Brad Pitt Filmleri (40 sonuç)

Fight Club 1999 full hd izle 720p izle

Dövüş Kulübü - Fight Club (1999)

8.8 IMDB Puanı 8.8
    
 2 saat 19 dakika


  Yönetmen: David Fincher
Ülke: ABD, Almanya
Tür: Dram
Vizyon: 10 Aralık 1999
Oyuncular: Edward Norton, Brad Pitt, Helena Bonham Carter, Meat Loaf, Zach Grenier

"İlk kural: Kimseyle Fight Club hakkında konuşma!"

Chuck Palanhiuk adlı genç bir yazarın ilk romanı olan "Fight Club" sonunda David Fincher tarafından sinemaya uyarlandı. Filmde ailesi ve yakın arkadaşları olmayan yalnız ve genç bir yuppie (Edward Norton) günün birinde çok çok özel bir başka yuppie olan Tyler Durden (Brad Pitt) ile tanışıyor. Durden kendi gibilerden oluşturduğu bir grup genç yuppie ile "Fight Club" adlı bir klüp kurmuştur. Bu kulübe üye olanlar haftasonları sokaklarda kavga etmedirler. Giderek moda olan bu tür klüpler Tyler Durden'ın da ünlenmesine sebep oluyor. Ya da yeni jenerasyonun bir mesihi. Ancak ortaya çıkan Marla (Helena Bonham Carter) adındaki genç bir kız ortalığı bayağı karıştırıyor.
Se7en 1995 full hd izle 720p izle

Yedi - Se7en (1995)

8.6 IMDB Puanı 8.6
    
 2 saat 7 dakika


  Yönetmen: David Fincher
Ülke: ABD
Tür: Suç, Gizem, Gerilim, Dram
Vizyon: 16 Şubat 1996
Oyuncular: Brad Pitt, Morgan Freeman, Gwyneth Paltrow, R. Lee Ermey, Andrew Kevin Walker, Daniel Zacapa

Seri cinayetler işleyen dahi bir katil, birbirinden oldukça farklı karakterdeki iki cinayet dedektifi ile kedi-fare oyunu oynuyor. Daha kıdemli olan polis, artık günlük hayatının sıkıcılığından bıkan müzmin bekar William Somerset (Morgan Freeman) ise katili bulup bir hafta yani yedi gün içinde emekli olmak istemekte. Yeni ortağı genç ve ukala David Mills (Brad Pitt) ise daha serbest çalışıyor ve Somerset'in yerine geçmeye hazırlanıyor. Beraberce, yağmurun devamlı yağdığı, olayları açık seçik görme ruhunun ve yeteneğinin sekteye uğradığı karamsar bir şehirde katili yakalamaya çalışıyorlar. Yedi günahın izinde cinayetlerini işleyen bu zeki katili yakalamak ise sadece felaketin sonunu hazırlamaktan başka işe yaramıyor.
Inglourious Basterds 2009 full hd izle 720p izle

Soysuzlar Çetesi - Inglourious Basterds (2009)

8.3 IMDB Puanı 8.3
    
 2 saat 33 dakika


  Yönetmen: Quentin Tarantino
Ülke: ABD, Almanya, Hindistan
Tür: Macera, Dram, Savaş, Savaş
Vizyon: 21 Ağustos 2009
Oyuncular: Brad Pitt, Diane Kruger, Mélanie Laurent, Christoph Waltz, Eli Roth, Michael Fassbender, Daniel Brühl, Til Schweiger, Gedeon Burkhard

“Inglorious Basterds”ın konusu, Alman işgali altındaki Fransa’da başlar. Çok sevdiği ailesinin, Nazi Albay Hans Landa’nın (Christoph Waltz) tarafından katledilmesine tanıklık eden Shosanna Dreyfus (Melanie Laurent) adlı kadın, katliamdan kılpayı kurtularak Paris’e kaçar. Orada sinema salonu sahibi ve işletmecisi olarak yeni bir kimlik edinir.

Aynı günlerda Avrupa’nın başka bir köşesinde Teğmen Aldo Raine (Brad Pitt), Yahudi askerler tarafından kurulan bir grubu düşmana karşı misilleme yapma amacıyla organize etmektedir. Düşmanları tarafından “Piçler” yakıştırmasıyla bilinen Raine’ın grubu, Nazi Almanyasının önde gidenlerine zarar verme misyonunu üstlenmiştir.

Bu amaçla, Alman sinema oyuncusu ve gizli ajan Bridget Von Hammersmark (Diane Kruger) ile işbirliği yaparlar. Shasoanna’nın kendi intikamını alma planlarını yaptığı bir sinema salonunun çatısı altında hepsinin kaderleri kesişecektir.
Snatch 2000 full hd izle 720p izle

Kapışma - Snatch (2000)

8.3 IMDB Puanı 8.3
    

  


Yönetmen: Guy Ritchie
Ülke: İngiltere
Tür: Gerilim, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Benicio Del Toro, Brad Pitt, Jason Statham

Çaylak lisanssız boks organizatörleri Turkish ve ortağı Tommy yasadışı boks işindeki büyük isim Tuğla Kafa'yı maç için ikna ederler. Çingene Mickey maç yerine kendi kurallarıyla oynamaya başlayınca iş çığrından çıkar. Bu arada Dört Parmak Franky ve 86 karatlık elmas Londra'da kaybolmuştur. Franky nin tuzağa düşürüldüğünü öğrenen kuzen Avi, Frakny'yi kontrol etmesi ve elması bulması için sağ koluyla Londra'ya gelir...
12 Years a Slave 2013 full hd izle 720p izle

12 Yıllık Esaret - 12 Years a Slave (2013)

8.1 IMDB Puanı 8.1
    
 2 saat 14 dakika


  Yönetmen: Steve McQueen (II)
Ülke: ABD, İngiltere
Tür: Biyografi, Dram, Tarihi
Vizyon: 24 Ocak 2014
Oyuncular: Chiwetel Ejiofor, Dwight Henry, Dickie Gravois, Bryan Batt, Ashley Van Dyke, Bill Camp, Benedict Cumberbatch, Paul Giamatti, Paul Dano, Michael Fassbender, Sarah Paulson, Garret Dillahunt, Brad Pitt, Michael K. Williams

1841'de New York'ta yaşayan Solomon Northup, kendisini müziğe adamış siyahi bir adamdır. Ailesiyle birlikte yaşayan Solomon, özgür yaşayan ve istediği şeyleri yapabildiği için mutlu bir adamdır. Fakat bir gün bir müzik işi için 2 adam ile tanışır ve çalışmak için Washington'a gider. İnandığı medeni dünya alt üst olur çünkü kendisini kaçırıp Güney'de bir çiflikte köle olarak çalışması için satarlar. Özgürlüğünü korumak için verdiği tüm emekler ve mücadele yerle bir olmuş, hayatı kabusa dönmüştür. Bu cehennemde Solomon acıyı, şiddeti, küçük düşürülmeyi yeniden öğrenecek ve isyan etmeye cesareti olmayan br grup insanın umutsuzluğuna şahit olacaktır. Sevdiklerini ve hayatını geri almak için ne yapması gerektiğini kesinlikle bulmuştur...

İngiliz sinemacı Steve McQueen'in yönetmenliğini ve John Ridley ile birlikte senaristliğini üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Michael Fassbender'ın yanı sıra Brad Pitt, Benedict Cumberbatch, Paul Giamatti gibi yıldızlar da yer alıyor.
True Romance 1993 full hd izle 720p izle

Çılgın Romantik - True Romance (1993)

8.0 IMDB Puanı 8.0
    
 2 saat


  Yönetmen: Tony Scott
Ülke: ABD, Fransa
Tür: Suç, Gerilim
Vizyon: 3 Şubat 1995
Oyuncular: Christian Slater, Patricia Arquette, Dennis Hopper, Val Kilmer, Gary Oldman, Brad Pitt, Christopher Walken

Yeni evli çift Christian ile Patricia çok ilginç tanışmaları, yıldırım aşkı ve hemen ardından gelen evlilikten sonra ellerine geçen bir bavul dolusu uyuşturucuyla Detroit'ten Los Angeles'e gitmektedir. Bu uyuşturucuyu orada satıp kendilerine iyi gelecek sağlamayı planlamaktadırlar. Peşinden gelen gangsterler ve polisin ise başka başka düşünceleri vardır ve bu yüzden gelişen traji komik olaylar genç çiftin inanılmaz bir macera yaşamasına sebep olur.

Tarantino'nun senaryosunu yazdığı ve filme çekildikten sonra senaryosuna sadık kalınmadığı iddiasıyla dava ettiği Çılgın Romantik, 90'lı yılların ilk yarısında yükselen bağımsız dalganın manifesto yapımlarından birisi olarak kabul ediliyor.
Twelve Monkeys 1995 full hd izle 720p izle

12 Maymun - Twelve Monkeys (1995)

8.0 IMDB Puanı 8.0
    
 2 saat 9 dakika


  Yönetmen: Terry Gilliam
Ülke: ABD
Tür: Gizem, Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon: 31 Mayıs 1996
Oyuncular: Joseph Melito, Bruce Willis, Jon Seda, Michael Chance, Vernon Campbell, Brad Pitt, Madeleine Stowe

1997’de ortaya çıkan bir virüs, 5 milyar insanın ölümüne yol açar. Çok az sayıda insan, yer altına çekilip virüsten korunmayı başarır. Kurtulanlar, çözüm bulabilmek için bir zaman makinesi geliştirirler. Henüz test aşamasında olan cihazı kullanmak üzere, mahkumlardan James Cole’u seçerler.

Cole, ilk denemesinde yanlış bir tarihe gider. Başarılı olan ikinci denemesi sonucunda, kendisini 1990’da bir akıl hastanesinde bulur. Burada psikiyatrist Kathryn Railly ve çılgın oda arkadaşı Jeffrey Goines ile tanışır. Goines’un virüsün yayılmasında kilit rol oynadığından şüphelenen Cole, tekrar zaman yolculuğu yaparak birkaç yıl ileri gider. Ona inanmaya başlayan Dr. Railly’nin de yardımıyla Goines’un bu virüsü yaymasını engellemeye çalışan Cole, kendisini karmaşık olayların içinde bulur.
Being John Malkovich 1999 full hd izle 720p izle

John Malkovich Olmak - Being John Malkovich (1999)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    
 1 saat 52 dakika


  Yönetmen: Spike Jonze
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram, Fantastik
Vizyon: 19 Ocak 2001
Oyuncular: John Cusack, Cameron Diaz, Ned Bellamy, Eric Weinstein, Madison Lanc, Octavia Spencer, Mary Kay Place, Brad Pitt, Catherine Keener

Craig kendince yetenekleri olan bir kuklacıdır. Fakat bu meslek ona elbette ki hayatta kalmasını sağlayabilecek bir para kazandırmamaktadır. Bu nedenle ciddi bir kararın eşiğinde olduğunu hissetmektedir. Craig'in karısı olan Lotte ise bir pet shop'da çalışmaktadır. Devamlı olarak kendi işinin tuhaf yanlarından dem vuran Lotte, Craig'in canını fazlasıyla sıkmaktadır. Şansı yaver giden Craig bir firmada iş bulur. Şirkette tanıştığı Maxine isimli bir bayan onun ilgisini cezbeder. Fakat Maxine, Craig'le hiçbir şekilde ilgilenmemektedir. Bir gün Craig çalıştığı firmada gizli bir kapıcık bulur. Kapıdan içeri giren Craig, nasıl olduysa, John Malkovich'in bedeninde uyanacaktır.
Ocean's Eleven 2001 full hd izle 720p izle

Ocean's 11 - Ocean's Eleven (2001)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    
 1 saat 56 dakika


  Yönetmen: Steven Soderbergh
Ülke: ABD
Tür: Suç, Gerilim
Vizyon: 15 Şubat 2002
Oyuncular: George Clooney, Cecelia Ann Birt, Paul L. Nolan, Carol Florence, Bernie Mac, Brad Pitt

Danny Ocean hapisten yeni çıkmış bir soyguncudur. Ancak Danny'nin hapisten çıkınca giriştiği ilk şey tarihin en büyük kumarhane soygununu gerçekleştirmeye çalışmak olacaktır. Danny, rakiplerine karşı acımasızlığı ile ünlü Terry Benedict isimli adamın Las Vegas'ta ki 3 kumarhanesini birden aynı gecede soymayı planlamaktadır.Bunun için eski ortağı Rusty ile temasa geçer. Rusty ve Danny bu imkansız gereken soygunu gerçekleştirebilmek için her biri işinde uzman olan isimlerden oluşan bir takım oluştururlar. 11 kişiden oluşan bu takım soygunu başarıyla gerçekleştirirse her biri hayatının sonuna kadar yetecek paraya sahip olacaktır. Ancak başarısız olur da yakalanırlarsa Terry Benedict'in hışmına uğrayacaklardır.
The Curious Case of Benjamin Button 2008 full hd izle 720p izle

Benjamin Button'ın Tuhaf Hikayesi - The Curious Case of Benjamin Button (2008)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    
 2 saat 46 dakika


  Yönetmen: David Fincher
Ülke: ABD
Tür: Dram, Fantastik, Gizem, Romantik
Vizyon: 6 Şubat 2009
Oyuncular: Brad Pitt, Cate Blanchett, Julia Ormond, Faune A. Chambers, Elias Koteas

“Alışılmadık şartlar altında dünyaya gelmişim”.
İşte F. Scott Fitzgerald’ın 1920’lerde yazdığı ve seksenli yaşlarında doğup, geriye doğru yaşlanan bir adamı konu alan hikayesinden uyarlanan “Benjamin Button’ın Tuhaf Hikayesi” böyle başlıyor: Benjamin Button hepimiz gibi zamanı durduramayan bir adamdır. Birinci Dünya Savaşı’nın sonunda, 1918’de, New Orleans’tan başlayıp 21. yüzyıla uzanan serüveniyle, onun hikayesi herhangi birininkinden daha sıradışı bir hayatı içerir. Film, pek de sıradan olmayan bu adamın yaşadığı serüven içinde karşısına çıkan kişilerin ve yerlerin, bulduğu ve kaybettiği aşkların muazzam öyküsünü, hayatın keyifleri ile ölümün hüznünü ve zamanın ötesine uzanan şeyleri konu alıyor.
Başrollerini Brad Pitt, Cate Blanchett, Taraji P. Henson, Julia Ormond, Jason Flemyng, Elias Koteas ve Tilda Swinton’ın paylaştığı filmi David Fincher yönetti. F. Scott Fitzgerald’ın kısa öyküsüne dayanan hikayeyi Eric Roth and Robin Swicord yazdı, Eric Roth senaryolaştırdı. Filmde Kathleen Kennedy, Frank Marshall ve Ceán Chaffin yapımcı olarak görev aldı.
Moneyball 2011 full hd izle 720p izle

Kazanma Sanatı - Moneyball (2011)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 2 saat 13 dakika


  Yönetmen: Bennett Miller
Ülke: ABD
Tür: Biyografi, Dram, Spor
Vizyon: 9 Aralık 2011
Oyuncular: Brad Pitt, Jonah Hill, Philip Seymour Hoffman, Robin Wright, Chris Pratt, Stephen Bishop, Reed Diamond

Başarıyla filme uyarlanmış bir gerçek yaşam hikayesi.

'Oakland A' beysbol takımının başındaki isim olan Billy Beane (Brad Pitt) , kısıtlı bir bütçe ile resmen yoktan bir takım var ederek zengin kuluplere meydan okuyor. Fakat bunu yaparken de beysbol sporunun temel inançlarını baştan aşağıya sarsıyor. Onun yöntemleri kabul görmese, hatta delilik diye nitelendirilse de, Beane inancını ve azmini yitirmeden bildiği yönde ilerlemeye devam ediyor....

Michael Lewis'in "Moneyball: The Art of Winning an Unfair Game" adlı eserinden Steven Zaillian ve Aaron Sorkin tarafından uyarlanan ve gerçek bir hikaye dayanan filmin başrollerini Brad Pitt, Robin Wright ve Jonah Hill paylaşıyor.

Moneyball, 2005 yılında çektiği ilk filmi Capote ile aynı sene En İyi Yönetmen Oscarı'na aday gösterilen Bennett Miller'ın ikinci uzun metraj çalışması. Dünya prömiyeri Toronto Film Festivali'nde gerçekleştirilen filme yurt dışından şimdiye kadar gelen eleştiriler ve puanlar da oldukça yüksek.
Fury 2014 full hd izle 720p izle

Fury (2014)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 2 saat 14 dakika


  Yönetmen: David Ayer
Ülke: İngiltere, ABD
Tür: Aksiyon, Dram, Savaş, Macera, Savaş
Vizyon: 24 Ekim 2014
Oyuncular: Brad Pitt, Shia LaBeouf, Logan Lerman, Michael Peña, Jon Bernthal, Jim Parrack, Brad William Henke

1945 yılının Nisan ayında İkinci Dünya Savaşı?nın son ayları. Avrupa Cephesi'nde müttefikler son kozlarını oynarken, savaş ile yoğrulmuş ordu çavuşu Wardaddy (Brad Pitt), bir Sherman tankını yönetmektedir ve düşman hattı ardında ölümcül bir vazife üstlenen beş kişilik bir ekibi vardır. Çok az sayıda ve yeterince silahı olmayan Wardaddy ve adamları, Nazi Almanya?sının kalbini vurmak için kahramanlıkları içinde tehlikeye atılmaktadır.
Sleepers 1996 full hd izle 720p izle

Kardeş Gibiydiler - Sleepers (1996)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 2 saat 27 dakika


  Yönetmen: Barry Levinson
Ülke: ABD
Tür: Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 22 Kasım 1996
Oyuncular: Kevin Bacon, Billy Crudup, Robert De Niro, Ron Eldard, Minnie Driver, Vittorio Gassman, Dustin Hoffman, Brad Pitt

1960'larda Hell's Kitchen'da büyüyen Shakes, Michael, John ve Tommy adındaki 4 çocuk, eşek şakası yaparken yaşlı bir adamın yaralanmasına neden olurlar. New York'taki Wilkenson Center'da 1 yıla yakın hapsolan 4 arkadaş, buradaki gardiyanların kötü muamelesine maruz kalır. Burada dayak yiyen, onurları zedelenen ve cinsel istismara uğrayan bu 4 arkadaş 13 yıl aradan sonra, Wilkenson Center ve gardiyanlarından intikam alma fırsatını yakalar.
Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles 1994 full hd izle 720p izle

Vampirle Görüşme - Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles (1994)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 2 saat 3 dakika


  Yönetmen: Neil Jordan
Ülke: ABD
Tür: Dram, Fantastik, Korku, Romantik
Vizyon: 20 Ocak 1995
Oyuncular: Brad Pitt, Tom Cruise, Kirsten Dunst, Christian Slater, Thandie Newton, Stephen Rea, Antonio Banderas

Korku edebiyatının önemli isimlerinden Anne Rice’ın romanından uyarlanan film, karizmatik vampir Lestat ve onun tarafından ısırılarak vampir olan soylu Louis’in maceralarını konu alıyor. Vampirliğe alışamayan Louis, açlığını gidermek için insan öldürememektedir. Bu durumu çözebilmek için Lestat, küçük bir kızı da vampir yapar.
Neil Jordan tarafından yönetilen film, genç yıldızlardan oluşan kadrosuyla dikkat çekiyor. Lestat rolünde Tom Cruise’a ek olarak Brad Pitt, Antonio Banderas, Christian Slater ve Kirsten Dunst filmdeki rolleriyle dikkat çekiyorlar.
Babel 2006 full hd izle 720p izle

Babil - Babel (2006)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    
 2 saat 23 dakika


  Yönetmen: Alejandro González Iñárritu
Ülke: Fransa, ABD, Meksika
Tür: Dram
Vizyon: 23 Şubat 2007
Oyuncular: Brad Pitt, Cate Blanchett, Mohamed Akhzam, Peter Wight, Harriet Walter, Trevor Martin, Matyelok Gibbs, Cate Blanchett and Gael García Bernal

Alejandro González Inarritu'nun Babel'inde, Fas'ta turistik geziye çıkan Amerikalı evli çiftin başına gelen trajik bir hadise, dünyanın diğer ülkelerindeki dört ailenin yaşamında olaylar zincirini harekete geçirir. Koşullar açısından birbirine bağlı olan fakat kıtalar, kültür ve dil açısından birbirinden ayrışan karakterlerin her biri, gerçek huzur ve teselliyi sadece aile kavramının sağlayabileceğini keşfeder.
Legends of the Fall 1994 full hd izle 720p izle

İhtiras Rüzgarları - Legends of the Fall (1994)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    
 2 saat 13 dakika


  Yönetmen: Edward Zwick
Ülke: ABD
Tür: Dram, Romantik, Savaş
Vizyon: 5 Mayıs 1995
Oyuncular: Brad Pitt, Anthony Hopkins, Aidan Quinn, Julia Ormond, Henry Thomas

1900'lerin Amerikasında orduda görevli albay William Ludlow görevinden ayrılarak,Montana'da kaya dağlarında bir evde 3 oğlu ile yaşamaya başlar.Bu arada 1. dünya savaşı başlar.Albayın tüm karşı çıkmalarına rağmen 3 kardeş savaşa katılır.En küçük oğlan Samuel'in öldüğü savaşın ardından diğer oğlu Tristan Samuel'in nişanlısı Susannah'la yakınlaşmaya başlar ve aralarında bir aşk başlar.En büyük kardeş Alfred'inde Susannah'dan hoşlanmaya başlamasıyla olaylar değişir ve gelişir.Bu arada kardeşinin ölümünden kendini sorumlu tutan Tristan bir çıkmazın içine girmiş bulunmaktadır.
The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford 2007 full hd izle 720p izle

Korkak Robert Ford'un Jesse James Suikastı - The Assassination of Jesse James by the Coward Robert Ford (2007)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    
 2 saat 40 dakika


  Yönetmen: Andrew Dominik
Ülke: ABD, Kanada, İngiltere
Tür: Biyografi, Suç, Dram
Vizyon: 16 Kasım 2007
Oyuncular: Brad Pitt, Mary-Louise Parker, Brooklynn Proulx, Dustin Bollinger, Casey Affleck, Sam Shepard

Amerika'nın en ünlü kanun kaçağı hakkında sayısız kitap yazıldı, hikayeler anlatıldı; bu renkli ve büyüleyici öykülerin hepsi James'in halk arasındaki efsanevi kimliğine, cesur maceralarına odaklandı ve çoğu da nadiren gerçek şeylere değindi.

Soyduğu ve dehşet saçtığı insanlar ve öldürdüğünü söylediği kişilerin aileleri için sadece bir suçlu olabilir, ama 1870'lerde James'in çetesinin eylemlerini anlatan sansasyonel gazetelerde ve ucuz romanlarda, Jesse huşunun ve hayranlığın odağıydı. Bir çoğuna göre, o bir Robin Hood'du; yoksul çiftçileri sömüren demiryolu ve banka sahiplerini hedef alıyordu. Haksızlığa uğrayan ve yaralanan bir Konfederasyon (İç Savaş sırasında Güney eyaletleri adına savaşan) askeri olarak, hayatını mahveden Güney Birliği'ne saldırması için trajik bir nedeni vardı. Daha da önemlisi, gitgide daha çok şehirlere yerleşip, kurallara bağlı, sıradan hayatlar yaşamaya başlayan insanlar için, James vahşi batının son temsilcisiydi: Özgürlüğün ve Amerikan ruhunun temsilcisi, kanunu hiçe sayıp kendi kurallarıyla yaşayan bir asiydi yani her yönüyle, bir efsaneydi.
En büyük hayranlarının biri olan Robert Ford, hayatını günün birinde idolüyle yan yana at sürme umuduna adamış, idealist ve hırslı bir adamdı. Bir gün tarihin ona Jesse'yi sırtından vuran "adi küçük korkak" damgası vuracağını asla tahmin edemezdi.

1881 yılıdır ve Jesse 34 yaşındadır. Bir yandan sonraki büyük soygununu planlarken, bir yandan da kafasına konan ödülü almak ve onu yakalayan kişi olma onuruna erişmek isteyen düşmanlarıyla savaşmaya devam eder. Ama hayatına yapılan en büyük tehdit en çok güvendiklerinden gelecektir.
Thelma & Louise 1991 full hd izle 720p izle

Thelma ve Louise - Thelma & Louise (1991)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    
 2 saat 10 dakika


  Yönetmen: Ridley Scott
Ülke: ABD, Fransa
Tür: Macera, Suç, Dram
Vizyon: 1 Mayıs 1991
Oyuncular: Susan Sarandon, Geena Davis, Harvey Keitel, Michael Madsen, Christopher McDonald, Stephen Tobolowsky, Brad Pitt

Erkek arkadaşından bıkan Arkansaslı garson kız Louise (Susan Sarandon), ihmalkar ve cinsiyet ayrımcısı kocasıyla beraber sıkıcı bir hayatı olan arkadaşı Thelma?yı (Geena Davis) ayartır. Beraber özgürlükle dolu bir haftasonu araba seyahatine çıkarlar.

İlk uğrak yerleri olan barda gevşeyip dansederler ve yöre erkekleriyle eğlenip hoş bir akşam geçirirler. Fakat bir adam Thelma?yı park yerine kadar izleyip tecavüze yeltenince Louise yetişip onu öldürmek mecburiyetinde kalır. Polisin kendilerine hiç bir zaman inanmayacağı paranoyasına kapılan kadınlar kaçmaya karar verirler ve bir anda kanun kaçağı durumuna düşerler. Son olaylardan kötü etkilenen Thelma kafayı toparlamak için genç bir kovboy olan J.D (Brad Pitt) ile bir gecelik ilişki yaşar ve işler daha da sarpa sarar.

Yönetmen Ridley Scott?ın bu çok meşhur feminist yol filmi 1990?ların en iyi filmleri arasında çoktan yerini aldı. Bıçak Sırtı ve Alien?le birlikte yönetmenin en iyi işlerinden biri sayılan Thelma ve Louise, eşsiz bir senaryo ve kusursuz bir görüntü yönetimi ile gözalıcı bir yapım.

Film altı dalda Oscar?a aday gösterilmiş ve sonunda En İyi Özgün Senaryo ödülünü senaristi Callie Khouri?ye kazandırmıştı.
A River Runs Through It 1992 full hd izle 720p izle

Bizi Ayıran Nehir - A River Runs Through It (1992)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 2 saat 3 dakika


  Yönetmen: Robert Redford
Ülke: ABD
Tür: Dram
Vizyon: 11 Ağustos 1995
Oyuncular: Craig Sheffer, Brad Pitt, Tom Skerritt, Brenda Blethyn, Emily Lloyd, Edie McClurg, Stephen Shellen

Oscar ödüllü oyuncu ve yönetmen Robert Redford'un yaşanmış bir öyküden yola çıkarak çektiği bu film, babalar ve oğullarını konu alır. Sevginin varolduğu fakat duyguların açığa vurulmadığı bir ailede yetişen iki erkek kardeş, Norman ve Paul, kendilerine değişik yollar çizme çabasındadırlar. Kuralcı bir din adamı olan babalarıyla çıktıkları balık avları onları doğaya yakınlaştırsa da birbirlerini tam olarak anlamalarına yardımcı olamaz. Sonunda iki genç babalarına baş kaldırır; Norman eğitimine evden uzakta bir üniversitede devam eder, Paul ise Montana'da kalır ancak içki ve kumar dolu yıkıcı bir yaşam sürer. Aradan geçen yıllar aile bağlarını zayıflatsa da, onların hikâyesindeki ipuçları hala balık avlama sanatının gizeminde yatar.

Montana'da büyüleyici manzaralar eşliğinde anlatılan bu şiirsel öykü, hayatın ritmini yakalıyor. Yönetmen Redford, kendi duygularının derinliğini yansıtamayan insanların hislerini bu filmde başarıyla aktarıyor..
Legends of the Fall 1993 full hd izle 720p izle

İhtiras Rüzgarları - Legends of the Fall (1993)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    

  


Yönetmen: Edward Zwick
Ülke: ABD
Tür: Dram, Romantik, Savaş
Vizyon:
Oyuncular: Aidan Quinn, Anthony Hopkins, Brad Pitt

19. yüzyılın son demleri. Kızılderili savaşları gazisi hümanist Albay William Ludlow 3 erkek çocuğunu Montana kırlarındaki çiftliğinde, annesiz büyütür. Aileye yakın bir kızılderilinin cesaretlendirmeleri ve esini sayesinde, oğullardan Tristan çok gözüpek ve maceracı bir genç adam olarak yetişir. Kardeşlerden birinin nişanlısı olan güzel Susannah kentten gelip hayatlarına karıştığında, yepyeni bir enerjiyi beraberinde getirir. Baba, kardeşler ve genç kadın arasında karmakarışık bir çekim vardır. Birinci Dünya Savaşı patladığında, Ludlow’un genç erkekleri İngiliz soydaşlarının yanında savaşmak için müthiş bir istek duyarlar. Babalarına rağmen Avrupa’daki cepheye giderler. Burada Tristan, aslında kendi kendisiyle olan savaşıyla yüzleşme fırsatı bulacaktır. Legends of the Fall - İhtiras Rüzgarları 720P görüntü kalitesinde ve altyazılı izle meniz için sizlerle...
Troy 2004 full hd izle 720p izle

Truva - Troy (2004)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 2 saat 43 dakika


  Yönetmen: Wolfgang Petersen
Ülke: ABD, Malta, İngiltere
Tür: Macera, Dram, Tarihi, Savaş
Vizyon: 14 Mayıs 2004
Oyuncular: Brad Pitt, Orlando Bloom, Eric Bana, Diane Kruger, Sean Bean

10 sene devam eden ve bir medeniyetin çöküşüne sebep olacak savaşı, Truva prensi Paris ile Isparta Kraliçesi Helen ´in aşkı başlatır. Paris´in Helen´i kocası Kral Menelaus´tan çalması kabul edilemeyecek bir hakarettir. Aile onuru Menelaus´a yapılan bu yanlış hareketin kardeşi Agamemnon´a da yapıldığını öngörmektedir. Mikene Kralı olarak büyük bir güce sahip olan Agamemnon, Helen´i Truva´dan geri getirerek kardeşinin şerefini kurtarmak için kısa zamanda Yunanistan´ın bütün ordularını bir araya toplar.
World War Z 2011 full hd izle 720p izle

Dünya Savaşı Z - World War Z (2011)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    

  


Yönetmen: Marc Forster
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Bilim Kurgu, Gerilim, Korku, Macera
Vizyon:
Oyuncular: Brad Pitt, Daniella Kertesz, Mireille Enos

Gerry Lane, iki kızı ve sevgili eşiyle mutlu bir hayat sürdüren bir aile babasıdır. Bir gün arabaları trafikte sıkıştığında her zamankinden farklı olarak yolunda gitmeyen bir şeylerin olduğunu fark ederler. Tehlike hızla yaklaşmaktadır... Ailesini güvenli bir bölgeye yerleştiren Gerry, ikiye ayrılan dünyayı kurtarmak için zamana karşı yarışacaktır. Brad Pitt'in hem başrolünü hem de yapımcılığını üstlendiği film, insanlar ve zombiler arasında yaşanan sıra dışı bir savaşı odağına alıyor. Film Max Brooks'un aynı adlı kitabından uyarlandı. World War Z - Dünya Savaşı Z 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Allied 2016 full hd izle 720p izle

Müttefik - Allied (2016)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 2 saat 4 dakika


  


Yönetmen: Robert Zemeckis
Ülke: ABD, İngiltere
Tür: Aksiyon, Dram, Romantik
Vizyon: 2 Aralık 2016
Oyuncular: Brad Pitt, Vincent Ebrahim, Xavier De Guillebon, Marion Cotillard, Camille Cottin, Michael McKell, Vincent Latorre, Jared Harris

İstihbarat ajanı Max Vatan (Brad Pitt) 1942 senesinde Kuzey Afrika'dayken Fransız direnişçi Marianne Beausejour (Marion Cotillard) ile düşman hattının gerisinde çok tehlikeli bir görev esnasında tanışırlar. Londra'da bir araya gelen ikili giderek yakınlaşırlar ve bir aile kurarlar; ama 2. Dünya Savaşı'nın zorlu ortamında aşkları da bu büyük baskının sınavından geçecektir.
Confessions of a Dangerous Mind 2002 full hd izle 720p izle

Tehlikeli Aklın Itirafları - Confessions of a Dangerous Mind (2002)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 1 saat 53 dakika


  Yönetmen: George Clooney
Ülke: ABD, Almanya, Kanada
Tür: Biyografi, Komedi, Suç
Vizyon: 7 Şubat 2003
Oyuncular: Dick Clark, Sam Rockwell, Michelle Sweeney, Drew Barrymore, Chelsea Ceci, Michael Cera, Aimee Rose Ambroziak, George Clooney, Robert John Burke, Emilio Rivera, Brad Pitt, Matt Damon

Chuck Barris, büyüyen televizyon endüstrisi içinde genç, enerjik, daikkatini odaklayabilen ve kariyerinin zirvesinde biridir. Ancak, kendisini yoldan çıkaran ve onu gizli bir o kadar da tehlikeli bir dünyaya sürükleyen kuşku dolu bir diğer yanının farkına varır ki, o bir CIA ajanıdır. Barris, dinamik bir televizyon programının yapımcılığı ile entellektüel kesimin olumsuz tepkisine hedef olurken, bir yandan ilk kez denen ve değişik bir format içinde olan popüler televizyon oyunu 'Newlywed Game'i yaratmakta, diğer yandan düzenli olarak Amerikan Hükümeti adına suikastler gerçekleştirmektedir. bu gizli dünyasını yükselen reytinglerle gizleyen Barris 'The Dating Game' şovuyla kazanan yarışmacı çiftleri, ya 'Muhteşem Helsinki'ye, ya da 'Romantik Berlin'e rüyalarının tatilini gerçekleştirmek üzere göndermektedir. bilinmeyen gerçek, çiftlerin gönderildikleri yarin Paris olmadığıdır . Çünkü üçkağıtçı Barris'in gerçek amacı, kendi gizli görevini bu şekilde kılıfına uydurmaktır.
Sahip olduğu bu iki ayrı eğlence ve casusluk dünyasının romantik çekiciliğinde rehavete kapılan Barris, kontrolünü kaybetmesi ve olayların sarpa sarmasıyla; fantezilerinin gizemli kadını ve kendisine gerçekten aşık bir başka kadının aşkı arasında kalır. Daha sonra Barris, 'hastalık bulaştırıcı bir mikrop' şeklinde itham edilmeye başlanırç Sonrasında ise hain bir çalışanının onu ele vermesi ile kendini bir kaosun ortasında bulur.
Barris, hayatının kontrolünü tekrar ele almak zorundadır. Her iki hayatının kontrolünü de...
Meet Joe Black 1998 full hd izle 720p izle

Joe Black - Meet Joe Black (1998)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 2 saat 58 dakika


  Yönetmen: Martin Brest
Ülke: ABD
Tür: Dram, Fantastik, Gizem
Vizyon: 15 Ocak 1999
Oyuncular: Brad Pitt, Anthony Hopkins, Claire Forlani, Jake Weber, Marcia Gay Harden

Başarılı ve varlıklı medya patronu William Parrish (Hopkins), 65. yaş günü yaklaşırken ölüm meleği Joe (Pitt) ile tanışır. Çok geçmeden aralarında bir anlaşma yaparlar. Joe hayatı ona tanıtması karşılığında Bill´in ölümünü erteleyecektir. Masum, gizemli ve çoğu zaman neşeli Joe, Bill´in farklı ve entrikalarla dolu dünyasına girer ve yaşamını altüst eder. Anlaşmanın kuralları Joe´nun Bill´in güzel kızına aşık olmaya başlamasıyla değişmek zorunda kalacaktır. Bill şimdi sadece geleceği için değil aynı zamanda ölümle yaşamın acı tatlı hikayesinde sevdiği herşey için mücadele etmek zorundadır.
Seven Years in Tibet 1997 full hd izle 720p izle

Tibet'te Yedi Yıl - Seven Years in Tibet (1997)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 2 saat 16 dakika


  Yönetmen: Jean-Jacques Annaud
Ülke: ABD, İngiltere
Tür: Macera, Biyografi, Dram, Tarihi, Savaş
Vizyon: 15 Mayıs 1998
Oyuncular: Brad Pitt, David Thewlis, BD Wong, Mako, Danny Denzongpa, Victor Wong, Ingeborga Dapkunaite

Avusturyalı Heinrich Harrer, II. Dünya Savaşı yıllarında ülkesinden uzaklaşarak Himalayalar'a gider. Tibet yakınlarındaki yasak bölge Lhasa'ya ulaşan Harrer'ın aklı henüz hiç görmediği çocuğundadır. Tibet'e kaçan Harrer, burada çocuk yaştaki kutsal önder Dalai Lama'yla tanışır ve Tibet halkının Çin'den gördüğü zulme tanık olur. Dalai Lama ise halkının onurunu düşünmekte ve Harrer'ın da yardımıyla sürekli kendisini eğitme ve geliştirme çabasındadır.
Burn After Reading 2008 full hd izle 720p izle

Aramızda Casus Var - Burn After Reading (2008)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 1 saat 36 dakika


  Yönetmen: Ethan Coen
Ülke: ABD, İngiltere, Fransa
Tür: Komedi, Suç, Dram
Vizyon: 28 Kasım 2008
Oyuncular: George Clooney, Frances McDormand, Brad Pitt, John Malkovich, Tilda Swinton

Alkolik olduğu gerekçesiyle CIA'deki işinden kovulan emekli ajan Ozzie Cox, intikam almak için bildiği gizli bilgileri bir cd'ye kaydeder.

Cox'un boşanmanın eşiğinde olduğu eşi Katie, cd'yi çalar ve gittiği spor salonunda unutur. Salonda çalıştırıcı olan Chad ve aynı yerde yönetici olarak çalışan Linda, Chad'in tesadüfen bulduğu cd ile Cox'a şantaj yapmaya başlarlar.

İşin içine bir de Katie'nin birlikte olduğu federal ajan Harry girince olaylar daha karmaşık bir hâl alır.
World War Z 2013 full hd izle 720p izle

Dünya Savaşı Z - World War Z (2013)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 1 saat 56 dakika


  Yönetmen: Marc Forster
Ülke: ABD, Malta
Tür: Aksiyon, Dram, Korku, Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon: 21 Haziran 2013
Oyuncular: Brad Pitt, Mireille Enos, James Badge Dale, Matthew Fox, Fana Mokoena, David Morse, Pierfrancesco Favino

Gerry Lane, iki kızı ve biricik eşi ile huzurlu hayat sürdüren bir aile babasıdır. Bir gün araçları trafikte sıkıştığında her zamankinden farklı olarak yolunda olmayan bir şeylerin olduğunu fark ederler. Tehlike hızla yaklaşmaktadır... Ailesini güvenli bir bölgeye yerleştiren Gerry, ikiye ayrılan dünyayı kurtarmak için zamana karşı yarışacaktır.

Brad Pitt´in hem başrolünü hem de yapımcılığını üstlendiği film, insanların ve zombilerin arasında yaşanan sıra dışı bir savaşı odağına alıyor. Ayrıca film Max Brooks´un 'World War Z' adlı kitabından uyarlandı.
Spy Game 2001 full hd izle 720p izle

Casus Oyunu - Spy Game (2001)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 2 saat 6 dakika


  Yönetmen: Tony Scott
Ülke: Almanya, ABD, Japonya, Fransa
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Vizyon: 22 Şubat 2002
Oyuncular: Robert Redford, Brad Pitt, Catherine McCormack, Stephen Dillane, Larry Bryggman

CIA'de 30 yıl boyunca başarıyla görev yapan Nathan Muir, emekli olmanın hazırlıklarını yapmaktadır. Eşyalarını toplamak için son kez ofisine gelen Muir, daha önce Vietnam, Berlin ve Beyrut gibi birçok bölgede birlikte çalıştığı Tom Bishop'ın Çinliler tarafından yakalandığını ve 24 saat içinde idam edileceğini öğrenir.
Bishop hakkında bilgi vermek için CIA'in üst düzey yetkilileri ile toplantıya katılan Muir, üst yönetimin Bishop'ı harcamaya karar verdiğini anlar. Görünüşe göre Çin hükümeti ile ilişkilerin bozulmaması için bir ajanın hayatı feda edilecektir. Bunun üzerine Muir, yıllarını birlikte geçirdiği ve neredeyse tüm bilgilerini aktardığı ortağını kurtarmak için harekete geçer.
Ocean's Thirteen 2007 full hd izle 720p izle

Ocean's 13 - Ocean's Thirteen (2007)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 2 saat 2 dakika


  Yönetmen: Steven Soderbergh
Ülke: ABD
Tür: Suç, Gerilim
Vizyon: 8 Haziran 2007
Oyuncular: Brad Pitt, George Clooney, Matt Damon, Michael Mantell, Elliott Gould, Al Pacino, Don Cheadle, Bernie Mac

Danny Ocean (George Clooney) ve çetesinin bugüne kadarki en hırslı ve riskli kumarhane soygunlarını gerçekleştirmeleri için tek bir neden olabilir: Kendilerininkini korumak.


Acımasız kumarhane sahibi Willy Bank [Banka] (Al Pacino) Ocean'ın ilk çetesinden Reuben Tishkoff'a (Elliott Gould) oyun oynayınca, Danny ve çetesi bir kez daha bir araya gelir ve "Bank"ı soyup soyamayacaklarını görmek isterler.


Ocean's Thirteen" eski kadrodan George Clooney, Brad Pitt, Matt Damon, Andy Garcia, Don Cheadle, Bernie Mac, Casey Affleck, Scott Caan, Eddie Jemison, Shaobo Qin, Carl Reiner ve Elliott Gould'u tekrar bir araya getiriyor. Al Pacino ekibe Willy Bank, Ellen Barkin onun sağ kolu Abigail Sponder olarak katılıyor.
The Tree of Life 2011 full hd izle 720p izle

Hayat Ağacı - The Tree of Life (2011)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 2 saat 19 dakika


  Yönetmen: Terrence Malick
Ülke: ABD
Tür: Dram, Fantastik
Vizyon: 25 Kasım 2011
Oyuncular: Brad Pitt, Sean Penn, Jessica Chastain, Hunter McCracken, Laramie Eppler, Tye Sheridan, Fiona Shaw

Bay ve Bayan O'Brien, evli ve çocuklu bir çifttir. 3 çocuklu bir aile O'Brienler, zaman geçtikçe beraber değişen değer yargıları ve kaybolan masumiyetten bahsediyor. Bundan yarım yüzyıl evvel, mutlu bir birliktelik yaşamış O'Brien çiftinin hayatından söz eden film, çocukların büyüdükçe kaybettikleri masumiyetlerini konu ediniyor.
Kalifornia 1993 full hd izle 720p izle

Kalifornia (1993)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 57 dakika


  Yönetmen: Dominic Sena
Ülke: ABD
Tür: Suç, Gerilim
Vizyon: 1 Eylül 1993
Oyuncular: Brad Pitt, Juliette Lewis, David Duchovny

Üniversiteden yeni mezun olmuş genç bir gazeteci ve sevgilisi, ülkeyi arabayla gezerek, seri katiller hakkında yazacakları kitap hakkında araştırma yapmaktadırlar. Amaçları bu seri katillerin yaşadığı ve cinayetlerini gerçekleştirdikleri mekanları gezmektir.

Yolda rastladıkları Early Grace adlı eski bir mahkum ve sevgilisi Adele, bu seyahatlerini unutulmaz hale getirir. Seri katil araştırması yapan çift, gerçek bir seri katille aynı arabada seyahat etmek durumunda kalacaktır.
Sinbad: Legend of the Seven Seas 2003 full hd izle 720p izle

Sinbad: Yedi Denizler Efsanesi - Sinbad: Legend of the Seven Seas (2003)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 26 dakika


  Yönetmen: Patrick Gilmore
Ülke: ABD
Tür: Animasyon, Macera, Komedi
Vizyon: 21 Kasım 2003
Oyuncular: Brad Pitt, Catherine Zeta-Jones, Michelle Pfeiffer, Joseph Fiennes, Dennis Haysbert, Timothy West, Adriano Giannini

Sinbad şöhreti uzak denizlere dağılmış çok cesaretli ve çılgın bir denizcidir. Tüm hayatını denizlerde bela arayarak geçmiştir. Ve nihayetinde aradığı belayı bulur. Hem de unutulmayacak bir şekilde... Dünyanın en paha biçilmez hazinesi sayılan Barış Kitabını çalmakla suçlanan Sinbad'ın önünde tek bir tercih kalmıştır: Bu Kitabı çalanı bulup geri getirmek. Aksi halde en iyi arkadaşı Proteus can verecektir.
Ocean's Twelve 2004 full hd izle 720p izle

Ocean's 12 - Ocean's Twelve (2004)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 2 saat 5 dakika


  Yönetmen: Steven Soderbergh
Ülke: ABD
Tür: Suç, Gerilim
Vizyon: 4 Şubat 2005
Oyuncular: Brad Pitt, Catherine Zeta-Jones, George Clooney, Ed Kross, Julia Roberts, Andy Garcia, Casey Affleck, Bernie Mac

Danny Ocean ve -iş bitirici Rusty Ryan'ın başını çektiği , yankesici Linus Caldwell , patlayıcı uzmanı Basher Tarr ve kasa hırsızı Frank Catton'tan oluşan- ekibinin, acımasız işadamı Terry Benedict'in ulaşılamaz Las Vegas kasasındaki her kuruşu çalarak, tarihin en cüretkâr ve kârlı soygununu gerçekleştirmesinden bu yana 3 yıl geçti.Ocean'ın ünlü ekibi 160 milyon dolarlık vurgunu paylaştıktan sonra, düzgün, gözlerden uzak ve yasalara uygun yaşamaya çalışır... ama, bunu sürdürmek oldukça zordurBiri, Bir Numaralı Kural'ı ihlal ederek, onları Benedict'e gammazladığında, düzgün yaşamak bir seçenek olmaktan çıkar. Benedict 160 milyon dolarını, faiziyle birlikte geri istemektedir; yoksa kötü olacaktır.Ve, çetenin de çarçabuk keşfettiği gibi, Ocean'ın Onbiri'nin peşindeki tek güçlü kişi Benedict değildir...
Mr. & Mrs. Smith 2005 full hd izle 720p izle

Bay ve Bayan Smith - Mr. & Mrs. Smith (2005)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 2 saat


  Yönetmen: Doug Liman
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Komedi, Romantik
Vizyon: 10 Haziran 2005
Oyuncular: Brad Pitt, Angelina Jolie, Vince Vaughn, Adam Brody, Kerry Washington

John(Brad Pitt) ve Jane Smith(Angelina Jolie), renksiz bir evlilik süren sıradan bir şehirli çifttir. Ama her ikisi de diğerinin öğrenmek için cinayet işleyebileceği bir sır gizlemektedir: Mr. and Mrs. Smith, yüksek ücretli, olağanüstü verimlilikte kiralık katildirler ve rakip kurumlar için çalışmaktadırlar.Mr. and Mrs. Smith, birbirlerini öldürmek için kiralandıklarında evliliklerinde yeni bir heyecan kaynağı bulurlar... ve eğlence başlar. Mr. and Mrs. Smith, ölümcül yeteneklerini ortaya koyup evliliklerini müthiş bir sınava soktuklarında sonuç muhteşem bir macera yapıtına dönüşür.
War Machine 2017 full hd izle 720p izle

Savaş Makinesi - War Machine (2017)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 2 saat 1 dakika


  Yönetmen: David Michôd
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram, Savaş
Vizyon: 26 Mayıs 2017
Oyuncular: Brad Pitt, Tilda Swinton, Keith Stanfield, Will Poulter, Anthony Michael Hall, Topher Grace, Ben Kingsley

Günümüzün savaşlarla dolu dünyasında, yazar ve yönetmen David Michôd üst düzey bir Amerikan askerinin inişli çıkışlı hayat hikayesini kâh tüm gerçekliğiyle, kâh merhametsiz bir parodi tadında ekranlara taşırken, gerçeğin ve parodinin nerede başlayıp nerede bittiğini de tartışmaya açıyor.

Filmde gözünü karartıp kendini çılgın bir savaşın ortasına atan, doğuştan lider karakterli, kendine sonsuz güveni olan bir asker; Michôd'nun absürt bakış açısıyla anlatılıyor. Hikâyenin merkezinde, Brad Pitt'in hayat verdiği gelmiş geçmiş en uç savaş karakterlerinden biri bulunuyor: başarılı ve karizmatik orgeneral Stanley McChrystal. Afganistan'daki NATO güçlerine sanki bir rock star gibi giriş yapan orgeneralin tüm karizması bir gazetecinin sınır tanımayan yazısıyla yıkılacaktır.
Killing Them Softly 2012 full hd izle 720p izle

Kibarca Öldürmek - Killing Them Softly (2012)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 37 dakika


  Yönetmen: Andrew Dominik
Ülke: ABD
Tür: Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 21 Aralık 2012
Oyuncular: Brad Pitt, Scoot McNairy, Ben Mendelsohn, James Gandolfini, Richard Jenkins

Andrew Dominik tarafından yönetilen suç türündeki filmde başrollerini Brad Pitt, Richard Jenkins, James Gandolfini ve Ray Liotta paylaşıyor.

Yerel bir çetenin yönettiği , büyük paraların döndüğü bir poker oyununda soygun yapılır. Bunun üzerine çete tarafından düzenlenen poker oyunları sırasında gerçekleştirilen soygunlarla ilgili araştırma yaparak faillerini bulmakla görevli acımasız Jackie Cogan işe koyulur.
The Mexican 2001 full hd izle 720p izle

Meksikalı - The Mexican (2001)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 2 saat 3 dakika


  Yönetmen: Gore Verbinski
Ülke: ABD
Tür: Macera, Komedi, Suç
Vizyon: 6 Temmuz 2001
Oyuncular: Brad Pitt, Julia Roberts, James Gandolfini, J.K. Simmons, Bob Balaban

Bir mafya çetesinde kurye olarak çalışan Jerry Welbach (Brad Pitt) kız arkadaşının baskıları sonucunda kafası karışık bir halde bu pis dünyadan çekilip çekilmemeyi kendisiyle tartışmaktadır. Samantha (Julia Roberts) ondan çeteyle ilişkisini bitirmesini kesin olarak istemekte, aksi takdirde terk edeceğini söylemektedir.

Jerry'nin patronu ondan Meksika'ya gitmesini ve kısaca 'Meksikalı' olarak bilinen paha biçilmez bir antika silahı ele geçirip getirmesini ister. 'Meksikalı' adını taşıyan bu silah artık başlıbaşına bir efsaneye dönüşmüştür. Silahı bulmak zor olmaz ancak asıl iş onu getirmektir. Ayrıca bu silahın lanetli olduğunu düşünmek için yeterli delil de varken iş iyice zora girer.
The Counselor 2013 full hd izle 720p izle

Danışman - The Counselor (2013)

5.3 IMDB Puanı 5.3
    

  Yönetmen: Ridley Scott
Ülke: ABD, İngiltere
Tür: Gerilim
Vizyon: 25 Ekim 2013
Oyuncular: Brad Pitt, Natalie Dormer, Michael Fassbender, Penelope Cruz, Cameron Diaz, Javier Bardem

Uyuşturucu batağına batan bir avukat, işlerin sarpa sardığını görünce geri çekilmek ister, fakat artık çok geçtir. Olaylar onun boyunu çok aşmıştır... No Country for Old Men, Child of God gibi romanların yazarı Cormac McCarthy'nin senaryosundan Ridley Scott tarafından hayatıa geçirilen film, Hollywood üç önemli Brad Pitt, Michael Fassbender ve Javier Bardem2i bir araya getiriyor. Gerilim türündeki filmin kadrosunda ayrıca Penélope Cruz, Cameron Diaz ve Dean Norris de yer alıyor.
By the Sea 2015 full hd izle 720p izle

Hayatın Kıyısında - By the Sea (2015)

5.2 IMDB Puanı 5.2
    
 2 saat 2 dakika


  Yönetmen: Angelina Jolie
Ülke: ABD, Fransa
Tür: Dram, Romantik
Vizyon: 20 Kasım 2015
Oyuncular: Brad Pitt, Angelina Jolie, Mélanie Laurent, Melvil Poupaud, Niels Arestrup, Richard Bohringer, Marika Green

Emily Dickinson'ın aynı adlı şiirinden ilham alan filmde Brad Pitt Amerikalı bir yazarı (Roland), Angelina Jolie ise dansçıyı (Vanessa) canlandırıyor. 1970'lerin Fransa kırsalında geçen film, romantik dram tadında bir hikayeyi anlatıyor. Zaman geçtikçe çiftin birbirine duyguları ve anlayışları değişiyor.Filmin senaryosunu yazan ve yönetmenliğini de üstlenen Anjelina Jolie, 'By the Sea' için şunları söylüyor: "Bu filmin 1970'lerde geçmesinin tek sebebi renklerin cezbediciliği değil; aynı zamanda modern hayatın tüm çılgınlıklarından uzak olması... Karakterler sadece duygularına yoğunlaşıyor ve kendi içlerinde bir yolculuğa çıkıyor."Filmin çekimleri Malta'da başlamıştır.