Bradley Cooper Filmleri (22 sonuç)

Guardians of the Galaxy 2014 full hd izle 720p izle

Galaksinin Koruyucuları - Guardians of the Galaxy (2014)

8.1 IMDB Puanı 8.1
    
 2 saat 1 dakika


  Yönetmen: James Gunn
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu
Vizyon: 1 Ağustos 2014
Oyuncular: Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Vin Diesel, Bradley Cooper, Lee Pace, Michael Rooker

Kendisine Star-Lord lakabını takan maceracı Peter Quill, esrarengiz bir küreyi çalınca kuvvetli, hırslı ve ihtiraslı bir kötü adam olan Ronan'la başı derde girer. Ronan'ın tek amacı küreyi ele geçirmektir ve bu hayali bütün evreni tehdit altına alabilir. Quill, ondan kurtulmak isterken bir anda kendisini birbiriyle hiçbir merakı olmayan uyumsuz bir ekibin arasında bulur; tehlikeyi yok etmek isteyen Star-Lord, silahlı bir rakun olan Roket, Rakun?un yoldaşı olan ağaç kılıklı Groot, ölümcül yeşil kadın Gamora ve gözünü intikam hırsı bürümüş Yokedici Drax ile işbirliği içerisine girer. Galaksinin Koruyucuları şeklinde anılan bu beşli, evren için gerçekten tehlike arz eden bu kürenin gücüne ve peşindeki düşmanlarına karşı ne yapacaktır?

Marvel'ın "Guardians Of The Galaxy" adlı çizgi romanından uyarlanan filmin yönetmenliğini Slither ve Super filmlerinin yönetmeni James Gunn üstlenirken başrol ve seslendirme kadrosunda Chris Pratt, Vin Diesel, Bradley Cooper ve Zoe Saldana gibi isimler bulunuyor.
Guardians of the Galaxy Vol. 2 2017 full hd izle 720p izle

Galaksinin Koruyucuları 2 - Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017)

8.0 IMDB Puanı 8.0
    
 2 saat 16 dakika


  


Yönetmen: James Gunn
Ülke: ABD, Yeni Zellanda, Kanada
Tür: Aksiyon, Macera, Bilim-Kurgu
Vizyon: 28 Nisan 2017
Oyuncular: Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Vin Diesel, Bradley Cooper, Michael Rooker, Karen Gillan

"Galaksinin Savunucuları 2" filminde ekip uzayın uzak noktalarına yolculuklar ederken bir yandan da galaksiyi savunmak için değişik serüvenlere atılıyor. Savunucular, artık aileleri haline gelen ekipte birbirlerini düşmanlara karşı savunmak için savaşırken, Starlord olan Peter Quill?in gizemli geçmişinin sırları da çözülmeye başlıyor.
Silver Linings Playbook 2012 full hd izle 720p izle

Umut Işığım - Silver Linings Playbook (2012)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    
 2 saat 2 dakika


  Yönetmen: David O. Russell
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram, Romantik
Vizyon: 4 Ocak 2013
Oyuncular: Bradley Cooper, Jennifer Lawrence, Robert De Niro, Jacki Weaver, Chris Tucker

Eski bir tarih öğretmeni olan Pat Salitano (Bradley Cooper), yaşamında değer verdiği her şeyi bir günde yitirmiş bir adamdır. yaşadığı ciddi bir travma sonrası patlar ve ardından mahkeme kararı ile 8 ay rehabilitasyon merkezinde tedavi görür. Çıktıktan sonra hayatını düzene koymak şartıyla ailesinin evine geri yerleşen Pat'in yegane amacı düzgün bir adam olup, işini geri almak ve karısı Vicky'yi bu sayede geri kazanmaktır.

Fakat durum Pat için sandığından daha zor olacaktır. Bir yemekte, aile dostu Tiffany ile karşılaşan Pat, genç kadınla eski eşine ulaşmak amacıyla yakınlaşır. Bir 'iyilik' karşılığı Pat'e yardım teklif eden Tiffany, her ikisi içinde umut ışığı olacak yeni bir kapı açacaktır...

Uyarlama senaryosunu ve yönetmenliğini David O. Russell'ın üstlendiği film dram ve komedinin iç içe geçtiği bir film.
The Hangover 2009 full hd izle 720p izle

Felekten bir Gece - The Hangover (2009)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    
 1 saat 40 dakika


  Yönetmen: Todd Phillips
Ülke: ABD, Almanya
Tür: Komedi
Vizyon: 10 Temmuz 2009
Oyuncular: Bradley Cooper, Ed Helms, Zach Galifianakis, Justin Bartha, Heather Graham

“Old School”un yönetmeni Todd Phillips, çok ama çok kötü gitmiş bir bekarlığa veda partisini konu alan bir komediyle tekrar sinemaseverlerle buluşuyor.

Doug düğününden iki gün önce en yakın arkadaşları Phil ve Stu birlikte Las Vegas’a, asla unutmayacaklarına yemin ettikleri bir bekarlığa veda partisi yapmaya gider. Fakat ertesi sabah başları zonklar vaziyette uyanan üç sağdıç hiçbir şey hatırlamamaktadırlar. Oteldeki lüks süitleri darmadağındır ve damat da ortalarda yoktur.

Ne olup bittiği hakkında en ufak bir fikirleri bulunmayan ve zamanları son derece kısıtlı olan üçlü, bir gece önceki kötü kararlarının izini sürerek, neyin yanlış gittiğini anlamak ve Doug’ı bulup Los Angeles’taki düğününe yetiştirmek zorundadırlar. Ama ortaya çıkardıkları şeylerle doğru orantılı olarak, gerçekte başlarının ne kadar büyük dertte olduğunu da fark ederler.
Limitless 2011 full hd izle 720p izle

Limit Yok - Limitless (2011)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    
 1 saat 45 dakika


  Yönetmen: Neil Burger
Ülke: ABD
Tür: Gizem, Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon: 18 Mart 2011
Oyuncular: Bradley Cooper, Robert De Niro, Abbie Cornish, Andrew Howard, Anna Friel

Dağınık, bir yaşam süren, beş parasız bir yazar olan Edward Morra, eski kayınbiraderinin verdiği enerji hapını içince çok değişir. Bu sayede paraya, akla, çekiciliğe sahip olur. Fakat Eddie kısa bir süre sonra sonsuz güce bedelsiz sahip olunamayacağını anlar.
10 Cloverfield Lane 2016 full hd izle 720p izle

Cloverfield Yolu No:10 - 10 Cloverfield Lane (2016)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 1 saat 43 dakika


  Yönetmen: Daniel Trachtenberg
Ülke: ABD
Tür: Dram, Korku, Gizem, Bilim-Kurgu, Gerilim, Bilim Kurgu
Vizyon: 1 Nisan 2016
Oyuncular: John Goodman, Mary Elizabeth Winstead, John Gallagher Jr., Douglas M. Griffin, Suzanne Cryer, Bradley Cooper, Sumalee Montano

Michelle, araba kazası yapan genç bir kadındır ve kaza sonrası gözlerini bir adamın evinin sığınak benzeri bodrum katında açar. Adam, onun hayatını kimyasal bir saldırıdan kurtardığını ve dışarıda yaşamda kalınamayacağını anlatır. Michelle ve iki adam bir süre bu sığınakta yaşamak birlikte yaşamak mecburiyetindedir fakat Michelle'in şüpheleri vardır.
American Sniper 2014 full hd izle 720p izle

Keskin Nişancı - American Sniper (2014)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 2 saat 12 dakika


  Yönetmen: Clint Eastwood
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Biyografi, Gerilim, Savaş
Vizyon: 11 Kasım 2014
Oyuncular: Bradley Cooper, Kyle Gallner, Cole Konis, Ben Reed, Elise Robertson, Luke Sunshine, Troy Vincent

Gözü pek bir asker olarak tanınan Chris Kyle, yoğun savaş ortamının hüküm sürdüğü Irak?a silah arkadaşlarını korumak için gönderilir. Kyle gerçekten keskin bir nişancıdır ve isabetli atışlarıyla savaş alanında pek çok hayatı kurtarır. Cephede adeta bir efsaneye dönüşür. Fakat şöhreti çok geçmeden düşman hatlarında da yayılınca, bu sefer kendisi hedef biçimine gelecektir... Öte yandan, her ne kadar deneyimli bir asker de olsa zihni, Amerika'da evde bıraktıklarıyla meşguldür...

Yönetmenliğini Clint Eastwood'un başrolünü ise Bradley Cooper'ın üstlendiği filmin senaryosu Chris Kyle, Scott McEwen ve Jim DeFelice üçlüsünün imza attıkları otobiyografik kitaptan yola çıkılarak Jason Dean Hall tarafından kaleme alındı. Savaş dramında başrol Cooper'a eşlik eden isimlerse Sienna Miller, Kyle Gallner, Jake McDorman, Luke Grimes, Sam Jaeger, Owain Yeoman, Billy Miller ve Eric Close.
American Hustle 2013 full hd izle 720p izle

Düzenbaz - American Hustle (2013)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 2 saat 18 dakika


  Yönetmen: David O. Russell
Ülke: ABD
Tür: Suç, Dram, Komedi, Romantik
Vizyon: 17 Ocak 2014
Oyuncular: Christian Bale, Bradley Cooper, Amy Adams, Jeremy Renner, Jennifer Lawrence, Robert De Niro, Jack Huston

1970'lerde geçen gerçek bir hikayeden uyarlanan filmde usta dolandırıcı Irving Rosenfeld ve ortağı Sydney Prosser genç ve yetenekli bir FBI ajanı olan Richie DiMaso tarafından yakalanır. Hüküm giymemelerinin ise tek bir yolu vardır: FBI için çalışmak... FBI'ın üst kademeli yöneticilerinden gelen bu teklifi kabul ederler; görevleri ise kendileri gibi usta bir şekilde dolandırıcılık yapan kimi insanları teşhis etmektir. Ajan DiMaso ve çalışma arkadaşları tarafından hazırlanan plana göre, bir kumar cenneti olan Arap Şeyhi’nin yönettiği Atlantic City'de ünlü kumarcıların katıldığı geniş çaplı bir oyun organize edeceklerdir. Başlarda son derece masumane ve zekice görünen bu plan, zamanla değişime uğramaya başlar.

Filmin yönetmenliğini Silver Linings Playbook filmiyle senenin en ses getiren yapımlarından birine imza atan ve bu filmle iki dalda Oscar'a da aday gösterilen David O. Russell yürütüyor. Yıldız oyuncularıyla dikkat çeken filmin oyuncu kadrosunda Jennifer Lawrence, Bradley Cooper, Christian Bale, Amy Adams ve Jeremy Renner bulunuyor.
The Words 2012 full hd izle 720p izle

Çalıntı Hayat - The Words (2012)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 1 saat 37 dakika


  Yönetmen: Brian Klugman
Ülke: ABD
Tür: Dram, Romantik, Gizem
Vizyon: 7 Aralık 2012
Oyuncular: Olivia Wilde, Bradley Cooper, Zoe Saldana, Ben Barnes, Jeremy Irons, Dennis Quaid

The Words, büyük Amerikan romanının yayınlanmasından sonra uzun zamandır beklediği başarıyı kazanan genç yazar Rory Jansen’ın hikayesini anlatıyor.

Tek bir sorun vardır. Kitabı o yazmamıştır.

Geçmişi peşini bir türlü bırakmayan Rory’nin edebi yıldızı yükseldiği sırada; başka birinin eserini çalmasının ve hırsla başarıyı hayatında en üste koymanın bedelini ödemek zorunda kalır.
The A-Team 2010 full hd izle 720p izle

A Takımı - The A-Team (2010)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 1 saat 57 dakika


  Yönetmen: Joe Carnahan
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Gerilim
Vizyon: 20 Ağustos 2010
Oyuncular: Liam Neeson, Bradley Cooper, Jessica Biel, Quinton 'Rampage' Jackson, Sharlto Copley

1 yıl önce, özel bir komando timi işlemedikleri bir suç yüzünden hapse gönderildi.
Çok sıkı korunan ceza evinden kaçtılar. Bugün devlet tarafından halen aranan bu adamlar artık paralı askerler olarak çalışıyor. Eğer bir sorununuz varsa, eğer yardım edecek kimse yoksa, ve eğer onları bulabilirseniz, belki de A Takımı'nı kiralayabilirsiniz.

A Takımı tekrar geri dönüyor. John "Hannibal" Smith (Liam Neeson), Templeton "Faceman" Peck (Bradley Cooper), "Howling Mad" Murdock (Sharlto Copley) ve Bosco "B.A" Baracus (Quinton 'Rampage' Jackson) , '80'lerin çocuklarından 2000'lerin çocuklarına A-Takımını getiriyorlar.
Yes Man 2008 full hd izle 720p izle

Bay Evet - Yes Man (2008)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 1 saat 44 dakika


  Yönetmen: Peyton Reed
Ülke: ABD, Avustralya
Tür: Komedi, Romantik
Vizyon: 16 Ocak 2009
Oyuncular: Jim Carrey, Zooey Deschanel, Bradley Cooper, John Michael Higgins, Rhys Darby

Herşeye hayır demeye alışmış Carl Allen (Jim Carrey), kendi kendine yardım programına yazılır. Söz konusu program tek ve basit bir ilkeye dayanmaktadır: Herşeye "evet" demek. İlk başta, evet gücünü açığa çıkarmak Carl'ın hayatını inanılmaz ve beklenmedik biçimde değiştirir. Başlarda hayatını pozitif yönde değiştiren bu kararı zaman için belaya da "evet" anlamına gelecektir...
Harry Potter serisinin yapımcısı David Heyman'in yapımcılığını üstlendiği filmde başrol oyuncusu Jîm Carrey etkileyici bir performans sergiliyor.
Burnt 2015 full hd izle 720p izle

Çok Pişmiş - Burnt (2015)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 1 saat 41 dakika


  Yönetmen: John Wells
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram
Vizyon: 30 Ekim 2015
Oyuncular: Bradley Cooper, Sienna Miller, Daniel Brühl, Riccardo Scamarcio, Omar Sy, Sam Keeley, Henry Goodman

Adam Jones, kariyeri uyuşturucu ve üstünlük taslayan davranışlarıyla mahvolmuş bir Şeftir. Üç Michelin Yıldızı kazanabilecek bir restoranın başına geçme düşüncesini kafasına koymuş ve kendisine çeki düzen vermiş bir şekilde Londra'ya döner.
Joy 2015 full hd izle 720p izle

Joy (2015)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 2 saat 4 dakika


  Yönetmen: David O. Russell
Ülke: ABD
Tür: Biyografi, Komedi, Dram, Tarihi
Vizyon: 8 Ocak 2016
Oyuncular: Jennifer Lawrence, Bradley Cooper, Robert De Niro, Elisabeth Röhm, Édgar Ramírez, Dascha Polanco, Diane Ladd

Lawrance bu filmde, Long Island'da yaşayan ve bir zamanlar ülkenin en başarılı girişimcilerinden biri olan Joy Mangano isminde, 3 çocuğunu tek başına yetiştiren bir anne olarak karşımıza çıkmaktadır.
The Hangover Part II 2011 full hd izle 720p izle

Felekten Bir Gece Daha - The Hangover Part II (2011)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 42 dakika


  Yönetmen: Todd Phillips
Ülke: ABD
Tür: Komedi
Vizyon: 2 Haziran 2011
Oyuncular: Bradley Cooper, Ed Helms, Zach Galifianakis, Justin Bartha, Ken Jeong

Stu, Las Vegas bozgununun ardından sakin bir brunch ile bekarlığa veda etmek istemiştir. Ancak ertesi sabah başka bir şehirde, yüzünde bir dövme, bardakta kesik bir parmak ve bir maymun ile uyandığında hiçbir şeyin planladığı gibi gitmediğini fark edecektir, üstelik karısının kardeşi de kayıptır.
He's Just Not That Into You 2009 full hd izle 720p izle

Erkekler Ne Söyler Kadınlar Ne Anlar - He's Just Not That Into You (2009)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 2 saat 9 dakika


  Yönetmen: Ken Kwapis
Ülke: ABD, Almanya, Hollanda
Tür: Komedi, Dram, Romantik
Vizyon: 24 Nisan 2009
Oyuncular: Scarlett Johansson, Jennifer Aniston, Ginnifer Goodwin, Drew Barrymore, Jennifer Connelly, Justin Long, Bradley Cooper, Ben Affleck, Kris Kristofferson

Greg Behrendt ve Liz Tuccillo’nun çok satan kitabına dayanan film, 20’li 30’lu yaşlarında Baltimore’lu bir grup insanı konu alıyor. Söz konusu insanlar ilişki havuzunun sığ kısmından evlilik hayatının derin ve bulanık sularına doğru ilerlerken bir yandan karşı cinsin işaretlerini okumaya bir yandan da “istisna yoktur” kuralına istisna oluşturmaya çalışıyorlar.
New York, I Love You 2009 full hd izle 720p izle

Seni Seviyorum New York - New York, I Love You (2009)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 43 dakika


  Yönetmen: Fatih Akin
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram, Romantik
Vizyon: 1 Eylül 2008
Oyuncular: Bradley Cooper, Justin Bartha, Andy Garcia, Hayden Christensen, Rachel Bilson

Aralarında Fatih Akın'ın da bulunduğu on iki birbirinden değerli yönetmenin ve içinde Uğur Yücel'in de olduğu geniş oyuncu kadrosuyla Paris, Je T'Aime tarzındaki filmi heyecanla ve sabırsızlıkla bekliyoruz.

New York'un beş ayrı bölgesinde değişik, evrensel temalı aşk hikayelerine konu oluyor. Paris Je T'Aime'in üstün başarısı, bu filmi gölgede bırakamayacağı kesin.
Case 39 2009 full hd izle 720p izle

39. Dosya - Case 39 (2009)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 49 dakika


  Yönetmen: Christian Alvart
Ülke: ABD, Kanada
Tür: Korku, Gizem, Gerilim
Vizyon: 6 Kasım 2009
Oyuncular: Renée Zellweger, Jodelle Ferland, Ian McShane, Bradley Cooper, Callum Keith Rennie, Adrian Lester, Kerry O'Malley

Aile hizmetleri dairesi memuru Emily, pek çok şey görmüş geçirmiş olduğunu düşündüğü sırada, 10 yaşındaki Lilith, onun en yeni ve en gizemli vakası hâline gelir. Anne-babası Lilith’i öldürmeye çalıştığında, Emily’nin en çok korktuğu şey doğrulanmış olur. Emily, Lilith’i kurtarır ve uygun bir bakıcı aile denk gelene kadar onu yanına almaya karar verir. Esas dehşet de o zaman başlar.
The Hangover Part III 2013 full hd izle 720p izle

Felekten Bir Gece 3 - The Hangover Part III (2013)

5.9 IMDB Puanı 5.9
    
 1 saat 40 dakika


  Yönetmen: Todd Phillips
Ülke: ABD
Tür: Komedi
Vizyon: 31 Mayıs 2013
Oyuncular: Bradley Cooper, Ed Helms, Zach Galifianakis, Justin Bartha, Ken Jeong

Kurt sürüsünün Bangkok'u birbirine kattığı o meşhur gecenin üzerinden iki sene geçmiştir. yıl geçmiştir. Phil, Stu ve Doug evlerinde kendi hallerinde, dertsiz ve 'olaysız' biçimde yaşamaktadırlar. Eski dosyalar kapanmış, dövmeler lazer ışınlarına teslim edilmiştir. Bela paratoneri Leslie Chow ise Tayland’da bir hapisanededir.

Sürünün 3 erkeği neredeyse normal bir hayat sürerken, pek tabii Alan bu durumdan hiç memnun değildir.
Belalı gecelerden sonra Alan ilaçlarını almayı bırakmış ve kendisini doğasına bırakmıştır ki bu Alan için, sınırsız, sağduyusuz, filtresiz bir haya demektir! Kişisel bir krizin ortasına düşen kahramanımız en sonunda yardım almaya karar verir ama en önemli sorumluluk en iyi 3 dostunun omuzundadır!

Hangover film serisinin üçüncüsü ve sonuncusu olan filmde bu sefer düğün ya da bekarlığa veda partisi yok. Filmin yönetmenliğini yine Todd Phillips üstlenirken, "Wolfpack" yine tabii ki Bradley Cooper, Ed Helms, Justin Bartha ve Zach Galifianakis'ten oluşuyor.
Valentine's Day 2010 full hd izle 720p izle

Sevgililer Günü - Valentine's Day (2010)

5.7 IMDB Puanı 5.7
    
 2 saat 5 dakika


  Yönetmen: Garry Marshall
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Romantik
Vizyon: 12 Şubat 2010
Oyuncular: Jessica Alba, Kathy Bates, Jessica Biel, Bradley Cooper, Eric Dane, Patrick Dempsey, Hector Elizondo, Jamie Foxx, Jennifer Garner, Topher Grace, Anne Hathaway, Ashton Kutcher, Queen Latifah, Taylor Lautner, George Lopez, Shirley MacLaine, Emma Roberts, Julia Roberts, Taylor Swift

Garry Marshall'ın yönettiği ve Jessica Alba, Jessica Biel, Bradley Cooper ile Eric Dane'in oynadığı Sevgililer Günü (Valentine's Day), 12 Şubat 2010'da Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros. tarafından vizyona çıkarılıyor.

Sevgililer Günü (Valentine's Day) bir grup Los Angeles'li'nin birbirine geçmiş hikâyelerini konu alıyor. Kahramanlarımız sevgililer gününün romantizmi içinde, kendi hayatlarında, o güne kadar fark etmedikleri önceliklere yer vermeleri gerektiğini görüyorlar.
Aloha 2015 full hd izle 720p izle

Aloha (2015)

5.4 IMDB Puanı 5.4
    

  Yönetmen: Cameron Crowe
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram, Romantik
Vizyon: 4 Eylül 2015
Oyuncular: Bradley Cooper, Emma Stone, Rachel McAdams, Bill Murray, John Krasinski, Danny McBride, Alec Baldwin

Brian Gilcrest orduda silah uzmanı olarak çalışan bir görevlidir. Çevresindekiler tarafından pek sevilmeyen Brian'ın tek arkadaşı Jeremy adında akıllı bilgisayardır. Yeni görevi Hawaii'deki askeri üsse gidip yeni geliştirilen casus uydu sistemini denetlemektir. Bu görevde Lisa Ng ile beraber çalışıp sistemin başlatılmasına az bir süre kala bütün güvenlik önlemlerini gözden geçireceklerdir. Fakat Brian burada evli ve iki çocuklu olan hayatının aşkı Tracy ile karşılaşacak; kendini keşfedeceği yeni bir deneyime adım atacaktır. Cameron Crowe'un yazıp yönettiği filmin başrollerinde Bradley Cooper, Emma Stone ve Rachel McAdams yer alıyor.
Serena 2014 full hd izle 720p izle

Serena (2014)

5.4 IMDB Puanı 5.4
    
 1 saat 49 dakika


  Yönetmen: Susanne Bier
Ülke: ABD, Çek Cumhuriyeti
Tür: Dram
Vizyon: 26 Şubat 2015
Oyuncular: Jennifer Lawrence, Bradley Cooper, Rhys Ifans, Toby Jones, Sean Harris

1929 yılında George ve Serena Pemberton Kuzey Carolina'ya yerleşmek için yaşadıkları Boston kentinden ayrılan genç bir çifttir. Yeni yerleşim yerlerinde yalnızca ev değil, sıfırdan bir hayat inşa ederler ve kerestecilik işinde yükselirler. Serena genç ve güzel olduğu kadar yetenekli ve kurnaz bir kadındır.

Kocasının başarısına her zaman destek olan Serena önlerini kesmek için çabalayan herkesin de ayağını bir şekilde kaydırır. Ama kendisine dair bilmediği mühim bir gerçek kısa zamanda ortaya çıkar. Serena hamile kalamıyordur, sevgili kocasına asla bir çocuk veremeyecektir. Bu haber Serena'nın iyice hırslanmasına yol açar ve kıskançlığını tırmandırır. Nedeni ise George'un onların evliliklerinden önce başka bir kadından gayrimeşru çocuğu olmuştur. Serena hayata karşı bütün hıncını bu çocuğu ortadan kaldırmak için kullanacaktır.

En son Daha İyi Bir Dünyada filmiyle karşımıza çıkan bol ödüllü sinemacı Susanne Bier'in yönetmenlik koltuğuna oturduğu filmin başrollerini Bradley Cooper ve Jennifer Lawrence paylaşıyor.
All About Steve 2009 full hd izle 720p izle

Onun Hakkında Her Şey - All About Steve (2009)

4.8 IMDB Puanı 4.8
    
 1 saat 39 dakika


  Yönetmen: Phil Traill
Ülke: ABD
Tür: Komedi
Vizyon: 4 Eylül 2009
Oyuncular: Sandra Bullock, Thomas Haden Church, Bradley Cooper, Ken Jeong, DJ Qualls

Gazeteler için bulmaca hazırlayan bir kadın olan Mary, CNN televizyonunda çalışan Steve adlı haber kameramanına aşık olduktan sonra bütün ülkeyi gezerek türlü haberlerde kendini gösterecek ve ona birbirleri için yaratıldıklarını göstermeye çalışacak...