yoktur.
Madagascar 2005 full hd izle 720p izle

Madagaskar - Madagascar (2005)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 1 saat 26 dakika


  Yönetmen: Eric Darnell
Ülke: ABD
Tür: Animasyon, Macera, Komedi
Vizyon: 3 Haziran 2005
Oyuncular: Ben Stiller, Chris Rock, David Schwimmer, Jada Pinkett Smith, Sacha Baron Cohen, Cedric the Entertainer, Andy Richter

New York Central Park hayvanat bahçesindeki şehrin ormanının kralı hiç kuşkusuz Alex adlı aslandır. En iyi arkadaşları Zebra Marty, Zürafa Melman ve Su Aygırı Gloria ile birlikte mutlu mesut bir yaşamları bulunmaktadır. Gerçi hayvanat bahçesinin eşsiz manzarası içinde esaret altındadırlar fakat en azından lezzetli yemekler yedikleri için bu durumu görmezden gelirler.

Dört kafadar içinde en meraklısı Zebra Marty´dir. Hayvanat bahçesi dışında nasıl bir dünya olduğunu; neleri kaçırdığını merak etmektedir. Günün birinde merakına yenik düşer ve penguenlerin sayesinde hayvanat bahçesinden firar eder. Esas niyeti sabah olmadan geri dönmektir.

Alex, Melman ve Gloria onun kaçtığını fakat geceyarısı fark ederler. Arkadaşları için endişe içindedirler. Böyle bir durum karşısında yapılabilecek tek hareketin hayvanat bahçesinin dışına çıkmak ve Marty´i bulup geri getirmek olduğuna karar verirler.
New York gibi büyük bir metropolün caddelerinde bir aslan, bir zürafa ve bir su aygırının dolaşması, metroya binip yolculuk yapması dikkati çekmeyecek gibi değildir. Sonunda Marty´i Grand Central tren garında bulmayı başarırlar. Fakat hayvanat bahçesi yönüne giden son treni kaçırınca birtakım esrarengiz kişilerin eline geçerler. Yakalanıp kafeslere kapatılan dört kahramanımız soluğu Afrika´ya giden bir gemide alırlar. Onlar için bilinmeyene yolculuk başlamıştır.

Üçkağıtçı penguenlerin gemiye sabotoj yaparak batırmasının ardından Alex, Marty, Melman ve Gloria kendilerini egzotik ada Madagaskar sahillerinde bulur. New York´ta doğup büyümüş kahramanlarımız için bundan sonra vahşi ortamda hayatta kalma mücadelesi başlamıştır. Bundan sonrasında "ormanda yaşamak" deyiminin gerçek anlamını tüm çıplaklığıyla keşfedeceklerdir.
Madagascar: Escape 2 Africa 2008 full hd izle 720p izle

Madagaskar 2 - Madagascar: Escape 2 Africa (2008)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 29 dakika


  Yönetmen: Eric Darnell
Ülke: ABD
Tür: Animasyon, Aksiyon, Macera
Vizyon: 28 Kasım 2008
Oyuncular: Ben Stiller, Chris Rock, David Schwimmer, Jada Pinkett Smith, Sacha Baron Cohen, Cedric the Entertainer, Andy Richter

2005?in olay yaratan animasyonu Madagascar'ın merakla beklenen devamında Alex, Marty, Melman, Gloria, Kral Julien, Maurice, penguenler ve şempanzeler, kendilerini devasa ada Madagaskar sahillerine çıkmış bulurlar.

New York?lu kahramanlarımız bu engeli aşmak için işleyeceğini düşündükleri bir plan geliştirmişlerdir. Yere çakılmış eski bir uçağı ele alan penguenler, bu uçağı adeta askeri bir doğrulukta tamir ederler. Uçağa bindiklerinde Afrika?nın uçsuz bucaksız düzlüklerini dolaşıp her noktayı görecek kadar uzun zaman havada kalmayı başaramazlar. New York?taki hayvanat bahçesinde doğup büyümüş kahramanlarımız, Afrika macerasında hayatlarında ilk defa kendi cinslerinden hayvanlarla karşılaşacaktır.

Afrika çok geniş ve büyük bir yer gibi gözükmektedir. Peki ama Central Park?taki kendi yuvalarından daha iyi ve daha güvenli midir?
Dodgeball: A True Underdog Story 2004 full hd izle 720p izle

Yakar Top - Dodgeball: A True Underdog Story (2004)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 32 dakika


  Yönetmen: Rawson Marshall Thurber
Ülke: ABD, Almanya
Tür: Komedi, Spor
Vizyon: 22 Ekim 2004
Oyuncular: Vince Vaughn, Christine Taylor, Ben Stiller, Rip Torn, Justin Long

Globo Spor Salonu'nun hem kurucusu hem de sahibi olan White Goodman'ın (Ben Stiller) en büyük isteği Average Joe's adındaki spor salonunu ele geçirebilmektir. Sahip olduğu salonun Goodman'ın eline geçmesini istemeyen Peter LaFleur'ın (Vince Vaughn) ise başı büyük derttedir: 50 bin doları zamanında bulamazsa korktuğu şey başına gelecek. İhtiyaç duyduğu bu parayı bulmanın en kolay yolunun yakartop turnuvasına katılmak olduğunu düşünen Peter, arkadaşları ile sıkı bir takım kurar ama ne yazık ki açgözlü Goodman da bu turnuvaya katılır ve kıyasıya bir mücadele başlar.
Zoolander 2001 full hd izle 720p izle

Zırtapoz - Zoolander (2001)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 1 saat 29 dakika


  Yönetmen: Ben Stiller
Ülke: ABD, Avustralya, Almanya
Tür: Komedi
Vizyon: 28 Aralık 2001
Oyuncular: Ben Stiller, Owen Wilson, Christine Taylor, Will Ferrell, Milla Jovovich

Derek Zoolander, yakışıklı ve zeki bir modeldir, magazin dünyasını atlatarak üç yıl üst üste en iyi model seçilerek ününe ün katmıştır. Fakat yani yüzler aranmaya başlanmış ve en iyi modelliği moda dünyasına yeni adım atan Hansel'e kaptırmıştır.

Bu hayal kırıklığını kaldıramayan Derek, zeki olduğunu da ispat etmek ister. Ailesinin yanında iş bulmak ister fakat beceremez, mecburen yine eski hayatına döner fakat bu sefer sadece yakışıklığı ile değil aklı ile de kendini ispatlayabileceğini savunur.
Keeping the Faith 2000 full hd izle 720p izle

Aramızdaki Sarışın - Keeping the Faith (2000)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 2 saat 8 dakika


  


Yönetmen: Edward Norton
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram, Romantik
Vizyon: 2 Şubat 2001
Oyuncular: Ben Stiller, Edward Norton, Jenna Elfman, Anne Bancroft, Eli Wallach, Ron Rifkin, Milos Forman

Çocukluk dönemlerinden buyana birbirlerinin en yakın dostları olan Jake Schram ve Brian Kilkenny Finn, New York'un Yukarı Batı Yakası'nda yaşayan bekar, başarılı, yakışıklı ve kendilerine güvenen iki genç adamdır. Ama ikisinin çocukluk arkadaşı Anna Reilly'nin şehre dönüp, güzel ve cazibeli bir firma yöneticisi olarak hayatlarına tekrardan girince aralarında büyük bir sarsıntı yaratacaktır. Brian'ın bir katolik papaz, Jake'in ise bir haham oluşu, aralarındaki elektriklenmeleri, sıradışı ve karmaşık bir aşk üçgenine dönüştürecektir.
Night at the Museum 2006 full hd izle 720p izle

Müzede Bir Gece - Night at the Museum (2006)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 1 saat 48 dakika

Yönetmen: Shawn Levy
Ülke: ABD, İngiltere
Tür: Aksiyon, Macera, Komedi
Vizyon: 29 Aralık 2006
Oyuncular: Ben Stiller, Carla Gugino, Dick Van Dyke, Mickey Rooney, Bill Cobbs

Ulusal Tarih Müzesinin karanlık koridorları belki de en inanılmaz günlerini yaşıyordu. Tarih öncesi yaratıklar, korkunç eski çağ savaşçıları, kayıp Efrica kabileleri, tarihin gördüğü en büyük kahramanlar ve daha neler neler tarihin koridorlarından çıkıp bu müzede yerlerini almışlardı. Hepsi dondurulmuş gibi; ya da dondurulmadılar mı acaba?
Bir aksiyon komedi filmi olan "Müzede Bir Gece", Ulusal Tarih Müzesinin yeni gece bekçisi Larry, tüm ziyaretçiler evlerine gittiklerinde asıl maceranın başladığına tanık olacaktır.
Hayatı boyunca fantastic maceralar peşinde koşmuş olan Larry Daley (BEN STILLER), bunların ona hiçbir çıkar sağlamadığını ve bu yüzden işssiz kalıp oğlunu göremeyecek duruma geldiğini fark edince gerçek bir iş arayışına girer. Rüyalarındaki büyük hayalin bir gün onu bulacağından emindir. Fakat böyle bir hayalin bu kadar canlı ve heyecanlı gerçekleşeceğinden tabii ki haberi yoktu. İşindeki ilk gecesinde büyükçe bir el feneri ve aşırı kullanılmaktan yıpranmış bir kullanım klavuzu ile koskaca müzede tek başına kalır. En azından o yalnız olduğunu düşünmektedir.
Fakat bir dakika, bu ses de ne? Larry bütün şaşkınlığı ile koskoca müzedeki tüm yaratıkların teker teker canlanmasına şahit olacaktır. Dünya tarihinin en korkunç yaratığı T-Rex, Hun İmparatoru Atilla, kaplanlar, maymunlar ve bir müzede tarihe karıştığını düşündüğünüz herşey teker teker koridorlarda dolaşmaya başlayacaktır. Tarihin sayfaları içinden çıkan yüzlerce karakterin içinde yalnızca Teddy Roosevelt (ROBIN WILLIAMS) ona bu kaosun sebebini ve çözümleme yolunu gösterecektir. Tekrar işini kaybetmekten ve bu yüzden oğlu Nick'i görememekten korkan Larry müzeyi zarar görmeden korumaya ve işine devam etmeye karar verecektir.
While We're Young 2014 full hd izle 720p izle

While We're Young (2014)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 37 dakika


  Yönetmen: Noah Baumbach
Ülke:
Tür: Komedi, Dram
Vizyon: 27 Mart 2015
Oyuncular: Naomi Watts, Ben Stiller, Maria Dizzia, Adam Horovitz, Matthew Maher, Peter Yarrow, Bonnie Kaufman

Belgeselci Josh Srebnick ve eşi Cornelia, sıkıntılı bir dönemden geçmekte olan bir çifttir. Bundan sonra yaşlandıklarını hissetmekte ve senelerdir sürdükleri hayat tarzı sebebiyle yorulmaktadırlar. Josh'ın öğrencileri olan Jamie ve Darby ise özgür ruhlu, genç bir çifttir. Josh, genç çiftle tanıştıktan sonra hayatında bir kırılma noktasına tanık olacaktır.
Meet the Fockers 2004 full hd izle 720p izle

Zor Baba ve Dünür - Meet the Fockers (2004)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 55 dakika


  Yönetmen: Jay Roach
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Romantik
Vizyon: 11 Şubat 2005
Oyuncular: Robert De Niro, Ben Stiller, Dustin Hoffman, Barbra Streisand, Blythe Danner, Teri Polo, Owen Wilson

Greg Focker (B. Stiller), artık nişanlısı Pam'in babası Jack ve annesi Dina ile iyi geçinmektedir. Çift evlilik hazırlıkları yapmaktadır ve sırada Focker ailesiyle yani baba Bernie Focker (D. Hoffman) ve anne Roz Focker (B. Streisand) ile tanışmaya gelmiştir. Son derece rahat bir aile olan Focker'lar, ekstra gergin Brynes'lerle tanışırlar. Liberal, her türlü fikre açık Focker ailesi ile daha kapalı ve muhafazakar Byrnes ailesi çok da iyi anlaşamazlar. Üst üste yaşanan bir takım yanlış anlaşılmalar sonucunda, Greg ve Pam'in bütün çabalarına karşın iki aile arasında bir uçurum oluşur.
Night at the Museum: Secret of the Tomb 2014 full hd izle 720p izle

Müzede Bir Gece: Lahitteki Sır - Night at the Museum: Secret of the Tomb (2014)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 38 dakika


  Yönetmen: Shawn Levy
Ülke: ABD, İngiltere
Tür: Macera, Komedi, Aile, Fantastik
Vizyon: 2 Ocak 2015
Oyuncular: Ben Stiller, Robin Williams, Owen Wilson, Steve Coogan, Ricky Gervais, Dan Stevens, Rebel Wilson

Müzede Bir gece serisinin üçüncü halkasında, kahramanımız Larry New York?dan ayrılarak Londra?ya gider. Görevi varolan bir sihri sonsuza kadar yok olmaktan kurtarmaktır.
Tower Heist 2011 full hd izle 720p izle

Kule Soygunu - Tower Heist (2011)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 44 dakika


  Yönetmen: Brett Ratner
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Komedi, Suç
Vizyon: 4 Kasım 2011
Oyuncular: Ben Stiller, Eddie Murphy, Casey Affleck, Alan Alda, Matthew Broderick, Stephen Henderson, Judd Hirsch

Lüks bir Central Park konutundaki işçiler, teras katındaki milyonerin kendi emeklilik paralarını çaldığını keşfettiklerinde, en büyük intikamı planlarlar: Adamın kendilerinden çaldığını geri almak için yapılacak bir soygun. Queens?in yerlisi Josh Covacs (Stiller), New York kentinin en lüks ve en iyi korunan konutlarından birini 10 yıldan uzun süredir yönetmektedir. Onun dikkatli gözlerinden hiçbir şey kaçmaz. Josh?un binasının en tepesindeki en gösterişli dairede yatırımcılarından iki milyar dolar çaldıktan sonra yakalanan Wall Street devi Arthur Shaw (Alan Alda) ev hapsindedir. Aldatılanlar arasındaki en zorlu kişiler kim midir? Maaşlarını Arthur?a emanet eden kule çalışanları. Josh?un ekibi Arthur?un bu mükemmel suçtan paçayı yırtmasından sadece birkaç gün önce neredeyse imkansız olan şeyi planlaması için sağlam dolandırıcı Slide (Murphy)?a başvurur. Amaçları Arthur?un korunaklı dairesinde saklandığına emin oldukları şeyi çalmak. Bu acemi soyguncular amatör olsalar da binayı herkesten iyi biliyorlardır. Binayı yıllardır korudukları ama bunu fark etmedikleri ortaya çıkar.
Starsky & Hutch 2004 full hd izle 720p izle

Afili Aynasızlar - Starsky & Hutch (2004)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 1 saat 41 dakika


  Yönetmen: Todd Phillips
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Suç
Vizyon: 17 Eylül 2004
Oyuncular: Ben Stiller, Owen Wilson, Snoop Dogg, Fred Williamson, Vince Vaughn

1970'lerin ortası, Bay City adlı bir şehirde iki dedektif, Ken ''Hutch'' Hutchinson ve Dave Starsky kendilerini önemli polisler haline getirebilecek büyük davalar peşinde koşmaktadırlar. En büyük bilgi kaynakları ise sokaklarda yaşananlar hakkında gerçekten bilmediği olmayan ihbarcıları Huggy Bear'dır.

Huggy'den aldıkları son bilgi doğrultusunda, üniversite kampüsünde düzenli olarak uyuşturucu sattığını öğrendikleri bir suçlunun peşine düşerler. Bu sefer gerçekten en büyük işi kapmışlardır. İki polisimizin en büyük yardımcısı ise, artık sembolleri haline gelen 1974 model kırmızı model Ford Torino'larıdır.
Along Came Polly 2004 full hd izle 720p izle

Polly Gelince - Along Came Polly (2004)

5.9 IMDB Puanı 5.9
    
 1 saat 30 dakika


  Yönetmen: John Hamburg
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Romantik
Vizyon: 2 Nisan 2004
Oyuncular: Ben Stiller, Jennifer Aniston, Philip Seymour Hoffman, Debra Messing, Alec Baldwin, Hank Azaria, Bryan Brown

Reuben (Ben Stiller) aşırı düzenli, disiplinli, sıkıcı bir hayat yaşayan ve riski sevmeyen genç bir sigortacıdır. Yeni evlendiği karısının ihanetini yakalayıp ayrılmış, morali iyice bozulmuştur. Onu neşelendirmeyi arzulayan dostları yeni insanlarla tanıştırmak için değişik organizasyonlar düzenlerler. Bu sırada lise arkadaşı Polly (Jennifer Aniston) ile karşılaşan Reuben bu güzel, çekici, hayat dolu genç kadına aşık olacak fakat bu arada hayatı da rayından çıkacaktır. Genç kadın hayatın bütün risklerini seven, fazla düşünmeden yüreğiyle yaşayan biridir ve organize düşünen, sağlamcı Reuben ona ayak uydurmakta güçlük çekmektedir. Bu arada karısının da pişman olup geri dönmek istemesiyle gerçek bir ikileme düşecektir.
Night at the Museum: Battle of the Smithsonian 2009 full hd izle 720p izle

Müzede Bir Gece 2 - Night at the Museum: Battle of the Smithsonian (2009)

5.9 IMDB Puanı 5.9
    
 1 saat 45 dakika

Yönetmen: Shawn Levy
Ülke: ABD, Kanada
Tür: Aksiyon, Macera, Komedi
Vizyon: 22 Mayıs 2009
Oyuncular: Ben Stiller, Amy Adams, Owen Wilson, Hank Azaria, Robin Williams

Washington, DC. Smithsonian Enstütüsü'nde yine bir gece vaktidir. Rehberler evlerine dönmüş, ışıklar kapanmış, okul çağındaki çocuklar çoktan yataklarına gitmişlerdir... Ama eski gece bekçisi Larry Daley (Ben Stiller)'nin içini bir şey kemirmektedir ve sonunda kendini akıl almaz bir maceranın içinde bulur. Bu sefer tarih gerçekten canlanmaktadır.

"Müzede Bir Gece" serisinin ikinci filminde, Larry dünyanın en büyük müzesinin koridorlarında inanılmaz bir savaşın ortasındadır. Bu sefer Larry, eski “cansız” arkadaşlarını, onların sonunu getirebilecek bu durumdan kurtarmalıdır. Duvarlardaki ünlü resimlerden, koridorlardaki roket gemi maketlerine kadar herşeyin kendi aklına gore hareket ettiği bir müzede...
The Heartbreak Kid 2007 full hd izle 720p izle

Şıpsevdi - The Heartbreak Kid (2007)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 1 saat 56 dakika


  Yönetmen: Bobby Farrelly
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Romantik
Vizyon: 9 Kasım 2007
Oyuncular: Ben Stiller, Malin Akerman, Michelle Monaghan, Jerry Stiller, Rob Corddry

Kararsız bir müzmin bekar olan Eddie (Ben Stiller), arkadaşlarından birisinin daha nikah törenine katıldıktan sonra kendisini yapayalnız hisseder. Geriye kalan tek bekar olduğu için ailesi ve arkadaşlarının dalga geçmesine daha fazla dayanamayınca yalnızlığına son vermeye karar verir.


Babasından ve en iyi arkadaşından (Rob Corddry) gelen yoğun baskılar üzerine sadece bir hafta çıktığı Lila'ya (Malin Akerman) evlenme teklifi yapar. Bu teklifi yaparken aşk ve evlilik için son şansı olduğunu düşünmüştür.


Hawaii'de alelalece düzenlenen nikah töreninden sonra yeni evli çift, Meksika'ya üç haftalığına balayına gider. Eddie orada hayatının en büyük hatasını yaptığının farkına varır. Lila kesinlikle hayallerinin kızı olmadığı gibi tam anlamıyla kabuslarındaki kızdır. Balayı yolculuğunun başladığı andan itibaren kimi zaman küfürbazlığa varan davranışlarıyla Eddie'ye hayatı zehir eder.


Balayı sırasında gerçek ruh ikizi Miranda ile (Michelle Monaghan) tanışmasıyla birlikte Eddie'nin şansı yaver gitmeye başlayacaktır. Ancak bu defa da gerçek aşkına kur yaparken canavar kişilikli karısını bir köşede saklamak zorundadır.
Duplex 2003 full hd izle 720p izle

Çatı Katı - Duplex (2003)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 1 saat 29 dakika


  Yönetmen: Danny DeVito
Ülke: ABD, Almanya
Tür: Komedi
Vizyon: 19 Mart 2004
Oyuncular: Ben Stiller, Drew Barrymore, Eileen Essell, Harvey Fierstein, Justin Theroux

Birşey eksiktir: Başlarını sokabilecekleri kendilerine ait bir yuva… Bu ihtiyaçlarını karşılamak üzere, pek de güven olmayacak bir emlakçıyla irtibata geçen çift, emlakçının kendilerine gösterdiği geniş dublex daireyi beğenip yaşamlarını burada sürdürmeye karar verince işler karışır… Zira yaşamını evin çatı katında sürdüren 90’lık ihtiyar cadı Bayan Connolly’nin evden ayrılmaya hiç mi hiç niyeti yoktur… Hollywood’un gözde oyuncuları Ben Stiller (Alex) ve Drew Barrymore’un (Nancy) Eileen Essel (Bayan Connelly) ile birlikte kamera karşısına geçtiği komedi filmi “Duplex”in (Çatı Katı) yönetmenliğini Danny De Vito üstlenmiş.
The Watch 2012 full hd izle 720p izle

Gözüm Üzerinizde - The Watch (2012)

5.7 IMDB Puanı 5.7
    
 1 saat 42 dakika


  Yönetmen: Akiva Schaffer
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Bilim Kurgu
Vizyon: 27 Temmuz 2012
Oyuncular: Jonah Hill, Ben Stiller, Vince Vaughn, Billy Crudup, Will Forte

Film, eşlerinden ve ailelerinden biraz uzak kalmak ve kafa dinlemek için mahallenin güvenliğini korumak bahanesiyle sözde "suç gözetleme timi" kuran bir grup erkeğin hikâyesine odaklanıyor. Fakat işler başta iyi gitse de, kafadarlar kendilerini dünyayı tehlikeyi atan bir komplonun ortasında bulmakta gecikmeyecektir. Akiva Schaffer'in yöneteceği filmin senaryosu Seth Rogen ve Evan Goldberg ikilisini ait.
Little Fockers 2010 full hd izle 720p izle

Zor Baba 3 - Little Fockers (2010)

5.5 IMDB Puanı 5.5
    
 1 saat 38 dakika


  Yönetmen: Paul Weitz
Ülke: ABD
Tür: Komedi
Vizyon: 24 Aralık 2010
Oyuncular: Robert De Niro, Ben Stiller, Owen Wilson, Dustin Hoffman, Barbra Streisand, Blythe Danner, Teri Polo

Aradan geçen on sene, karısı Pam’le (Polo) yaptıkları iki küçük Focker ve aşılan sayısız engelden sonar, Greg nihayet asabi kayınpederi Jack’in güvenini kazanır. Ama para sıkıntısı çeken babamız, bir ilaç şirketinde ikinci bir işe girdiğinde, Jack’in en sevdiği erkek hemşireyle ilgili şüpheleri yeniden baş gösterir.

Greg ve Pam’in bütün tayfası—Pam’in aşk acısı çeken eski sevgilisi Kevin da dâhil — ikizlerin yaş günü partisi için toplantığında; Greg evinin erkeği olabileceğini şüpheci Jack’e kanıtkamak mecburiyetinde kalır. Fakat tüm yanlış anlamalar, gözetlemeler ve gizli kapaklı işler sonucunda; Greg, Jack’in son sınavından geçip ailenin yeni reisi olacak mı… yoksa güven halkası sonsuza dek kırılacak mı?
Zoolander 2 2016 full hd izle 720p izle

Zırtapoz 2 - Zoolander 2 (2016)

4.8 IMDB Puanı 4.8
    
 1 saat 42 dakika


  Yönetmen: Ben Stiller
Ülke: ABD
Tür: Komedi
Vizyon: 8 Nisan 2016
Oyuncular: Justin Bieber, Jonathan C. Daly, Penelope Cruz, Ben Stiller, Katie Couric, Amy Stiller, Charlotte Townsend

Derek ve Hansel ikilisinin mesleklerini icra ettikleri şirkette uzun yıllar çalışarak iş hayatlarının monotonlaştıklarını düşünerek farklı bir şeyler denemeye karar verirler. Peki bu farklılığını nasıl ortaya çıkaracaklar ve bunu hayatlarına ne şekilde yansıtacaklardı ? İşte kendilerine sordukları bu soruları ve bu soruların karşısında beklenen cevabı çalıştıkları şirketinin iş dünyasında ki muhalif rakiplerinden birine geçerek bulabileceklerdi. Tam bu şekilde düşünürlerken akla gelen başa gelir atasözünün realiteye dönnüşmesiyle şans melekleri kendilerini sanki sarıp sarmalayarak bağırlarına bastıklarını düşünür. İşi kabul eden Derek ve Hansel muzipleri tek düzüne olan hayatlarını ilk başlarda renklendirdiklerini düşünselerde işler umduukları gibi gitmeyince hikayemiz eyice dallanıp budaklanması ile daha da bir komikleşir. | Gönderen: Tuanay