Bruce Willis Filmleri (56 sonuç)

Pulp Fiction 1994 full hd izle 720p izle

Ucuz Roman - Pulp Fiction (1994)

8.9 IMDB Puanı 8.9
    
 2 saat 34 dakika


  Yönetmen: Quentin Tarantino
Ülke: ABD
Tür: Suç, Gerilim
Vizyon: 14 Nisan 1995
Oyuncular: John Travolta, Samuel L Jackson, Tim Roth, Amanda Plummer, Eric Stoltz, Bruce Willis, Samuel L. Jackson, Uma Thurman

Ödül avcısı Butch Coolidge şeytanla yaptığı bir anlaşmada ödemeyi durdurmaya karar verir. Honey Bunny ve Pumpkin, hayatlarına biraz hareket katmak isteyen genç ve birbirlerine aşık bir çift soyguncudur. Bu arada iki işi iyi bilen gangster, Vincent Vega ve Jules, günlük işlerinden biri olarak,patronlarına ödemeyi geciktiren bir kaç sahtekar genci vurmaya giderler. Vincent patronun genç ve güzel karısına bebek bakıcılığı yapmakla da görevlendirilirken ortağı suç yaşamına son vermeye karar verir. Gözüpek bir boksör ise nakit karşılığı hile yapmayı redderek şehirden kaçar. Kader bu aykırı tipleri mutheşem bir raslantı sonucu bir araya getirecektir.
Die Hard 1988 full hd izle 720p izle

Zor Ölüm - Die Hard (1988)

8.2 IMDB Puanı 8.2
    
 2 saat 11 dakika


  Yönetmen: John McTiernan
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Gerilim
Vizyon: 1 Ocak 1990
Oyuncular: Bruce Willis, Alan Rickman, Bonnie Bedelia, Alexander Godunov, Reginald VelJohnson

Bruce Willis Los Angeles'a Noel tatilini ayrı olduğu karısıyla geçirmeye gelen New York şehri polisi dedektif John McClane'i oynuyor. Fakat McClane karısının ofis partisinin başlamasını beklerken teröristler binanın kontrolünü ele geçirir. Teröristlerin lideri Hans Gruber (Alan Rickman) ve onun zalim yardakçısı (Alexander Godunov) rehineleri bir araya toplarken McClane kimseye görünmeden kaçar. Yanında yanlızca bir silahı ve cesareti olan McClane tek kişilik savaşını başlatır.
The Sixth Sense 1999 full hd izle 720p izle

Altıncı His - The Sixth Sense (1999)

8.1 IMDB Puanı 8.1
    
 1 saat 47 dakika


  Yönetmen: M. Night Shyamalan
Ülke: ABD
Tür: Dram, Gizem, Gerilim
Vizyon: 4 Şubat 2000
Oyuncular: Bruce Willis, Haley Joel Osment, Toni Collette, Olivia Williams, Trevor Morgan

Sekiz yaşında bir çocuk olan Cole Sear karanlık güçlerin etkisi altındadır. Zaman zaman hayaletler tarafından ziyaret edilen bu çocuk, gölgelerin arasından ortaya çıkıveren hayaletlerle kendi iradesi dışında bağlantılar kurmakta ve bu durumdan çok korkmaktadır. Kendisinde normal ötesi bir takım güçlerin var olduğunun farkına varan küçük çocuk bunların sebebini anlayamadığı gibi çektiği acıları da çocuk psikoloğu Malcolm Crowe'un dışında hiç kimseye anlatamamaktadır. Ancak küçük hastasındaki doğaüstü yeteneklerin gerisindeki esrar perdesini aralamaya çalışan psikoloğun çalışmaları ilerledikçe her ikisinde de bir takım korkutucu ve açıklanamaz gelişmeler başlayacaktır.
Sin City 2005 full hd izle 720p izle

Günah Şehri - Sin City (2005)

8.0 IMDB Puanı 8.0
    
 2 saat 4 dakika


  Yönetmen: Frank Miller
Ülke: ABD
Tür: Suç, Gizem, Gerilim
Vizyon: 15 Temmuz 2005
Oyuncular: Frank Miller, Jessica Alba, Devon Aoki, Alexis Bledel, Powers Boothe, Cara D. Briggs, Jude Ciccolella, Rosario Dawson, Benicio Del Toro, Michael Clarke Duncan, Tommy Flanagan, Carla Gugino, Josh Hartnett, Rutger Hauer, Michael Madsen, Brittany Murphy, Bruce Willis, Elijah Wood, Clive Owen, Mickey Rourke

Frank Miller'ın aynı isimli çizgi romanından uyarlanan film; kendini bir hilkat garibesi şekilde düşünen buna rağmen epeyce kuvvetli hatta yenilmez bir sokak savaşçısı olan gizli romantik Marv, özel dedektif Dwight, çabalarının yetersiz kalacağını bilse de, pislik yuvası halini almış olan şehri temizlemeye çalışan idealist, cesur, gözüpek polis memuru Hartigan ve onların maceralarını anlatıyor.

Olaylar asıl adı Basin olan ama her türlü suçun olayı adliyeden sayılması sebebiyle "Günah Şehri" diye anılan hayali bir mekanda geçmektedir. Marv ve Dwight alışageldiğimiz "kahraman" tiplemelerine tam olarak uymasalar da alıştığımız gibi kötü adamlara karşı amansız bir savaş vermekteler. Hartigan ise bataklıkta açan bir çiçek misali dürüst ve namuslu birisidir. Bu 3 kahraman, gücünü farklı kuvvetlerden almaktadır.Marv intikam, Dwight merhamet ve aşk, Hartigan ise dürüstlük.

Film, bir çok çizgi roman uyarlamasından beklenen, izleyicide 'çizgi roman okuyor hissi bırakma' tekniğini son derece başarılı bir biçimde kullanmış hatta bu hissin uyanması için bazı şeylerden feragat dahi etmiştir. Buna en iyi örnek olarak da filmin büyük bir çoğunluğunun siyah-beyaz olmasını verebiliriz. Bazı renkleri kullanarak olaylara ve kişilere harika vurgular yapılmış ve o sahnenin seyircide değişik etkiler bırakması hedeflenmiştir. Bu iş için özellikle kırmızı, yeşil ve sarı renkler kullanılmıştır.

Filmin kadrosu da bir yıldızlar geçidi. Marv rolünde Mickey Rourke, Hartigan rolünde Bruce Willis, Dwight rolünde Clive Owen,Kevin rolünde Elijah Wood (harika bir seçim), Bob rolünde Michael Madsen, Jackie Boy rolünde Benicio Del Toro, Nancy rolünde Jessica Alba oynamaktalar.Yönetmenliği ise Robert Rodriguez ve Frank Miller yapmış.Bazı sahnelerin çekiminide Quentin Tarantino üstlenmiş.
Twelve Monkeys 1995 full hd izle 720p izle

12 Maymun - Twelve Monkeys (1995)

8.0 IMDB Puanı 8.0
    
 2 saat 9 dakika


  Yönetmen: Terry Gilliam
Ülke: ABD
Tür: Gizem, Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon: 31 Mayıs 1996
Oyuncular: Joseph Melito, Bruce Willis, Jon Seda, Michael Chance, Vernon Campbell, Brad Pitt, Madeleine Stowe

1997’de ortaya çıkan bir virüs, 5 milyar insanın ölümüne yol açar. Çok az sayıda insan, yer altına çekilip virüsten korunmayı başarır. Kurtulanlar, çözüm bulabilmek için bir zaman makinesi geliştirirler. Henüz test aşamasında olan cihazı kullanmak üzere, mahkumlardan James Cole’u seçerler.

Cole, ilk denemesinde yanlış bir tarihe gider. Başarılı olan ikinci denemesi sonucunda, kendisini 1990’da bir akıl hastanesinde bulur. Burada psikiyatrist Kathryn Railly ve çılgın oda arkadaşı Jeffrey Goines ile tanışır. Goines’un virüsün yayılmasında kilit rol oynadığından şüphelenen Cole, tekrar zaman yolculuğu yaparak birkaç yıl ileri gider. Ona inanmaya başlayan Dr. Railly’nin de yardımıyla Goines’un bu virüsü yaymasını engellemeye çalışan Cole, kendisini karmaşık olayların içinde bulur.
Moonrise Kingdom 2012 full hd izle 720p izle

Yükselen Ay Krallığı - Moonrise Kingdom (2012)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    
 1 saat 34 dakika


  Yönetmen: Wes Anderson
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram, Romantik
Vizyon: 25 Mayıs 2012
Oyuncular: Edward Norton, Bruce Willis, Bill Murray, Harvey Keitel, Tilda Swinton, Jared Gilman, Kara Hayward

Samimi ve içten aile hikayeleri ile kendi hatırı sayılır derecede bir hayran kitlesi oluşturan Amerikalı bağımsız filmlerin yönetmeni Wes Anderson'ın yeni filmi Moonrise Kingdom, birbirinden ünlü oyunculardan oluşan kadrosu ile yine yönetmenin kendine has tarzını anlatan bir film. Senaryosunu Wes Anderson ve Roman Coppola'nın birlikte yazdığı film, küçük bir kasabadan kaçan genç aşıkları ve onları bulmak için seferber olan kasaba halkının maceralarını anlatıyor.

Moonrise Kingdom, 2012 Cannes Film Festivali'nin açılış filmi.
Lucky Number Slevin 2006 full hd izle 720p izle

Şanslı Slevin - Lucky Number Slevin (2006)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    
 1 saat 50 dakika


  Yönetmen: Paul McGuigan
Ülke: Almanya, ABD
Tür: Suç, Dram, Gizem
Vizyon: 21 Nisan 2006
Oyuncular: Josh Hartnett, Bruce Willis, Lucy Liu, Morgan Freeman, Ben Kingsley

Slevin'in (JOSH HARTNETT) hayatı hiç iyi gitmemektedir: Yaşadığı binanın mühürlenmesine karar verilmiştir; bir soyguncuya kimliğini kaptırmıştır; ve kız arkadaşını başka bir erkekle yakalamıştır. Los Angeles'tan ve sorunlarından bir süreliğine kurtulmak için arkadaşı Nick Fisher'ın New York'taki dairesinin anahtarını alır. Ama kötü talihi peşini bırakmayacak, işler daha da sarpa saracaktır.

Haham (SIR BEN KINGSLEY) ve Patron (MORGAN FREEMAN) New York'un yer altı suç dünyasının iki saygın ve korku uyandıran mafya babasıdır. Bir zamanlar ortak olan iki adam şimdi birbirlerinin en büyük düşmanıdırlar ve operasyonlarını aynı caddede karşılıklı malikanelerinden yürütmektedirler. Ellerinde tuttukları güce rağmen, paranoyanın esiridirler ve son 20 yılda kalelerinden bir kez olsun çıkmamıştırlar.
The Fifth Element 1997 full hd izle 720p izle

Beşinci Element - The Fifth Element (1997)

7.7 IMDB Puanı 7.7
    
 2 saat 6 dakika


  Yönetmen: Luc Besson
Ülke: Fransa, ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu
Vizyon: 10 Ekim 1997
Oyuncular: Bruce Willis, Gary Oldman, Ian Holm, Milla Jovovich, Chris Tucker

23. yüzyılda New York. Dünya yok olmanın eşiğindedir. Her 5000 yılda bir geri dönerek yaşamı yok etmeye çalışan şeytani güç, bir gezegen biçiminde hızla dünyaya yaklaşmaktadır. Tek kurtuluş beşinci güç olarak adlandırılan, kimsenin ne olduğunu bilmediği elementin dünyaya ulaşmasıdır. Bunu başaracak tek kişi eski bir asker olan taksi şoförü Korben Dallas'tır. Ancak onun ilgilenmesi gereken mükemmel güzellikte bir yaratık vardır.
Die Hard: With a Vengeance 1995 full hd izle 720p izle

Zor Ölüm 3 - Die Hard: With a Vengeance (1995)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 2 saat 11 dakika


  Yönetmen: John McTiernan
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Vizyon: 27 Ekim 1995
Oyuncular: Bruce Willis, Jeremy Irons, Samuel L Jackson, Graham Greene, Colleen Camp, Samuel L. Jackson

Dedektif John McClane herşeyi görüp geçirdiğini sanmaktadır. Artık New York'tadır ve kendini güvencede hissetmektedir. Hayatında karşılaştığı en son olağanüstü düşmanıyla karşı karşıya gelmeyi beklediği en son yer New York'tur. Ama Simon adındaki bir dahi, McClane ve New York şehrini çok tehlikeli bir oyunun içine itmek üzeredir. McClane yeterince kötü günler geçirmiştir ama Simon'a göre geçireceği kötü bir gün daha vardır...
Looper 2012 full hd izle 720p izle

Tetikçiler - Looper (2012)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    
 1 saat 59 dakika


  Yönetmen: Rian Johnson
Ülke: ABD, Çin
Tür: Aksiyon, Suç, Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon: 12 Ekim 2012
Oyuncular: Joseph Gordon-Levitt, Bruce Willis, Emily Blunt, Paul Dano, Noah Segan

Gelecekte geçen aksiyon gerilim filmi Looper'da, zaman yolculuğu icat edilmiştir ancak yasadışıdır ve sadece karaborsada mevcuttur. Mafya birinden kurtulmak istediği zaman, o kişiyi 30 yıl öncesine gönderir. O zaman devreye Joe (Joseph Gordon-Levitt) gibi kiralık bir katil girer ve işi gerçekleştirir. Joe gittikçe zenginleşmektedir. Hayat güzeldir ta ki mafya Joe'nun gelecekteki halinin (Bruce Willis) geçmişe gönderilerek öldürülmesine karar verene kadar...

Filmin senaristi ve yönetmeni Rian Johnson'dır. Filmin diğer oyuncuları arasında Emily Blunt, Paul Dano ve Jeff Daniels da bulunmaktadır. Ram Bergman ve James D. Stern ise filmin yapımcılığını üstlenmiştir..
Live Free or Die Hard 2007 full hd izle 720p izle

Zor Ölüm 4.0 - Live Free or Die Hard (2007)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 2 saat 8 dakika


  Yönetmen: Len Wiseman
Ülke: ABD, İngiltere
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Vizyon: 28 Haziran 2007
Oyuncular: Bruce Willis, Timothy Olyphant, Justin Long, Maggie Q, Cliff Curtis

Geçen yıllarda artık yaşlanmaya başlayan polis memuru John McClane (Bruce Willis), karısından boşanmış ve alkol tedavisi görmektedir. Artık polis departmanında çalışmayan McClane, devlete bağlı bir güvenlik biriminde tehlikeli bilgisayar korsanlarını takip etmektedir. Matt Foster (Lustin Long)isimli genç bir korsanı tutuklamak için yolda olduğu bir sırada, trafiğin içinde sıkışmış durumda iken, terörist saldırıların modern bir versiyonunu ilk elden yaşar. Greg Pope (Timothy Olyphant) tarafından yönetilen bir bilgisayar korsanları çetesi, Amerika'nın bilgisayar altyapı unsurlarına saldırıp, işe trafik ışıklarından başlayarak sistemleri teker teker kapatmaktadırlar. Bankalar arası bilgisayar ağlarına ve borsaya da müdahale ettikten sonra, Amerika'nın ekonomisi çökmeye başlamıştır. Her zamanki gibi McClane, bütün bu olayların ortasında kalıvermiştir. Görünüşe göre yeni tutukladığı Matt, teröristlerin tam olarak ne yapmak istediklerini ve amaçlarına ulaşmak için hangi adımları atmaları gerektiğini anlayabilecek kadar parlak bir zekaya sahiptir. Sofistike suçlular, ülkeyi dizlerinin üzerine çöktürmek için neredeyse kusursuz bir plana sahiptirler; fakat eski moda bir polis ve zeki bir bilgisayar cambazının işleri çözmeye çalışacaklarını akıl edememişlerdir. Bütün ulus çöküp dağılmadan önce, McClane ve Foster ikilisinin teröristlerin ne yapmaya çalıştıklarını anlayıp, bir an önce onlara ulaşıp durdurmaları gerekmektedir.
Unbreakable 2000 full hd izle 720p izle

Ölümsüz - Unbreakable (2000)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    

  


Yönetmen: M. Night Shyamalan
Ülke: ABD
Tür: Dram, Gizem
Vizyon:
Oyuncular: Bruce Willis, Robin Wright, Samuel L. Jackson

Tüm yolcuların hayatlarını kaybettiği büyük tren kazasından kurtulabilen tek kişi David Dunn (Bruce Willis) olur. İşin daha da ilginç yanı Dunn'ın tek bir çizik bile almadan bu kazayı atlatmış olmasıdır. Bu mucizevi durum tüm insanların ilgisini çeker, en başta da bir çizgi roman müptelası ve koleksiyoncusu olan Elijah Price'ın... Price David Dunn'la tanışmak ister ve bu amacına ulaştığında ona bu kazayla ve bu gibi kazalardan nasıl kurtulduğuyla ilgili gizemli bir teoriden bahseder. Dunn'a başlarda gerçek dışı gelen bu teori zamanla kendini keşfetmeye giden yolun ilk adımı olacaktır. M. Night Shyamalan'ın yönettiği Unbreakable - Ölümsüz 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Red 2010 full hd izle 720p izle

Hızlı ve Emekli - Red (2010)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 1 saat 51 dakika


  Yönetmen: Robert Schwentke
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Komedi, Gerilim, Suç
Vizyon: 15 Ekim 2010
Oyuncular: Bruce Willis, Mary-Louise Parker, Heidi von Palleske, Jefferson Brown, Karl Urban, Helen Mirren, Morgan Freeman

Emekli CIA ajanı Frank Moses artık sakin bir emekli hayatı yaşıyordur. Fakat bir gün karşısına, kendisini tehdit eden ve yüksek teknoloji silahlarla donanmış bir suikastçı çıkar. Artık hayatı tehlikede olan Frank eski takım arkadaşlarını toplar...
Die Hard 2 1990 full hd izle 720p izle

Zor Ölüm 2 - Die Hard 2 (1990)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 2 saat 4 dakika


  Yönetmen: Renny Harlin
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim, Dram
Vizyon: 1 Şubat 1991
Oyuncular: Bruce Willis, Bonnie Bedelia, William Atherton, William Sadler, Reginald VelJohnson

Karlı bir Noel akşamında ülkenin başkentindeki en önemli havaalanı bir grup terörist tarafından gasp edilmiş ve birçok yolcu esir alınmıştır. Militan komandolar tarafından oluşan teröristler, tehlikeli ve düzenbaz bir polis memuru tarafından yönetilmektedir. Ve uyuşturucu şebekesinin başındaki birini adaletten kurtarmak için gelirler. Bütün olasılıklara karşı hazırdırlar; yalnızca bir tanesi hariç; John McClaine, ölümcül bir deja vu hissine sahip görev dışında olan bir polis memuru. Havaalanındaki pistler, ölüm ve yıkım ile doludur ve McClane zamanla yarış halindedir. Karısı ise havada dönüp dolaşan ve çok az benzini kalmış bir uçağın içinde kalmıştır.
The Last Boy Scout 1991 full hd izle 720p izle

Son Görev - The Last Boy Scout (1991)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 1 saat 45 dakika


  Yönetmen: Tony Scott
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Komedi, Suç
Vizyon: 12 Aralık 1991
Oyuncular: Bruce Willis, Damon Wayans, Chelsea Field, Noble Willingham, Taylor Negron

Son Görev macera filmlerinin en güzel karışımı: Tam bir heyecan fırtınası, son derece etkileyici özel efektlere sahip ve aynı zamanda profesyonel Amerikan futbolunun komik yüzünü de seyirciye tanıtıyor. Bruce Willis ve Damon Wayans bu filmde şüpheci bir dedektif ve onuru kırılmış bir futbol oyuncusu olarak biraraya gelip, tuzaklardan kaçıyor, ateş hatlarından geçiyor ve kötü adamları haklıyorlar. İşleri zorlaşınca, onlar da sertleşiyorlar. Onlar oyun oynamak için geldiler. Ve bu maçta da daha sert vuran ve daha hızlı koşanlar kazanacaklar. Set yönetimi de oyuncular kadar tecrübeli: Senarist Shane Black (Cehennem Silahı), yapımcı Joel Silver (Zor Ölüm ve Cehennem Silahı filmleri) ve yönetmen Tony Scott (Top Gun). Willis Wayans ile birlikte, Son Görev'i diğer tüm filmlerden apayrı kılmayı amaç edinmiş bir takım. Siz de hazır durun.
The Whole Nine Yards 2000 full hd izle 720p izle

Komşum Bir Katil - The Whole Nine Yards (2000)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 38 dakika


  Yönetmen: Jonathan Lynn
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Suç
Vizyon: 25 Ağustos 2000
Oyuncular: Bruce Willis, Matthew Perry, Rosanna Arquette, Michael Clarke Duncan, Natasha Henstridge, Amanda Peet, Kevin Pollak

Nicholas Oseransky (Matthew Perry) Montreal'de yaşayan bir dişçidir. Sakin ve huzurlu yaşantısı bir gün evinin bitişiğindeki daireye Jimmy Tudeski'nin (Bruce Willis) taşınması ile allak bullak olur. Jimmy bir kiralık katildir ve onu öldürmek isteyen Chicagolu bir mafya ailesinden köşe bucak saklanmaktadır. Birbirine hiç benzemeyen bu iki adamı kader biraraya getirmiştir: ikisi de öldürülmek istenmektedir. Nicholas kötü bir tesadüf sonucu bulaştığı bu beladan sıyrılmak için ister istemez Jimmy'e yakınlaşır. Mafya artık her ikisinin de peşine düşmüştür.
Red 2 2013 full hd izle 720p izle

Red 2 (2013)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 56 dakika


  Yönetmen: Dean Parisot
Ülke: ABD, Fransa, Kanada
Tür: Aksiyon, Komedi, Suç, Gerilim
Vizyon: 2 Ağustos 2013
Oyuncular: Bruce Willis, John Malkovich, Mary-Louise Parker, Helen Mirren, Anthony Hopkins

Emekli CIA ajanlarının Avrupa'daki düşman avı sürüyor... Eski CIA ajanı Frank Moses emekli olmuştur ve son görevde birlikte çalıştığı arkadaşı Marvin Boggs iddialara göre bu esnada hayatını kaybetmiştir. Bu söylentiler esnasında Frank, kendisinden bir konu hakkında bilgi almaya gelen FBI ajanlarıyla karşılaşır. FBI, yirmi beş yıl önce kullanılan ve o andan itibaren ortadan kaybolan bir nükleer silahla ilgili bilgi toplamaya çalışmaktadır. Nightshade isimli bu görevi araştırmaya ikna olan deneyimli ajanlar, tehlikeli teröristler ve özen ajanlarla mücadele edecekleri bir dünya turuna çıkarlar.

2010 tarihli ve yönetmenliğini Robert Schwentke'nin üstlendiği gişe hiti Red filminin devamı olan yapımda kadroya Bruce Willis ve Mary-Louise Parker'ın yanı sıra Helen Mirren, Anthony Hopkins, Catherine Zeta-Jones ve John Malkovich gibi yıldız isimler eşlik ediyor. Yönetmenliğini Dean Parisot'ın üstlendiği filmin senaryosu ise bu sefer Erich Hoeber ve Jon Hoeber ikilisine ait.
16 Blocks 2006 full hd izle 720p izle

16 Blok - 16 Blocks (2006)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 1 saat 45 dakika


  Yönetmen: Richard Donner
Ülke: Almanya, ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Dram
Vizyon: 17 Mart 2006
Oyuncular: Bruce Willis, Mos Def, David Morse, Jenna Stern, Casey Sander, Cylk Cozart, David Zayas

Epey bunalmış görüntüsüyle hayattan bezdiğini ve yaptığı işten sıkıldığını fazlaca göze çarpan Jack Mosley'e gene kimsenin istemediği bir iş başına kalmıştır. Koruma altındaki çenesi düşük bir tanığı, polis karakolundan yalnızca on altı blok ilerde olan mahkeme salonuna götürmek. Genç adamın gevezeliği tek başına çekilemezken işin içine tanığın mahkemeye çıkmamasını sağlayacak olan mafya üyeleri de girince on altı blokluk yol tam bir kaosa dönecektir.
Tears of the Sun 2003 full hd izle 720p izle

Güneşin Gözyaşları - Tears of the Sun (2003)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 2 saat 1 dakika


  Yönetmen: Antoine Fuqua
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Dram, Gerilim, Savaş
Vizyon: 14 Kasım 2003
Oyuncular: Bruce Willis, Monica Bellucci, Cole Hauser, Eamonn Walker, Johnny Messner, Nick Chinlund, Charles Ingram

Görevine bağlı olarak özel kuvvetlerde görev yapan A.K. Waters yönetimindeki manga, Nijerya ormanlarına özel bir vazife için gönderilirler. Görevleri; burada mahkum kalmış olan doktor Lena Hendricks'i kurtarmaktır. Waters ve komutasındakiler Hendricks'i bulurlar, Fakat Hendricks onlarla beraber gelmek için bir şartı bulunmaktadır. Eğer beraberinde bulunan yetmiş mülteci de onunla beraber kurtarılırsa bulunduğu yerden ayrılmayı kabul eder. Yavaş yavaş doktora duygusal bir yakınlık duymaya başlayan Waters kendine verilen emirleri arka plana itip duygularıyla hareket etmeye başlar.
Armageddon 1998 full hd izle 720p izle

Armageddon (1998)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 2 saat 31 dakika


  Yönetmen: Michael Bay
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon: 28 Ağustos 1998
Oyuncular: Bruce Willis, Billy Bob Thornton, Ben Affleck, Liv Tyler, Will Patton

The Rock gibi muhteşem bir filmin yapımcı ve yönetmenlerinden 1998 yılının en iyi filmi - Armageddon! Bruce Willis (Unbreakable), Ben Affleck (Pearl Harbor), Billy Bob Thornton (Waking Up in Reno), Liv Tyler (That Thing You Do), Steve Buscemi (Big Daddy) ve Will Patton (Gone in 60 Seconds) gibi inanılmaz yetenekli yıldızlardan oluşan bir kadroyu izlemeye hazırlanın. Armageddon'da aksiyon ve maceradan oluşan meteor fırtınası nefesinizi kesecek!
Hostage 2005 full hd izle 720p izle

Rehine - Hostage (2005)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 1 saat 53 dakika


  Yönetmen: Florent-Emilio Siri
Ülke: ABD, Almanya
Tür: Suç, Dram, Gizem
Vizyon: 29 Nisan 2005
Oyuncular: Bruce Willis, Kevin Pollak, Jimmy Bennett, Michelle Horn, Ben Foster

Jeff Talley, Los Angeles polisine bağlı olarak çalışan ve rehineler için arabuluculuk yapan bir polistir. Ancak günün birinde işler ters gidip bir çocuğu rehin almış bir adamın intiharına ve çocuğu öldürmesine engel olamayınca bunalıma girer ve ufak bir kasabaya tayinini ister.


Karısı ve çocuğunu geride bırakarak geldiği kasabada kaybettiği huzuru arayan Talley'nin başı eskisinden de büyük belalara girer. Bir araba çalmak derdinde olan üç genç, işler karışınca arabanın sahibi olan aileyi rehin almak zorunda kalırlar. Ancak rehin alınan aile de sıradan değildir.


Ailenin evinde New York'un batı yakasının mafya babalarından Sonny Benza'nın milyonlarca doları bulunmaktadır ve bunun farkına varan hırsızların elebaşı Mars'ın bu paraları almadan kasabadan ayrılmaya niyeti yoktur. Durumu öğrenen Benza da, Talley'in karısını ve kızını rehin alır ve işler tamamen Talley'nin kontrolünden çıkar. Geldiği sakin kasaba Los Angeles'tan beter bir kabusa dönüşmüştür.
The Expendables 2 2012 full hd izle 720p izle

Cehennem Melekleri 2 - The Expendables 2 (2012)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 1 saat 43 dakika


  Yönetmen: Simon West
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Gerilim
Vizyon: 17 Ağustos 2012
Oyuncular: Sylvester Stallone, Jason Statham, Jean-Claude Van Damme, Jet Li, Dolph Lundgren, Chuck Norris, Bruce Willis, Arnold Schwarzenegger, Terry Crews, Randy Couture, Charisma Carpenter

Cehennem Melekleri Barney Ross (Sylvester Stallone), Lee Christmas (Jason Statham), Yin Yang (Jet Li), Gunnar Jensen (Dolph Lundgren),Toll Road (Randy Couture) ve Hale Caesar (Terry Crews), ekibe yeni katılan Billy the Kid (Liam Hemsworth) ve Maggie (Yu Nan) ile birlikte Mr. Church (Bruce Willis) liderliğinde yeniden bir araya geliyorlar; fakat bu sefer mesele biraz kişisel. Zira basit bir hesaplaşma, aralarından birinin öldürülmesiyle sonuçlanınca, intikam almak kaçınılmaz olacak...

İkinci filmde yönetmen koltuğuna Stallone yerine Simon West otururken, senaryoda Dave Callaham ve Sylvester Stallone'nin imzası var. Kadrosunda Arnold Schwarzenegger, Jean-Claude Van Damme,Chuck Norris, Terry Crews, Mickey Rourke, Dolph Lundgren gibi aksiyon sinemasının gözde yıldızlarını da barındıran film Amerika'da 17 Ağustos 2012'de vizyona girecek.
Sin City: A Dame to Kill For 2014 full hd izle 720p izle

Günah Şehri: Uğruna Ölünecek Kadın - Sin City: A Dame to Kill For (2014)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 42 dakika


  Yönetmen: Frank Miller
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Vizyon: 22 Ağustos 2014
Oyuncular: Juno Temple, Eva Green, Jessica Alba, Joseph Gordon-Levitt, Bruce Willis, Mickey Rourke, Josh Brolin

O sıcak, kuru ve yaprakların kımıldamadığı gecelerden birisi. Insanların terlemesine sebep olan gizli şeyler yaptıran bir gece. Dwight başarısız olduğu olayları ve bütün bunları silebileceği bir şans için her şeyi yapabileceğini düşünüyor. Her şeyini bu uğurda verebilir. Ateşi hissetmek için. Bir defa daha...
Bandits 2001 full hd izle 720p izle

Haydut - Bandits (2001)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 2 saat 3 dakika


  Yönetmen: Barry Levinson
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Suç, Dram
Vizyon: 14 Aralık 2001
Oyuncular: Bruce Willis, Billy Bob Thornton, Cate Blanchett, Troy Garity, Brían F. O'Byrne, Stacey Travis, Bobby Slayton

Hapishane kaçkını Joe (Willis) ve hastalık hastası arkadaşı Terry (Thornton)
banka memurunu geceden rehin alıp ertesi sabah ona işine kadar eşlik etmek suretiyle ilginç bir soygun tekniği geliştirmiştir. Medya onların üzerine odaklanır ve marifetlerini de bir parça abartır, ancak iki ahbapçavuşun tek derdi yeterli miktarda parayı toparlayıp Meksika'ya kaçmak, burada özgür ve yasalara saygılı bir hayat sürmektir.

Fakat Kate Wheeler adlı bir ev kadınının (Blanchett) arabasıyla Terry'e çarpması, planları değiştirir. Rehin almak zorunda kaldıkları bu kadın, zamanla ikilinin suç dolu serüvenine ortak olur. Kate, bir anlamda aradığı değişikliği bulmuş ve monoton hayatından kurtulmuştur bu sayede. Hem haydutlar ona, hem de o haydutlara aşık olmuştur - evet, her ikisine birden... Çünkü ancak birbirlerini tamamladıklarında ideal bir sevgili etmektedir Joe ve Terry...
Death Wish 2018 full hd izle 720p izle

Öldürme Arzusu - Death Wish (2018)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 47 dakika


  


Yönetmen: Eli Roth
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Dram
Vizyon: 16 Mart 2018
Oyuncular: Elisabeth Shue, Vincent D'Onofrio, Bruce Willis, Dean Norris, Mike Epps, Kimberly Elise, Alex Zelenka

Klasik Death Wish'in filminin yeniden çevrimi olan film, ailesine yapılan bir saldırının ardından kişisel adaletini sağlamak adına önüne çıkan her engeli alaşağı etmeye ant içmiş olan Paul Kersey'nin hikâyesini anlatıyor.
Last Man Standing 1996 full hd izle 720p izle

Son Adam - Last Man Standing (1996)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 1 saat 41 dakika


  Yönetmen: Walter Hill
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Dram, Gerilim, Western
Vizyon: 3 Ocak 1997
Oyuncular: Bruce Willis, Bruce Dern, William Sanderson, Christopher Walken, David Patrick Kelly, Karina Lombard, Ned Eisenberg

Sheriff Ed Galt, Joe Monday ve John Smith içki yasağı günlerinde, ahlaksız birer silahşördürler. John Smith'in yaptığı işler onu Teksas'taki Jericho kasabasına sürükler. Burası yabancıları kucaklayan ve umut vaadeden bir kasaba olarak bilinmektedir. Oysa John vardığında, Jericho'yu, iki rakip çetenin sokak savaşları sürdürdüğü ve masum insanların yarısından çoğunun terkettiği bir hayalet kasaba olarak bulur.
Bunu bir fırsat olarak görür ve iki taraflı oynayarak, kendisine kiralık bir silahşör olarak iyi bir para ve şan kazanma hevesiyle hareket eder. Oysa giderek tek başına kalacak ve hayatını kurtarmak en önemli gaye haline gelecektir.
The Jackal 1997 full hd izle 720p izle

Çakal - The Jackal (1997)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 2 saat 4 dakika


  Yönetmen: Michael Caton-Jones
Ülke: ABD, İngiltere, Fransa, Almanya, Japonya
Tür: Aksiyon, Macera, Suç, Gerilim
Vizyon: 16 Ocak 1998
Oyuncular: Bruce Willis, Richard Gere, Sidney Poitier, Diane Venora, Mathilda May, J.K. Simmons, Richard Lineback

Çakalın öykü akışındaki esas unsur, FBI Başkan Yardımcısı Carter Prestn, (Sidney Poiter) yer 6 teşkilat üyesi Irlandalı Declan Mulqueen (Richard Gere) ve Rus istihbarat görevlisi Valentina Koslova (Diane Gere) arasında kurulan zoraki bir ittifaktır.Çakal (Bruce Willis) takma adıyla ün salmış geçen yüzyılın en acımasız teröristinin izini sürmek amacıyla biraraya gelmişlerdir. Birbirlerine karşı tam anlamıyla yabancı olan bu üçül, zamanla hayatta kalabilmek amacıyla birbirlerine destek olmak zorundadırlar. Birbirlerine güvenmek ve aralarında sıkı bir işbirliği bulunması gerektiğini anlarlar.

Peşlerinde oldukları bu esrarengiz katilin geride bıraktığın elektronik ipuçlarının peşine düşerler. Tıpkı korku almış bir tazı gibi... Fakat her defasında bu ipuçları onlara hiçbir fayda sağlayamaz. Bu arada geriye sayım hızla devam etmekte. Çakal söylediği terör eylemini gerçekleştirmek için olanca gücüyle çalışmaktadır. Çakalın Günü Filminde de Benzer bir konu işlenmiş fakat o film bu kadar heyecan ve gerilim dolu olmamıştır.
The Siege 1998 full hd izle 720p izle

Kuşatma - The Siege (1998)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 56 dakika


  Yönetmen: Edward Zwick
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Dram
Vizyon: 2 Nisan 1999
Oyuncular: Denzel Washington, Annette Bening, Bruce Willis, Tony Shalhoub, Sami Bouajila, Ahmed Ben Larby, Mosleh Mohamed

Çağımız dünyasının en büyük korkusu ve paniği gün gelip terörizmin insan varlığını tehdite sokmasıdır. Şubat 1993 ise Dünya Ticaret Merkezine konulan bomba ile bu konudaki bütün haklılığın yitirilmesi anlamına gelmektedir. Artık ABD hükümeti yalnızca New Yorkun değil, dünyanın tüm büyük merkezlerindeki olası olaylar karşısında yegane sorumlu durumundadır.

1997de ise hem hükümetin hem de kanun koyucu tüm kişilerin konu üzerinde durmasını sağlayacak bir yıl olmuştur.
Surrogates 2009 full hd izle 720p izle

Suretler - Surrogates (2009)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 29 dakika


  Yönetmen: Jonathan Mostow
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon: 25 Eylül 2009
Oyuncular: Bruce Willis, Radha Mitchell, Rosamund Pike, Boris Kodjoe, James Francis Ginty, James Cromwell, Ving Rhames

BI ajanları Ajan Greer ve Ajan Peters bir üniversite öğrencisinin gizemli cinayetini araştırmaktadır. Bu öğrenci, şahısların kendilerinin kusursuz robot versiyonlarını sahip olmalarını sağlayan yüksek teknoloji ürünü suret olgusunun yaratıcısı olan kişiyle bağlantılıdır. sıhhatli, iyi görünümlü ve uzaktan kumandalı makineler olan suretler, kişilerin yerini almakta ve böylece kişilerin evlerinin rahat ve güvenli ortamından çıkmadan dışarıdaki hayatı yaşamalarına imkan tanımaktadır. Cinayet beraberinde yanıt arayışını getirir: Maskelerle dolu bir dünyada kim gerçektir ve kime güvenebilirsiniz? Terminator üç: Makinelerin Yükselişi ve U-571 bu gibi filmlerin yönetmeni Jonathan Mostow çizgi romanı beyazperdeye aktardı.
Hart's War 2002 full hd izle 720p izle

Şeref Ve Cesaret - Hart's War (2002)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 2 saat 5 dakika


  Yönetmen: Gregory Hoblit
Ülke: ABD
Tür: Dram, Savaş
Vizyon: 7 Haziran 2002
Oyuncular: Bruce Willis, Colin Farrell, Terrence Howard, Cole Hauser, Marcel Iures, Linus Roache, Vicellous Reon Shannon

Albay William McNamara esir düşmüş ve bir Alman toplama kampına gönderilmiştir. Ama en üs rütbeli Amerikan askeri olduğu için kampdaki diğer Amerika'lıları yönetmekte ve gurur duygusunun çok kolay bir şekilde ayaklar altına alınabildiği bir ortamda askerlerin gururlarını ayakta tutmaya çalışmaktadır. Bir asker olarak görevini asla aklından çıkarmayan McNamara düşmana geri saldıracağı zamanı beklemektedir.Kampta gerçekleşen bir cinayet riskli planını uygulamaya koyma şansı verir. Yapılacak dava sırasında kampın yöneticisi Albay Visser ve diğer Alman askerlerin meşguliyetinden faydalanarak bir kaçış düzenlemeyi ve yakındaki silah fabrikasını havaya uçurmayı planlamaktadır.
Assassination of a High School President 2008 full hd izle 720p izle

Lise Ateşi - Assassination of a High School President (2008)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 33 dakika

Yönetmen: Brett Simon
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Suç, Gizem
Vizyon: 17 Ocak 2008
Oyuncular: Mischa Barton, Reece Thompson, Bruce Willis, Michael Rapaport, Kathryn Morris

Lisede ikinci sınıf öğrencisi olan Bobby Funke, okul gazetesinde muhabirlik yapmaktadır. Sosyal yetenekleri çok gelişmemiş olan Bobby'ye gazetecilik okul hiyerarşisinde bir kazanım henüz getirmemiştir. Bununla birlikte Bobby sınıfnın en umut vaat eden öğrencisidir.

Okul bitirme sınavlarına yaklaşılırken, sınav soruları çalınır. Bunu araştıran Bobby olayın çok daha karmaşık olduğunu öğrenir. Bu bilgi onu okulun en popüler öğrencisi yapacaktır...
Mercury Rising 1998 full hd izle 720p izle

Şifre Merkür - Mercury Rising (1998)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 1 saat 51 dakika


  Yönetmen: Harold Becker
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Dram
Vizyon: 5 Haziran 1998
Oyuncular: Bruce Willis, Alec Baldwin, Miko Hughes, Chi McBride, Kim Dickens, Robert Stanton, Bodhi Elfman

Amerikan hükümeti çözülmesi nerdeyse imkanı olmayan bir şifre geliştirmiştir. Ne var ki dokuz yaşında otistik bir çocuk şifreyi çözmeyi başarır. Ve ulusal güvenlik birimlerine mensup bir albayın hedefi durumuna gelir. FBI ajanı Arthur Jeffries (Bruce Wills) vicdanının sesini dinleyerek, annesi ve babası öldürülmüş olan çocuğu koruma altına alır.

Adamımız koruma altına aldığı çocukla beraber baştan sona bir kovalamacanın içine giriyor. Nicholas Kudrow (Alec Baldwin) ise, şifreyi değiştirmek yerine onu çözen çocuğu yok etmeyi savunmaktadır.
The Kid 2000 full hd izle 720p izle

İçimdeki Çocuk - The Kid (2000)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 1 saat 44 dakika


  Yönetmen: Jon Turteltaub
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Aile, Fantastik
Vizyon: 9 Şubat 2001
Oyuncular: Bruce Willis, Spencer Breslin, Emily Mortimer, Lily Tomlin, Jean Smart, Chi McBride, Daniel von Bargen

İmaj danışmanlığı yapan Russ Duritz'in "Bruce Willis" esrarlı bir olayın ardından sekiz yaşında olan haliyle tanışmasıyla hayatı altüst olur .

Küçük Rusty "Spencer Breslin" tatlı bir çocuktur fakat ara ara sergilediği beceriksizlik ve sakarlıklarıyla Russ'a geçmişiyle alakalı acı dolu hatıraları tekrar yaşatmaktadır. Zira 40 yaşına geldiğinde saygın bir meslek ve hayat sahibi olan Russ'un çocukluğu sanıldığı kadar sorunsuz geçmemiştir.
Billy Bathgate 1991 full hd izle 720p izle

Billy Bathgate (1991)

5.9 IMDB Puanı 5.9
    
 1 saat 46 dakika


  Yönetmen: Robert Benton
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Dram
Vizyon: 1 Kasım 1991
Oyuncular: Dustin Hoffman, Nicole Kidman, Loren Dean, Bruce Willis, Steven Hill

Billy Bathgate...
Film 1930 lu yıllar da geçer . Loren (Dustin Hoffman) kıvrak zekası ve olaylara çözüm üretme konusunda ki başarısı ile Hollanda asıllı olan ve New York un en azılı gangasterlerinden Schultz'un gözüne girer bu arada Schultz'un sevgilisi olan (Nicole Kidman ) ile aralarında bir yakınlaşma doğar. Kadro itibarı ile çok zengin konu itibarıyla sürükleyici bir gangester ,mafya filmi. Film de Dustin Hoffman, Nicole Kidman ,Bruce Willis'i değişik rollerde izleyebiliriz.
G.I. Joe: Retaliation 2013 full hd izle 720p izle

G.I. Joe: Misilleme - G.I. Joe: Retaliation (2013)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 1 saat 50 dakika


  Yönetmen: Jon M. Chu
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon: 29 Mart 2013
Oyuncular: Dwayne Johnson, Bruce Willis, Channing Tatum, Adrianne Palicki, Ray Stevenson

G.I. Joe efsanesi 2012'de yine zorlu görevlerle geri dönüyor. Ekip bu sefer dünyayı hakimiyeti altına almayı hedefleyen Zartan ve onun adın çalışanlar ve Zartan'ın etkisi altına giren dünya liderleriyle zorlu bir mücadeleye giriyor....

Stephen Sommers'ın 2009 yılında çektiği gişe filmi G.I. Joe: Kobra’nın Yükselişi (G.I. Joe - Rise of Cobra) filminden bayrağı devralan Jon Chu başrollere Dwayne Johnson, Channing Tatum ve Ray Park'ı taşırken, kadroya Bruce Willis, Ray Stevenson, Adrianne Palicki, Jonathan Pryce, Lee Byung-hun, Elodie Yung gibi yıldızlar eşlik ediyor...
Look Who's Talking 1989 full hd izle 720p izle

Bak Şu Konuşana - Look Who's Talking (1989)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 1 saat 33 dakika


  Yönetmen: Amy Heckerling
Ülke: ABD
Tür: Komedi
Vizyon: 1 Ağustos 1990
Oyuncular: John Travolta, Kirstie Alley, Olympia Dukakis, George Segal, Abe Vigoda, Bruce Willis, Twink Caplan

Mollie(Kristie Alley) bekar bir annedir ve kendisine uygun bir erkek arkadaş aramaktadır. Erkek çocuğu Mikey'in ise daha iyi bir fikri vardır. Annesinin tanıştığı erkekler içinde hangisinin daha iyi bir baba olacağına karar vermeye çalışmaktadır. Tabii annesine kendisini anlatabilirse...Ve karşısına bir gün James(John Travolta) çıkar...
Hudson Hawk 1991 full hd izle 720p izle

Sevimli Hırsız - Hudson Hawk (1991)

5.7 IMDB Puanı 5.7
    
 1 saat 40 dakika


  Yönetmen: Michael Lehmann
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Komedi
Vizyon: 1 Eylül 1991
Oyuncular: Bruce Willis, Danny Aiello, Andie MacDowell, James Coburn, Richard E. Grant, Sandra Bernhard, Donald Burton

Hudson Hawk lakaplı meşhur hırsız Eddie Hawkins 10 senedir yatmakta bulunduğu cezaevinden çıkarken kendine hayatının geri kalanını dürüst bir vatandaş olarak geçireceğine söz verir. Lakin 2 uçuk milyoner olan Darwin ve Minevra Sunflower, Eddie'den Leonardo Da Vinci'nin 3 eserini çalmasını isterler. Eddie'nin bu teklifi geri çevirme şansı bulunmamaktadır, sebebi ise Mayflower'lar onu şayet işbirliği yapmazsa yakın arkadaşı Tommy'i öldürmekle tehtit ederler.

Filmin başında gördüğümüz sekanslarda Leonardo Da Vinci kurşunu bronza çevirecek bir alet üstünde çalışmaktadır. Ama Vinci'nin ufak bir hatası aletin kurşunu bronz yerine altına çevirmeye başlamasına sebep olur. Bu buluşun yanlış ellere düştüğünde ne kadar tehlikeli olabileceğini tahmin eden Vinci, aletin 3 parçasını 3 ayrı eserinin içine saklamaya karar verir.

Mayflower'ların niyeti ise Eddie'ye bu üç eseri çaldırmak ve elde ettikleri altınlarla dünyanın finansal sistemini yerle bir etmektir...
Perfect Stranger 2007 full hd izle 720p izle

Kusursuz Yabancı - Perfect Stranger (2007)

5.7 IMDB Puanı 5.7
    
 1 saat 49 dakika


  Yönetmen: James Foley
Ülke: ABD
Tür: Suç, Dram, Gizem
Vizyon: 20 Nisan 2007
Oyuncular: Halle Berry, Bruce Willis, Giovanni Ribisi, Richard Portnow, Gary Dourdan, Florencia Lozano, Nicki Aycox

Araştırmacı gazeteci Rowena Price (Halle Berry) arkadaşının öldürülmesinin güçlü reklam müdürü Harrison Hill'le (Bruce Willis) bağlantılı olabileceğini öğrenince, iş arkadaşı Miles Haley'nin (Giovanni Ribisi) yardımıyla, kimlik değiştirir. Bir yandan Hill'in şirketinde geçici sekreter Katherine olarak çalışırken, bir yandan da Hill'in internet üzerinden flört ettiği Veronica olur. Rowena, böylece avının etrafını dört bir yandan sarar, ama keşfettiği tek şey kimlik değiştirenin sadece kendi olmadığıdır.
Fire with Fire 2012 full hd izle 720p izle

Ateş ile Yangın - Fire with Fire (2012)

5.7 IMDB Puanı 5.7
    
 1 saat 37 dakika


  Yönetmen: David Barrett
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Dram
Vizyon: 31 Ağustos 2012
Oyuncular: Josh Duhamel, Rosario Dawson, Bruce Willis, Vincent D'Onofrio, 50 Cent

Yorucu bir günün ardından itfaiyeci Jeremy Coleman (Josh Duhamel) ve iş arkadaşları gün sonunda bir şeyler içmeyi kararlaştırırlar. Jeremy biraz daha alkol almak üzere markete girdiğinde tesadüfen tezgahtarın neo-nazi Hagan'ın (Vincent D'Onofrio) ellerinde acımasızca öldürülüşüne tanık olur. Jeremy canını zor bela kurtardıktan sonra Hagan'ın son suçunu öğrenen Dedektif Mike Cella (Bruce Willis) vaka ile ilgilenmeye başlar. Hagan tutuklanır ve Jeremy onu teşhis eder ancak Hagan çift taraflı aynanın arkasında duranın Jeremy olduğunu bildiğini onun adını ve adresini telaffuz ederek gösterir.
Jeremy, duruşma öncesinde tüm kariyerini tanık koruma programı için feda etmek zorunda kalır. Kariyerini kaybetmenin acısıyla başa çıkmakta zorlanmasına rağmen tanık koruma memuru Talia Durham'la aralarında filizlenen aşkla teselli bulur.
Bir süre sonra, Hagan’ın avukatı duruşmaya haftalar kala müvekkilinin hapisten çıkarılmasını sağlar. Sonuç olarak Jeremy ve Talia'nın hayatları tehlikeye girer. Talia Hagan’ın adamlardan biri tarafından ağır yaralandığında Jeremy tanık koruma programından kaçar ve Long Beach, CA’ya giderek Hagan'ı devirmek üzere rakip çetelerden biriyle işbirliği yapar. Çok geçmeden Jeremy sevdiği kadını korumak amacıyla Hagan'ın adamlarını teker teker yok etmek için işe koyulmak zorunda kalır.
Cop Out 2010 full hd izle 720p izle

Zorlu Takip - Cop Out (2010)

5.6 IMDB Puanı 5.6
    
 1 saat 47 dakika


  Yönetmen: Kevin Smith
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Komedi, Suç
Vizyon: 25 Şubat 2010
Oyuncular: Bruce Willis, Tracy Morgan, Juan Carlos Hernández, Cory Fernandez, Ana de la Reguera

Kıdemli bir New York Polisinin çok değer verdiği beyzbol kartı bir hırsız tarafından çalınır. Kızının düğün masrafları için bu kartı bulması şarttır. Ortağı ile birlikte bu inatçı ikili hırsızın peşine düşerler.
Rock the Kasbah 2015 full hd izle 720p izle

Rock the Kasbah (2015)

5.5 IMDB Puanı 5.5
    
 1 saat 46 dakika


  Yönetmen: Barry Levinson
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Müzik, Savaş
Vizyon:
Oyuncular: Bill Murray, Bruce Willis, Kate Hudson, Zooey Deschanel, Leem Lubany, Arian Moayed, Scott Caan

Film; bir rock menajeri olan Richie Vance?ın müşterisini götürdüğü Afganistan?da sesine hayran olduğu bir kızı, Afganistan?daki bir şarkı yarışmasına hazırlamasını konu ediyor.
The Whole Ten Yards 2004 full hd izle 720p izle

Katil Komşum Geri Döndü - The Whole Ten Yards (2004)

5.5 IMDB Puanı 5.5
    
 1 saat 38 dakika


  Yönetmen: Howard Deutch
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Suç, Gerilim
Vizyon: 16 Nisan 2004
Oyuncular: Bruce Willis, Matthew Perry, Amanda Peet, Kevin Pollak, Natasha Henstridge, Frank Collison, Johnny Messner

Eski bir kiralık katil olan Jimmy 'The Tulip' Tudeski eski hayatından Çok uzakta, Meksika sahilinde sessiz ve huzurlu bir hayat sürdürmektedir. Komşum Bir Katil'in finalinde Jimmy, komşusu ve arkadaşı Nicholas 'Oz' Oseransky, D.D.S. 'nin sağladığı düzmece diş raporu sayesinde, kendini öldü gösterip, hem aralarından iki kişiyi hakladığı Gogolak mafyasını hem de peşindeki federal polisi atlatıp sıyrılmıştır. Güvenli sığınağında, silahını elektrikli süpürge ile değiştirmiş, ev işleriyle ilgilenerek, karısı Jill ile yemek pişirerek, huzurlu bir yaşam sürmektedir. Bu arada kendi içinde onu suç dünyasına sürükleyen kişisel nedenleri düşünmektedir. Karısı Jill ise vahşi erkeği Jimmy'nin temizlemekle uğraştığı tek şeyin deliller olduğu eski günleri özlemle anmaktadır.Beklenmedik bir şekilde, Jimmy'nin geçmişiyle ilgili, davetsiz bir misafir kapısını çalar. Oz, çaresiz bir şekilde, Gogolak tarafından kaçırılmış olan karısı Cynthia'yı onların elinden kurtarmak için Jimmy'nin yardımını dilenmektedir. Jimmy gayet ilgisiz davranır, bu onun sorunu değildir. Jimmy, Oz'dan kurtulmaya bakarken, daha da istenmeyen misafirler ortaya çıkar. Saf diş doktorumuz Oz'u Los Angeles'tan beri takip etmiş olan mafya babası Lazlo Gogolak ve sevimsiz adamları Jimmy'nin bahçesinde biterler. Hapiste olduğu zaman zarfında Lazlo'nun tek düşündüğü şey, Jimmy'yle hesaplaşmak, en sevdiği oğlu Yanni'nin intikamını almak ve bu iş için Oz'un yardımından faydalanmaktı. Jimmy, Oz ve Jill 2000 yapımı Komşum Bir Katil adlı komedi filminin devamı niteliğini taşıyan bu filmde işin sonuna kadar gitmek zorundadır, bunun daha da ötesinde Cynthia'yı kurtarmak ve Lazlo'ya iyi bir ders vermek de gereklidir.
The Bonfire of the Vanities 1990 full hd izle 720p izle

Şenlik Ateşi - The Bonfire of the Vanities (1990)

5.5 IMDB Puanı 5.5
    
 2 saat 5 dakika


  Yönetmen: Brian De Palma
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram, Romantik
Vizyon: 1 Haziran 1991
Oyuncular: Tom Hanks, Bruce Willis, Melanie Griffith, Kim Cattrall, Saul Rubinek, Morgan Freeman, John Hancock

The Bonfire of the Vanities (Türkçe: Şenlik ateşi), Melanie Griffith, Tom Hanks, Bruce Willis, Morgan Freeman ve Kirsten Dunst'ın oynadığı komedi macera filmidir. Film sevdiği karısı ve çocuğu olmasına karşın yeniden de evrenin hakimi lakabına sahip olan bir zenginin karısını aldatması neticesi başına gelenleri konu alıyor. Film bir gazetecinin (Bruce) ağzından anlatılıyor.

Not: Tükçe Dublaj 90'ların Star TV Dublajıdır. Tom Hanks Seslendirme Mehmet Ali Erbil'dir bipsiz Filitresizdir Rahatsız Edici Olabilir...
Marauders 2016 full hd izle 720p izle

Marauders (2016)

5.4 IMDB Puanı 5.4
    
 1 saat 47 dakika


  


Yönetmen: Steven C. Miller
Ülke: Kanada
Tür: Aksiyon
Vizyon:
Oyuncular: Bruce Willis, Christopher Meloni, Dave Bautista, Adrian Grenier, Lydia Hull, Tyler J. Olson, Christopher Rob Bowen

Once Upon a Time in Venice 2017 full hd izle 720p izle

Once Upon a Time in Venice (2017)

5.3 IMDB Puanı 5.3
    
 1 saat 34 dakika


  


Yönetmen: Mark Cullen
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Komedi, Gerilim
Vizyon: 1 Haziran 2017
Oyuncular: Bruce Willis, John Goodman, Jason Momoa, Emily Robinson, Jessica Gomes, Kaleti Williams, Myles Humphus

Fim, köpeği uyuşturucu çetesi tarafından gasp edilen bir özel dedektifin hikayesini sinemaya taşıyor. Willis tarafından canlandırılan dedektif Steve Ford, en yakın dostu Dave ile birlikte küçük Jack Russell cinsi köpeği Buddy?yi uyuşturucu çetesi lideri Spider?ın elinden kurtarabilmek için zorlu bir serüvene atılıyor.
A Good Day to Die Hard 2013 full hd izle 720p izle

Zor Ölüm: Ölmek İçin Güzel Bir Gün - A Good Day to Die Hard (2013)

5.3 IMDB Puanı 5.3
    
 1 saat 38 dakika


  Yönetmen: John Moore
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Vizyon: 15 Şubat 2013
Oyuncular: Bruce Willis, Jai Courtney, Sebastian Koch, Mary Elizabeth Winstead, Julia Snigir

John McClane 20 seneden fazladır New York emniyet güçlerine bağlı olarak hizmet veren ve terörist grupları yok etmesiyle ünlü bir polistir. Bu yüzden de dünyanın dört bir köşesindeki teröristlerin can düşmanıdır. Rus mafya lideri hapisten kaçınca McClane, rotasını Rusya'ya çevirir; Rus yeraltı dünyası ile olan tek bağlantısı ise Komorov adında bir Rus'tur.

Fakat Amerikalıları pek de sevmeyen bu ülkede, gizli görev esnasında karşısında oğlu Jack'i görünce daha da şaşıracaktır. John, oğlunun sandığından daha yetenekli olduğunu ve Rus mafyasını köşeye kıstırmak üzere olduğunu fark eder. Aynı dönemde Sovyet ordu kuvvetleri de kontrolü ele geçirmeye çalışmaktadırlar. Baba-oğul, kaçak mafya liderine karşı sert ve delice bir savaşa girişeceklerdir.

John McClane, Zor Ölüm 5 ile bu sefer Rusya'da! 1998'de başlayan Zor Ölüm (Die Hard) serisinin son halkası olan yapımın yönetmenliğini John Moore üstlenirken, oyuncu kadrosunda demirbaş isim Bruce Willis'in yanı sıra Jai Courtney, Cole Hauser, Sebastian Koch gibi oyuncular da yer alıyor.
Acts of Violence 2018 full hd izle 720p izle

Acts of Violence (2018)

5.0 IMDB Puanı 5.0
    
 1 saat 26 dakika


  


Yönetmen: Brett Donowho
Ülke: İngiltere, ABD
Tür: Aksiyon, Dram
Vizyon: 1 Ocak 2018
Oyuncular: Bruce Willis, Cole Hauser, Shawn Ashmore, Ashton Holmes, Melissa Bolona, Sean Brosnan, Sophia Bush

Nişanlısı insan kaçakçıları tarafından kaçırılan Roman (Ashton Holmes), daha önce asker olan kardeşi ile beraber kaçakçıların peşine düşüp nişanlısını kurtarmaya çalışır.
The Cold Light of Day 2012 full hd izle 720p izle

Gizli Hedef - The Cold Light of Day (2012)

4.9 IMDB Puanı 4.9
    
 1 saat 33 dakika


  Yönetmen: Mabrouk El Mechri
Ülke: ABD, İspanya
Tür: Aksiyon, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Henry Cavill, Verónica Echegui, Bruce Willis, Sigourney Weaver, Joseph Mawle

Will Shaw ailesiyle İspanya'ya yat tatiline gider. Fakat yüzmeden döndüğünde tekneyi bomboş bulur. Ailesi bir komplonun parçası olan oldukça usta ajanlar tarafından kaçırılmıştır. Will polisten yardım isterken onların da planın bir parçası olduğunu anlar. Will bir yandan sağ kalmak ve ailesini kurtarmak için kaçarken diğer yandan da şantaj malzemesi olan gizemli bir çantanın peşine düşer.
First Kill 2017 full hd izle 720p izle

İlk Kurşun - First Kill (2017)

4.9 IMDB Puanı 4.9
    
 1 saat 37 dakika


  


Yönetmen: Steven C. Miller
Ülke: Kanada, ABD, İngiltere
Tür: Aksiyon, Gerilim
Vizyon: 1 Eylül 2017
Oyuncular: Bruce Willis, Hayden Christensen, Ty Shelton, Megan Leonard, Gethin Anthony, William DeMeo, Deb G. Girdler

Banka soygununda küçük bir çocuğu rehine olarak tutan bir suçlu ve olayı çözmeye çalışan bir polisin etrafında geçiyor. Bruce Willis filmde orta yaşını geçmiş hırslı ve gözü pek polisi canlandırıyor. Hayden Christensen?i ise çocuğu rehine olarak tutulan ve zamana karşı yarışmak zorunda olan baba rolünde?
Precious Cargo 2016 full hd izle 720p izle

Özel Kargo - Precious Cargo (2016)

4.6 IMDB Puanı 4.6
    

  Yönetmen: Max Adams
Ülke: Kanada
Tür: Aksiyon
Vizyon:
Oyuncular: Bruce Willis, Claire Forlani, Mark-Paul Gosselaar, John Brotherton, Ashley Kirk, Lydia Hull, Daniel Bernhardt

Catch .44 2011 full hd izle 720p izle

Catch .44 (2011)

4.6 IMDB Puanı 4.6
    
 1 saat 34 dakika


  Yönetmen: Aaron Harvey
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Dram, Gerilim
Vizyon: 9 Aralık 2011
Oyuncular: Forest Whitaker, Bruce Willis, Malin Akerman, Nikki Reed, Deborah Ann Woll, Brad Dourif

Başta basit gibi görünen bir plan ufak tefek talihsizlikler ve tesadüfler sonucunda pek çok ölünün ve büyük bir felaketin başlangıcına dönüşür. Eğlenceli fakat sert bir aksiyon.
Look Who's Talking Too 1990 full hd izle 720p izle

Bak Bu Da Konuşuyor - Look Who's Talking Too (1990)

4.5 IMDB Puanı 4.5
    
 1 saat 21 dakika


  Yönetmen: Amy Heckerling
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Aile, Romantik
Vizyon: 1 Mayıs 1991
Oyuncular: John Travolta, Kirstie Alley, Olympia Dukakis, Elias Koteas, Twink Caplan, Bruce Willis, Roseanne

Şimdi konuşan bebek Mikey'nin küçük bir kız kardeşi var. Üstelik de, Mikey tam Mollie'yi ideal baba olarak gördüğü James'le bir araya getirmişken. Bebek Julie doğumu ile, Mikey de kendini pabucu dama atılmış bir çocuk gibi hissetmeye başlıyor ve komik olaylar ailenin peşini bırakmıyor.
Setup 2011 full hd izle 720p izle

Plan - Setup (2011)

4.4 IMDB Puanı 4.4
    
 1 saat 25 dakika


  Yönetmen: Mike Gunther
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Dram
Vizyon:
Oyuncular: 50 Cent, Ryan Phillippe, Bruce Willis, Rory Markham, Jenna Dewan-Tatum

Uzun süredir arkadaş olan Sonny (50 Cent), Vincent (Ryan Phillippe), ve Dave (Brett Granstaff) kendi çaplarında basit birer hırsızdırlar. Ancak gurubun üyelerinden Vincent, hayatlarını yeniden kurmaları için bir iş planmaktadır. Buna karşın Sonny bu suçlu yaşımdan sıkılmış ve bırakmak istemektedir. Gurubun diğer üyesi Dave ise eşi Valerie (Susie Abromeit) ile yeni bir hayat kurmak istemektedir.
Mücevher soygunu yapmayı planlayan bu arkadaş gurubu, işler umdukları gibi gitmeyince birbirlerine düşman olurlar ve büyük bir yarış içine girerler. Bruce Willis ise şehrin en korkulan mafya babası olan Biggs rolündedir.
North 1994 full hd izle 720p izle

Kuzey - North (1994)

4.4 IMDB Puanı 4.4
    
 1 saat 27 dakika

Yönetmen: Rob Reiner
Ülke: ABD
Tür: Macera, Komedi, Dram
Vizyon: 5 Mayıs 1995
Oyuncular: Elijah Wood, Jason Alexander, Julia Louis-Dreyfus, Marc Shaiman, Jussie Smollett, Taylor Fry, Alana Austin, Bruce Willis

11 yaşındaki North'a (Elijah Wood) annesi ve babası işlerinden dolayı yeteri kadar zaman ayıramamaktadır. Bir maçtan sonra yine alışveriş merkezindeki gizli yerine giden North, paskalya tavşanı kılığına girmiş bir adamla (Bruce Willis) tanışır ve ona derdini anlatır. Bir süre sohbet ederler.Okuldan arkadaşı ve okul gazetesinin editörü Winchell, North'un hikayesini gazeteye yazar. Bir avukat North'a annesini ve babasını onunla ilgilenmedikleri için dava açabileceğini söyler. Hakim, North'a hak verir ve ona yeni bir anne baba bulması için bir süre verir. Bu haber duyulunca, North'a aday anne babalardan mektuplar ve uçak biletleri yağmaya başlar...
Vice 2015 full hd izle 720p izle

Vice (2015)

4.2 IMDB Puanı 4.2
    
 1 saat 36 dakika


  Yönetmen: Brian A Miller
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Bilim-Kurgu, Gerilim
Vizyon: 12 Haziran 2015
Oyuncular: Ambyr Childers, Thomas Jane, Bryan Greenberg, Bruce Willis, Johnathon Schaech, Charlotte Kirk, Brett Granstaff

Seksenlerin sonlarında Los Angeles'ta geçen hikayede özel dedektif Doc Sportello'nun aldığı son iş her zamankinden daha zor. Zira uzun zamandır görmediği eski sevgilisi kısa bir süre önce kayıplara karışmış ve kendisinden bu davayı çözmesi istenmiştir..Sportello davanın içine olaylar daha karmaşık bir hal alacaktır.
Extraction 2015 full hd izle 720p izle

Kurtarıcı - Extraction (2015)

3.9 IMDB Puanı 3.9
    
 1 saat 23 dakika


  Yönetmen: Steven C. Miller
Ülke: Kanada
Tür: Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Bruce Willis, Kellan Lutz, Gina Carano, D.B. Sweeney, Joshua Mikel, Steve Coulter, Dan Bilzerian

Bir grup terörist CIA?İn saha ajanı Leonard Turner?ı kaçırınca oğlu Harry Turner onu kurtarmak için harekete geçmek ister. Fakat kurum onu sahadan masa başına çeker. Sonuç olarak Harry Turner kendi çözümünü kendi gerçekleştirecektir. Steven Miller?ın yönettiği filmde baba ve oğulu Bruce Willis ile Kellan Lutz canlandırıyor.