Bill Murray Filmleri (29 sonuç)

The Grand Budapest Hotel 2014 full hd izle 720p izle

Büyük Budapeşte Oteli - The Grand Budapest Hotel (2014)

8.1 IMDB Puanı 8.1
    
 1 saat 40 dakika


  Yönetmen: Wes Anderson
Ülke: ABD, Almanya
Tür: Komedi
Vizyon: 11 Nisan 2014
Oyuncular: Ralph Fiennes, F. Murray Abraham, Mathieu Amalric, Adrien Brody, Willem Dafoe, Jeff Goldblum, Harvey Keitel, Jude Law, Bill Murray, Edward Norton, Saoirse Ronan, Jason Schwartzman, Léa Seydoux, Tilda Swinton, Tom Wilkinson, Owen Wilson

İkinci Dünya Savaşı sırasında, Avrupa'nın ünlü bir otelinde geçen film, otelin emektar görevlisi ile genç çalışanı arasındaki arkadaşlığa odaklanırken, 20'nci yüzyıl başı Avrupa'sındaki kültürel ve politik değişimi de konu ediniyor.
Groundhog Day 1993 full hd izle 720p izle

Bugün Aslında Dündü - Groundhog Day (1993)

8.1 IMDB Puanı 8.1
    
 1 saat 41 dakika


  Yönetmen: Harold Ramis
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram, Fantastik, Romantik
Vizyon: 12 Şubat 1993
Oyuncular: Bill Murray, Andie MacDowell, Chris Elliott, Stephen Tobolowsky, Brian Doyle-Murray

Bir hava durumu spikeri olan Phil Connors, yapımcısı ve sevimli kameramanı ile birlikte Pennsylvania'daki Punxsutawney kasabasına geleneksel Groundhog Day şenliklerini görüntülemek için gönderilir. O gün, belki de Phil'in hayatının en kötü günüdür, ama bundan beteri de vardır: Phil'in karabasanı, her gün tekrarlanır. Artık her gün, onun için Groundhog Day yeniden yaşanmaktadır. Phil, o gün olacak her şeyi bildiği için bunun avantajlarını kullanmayı zamanla öğrenir. Ama, hayatının kadının kalbini kazanması için daha yapması gereken çok şey vardır
Fantastic Mr. Fox 2009 full hd izle 720p izle

Yaman Tilki - Fantastic Mr. Fox (2009)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    
 1 saat 27 dakika


  Yönetmen: Wes Anderson
Ülke: ABD
Tür: Animasyon, Macera, Komedi, Suç
Vizyon: 5 Mayıs 2010
Oyuncular: George Clooney, Meryl Streep, Jason Schwartzman, Bill Murray, Wallace Wolodarsky, Eric Chase Anderson, Michael Gambon

Hikayenin kahramanı Mr. Fox isimli bir tilki. Mr. Fox ailesini beslemek için her akşam üç zengin çiftçiden tavuk, ördek ve hindi çalmaktadır. Sinirli çiftçiler tilkiden artık bıkmışlardır ve onu öldürmek için ellerinden gelen herşeyi yapmaktadırlar. Sonunda yakalanan tilki, çiftçilerden daha zeki davranarak yakalandığı yerden aç kalmamak için çıkmaya çalışır.
Lost in Translation 2003 full hd izle 720p izle

Bir Konuşabilse - Lost in Translation (2003)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    
 1 saat 41 dakika


  Yönetmen: Sofia Coppola
Ülke: ABD, Japonya
Tür: Dram
Vizyon: 4 Haziran 2004
Oyuncular: Scarlett Johansson, Bill Murray, Akiko Takeshita, Kazuyoshi Minamimagoe, Kazuko Shibata, Giovanni Ribisi

Bob Haris ve Charlotte Tokyo'da ikİ Amerikalıdır. Bob, Tokyo'ya bir viski reklamında oynamak için gelmiştir, Charlotte ise işkolik bir fotoğrafçı olan kocasının peşinden sürüklenmiştir. Her ikisini de uyku tutmayınca, bir gece lüks bir otelin barında yolları kesişir.Bu buluşmanın sonunda aralarında sıkı bir dostluk başlayacaktır. Birlikte Tokyo'yu keşfe çıkarlar, Tokyolularla aralarında çok komik olaylar geçer ve sonunda bambaşka yaşamların mümkün olduğunu keşfederler.
Moonrise Kingdom 2012 full hd izle 720p izle

Yükselen Ay Krallığı - Moonrise Kingdom (2012)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    
 1 saat 34 dakika


  Yönetmen: Wes Anderson
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram, Romantik
Vizyon: 25 Mayıs 2012
Oyuncular: Edward Norton, Bruce Willis, Bill Murray, Harvey Keitel, Tilda Swinton, Jared Gilman, Kara Hayward

Samimi ve içten aile hikayeleri ile kendi hatırı sayılır derecede bir hayran kitlesi oluşturan Amerikalı bağımsız filmlerin yönetmeni Wes Anderson'ın yeni filmi Moonrise Kingdom, birbirinden ünlü oyunculardan oluşan kadrosu ile yine yönetmenin kendine has tarzını anlatan bir film. Senaryosunu Wes Anderson ve Roman Coppola'nın birlikte yazdığı film, küçük bir kasabadan kaçan genç aşıkları ve onları bulmak için seferber olan kasaba halkının maceralarını anlatıyor.

Moonrise Kingdom, 2012 Cannes Film Festivali'nin açılış filmi.
Ghost Busters 1984 full hd izle 720p izle

Hayalet Avcıları - Ghost Busters (1984)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    
 1 saat 45 dakika


  Yönetmen: Ivan Reitman
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Aile, Fantastik
Vizyon: 7 Haziran 1984
Oyuncular: Bill Murray, Dan Aykroyd, Sigourney Weaver, Harold Ramis, Rick Moranis

Tuhaf üç bilim adamı New York'daki bir üniversitede gizli çalışmalar yaptıkları rahat yerlerinden kovulmuşlardır. Yeni bir işe girişmişlerdir artık onlar Hayalet Avcıları'dır. Eski bir itfaiye binasında sıkıntı veren hayaletleri, ruhları ve hortlakları kapana kıstırmak için 'Ghostbusters' adında bir dükkan açmışlardır. Şehirde tanımsız şeytani bir varlık ortaya çıkmıştır ve Hayalet Avcılarımız Büyük Elma'yı kurtarmakla görevlidirler.
Zombieland 2009 full hd izle 720p izle

Zombieland (2009)

7.7 IMDB Puanı 7.7
    
 1 saat 28 dakika


  Yönetmen: Ruben Fleischer
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Korku, Aksiyon
Vizyon: 25 Aralık 2009
Oyuncular: Jesse Eisenberg, Woody Harrelson, Emma Stone, Abigail Breslin, Amber Heard, Bill Murray

Film zombilerin istila ettiği bir dünyada hayatta kalmanın bir yolunu bulan iki adama odaklanıyor. Columbus tam bir korkaktır—ama korktuğunuz şey zombiler tarafından yenilmekse, korku sizi hayatta tutabilir. Tallahassee makineli tüfek kullanan, zombi avlayan, tek amacı yeryüzündeki son Twinkie kekini yemek olan sert biridir. Zombi karmaşasında hayatta kalmak için kendilerince eşsiz yollar bulan Wichita ve Little Rock’la güçlerini birleştirdiklerinde, neyin daha kötü olduğuna karar vermeleri gerekecektir: birbirlerine muhtaç olmak mı, zombilere teslim olmak mı?

Film komik olmayı ama sulu bir durum komedisi olmamayı; korkutucu olmayı ama kâbus gördürecek kadar dehşetli olmamayı başarırken, her şey arasında bir denge kurmayı ve özgün olmayı beceriyor. Çok yönlü bir zombi filmi.
Rushmore 1998 full hd izle 720p izle

Çılgın Liseliler - Rushmore (1998)

7.7 IMDB Puanı 7.7
    

  


Yönetmen: Wes Anderson
Ülke: ABD
Tür: Dram, Komedi
Vizyon:
Oyuncular: Bill Murray, Jason Schwartzman, Olivia Williams

Max Fischer okuduğu okulun en popüler talebelerinden bir tanesidir. Birçok alanda aktif olan Max, okul gazetesindeki üst düzey görevinin yanısıra popülerliğini perçinleyen birçok okul kulübüne de üyedir. Bu tür işlerle uğraşırken derslerini yoluna koymakta zorlanan Max, Oxford'dan red cevabını alınca eğitim konusundaki umutlarını kaybetmeye başlar. Üstüne üstlük derslerinden birini yürüten hocası Bayan Cross'a vurulması, Max'ın okul hayatını epeyce zorlaştıracaktır. Çektiği her filmle çocuksuluğunu yansıtmayı başaran Wes Anderson'ın ikinci uzun metrajı olan Rushmore'un başrollerinde Jason Schwartzman, Bill Murray ve Olivia Williams var. Rushmore - Çılgın Liseliler 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
The Jungle Book 2016 full hd izle 720p izle

Orman Çocuğu - The Jungle Book (2016)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 1 saat 45 dakika


  Yönetmen: Jon Favreau
Ülke: ABD
Tür: Macera, Dram, Aile, Fantastik
Vizyon: 15 Nisan 2016
Oyuncular: Neel Sethi, Bill Murray, Ben Kingsley, Idris Elba, Lupita Nyong'o, Scarlett Johansson, Giancarlo Esposito, Christopher Walken

Yönetimi Jon Favreau (“Iron Man”) tarafından yapılan ve Rudyard Kipling’in ölümsüz hikayeleriyle Disney’in klasik animasyonuna dayanan “Orman Çocuğu” isimli bu yepyeni aksiyonda bir kurt ailesi tarafından büyütülen erkek çocuk Mowgli’nin (Neel Sethi) destansı macerasını izleyeceğiz.

Mowgli, İnsan yaralarına sahip olan korkutucu kaplan Shere Khan’ın (Seslendiren İdris Elba) tehdit gördüğü her şeyi yok edeceğini söylemesi üzerine bundan böyle ormanda hoş karşılanmadığını öğrenir. Bildiği yegâne yuvasını terk etmek durumunda olan Mowgli, katı bir akıl hocasına dönüşen panter Bagheera (Seslendiren Ben Kingsley) ve özgür ruhlu ayı Baloo’nun (Seslendiren Bill Murray) rehberliklerinde kendini keşfedeceği büyüleyici bir yolculuğa çıkar. Mowgli yolda pek iyi yürekli olmayan orman yaratıklarıyla karşılaşır ve buna baştan çıkarıcı sesi ve bakışlarıyla onu hipnotize eden piton Kaa ile (Seslendiren Scarlett Johansson) Mowgli’yi nadide ve ölümcül kırmızı çiçek olan ateşin sırrını açıklamaya zorlamaya çalışan yumuşak sesli Kral Louie (Seslendiren Christopher Walken) dahildir. Yıldızlardan oluşan oyuncuların içinde amansız koruyucu anne kurt Raksha’nın seslendiricisi Lupita Nyong’o ve kurt sürüsünün alfa erkeği Akela’yı seslendiren Giankarlo Esposito da bulunuyor. -
Tootsie 1982 full hd izle 720p izle

Tootsie (1982)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    
 1 saat 56 dakika


  Yönetmen: Sydney Pollack
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram, Romantik
Vizyon: 1 Aralık 1982
Oyuncular: Dustin Hoffman, Jessica Lange, Teri Garr, Dabney Coleman, Charles Durning, Bill Murray, Sydney Pollack

Michael Dorsey, New York'ta yasayan işsiz bir oyuncudur. Bir taraftan oyunculuk dersleri veriyor bir taraftan da filmlerde, tiyatrolarda rol almak icin denemelere gidiyor. Fakat bir turlu istedigi rolleri alamiyor, ya çok kısa buluyorlar kendisini, ya baska birini dusunuyoruz diyorlar v.s. Birgun yakin arkadasi Sandy ile televizyonda yayinlanan bir pembe dizi için prova yapiyorlar. Sandy'e destek olmak icin onunla beraber gidiyor ve kaderin cilvesiyle sonradan rolu kendisi alıyor. Tabii Michael Dorsey olarak değil ama Dorothy Michaels olarak. Bunu yaparken de söylediği sadece arkadaşi Jeff (Bill Murray) ile beraber hazirladikları tiyatro oyunu için gerekli parayı kazanmak. Bundan sonra Michael, ikili bir hayat sürmeye başlıyor. Aynı dizide rol alan Julie (Jessica Lange) ile tanişmasi işleri iyice kariştiriyor. Çünku Michael Julie'ye aşik oluyor.
St. Vincent 2014 full hd izle 720p izle

Benim Komşum Bir Melek - St. Vincent (2014)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 1 saat 42 dakika


  Yönetmen: Theodore Melfi
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram
Vizyon: 5 Eylül 2014
Oyuncular: Bill Murray, Melissa McCarthy, Naomi Watts, Chris O'Dowd, Terrence Howard, Jaeden Lieberher, Kimberly Quinn

Bekar bir anne olan Maggie, 12 yaşındaki oğlu Oliver ile yeni evleri Brooklyn?e taşınır. Uzun saatler mesai yapmak mecburiyetinde kalan Maggie?nin oğlunu komşusu Vincent?a emanet etmekten başka bir şansı bulunmamaktadır. Ama Vincent, alkole ve kumara düşkünlüğü ile bilinen emekli, huysuz bir adamdır. Günler geçtikçe Vincent ve Oliver arasında sıra dışı bir ilişki doğacaktır. Zira Vincent, striptiz barlara, yarış pistleri gibi günlük aktivitelerine Oliver?ı da dahil eder! Vincent bu genç adamın ?büyümesine? yardımcı olurken, Oliver da Vincent?ta kimsenin görmediği bir tarafı ortaya çıkartacaktır: yufka yürekli bir ihtiyar. Başrolde Bill Murray?i seyrettiğimiz filmde, deneyimli isme yükselen yıldız Melissa McCarthy ve küçük oyuncu Jaeden Lieberher eşlik ediyor. Filmin yönetmenliği ve senaristliği ise Theodore Melfi?ye ait.
Broken Flowers 2005 full hd izle 720p izle

Kırık Çiçekler - Broken Flowers (2005)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    

  


Yönetmen: Jim Jarmusch
Ülke: ABD
Tür: Dram, Gizem, Komedi
Vizyon:
Oyuncular: Bill Murray, Jessica Lange, Sharon Stone

2005 Cannes Büyük Ödül sahibi bu film, Jim Jarmush’un 21yy varoluş sorularına komik ve minimalist bir göndermesi. Film Bill Murray’in canlandırdığı Don Johnston karakterinin bitik hayatının gizemli bir mektup ile tekrar ivme kazanması üzerine kurulmuş. Don senelerce adeta bir Don Juan gibi yaşamış ve Don Juan’vari bir şekilde kadınların kalbini çalmış, ama onlara bağlanamamıştır. Artık hayatı için bir anlam bulamayan Don, yaşayan bir sebze gibidir adeta. Son kız arkadaşının onu terk ettiği gün, ismini açıklamayan eski bir kız arkadaşından, aslında bir oğlu olduğuna dair bir mektup alır. Sempatik, esrar çözmeye meraklı, iyi aile babası komşusu, bu mektubu yazanı bulması için onu teşvik eder ve hatta onun için tüm bu geziyi organize eder. Böylece Don’un geçmişindeki bu kadınları teker teker ziyaret ettiği bir yolculuk başlar. Her yol macerasının sonunda olduğu gibi, Don’da yolun sonunda anlayacaktır herşeyi. Jim Jarmush filmi yazarken, başrol için sadece tek bir isim düşünmüş: Bill Murray. Film adeta Jarmush ve Murray ortaklığı gibi. Ayrıca, Hollywood’un 50’lerindeki en ünlü ve seksi kadın yıldızları bu filmde izlemesi keyifli karakter oyuncularına dönüşüyorlar. Broken Flowers - Kırık Çiçekler 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
The Life Aquatic with Steve Zisso 2004 full hd izle 720p izle

Suda Yaşam - The Life Aquatic with Steve Zisso (2004)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    

  


Yönetmen: Wes Anderson
Ülke: ABD
Tür: Dram, Komedi, Macera
Vizyon:
Oyuncular: Anjelica Huston, Bill Murray, Owen Wilson

Dünyaca ünlü bir okyanus bilimci olan Steve Zissou kendi adını taşıyan araştırma ekibinin lideridir. Bir önceki açık deniz maceralarında, ortağı bir köpekbalığı tarafından öldürülmüştür. Zissou intikamını alabilmek için yeniden denize dönmeye karar verir. Büyük bir ekip kuran bilimadamının aslında köpekbalığından daha önemli sorunları vardır: Hayat hikayesini yazmak için peşinden ayrılmayan gazeteci Jane ve ekibe yeni aldığı Ned. Zissou kendini, efsanevi bir maceranın ortasında bulur. The Life Aquatic with Steve Zisso - Suda Yaşam 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Scrooged 1988 full hd izle 720p izle

Scrooged (1988)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 1 saat 41 dakika


  Yönetmen: Richard Donner
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram, Fantastik
Vizyon: 23 Kasım 1988
Oyuncular: Bill Murray, Karen Allen, John Forsythe, John Glover, Bobcat Goldthwait, David Johansen, Carol Kane

Charles Dickens`ın `A Christmas Carol` isimli hikayesinden uyarlanmış bir çağdaş zamanlar masalı. Varyemez, ters, egoist bir adam olan Frank Cross (Bill Murray) bir yılbaşı gecesi zaman içinde acayip bir yolculuğa çıkar. Gece bitmeden ziyaretçileri arasında geçmişten New Yorklu manyak bir taksi şöförü, günümüzden çenesi düşük bir peri ve son olarak da gelecekten yedi ayaklı, başsız bir haberci yer alacaktır.
Get Low 2009 full hd izle 720p izle

Büyük Sır - Get Low (2009)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    

  


Yönetmen: Aaron Schneider
Ülke: ABD
Tür: Dram, Gizem
Vizyon:
Oyuncular: Bill Murray, Robert Duvall, Sissy Spacek

Kısa Film dalında Oscar kazanan görüntü yönetmeni Aaron Schneider'in ilk uzun metrajı olan 'Get Low', bir Amerikan efsanesinden esinlenerek ilginç bir yaşam öyküsünü perdeye taşıyor. Ormanda tek başına, herkesten uzakta yaşayan Felix Bush ormanda tek başına, herkesten uzakta yaşıyordur. Kasaba halkı bu pek tanımadıkları adamı gözü dönmüş bir katil, cani olarak görmüş ve korktukları için de uzak durmuştur. Bir gün Felix, bir elinde tüfeği ve diğer elinde bir tomar parayla kasabaya gelir ve kendi cenaze törenini düzenlemek istediğini söyler. Cenaze levazımatçısı Frank ve çırağı Buddy, adamın amacını kısa sürede öğrenecektirler. Get Low - Büyük Sır 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Coffee and Cigarettes 2003 full hd izle 720p izle

Kahve Ve Sigara - Coffee and Cigarettes (2003)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    

  


Yönetmen: Jim Jarmusch
Ülke: ABD
Tür: Dram, Komedi, Müzik
Vizyon:
Oyuncular: Bill Murray, Roberto Benigni, Tom Waits

Görünürde hiçbir ortak noktası olmayan ve dünyanın bir yerinde birbirlerinden habersiz yaşamakta olan çeşitli insanların ortak paydada buluştukları tek şey kahve ve sigara alışkanlıklardır. Birbirinden farklı üç kısa filmden oluşan Coffee and Cigarettes, kahve ve sigara sembollerini kullanarak insan psikolojisi ve davranış türleri üzerine gözlem yapmayı olası kılıyor. Amerikan sinemasının 'bağımsız' tarafında bir hayli özgün ve etkili bir isim olan Jim Jarmusch imzalı filmde Roberto Benigni, Steve Buscemi, Iggy Pop, Tom Waits, Cate Blanchett ve Bill Murray gibi oyuncular yer alıyor. Coffee and Cigarettes - Kahve Ve Sigara 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Kingpin 1996 full hd izle 720p izle

Raptiye - Kingpin (1996)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    

  


Yönetmen: Bobby Farrelly
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Spor
Vizyon:
Oyuncular: Bill Murray, Randy Quaid, Woody Harrelson

1979 yılında eyalet bowling şampiyonluğuna ulaşan Roy, yanlış insanlara bulaştığı için tek elini kaybeder. Bowling malzemeleri satarak geçinmeye başlayan ve son derece mutsuz olan Roy’un hayatı, Ishmael adlı yetenekli bir gençle ekip oluşturmasıyla birlikte tekrar renklenecektir. Kingpin - Raptiye 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Quick Change 1990 full hd izle 720p izle

Quick Change (1990)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    

  


Yönetmen: Bill Murray
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Bill Murray, Geena Davis, Randy Quaid

Palyaço kıyafetli bir adam bankaya girer. Başlangıçta hiç kimse onu dikkate almaz. Ama bu New Yorklu'nun asıl amacı sonradan anlaşılacaktır. Palyaço, arkadaşları ile birlikte bankayı soyar. Şimdi tek yapmaları gereken parayı havaalanına kadar götürüp uçakla kaçmaktır. Ancak aksilikler yakalarını bırakmaz. Bakalım polis onları yakalamadan uçağa yetişebilecekler mi? Quick Change 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
The Man Who Knew Too Little 1997 full hd izle 720p izle

Az Şey Bilen Adam - The Man Who Knew Too Little (1997)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 1 saat 34 dakika


  


Yönetmen: Jon Amiel
Ülke: ABD, Almanya
Tür: Komedi, Suç, Gerilim
Vizyon: 14 Kasım 1997
Oyuncular: Bill Murray, Peter Gallagher, Joanne Whalley, Alfred Molina, Richard Wilson

O bile onun hakkında bilmediği bir misyon çok gizli iş üzerindedir.
The Man Who Knew Too Little Robert Farrar ve Howard Franklin tarafından yazılmış Jon Amiel tarafından yönetilen Bill Murray, oynadığı 1997 Amerikalı casusluk filmi.Wallace Ritchie (Murray) kardeşi James (Peter Gallagher) ile onun doğum günü geçirmek için İngiltere'ye gider. James ve geleceğini iş konuk olan yemek bitti kadar kardeşi işgal etmek bir şey bulmalıdır.Sorun Wallace ve bir telefon Hitman yönelik aramayı cevaplar ne zaman gerçek bir casus karıştırılabilir başlar.O ülkeler arasında önemli bir barış anlaşması imzalanmasının arifesinde Rus ve İngiliz devlet adamları öldürmek için bir komplo kadar karışık olur.Onun için, ama, bütün bir kanunun ikinci bir Soğuk Savaş isteyen erkeklere, Wallace halk düşmanı bir numaradır.
Ghostbusters II 1989 full hd izle 720p izle

Hayalet Avcıları 2 - Ghostbusters II (1989)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 48 dakika


  Yönetmen: Ivan Reitman
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Komedi
Vizyon: 1 Ocak 1990
Oyuncular: Bill Murray, Dan Aykroyd, Sigourney Weaver, Harold Ramis, Rick Moranis

Ghost Busters ekibinin New York şehrini kötü ruhların istilasından kurtarmasının üzerinden beş koca yıl geçmiştir. Ancak kafadarların hayalet avcılığı yapması yasaklanmış, her biri kendisine başka bir iş bulmak zorunda kalmıştır. Ray ve Winston çocuklar için hokkabazlık yaparken, Egon insan duygularının çevre üzerindeki etkilerini araştırmaktadır. Venkman yerel bir televizyonda uyduruk bir parapsikoloji programı yapmaktadır.

Dana'ya gelince, Venkmanla birlikte olmuş, bir çocuk yapmış ve ondan ayrılmıştır. Genç kadın müzede üzerinde çalıştığı bir restorasyon işinde Karpatyalı Vigo'nun resmine denk gelir. Tablo büyülüdür ve Vigo hayata geri dönmek istemektedir. Hayalet Avcıları tekrar faaliyete geçmek için şehri ikna edebilecekler midir? Şehirdekilerin hayatı buna bağlıdır!

1989'un iyi gişe yapan filmlerinden biri olmasına rağmen Hayalet Avcıları 2'nin, birincisi kadar iyi olduğunu söylemek kolay değil. Ayın yönetmen, aynı senaristler ve aynı oyuncu kadrosunun derde deva olamadığı devam filmi örneklerinden biri daha.
City of Ember 2008 full hd izle 720p izle

Sihirli Şehir - City of Ember (2008)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 30 dakika


  Yönetmen: Gil Kenan
Ülke: ABD
Tür: Macera, Aile, Fantastik
Vizyon: 24 Ekim 2008
Oyuncular: Saoirse Ronan, David Ryall, Harry Treadaway, Mary Kay Place, Tim Robbins, Bill Murray, Mackenzie Crook

Filmde Lina ve Doon adlı 2 çocuğun hikayesi anlatılmakta. Onlar, gökyüzünün her zaman karanlık olduğu, güneşin doğmadığı Ember kentinde yaşarlar. Bu sebepten kentteki sokak lambaları ve evlerdeki ışıklar devamlı yanmaktadır. Ember kentinin enerji kaynaklarının tükenmeye başlamasıyla beraber lambalar da titreşerek sönmeye yüz tutar. Bunun üzerine iki kardeş, Ember kentinin kuruluşundan buyana var olan gizemi çözmek ve insanlara gün ışığını sağlamak için çareler aramaya başlarlar.
The Monuments Men 2014 full hd izle 720p izle

Hazine Avcıları - The Monuments Men (2014)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 1 saat 58 dakika


  Yönetmen: George Clooney
Ülke: ABD, Almanya
Tür: Biyografi, Dram, Savaş
Vizyon: 21 Mart 2014
Oyuncular: George Clooney, Matt Damon, Cate Blanchett, Bill Murray, John Goodman, Jean Dujardin, Hugh Bonneville

Başarılı aktör ve yapımcı George Clooney'nin yönetmenliğini üstlendiği film, İkinci Dünya Savaşı döneminde geçiyor. Bir romandan beyazperdeye uyarlanan filmde, bir grup tarihçi ve sanat uzmanın bir araya gelmesiyle oluşan ekip, Naziler tarafından ele geçirilen ve her an yok olma tehlikesiyle karşı karşıya olan önemli sanat eserlerini kurtarmaya çalışacak. Filmin başrollerini ise Matt Damon, George Clooney ve Cate Blanchett paylaşıyor.
Hyde Park on Hudson 2012 full hd izle 720p izle

Hudson'daki Hyde Park - Hyde Park on Hudson (2012)

5.9 IMDB Puanı 5.9
    
 1 saat 34 dakika

Yönetmen: Roger Michell
Ülke: İngiltere
Tür: Biyografi, Komedi, Dram, Tarihi
Vizyon: 31 Ağustos 2012
Oyuncular: Bill Murray, Laura Linney, Olivia Williams, Olivia Colman, Eleanor Bron

1939 yılının Haziran ayında İngiltere kralı ve kraliçesi tarihte ilk kez Amerikan başkanı Franklin Delano Roosevelt'i New York'ta ziyaret ederler. Avrupa'da yaklaşan savaş İngiltere'yi tedirgin etmekte, bu nedenle de yandaş aramaktadırlar.

Bu aşamada Amerika'nın desteğini sağlamayı uman liderler Roosevelt'le geçirecekleri iki günlük süreçte iki ülkeyi birbirine yakınlaştırmak için uğraşacaklardır. Roosevelt'in komşusu ve sırdaşı olan Daisy'nin bakış açısına göre bu haftasonu sadece iki ulus arasındaki özel ilişkinin başlangıcını değil, akabinde gizemli bir sevgi ve arkadaşlığın doğumunu da beraberinde getirir.
Rock the Kasbah 2015 full hd izle 720p izle

Rock the Kasbah (2015)

5.5 IMDB Puanı 5.5
    
 1 saat 46 dakika


  Yönetmen: Barry Levinson
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Müzik, Savaş
Vizyon:
Oyuncular: Bill Murray, Bruce Willis, Kate Hudson, Zooey Deschanel, Leem Lubany, Arian Moayed, Scott Caan

Film; bir rock menajeri olan Richie Vance?ın müşterisini götürdüğü Afganistan?da sesine hayran olduğu bir kızı, Afganistan?daki bir şarkı yarışmasına hazırlamasını konu ediyor.
Aloha 2015 full hd izle 720p izle

Aloha (2015)

5.4 IMDB Puanı 5.4
    

  Yönetmen: Cameron Crowe
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram, Romantik
Vizyon: 4 Eylül 2015
Oyuncular: Bradley Cooper, Emma Stone, Rachel McAdams, Bill Murray, John Krasinski, Danny McBride, Alec Baldwin

Brian Gilcrest orduda silah uzmanı olarak çalışan bir görevlidir. Çevresindekiler tarafından pek sevilmeyen Brian'ın tek arkadaşı Jeremy adında akıllı bilgisayardır. Yeni görevi Hawaii'deki askeri üsse gidip yeni geliştirilen casus uydu sistemini denetlemektir. Bu görevde Lisa Ng ile beraber çalışıp sistemin başlatılmasına az bir süre kala bütün güvenlik önlemlerini gözden geçireceklerdir. Fakat Brian burada evli ve iki çocuklu olan hayatının aşkı Tracy ile karşılaşacak; kendini keşfedeceği yeni bir deneyime adım atacaktır. Cameron Crowe'un yazıp yönettiği filmin başrollerinde Bradley Cooper, Emma Stone ve Rachel McAdams yer alıyor.
Passion Play 2010 full hd izle 720p izle

İhtiras Oyunu - Passion Play (2010)

5.0 IMDB Puanı 5.0
    
 1 saat 34 dakika


  


Yönetmen: Mitch Glazer
Ülke: ABD
Tür: Dram, Romantik
Vizyon: 10 Eylül 2010
Oyuncular: Megan Fox, Bill Murray, Mickey Rourke, Rhys Ifans, Kelly Lynch

Mickey Rourke eski ve başarısız bir caz trampetçisini oynuyor. Megan Fox’un canlandırdığı kanatlı doğmuş Lily ile bir sirkte tanışıyorlar. Aralarında farklı bir bağ oluşan bu ikili sirkten kaçmak suretiyle yeni bir hayata adım atmaya çalışıyorlar fakat sirkle de haşırneşir olan Happy lakaplı küçük bir mafya babası peşlerine düşünce çatışma da doğmuş oluyor.
Garfield: A Tail of Two Kitties 2006 full hd izle 720p izle

Garfield 2 - Garfield: A Tail of Two Kitties (2006)

5.0 IMDB Puanı 5.0
    
 1 saat 18 dakika


  Yönetmen: Tim Hill
Ülke: İngiltere, ABD
Tür: Komedi, Aile
Vizyon: 18 Ağustos 2006
Oyuncular: Breckin Meyer, Jennifer Love Hewitt, Billy Connolly, Bill Murray, Ian Abercrombie, Roger Rees, Lucy Davis

Tembel ve obur kedimiz Garfield, bu ikinci macerasında sahibi Jön Arbuckle'la (Breckin Meyer) Londra yollarına düşüyor. Jon, sevgilisi Liz Wilson'a (Jennifer Love Hewitt) evlenme teklifinde bulunmak için yanına Garfield'ı da alarak Londra'ya gider. Fakat sevimli kedimizi bu şehirde büyük sürprizler beklemektedir. Yeni ölen sahibesinden miras aldığı Carlyle Şatosu'nun sahibi olan ve tıpkı Garfield'a benzeyen kraliyet kedisi Prens ile Garfield, bir yanlışlık sonucu yer değiştirirler. Bu yanlışlık Garfield'a, lezzetli yemekleri, rahat yatakları ve bitmeyen bir konforu ifade ettiği için ilk başlarda herşey çok güzeldir. Ama gelin görün ki, gerçekte kraliyet kedisi olmak hiç de kolay ve rahat bîr durum değildir. Garfield'ın bunu anlaması ise çok uzun sürmeyecektir...
Garfield 2004 full hd izle 720p izle

Garfield (2004)

5.0 IMDB Puanı 5.0
    
 1 saat 20 dakika


  Yönetmen: Peter Hewitt
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Aile
Vizyon: 13 Ağustos 2004
Oyuncular: Breckin Meyer, Jennifer Love Hewitt, Stephen Tobolowsky, Bill Murray, Evan Arnold, Mark Christopher Lawrence, Vanessa Christelle

Amerika'nın ve dünyanın en favori ve en tembel kedisi yıllarca beklenen filmi ile beyaz perdede. Live action /cgi adaptasyonu olarak sinemaya aktarılan film 2600 bölümlük çizgi romanı ve 260 milyon seveni ile dünyaya açılmayı bekliyor...Hayatı paso yemek ve uyumaktan ibaret olan Garfield, sahibi Jon Arbuckle'ın eve Odie adında bir köpek almasıyla egemenliğini kaybeder. Alışık olduğu düzeni kaybeden Garfield, artık evi paylaşmak zorundadır. Bir gece Odie evden kaçırılır ve Garfield olanlardan kendini sorumlu tutar. Artık Garfield hırsızı bulup, Odie'nin tekrar eve dönmesini sağlamak istemektedir.
A Glimpse Inside the Mind of Charles Swan III 2012 full hd izle 720p izle

Erkek Aklı - A Glimpse Inside the Mind of Charles Swan III (2012)

4.8 IMDB Puanı 4.8
    
 1 saat 26 dakika


  Yönetmen: Roman Coppola
Ülke: ABD
Tür: Komedi
Vizyon:
Oyuncular: Charlie Sheen, Jason Schwartzman, Bill Murray, Katheryn Winnick, Patricia Arquette

Los Angeles’ta geçen film kayıp aşk, arkadaşlık, intikam fantezileri ve Brandy Alexander’lardan oluşan bir komedidir. Charles (Charlie Sheen) şöhreti, parası ve cazibesiyle muhteşem bir hayata sahipmiş gibi görünen başarılı bir grafik tasarımcıdır. Gerçek aşkı yani şaşırtıcı güzellikteki Ivana bir anda ilişkilerini bitirince Charles’ın hayatı altüst olur. Şüphe ve düzensizlik girdabına çekilir. Sadık arkadaşları Kirby (Jason Schwartzman), Saul (Bill Murray), ve kız kardeşi Izzy’nin (Patricia Arquette)desteğiyle Ivana’sız bir yaşam alışmaya başlar. Filmin izleyicilere sorduğu soru şudur: Aynı anda bir kişiyi hem sevip hem ondan nefret edebilir miyiz?