Cameron Diaz Filmleri (23 sonuç)

Shrek 2001 full hd izle 720p izle

Şrek - Shrek (2001)

7.9 IMDB Puanı 7.9
    
 1 saat 30 dakika


  Yönetmen: Andrew Adamson
Ülke: ABD
Tür: Animasyon, Macera, Komedi, Aile, Fantastik
Vizyon: 14 Aralık 2001
Oyuncular: Mike Myers, Eddie Murphy, Cameron Diaz, John Lithgow, Vincent Cassel, Peter Dennis, Clive Pearse

Çirkin görünümlü, yeşil bir canavar olan Shrek, son derece mesut bir yaşam sürer. Çamur banyosu yapmaktan ve kendi bataklığında yaşamaktan son derece mutlu olmasına rağmen, çevresindekiler, hatta öz anne ve babası dahi onun görüntüsüne, pis kokusuna dayanamaz. Fakat Shrek'in kendine güveni tamdır ve bütün bu olumsuzluklar onun moralini bozmaz. Günlerden bir gün güzel prenses Fiona, bir ejderha tarafından kaçırılır. Duloc ülkesinin iktidar hırsıyla yanıp tutuşan yöneticisi Lord Farquad, prensesi kurtarmak için Shrek'ten yardım ister. Lord, ideal eş olarak prenses Fiona'yı seçmiştir ve onu ejderhaya bırakmaya hiç niyeti yoktur.
Being John Malkovich 1999 full hd izle 720p izle

John Malkovich Olmak - Being John Malkovich (1999)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    
 1 saat 52 dakika


  Yönetmen: Spike Jonze
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram, Fantastik
Vizyon: 19 Ocak 2001
Oyuncular: John Cusack, Cameron Diaz, Ned Bellamy, Eric Weinstein, Madison Lanc, Octavia Spencer, Mary Kay Place, Brad Pitt, Catherine Keener

Craig kendince yetenekleri olan bir kuklacıdır. Fakat bu meslek ona elbette ki hayatta kalmasını sağlayabilecek bir para kazandırmamaktadır. Bu nedenle ciddi bir kararın eşiğinde olduğunu hissetmektedir. Craig'in karısı olan Lotte ise bir pet shop'da çalışmaktadır. Devamlı olarak kendi işinin tuhaf yanlarından dem vuran Lotte, Craig'in canını fazlasıyla sıkmaktadır. Şansı yaver giden Craig bir firmada iş bulur. Şirkette tanıştığı Maxine isimli bir bayan onun ilgisini cezbeder. Fakat Maxine, Craig'le hiçbir şekilde ilgilenmemektedir. Bir gün Craig çalıştığı firmada gizli bir kapıcık bulur. Kapıdan içeri giren Craig, nasıl olduysa, John Malkovich'in bedeninde uyanacaktır.
Gangs of New York 2002 full hd izle 720p izle

New York Çeteleri - Gangs of New York (2002)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    
 2 saat 47 dakika


  Yönetmen: Martin Scorsese
Ülke: ABD, İtalya
Tür: Suç, Dram, Tarihi
Vizyon: 14 Mart 2003
Oyuncular: Leonardo DiCaprio, Daniel Day-Lewis, Cameron Diaz, Jim Broadbent, John C. Reilly

1800'lü yılların ortalarında Amerika'nın Manhattan eyaletinin kenar mahallerinde yaşayan iki çete arasında şiddetli bir savaş hüküm sürmektedir. Bir yanda Amerika'nın yerlilerinden oluşan bir grup, diğer tarafta ise bu bölgeye sonradan göç etmiş olan İrlandalı katoliklerin oluşturduğu topluluk. Yerliler Bill the Butcher isimli acımasız bir lider tarafından yönetilmekte, İrlandalı göçmenlerin başında ise Dead Rabbits isimli bir lider bulunmaktadır. Aralarında başlayan kanlı savaş sırasında İrlanda çetesinin lideri öldürülür ve oğlu Amsterdam Vallon da babasının ölümüne bizzat tanık olur. Amsterdam, hem babasının katilinden intikam almak hem de şehrin hakimiyetini ele geçirmek için harekete geçmek zorundadır.

Usta yönetmen Martin Scorsese imzalı film, özellikle dev isimlerden oluşan oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor.
My Sister's Keeper 2009 full hd izle 720p izle

Kız Kardeşimin Hikayesi - My Sister's Keeper (2009)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    
 1 saat 49 dakika


  Yönetmen: Nick Cassavetes
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram
Vizyon: 14 Ağustos 2009
Oyuncular: Abigail Breslin, Walter Raney, Sofia Vassilieva, Cameron Diaz, Heather Wahlquist

Sara ve Brian Fitzgerald çiftinin genç oğulları ve iki yaşındaki kızları Kate’le sürdürdükleri hayat, Kate’in lösemi hastası olduğunu öğrendiklerinde sonsuza kadar değişir. Ebeveynlerin tek umudu, Kate’in hayatını kurtarmak için bir çocuk daha doğurmaktır. Bazıları için, böylesi bir genetik mühendislik ahlaki sorular doğururken, Fitzgerald çifti, özellikle Sara için Kate’i hayatta tutmak için ne gerekiyorsa yapmaktan başka çare yoktur. Ve gereken şeyin adı, Anna’dır.

Kate ve Anna pek çok kız kardeşten daha güçlü bir bağı paylaşmaktadırlar: Kate daha büyük olsa da kız kardeşine gereksinim duymaktadır --aslında, hayatı Anna’ya bağlıdır. Genç hayatları boyunca, kız kardeşlerin katlanmak zorunda kaldığı çeşitli tıbbi işlemler, birbirine sıkı sıkıya bağlı ailenin normal yaşamının bir parçasıdır. Kızına bakmak için avukatlık kariyerinden vazgeçmiş sevecen bir eş ve anne olan Sara, bazen Kate’i kurtarmak için dönüştüğü sabit fikirli hastabakıcı kimliğinin içinde kaybolmaktadır. Güçlü, destekleyici kocası Brian karısının gücü ve kararlılığıyla güçsüz ve pasif bir duruma düşmektedir. Tek oğulları Jesse, Kate ve Anna’nın ilgi odağı olmasıyla neredeyse unutulmuştur.

Ta ki şimdi 11 yaşında olan Anna hayır diyene dek. Tıbbi açıdan özgürlük isteyen Anna, bir avukat tutarak aileyi bölen ve Kate’in hızla tükenen vücudunu kaderin ellerine teslim edebilecek bir dava açar.
Shrek 2 2004 full hd izle 720p izle

Şrek 2 - Shrek 2 (2004)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 1 saat 33 dakika


  Yönetmen: Andrew Adamson
Ülke: ABD
Tür: Animasyon, Macera, Komedi
Vizyon: 27 Ağustos 2004
Oyuncular: Mike Myers, Eddie Murphy, Cameron Diaz, Julie Andrews, Antonio Banderas, John Cleese, Rupert Everett

Shrek ile Fiona balayından dönmüştür. Fiona'nın ailesinden gelen bir davet mektubuyla karşılaşırlar. Fiona'nın kral babasıyla kraliçe annesi, yeni evli çifti Uzak Ülke'ye davet etmektedir. Bunun üzerine yanlarına Eşek'i de alarak yola çıkarlar. Prensesin geri dönüşünü kutlamak için Uzak Ülke'nin vatandaşları sokaklara dökülmüştür. Kral ve Kraliçe de sevgili kızlarının ve hiç tanımadıkları damatlarının (yeni Prens) dönüşünü heyecanla beklemektedir. Fakat her ikisi de yeni damatlarının dış görünümüne hazırlıklı değildir. Üstelik sevgili kızları da çok değişmiştir. Shrek ile Fiona'nın bilmediği bazı gerçekler bulunmaktadır. Bu sürpriz evlilikle beraber Fiona'nın kral babasının geleceğe yönelik planları suya düşmüştür. Bunun üzerine o ana kadar ki tüm olup bitenleri tersine çevirebilmek için Fiona'nın Peri Vaftiz Annesinden, Yakışıklı Prensten ve ünlü canavar avcısı Çizmeli Kedi'den yardım ister.
There's Something About Mary 1998 full hd izle 720p izle

Ah Mary Vah Mary - There's Something About Mary (1998)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 1 saat 59 dakika

Yönetmen: Bobby Farrelly
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Romantik
Vizyon: 27 Kasım 1998
Oyuncular: Cameron Diaz, Matt Dillon, Ben Stiller, Lee Evans, Chris Elliott

Çekingen, etrafına kızgın genç Ted (Ben Stiller), üçüncü sınıf bir özel dedektifin yardımıyla, tam on üç sene sonra lisede aşık olduğu Mary'nin (Cameron Diaz) peşine düşer. Ne var ki, dedektif de Mary'ye aşık olur. Kısa süre sonra ise, her iki erkek de Mary ile ilgilenen herkesin ona aşık olduğunu ve onu elde etmeye çalıştığının farkına varır. Dedektif Healy, Ted'i ondan uzaklaştırmak için her yolu dener. Ted ise ne yapıp edip eski aşkının kalbini kazanmaya kararlıdır.
Vanilla Sky 2001 full hd izle 720p izle

Vanilla Sky (2001)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 2 saat 16 dakika


  Yönetmen: Cameron Crowe
Ülke: ABD, İspanya
Tür: Gizem, Romantik, Bilim Kurgu
Vizyon: 25 Ocak 2002
Oyuncular: Tom Cruise, Penelope Cruz, Cameron Diaz, Kurt Russell, Jason Lee, Noah Taylor, Timothy Spall, Penélope Cruz

New York'lu David Aames(TOM CRUISE) paranın satın alabileceği her şeye sahip olan ve göz kamaştırıcı bir yaşamı olan genç bir yayıncıdır. Yakışıklıdır, zengindir, karizmatiktir. Kısacası dışarıdan bakan biri için mükemmel bir hayata sahiptir.Ancak David'in hayatı her ne kadar muhteşem görünürse görünsün, David'in görülemeyen ve onu bir hayli rahatsız eden problemleri de vardır. David doğum günü verdiği partide arkadaşı Brian ile birlikte gelen Sofia(PENELOPE CRUZ) adlı bir kıza ilk görüşte vurulur ve aşık olur. Ancak David'in Sofia ile tanıştıktan kısa bir süre sonra yaptığı bir hata hem Sofia'yı kaybetmesine neden olur hem de her şey karmaşık bir hal alır. David bir yandan Sofia'ya tekrar ulaşmaya çalışırken bir yandan da zihinini kemiren bu karışıklığa bir çözüm bulmalıdır.Davıd'in ayrıca stüne çok düşen sevgilisi Julıe(CAMERON DİAZ) ile de uğraşması gerekmektedir.
The Holiday 2006 full hd izle 720p izle

Tatil - The Holiday (2006)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    

  


Yönetmen: Nancy Meyers
Ülke: ABD
Tür: Biyografi, Dram, Romantik, Tarihi
Vizyon:
Oyuncular: Cameron Diaz, Jude Law, Kate Winslet

Iris Simpkins, Londra’da yaşayan bir gazete köşe yazarıdır. Aynı zamanda meslektaşı Jasper Bloom’a karşılıksız bir aşk beslemektedir. Yılbaşı yaklaşırken Jasper’ın nişanlandığını ve başka bir meslektaşları ile evlenmek üzere olduğunu haber aldığında Iris’in tüm dünyası tepetaklak olur. Diğer yanda Los Angeles’da yaşayan Amanda Woods, kendisine ihanet eden sevgilisinden henüz ayrılmıştır ve onu unutmaya çalışmaktadır. Kader bu iki kadının yollarını kesiştirir. Bir internet sitesi aracılığı ile yaşadıkları evi takas etmeye karar verirler. Amaçları hayatlarında tamamen bir farklılık yaratmaktır. Filmin yönetmeni Kadınlar Ne İster? İle Aşkta Her Şey Mümkün adlı romantik komedilerin de yaratıcısı olan Nancy Meyers. The Holiday - Tatil 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Any Given Sunday 1999 full hd izle 720p izle

Kazanma Hırsı - Any Given Sunday (1999)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 2 saat 42 dakika


  Yönetmen: Oliver Stone
Ülke: ABD
Tür: Dram, Spor
Vizyon: 5 Mayıs 2000
Oyuncular: Al Pacino, Cameron Diaz, Dennis Quaid, James Woods, Jamie Foxx, LL Cool J, Matthew Modine

Tony D'Amato'nun antrenörü olduğu takımın yıldızlarından olan Cap Rooney, bir gün bir maç esnasında maruz kaldığı bir faul sonucu ağır derecede sakatlanıp spor yaşantısı bitince takım, çok önemli kozlarından birisini kaybetmiş olur.

Onun yerini tutması düşüncesiyle takıma alınan Willie Beaman, hırçınlıkları ve yaşadığı talihsizlikler sebebi ile kariyerini, bir türlü üst seviyelere taşıyamamıştır. Eline geçen bu fırsatın, son şansı olduğunun bilincinde olan Willie, arka arkaya başarılar elde edince hem takım için hem antrenör Tony için işler biraz olsun yoluna girmeye başlar.

Emektar Tony için de yaşanan bu olaylar, kendisini sorgulamasını sağlayacaktır. Willie'nin dışında bu sorgulamaya sebep olan bir başka etken de, takımın sahibinin ölmesi sonucu onun yerine geçen kızı Christina'nın, takımın başarısı için hiç alışık olmadıkları yöntemler denemesi olacaktır.
In Her Shoes 2005 full hd izle 720p izle

Yerinde Olsam - In Her Shoes (2005)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 2 saat 10 dakika


  Yönetmen: Curtis Hanson
Ülke: ABD, Almanya
Tür: Komedi, Dram, Romantik
Vizyon: 2 Aralık 2005
Oyuncular: Cameron Diaz, Anson Mount, Toni Collette, Richard Burgi, Candice Azzara, Brooke Smith, John Mastrangelo Sr.

'Yerinde Olsam', ayakkabı numaralarından başka hiçbir ortak yönü olmayan iki kardeşin aşırı neşeli ve aynı zamanda yürek parçalayıcı hikayesini anlatıyor. Maggie ve Rose Feller siyah ve beyaz gibi birbirinden ayrı kendi tarzı ve amaçları olan iki kız kardeş. Maggie tam bir parti kızıdır. Liseden mezun olduktan sonra çok sayıda iş değiştirmiştir, ve tek yeteneğinin karşı cins üstünde yarattığı tesir olduğunu düşünmektedir. Rose ise Princeton'da eğitim görmüş bir avukattır. Philadelphia'nın en büyük hukuk firmalarından birinde muhteşem dekore edilmiş bir ofiste çalışmaktadır. İyi bir evi bulunmaktadır fakat dış dünya ile arası gerçekten iyi değildir, devamlı şikayet etmektedir. İki kız kardeş, birbirlerine saygı göstermeyi ve tekrar kardeş olmayı öğrenerek birlikte yolculuk yapacaklardır. Yolun sonunda öldüğünü düşündükleri büyükannelerine ulaşacaklar ve ondan büyük hayat dersleri alacaklardır.
My Best Friend's Wedding 1997 full hd izle 720p izle

En İyi Arkadaşım Evleniyor - My Best Friend's Wedding (1997)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 45 dakika


  


Yönetmen: P.J. Hogan
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Romantik
Vizyon: 21 Kasım 1997
Oyuncular: Julia Roberts, Dermot Mulroney, Cameron Diaz, Rupert Everett, Philip Bosco, M. Emmet Walsh, Rachel Griffiths

Julianne Potter ve Michael, eğer uzun süre kimseyle evlenemezlerse birbirleriyle evleneceklerine dair bir anlaşma yaparlar. Fakat Michael, Kimberly ile evlenmeye karar verince onu kıskanan ve gerçekte ona içten içe aşık olan Julianne, bu evlilik planını bozmak için işe koyulur. Evliliğe yalnızca 4 gün kalmıştır ve Julianne, onları ayırmak için elinden gelen herşeyi yapacaktır.
Shrek Forever After 2010 full hd izle 720p izle

Şrek: Sonsuza Dek Mutlu - Shrek Forever After (2010)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 33 dakika


  Yönetmen: Mike Mitchell
Ülke: ABD
Tür: Animasyon, Aksiyon, Macera
Vizyon: 28 Mayıs 2010
Oyuncular: Mike Myers, Eddie Murphy, Cameron Diaz, Antonio Banderas, Julie Andrews, Jon Hamm, John Cleese

Şeytan ruhlu ejderhanın hakkından geldikten; güzeller güzeli prensesi ve kayınpederinin krallığını kurtardıktan sonra yeşil yaratığımız daha ne yapsın? Sevimli Şrek'imiz artık evinin erkeği olmuştur. Bir zamanlar ödünü patlattığı köylülerin bahçe bellerini gönülsüzce imzalayarak günlerini geçirir. Peki, onun yeri göğü inleten meşhur kükremesine ne oldu?

Kendisini "gerçek bir canavar" gibi hissettiği günlerin özlemini çeken Şrek, tatlı dilli işadamı Rumpelstiltskin ile imzaladığı anlaşmada dolandırılır. Kendisini birden bire Uzak Ülke'nin çarpık alternatif versiyonunda bulur. Rumpelstiltskin'in kral olduğu o ülkede yeşil canavarlar av malzemesi haline gelmiştir. Üstelik Şrek ile Fiona hiç tanışmamıştır. Saflığı yüzünden yaptığı herşeyi geri alarak dostlarını kurtarmak, dünyasını geri kazanmak ve hayattaki tek gerçek aşkına tekrar kavuşmak Şrek'in bundan sonra atacağı adımlara bağlıdır.
Very Bad Things 1998 full hd izle 720p izle

Hiç Hesapta Yokken - Very Bad Things (1998)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 40 dakika


  Yönetmen: Peter Berg
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Suç, Gerilim
Vizyon: 16 Temmuz 1999
Oyuncular: Jon Favreau, Leland Orser, Cameron Diaz, Christian Slater, Rob Brownstein, Jeremy Piven, Daniel Stern

Kyle Fisher (Jon Favreau)'ın tek istediği hayatının kadını olan Laura Getty (Cameron Diaz) ile evlenmek. Laura'nın tek isteği ise rüyasında görebileceği bir düğün. Kyle evlenmeden önce hayatını paylaştığı erkek arkadaşları tarafından kendisine önerilen tek gecelik özgürlük planını uyguluyor. Striptizci çağırdıkları bu gecede, kaza sonucu striptizci ölüyor. Bu olayı örtbas etmek isterlerken gruptan biri olan Adam, karısına herşeyi anlatıyor. Buna kızan Michael da Adam'ı sinir krizi geçirirken öldürüyor. Olaylar daha da sarpa sarıyor ama Laura ne pahasına olursa olsun düğünü gerçekleştirmeyi istiyor.
Knight and Day 2010 full hd izle 720p izle

Gece ve Gündüz - Knight and Day (2010)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 49 dakika


  Yönetmen: James Mangold
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Komedi
Vizyon: 9 Temmuz 2010
Oyuncular: Tom Cruise, Cameron Diaz, Peter Sarsgaard, Jordi Mollà, Viola Davis

June, sevimli, hoş, tekdüze bir yaşam sürmesinin yanı sıra yalnızlığı ile barışık bir şekilde günlerini geçiren genç bir kadındır. Bu sıradanlık çerçevesinde hayat süren June (Cameron Diaz), kız kardeşinin evliliği için tatlı bir telaş içinde, büyük güne hazırlık yapmaktadır. Tesadüf eseri gizli bir ajan olan Milner (Tom Cruise) ile karşılaşır. June, Milner’la tanışmalarının ardından bir yandan tehlikeli bir yandan da eğlenceli bir dizi maceranın içine düşer. Ama ne yaparsa yapsınlar, tesadüfler onları hep bir araya getirecektir.
What Happens in Vegas 2008 full hd izle 720p izle

Burada Olan Burada Kalır - What Happens in Vegas (2008)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 1 saat 39 dakika


  Yönetmen: Tom Vaughan
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Romantik
Vizyon: 9 Mayıs 2008
Oyuncular: Cameron Diaz, Ashton Kutcher, Rob Corddry, Lake Bell, Jason Sudeikis, Treat Williams, Deirdre O'Connell

Parti delisi karizmatik Jack Fuller ve ticaretle uğraşan Joy McNally'nin tesadüfi olarak Las Vegas?ta paylaştıkları gürültülü bir haftasonu, onlar için hayal meyal anlardan çok hatırlanacak izler bırakır?Bu iki tatilci New York?lu, hiçbir acı hissetmedikleri o anda Vegas-stili bir evlilik sözleşmesine imza atmamış olsalardı, kim bilir belki herşey farklı olurdu? Fakat burası Vegas..

3 milyon dolar kazanan çift? Ama kazanan kim? Gerçekte Jack, Joy?un çeyrekliğini ödünç alarak kazandı? Ama Joy zaten makinenin başında oynuyordu? Ya da tam tersi miydi? Herneyse kime ait bu ganimet?
Shrek the Third 2007 full hd izle 720p izle

Şrek 3 - Shrek the Third (2007)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 1 saat 33 dakika


  Yönetmen: Chris Miller
Ülke: ABD
Tür: Animasyon, Macera, Komedi
Vizyon: 15 Haziran 2007
Oyuncular: Mike Myers, Eddie Murphy, Cameron Diaz, Antonio Banderas, Julie Andrews, John Cleese, Rupert Everett

Kral Harold hastalanınca taht için uygun bir varis bulmak Shrek'e düşer. Aksi takdirde tahta geçeceği için çok sevdiği bataklıktan ayrılmak mecburiyetinde kalacaktır. Bu konuyla ilgili olarak Eşek ile Çizmeli Kedi'yi görevlendiren Shrek, taht için en doğru varis olarak gördüğü kişiyi gözüne kestirir. Bu kişi, Fiona'nın asi ruhlu kuzeni Prens Artie'den (Justin Timberlake) başkası değildir. Öte yandan çok çok uzaklarda Fiona'yı bir zamanlar yüzüstü bırakıp terk eden eski nişanlısı Prens Charming, tahtı ele geçirmek için peri masallarından topladığı kötü adamlar ordusuyla kentte fırtınalar estirmektedir. Fakat kenti savunmaya kararlı olan Fiona ile annesi Kraliçe Lillian'ın peri masallarındaki iyi insanları yanlarına topladığından haberi bulunmamaktadır. Shrek, Eşek ve Çizmeli Kedi'nin, "geleceğin kralı" olarak gördükleri Artie'yi daha mükemmel olması için değiştirme çabası devam ederken, diğer tarafta Fiona ve prensesler ordusu ise Prince Charming'i durdurmak mecburiyetindedir. Bunu başaramazlarsa ortada Artie'nin hüküm süreceği bir krallık kalmayacaktır.
The Other Woman 2014 full hd izle 720p izle

Öteki Kadın - The Other Woman (2014)

6.0 IMDB Puanı 6.0
    
 1 saat 49 dakika


  Yönetmen: Nick Cassavetes
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Romantik
Vizyon: 2 Mayıs 2014
Oyuncular: Cameron Diaz, Leslie Mann, Nikolaj Coster-Waldau, Don Johnson, Kate Upton, Taylor Kinney, Nicki Minaj

Mutlu ve huzurlu bir evliliği olduğuna inanan bir kadın, gayet sakin bir hayat sürmektedir; ta ki içinde yaşadığı dünyanın gerçekten uzak olduğunu ve bir aşk üçgeninin tam da ortasında bulunduğunu farkedene kadar. Bunun üzerine bu aşk içerisindeki 3. bireyin peşine düşer ve kocasının metresiyle tanışır. İşte bu tanışmadan sonra intikam planını da başlatır. Tek amacı onu bu hale düşüren adamdan öcünü almaktır...
The Green Hornet 2011 full hd izle 720p izle

Yeşil Yaban Arısı - The Green Hornet (2011)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 1 saat 59 dakika


  Yönetmen: Michel Gondry
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Komedi, Suç
Vizyon: 18 Şubat 2011
Oyuncular: Seth Rogen, Jay Chou, Cameron Diaz, Tom Wilkinson, Christoph WaltzŞehrin en büyük gazetesinin tek varisi olan Britt Reid, playboy hayatı süren, şımarık bir zengin çocuğu profili sergilemektedir. Günün birinde babası aniden ve gizemli bir şekilde ölür. Babasının tüm gücü artık Britt Reid'a aittir.

Britt, şirket çalışanlarından Kato ile birlikte gücünü daha iyi işler yapmak için birleştirir. Gündüzleri bir gazete patronu olan Britt, Green Hornet olarak bilinen maskeli bir süperkahramana dönüşerek suça savaş açacaktır.
Gambit 2012 full hd izle 720p izle

Gambit (2012)

5.7 IMDB Puanı 5.7
    
 1 saat 29 dakika


  Yönetmen: Michael Hoffman
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Suç
Vizyon: 21 Kasım 2012
Oyuncular: Stanley Tucci, Cameron Diaz, Alan Rickman, Colin Firth, Cloris Leachman

Küratör Harry Deane güzel sanatlar konusunda uzmanıdır. Fakat başkaları tarafından yönlendirilmekten bıkmıştır. Çok zengin ihtiyar bir adamdan Monet'nin bir tablosunu katakulli yoluyla almayı planlar bunun için de Teksaslı bir kovboy kızı işe alır. Yeni ortağı, hedefi olan zengin adamın eski karısına o kadar çok benzer ki işleri kontrolden çıkar. Diğer yandan Harry de güzel Nicole'a karşı duyduğu çekimi engelleyemez.

İlk kez 1966'da çekilen filmin yeni uyarlamasında yönetmen koltuğunda Michael Hoffman oturuyor. Senaryosu Joel ve Ethan Coen kardeşlere ait olan filmin başrollerini Colin Firth ve Cameron Diaz paylaşırken, kadroda onlara Alan Rickman, Stanley Tucci ve Cloris Leachman gibi isimler eşlik ediyor. Filmde Türk asıllı oyuncu Senem Temiz de yer alıyor.
What to Expect When You're Expecting 2012 full hd izle 720p izle

Dikkat Bebek Var - What to Expect When You're Expecting (2012)

5.7 IMDB Puanı 5.7
    
 1 saat 50 dakika


  Yönetmen: Kirk Jones
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram, Romantik
Vizyon: 18 Mayıs 2012
Oyuncular: Elizabeth Banks, Anna Kendrick, Cameron Diaz, Jennifer Lopez, Dennis Quaid

Henüz bir aylık evli olan Jules, TV fitness gurusu ve dans yıldızı Evan bir hamileliğin ünlü yıldızların hayatı için pek de kolay olmadığını anlamak üzeredir. Bebeklere bayılan yazar Wendy kendi vücudunu hormonlar ele geçirince, kendi annelik öğütlerinin o kadar da mantıklı olmadığını kabul etmek zorunda kalır...

Bu arada Wendy'nin kocası, Gary, kendi rakibi süper-baba Skyler-ki çok daha genç bir yaşta ikiz babası olacaktır- gibi olmamak için bir iç savaş vermektedir. Fotografçı Holly ise bir evlat edinebilmek için dünyayı gezmeye hazırlanmaktadır ancak kocası Alex o kadar da emin değildir, panik olmuştur ve bu yüzden çareyi kendi yeni baba olmuş arkadaşlarında aramaktadır.

Ve rakip yemek kamyonu şefleri Rosie ve Marco sürpriz bir soruyla karşı karşıya kalırlar: ilk çocuğunuz ilk randevunuzdan önce gelirse ne yaparsınız?
The Box 2009 full hd izle 720p izle

Kutu - The Box (2009)

5.6 IMDB Puanı 5.6
    
 1 saat 55 dakika

Yönetmen: Richard Kelly
Ülke: ABD
Tür: Dram, Gizem, Bilim Kurgu
Vizyon: 26 Mart 2010
Oyuncular: Cameron Diaz, James Marsden, Frank Langella, James Rebhorn, Holmes Osborne

Norma ve Arthur Lewis küçük bir çocukları olan ve banliyöde yaşayan bir çifttir. Günün birinde kapılarının önüne bırakılan tahta bir kutuyla tüm hayatları değişmeye başlar. Kutunun yanında bir de not vardır. Not üzerinde, eğer kutunun üstündeki düğmeye basarlarsa bir milyon doların sahibi olacakları yazılıdır. Ancak bu durum dünyanın bir köşesinde hiç tanımadıkları bir insanın ölmesine sebep olacaktır. Norma ve Arthur kendilerini ahlaki bir ikilemin içerisinde bulucaklardır. Zor bir karar onları bekler. Donnie Darco ile gönlümüzde taht kuran, Kıyamet Öyküleri ile kafalarımızı karıştıran yönetmen Richard Kelly’nin son filmi The Box bakalım seyircide bu sefer nasıl bir tepki yaratacak.
The Counselor 2013 full hd izle 720p izle

Danışman - The Counselor (2013)

5.3 IMDB Puanı 5.3
    

  Yönetmen: Ridley Scott
Ülke: ABD, İngiltere
Tür: Gerilim
Vizyon: 25 Ekim 2013
Oyuncular: Brad Pitt, Natalie Dormer, Michael Fassbender, Penelope Cruz, Cameron Diaz, Javier Bardem

Uyuşturucu batağına batan bir avukat, işlerin sarpa sardığını görünce geri çekilmek ister, fakat artık çok geçtir. Olaylar onun boyunu çok aşmıştır... No Country for Old Men, Child of God gibi romanların yazarı Cormac McCarthy'nin senaryosundan Ridley Scott tarafından hayatıa geçirilen film, Hollywood üç önemli Brad Pitt, Michael Fassbender ve Javier Bardem2i bir araya getiriyor. Gerilim türündeki filmin kadrosunda ayrıca Penélope Cruz, Cameron Diaz ve Dean Norris de yer alıyor.
The Sweetest Thing 2002 full hd izle 720p izle

Ateşli Ve Tatlı - The Sweetest Thing (2002)

5.1 IMDB Puanı 5.1
    
 1 saat 28 dakika

Yönetmen: Roger Kumble
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Romantik
Vizyon: 19 Temmuz 2002
Oyuncular: Cameron Diaz, Christina Applegate, Selma Blair, Thomas Jane, Frank Grillo

Christina Walters (Cameron Diaz), Courtney Rockliffe (Christina Applegate) ve Jane Burns (Salma Blair) 3 yakın arkadaştır. Üçünün de aşk konusunda tereddütleri ve şanssızlıkları vardır. Üçünün de birisine bağlanma sorunları vardır. Bir gün Jane Burns erkek arkadaşı tarafından terk edilince soluğu bir barda alırlar. Christina çok sevdiği arkadaşını mutlu edebilmek için ona birilerini ayarlamaya uğraşırken Peter Donahue ile karşılaşırlar ve olaylar zinciri birden tetiklenerek başlar. Bakalım kader bu üç arkadaş için neler hazırlamıştır...