Charlize Theron Filmleri (22 sonuç)

Mad Max: Fury Road 2015 full hd izle 720p izle

Çılgın Max: Öfkeli Yollar - Mad Max: Fury Road (2015)

8.5 IMDB Puanı 8.5
    

  


Yönetmen: George Miller
Ülke: Avustralya
Tür: Aksiyon, Gerilim, Macera
Vizyon:
Oyuncular: Charlize Theron, Nicholas Hoult, Tom Hardy

Post-apokaliptik türünün yaratıcısı ve efsanevi “Mad Max” filmlerinin ardındaki usta yönetmen George Miller'ın bir kez daha yönetmen koltuğunda oturduğu Mad Max: Fury Road geri döndü! Charlize Theron ve Tom Hardy'nin rol aldığı film, serinin dördüncü bölümü. Zorlu geçmişi Mad Max’i hayatta kalmak için en iyi yolun yalnız olmak gerektiğine inandırmıştır.. Yine de bir şekilde kendini Furiosa adlı liderlerinin peşinde çorak topraklardaki savaş ortamından, sürekli kaçarak hayatta kalmaya çalışan bir grubun arasında bulur. Yaşadıkları ortamı zalimce yöneten Immortan Joe’dan kaçmaktadırlar ve Joe kendisinden çalınan ve yeri doldurulamayacak derecede önemli kaybının peşindedir..
Kubo and the Two Strings 2016 full hd izle 720p izle

Kubo ve Sihirli Telleri - Kubo and the Two Strings (2016)

8.0 IMDB Puanı 8.0
    
 1 saat 41 dakika


  Yönetmen: Travis Knight
Ülke: ABD
Tür: Animasyon, Macera, Aile
Vizyon: 28 Ekim 2016
Oyuncular: Charlize Theron, Art Parkinson, Ralph Fiennes, George Takei, Cary-Hiroyuki Tagawa, Brenda Vaccaro, Rooney Mara, Matthew McConaughey

Kubo sahilde küçük bir köyde sakin bir yaşam sürmektedir. Ta ki intikam ateşiyle yanıp tutuşan geçmişten gelmiş bir ruh tarafından asırlık bir kan davası tekrar alevlenene kadar...

Bu olay akla gelebilecek her çeşit yıkıma neden olurken; Tanrılar ve canavarların peşine düştüğü Kubo, hayatta kalabilmek ve intikamcı ruhu mağlup edebilmek için efsanevî bir Samuray olan merhum babası tarafından daha önce bir defa giyilen büyülü zırhı bulmak zorundadır.
The Devil's Advocate 1997 full hd izle 720p izle

Şeytanın Avukatı - The Devil's Advocate (1997)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    
 2 saat 24 dakika


  Yönetmen: Taylor Hackford
Ülke: ABD, Almanya
Tür: Dram, Gizem, Gerilim
Vizyon: 30 Ocak 1998
Oyuncular: Keanu Reeves, Al Pacino, Charlize Theron, Jeffrey Jones, Judith Ivey

Kevin Lomax, Florida'da yaşayan ve hiç dava kaybetmeyen genç bir savunma avukatıdır. Suç ne kadar büyük olursa olsun Lomax, karizmasıyla jüriyi her zaman etkilemeyi başarır ve müvekkilini kurtarır. Lomax'ın, karısı Mary Ann ile mutlu bir evliliği vardır. Kısaca hayatındaki her şey mükemmeldir. Ta ki, bir öğretmenin öğrencisine tecavüzüyle ilgili bir davayı alana kadar.

Lomax, jüriyi genç kızın öğretmeni hakkında yalan söyleyebileceğine inandırır, müvekkilinin suçlu olduğunu bildiği halde davayı kazanır. Artık önü açılmıştır.

Suçlar kenti olarak bilinen New York'taki bir hukuk bürosundan yüksek ücretli bir teklif alır. Teklifi yapan, tüm dünyada davaları ve müşterileri olan büyük hukuk bürosunun kurucusu John Milton'dur. Lomax farkında değildir ama cehenneme adım atmak üzeredir.
The Cider House Rules 1999 full hd izle 720p izle

Tanrının Eseri Şeytanın Parçası - The Cider House Rules (1999)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    
 2 saat 6 dakika


  Yönetmen: Lasse Hallstrom
Ülke: ABD
Tür: Dram, Romantik
Vizyon: 17 Mart 2000
Oyuncular: Tobey Maguire, Charlize Theron, Delroy Lindo, Paul Rudd, Michael Caine

Film, New England'da küçük bir yetimhanede yaşayan, gerçek dünyadan hiç haberleri olmayan kız ve erkek çocukların arasındaki bir yetimin, Homer Wells ( Tobey Maguire )'in hikayesini anlatıyor.

Homer Wells bir yetimdir, ancak aile eksikliği duymamaktadır. St. Cloud's yetimhanesinde sevgi dolu ancak sıra dışı eğitmeni Dr. Wilbur Larch ( Michael Caine ) tarafından yetiştirildiğinden, hiçbir zaman sevgiden yoksun kalmamıştır. Ancak erkekliğe yaklaşırken, geleceği hakkında kendine sorular sormaya başlar, dünyayı kendi keşfetme özlemindedir.
Monster 2003 full hd izle 720p izle

Cani - Monster (2003)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 1 saat 49 dakika


  Yönetmen: Patty Jenkins
Ülke: ABD, Almanya
Tür: Biyografi, Suç, Dram
Vizyon: 13 Şubat 2004
Oyuncular: Charlize Theron, Christina Ricci, Bruce Dern, Lee Tergesen, Annie Corley, Pruitt Taylor Vince, Marco St. John

1989-1990 seneleri arasında çok sayıda insanı öldürerek, dünyanın ilk kadın seri katil olarak ünlenen Aileen Wuornos'un gerçek hayat öyküsü.

Yakalandıktan sonra, 1992'de yedi kişiyi öldürmekten suçlu bulunan Wuornos'un öyküsü ABD ve dünya kamuoyunu epey meşgul etmişti. Aynı zamanda bir lezbiyen de olan ve hayat kadınlığı yapan Wuornos, kurbanlarını ilişkiye girdiği kişilerden seçiyordu. Dehşet verici kadın katilin kurbanlarını ormana götürüp sakladığı ortaya çıkmış, fakat benzer biçimde öldürdüğünden şüphe duyulan iki kişinin daha cesedi bulunamamıştı.

Wuornos'un eski kadın aşığı mahkemede aleyhine tanıktık etmiş; avukatının sanığın çocukluğunda maruz kaldığı kötü muamele ve tacizi hafifletici sebep olarak öne sürmesi jüriyi ikna etmemiş ve 2003'te gerçekleşen idamına karar verilmişti.
Men of Honor 2000 full hd izle 720p izle

Onurlu Bir Adam - Men of Honor (2000)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 2 saat 9 dakika


  Yönetmen: George Tillman Jr.
Ülke: ABD
Tür: Biyografi, Dram
Vizyon: 9 Mart 2001
Oyuncular: Robert De Niro, Cuba Gooding Jr., Charlize Theron, Aunjanue Ellis, Hal Holbrook

Carl Brashear hayallerinin önüne geçen her şeyi alt eder. Kentucky'li bir çiftçinin oğlu olan Carl, daha iyi olacağına inandığı bir hayat için evini terkeder. Babası ona hep 'Asla vazgeçme... en iyisi ol' demiştir ve Carl bu sözleri kalbine yerleştirir.Deniz kuvvetlerine katıldıktan sonra Carl 2 yılını Dalış Okulu'na katılmak için mektuplar yazmakla geçirir. Carl'ın eğitim çavuşu Billy Sunday, ne Carl'ı ne de onun bitmek tükenmek bilmeyen tutkularını istemektedir. Usta Şef Deniz Kuvvetleri Dalgıcı olarak anılan Sunday, dalgıçlıktaki başarısının yanısıra sorun çıkarıcı özelliğiyle de tanınmaktadır. Carl'ın önüne bir set gibi çıkan Sunday'in istediği Carl'ın vazgeçmesidir. Fakat Carl'ın aklında başka düşünceler vardır. Amacı bellidir ve kararlılığı kesindir. Bir Deniz Kuvvetleri Dalgıcı olma hayalinin önünde kimse duramayacaktır.Carl sakatlandıktan yıllar sonra o ve Sunday beklenmedik bir biçimde bir araya gelirler. Sisteme hiç bir zaman karşı gelmemiş olan çavuş Carl'a Deniz Kuvvetleri bürokrasisini yenmesi, bir bacağını kaybetmenin eksikliğini üzerinden atması ve orduda bir tarih yazması için yardım eder. Emekli olduğunda Carl, Deniz Kuvvetleri'ndeki en yüksek rütbeyi, Usta Dalgıç ve Şef Dalgıç ünvanına sahip olmayı başarır. Film 1950 ve 60'lı yıllarda Deniz Kuvvetleri'nde tehlikeli dalışlar yapan Carl Brashear'ın gerçek yaşam hikayesini anlatıyor.
In the Valley of Elah 2007 full hd izle 720p izle

Tanrının Vadisinde - In the Valley of Elah (2007)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    

  


Yönetmen: Paul Haggis
Ülke: ABD
Tür: Dram, Gizem, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Charlize Theron, Jonathan Tucker, Tommy Lee Jones

Mike Deerfield adlı asker, Irak’ta esrarengiz bir şekilde kaybolur. Eski bir savaş gazisi olan Mike’ın babası Hank oğlundan haber alamayınca özel dedektif Emily Sanders ile anlaşır. Oğlunun kayboluşundaki gizemi aydınlatmak için soruşturmaya anne Joan’da katılacaktır. In the Valley of Elah - Tanrının Vadisinde 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
The Fate of the Furious 2017 full hd izle 720p izle

Hızlı ve Öfkeli 8 - The Fate of the Furious (2017)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 2 saat 16 dakika


  


Yönetmen: F. Gary Gray
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Suç
Vizyon: 13 Nisan 2017
Oyuncular: Vin Diesel, Jason Statham, Dwayne Johnson, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Ludacris, Charlize Theron

Küba?dan New York?a uzanan bu hikayede ekip normal bir hayata adım atmaya hazırlanıyor. Dom ve Letty balayılarını yaşarken, Brian ile Mia emekli olmaya karar veriyor. Fakat aniden ortaya çıkan gizemli bir kadın her şeyi değiştiriyor. Dom?u baştan çıkartıp onu suç dünyasına katmayı başarıyor. Arkadaşlarına ne olduğunu anlayamayan ekip kendilerini yine aksiyonun ortasında buluyor.
The Italian Job 2003 full hd izle 720p izle

İtalyan İşi - The Italian Job (2003)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 1 saat 51 dakika


  Yönetmen: F. Gary Gray
Ülke: ABD, Fransa, İngiltere
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Vizyon: 10 Ekim 2003
Oyuncular: Mark Wahlberg, Charlize Theron, Donald Sutherland, Jason Statham, Seth Green, Mos Def, Edward Norton

Azılı bir suçlu olan Charlie Croker'ın önderliğinde bir suçlu çetesi, detaylı bir hazırlık sürecinden sonra, Los Angeles'ın tarihindeki en kötü trafik sıkışıklığına sebep olurlar. Böylece, yapacakları mücevher hırsızlığı için zaman kazanacaklardır. Planları, soygunu gerçekleştirdikten sonra, yaya kaldırımlarında sürebilecek kadar küçük olan Mini Cooper'larını kullanarak, trafik açılmadan önce kaçabilmektir.
Prometheus 2012 full hd izle 720p izle

Prometheus (2012)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 2 saat 4 dakika


  Yönetmen: Ridley Scott
Ülke: ABD, İngiltere
Tür: Macera, Gizem, Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon: 1 Haziran 2012
Oyuncular: Noomi Rapace, Michael Fassbender, Charlize Theron, Idris Elba, Guy Pearce

Alien" ve "Blade Runner"ın yönetmeni Ridley Scott tanımlanmasına katkı sağladığı türe geri dönüyor. Prometheus ile Scott ezber bozan bir mitoloji yaratıyor. Bu mitolojik dünyanın içinde bir grup kaşif, Dünya üzerindeki insanoğlunun kökenine dair bir ipucu keşfediyor. Bu ipucu gruptakileri evrenin en karanlık köşelerine heyecanlı bir yolculuk yapmaya zorluyor. Ancak yolculuğun sonunda insan ırkının geleceğini kurtarmak için korkunç bir savaşa katılmaları gerekiyor.

''Prometheus'' ile yeni bir mitoloji yaratan Scott, insan ırkının dünya üzerindeki köklerini araştıran bir ekibin hikayesini anlatıyor.

Bu serüvende evrenin en karanlık köşelerine sürüklenen ekibin kökleri ararken buldukları, dünyanın sonunu getirebilecek bir şey oluyor. Bu durumda artık bununla savaşıp, insan ırkını bu bilinmez tehlikeden kurtarmaları gerekiyor.
Atomic Blonde 2017 full hd izle 720p izle

Sarışın Bomba - Atomic Blonde (2017)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 1 saat 55 dakika


  


Yönetmen: David Leitch
Ülke: Almanya, İsveç, ABD
Tür: Aksiyon, Gizem, Gerilim
Vizyon: 28 Temmuz 2017
Oyuncular: Charlize Theron, James McAvoy, Eddie Marsan, John Goodman, Toby Jones, James Faulkner, Roland Møller

Kasım 1989... Berlin'i ikiye ayıran duvar yıkılmak üzeredir. Britanya gizli servisinde görevli olan deneyimli MI6 ajanı Lorraine Broughton (Theron) başka bir ajanın öldürülmesini araştırmak üzere Berlin'e yollanır. Ölen ajan Doğu'daki kaynağından bir liste almıştır ve bu, 2 tarafın çifte ajanlığını yapanların listesidir. Ancak liste, can veren ajanın üzerinden çıkmaz. Berlin duvarının yıkıldığı gece ajan Broughton'ın üstü olan meslektaşı sokak ortasında vurularak öldürülür ve Lorraine, Londra'ya dönerek başından geçenleri anlatır. Ancak hiçbir şey aslında sandığı gibi değildir...
The Legend of Bagger 2000 full hd izle 720p izle

Bagger Vance Efsanesi - The Legend of Bagger (2000)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    

  


Yönetmen: Robert Redford
Ülke: ABD
Tür: Dram, Fantastik, Spor
Vizyon:
Oyuncular: Charlize Theron, Matt Damon, Will Smith

Savannah'ın en ünlü golfçüsü Rannulph Junnah, bölgenin en zengin iş adamının kızı Adele ile evlidir ve halk arasında çok popülerdir. Birinci dünya savaşının patlak vermesiyle cepheye ilk gidenler arasında yer alır. Zorlu bir görev sırasında birliğinden tek kurtulan kişi olur ve herşeyi bırakarak kayıplara karışır..
Sweet November 2001 full hd izle 720p izle

Kasımda Aşk Başkadır - Sweet November (2001)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 59 dakika


  Yönetmen: Pat O'Connor
Ülke: ABD
Tür: Dram, Romantik
Vizyon: 11 Mayıs 2001
Oyuncular: Keanu Reeves, Charlize Theron, Jason Isaacs, Greg Germann, Liam Aiken

Nelson Moss (KEANU REEVES) ve Sara Deever (CHARLIZE THERON) Motorlu Araçlar Bölümü'nde geçirdikleri sıkıntılı bir saatten başka ortak hiçbir yönleri yoktur. Sara, erkeklerin iyi yönlerini ortaya çıkaran çekici bir karakterdir. Nelson, sadece kar-zarar hesaplarıyla ilgilenen, işten başka birşey düşünmeyen biridir.. Sara ile tanışıncaya kadar.

Birbirlerinden etkilenirler, fakat tam olarak bağlanmaya hazır olmadıklarından, pek de alışagelmiş ilişkilere benzemeyen bir birlikteliğe başlarlar. Sonunda kendi yollarına gidecekleri bir aylık bir deneme. Beklenti yok. Baskı yok. Bağ yok.

İkisinin de hesaba katmadıkları nokta ise, aşık olmaktır.
Head in the Clouds 2004 full hd izle 720p izle

Bulutların Üzerinde - Head in the Clouds (2004)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 2 saat 1 dakika


  Yönetmen: John Duigan
Ülke: İngiltere, Kanada
Tür: Dram, Romantik, Savaş
Vizyon: 19 Kasım 2004
Oyuncular: Charlize Theron, Penelope Cruz, Stuart Townsend, Thomas Kretschmann, Steven Berkoff

1930?lu ve 40?lı yıllarda geçen hikayede Guy, Cambridge?te burslu okuyan İrlandalı bir gençtir. Henüz onsekizinde olan bu genç bir gün aniden odasına giren yarı Amerikalı yarı Franzsız bir genç kıza, Gilda?ya aşık olur.

Zengin bir ailenin kızı olan ve hayatını bu varlığın getirdiği rahatlıkla sürdüren Gilda ve Guy arasında yıllar boyu sürecek ve bazılarının felaketini hazırlayacak bir aşk başlar. Okul bittikten sonra Guy ve Gilda Paris?te, Gilda?nın İspanyol göçmeni arkadaşı Mia ile aynı evi paylaşmaya başlarlar. Ancak 2. Dünya Savaşı kapının eşiğindedir ve hayat Gilda?nın kafasında yarattığı yaşamdan çok farklı ilerlemektedir.

Guy ve Mia direnişçilere katılıp faşizme karşı savaşmaya karar verirler ve onlardan çok farklı bir hayat tarzı benimseyen Gilda?yı bırakarak giderler. Savaş esnasında Mia ölür ve Guy Gilda?yla görüşemeyince İngiltere?ye döner. Bir süre sonra İngiliz istihbarat görevlisi olarak yeniden Paris?e gelen Guy, Gilda?yı Alman subaylarla görür. Gilda vatan hainliği yolunda ilerlerken Guy için zafer gerçekten yakın mıdır?

Savaş yıllarında insan psikolojisinin getirdiği yıkımlar üzerine etkileyici bir çalışma ve Canavar?la kazandığı Oscarın ardından Charlize Theron?u bambaşka bir karakterde seyretmek için iyi bir fırsat.
Young Adult 2011 full hd izle 720p izle

Genç Yetişkin - Young Adult (2011)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 34 dakika


  Yönetmen: Jason Reitman
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram
Vizyon:
Oyuncular: Charlize Theron, Patton Oswalt, Patrick Wilson, Elizabeth Reaser, Collette Wolfe

Başarılı bir roman yazarı olan Mavis Gary (Charlize Theron) boşandıktan hemen sonra lise aşkı (Patrick Wilson) ile yeniden birlikte olabilme hayali ile Minnesota'daki eski evine döner. Ancak dönüş hazırlıkları pek de düşündüğü gibi gitmez zira eski sevgilisi evlenmiştir ve çocukları vardır...
Dark Places 2015 full hd izle 720p izle

Karanlık Yerler - Dark Places (2015)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    

  Yönetmen: Gilles Paquet-Brenner
Ülke: Fransa
Tür: Dram, Gizem, Gerilim
Vizyon: 26 Haziran 2015
Oyuncular: Charlize Theron, Sterling Jerins, Nicholas Hoult, Christina Hendricks, Corey Stoll, Tye Sheridan, Andrea Roth

Filmin hikayesi, Libby Day'in ailesinin Kansas şehrindeki bir çiftlikte vahşi ve acımasız bir şekilde katledilmesiyle başlıyor. Yalnızca beş yaşında olan Libby, Ocak ayının ölümcül kar fırtınasının ortasında, bir şekilde buradan kaçıp kurtulmayı başarır. Ancak bu bir kurtuluş değildir. Zira yolda çeşitli hazin olaylar ve talihsizlikler bir türlü hayatından silinmez. En sonunda medyanın baskısından kurtulamayarak ailesinin ölümüne dair talihsiz bir beyanatta bulunmak zorunda kalır. Aradan 25 yıl geçer ve bu süreçte her günü talihsiz geçmişini unutmaya çalışarak geçer. Ta ki Kill Club isimli, gizemli suç olaylarını araştıran gizli bir topluluğu keşfene dek... Şimdi geçmiş anıları tekrar canlandırmanın ve ailesinin başına gelen katliamı çözmenin zamanı gelmiştir.

Gillian Flynn'ın romanından sinemaya uyarlanan filmin yönetmen koltuğunda Gilles Paquet-Brenner, başrolünde ise Chloë Grace Moretz ve Charlize Theron bulunuyor.
The Huntsman: Winter's War 2016 full hd izle 720p izle

Avcı: Kış Savaşı - The Huntsman: Winter's War (2016)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 1 saat 54 dakika


  Yönetmen: Cedric Nicolas-Troyan
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Dram, Fantastik
Vizyon: 22 Nisan 2016
Oyuncular: Chris Hemsworth, Charlize Theron, Jessica Chastain, Emily Blunt, Nick Frost, Rob Brydon, Sheridan Smith

Kötü Kraliçe Ravenna (Theron), Pamuk Prenses?in bıçağıyla yenildiğinin sanılmasından uzun zaman önce, kız kardeşi Freya?nın (Blunt) kalbini kıran bir ihaneti yaşayışını ve krallıklarından kaçışını sessizce izlemişti. Freya?nın her türlü düşmanı dondurabilme yeteneğiyle, genç buz kraliçesi ücra, soğuk bir sarayda uzun seneler geçirmiş, Eric (Hemsworth) ve savaşçı Sara?nın (Chastain) da yer aldığı ölümcül bir avcı lejyonu yetiştirmiştir, fakat değerli iki savaşçısının kendisinin tek emri olan ?Kalplerinizi sevgiye sonsuza dek kapatın? emrine karşı geldiğini öğrenmiştir. Freya, kız kardeşinin öldüğünü öğrendiğinde Sihirli Ayna?yı, onun gücünü kullanabilecek yetenekteki, kalan tek büyücü kadına getirmek üzere geride kalan askerlerini toplar. Ama Ravenna?nın altın derinliklerinden yeniden hayata döndürülebileceğini öğrendiğinde, kötü kız kardeşler bu büyülü toprakları bugüne kadar görülen en karanlık gücün 2 katıyla tehdit eder. Artık toplanan orduları yenilmez olduğunu kanıtlayacaktır? tabii kraliçenin başlıca emrine karşı gelerek ülkelerinden sürülmüş avcılar yeniden bir araya gelmedikleri sürece.
A Million Ways to Die in the West 2014 full hd izle 720p izle

Yeni Başlayanlar için Vahşi Batı - A Million Ways to Die in the West (2014)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 1 saat 56 dakika


  Yönetmen: Seth MacFarlane
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Western
Vizyon: 6 Haziran 2014
Oyuncular: Seth MacFarlane, Charlize Theron, Amanda Seyfried, Liam Neeson, Giovanni Ribisi, Neil Patrick Harris, Sarah Silverman

Western türündeki filmde, ürkek bir çiftçi bir silahlı çatışmada sözünden dönünce kız arkadaşı (Seyfried) vasıtası ile terk edilir. Lakin bir kanun kaçağının karısı (Charlize Theron) kendisine nasıl ateş edileceğini öğretince kahramanımız da kız arkadaşını geri kazanmak için bir şans elde eder. -Beyazperde
Snow White and the Huntsman 2012 full hd izle 720p izle

Pamuk Prenses ve Avcı - Snow White and the Huntsman (2012)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 2 saat 7 dakika


  Yönetmen: Rupert Sanders
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Dram, Fantastik
Vizyon: 1 Haziran 2012
Oyuncular: Kristen Stewart, Chris Hemsworth, Charlize Theron, Sam Claflin, Sam Spruell

Pamuk Prenses ve Avcı’da Kristen Stewart (Twilight/Alacakaranlık), ülkede kötü kraliçeden ( Charlize Theron) daha güzel olan tek kişiyi, Pamuk Prenses’i canlandırıyor

Gün geçtikçe prensesi kıskanan üvey anne prensesi öldürtme kararı alır.Anlaştığı bir avcıdan prensesi öldürmesi için emir verir.

Avcı prensesi öldürmek için bir ormana götürür ve bir anda bir mucize olur ve prensesi öldürmekten vazgeçen avcı kraliçeden intikam alması için prensese yardım eder.
Æon Flux 2005 full hd izle 720p izle

Gelecek Flux'ta - Æon Flux (2005)

5.5 IMDB Puanı 5.5
    
 1 saat 33 dakika


  Yönetmen: Karyn Kusama
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Bilim Kurgu
Vizyon: 17 Şubat 2006
Oyuncular: Charlize Theron, Marton Csokas, Jonny Lee Miller, Sophie Okonedo, Frances McDormand

Geleceğin vahşi derecede fütüristik ve amansız dünyasındayız. Ahlaki değerlerdeki çöküş hat safhada. Uzun bacaklı, deri kostümlü seksi kahramanımızın adı Aeon Flux. O bir casus, o bir katil, o baştan çıkarıcı bir Monica ajanı! Monica mı? Dev bir duvarla birbirinden ayrılan iki düşman ülkeden biri. Duvarın öte yanında Bregna uzanıyor. Güç delisi diktatör Trevor Goldchild tarafından demir yumrukla yönetilen Bregna. Halkının her ihtiyacını fazlasıyla karşılasa da, onlara özgürlüğü çok gören Trevor'un Aeon ile arasında anlaşılmaz bir aşk-nefret ilişkisi var.

Ailesinin hükümet ajanları tarafından öldürülmesi üzerine Aeon Flux (Charlize Theron) intikam almaya yemin eder. Mükemmel topluma karşı mücadele verilen savaşın ön cephelerinde yer almış iyi eğitimli bir kadın asker olan Aeon, mükemmel hayat denilen kavramın arka planında mükemmel bir yalanın gizlenmekte olduğundan kuşku duyan az sayıda insandan birisidir.
The Astronaut's Wife 1999 full hd izle 720p izle

Astronotun Karısı - The Astronaut's Wife (1999)

5.3 IMDB Puanı 5.3
    
 1 saat 49 dakika


  Yönetmen: Rand Ravich
Ülke: ABD
Tür: Dram, Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon: 27 Ağustos 1999
Oyuncular: Johnny Depp, Charlize Theron, Joe Morton, Clea DuVall, Donna Murphy, Nick Cassavetes, Samantha Eggar

Bir NASA astronotu olan Spencer (Johnny Depp) ile öğretmen olan güzel karısı Jillian (Charlize Theron) mükemmel bir hayat süren uyumlu bir çifttir. Ancak Spencer'ın uzaydaki bir görev sırasında Dünya ile iletişimini iki dakikalığına kaybetmesi, hayatlarını tamamen değiştirir. Ne Spencer ne de Jillian, korku dolu bu 120 saniyenin hayatlarını ve geleceklerini ne şekilde tehdit edeceğini bilmektedir. Eleştirmenlerce 'korku dolu bir kabus' olarak nitelendirilen nefes kesici bir psikolojik gerilime hazır olun.
The Last Face 2016 full hd izle 720p izle

Gerçeğin İki Yüzü - The Last Face (2016)

4.3 IMDB Puanı 4.3
    
 2 saat 10 dakika

Yönetmen: Sean Penn
Ülke:
Tür: Dram
Vizyon: 5 Mayıs 2017
Oyuncular: Charlize Theron, Javier Bardem, Adèle Exarchopoulos, Jean Reno, Jared Harris, Sibongile Mlambo, Hopper Penn

Kabiliyetli ve çekici bir doktor Afrika'nın çatışma bölgelerinden birinde görevini yapmaktadır ve bu esnada aynı bölgede çalışan birine aşık olur. Aşk ikisi için de başlamış olsa da aşkı ile son derece tehlikeli olan ve ciddi mesai isteyen işini balansta tutmak bir hayli güç olacaktır...