Chris Pine Filmleri (15 sonuç)

Star Trek 2009 full hd izle 720p izle

Uzay Yolu - Star Trek (2009)

8.0 IMDB Puanı 8.0
    
 2 saat 7 dakika


  Yönetmen: J.J. Abrams
Ülke: ABD, Almanya
Tür: Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu
Vizyon: 8 Mayıs 2009
Oyuncular: Chris Pine, Zachary Quinto, Leonard Nimoy, Eric Bana, Bruce Greenwood, Karl Urban, Zoe Saldana

Bugüne kadar yapılmış en gelişmiş uzay gemisi Atılgan’ın mürettebatının gençlik yıllarındaki ilk tanışma günlerinin inanılmaz öyküsünü anlatan “Star Trek” ile tüm zamanların en büyük macerasına hazır olun. Henüz çaylaklık günlerini yaşayan mürettebatımız, aksiyon, komedi ve kozmik tehlikelerle dolu bir yolculukta; insanoğlundan intikam alma misyonunu yüklenmiş şeytani güçleri durdurmanın çaresini bulmaya çalışacaklar.

Galaksinin kaderi birbirinden çok uzaklarda doğmuş iki sıkı rakibin elindedir. Bir tarafta Iowa’daki çiftlikte doğup büyümüş, serseri ruhlu, heyecan ve macera arayan genç James Tiberius Kirk (Chris Pine) vardır. Diğer tarafta ise Vulcan gezegeninde büyümüş olan ve yarı-insan özgeçmişi nedeniyle kendi toplumunca dışlandığını hisseden, Starfleet Akademi’ye Vulcan ırkından kabul edilen ilk öğrenci olan Spock (Zachary Quinto) yer alır.

Kirk ile Spock’un kişilikleri çok farklıdır. Kim olduklarını, bu dünyaya ne verebileceklerini bulmaya çalışırken Starfleet Akademi’deki eğitimlerde birbiriyle rekabet halinde iki öğrenci olup çıkarlar. İkisinin de tarzı çok farklıdır. Birisi tutkularıyla hareket ederken diğeri mantığın sesini dinler. Sürekli muhalefet halinde meydan okurcasına davranırken birbirlerinden hoşlanmazlar. Gelmiş geçmiş en gelişmiş uzay gemisi Atılgan için seçilen çok özel mürettebat arasında ikisi de yer alacaktır.

Mürettebatın başında deneyimli Kaptan Christopher Pike (Bruce Greenwood) vardır. Diğerleri ise, uzay gemisinin tıp subayı Leonard “Bones” McCoy (Karl Urban); ileride geminin başmühendisi olacak Montgomery “Scotty” Scott (Simon Pegg); iletişim subayı Uhura (Zoe Saldana); deneyimli dümenci Sulu (John Cho) ve 17 yaşındaki dahi çocuk Chekov’dur (Anton Yelchin). Atılgan’daki ilk yolculuğa çıkarken onları sonsuza kadar bağlayacak sadakat, dostluk ve cesaret gibi kavramlar sınavdan geçecektir.

Tüm bunların ortasında Kirk ile Spock, kaçınılmaz kaderleriyle yüz yüze kalırlar. Daha önce hiç gidilmemiş, hayal bile edilemeyen tehlikelerle dolu yolculukta mürettebatı yönetebilmek, ikisi arasında oluşacak sıradışı ama güçlü dostluğa bağlıdır.
Wonder Woman 2017 full hd izle 720p izle

Wonder Woman (2017)

8.0 IMDB Puanı 8.0
    
 2 saat 21 dakika


  


Yönetmen: Patty Jenkins
Ülke: ABD, Çin, Hong Kong
Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik
Vizyon: 2 Haziran 2017
Oyuncular: Gal Gadot, Chris Pine, Connie Nielsen, Robin Wright, Danny Huston, David Thewlis, Saïd Taghmaoui

Yalnızca savaşçı amazon kadınların yaşadığı Themyscira adasında büyüyen, buranın dışına hiç çıkmamış ve hiçbir erkek görmemiş Diana (Gal Gadot) müthiş savaş kabiliyetlerine sahip bir yarı tanrıdır. Günün birinde adaya bir Amerikan savaş uçağı düşer. Uçağın kaptanı Steve Trevor (Chris Pine), Diana tarafından kurtarılır. Dünyanın büyük bir savaş halinde olduğunu anlatan kaptanın sözleriyle Diana, adasını terkederek muasır dünyaya doğru yola çıkar ve dünya savaşını bitirebilmek için bütün hünerlerini ortaya sermeye başlar.

Filmde Gal Gadot, Wonder Woman karakterini Batman v Superman filminden sonra 2. defa canlandırıyor.
Hell or High Water 2016 full hd izle 720p izle

Hell or High Water (2016)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    
 1 saat 42 dakika


  


Yönetmen: David Mackenzie
Ülke: ABD
Tür: Suç, Dram
Vizyon: 2 Ağustos 2016
Oyuncular: Dale Dickey, Ben Foster, Chris Pine, William Sterchi, Buck Taylor, Kristin Berg, Jeff Bridges

Bir boşanmış baba ve onun eski yakın arkadaşı, Batı Teksas?ta ki ailelerinin çiftliklerini kurtarmak için amansız bir göreve girişirler.
Star Trek Into Darkness 2013 full hd izle 720p izle

Uzay Yolu: Bilinmeze Doğru - Star Trek Into Darkness (2013)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    
 2 saat 12 dakika


  Yönetmen: J.J. Abrams
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon: 7 Haziran 2013
Oyuncular: Chris Pine, Zachary Quinto, Zoe Saldana, Karl Urban, Simon Pegg, Benedict Cumberbatch

Atılgan’ın mürettebatı eve geri çağrıldığında, kendi organizasyonları içinde durdurulamaz bir terör gücünün donanmayı ve temsil ettiği her şeyi parçaladığını, dünyamızı bir kriz içinde bıraktığını görürler. Bitirmesi gereken şahsi bir kavgası olan Kaptan Kirk, tek kişilik kitle imha silahını yakalamak için savaş alanına doğru özel bir arayış başlatır. Kahramanlarımız yaşamla ölüm arasında destansı bir santraç oyununa sürüklenirken, aşka meydan okunacak, dostluklar parçalanacak ve Kirk’ün geride bıraktığı tek ailesi olan müretebatı için fedakarlıklar yapması gerekecek.
For the Love of Spock 2016 full hd izle 720p izle

Spock Aşkına - For the Love of Spock (2016)

7.7 IMDB Puanı 7.7
    
 1 saat 51 dakika


  


Yönetmen: Adam Nimoy
Ülke: Kanada, ABD
Tür: Belgesel, Biyografi
Vizyon:
Oyuncular: Chris Pine, Zoe Saldana, Karl Urban, Simon Pegg, Mayim Bialik, Zachary Quinto, Jim Parsons

Leonard Nimoy'un kalıcı itirazının incelenmesi ve Spock'un Uzay yolu'ndaki (1966) tasviri.
Rise of the Guardians 2012 full hd izle 720p izle

Efsane Beşli - Rise of the Guardians (2012)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    

  Yönetmen: Peter Ramsey
Ülke: ABD
Tür: Aile, Animasyon, Macera
Vizyon:
Oyuncular: Alec Baldwin, Hugh Jackman, Isla Fisher, Chris Pine, Jude Law, Dakota Goyo, Khamani Griffin

Kara adıyla tanınan kötü bir ruh insanlığın umutlarını ve inandığı değerleri yok ederek dünyaya hakim olmak için harekete geçince, Kuzey (Noel Baba), Diş Perisi, Uyku Perisi, Paskalya Tavşanı ve Jack Froust'tan oluşan ölümsüz bekçiler de ona karşı güçlerini birleştirme kararı alırlar. Kara, dünyamızı çepeçevre sarıp insanlığa korku yaymaya başladığında, dünyadaki tüm çocukların umutları, inançları ve hayalleri Efsane Beşli'ye bağlıdır. Yazar William Joyce'un ünlü çocuk kitapları serisinden uyarlanan filmin yönetmenliğini Peter Ramsey üstlenirken filmin orijinal seslendirme kadrosunda Chris Pine, Hugh Jackman, Alec Baldwin, Jude Law ve Isla Fisher isimleri göze çarpıyor. Rise of the Guardians - Efsane Beşli 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
Star Trek Beyond 2016 full hd izle 720p izle

Uzay Yolu Sonsuzluk - Star Trek Beyond (2016)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 2 saat 2 dakika


  Yönetmen: Justin Lin
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Bilim-Kurgu, Gerilim, Bilim Kurgu
Vizyon: 26 Ağustos 2016
Oyuncular: Chris Pine, Zachary Quinto, Karl Urban, Zoe Saldana, Simon Pegg, John Cho, Anton Yelchin

Tekrar başlayan serinin 3. filmi olan Star Trek 3 (Star Trek Beyond) filminin yönetmenliğini bu sefer J.J. Abrams'tan devralan isim Justin Lin. Kadronun başını Chris Pine, Zachary Quinto ve Simon Pegg, Sofia Boutella ve Idris Elba çekiyor.

Sonsuzluk?ta, Atılgan gemisinin ve cesur mürettebatının epik yolculuğu devam ederken, mürettebat uzayın bilinmeyen derinliklerinde kendilerini ve federasyonun temsil ettiği her şeyi sınayan gizemli, yeni bir düşmanla karşılaşıyor.
People Like Us 2012 full hd izle 720p izle

Bizim Gibi İnsanlar - People Like Us (2012)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 1 saat 54 dakika


  Yönetmen: Alex Kurtzman
Ülke: ABD
Tür: Dram
Vizyon: 29 Haziran 2012
Oyuncular: Elizabeth Banks, Olivia Wilde, Chris Pine, Michelle Pfeiffer, Jon Favreau

DreamWorks Pictures gerçek olaylardan esinlenilmiş dram komedi filmi People Like Us'ı gururla sunar...

Filmde Chris Pine babasının aniden öldüğünü öğrendiği gün son anlaşması da çöken hızlı konuşan yirmili yaşlarını süren bir satış elemanı Sam rolünde. İstememesine rağmen, Sam eve geri dönmek zorunda kalır çünkü babasının mallarını bir düzene sokacak ve ailesiyle yeniden bağlantı kuracaktır. Babasının son dileklerini yerine getirmeye çalışan Sam dünyasını alt üst eden bir sır keşfeder: şimdiye kadar bilmediği 30 yaşında Frankie adında bir kız kardeşi (Elizabeth Banks) vardır. İlişkileri geliştikçe, Sam ailesiyle ilgili bildiği her şeyi yeniden düşünmeye ve bu süreçte kendi hayatında yaptığı seçimleri yeninden gözden geçirmeye zorlanır.
Unstoppable 2010 full hd izle 720p izle

Durdurulamaz - Unstoppable (2010)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 1 saat 38 dakika


  Yönetmen: Tony Scott
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Gerilim
Vizyon: 12 Kasım 2010
Oyuncular: Denzel Washington, Chris Pine, Rosario Dawson, Ethan Suplee, Kevin Dunn

Deneyimli bir tren teknisyeni ile genç bir kondüktör, başında kimse olmayan, kontrolden çıkmış bir treni durdurmak ve nüfusun yoğun olduğu alanda ortaya çıkabilecek büyük bir felâketi önlemek için saatle yarışırlar. Tren raydan çıkıp büyük bir felâkete sebep olmadan önce ellerinden geleni yapmaya çalışsalar da, tren zamanla yarışırcasına, büyük bir hızla ilerlemektedir.
Bottle Shock 2008 full hd izle 720p izle

Paris Yargısı - Bottle Shock (2008)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    

  


Yönetmen: Randall Miller
Ülke: ABD
Tür: Dram, Komedi
Vizyon:
Oyuncular: Alan Rickman, Bill Pullman, Chris Pine

“Bottle Shock”, California’daki Napa Vadisi şaraplarının, beklenmedik bir şekilde dünyaca ünlü olmasının gerçek hikâyesi… 1976 yılında, ünlü şarap uzmanı Steven Spurrier’e sorarsanız dünya üzerinde şarap konusunda Fransız şaraplarının üzerine yoktur. O kadar ki, California şaraplarının Fransız şaraplarını tahtından indirmeye yaklaştığına dair dedikodular duyunca Amerikalıları bir tadım yarışmasına davet eder. Ama Napa vadisini ve orada yaşayan Jim Barrett ve oğlu Bo gibi hırslı şarapçıları tanıyınca, Spurrier bir şeyin farkına varır: Aslında sadece reklam çekmek için düzenlediği bu organizasyonla şarap tarihinde bir çığır açmak üzeredir…
Horrible Bosses 2 2014 full hd izle 720p izle

Patrondan Kurtulma Sanatı 2 - Horrible Bosses 2 (2014)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 48 dakika


  Yönetmen: Sean Anders
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Suç
Vizyon: 5 Aralık 2014
Oyuncular: Jason Bateman, Jason Sudeikis, Charlie Day, Jennifer Aniston, Kevin Spacey, Jamie Foxx, Chris Pine

Üst düzey yöneticilere hizmet vermekten bıkmış olan Nick (Jason Bateman), Dale (Charlie Day) ve Kurt (Jason Sudeikis), ?Patrondan Kurtulma Sanatı 2'de kendi iş yerini açmaya karar verir. Ancak hilebaz bir yatırımcı çok geçmeden ayaklarının altındaki halıyı çekecektir. Dışlanmış ve umutsuz, elbette yasal bir merci olmadan üç kafadar, yatırımcının yetişkin oğlunu kaçırmak ve şirketlerinin kontrolünü yeniden ele geçirmek için saçma bir plan yapar.
This Means War 2012 full hd izle 720p izle

İyi Olan Kazansın - This Means War (2012)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 37 dakika


  Yönetmen: McG
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Aksiyon, Romantik
Vizyon: 2 Mart 2012
Oyuncular: Reese Witherspoon, Chris Pine, Tom Hardy, Til Schweiger, Chelsea Handler

Süper güçlü CIA ajanları (Tom Hardy ve Chris Pine) aslında ayrılamaz iki iş ortağı ve arkadaşlarıdır taa ki ikisi aynı kadına (Reese Witherspoon) aşık olmaları sebebiyle birbirilerine ters düşerler. Bir zamanlar bütün düşman ulusların alaşağı edilmesi için sırt sırta mücadele veren bu ikili, simdi ölçülemez yeteneklerinin yani sıra milyonlarca değerindeki yüksek teknoloji kaynaklarını kullanarak birbirilerinin en büyük düşmanı haline gelirler. Senaryosu Simon Kinbers ve Timothy Dowling tarafından yazılmış olan filmin yönetmenliğini ise McG yapıyor.
Jack Ryan: Shadow Recruit 2014 full hd izle 720p izle

Jack Ryan: Gölge Ajan - Jack Ryan: Shadow Recruit (2014)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 45 dakika


  Yönetmen: Kenneth Branagh
Ülke: ABD, Rusya
Tür: Aksiyon, Suç, Gizem, Gerilim
Vizyon: 24 Ocak 2014
Oyuncular: Chris Pine, Keira Knightley, Kevin Costner, Kenneth Branagh, Gemma Chan, Karen David, Colm Feore

Jack Ryan, genç bir gizli CIA analisti olarak, terörist bir saldırı ile ABD ekonomisini çökermek isteyen Rus komplosunu ortaya çıkarır.
Blind Dating 2006 full hd izle 720p izle

Kör Aşk - Blind Dating (2006)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 1 saat 35 dakika


  Yönetmen: James Keach
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Romantik
Vizyon: 28 Temmuz 2006
Oyuncular: Jennifer Alden, Chris Pine, Eddie Kaye Thomas, Steve Wellington, Anjali Jay

Zeki, kendine güvenen, yakışıklı Danny (Chris Pine), kör olmasına rağmen hayatı dolu dolu yaşayan bir gençtir. Özrünün yapmak istediklerini engellemesine izin vermez.Tam da bu nedenle limuzin şoförü çapkın kardeşi Larry (Eddie Kaye Thomas) onun karşı cinsten hala çekindiğini öğrenince şok geçirir.Ona birbirinden farklı kızlar ayarlayarak bu eksikliği gidermeye çalışır.Oysa Danny umulmadık şekilde Hintli bir kıza âşık olur. Kültürel farklılıklar da ortaya çıkınca işler iyice karışır.
Just My Luck 2006 full hd izle 720p izle

Şansa Bak - Just My Luck (2006)

5.3 IMDB Puanı 5.3
    
 1 saat 43 dakika

Yönetmen: Donald Petrie
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Fantastik, Romantik
Vizyon: 9 Mayıs 2006
Oyuncular: Lindsay Lohan, Chris Pine, Samaire Armstrong, Bree Turner, Faizon Love

Ashley her konuda şanslı biridir. Yağmura yakalanmaz, elini kaldırması meydandaki bütün taksilerin farkedip durmasını sağlar, asansör istediği anda gelir ve boş olur, kendi okuduğu okul olmamasına rağmen lisede kraliçe seçilir... Jake ise tam aksine her türlü şansızlıkların onu bulduğu kişidir. Yoldan geçen arabalar onu ıslatır, kazalar geçirir, elektrik çarpar, tutuklanır, dayak yer... Jake menajerliğini yaptığı amatör grubun demosunu plak şirketi sahibine dinletmek için çabalamaktadır. Ashley ise patrona parti düzenlemektedir. Bu partide karşılaşan çift öpüşünce şansları birbilerine geçer ve hiç alışık olmadıkları bir durumla karşı karşıya kalırlar. Ama gerçek çok geçmeden anlaşılır...