Chris Evans Filmleri (18 sonuç)

Captain America: Civil War  Kaptan Amerika: Kahramanlarin Savasi 2016 full hd izle 720p izle

Captain America: Civil War Kaptan Amerika: Kahramanlarin Savasi (2016)

8.2 IMDB Puanı 8.2
    

  


Yönetmen: Anthony Russo
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Bilim Kurgu, Macera
Vizyon:
Oyuncular: Chris Evans, Robert Downey Jr., Scarlett Johansson

Yenilmezler'in dahil olduğu bir olay kötü sonuçlanınca, politik güçler Yenilmezler'in bir otorite tarafından takip edildiği ve yönlendirildiği bir sistem kurulması için baskı yaparlar.Bu durum Yenilmezler'in fikir ayrılığına düşerek iki gruba ayrılmasına neden olur. Bunlardan biri Steve Rogers'ın önderliğinde, Yenilmezler'in devlet baskısı olmaksızın özgür bir biçimde insanlığı korumaya devam etmesini savunan grup, diğer tarafta ise Tony Stark'ın şaşırtıcı bir biçimde devlet kontrolünü ve müdahalesini destekleyen ikinci gruptur..
The Avengers 2012 full hd izle 720p izle

Yenilmezler - The Avengers (2012)

8.1 IMDB Puanı 8.1
    
 2 saat 23 dakika


  Yönetmen: Joss Whedon
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Bilim Kurgu
Vizyon: 4 Mayıs 2012
Oyuncular: Robert Downey Jr, Chris Evans, Mark Ruffalo, Chris Hemsworth, Scarlett Johansson, Robert Downey Jr.

Çizgi roman şirketi Marvel'in Iron Man, Kaptan Amerika, Hulk, Thor, Hawkeye ve Black Widow gibi süper kahramanlarını bir araya getiren ''Yenilmezler'' (The Avengers), Amerika ile aynı anda Türkiye'de de vizyona girecek. Geçen hafta 39 ülkede vizyona giren film, sadece hafta sonunda 178,4 milyon dolarlık hasılat elde etti.

Joss Whedon'ın yönetmenliğini üstlendiği filmde, beklenmedik bir düşmanın su yüzüne çıkarak dünyanın güvenliğini tehdit etmeye başlaması üzerine S.H.I.E.L.D. adıyla bilinen uluslararası barışı koruma teşkilatının yöneticisi olan Nick Fury, dünyanın dört bir yanını gezerek, dünyayı böyle bir felaketten kurtarmak için ihtiyaç duyduğu takımı topluyor.

Başrollerini Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Chris Hemsworth, Scarlett Johansson, Jeremy Renner ve Tom Hiddleston'un paylaştığı bu ekibe, Stellan Skarsgard'la Samuel L. Jackson eşlik ediyor.
Captain America: Civil War 2016 full hd izle 720p izle

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı - Captain America: Civil War (2016)

8.0 IMDB Puanı 8.0
    
 2 saat 27 dakika


  Yönetmen: Anthony Russo
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Bilim-Kurgu, Gerilim
Vizyon: 6 Mayıs 2016
Oyuncular: Chris Evans, Robert Downey Jr, Scarlett Johansson, Sebastian Stan, Anthony Mackie, Don Cheadle, Jeremy Renner

Marvel’in “Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı” filminde Steve Rogers’ı, insanlığı koruma yolunda görevlerine devam eden Yenilmez’lerin yenilenmiş ekibinin lideri şeklinde görüyoruz. Yenilmezler’in de dahil olduğu bir olay kötü sonuçlanınca, politik güçler Yenilmezler’in bir otorite tarafından takip edildiği ve yönlendirildiği bir sistem kurulması için zorlamaktadır. Bu durum Yenilmezler’in fikir ayrılığına düşerek iki gruba ayrılmasına neden olur. Bunlardan biri Steve Rogers’ın önderliğinde, Yenilmezler’in hükümet baskısı olmaksızın özgür bir biçimde insanlığı korumaya devam etmesini savunan grup, diğer tarafta ise Tony Stark’ın şaşırtıcı bir biçimde hükümet kontrolünü ve müdahalesini destekleyen 2. gruptur.
Captain America: The Winter Soldier 2014 full hd izle 720p izle

Kaptan Amerika: Kış Askeri - Captain America: The Winter Soldier (2014)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    
 2 saat 16 dakika


  Yönetmen: Anthony Russo
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu
Vizyon: 11 Nisan 2014
Oyuncular: Chris Evans, Samuel L Jackson, Scarlett Johansson, Robert Redford, Sebastian Stan, Anthony Mackie, Cobie Smulders

Kaptan Amerika’yı, Yenilmezler ile beraber New York’ta yaşanan dehşet veren olayların ardından Washington D.C.’de mutluluk içinde yaşarken ve çağdaş dünyaya ahenk sağlamaya çalışırken buluyoruz.

S.H.ı.E.L.D. üyesi bir arkadaşı saldırıya uğrayınca Steve, dünyayı tehlikeye atan bir entrika ağının içine çekilir. Kara Dul (Black Widow) ile güçlerini birleştiren Kaptan Amerika, kendisini susturmak için gönderilen profesyonel katillerle savaşırken bir yandan da giderek genişleyen bir komployu ortaya çıkarmak için çabalamaktadır. Bu fena niyetli oyunun foyası meydana çıkınca Kaptan Amerika ve Kara Dul yeni arkadaşları Falcon’dan yardım isterler. lakin kısa süre sonra çıkarlarını hiç beklenmedik ve zorlu bir düşmanla; Kış Askeri ile karşı karşıya bulurlar.
Gifted 2017 full hd izle 720p izle

Deha - Gifted (2017)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    
 1 saat 41 dakika


  


Yönetmen: Marc Webb
Ülke: ABD
Tür: Dram
Vizyon: 26 Mayıs 2017
Oyuncular: Chris Evans, Mckenna Grace, Lindsay Duncan, Jenny Slate, Octavia Spencer, Michael Kendall Kaplan, John M. Jackson

Frank İsimler (Chris Evans), Florida'nın bir kıyı kasabasında genç yeğeni Mary'i (Mckenna Grace) yetiştiren bekar bir adamdır. Mary yedi yaşında parlak zeki bir çocuktur. Frank, Mary'nin normal bir hayat sürmesini ister lakin annesi Boston'lı Evelyn (Lindsay Duncan) Mary'nin matematiğe olan hakimiyetini fark eder ve Frank'le Mary'yi birbirinden ayırmaya çalışır. Aile gerilimleri ve kopuklukları patladığında, amca ve yeğeni, ev sahibeleri ve yakın arkadaşları olan Roberta'dan (Octavia Spencer) ve talebesine olan alakası kısa müddette amcasıyla da aralarında bağ oluşmasına kapı aralayan Mary'nin öğretmeni Bonnie'den (Jenny Slate) destek görürler.
Avengers: Age of Ultron 2015 full hd izle 720p izle

Yenilmezler: Ultron Çagı - Avengers: Age of Ultron (2015)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    

  


Yönetmen: Director: Joss Whedon
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Bilim Kurgu, Macera
Vizyon:
Oyuncular: Chris Evans, Mark Ruffalo, Robert Downey Jr.

İlk filmin başarısının ardından ikinci film için kolları sıvayan Avengers ekibi bu filme bütün kahramanları dahil ediyor; bu kez Thor, Iron Man, Kaptan Amerika ve Hulk'ın yanısıra Hawkeye, Nick Fury ve Black Widow da maceraya katılıp sürprizini koruyan beklenmeyen düşmanlara karşı savaşıyor. Bu kez hiç olmadığı kadar aksiyonlu bir macerayı vadeden film, her bir kahramanın kişisel yaşamına ve aralarındaki ilişkilere vurgu yapmayı hedefliyor. Yönetmen koltuğunda tekrar Joss Whedon bulunurken, başrollere Jeremy Renner, Scarlett Johansson ve Samuel L. Jackson gibi üç yeni isim katılıyor.
Sunshine 2007 full hd izle 720p izle

Gün Işığı - Sunshine (2007)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 1 saat 47 dakika


  Yönetmen: Danny Boyle
Ülke: İngiltere, ABD
Tür: Macera, Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon: 11 Mayıs 2007
Oyuncular: Cliff Curtis, Chipo Chung, Cillian Murphy, Michelle Yeoh, Hiroyuki Sanada, Chris Evans

Ya bir gün Güneş de, Dünya’dan yüz çeviriverirse? 2057 yılına gelindiğinde, Dünya çok büyük bir tehdit altındadır. Güneş artık eskisi gibi Dünya’yı ısıtmamakta ve buna bağlı olarak da insanlığın dünya üzerindeki varlığı ölümcül bir tehlike ile karşı karşıyadır.Bu kötü gidişi geri döndürebilmesi ümit edilen tek bir yol kalmıştır: Icarus II isimli bir uzay gemisi ile Güneş’e doğru yola çıkan Kaptan Kaneda liderliğindeki ekip! Taşıdıkları nükleer başlık ile Güneş’in yeniden harekete geçebilmesini sağlamaya çalışacaklardır. Bütün dünya nefeslerini tutmuş bu sekiz kişilik ekibin başarısını beklerken Icarus II’nin birden bire dünya ile radyo bağlantısı kesilir. Artık Güneş ile başbaşa ve karşı karşıya kalmışlardır.Trainspotting ile elde ettiği başarıyla adından çokça söz ettiren İngiliz yönetmen Danny Boyle, gelecek kurgusu yaptığı bilim kurgu filmi Gün Işığı ile türün sevenleri arasında heyecan yarattı. Güneş ve Dünya arasında gidip gelirken klostrofobik bir gerilime hazır olun!
Snowpiercer 2013 full hd izle 720p izle

Kar Küreyici - Snowpiercer (2013)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 2 saat 6 dakika


  Yönetmen: Joon-ho Bong
Ülke: Güney Kore, ABD, Fransa, Çek Cumhuriyeti
Tür: Aksiyon, Dram, Bilim Kurgu
Vizyon: 1 Ağustos 2013
Oyuncular: Chris Evans, Ed Harris, Jamie Bell, Tilda Swinton, Alison Pill, John Hurt, Octavia Spencer

2031 yılında, küresel ısınmayı durdurmak üzere yapılan bir deney yanlış gitmiş ve dünya yeniden buzul çağına dönmüştür. Bu felaketten geride kalan az sayıda insan, Snowpiercer adı verilen bir trende yaşamak zorunda kalmıştır. Ancak trendeki insanlar yöneten ve yönetilen kesim olarak ikiye ayrılmıştır. Sürekli ezilen arka vagon halkı, artık bu duruma bir son vermek istemektedir.
Güney Koreli ünlü yönetmen Joon-ho Bong'un ilk İngilizce film denemesi olan Snowpiercer'da çok iyi bir oyuncu kadrosu bizleri bekliyor. Captain America filminden hatırladığımız Chris Evans'ın başrolde olduğu filmde Allison Pill ve Jamie Bell gibi genç oyuncuların yanı sıra, John Hurt, Tilda Swinton, Ed Harris gibi Hollywood'un usta isimleri de yer alıyor.
Before We Go 2014 full hd izle 720p izle

Gece Bitmeden - Before We Go (2014)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 1 saat 29 dakika


  Yönetmen: Chris Evans
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram, Romantik
Vizyon: 12 Eylül 2014
Oyuncular: Chris Evans, Alice Eve, Maria Breyman, Scott Evans, Emma Fitzpatrick, Mark Kassen, Kevin Carolan

Eşiyle beraber yaşadığı Boston'a dönmek üzere gece 1:30 trenine bileti olan Brooke Dalton (Alice Eve) New York garına giderken soyguna uğrar ve cüzdanını çaldırır. Bu sırada treni kaçırır, fakat eşi eve dönmeden eve dönmesi gereklidir. Durum epey bir kötü görünürken garda trompet çalan sokak müzisyeni Nick ile (Chris Evans) tanışır. İlk başlarda Nick'in ona kötü niyetli düşüncelerle yaklaştığını sanan Brooke, saatler geçtikçe Nick'i daha fazla tanır ve onun hakkındaki düşünceleri değişmeye başlar.
Puncture 2011 full hd izle 720p izle

Adalet Peşinde - Puncture (2011)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 1 saat 40 dakika


  Yönetmen: Adam Kassen
Ülke: ABD
Tür: Dram
Vizyon: 21 Nisan 2011
Oyuncular: Chris Evans, Mark Kassen, Marshall Bell, Brett Cullen, Jesse L. Martin

Uyuşturucu bağımlısı ve yetenekli bir avukat olan Mike Weiss ile onun uzun süredir yakın arkadaşı ve iş ortağı olan Paul Danziger, ilk yardım sırasında eline batan iğneden AIDS kapan bir hemşirenin davasını alırlar. Amaçları hastanelerde tek kullanımlık, güvenli şırınganın kullanılmasını ve bu tür vakaların azaltılmasını sağlamaktır, ancak bu o kadar kolay olmayacaktır.
Captain America: The First Avenger 2011 full hd izle 720p izle

İlk Yenilmez: Kaptan Amerika - Captain America: The First Avenger (2011)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 2 saat 4 dakika


  Yönetmen: Joe Johnston
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu
Vizyon: 2 Eylül 2011
Oyuncular: Chris Evans, Hayley Atwell, Sebastian Stan, Tommy Lee Jones, Hugo Weaving, Samuel L. Jackson

Askere katılmak isteyen fakat uygun görülmeyen Steve Rogers, umudunu bir takım deneylere bağlamıştır. Captain Amerika adlı bu gizli deney sonunda başarılı olacak ve Steve Rogers artık Amerika’nın en güçlü ve yenilmez kahramanı olacaktır.
The Iceman 2012 full hd izle 720p izle

Katil - The Iceman (2012)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 1 saat 45 dakika


  Yönetmen: Ariel Vromen
Ülke: ABD
Tür: Biyografi, Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 2 Mayıs 2013
Oyuncular: Michael Shannon, Winona Ryder, Chris Evans, Ray Liotta, David Schwimmer, James Franco

O Organize suç örgütlerinin en tehlikeli katillerinden biri olan Richard Kuklinski. Çocukken bulaştığı yeraltı dünyası onu en acımasız kiralık katillerden biri olarak yetiştirdi. Amerika'nın pek çok eyaletinde işlenen suçlarda ve yasa dışı eylemlerde onun adı çıkıyor. Polis bir yandan, düşmanları diğer yandan Kuklinski'nin peşinde..

Kuklinski’nin 1954 ve 1985 yılları arasında 250 kişiyi öldürdüğü düşünülmektedir.

18+ yaş grubu içindir. Aşırı şiddet, küfür ve bazı cinsel öğeler içerir. Ailece izlemeye uygun değildir.

(Rated R for strong violence, pervasive language and some sexual content)
Street Kings 2008 full hd izle 720p izle

Sokağın Kralları - Street Kings (2008)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 1 saat 49 dakika


  Yönetmen: David Ayer
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Dram
Vizyon: 11 Nisan 2008
Oyuncular: Keanu Reeves, Forest Whitaker, Hugh Laurie, Chris Evans, Cedric the Entertainer, Jay Mohr, Terry Crews

Ludlow kendi dünyası ile sokaklar arasındaki uçurumu asla aşmamış deneyimli bir polistir. Ancak karısını kaybettikten sonra hayatı keyifsiz, karanlık ve ölümcül bir hâl alacaktır. Görev aldığı polis departmanında yozlaşmaları fark eden Ludlow, partnerinin ölümü konusunda dosyada araştırma yaparken, tüm hayatını adadığı ve kendisinin de içinde bulunduğu örgüte başkaldırmak zorunda kalır.
Cellular 2004 full hd izle 720p izle

Ölüm Hattı - Cellular (2004)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 34 dakika


  Yönetmen: David R. Ellis
Ülke: ABD, Almanya
Tür: Aksiyon, Suç, Dram
Vizyon: 10 Eylül 2004
Oyuncular: Jason Statham, Kim Basinger, Chris Evans, William H. Macy, Noah Emmerich, Jessica Biel, Richard Burgi

Ryan'ın cep telefonu çaldığında gördüğü numara tanıdığı birine ait değildir. Parazitli hattın diğer ucundaki ses de öyle. Korku ve panik içindeki Jessica Martin adında bir kadın kaçırıldığını söyleyerek kendisinden yardım istemektedir.

Bu tesadüfi telefon görüşmesiyle müthiş bir maceraya atılır Ryan. Kadını kurtarabilmek için cinayetler ve aldatmacalarla dolu bir araştırmaya koyulan genç adamı hattın diğer ucunda ne beklemektedir?
The Losers 2010 full hd izle 720p izle

Kaçaklar - The Losers (2010)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 1 saat 37 dakika


  Yönetmen: Sylvain White
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Dram, Gizem, Gerilim
Vizyon: 22 Nisan 2010
Oyuncular: Jeffrey Dean Morgan, Zoe Saldana, Chris Evans, Idris Elba, Columbus Short

Yeni bir görev için yola çıkan tim, Clay (Jeffrey Dean Morgan), Jensen (Chris Evans), Roque (Idris Elba), Pooch (Columbus Short) ve Cougar (Óscar Jaenada)?dan oluşuyor. Ekiptekiler, beklemedikleri bir ihanet ile şoka girerler. Üstelik ellerinde düşmanın isminden başka birşey yoktur. Bu saydığımız tim?in yolu, Aisha (Zoe Saldana) isimli gizemli bir kadına rastlar. Gücünü Aisha?nın zekası ile birleştiren ekip, Max (Jason Patric) adındaki düşmanlarının ardındaki sırrı çözmeye niyetlidir.
Push 2009 full hd izle 720p izle

Darbe - Push (2009)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 1 saat 51 dakika


  Yönetmen: Paul McGuigan
Ülke: ABD, Kanada
Tür: Aksiyon, Bilim-Kurgu, Gerilim
Vizyon: 29 Mayıs 2009
Oyuncular: Colin Ford, Joel Gretsch, Djimon Hounsou, Dakota Fanning, Robert Tsonos, Brandon Rhea, Camilla Belle, Chris Evans

Hong Kong'da yaşayan bir grup genç, Amerikan hükümetinin yürüttüğü bir projenin çalışanlarından kaçmaktadır. Kendi çıkarları için kullanılmak üzere onların silaha dönüştürülmesinin isteyen kişilerden tamamen kurtulmak için güçlerini birleştirmeleri gerekir.
Playing It Cool 2014 full hd izle 720p izle

Kaçan Kovalanır - Playing It Cool (2014)

6.0 IMDB Puanı 6.0
    
 2 saat


  Yönetmen: Justin Reardon
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Romantik
Vizyon: 26 Eylül 2014
Oyuncular: Chris Evans, Michelle Monaghan, Aubrey Plaza, Ashley Tisdale, Patrick Warburton, Ioan Gruffudd, Martin Starr

Film aşk acısı çekmekte olan genç bir adamın bir hayır gecesinde tanıştığı nefes kesici bir kadına tutulmasını konu ediniyor. Genç adam bir zaman sonra kadının, kendisinden gerçekte pek de hoşlanmayan başka biriyle nişanlı olduğunu öğrenecektir. Biraz da çevresindeki insanların yönlendirmesi ile cesaretlenince genç kadının kalbini fethetmenin yollarını arayacaktır.
4: Rise of the Silver Surfer 2007 full hd izle 720p izle

Fantastik 4: Gümüş Sörfçü'nün Yükselişi - 4: Rise of the Silver Surfer (2007)

5.6 IMDB Puanı 5.6
    
 1 saat 32 dakika


  Yönetmen: Tim Story
Ülke: ABD, Almanya, İngiltere
Tür: Aksiyon, Fantastik, Bilim Kurgu
Vizyon: 17 Ağustos 2007
Oyuncular: Ioan Gruffudd, Jessica Alba, Chris Evans, Michael Chiklis, Julian McMahon

Marvel'ın ilk süperkahraman ailesi, şimdiye kadarki en zor görevleriyle karşı karşıyadırlar. Gizemli galaksiler arası bir haberci olan Silver Surfer, dünyayı yokoluşa hazırlamak için gezegene gelmiştir. Silver Surfer etrafta yıkım ve kargaşa yaratırken, kahramanlarımız bu gizemi çözmeye ve sürpriz bir şekilde tekrar karşılarına çıkan azılı düşmanları Doktor Doom ile yüzleşmeye hazırlanmalıdırlar.