Chris Hemsworth Filmleri (14 sonuç)

Thor: Ragnarok 2017 full hd izle 720p izle

Thor 3: Ragnarok - Thor: Ragnarok (2017)

8.1 IMDB Puanı 8.1
    
 2 saat 10 dakika


  Yönetmen: Taika Waititi
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Komedi
Vizyon: 27 Ekim 2017
Oyuncular: Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Cate Blanchett, Idris Elba, Jeff Goldblum, Tessa Thompson, Karl Urban

Thor, evrenin diğer tarafında, kudretli çekici olmadan hapis kalmıştır. Kuvvetli yeni tehdit, merhametsiz Hela'nın yol açacağı kıyameti (Ragnarok), kendi dünyasının yok oluşunu ve Asgard medeniyetinin yıkılmasını önlemek için Asgard'a dönmek üzere, kendini zamana karşı yarışırken bulur. Fakat, daha önceki müttefiki ve Yenilmezler ekibinden arkadaşı Hulk'la kendisini karşı karşıya getiren ölümcül bir yarıştan sağ çıkmalıdır.
Rush 2013 full hd izle 720p izle

Zafere Hücum - Rush (2013)

8.1 IMDB Puanı 8.1
    
 2 saat 3 dakika


  Yönetmen: Ron Howard
Ülke: ABD, Almanya, İngiltere
Tür: Aksiyon, Biyografi, Dram, Spor
Vizyon: 20 Eylül 2013
Oyuncular: Chris Hemsworth, Olivia Wilde, Natalie Dormer, Daniel Brühl, Tom Wlaschiha

İki defa Oscar kazanmış olan Ron Howard (A Beautiful Mind, Frost/Nixon) iki defa Oscar’a aday olmuş senarist Peter Morgan’la (Frost/Nixon, The Queen) James Hunt ve Niki Lauda arasındaki acımasız rekabeti muhteşem bir şekilde anlatan Rush için bir araya geldi.

Epik aksiyon/dram filmi Rush’ta, Chris Hemsworth (The Avengers) karizmatik İngiliz James Hunt’ı, Daniel Brühl (Inglourious Basterds) ise disiplinli ve mükemmeliyetçi olan Avusturyalı Niki Lauda’yı canlandırıyor. Grand Prix yarış pistindeki çekişmeleri, bu iki sıra dışı karakter arasındaki farkı özetliyor.

Formula 1 yarışlarının ihtişamlı döneminde geçen Rush dünyanın şimdiye kadar gördüğü en büyük rakiplerin ikisinin (yakışıklı İngiliz Hunt ve disiplinli, zeki rakibi Lauda’nın) heyecan veren gerçek hikayesini anlatıyor. Özel hayatlarına da dahil olduğumuz filmde iki yarışçının zafere ulaşmak için bir kısa yolun bulunmadığı ve asla hataların asla düzeltilemediği bir ortamda fiziksel ve psikolojik dayanıklılık sınırlarını nasıl zorladığını göreceğiz.

Olivia Wilde (TRON: Legacy) ve Alexandra Maria Lara’nın da (The Reader) rol aldığı Rush’ın yapımcılığını Andrew Eaton (A Mighty Heart), Howard, Oscar ödüllü Brian Grazer (Apollo 13, A Beautiful Mind), Eric Fellner (Senna, Tinker Tailor Soldier Spy), Morgan ve Brian Oliver (Black Swan), idari yapımcılığını ise Cross Creek Pictures, Exclusive Media, Todd Hallowell ve Tim Bevan üstleniyor.

Rush İngiltere, Almanya ve Avusturya’da çekilmiştir.
The Avengers 2012 full hd izle 720p izle

Yenilmezler - The Avengers (2012)

8.1 IMDB Puanı 8.1
    
 2 saat 23 dakika


  Yönetmen: Joss Whedon
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Bilim Kurgu
Vizyon: 4 Mayıs 2012
Oyuncular: Robert Downey Jr, Chris Evans, Mark Ruffalo, Chris Hemsworth, Scarlett Johansson, Robert Downey Jr.

Çizgi roman şirketi Marvel'in Iron Man, Kaptan Amerika, Hulk, Thor, Hawkeye ve Black Widow gibi süper kahramanlarını bir araya getiren ''Yenilmezler'' (The Avengers), Amerika ile aynı anda Türkiye'de de vizyona girecek. Geçen hafta 39 ülkede vizyona giren film, sadece hafta sonunda 178,4 milyon dolarlık hasılat elde etti.

Joss Whedon'ın yönetmenliğini üstlendiği filmde, beklenmedik bir düşmanın su yüzüne çıkarak dünyanın güvenliğini tehdit etmeye başlaması üzerine S.H.I.E.L.D. adıyla bilinen uluslararası barışı koruma teşkilatının yöneticisi olan Nick Fury, dünyanın dört bir yanını gezerek, dünyayı böyle bir felaketten kurtarmak için ihtiyaç duyduğu takımı topluyor.

Başrollerini Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Chris Hemsworth, Scarlett Johansson, Jeremy Renner ve Tom Hiddleston'un paylaştığı bu ekibe, Stellan Skarsgard'la Samuel L. Jackson eşlik ediyor.
Thor: The Dark World 2013 full hd izle 720p izle

Thor: Karanlık Dünya - Thor: The Dark World (2013)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 1 saat 52 dakika


  Yönetmen: Alan Taylor
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik
Vizyon: 1 Kasım 2013
Oyuncular: Chris Hemsworth, Natalie Portman, Tom Hiddleston, Stellan Skarsgård, Idris Elba

Marvel’ın "Thor: The Dark World" filminde, Thor’un beyaz perdedeki büyük macerası, dünyayı ve 9 Diyarlar’ı, yaşı kainatın yaşına eş olan karanlık bir düşmandan kurtarmak için verdiği savaşla devam ediyor. Marvel’ın “Thor” ve “Yenilmezler”den sonraki bu filminde Thor, evrenin her yerinde düzeni yeniden sağlamak için savaşıyor ama intikam peşindeki Melakith’in başını çektiği kadim bir yarış, kainatı yeniden karanlığa döndürmek için geri dönüyor. Odin ve Asgard’ın bile karşı koyamadığı bir düşmanla karşı karşıya gelen Thor şimdi en tehlikeli ve en özel yolculuğuna çıkıyor. Bu yolculuk, onu Jane Foster’la yeniden birleştirecek ve bizleri kurtarması için her şeyini feda etmek zorunda bırakacak.

Başrollerinde Chris Hemsworth, Natalie Portman, Tom Hiddleston, Stellan Skarsgård, Idris Elba, Christopher Eccleston, Adewale Akinnuoye-Agbaje, Kat Dennings, Ray Stevenson, Zachary Levi, Tadanobu Asano, Jaimie Alexander, Rene Russo ve Odin rolünde Anthony Hopkins’in oynadığı “Thor: The Dark World”ün yönetmenliğini Alan Taylor, yapımcılığını ise Kevin Feige üstleniyor. Film, Don Payne’in (son hali değil) bir hikayesinden esinleniyor. Senaryo ise Christopher Yost and Christopher Markus & Stephen McFeely’ye (son hali değil) ait. Senaryo, ilk kez 1962 Ağustos’unda yayınlanan çizgi roman “Journey into Mystery”de karşımıza çıkan, Marvel’ın klasikleşen Süper Kahramanı Thor’a dayanıyor.

Thor: The Dark World Marvel Stüdyolarının bir yapımı ve filmin idari yapımcıları ise Louis D’Esposito, Alan Fine, Stan Lee, Victoria Alonso, Craig Kyle ve Nigel Gostelow. Film 1 Kasım 2013’te vizyona giriyor.
The Cabin in the Woods 2011 full hd izle 720p izle

Dehşet Kapanı - The Cabin in the Woods (2011)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 1 saat 35 dakika


  Yönetmen: Drew Goddard
Ülke: ABD
Tür: Korku, Gizem, Gerilim
Vizyon: 27 Nisan 2012
Oyuncular: Kristen Connolly, Chris Hemsworth, Anna Hutchison, Fran Kranz, Jesse Williams

Drew Goddard'ın yönettiği ''Dehşet Kapanı'' (The Cabin in the Woods) beş arkadaşın ormanda bir kır evine gitmeleriyle yaşanan kötü olaylara ilişkin klasik bir korku filmi gibi başlıyor.

Ancak her tarafın kan gölüne dönmesinin ardından gençler geleneksel korku filmi tepkileri vermeye başlayınca, kontrol odasındaki bir grup teknisyen, korkan gençlerin her hareketini takip ediyor, hatta hareketlerine yön veriyor. Film bu aşamadan sonra hayal gücü ve ince mizah harmanından oluşan bir macerada korku filmi geleneklerini alt üst ediyor.

Filmin başrollerini Chris Hemsworth, Kristen Connolly, Anna Hutchison, Fran Kranz, Jesse Williams, Richard Jenkins ve Bradley Whitford paylaşıyor.
Thor 2011 full hd izle 720p izle

Thor (2011)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 1 saat 55 dakika


  Yönetmen: Kenneth Branagh
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik
Vizyon: 29 Nisan 2011
Oyuncular: Chris Hemsworth, Natalie Portman, Tom Hiddleston, Anthony Hopkins, Stellan Skarsgård

Mitolojiye göre kainat 9 diyardan oluşuyordu. Bu diyarlardan Jotunheim Dünya ya saldırıp insanları buzul çağına döndürmek istiyordu fakat Asgard ın tanrıları insanların yardımına koşup Jotunheim ı yenilgiye uğrattılar ve Jotunheim a ceza olarak Tanrı Kral Odin kutsal sandıklarını aldı. Yıllar Geçtikten sonra Odin ini oğlu Thor un günü kutlanırken (İskandinavlarda Perşembe günleri Thor günü olarak kutlanıyormuş ingilizce Thursday kelimesinin kökeninin bu olduğu sanılıyor) Jotunheim lılar sandığı Asgard dan çalmaya çalışırlar bunu öğrenen Thor babasına karşı çıkarak arkadaşları ve onu destekler gibi görünüp onu aslından kıskanan kardeşi Loki ile Jotunheim a bunu yapanların sorumlusunu öğrenmeye giderler. Jotunheim'dan Kral Odin in son anda yetişmesiyle kurtulurlar Odin kendisine karşı gelen oğlu Thor'u bu nedenle Dünya ya sürgüne gönderir ölümsüzlüğünü ondan geri alır ve Miyolnir'i (Thor'un çekici) birgün gerekli erdemlere sahip oluncaya kadar mühürler...
In the Heart of the Sea 2015 full hd izle 720p izle

Denizin Ortasında - In the Heart of the Sea (2015)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 2 saat 2 dakika


  Yönetmen: Ron Howard
Ülke: ABD, Avustralya, İspanya, İngiltere, Kanada
Tür: Aksiyon, Macera, Biyografi, Dram, Tarihi, Gerilim
Vizyon: 1 Ocak 2016
Oyuncular: Chris Hemsworth, Benjamin Walker, Cillian Murphy, Brendan Gleeson, Ben Whishaw, Michelle Fairley, Tom Holland

Charles Leavitt'in imza attığı senaryo, Nathanial Phillbrick'in aynı ismi taşıyan romanından sinemaya uyarlanıyor. 1820 yılında Nantucket isimli balina avlamakta olan bir geminin, dişli bir İspermeçet balinasının saldırısı sonucunda parçalanmasını konu alan film, Pasifik Okyanusu'nun kalbinde yaşanan bir hayatta kalma mücadelesini konu alıyor. Yalnızca sekiz kişinin hayatta kalarak kurtulduğu bu olay, daha sonra ünlü yazar Herman Melville'in doğuracağı Moby Dick efsanesine de ilham veriyor.
12 Strong 2018 full hd izle 720p izle

12 Savaşçı - 12 Strong (2018)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 2 saat 10 dakika


  


Yönetmen: Nicolai Fuglsig
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Dram, Tarihi
Vizyon: 1 Ocak 2018
Oyuncular: Chris Hemsworth, Michael Shannon, William Fichtner, Elsa Pataky, Taylor Sheridan, Geoff Stults, Michael Peña

11 Eylül saldırısı sonrası geçen filmde, takım liderliğini Mitch Nelson'ın yaptığı bir ABD özel kuvvetler ekibi, çok tehlikeli bir görev için Afganistan'a ilk ayak basan Amerikan askerleri olacaktır. Kayalıklarla dolu dağlar içinde, Afganistan Birleşik İslami Kurtuluş Cephesi Generali Dostum'u, onlarla birlik olarak Taliban ve onların bağlaşıkları El Kaide ile savaşmaya ikna etmek zorundadırlar. Karşılıklı güvensizlik ve kültür farkına ek olarak, Amerikalı askerler, Afgan atlı askerlerinin ilkel stratejilerine uyum sağlamak zorundadırlar. Bu zor kurulan bağa karşın, yeni ortaklar çok güç vaziyetlerle karşılaşırlar. Sayıca ve silah olarak azken, kendilerini öldürmeye çalışan merhametsiz bir düşmanla karşı karşıya kalırlar.
The Huntsman: Winter's War 2016 full hd izle 720p izle

Avcı: Kış Savaşı - The Huntsman: Winter's War (2016)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 1 saat 54 dakika


  Yönetmen: Cedric Nicolas-Troyan
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Dram, Fantastik
Vizyon: 22 Nisan 2016
Oyuncular: Chris Hemsworth, Charlize Theron, Jessica Chastain, Emily Blunt, Nick Frost, Rob Brydon, Sheridan Smith

Kötü Kraliçe Ravenna (Theron), Pamuk Prenses?in bıçağıyla yenildiğinin sanılmasından uzun zaman önce, kız kardeşi Freya?nın (Blunt) kalbini kıran bir ihaneti yaşayışını ve krallıklarından kaçışını sessizce izlemişti. Freya?nın her türlü düşmanı dondurabilme yeteneğiyle, genç buz kraliçesi ücra, soğuk bir sarayda uzun seneler geçirmiş, Eric (Hemsworth) ve savaşçı Sara?nın (Chastain) da yer aldığı ölümcül bir avcı lejyonu yetiştirmiştir, fakat değerli iki savaşçısının kendisinin tek emri olan ?Kalplerinizi sevgiye sonsuza dek kapatın? emrine karşı geldiğini öğrenmiştir. Freya, kız kardeşinin öldüğünü öğrendiğinde Sihirli Ayna?yı, onun gücünü kullanabilecek yetenekteki, kalan tek büyücü kadına getirmek üzere geride kalan askerlerini toplar. Ama Ravenna?nın altın derinliklerinden yeniden hayata döndürülebileceğini öğrendiğinde, kötü kız kardeşler bu büyülü toprakları bugüne kadar görülen en karanlık gücün 2 katıyla tehdit eder. Artık toplanan orduları yenilmez olduğunu kanıtlayacaktır? tabii kraliçenin başlıca emrine karşı gelerek ülkelerinden sürülmüş avcılar yeniden bir araya gelmedikleri sürece.
Vacation 2015 full hd izle 720p izle

Tatil Zamanı - Vacation (2015)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 1 saat 39 dakika


  Yönetmen: John Francis Daley
Ülke: ABD
Tür: Macera, Komedi
Vizyon: 14 Ağustos 2015
Oyuncular: Ed Helms, Christina Applegate, Skyler Gisondo, Steele Stebbins, Chris Hemsworth, Leslie Mann, Chevy Chase

Bu defa Griswold?lerin yeni jenerasyonu yollara çıkıyor. "Tatil Zamanı - Vacation" filminin başrollerinde; Ed Helms ve Christina Applegate, yeni bir tatil macerası için aileyi yollara döküyorlar. Jonathan Goldstein ve John Francis Daley, bu filmle ilk defa yönetmen koltuğundalar.

Artık bir yetişkin ve aile babası olan Rusty Griswold (Ed Helms), babasının ayak izlerini takip ederek, karısı Debbie (Christina Applegate) ve iki oğluna tatil sürprizi yapar; Aile, ülkeyi baştan başa turlayarak, Amerika?nın ?en gözde aile eğlence parkı? Walley World?e doğru yola çıkarlar. Chevy Chase ve Beverly D?Angelo da, klasik komedi filmleri ?Vacation?lardaki Clark ve Ellen Griswold rollerinde tekrar karşımıza çıkıyorlar.
Snow White and the Huntsman 2012 full hd izle 720p izle

Pamuk Prenses ve Avcı - Snow White and the Huntsman (2012)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 2 saat 7 dakika


  Yönetmen: Rupert Sanders
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Dram, Fantastik
Vizyon: 1 Haziran 2012
Oyuncular: Kristen Stewart, Chris Hemsworth, Charlize Theron, Sam Claflin, Sam Spruell

Pamuk Prenses ve Avcı’da Kristen Stewart (Twilight/Alacakaranlık), ülkede kötü kraliçeden ( Charlize Theron) daha güzel olan tek kişiyi, Pamuk Prenses’i canlandırıyor

Gün geçtikçe prensesi kıskanan üvey anne prensesi öldürtme kararı alır.Anlaştığı bir avcıdan prensesi öldürmesi için emir verir.

Avcı prensesi öldürmek için bir ormana götürür ve bir anda bir mucize olur ve prensesi öldürmekten vazgeçen avcı kraliçeden intikam alması için prensese yardım eder.
Ca$h 2010 full hd izle 720p izle

Tatlı Para - Ca$h (2010)

6.0 IMDB Puanı 6.0
    
 1 saat 48 dakika


  Yönetmen: Stephen Milburn Anderson
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Suç, Gerilim
Vizyon: 1 Mart 2010
Oyuncular: Sean Bean, Chris Hemsworth, Victoria Profeta, Mike Starr, Michael Mantell

Sam Phelan (Chris Hemsworth) ve eşi Leslie (Victoria Profeta) evlerinin taksitlerini güçlükle ödiyebilen maddi sıkıntı içindeki genç bir çifttir. Sam arabası ile seyir halindeyken, polisle kovalamaca halindeki banka soyguncuları içi nakit dolu çantayı Sam'in arabasına fırlatır ve kaçarlar, fakat daha sonra yakalanırlar. Ellerine geçen bu büyük miktardaki nakit sayesinde Sam ve eşi maddi sıkıntılardan kurtulmanın keyfini çıkarmaya başlarken, hapisteki soyguncunun psikopat kardeşi Chicago'nun her yerinde onları aramaya koyulur.
Blackhat 2015 full hd izle 720p izle

Hacker - Blackhat (2015)

5.4 IMDB Puanı 5.4
    
 2 saat 13 dakika


  Yönetmen: Michael Mann
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Dram, Gizem, Gerilim
Vizyon: 16 Ocak 2015
Oyuncular: Chris Hemsworth, Leehom Wang, Wei Tang, Viola Davis, Holt McCallany, Andy On, Ritchie Coster

Yakın gelecekte iki süpergüç olan Amerika Birleşik Devletleri ve Çin yüksek oranda siber suç işlenmesi sebebiyle, güvenliklerini sağlayabilmek adına işbirliği yapmak mecburiyetinde kalırlar. Bu sorunu çözmek için de en iyi saha ajanlarını görevlendirirler.
Red Dawn 2012 full hd izle 720p izle

Kızıl Şafak - Red Dawn (2012)

5.4 IMDB Puanı 5.4
    
 1 saat 33 dakika


  Yönetmen: Dan Bradley
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Savaş
Vizyon: 27 Eylül 2012
Oyuncular: Chris Hemsworth, Adrianne Palicki, Josh Hutcherson, Josh Peck, Isabel Lucas

Bir Sabah Amerika bir çıkartma ile uyanır. Kuzey Kore askerleri paraşüt ile hava indirmesi yapmaktadır.Çıkartma genel anlamda yaşanırken konumuz Washington eyaletindeki bir kasabada geçmektedir.
Kuzey Kore askerleri kasaba halkını esir almıştır fakat bu kasabada bir grup genç hala esir düşmemiştir.
Lisenin futbolcuları ve ponpon kızları ormanda sığınarak kendilerine wolverine adını takmışlar ve kasabalarını geri almak için plan yapmaktadırlar.