Catherine Zeta-Jones Filmleri (13 sonuç)

High Fidelity 2000 full hd izle 720p izle

Sensiz Olmaz - High Fidelity (2000)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    

  


Yönetmen: Stephen Frears
Ülke: İngiltere
Tür: Komedi, Müzik, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Catherine Zeta-Jones, John Cusack, Todd Louiso

High Fidelity Rob Gordon (John Cusack) isimli, müzik albümleri satan kendine ait bir dükkanı olan, kadınları anlama becerisi ortalamadan daha yüksek bir adamı merkez alıyor. Ama kız arkadaşı onu terk edince hayatını sorgulamaya ve son beş ayrılığını teker teker incelemeye başlıyor. High Fidelity - Sensiz Olmaz 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
The Terminal 2004 full hd izle 720p izle

Terminal - The Terminal (2004)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 2 saat 8 dakika


  Yönetmen: Steven Spielberg
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram, Romantik
Vizyon: 10 Eylül 2004
Oyuncular: Tom Hanks, Catherine Zeta-Jones, Stanley Tucci, Chi McBride, Diego Luna, Barry Shabaka Henley, Kumar Pallana

Victor Navorski Amerika yolundayken ülkesinde askeri darbe olması üzerine New York'un Uluslararası Havaalanında mahsur kalıyor. Pasaportu artık geçersiz olduğu için Amerika'ya girme hakkını yitirmiş durumda olan Victor ne ülkesine geri dönebiliyor ne de Amerika'ya girebiliyor. Ülkesindeki savaş bitinceye kadar havaalanı terminalinin transit yolcular salonunda beklemek zorunda kaldığında başına gelmeyen kalmıyor. Usta yönetmen Steven Spielberg'in gerçek bir hikayeden esinlenerek yaptığı bu muhteşem film Tom Hanks'in de usta oyunculuğuyla perçinlenmiş. Ve ortaya sıcacık ve trajikomik bir film çıkmış.

Ailecek izlenebilecek bir film, iyi seyirler.
Chicago 2002 full hd izle 720p izle

Chicago (2002)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 1 saat 53 dakika


  Yönetmen: Rob Marshall
Ülke: ABD, Almanya
Tür: Komedi, Suç, Müzik
Vizyon: 7 Mart 2003
Oyuncular: Taye Diggs, Renée Zellweger, Cliff Saunders, Catherine Zeta-Jones, Richard Gere

1920'li yıllarda, en parıltılı sahne hayatının yaşandığı Chicago şehri yeni bir skandalla sallanır. Sahnelerin en popüler yıldızı Vilma kız kardeşiyle ilişkiye girdiğini öğrendiği kocası ve kız kardeşini öldürmüş ve hemen ardından da, sahnelerin yıldızı haline gelmek için yanış tutuşan güzel şarkıcı, Roxie, ona istediği şöhreti kazandıracağını söyleyen ve onunla ateşli bir ilişkiye giren Fred adlı kişi, ondan istediğini elde ettikten sonra yardım edemeyeceğini söyleyince onu öldürmüş ve Vilma'nın hücre arkadaşı olmuştur...

Hayallerini süsleyen bu meşhur kadınla hücre arkadaşı olmak onu çok sevindirmiş ve hapishane müdürü ona avukat Billy'yi ayarlar. Avukat Billy, bir hukukçudan ziyade tam bir reklam ajansı gibidir ve onu birden magazin haberleninin en önemli maddesi haline getirir. roxie birden meşhur olunca Vilma unutulur ama Vilma ona yeni gösterisinde öldürdüğü kız kardeşinin rolünü teklif eder. Bu sırada sevgilisini öldüren Kitty hapisahanede aralarına katılır ve bu sefer de o haberlerin baş konusu haline gelir. Ancak Roxie'nin son ve müthiş bir kozu daha vardır.
Sinbad: Legend of the Seven Seas 2003 full hd izle 720p izle

Sinbad: Yedi Denizler Efsanesi - Sinbad: Legend of the Seven Seas (2003)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 26 dakika


  Yönetmen: Patrick Gilmore
Ülke: ABD
Tür: Animasyon, Macera, Komedi
Vizyon: 21 Kasım 2003
Oyuncular: Brad Pitt, Catherine Zeta-Jones, Michelle Pfeiffer, Joseph Fiennes, Dennis Haysbert, Timothy West, Adriano Giannini

Sinbad şöhreti uzak denizlere dağılmış çok cesaretli ve çılgın bir denizcidir. Tüm hayatını denizlerde bela arayarak geçmiştir. Ve nihayetinde aradığı belayı bulur. Hem de unutulmayacak bir şekilde... Dünyanın en paha biçilmez hazinesi sayılan Barış Kitabını çalmakla suçlanan Sinbad'ın önünde tek bir tercih kalmıştır: Bu Kitabı çalanı bulup geri getirmek. Aksi halde en iyi arkadaşı Proteus can verecektir.
The Mask of Zorro 1998 full hd izle 720p izle

Maskeli Kahraman Zorro - The Mask of Zorro (1998)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 2 saat 16 dakika


  Yönetmen: Martin Campbell
Ülke: ABD, Almanya
Tür: Aksiyon, Macera, Romantik, Gerilim, Komedi, Western
Vizyon: 15 Ocak 1999
Oyuncular: Antonio Banderas, Anthony Hopkins, Catherine Zeta-Jones, Stuart Wilson, Matt Letscher

Don Diego Dela Vega nın California da efsanevi ve romantik bir kahraman Zorro olarak, İspanyol zulmüne karşı savaşmaya başladıktan bu yana tam yirmi yıl geçmiştir. Yıllarını hapiste geçiren Don Diego, güçlü İspanyol Vali Don Rafael Montero yu durdurabilmek için bir çare bulmak zorundadır. Aklına gelen ilk çözüm ise gerçekten mükemmeldir. Kendine bir halef bulacak ve onu yeni Zorro olarak yetiştirerek İspanyolların belası haline getirecektir.

Bu amaçla işe koyulan Don Diego belalı bir geçmişe sahip olan haydut Alejandro Murieta yı bulur. Genç adamı adeta yeniden yaratan Don Diego, ezeli rakibi Don Montero ya unutamayacağı bir ders vermek amacındadır...
Ocean's Twelve 2004 full hd izle 720p izle

Ocean's 12 - Ocean's Twelve (2004)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 2 saat 5 dakika


  Yönetmen: Steven Soderbergh
Ülke: ABD
Tür: Suç, Gerilim
Vizyon: 4 Şubat 2005
Oyuncular: Brad Pitt, Catherine Zeta-Jones, George Clooney, Ed Kross, Julia Roberts, Andy Garcia, Casey Affleck, Bernie Mac

Danny Ocean ve -iş bitirici Rusty Ryan'ın başını çektiği , yankesici Linus Caldwell , patlayıcı uzmanı Basher Tarr ve kasa hırsızı Frank Catton'tan oluşan- ekibinin, acımasız işadamı Terry Benedict'in ulaşılamaz Las Vegas kasasındaki her kuruşu çalarak, tarihin en cüretkâr ve kârlı soygununu gerçekleştirmesinden bu yana 3 yıl geçti.Ocean'ın ünlü ekibi 160 milyon dolarlık vurgunu paylaştıktan sonra, düzgün, gözlerden uzak ve yasalara uygun yaşamaya çalışır... ama, bunu sürdürmek oldukça zordurBiri, Bir Numaralı Kural'ı ihlal ederek, onları Benedict'e gammazladığında, düzgün yaşamak bir seçenek olmaktan çıkar. Benedict 160 milyon dolarını, faiziyle birlikte geri istemektedir; yoksa kötü olacaktır.Ve, çetenin de çarçabuk keşfettiği gibi, Ocean'ın Onbiri'nin peşindeki tek güçlü kişi Benedict değildir...
The Rebound 2009 full hd izle 720p izle

Aşkın Yaşı Yok - The Rebound (2009)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 1 saat 35 dakika


  Yönetmen: Bart Freundlich
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Romantik
Vizyon: 9 Nisan 2010
Oyuncular: Catherine Zeta-Jones, Justin Bartha, Saadet Aksoy, Steve Antonucci, Marc Alan Austen

The Rebound, New York'ta geçen ve 24 yaşındaki bir adamla 40 yaşındaki seksi komşusu arasındaki engellenemez çekimi anlatan bir romantik komedi.

Sandy, 40 yaşına yeni basmış, 2 çocuk annesi güzel ve seksi bir kadındır. Sleepy Hollow yakınlarında bir banliyöde yaşamaktadır. Pasta yapmak, sandviç hazırlamak, çocukları okula bırakmak, fantezisi olan futbol ligini takip etmek gibi birçok işi aynı anda yürütme konusunda uzmanlaşmıştır.

Dışarıdan mükemmel bir dünya gibi gözüken hayatı kocasının onu aldattığını öğrenmesiyle darmadağın olur. Acı gerçekle yüzleşince 2 çocuğunu da alıp, bir iş bulmak ve yeni bir hayata başlamak üzere New York'a taşınır.

Orada tam olarak hayatının en kötü noktasında olan 24 yaşındaki üniversiteden yeni mezun olmuş, sempatik Aram Finkelstein'la tanışır. İki hafta önce evlendiği Fransız karısı tarafından terk edilmiş ve kendisiyle sadece yeşil kart almak için evlendiğini öğrenmiştir. Romantik ve iyimser bu genç, dünyaya olan inancını kaybetmemek için mücadele vermektedir.

Aram iki işte birden çalışmaktadır; biri “Kadınlar Merkezi”, biri de Sandy'nin kiraladığı evin altındaki kahve dükkanıdır. Hemen arkadaş olurlar. Sandy, “New York Spor Kanalı”nda işe alınınca Aram'dan çocuklarına bakıcılık yapmasını rica eder. O da bu teklifi kabul eder. Sonuçta bir kariyeri yoktur, çok az arkadaşı vardır ve aşırı ilgili ebeveynleriyle gereğinden fazla zaman geçirmektedir.

Sandy kariyerinde hızla yükselmektedir, bir terfi teklifi alır. En iyi arkadaşı da ona tekrar bir ilişkiye başlaması konusunda cesaret vermektedir. Fakat felaket bir randevudan sonra kendini artık birileriyle çıkma günlerinin bitmiş olduğuna inandırır.

Bu arada, Aram da hayatlarının büyük bir parçası olmaya başlamıştır. Onunla zaman geçirmek çok eğlencelidir ve çocukları onu sevmektedir. Çok çabuk bir şekilde aile gibi olmuşlardır ve birlikte olmaları için bir sürü engel olmasına rağmen birbirlerine aşık olurlar. Sandy ve Aram ilişkileri ile ilgili arkadaşlarından ve ailelerinden tepki görürler. İkisinin de ilişkilerinin kısa süreli bir eğlence mi yoksa sonsuza kadar sürecek bir aşk masalı mı olduğuna karar vermeleri gerekmektedir.
Intolerable Cruelty 2003 full hd izle 720p izle

Dayanılmaz Zulüm - Intolerable Cruelty (2003)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 40 dakika


  Yönetmen: Joel Coen
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Suç, Romantik
Vizyon: 5 Aralık 2003
Oyuncular: George Clooney, Catherine Zeta-Jones, Geoffrey Rush, Cedric the Entertainer, Edward Herrmann

Akademi Ödüllü yönetmenler Joel ve Ethan Coen'den mahkemede hep kazanan bir adam ve kazanmak için mahkemeye çıkan bir kadının yüz kızartıcı, olağanüstü komik ve eğlenceli hikayesi.
Miles Massey (George Clooney-Ocean's Eleven & Solaris), kaybetmeye alışık olmayan başarılı ve popüler bir boşanma avukatıdır. İstediği herşeye sahiptir.
Marilyn Rexroth (Catherine Zeta-Jones-Chicago & Traffic), güzel bir servet avcısıdır. Herşeyi istemektedir.
Miles'in eşsiz Marilyn'e aşık olmasıyla aralarında hilekarlık ve kurnazlık dolu bir savaş başlamış olur.
Gizli taktikler, aldanmalar ve iki tarafın da inkar edemeyeceği bir çekimle Marilyn ve Miles bu cinsiyet savaşında
karşı karşıya gelerek birbirlerine meydan okurlar.
Entrapment 1999 full hd izle 720p izle

Kurda Tuzak - Entrapment (1999)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 53 dakika


  Yönetmen: Jon Amiel
Ülke: ABD, İngiltere, Almanya
Tür: Aksiyon, Suç, Romantik, Gerilim
Vizyon: 4 Haziran 1999
Oyuncular: Sean Connery, Catherine Zeta-Jones, Ving Rhames, Will Patton, Maury Chaykin, Kevin McNally, Terry O'Neill

Kalbinizi durduracak derecede heyecan veren bu filmde kıvılcımlar yüksekten uçar. Sanat hırsızı Robert 'Mac' MacDougal (Sean Connery), sigorta dedektifi Gin Baker'ın (Catherine Zeta-Jones) uluslararası entrikaların oluşturdugu sinsi tuzağına düşer. Polis tarihindeki en büyük kovalamaca için sahne hazırlanmıştır. Onlar tüm olasılıklar için hazırlanmış ve tüm detayları düşünmüşlerdir, biri dışında...
Broken City 2013 full hd izle 720p izle

Bitik Şehir - Broken City (2013)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 49 dakika


  Yönetmen: Allen Hughes
Ülke: ABD
Tür: Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 18 Ocak 2013
Oyuncular: Mark Wahlberg, Russell Crowe, Catherine Zeta-Jones, Jeffrey Wright, Barry Pepper

Eski bir polis memuru ve özel dedektif olan Billy Taggart, New York şehrinin belediye başkanı Nicholas Hostetle tarafından kendisine gittikçe yabancılaşan karısı Emily Barlow'u takip etmesi için görevlendirilir. Taggert yaptığı araştırmalar ve incelemeler sonrasında kendini esrarengiz durumların içerisinde bulur. Başkan'ın iş ve özel hayatını daha yakından incelemeye başlayan Taggart zamanla dişli düşmanlar edineceği büyük bir skandalın içerisine doğru sürüklenir.

'Touching Evil' ve 'New York, I Love You' gibi işlerde imzası bulunan Allen Hughes'ın ilk büyük bütçeli yapıtı olan film Mark Wahlberg, Russell Crowe ve Catherine Zeta-Jones gibi ünlü isimlerle kurulu oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor.
Death Defying Acts 2007 full hd izle 720p izle

Öldüren Cazibe - Death Defying Acts (2007)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 1 saat 37 dakika


  Yönetmen: Gillian Armstrong
Ülke: İngiltere, Avustralya
Tür: Dram, Romantik, Gerilim
Vizyon: 6 Haziran 2008
Oyuncular: Guy Pearce, Catherine Zeta-Jones, Timothy Spall, Saoirse Ronan, Malcolm Shields

1926 yılında Britanya'da geçen filmde dünyaca ünlü illüzyonist Harry Houdini ölüme meydan okuyan şaşaalı gösteriler yapmaktadır. Tüm bu gösterişli hayatın ardında Houdini hayatını derinden etkileyen bir pişmanlıkla yaşamaktadır. Yıllar önce annesini kaybeden sanatçı, son zamanlarında annesinin yanında bulunamamış ve son sözlerini duyamamıştır.

Britanya turnesi esnasında Edinburgh'a geçen Houdini annesinin ruhuyla iletişim kurabilen kişiye 10.000 $ vermeyi vaat eder. Mary McGregor kızı Benji'yle Edinburgh'da yaşayan fakir ve eğitimsiz bir kadındır. Benji insanlar hakkında gizli bilgiler toplarken Mary bu bilgileri insanları pisişik güçleri olduğuna inandırmak için kullanır. Sıra dünyaca ünlü Houdini'yi ikna etmeye gelmiştir. Houdini Mary'yle vakit geçirdikçe bu güzel kadının gizemi onu cezbetmeye başlar. Aldatma amacıyla başlayan olay çok daha karışık ve tehlikeli bir hal alacaktır.
Dad's Army 2016 full hd izle 720p izle

Dad's Army (2016)

5.2 IMDB Puanı 5.2
    

  


Yönetmen: Oliver Parker
Ülke: İngiltere
Tür: Komedi
Vizyon:
Oyuncular: Catherine Zeta-Jones, Bill Nighy, Michael Gambon, Toby Jones, Sarah Lancashire, Mark Gatiss, Daniel Mays

David Croft 1963 tarihli serisinin tekrar uyarlaması olan filmde, kadın bir gazetecinin orduya gelmesinin ardından karışan taburun öyküsü anlatılıyor. Parker?ın revize ettiği versiyon, güncel İngiliz mizahından da alabildiğine nasipleniyor.
The Phantom 1996 full hd izle 720p izle

Kızılmaske - The Phantom (1996)

4.9 IMDB Puanı 4.9
    
 1 saat 40 dakika


  Yönetmen: Simon Wincer
Ülke: Avustralya, ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Komedi
Vizyon: 27 Aralık 1996
Oyuncular: Billy Zane, Kristy Swanson, Treat Williams, Catherine Zeta-Jones, James Remar, Cary-Hiroyuki Tagawa, Bill Smitrovich

20 kaplan gücünde ormanların efendisi 'Kızılmaske' çizgi romandan uyarlanan bir süperkahraman daha. Simon Wincer'ın yönetmenliğini yaptığı bu serüven filminde Kızılmaske rolünde Billy Zane'i izliyoruz.

1936 seneninde Lee Falk tarafından yaratılan bu çizgi roman kahramanının sinema uyarlamasında Bengalle adasının vahşi ormanlarında Moğollar tarafından savunan efsanevi üç sihirli taşı ele geçirmeye çalışan gangsterlerle mücadele ediyor. Tabi ki arada aşık olacağı ve soyunu devam ettireceği bir kadınla da tanışıyor.