Ed Harris Filmleri (34 sonuç)

A Beautiful Mind 2001 full hd izle 720p izle

Akıl Oyunları - A Beautiful Mind (2001)

8.2 IMDB Puanı 8.2
    
 2 saat 15 dakika


  Yönetmen: Ron Howard
Ülke: ABD
Tür: Biyografi, Dram
Vizyon: 8 Mart 2002
Oyuncular: Russell Crowe, Ed Harris, Jennifer Connelly, Christopher Plummer, Paul Bettany

John Forbes Nash Jr., genç yaşında oyun terorisi üzerine geliştirdiği kuramlarla matematik dünyasının bir numaralı ismi haline gelir. Fakat kısa süre içerisinde bencilliği ve kendine olan aşırı güveni sonucunda oluşan kişisel problemleri ile baş edemez duruma düşer. Dahilik ile delilik arasındaki ince çizgide,delilik tarafına doğru sürüklenir. Uzun süre şizofreni ile mücadele eden matematikçi,yıllar sonra adeta yeniden doğarak Nobel ödülünü kazanır.
Truman Show 1998 full hd izle 720p izle

Truman Show (1998)

8.0 IMDB Puanı 8.0
    

  


Yönetmen: Peter Weir
Ülke: ABD
Tür: Bilim Kurgu, Dram, Komedi
Vizyon:
Oyuncular: Ed Harris, Jim Carrey, Laura Linney

Truman Burbank, kartpostalları aratmayacak güzellikte bir adada yaşamaktadır. Bir işi, evi ve çok sevdiği karısı vardır. Ancak Truman dışında herkes tüm bunların düzmece olduğunu bilmektedir. Truman’ın yaşamı gerçek zannettiği bu stüdyolarda tam otuz yıldır, 24 saat boyunca canlı olarak bütün dünyaya yayınlanmaktadır. Truman bundan hiç şüphelenmemiştir, ta ki öldü zannettiği babasını bir gün caddeden geçen figüranlar arasında görünceye kadar? Alacakaranlık Kuşağı adlı kült televizyon dizisinin bir bölümünden esinlenerek yaratılan Truman Show, Batı dünyasında on yıllardır süregelen toplumsal eleştirilere bir örnek olarak yerini alıyor. Peter Weir’in filminde söylemeye çalıştıkları ve Truman’ın trajedisi, kimi zaman beklendiği üzere gözlerinizi doldurmasa da, başı ve sonu olan eliyüzü düzgün bir Jim Carrey filmine kim hayır diyebilir..
Glengarry Glen Ross 1992 full hd izle 720p izle

Amerikalılar - Glengarry Glen Ross (1992)

7.9 IMDB Puanı 7.9
    

  


Yönetmen: James Foley
Ülke: ABD
Tür: Dram
Vizyon:
Oyuncular: Al Pacino, Ed Harris, Kevin Spacey

Chicago'daki bir emlak ofisinde zor zamanlar yaşanmaktadır. Bu yüzden satıcıları teşvik etmek için bir yarışma düzenlenir. Ödüller şöyledir: birinci Cadillac El Dorado, ikinci bıçak seti kazanacaktır, üçüncü ve sonuncu ise kovulacaktır. Çünkü kaybedenlere bu dünyada asla yer yoktur. Bu sırada gerçekleşen bir soygun ise her şeyi değiştirecek tahmin edilemeyecek sorunlara neden olacaktır. Oskarlı 4 oyuncunun rol aldığı Glengarry Glen Ross - Amerikalılar 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Gravity 2013 full hd izle 720p izle

Yerçekimi - Gravity (2013)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    
 1 saat 31 dakika


  Yönetmen: Alfonso Cuaron
Ülke: ABD
Tür: Dram, Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon: 11 Ekim 2013
Oyuncular: Sandra Bullock, George Clooney, Ed Harris, Paul Sharma

Dr. Ryan Stone zeki bir tıp mühendisidir ve emekliliğinden önce son görevine çıkan yetenekli ve deneyimli astronot Matt Kowalsky'nin yönetimindeki mekikte ilk uzay yolculuğuna çıkar. Herşey yolunda gibi görünürken rutin bir keşif yürüyüşü sırasında bir felaket yaşanır. Mekik çarpan bir cisim sonucu paramparça olur. İki bilim insanı uzay boşluğunda yapayalnız kalırlar. Yeryüzü ile iletişimleri tamamen kopmuştur ve sonsuz karanlıkla baş başadırlar. Şimdi korkunun yerini panik alır, üstelik var olan sınırlı oksijenleri de git gide tükenmektedir. İkili eve, dünyaya dönüş yolunu bulabilecek midir?

Y Tu Mamá También, Son Umut, Harry Potter ve Azkaban Tutsağı gibi filmlerin yönetmeni ve ortak senaristi olarak tanıdığımız Meksikalı sinemacı Alfonso Cuarón'ın yönetmenliğini üstlendiği bilim-kurgu geriliminin başrollerini ise Sandra Bullock ve George Clooney paylaşıyor.
Gone Baby Gone 2007 full hd izle 720p izle

Kızımı Kurtarın - Gone Baby Gone (2007)

7.7 IMDB Puanı 7.7
    
 1 saat 54 dakika


  Yönetmen: Ben Affleck
Ülke: ABD
Tür: Suç, Dram, Gizem
Vizyon: 1 Şubat 2008
Oyuncular: Casey Affleck, Michelle Monaghan, Morgan Freeman, Ed Harris, John Ashton

"Good Will Hunting"in senaryosuyla Oscar ödülü kazanan oyuncu Ben Affleck'in ilk yönetmenlik sınavı "Gone, Baby, Gone"ın başrollerinde Casey Affleck (Ocean's Eleven), Michelle Monaghan (Mission: Impossible III), Oscar ödüllü Morgan Freeman ve Oscar adayı aktör Ed Harris oynuyorlar. "Mystic River"ın da yazarı olan Dennis Lehane'nin romanından uyarlanan, senaryosunu Ben Affleck ile Aaron Stockard'ın yazdığı filmde Boston yeraltı dünyasının en çirkin, en tehlikeli/belalı kesimlerinde kaçırılan 4 yaşındaki bir kız çocuğunu bulmaya çalışan iki özel detektifin sürükleyici öyküsü anlatılıyor.
Apollo 13 1995 full hd izle 720p izle

Apollo 13 (1995)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 2 saat 20 dakika


  Yönetmen: Ron Howard
Ülke: ABD
Tür: Macera, Dram, Tarihi
Vizyon: 6 Ekim 1995
Oyuncular: Tom Hanks, Bill Paxton, Kevin Bacon, Gary Sinise, Ed Harris, Kathleen Quinlan, Mary Kate Schellhardt

Jim Lovell, Jack Swigert ve Fred Haise'den oluşan Apollo 13 ekibi, NASA'nın yürüttüğü beşinci uzay görevinin esnasında 'yarı yolda' oksijen tanklarından birinin patlaması nedeniyle güç ve oksijen problemi çekmeye başlarlar ve aracın Dünya'ya dönmesi risk altına girer. Geri kalan oksijeni idareli kullanırken donma ve havasızlıktan ölme tehlikelerini göze alan ekip ne pahasına olursa olsun yörüngeden kurtularak Dünya'ya dönmeyi deneyeceklerdir. Ama Houston'daki komuta merkezindeki görevliler hasar görmüş olan aracın atmosferden geçerken yanarak parçalanabileceğini tahmin etmektedir...
Enemy at the Gates 2001 full hd izle 720p izle

Kapıdaki Düşman - Enemy at the Gates (2001)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 2 saat 11 dakika


  Yönetmen: Jean-Jacques Annaud
Ülke: ABD, Almanya, İngiltere, İrlanda
Tür: Dram, Tarihi, Gerilim, Savaş
Vizyon: 27 Nisan 2001
Oyuncular: Jude Law, Ed Harris, Rachel Weisz, Joseph Fiennes, Bob Hoskins

Rus ve Nazi askerlerinin dayanması güç mücadelesi devam ederken bütün dünya korku dolu gözlerle Stalingrad savaşının sonucunu beklemektedir. Bu sırada ünü her yana yayılmış Rus keskin nişancısı Vassili Zaitsev düşmanını tek tek sessizce avlamaktadır. Lakin Vassili bu ünü yüzünden kendini Nazi'lerin en iyi keskin nişancısı olan Binbaşı Konig ile yaptığı bir düellonun arasında bulacak ve dünyanın en ciddi savaşlarından bir tanesi bu iki askerin kişisel mücadelelerine de sahne olacaktır.
The Abyss 1989 full hd izle 720p izle

Derinlik Sarhoşluğu - The Abyss (1989)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    

  Yönetmen: James Cameron
Ülke: ABD
Tür: Bilim Kurgu, Dram, Gerilim, Macera, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Ed Harris, Mary Elizabeth Mastrantonio, Michael Biehn, Leo Burmester, Todd Graff, John Bedford Lloyd, J.C. Quinn

Soğuk Savaş dönemi sırasında bir Amerikan nükleer denizaltısı bilinmeyen bir düşmanın saldırısına uğrar ve deniz tabanına oturur. Amerikan donanması yakınlardaki bir petrol istasyonunun çalışanlarından olayın sebebini araştırmalarını ister ve onlara destek olarak bir özel tim ve yüksek teknolojiyle donatılmış bir araştırma denizaltısı gönderir. Elde ettikleri veriler ve tesbitleri sonucunda takım 'kaza'nın sebebinin dünya dışı varlıkların saldırısı olabileceği yargısına varır, fakat araştırmalarında ilerleyebilmek için 'Abyss' adı verilen derin sualtı kanyonuna girmek zorundalardır. The Abyss - Derinlik Sarhoşluğu 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
A History of Violence 2005 full hd izle 720p izle

Şiddetin Tarihçesi - A History of Violence (2005)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    
 1 saat 36 dakika


  Yönetmen: David Cronenberg
Ülke: ABD, Almanya
Tür: Aksiyon, Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 9 Aralık 2005
Oyuncular: Viggo Mortensen, Maria Bello, Ed Harris, William Hurt, Ashton Holmes

Tom Stall, küçük bir kasabada lokanta işletmektedir. Bir soygunda iki gangsteri etkisiz hale getirdikten sonra birden kendini kasabanın kahramanı olarak bulur. Ancak bu ani başarı, yaşadığı küçük dünyanın dışından bir takım karanlık adamların dikkatini çekecektir. Bu adamlar ısrarla Tom'un geçmişte kendileriyle bir bağı olduğunu düşünmektedirler. Tom, kanlı bir hesaplaşmaya doğru giderken bir yandan da ailesini bu olanlardan korumak zorundadır.
Game Change 2012 full hd izle 720p izle

Politik Oyunlar - Game Change (2012)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    
 1 saat 58 dakika


  Yönetmen: Jay Roach
Ülke: ABD
Tür: Biyografi, Dram, Tarihi
Vizyon: 28 Şubat 2012
Oyuncular: Julianne Moore, Woody Harrelson, Sarah Paulson, Ed Harris, Ron Livingston

'' John Heilemann ve Mark Halperin ortak kaleme aldıkları 'Behind the scenes of the American elections. " (Amerikan seçimlerinin perde arkası) adlı kitaptan uyarlanan televizyon filmi 2008 eylülünde gerçekleştirilen Amerikan başkanlık seçimlerinde Barack Obama ve John McCain arasındaki çekişmeye Alaska valisi Sarah Palin'in dahil olma sürecine odaklanıyor. '' Alıntı

2012, 64. Emmy Ödülleri' nde 'TV Filmi veya Minidizi' dalında ' En İyi Dizi ödülü.
Places in the Heart 1984 full hd izle 720p izle

Places in the Heart (1984)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    

  


Yönetmen: Robert Benton
Ülke: ABD
Tür: Dram
Vizyon:
Oyuncular: Ed Harris, Lindsay Crouse, Sally Field

Depresyonun ayırdığı bir kasabada unutulmaz karakterler bir araya gelir. Zamanının tutuculuğuna rağmen her şeyi son derece açık bir şekilde gören kör pansiyoner Mr. Will, beyazların yaşadığı bir kasabada yerini çok iyi bilen siyah bir adam ve iki evliliği tehdit eden bir üçgende yaşayan Wayne , Margaret and Viola. Tüm bu insanlar unutulmayacak bir inanç, cesaret, aşk ve en önemlisi dayanıklılık sınavı veriyorlar. Places in the Heart 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
The Rock 1996 full hd izle 720p izle

Kaya - The Rock (1996)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    
 2 saat 16 dakika


  Yönetmen: Michael Bay
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Gerilim
Vizyon: 23 Ağustos 1996
Oyuncular: Sean Connery, Nicolas Cage, Ed Harris, John Spencer, David Morse

General Hummel, ABD ordusu adına herhangi bir kaydı bulunmayan gizli operasyonlara katılmış ve komuta etmiştir. Bu operasyonların sonucunda yıllar sonra toplam yüze yakın adamını arkasında ölü olarak bırakmıştır. ABD hükümeti bu gizli operasyonlarda öldürülen kişilere sahip çıkmamakta ve onları reddetmektedir. Bunun üzerine Hummel ve beraberindeki bir grup asker her biri 80,000 kişiyi öldürebilecek V.X. gazlarıyla dolu 15 adet roketi ele geçirir ve Alcatraz adasını içindeki 81 adet turistle birlikte ele geçirirler. Hummel emrinde ölen, ama devletin resmen reddettiği her asker için $1,000,000 tazminat talep eder ve bu talep karşılanmazsa roketlerin San Francicso'yu vuracağını belirtir.Pentagon, Hummel ile konuşur ve parayı ödemeye yanaşmaz, ama onu oyalamaya karar verir. Bu arada Alcatraz adasına gidip roketleri etkisiz hale geçirecek ve insanları kurtaracak bir tim oluştururlar. Bu time FBI'ın en iyi kimyasal silah uzmanı olan Dr. Stanley Goodspeed de dahil ediler. Özel deniz kuvvetlerinden oluşacak bu tim her türlü çarpışmaya hazırdır, ama işgal altındaki Alcatraz adasına nasıl girecekleri konusunda hiçbir fikirleri yoktur. Alcatraz temelinde bir hapishanedir ve kimse oradan hapishane olduğu süre içinde kaçmayı başaramamıştır, bir kişi hariç. ABD'de 30 senedir hapishanede tutulan John Mason içeriye gizli girişin tek yoludur. Mason istemese de bu time katılmaya zorlanır ve tehlikeli görevleri başlar.
The Way Back 2010 full hd izle 720p izle

Özgürlük Yolu - The Way Back (2010)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 2 saat 13 dakika


  Yönetmen: Peter Weir
Ülke: ABD, Birleşik Arap Emirlikleri, Polonya
Tür: Macera, Dram, Tarihi
Vizyon: 24 Haziran 2011
Oyuncular: Dragos Bucur, Colin Farrell, Ed Harris, Alexandru Potocean, Saoirse Ronan, Gustaf Skarsgård, Mark Strong, Jim Sturgess

Film esirler, hayatta kalmak ve yalnızlık üzerine bir İkinci Dünya Savaşı öyküsü.
National Geographic Entertainment?ın ortak yapımcılığını üstlendiği Özgürlük Yolu, bir Sovyet esir kampından kaçarak kışın ortasında Sibirya?dan Hindistan?a altı bin km yürüyen bir grup esiri izliyor. Polonyalı genç Janusz, kendine ?Bay Smith? adını takmış alaycı Amerikalı Zoran ve dövmeli gangster Valka?dan oluşan bu gruba daha sonra Irena adlı bir mülteci de katılır. Başlarına ödül konmuş olan ekip önce ıssız Sibirya?yı, ardından Gobi Çölü?nün uçsuz bucaksız düzlüklerini ve son olarak Himalayalar?ı aşmak mecburiyetinde kalacaktır.
State of Grace 1990 full hd izle 720p izle

Gangsterlerin Arasında - State of Grace (1990)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    

  


Yönetmen: Phil Joanou
Ülke: İngiltere
Tür: Dram, Gerilim, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Ed Harris, Gary Oldman, Sean Penn

Bir uyuşturucu çetesine sızmakla görevlendirilen Terry,çocukluğunun geçtiği mahalleye döner.Sızması gereken çete de Terry'nin en iyi arkadaşı Jackie'nin erkek kardeşine aittir.Bir de üstüne ilk göz ağrısı Kathleen ile yeniden bir araya gelince işler iyice karışır,zira genç kız da çete liderinin kız kardeşidir. State of Grace - Gangsterlerin Arasında 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Under Fire 1983 full hd izle 720p izle

Ateş Altında - Under Fire (1983)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 2 saat 8 dakika


  Yönetmen: Roger Spottiswoode
Ülke: ABD
Tür: Dram, Savaş
Vizyon: 1 Mart 1984
Oyuncular: Nick Nolte, Ed Harris, Gene Hackman, Joanna Cassidy, Alma Martinez, Holly Palance, Ella Laboriel

Filmde olaylar 1979'da Nikaragua'da geçer. Başkan Somoza rejimine karşı Sandinistaların başlattığı ve giderek yayılan isyanı izlemek için, birçok ülkeden gazeteciler Nikaragua'ya gelmektedir. Alex Grazier, Russell Price ve Claire de bunlardandır. Claire ile Russell arasında kısa zaman içinde duygusal yakınlık başlar fakat, Alex de genç kadına aşıktır. Film bir yandan o çalkantılı ortamı, bir yandan da hızla gelişen olayları, diğer yandan 3 gazeteci arasında olup bitenleri anlatır.
Yönetmen Spottiswoode, bu filmde olayları iki ana eksende anlatmıştır. Bunlardan birinde üç kişi arasında gelişen olayları, birinde de dönemin siyasi gelişmelerini birlikte vermiştir. En etkili ve çarpıcı sahnelere yer veren Ateş Altında, başarılı siyasi filmlerden biri kabul edilir
That's What I Am 2011 full hd izle 720p izle

Ben Böyleyim - That's What I Am (2011)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 1 saat 41 dakika


  Yönetmen: Michael Pavone
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram
Vizyon: 29 Nisan 2011
Oyuncular: Ed Harris, Chase Ellison, Molly Parker, Daniel Roebuck, Randy Orton, Daniel Yelsky, Alexander Walters

Andy Nichol ortaokul son sınıf öğrencisidir.. Öğretmenleri Mr. Simon dönem ödevi verirken öğrencileri birbirine eşleştirme hakkınıda kullanmıştır.. Andy'e de Büyük G lakabını taktıkları ve ucube olark gördükleri Stanley'i uygun görmüş ve beraber bir makale yazmalarını istemiştir.. Mr. Simon okulun en sevilen öğretmenidir ve en iyi öğretmen dalında ödülleri bulunmaktadır.. Okulun inek köşesi olarak adlandırılan ve ucube olarak gördükleri öğrencilerin toplandığı alana girmek mecburiyetinde kalan Andy aynı zamanda okulun en gözde kızı olan Mary'e hayranlık duymaktadır...
Nixon 1995 full hd izle 720p izle

Nixon (1995)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 3 saat 12 dakika


  


Yönetmen: Oliver Stone
Ülke: ABD
Tür: Biyografi, Dram, Tarihi
Vizyon: 22 Mart 1996
Oyuncular: Anthony Hopkins, Joan Allen, Powers Boothe, Ed Harris, Bob Hoskins, E.G. Marshall, David Paymer

Amerika Birleşik Devletleri'nin 37. Başkanı, gerek politikaları gerekse skandallarıyla 70'li senelere damgasını vuran Richard Nixon'ın hayatından kesitler veren film, oyuncu kadrosu ve etkileyici senaryosuyla dikkat çekiyor. Richard Nixon rolünde birinci sınıf bir oyunculuk sergileyen Anthony Hopkins unutulacak gibi değil.
Mother! 2017 full hd izle 720p izle

Anne! - Mother! (2017)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 2 saat 1 dakika


  


Yönetmen: Darren Aronofsky
Ülke: ABD
Tür: Dram, Korku, Gizem
Vizyon: 29 Eylül 2017
Oyuncular: Jennifer Lawrence, Javier Bardem, Ed Harris, Michelle Pfeiffer, Brian Gleeson, Domhnall Gleeson, Jovan Adepo

Film, sakin ve sıradan bir hayat süren bir çift etrafında gelişiyor. Bu herkesin yan komşusu olabilecek olan sıradan çiftin hayatı hanelerine gelen istenmeyen konuktan sonra altüst olur. Çiftin ilişkisini sınayacak olan bu konuk evin tüm huzurunu bozacaktır... Misafirin eşinin de aralarına katılmasıyla beraber işler beklenmeyen bir yön alacak ve gizlenen emellerin ne olduğu sorgulanmaya başlanacaktır...

Darren Aronofsky'nin yönetmenliğini ve senaristliğini yaptığı filmin başrollerinde Jennifer Lawrence ve Javier Bardem bulunuyor.
Snowpiercer 2013 full hd izle 720p izle

Kar Küreyici - Snowpiercer (2013)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 2 saat 6 dakika


  Yönetmen: Joon-ho Bong
Ülke: Güney Kore, ABD, Fransa, Çek Cumhuriyeti
Tür: Aksiyon, Dram, Bilim Kurgu
Vizyon: 1 Ağustos 2013
Oyuncular: Chris Evans, Ed Harris, Jamie Bell, Tilda Swinton, Alison Pill, John Hurt, Octavia Spencer

2031 yılında, küresel ısınmayı durdurmak üzere yapılan bir deney yanlış gitmiş ve dünya yeniden buzul çağına dönmüştür. Bu felaketten geride kalan az sayıda insan, Snowpiercer adı verilen bir trende yaşamak zorunda kalmıştır. Ancak trendeki insanlar yöneten ve yönetilen kesim olarak ikiye ayrılmıştır. Sürekli ezilen arka vagon halkı, artık bu duruma bir son vermek istemektedir.
Güney Koreli ünlü yönetmen Joon-ho Bong'un ilk İngilizce film denemesi olan Snowpiercer'da çok iyi bir oyuncu kadrosu bizleri bekliyor. Captain America filminden hatırladığımız Chris Evans'ın başrolde olduğu filmde Allison Pill ve Jamie Bell gibi genç oyuncuların yanı sıra, John Hurt, Tilda Swinton, Ed Harris gibi Hollywood'un usta isimleri de yer alıyor.
Pollock 2000 full hd izle 720p izle

Pollock (2000)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    

  


Yönetmen: Ed Harris
Ülke:
Tür: Biyografi, Dram
Vizyon:
Oyuncular: Ed Harris, Marcia Gay Harden, Tom Bower

Dışavurumculuğa yeni bir boyut getiren çalışmalarıyla sanat tarihine geçen Amerikalı sanatçı Jackson Pollock’un problemlerle dolu yaşam öyküsü, filmde Pollock’u canlandıran usta oyuncu Ed Harris’in ilk yönetmenlik denemesinin konusunu oluşturuyor... Pollock 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Radio 2003 full hd izle 720p izle

Radyo - Radio (2003)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 1 saat 49 dakika


  Yönetmen: Michael Tollin
Ülke: ABD
Tür: Dram, Spor, Biyografi
Vizyon: 24 Ekim 2003
Oyuncular: Cuba Gooding Jr., Ed Harris, Alfre Woodard, S. Epatha Merkerson, Brent Sexton, Chris Mulkey, Sarah Drew, Debra Winger

Hayali olan ve inandıkları amaç uğruna ayakta durma cesaretine sahip herkes için,Robert ''Radio'' Kennedy'nin gerçek hikayesi...

Radio'nun kimsenin anamadığı bir adamdan,o olmadan kimsenin yaşayamayacağı bir koça yolculuğu...Baş koç Harold Jones beraber Radio,bir futbol takımına şampiyon olmaları ve bir kasabaya kalplerini açmaları içn ilham verir.
Akademi Ödüllü Cuba Googaurding Jr.(Jerry Maguire,en iyi yardımcı erkek oyuncu,1997) ve Ed Harris'in muhteşem performansları,gerçekte hayatta dünyanın en güzel ve anlamlı zaferinin kaanabileceğini ispatlayan adam için ,sizi izlerken güldürecek,ağlatacak ve mutlu edecek bir film.
Copying Beethoven 2006 full hd izle 720p izle

Beethoven'ı Anlamak - Copying Beethoven (2006)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 1 saat 44 dakika


  Yönetmen: Agnieszka Holland
Ülke: ABD, Almanya, Macaristan
Tür: Biyografi, Dram, Müzik
Vizyon: 27 Nisan 2007
Oyuncular: Diane Kruger, Ralph Riach, Matyelok Gibbs, Ed Harris, Bill Stewart, Angus Barnett, Viktoria Dihen, Matthew Goode

Genç Anna Holtz'un (Diane Kruger) tüm hayali iyi bir besteci olmaktır. Bu hayalini gerçekleştirmek ve müzik alanında iyi bir kariyer yapmak amacıyla, o dönemde dünyanın müzik başkenti olan Viyana'ya gelir. Konservatuarda okurken, yaşayan en büyük ve yetenekli besteci Ludwig van Beethoven'ın (Ed Harris) yanında çalışma fırsatı yakalar.
Beethoven, 9. senfonisinin son hazırlıkları üzerinde çalışmaktadır. Yapımcısı Wenzel Schlemmer (Ralph Riach) ise bu sırada kanserden ölmektedir. Schlemmer, senfoniyi tamamlamakta yardım etmesi için Anna'ya bir teklif yapar. Anna, bu teklifi kabul ederken Beethoven'ın birlikte çalışması çok güç bir insan olduğundan habersizdir.
Anna için bu fırsat kendi yeteneğini kanıtlayabilmek için biçilmiş kaftandır. Beraber çalıştıkları süre içinde aralarında vazgeçilemez bir bağ oluşacaktır. Anna, uzun zamandır beraber olduğu Martin'den (Matthew Goode) evlenme teklifi alır. Martin ve Beethoven arasında bir seçim yapmak zorunda kalacaktır. Viyana'dan kaçmayı dener ama başaramaz; yazgısı Beethoven'ınkine bağlanmıştır
Run All Night 2015 full hd izle 720p izle

Gece Takibi - Run All Night (2015)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 1 saat 54 dakika


  Yönetmen: Jaume Collet-Serra
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Dram, Gizem, Gerilim
Vizyon: 22 Mayıs 2015
Oyuncular: Liam Neeson, Ed Harris, Joel Kinnaman, Boyd Holbrook, Bruce McGill, Genesis Rodriguez, Vincent D'Onofrio

Artık eski formunda olmayan ve yaşlanmış bir tetikçi, acımasız eski patronu tarafından bir göreve zorlanır. Patronun garip oğlunu ve ailesini korumayı zorla da olsa tetikçi kabul eder. Filmin yönetmenliğini Jaume Collet-Serra üstlenitken, senaryosu ise Brad Ingelsby'ye ait. Filmin yıldız oyuncu kadrosunda ise Genesis Rodriguez, Liam Neeson, Joel Kinnaman, Ed Harris ve Vincent D'Onofrio yer alıyor.
Frontera 2014 full hd izle 720p izle

Hudut - Frontera (2014)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    

  Yönetmen: Michael Berry
Ülke: ABD
Tür: Dram, Western
Vizyon: 31 Temmuz 2014
Oyuncular: Ed Harris, Michael Peña, Eva Longoria, Amy Madigan, Aden Young, Michael Ray Escamilla, Daniel Zacapa

Arizonalı emektar bir şerifin karısının öldürüldüğü sırada, olay yerinde bulunan bir meksika göçmeninin üzerinden, hem bireysel silahlanma, hem son yılların en önemli problemlerinden biri olan göçmenlik müessesesine değinen film; bireysel sorularını cevaplandırmak için bu çorak coğrafyayı altını üstüne getiren şerifin mücadelesini anlatıyor! (beyazperde)
Pain & Gain 2013 full hd izle 720p izle

Zor Kazanç - Pain & Gain (2013)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 2 saat 9 dakika


  Yönetmen: Michael Bay
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Suç, Dram
Vizyon: 12 Temmuz 2013
Oyuncular: Mark Wahlberg, Dwayne Johnson, Anthony Mackie, Tony Shalhoub, Ed Harris

Daniel Lugo ve Paul Doyle Florida'da yaşayan vücut geliştirme salonunda çok zaman geçiren iki adamdır. neredeyse başka hobileri yoktur. ters giden tesadüfler sonucu ikili bir haraç ağının eline düşerler ve daha da kötüsü işlerin sarpa sardığı bir zengin bir iş adamının kaçırılmasına şahit olurlar. Bir anda olayların ortasında kalırlar. Başları ciddi biçimde beladadır!

Michael Bay tarafından yönetilen filmde Mark Whalberg ve Dwayne Johnson filmin baş rollerini oynuyor. Kadrosunda Anthony Mackie, Ed Harris ve Rob Corddry gibi isimleri de barındıran kara komedi-aksiyon türündeki film 2013'ün öne çıkanları arasında olacak...
Just Cause 1995 full hd izle 720p izle

Gizli Gerçek - Just Cause (1995)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 1 saat 42 dakika


  


Yönetmen: Arne Glimcher
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Dram
Vizyon: 28 Nisan 1995
Oyuncular: Sean Connery, Laurence Fishburne, Kate Capshaw, Blair Underwood, Ed Harris, Christopher Murray, Ruby Dee, Scarlett Johansson

Florida bataklığında gömülü olan sır, suçsuz bir adamı kurtarabilir veyahut bir katile yine suç işletebilir. Everglades'in derinliklerinde gömülü olan kanıt suçsuz bir adamı özgürlüğüne kavuşturacak mı? Ölümü bekleyen bir idam mahkumu suçsuz olduğunu ispat etmek için suçun işlenmesinden 8 sene sonra bir Harvard hukuk profesorünü Paul Armstrong (Sean Connery) arar, fakat delil polisin ilgisini çekmez. Paul Armstrong sistemin üstesinden gelip, gerçek katili yakalayabilecek mi?
The Face of Love 2013 full hd izle 720p izle

The Face of Love (2013)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 32 dakika


  


Yönetmen: Arie Posin
Ülke: ABD
Tür: Dram, Romantik
Vizyon: 12 Eylül 2013
Oyuncular: Robin Williams, Amy Brenneman, Ed Harris, Annette Bening, Jess Weixler, Linda Park, Jeffrey Vincent Parise

Çok sevdiği eşini beş sene evvel kaybeden Ann, kocasına birebir benzeyen başka bir adama aşık olur.

Oyuncu kadrosunda geçtiğimiz günlerde kaybettiğimiz usta oyuncu Robin Williams'da yer almaktadır.. İyi seyirler.
Sweetwater 2013 full hd izle 720p izle

Sweetwater (2013)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 35 dakika


  


Yönetmen: Logan Miller
Ülke: ABD
Tür: Gerilim, Western
Vizyon:
Oyuncular: Ed Harris, January Jones, Jason Isaacs, Eduardo Noriega, Stephen Root, Jason Aldean, Vic Browder

1800’lerin sonunda, fanatik bir dini lider, kaçak bir Şerif ve eski bir hayat kadını New Mexico bölgesinde kanlı bir üçgen içinde kalırlar.
Needful Things 1993 full hd izle 720p izle

Lanetli Hediyeler - Needful Things (1993)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 2 saat


  Yönetmen: Fraser Clarke Heston
Ülke: ABD
Tür: Suç, Dram, Fantastik, Korku, Gerilim
Vizyon: 27 Ağustos 1993
Oyuncular: Max von Sydow, Ed Harris, Bonnie Bedelia, Amanda Plummer, J.T. Walsh

Needful Things, (Türkçe'ye Lanetli Hediyeler olarak çevrilmiştir) gerilim ve korku romanlarının dünyaca ünlü, usta yazarı Stephen King'in ülkemizde 'Ruhlar Dükkanı' adıyla yayımlanmış kitabından sinemaya uyarlanan fantastik/korku türünde bir film. Konusuna gelince; sessiz,sakin bir kasaba olan Castle Rock'ta huzur içinde yaşam süren insanlar, yeni açılan antika dükkanına ve sahibine aşırı bir ilgi göstermişlerdir. Bunun nedeni, gizemli bir kişiliğe sahip antikacı Leland Gaunt'ın kendi yaşamlarına renk katacağı, canlılık yaratacağına inanmalarıdır. Bu garip insanı ve dükkanını çok çabuk benimsemiş ve yakınlık göstermişlerdir. Antikacı Leland, kendini ziyarete gelenleri etkisi altına aldıktan sonra gereksinim duydukları büyüleyici, garip sanat eserleri sunar. Ama karşılığında müşterilerden bazı şeyler isteyecektir.
Planes: Fire & Rescue 2014 full hd izle 720p izle

Uçaklar: Söndür ve Kurtar - Planes: Fire & Rescue (2014)

6.0 IMDB Puanı 6.0
    
 1 saat 23 dakika


  Yönetmen: Roberts Gannaway
Ülke: ABD
Tür: Animasyon, Macera, Komedi, Aile
Vizyon: 29 Ağustos 2014
Oyuncular: Dane Cook, Ed Harris, Julie Bowen, Curtis Armstrong, John Michael Higgins, Hal Holbrook, Wes Studi

Uçaklar Fire & Rescue?, tarihi Piston Peak Milli Parkını kızgın bir yangından korumak isteyen seçkin ve tuhaf yangın uçakları ekibini anlatıyor. Dünyaca ünlü hava yarışçısı Dusty (Dane Cook seslendirdi), motorunun bozulduğunu ve bir daha asla yarışamayacağını öğrenir, bu nedenle gaza basmalı ve vahşi yangınlara müdahale dünyasına katılmalıdır. Dusty, usta bir yangın ve kurtarma helikopteri Blade Ranger ve cesaretli savunma ekibine katılır, bu ekip de neşeli super scooper Lil? Dipper (Julie Bowen seslendirdi), ağır yük helikopteri Windlifter, eski askeri taşıma uçağı Cabbie ve The Smokejumpers olarak bilinen bir dizi cesur arazi araçları vardır. Hep birlikte bu korkusuz ekip, yoğun yangınlara karşı savaşır ve Dusty gerçek bir kahraman olmanın ne demek olduğunu öğrenir.
Phantom 2013 full hd izle 720p izle

Hayalet - Phantom (2013)

5.9 IMDB Puanı 5.9
    
 1 saat 38 dakika


  Yönetmen: Todd Robinson
Ülke: ABD
Tür: Tarihi, Gerilim, Savaş
Vizyon: 18 Temmuz 2014
Oyuncular: Lance Henriksen, Ed Harris, Sean Patrick Flanery, William Fichtner, David Duchovny

Ed Harris gerçeklik algısını değiştiren nöbetler geçiren Soğuk Savaş döneminde bir Sovyet misil denizaltının kaptanını canlandırıyor. Karısından ve kızından ayrılmak durumunda kalan kaptan gizli bir göreve katılır. Bu vazife üzerindeyken dolandırıcı bir KGB grubu geminin nükleer füzenin kontrolünü ele geçirir.

İnsanlığın kaderi kaptanın ellerindedir. Bu vazife için bilhassa seçildiğini fark eder fakat başaramayacağını düşünmektedir. Phantom olanaksız seçimlerle karşı karşıya kalan sıra dışı adamların hikayesini anlatan bir filmdir.
Rules Don't Apply 2016 full hd izle 720p izle

Ezber Bozan - Rules Don't Apply (2016)

5.7 IMDB Puanı 5.7
    
 2 saat 7 dakika

Yönetmen: Warren Beatty
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram, Romantik
Vizyon: 2 Kasım 2016
Oyuncular: Warren Beatty, Haley Bennett, Lily Collins, Taissa Farmiga, Alden Ehrenreich, Annette Bening, Ed Harris

Film, hevesli bir oyuncu, onun kararlı sürücüsü ve çalıştıkları eksantrik bir milyarder arasındaki sıradışı bir aşk hikayesini işliyor.

Küçük bir kasabanın güzel kızı ve dindar vafizci Marla Mabrey milyarder Howard Hughes'la sözleşme imza atarak Los Angeles'a gelir. Havaalanında özel sürücüsü Frank Forbes'la tanıştıkları an ikisi de birbirine karşı kuvvetli bir çekim hisseder. Fakat Marla'nın 2 hafta sürecek olan konratı dini muhafazakar kökenlidir ve milyarderin çok önemli bir sözleşme kaidesi vardır; kimse Marla ile duygusal yakınlık içine girmeyecektir. Fakat Hughes'un kuralı çok ayrı ve beklenmedik biçimlerde Marla ve Frank'i birbirine yakınlaştırır. Hughes'un karmalık ve acayip dünyasına girdikçe değerleri sorgulanacak ve hayatları değişecektir.
Salvation Boulevard 2011 full hd izle 720p izle

Kurtuluş Bulvarı - Salvation Boulevard (2011)

5.3 IMDB Puanı 5.3
    
 1 saat 36 dakika

Yönetmen: George Ratliff
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Komedi, Dram
Vizyon: 24 Ocak 2011
Oyuncular: Marisa Tomei, Jennifer Connelly, Pierce Brosnan, Ed Harris, Greg Kinnear

Carl Vandermeer (Greg Kinnear), eski bir Deadhead iken, dine dönerek Üçüncü Milenyum Kilisesi`ne bağlanır. Artık, karizmatik Rahip Dan Day (Pierce Brosnan) tarafından yönetilen bu mega kilisenin yayın bölümünde çalışmaktadır. Carl ve Dan ateist bir profesör olan Paul Blaylock (Ed Harris) ile, ofisinde yeni bir kitap üzerine konuşurlarken, Dan kazara bir suç işler. Dan, işlediği suçu şeytanın bir oyunu olarak algılar. İtiraf ederse planladığı tüm projelerin tehlikeye gireceğini düşünerek, bir taraftan olayın üzerini örtmeye, diğer taraftan da Carl’ı susturmaya çalışır. Gerçekleri anlatmaya çalışan Carl’a, yine eski bir Deadhead olan Honey Foster'dan (Marisa Tomei) başka kimse inanmayacaktır..
The Adderall Diaries 2015 full hd izle 720p izle

The Adderall Diaries (2015)

5.2 IMDB Puanı 5.2
    
 1 saat 45 dakika


  Yönetmen: Pamela Romanowsky
Ülke: ABD
Tür: Dram, Romantik, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Amber Heard, James Franco, Wilmer Valderrama, Christian Slater, Ed Harris, Cynthia Nixon, Jim Parrack

Stephen Elliott?un aynı adı taşıyan romanından uyarlanan ve hem anı hem de gerçek bir suç olayına dayanmaktadır. Anı olarak, bir tür amfetamin olan Adderall ilacı bağımlısı yazar Stephen Elliott ile babasının arasında birbirlerine yabancılaşmış ilişki ve gerçek hikaye kısmı ise 2007 senesinde eski Rus karısı Nina?yı öldürmekle suçlanan bilgisayar programcısı Hans Reiser vakası?