Elijah Wood Filmleri (19 sonuç)

The Lord of the Rings: The Return of the King 2003 full hd izle 720p izle

Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü - The Lord of the Rings: The Return of the King (2003)

8.9 IMDB Puanı 8.9
    
 3 saat 21 dakika


  Yönetmen: Peter Jackson
Ülke: ABD, Yeni Zellanda
Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik, Dram
Vizyon: 19 Aralık 2003
Oyuncular: Noel Appleby, Alexandra Astin, Sean Astin, David Aston, John Bach, Elijah Wood, Ian McKellen, Viggo Mortensen

Aragorn, kendi ırkının çağrısına cevap vererek, Orta Dünya'nın bütün kaderi onun elindeyken doğumuyla birlikte ona verilen gücünü kullanabilecek midir? Karanlığın bütün güçleri son savaş için bir araya gelirken Gandalf, Gondor'un yaralı ordusunu toparlamak için hazırlıklara başlar. Gandalf'a gereken destek Rohan Kralı Theoden'den gelir. Thoden, tarihin bu en büyük savaşı için tüm savaşçılarını seferber eder. İçlerinde saklanan Eowyn ve Merry ile birlikte insanlar, tüm cesaretlerine ve ırklarına olan sonsuz bağlılıklarına rağmen Gondor'u kuşatan düşmanların karşısında güçsüzdür. Çok büyük kayıplar vereceklerini bilseler de insanlar Sauron'un dikkatini başka yöne çekerek Yüzük Taşıyıcısı'nın yolculuğunu tamamlamasını sağlamak için hayatlarının en zor savaşında birbirlerine kenetlenirler.
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring 2001 full hd izle 720p izle

Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği - The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring (2001)

8.8 IMDB Puanı 8.8
    
 2 saat 58 dakika


  Yönetmen: Peter Jackson
Ülke: Yeni Zellanda, ABD, Yeni Zelanda
Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik
Vizyon: 21 Aralık 2001
Oyuncular: Alan Howard, Elijah Wood, Noel Appleby, Sean Astin, Sala Baker, Ian McKellen, Orlando Bloom

İyiyle kötü arasındaki mücadelenin epik bir anlatımı olan filmde, muazzam bir sorumluluğu üstlenmek zorunda kalan ve barışçı bir Hobbit olan Frodo Baggins'in destansı serüveni işleniyor.

Kendisine, pek çok gücü olan Tek Yüzük teslim edilen Frodo'nun Orta Dünya'dan geçerek Mordor topraklarına ulaşması ve yüzüğü, yapıldığı yer olan Hüküm Dağı'nın alevlerinde yok etmesi gerekmektedir. Tek Yüzük asırlarca kayıp olarak kalmıştır ve Karanlıklar Efendisi Sauron'un "zalimliğini, kötü niyetini ve tüm yaşama hükmetme arzusunu" içinde barındırmaktadır.Yolculuğu sırasında, Frodo'ya dokuz üyeden oluşan 'Yüzük Kardeşliği' eşlik etmektedir: İyi bir büyücü ve Frodo'nun akıl hocası olan Boz Gandalf (Ian McKellen), Aragorn, Gondor'un müstakbel kralı ve asil bir savaşçı olan Aragorn (Yolgezer olarak da bilinir-Viggo Mortensen), Gondor'un ateşli askerlerinden Boromir (Sean Bean), balta kullanma ustası olan cüce Gimli (John Rhys-Davies), usta okçu Legolas (Orlando Bloom), ve Hobbitler Samwise Gamgee (Sean Astin), Peregrin Took (Billy Boyd) ve Meriadoc Brandybuck (Dominic Monaghan).

Karanlıklar Efendisi Sauron'un karanlık savaşçıları Orklar, mağara trolleri ve kötü büyücü Ak Saruman (Christopher Lee) tarafından toplanan Goblin'ler tarafından amansızca takip edilen Yüzük Kardeşleri, yüzüğün sınırsız tahrik gücüne direnmek zorundadırlar.
Eternal Sunshine of the Spotless Mind 2004 full hd izle 720p izle

Sil Baştan - Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004)

8.3 IMDB Puanı 8.3
    
 1 saat 48 dakika


  Yönetmen: Michel Gondry
Ülke: ABD
Tür: Dram, Romantik, Bilim Kurgu
Vizyon: 26 Mayıs 2006
Oyuncular: Jim Carrey, Kate Winslet, Gerry Robert Byrne, Elijah Wood, Thomas Jay Ryan, Tom Wilkinson

İki yıl boyunca beraber olduğu sevgilisinden oldukça şaşırtıcı bir haber alan Joel Barish, bir teknolojik deneye katılan sevgilisine ilişkilerini tamamen hafızasından silinmeden hatırlatmaya çalışmaktadır. Yani Barish’in kim olduğunu bile hatırlamamaktadır. Bu gelişme üzerine küplere binen adam, aynı prosedürü kendi üzerinde de gerçekleştirmek ister.

Film, adamın hafızaları silinirken, yaşanılan ilişkiyi gözler önüne serer. Adam da bir kez daha oldukça iyi başlayan ve sonradan tadı kaçan ilişkiyi izler. Fakat zaman geçtikçe ve sıra yaşanılan güzel şeylere gelince, üzerindeki müdaheleyi durdurmak ister. Pişman olmuştur!i>
Sin City 2005 full hd izle 720p izle

Günah Şehri - Sin City (2005)

8.0 IMDB Puanı 8.0
    
 2 saat 4 dakika


  Yönetmen: Frank Miller
Ülke: ABD
Tür: Suç, Gizem, Gerilim
Vizyon: 15 Temmuz 2005
Oyuncular: Frank Miller, Jessica Alba, Devon Aoki, Alexis Bledel, Powers Boothe, Cara D. Briggs, Jude Ciccolella, Rosario Dawson, Benicio Del Toro, Michael Clarke Duncan, Tommy Flanagan, Carla Gugino, Josh Hartnett, Rutger Hauer, Michael Madsen, Brittany Murphy, Bruce Willis, Elijah Wood, Clive Owen, Mickey Rourke

Frank Miller'ın aynı isimli çizgi romanından uyarlanan film; kendini bir hilkat garibesi şekilde düşünen buna rağmen epeyce kuvvetli hatta yenilmez bir sokak savaşçısı olan gizli romantik Marv, özel dedektif Dwight, çabalarının yetersiz kalacağını bilse de, pislik yuvası halini almış olan şehri temizlemeye çalışan idealist, cesur, gözüpek polis memuru Hartigan ve onların maceralarını anlatıyor.

Olaylar asıl adı Basin olan ama her türlü suçun olayı adliyeden sayılması sebebiyle "Günah Şehri" diye anılan hayali bir mekanda geçmektedir. Marv ve Dwight alışageldiğimiz "kahraman" tiplemelerine tam olarak uymasalar da alıştığımız gibi kötü adamlara karşı amansız bir savaş vermekteler. Hartigan ise bataklıkta açan bir çiçek misali dürüst ve namuslu birisidir. Bu 3 kahraman, gücünü farklı kuvvetlerden almaktadır.Marv intikam, Dwight merhamet ve aşk, Hartigan ise dürüstlük.

Film, bir çok çizgi roman uyarlamasından beklenen, izleyicide 'çizgi roman okuyor hissi bırakma' tekniğini son derece başarılı bir biçimde kullanmış hatta bu hissin uyanması için bazı şeylerden feragat dahi etmiştir. Buna en iyi örnek olarak da filmin büyük bir çoğunluğunun siyah-beyaz olmasını verebiliriz. Bazı renkleri kullanarak olaylara ve kişilere harika vurgular yapılmış ve o sahnenin seyircide değişik etkiler bırakması hedeflenmiştir. Bu iş için özellikle kırmızı, yeşil ve sarı renkler kullanılmıştır.

Filmin kadrosu da bir yıldızlar geçidi. Marv rolünde Mickey Rourke, Hartigan rolünde Bruce Willis, Dwight rolünde Clive Owen,Kevin rolünde Elijah Wood (harika bir seçim), Bob rolünde Michael Madsen, Jackie Boy rolünde Benicio Del Toro, Nancy rolünde Jessica Alba oynamaktalar.Yönetmenliği ise Robert Rodriguez ve Frank Miller yapmış.Bazı sahnelerin çekiminide Quentin Tarantino üstlenmiş.
Green Street Hooligans 2005 full hd izle 720p izle

Yeşil Sokak Holiganları - Green Street Hooligans (2005)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    

  


Yönetmen: Lexi Alexander
Ülke: ABD
Tür: Dram, Spor, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Charlie Hunnam, Claire Forlani, Elijah Wood

Green Street Hooligans kadın bir yönetmenin elinden çıkıp fanatizmi incelikle işleyen güzel bir drama örneği. Matt'in okuldan haksız yere atılıp, ablasının yanına İngiltere'ye dönüşü onun hayatını baştan aşağı değiştirecektir. Ablasının oğluyla zaman geçirmeye başlayıp, futboldan zerre anlamazken bir futbol sevdalısı ve fanatiği hâline dönüşmeye başlar. Green Street Hooligans - Yeşil Sokak Holiganları 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Hooligans 2005 full hd izle 720p izle

Yeşil Sokak Holiganları - Hooligans (2005)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    
 1 saat 49 dakika


  Yönetmen: Lexi Alexander
Ülke: ABD, İngiltere
Tür: Suç, Dram, Spor
Vizyon: 12 Mart 2005
Oyuncular: Elijah Wood, Charlie Hunnam, David Alexander, Oliver Allison, James Allison

Sarhoş olmak ve dövüşmek. Hayatta yapacak başka ne var ki?

Tuttuğun takımın maçındasın. Stadyum dolu, tüm taraftarlar ayakta. Kıran kırana ve sert bir maç. Oysa sahada olup bitenler daha sonra olacaklar için sadece bir ısınma. Kargaşa başladığında sakın kaçma. Kendini sonuna kadar savun. Savaş. Nefret ettiğin birini düşün...

Matt (Elijah Wood), bir yanlış anlama sonucu Harvard Üniversitesi'nden atılmış ve ablası Shannon'ın (Claire Forlani) ailesiyle birlikte yaşamak için Londra'ya gelmiştir. Pete (Carlie Hunnam) ile tanışması Londra'nın şiddet dolu yüzüyle karşılaşmasına sebep olur. Pete ve arkadaşları, İngiltere'nin en sert futbol kulüplerinden birinin "Green Street Elite" adlı fanatik taraftar grubunun bir parçasıdır. Matt, bu dünyanın içine çekildikçe sokak kanunlarının okulda öğrendiği doğrulardan oldukça farklı olduğunu anlamak zorunda kalır. Hayatının en önemli dersini de yine sokaklardan alacaktır.

Futbolu ve şiddeti birbirinden ayıramayan holiganların dünyasını gözler önüne seren yapım...
Everything Is Illuminated 2005 full hd izle 720p izle

Her Şey Aydınlandı - Everything Is Illuminated (2005)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    

  


Yönetmen: Liev Schreiber
Ülke: ABD
Tür: Dram, Komedi
Vizyon:
Oyuncular: Boris Leskin, Elijah Wood, Eugene Hutz

Genç bir Amerikalı olan koleksiyoner Jonathan özellikle ailesiyle ilgili olan her şeyi toplayıp koleksiyonuna katmaktadır. Dedesinin İkinci Dünya Savaşı sırasında hayatta kalmasını sağlayan kadını bulmak için Ukrayna'ya giden Jonathan; kendisine rehberlik eden Ukraynalı ama batı kültürü takıntısı olan Alex, kendisini kör sanan Yahudi düşmanı aksi dedesi ve onun çılgın köpeği Sammy Davis Jr. Jr. ile ilginç bir yolculuğa çıkar. Bu duygu yüklü yolculuk birbirlerine birçok şey katmalarını sağlayacağı gibi büyük bir sırrın da perdesini aralayacaktır. Müzikleriyle ve sanat yönetimiyle büyüleyen film, son derece sıcak ve içten yazılmış dialoglarıyla da insanı etkilemeyi başarıyor. Özellikle vejeteryanlık bahsi geçen sahnede ki doyulmaz dialoglar bir kahkaha tufanı kopartıyor ve karakterlerin birbirlerine ısınmaları açısından da bir dönüm noktası oluyor. Uzun lafın kısası, huzur dolu ve keyifli bir yolculuğa çıkmak isteyenlere Everything is Illuminated ilaç gibi gelecektir. Jonathan Safran Foer’in aynı isimli romanından uyarlanan film, oyuncu Liev Schreiber’ın ilk yönetmenlik denemesi.
9 2009 full hd izle 720p izle

Dokuz - 9 (2009)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 1 saat 19 dakika


  Yönetmen: Shane Acker
Ülke: ABD
Tür: Animasyon, Aksiyon, Macera
Vizyon: 16 Nisan 2010
Oyuncular: Christopher Plummer, Martin Landau, John C. Reilly, Crispin Glover, Jennifer Connelly, Elijah Wood

Fantastik filmlerin usta yönetmeni Tim Burton'ın yapımcılığını üstlendiği, Gece Nöbeti ve Gündüz Nöbeti filmlerinin yaratıcısı ve Wanted'ın yönetmeni olan Timur Bekmambetov'ın ortak yapımcı olarak yer aldığı "9" fantastik filmler dünyasına yeni bir soluk getiriyor. Film, yönetmen Shane Acker'ın 2006 yılında yaptığı Oscar adayı kısa filminden uyarlandı.

Yakın bir gelecekte dünyadaki makineler isyan ederek insanlığa savaş açar. Toplumsal çalkantılarla insan nüfusu neredeyse silindikten sonra makinelerin çoğu kapanır. Dünyamız yıkılırken dokuz küçük, dikişli bez bebeğe can verilir. Hedefleri arta kalan canavar makinelerdir.
Happy Feet 2006 full hd izle 720p izle

Neşeli Ayaklar - Happy Feet (2006)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 48 dakika


  Yönetmen: George Miller
Ülke: Avustralya, ABD
Tür: Animasyon, Komedi, Aile
Vizyon: 26 Ocak 2007
Oyuncular: Carlos Alazraqui, Lombardo Boyar, Jeffrey Garcia, Johnny A. Sanchez, Robin Williams, Elijah Wood, Brittany Murphy

Neşeli Ayaklar, Antartika'da geçen bir komedi serüven filmi. Antartika'da yaşayan İmparator peguenlerinin her birinin ruh eşini bulabilmek ve etkilemek için bir "Kalbe Seslenen Şarkı"sı olmalıdır. Ve bir gün bu toplulukta şarkı söyleyemeyen bir penguen dünyaya gelir. Kahramanımız Memphis ve Norma Jean'in oğlu Mumble dünyanın en kötü şarkıcısıdır. Fakat, nasıl olduysa kendisi çok iyi tap dansı yapar.

Bütün dünyada hem küçükler hem de büyükler tarafından merakla beklenen, İmparator Penguenlerinin Antartika'daki maceralarını konu alan bu animasyon, yaklaşık 42,3 Milyon Dolar (yaklaşık 61,4 Milyon YTL) hasılat elde etti.
The Faculty 1998 full hd izle 720p izle

Fakülte - The Faculty (1998)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 1 saat 44 dakika


  Yönetmen: Robert Rodriguez
Ülke: ABD
Tür: Korku, Gizem, Bilim Kurgu
Vizyon: 30 Nisan 1999
Oyuncular: Elijah Wood, Josh Hartnett, Salma Hayek, Jordana Brewster, Famke Janssen

Herrington Lisesi’nde okuyan bir grup uyumsuz genç, okuldaki öğretmenlerle ilgili yolunda gitmeyen bir şeyler olduğunu farkettiklerinde iş işten geçmiştir. Suyla beslenen ve insanların kılığına giren bu yaratıklar gerçekten uzaydan mı gelmiştir? Peki onları durdurmak bu birbirleriyle dahi anlaşamayan gençlere mi düşmüştür?

Robert Rodriguez, bilim kurgu, korku ve gençlik filmleri karışımı ilgi çekici bir tür filmine imza atttı. Her ne kadar El Mariachi ayarında bir film bekleyenleri memnun etmekten uzak bazı klişeler içerse de, meraklısı için pek çok filme göndermelerle dolu kült bir yapım.
Maniac 2012 full hd izle 720p izle

Manyak - Maniac (2012)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 1 saat 29 dakika


  Yönetmen: Franck Khalfoun
Ülke: Fransa, ABD
Tür: Suç, Korku, Gerilim
Vizyon: 19 Temmuz 2013
Oyuncular: Elijah Wood, America Olivo, Nora Arnezeder, Liane Balaban, Megan Duffy

Elijah Wood’u tatlı küçük bir hobbit olarak tanıyanlar, onu karşılarında mükemmel bir ‘manyak’ olarak gördüklerinde afallayacaklar. ‘Tek Yüzük’ onu ele geçirmeye başladığında kocaman gözlerinde oluşan ifade belki de onun bu filmdeki gibi rollere uygunluğunu gösteren bir sinyaldi. Filmde, antika taş mankenleri, öldürdüğü güzel kadınların kafa derileri ile restore eden Frank’i izliyoruz. Derken, onun işine hayranlık duyan genç fotoğrafçı Anna çıkıyor ortaya ve karakterimizin arkadaşı oluyor. Frank, Anna’yı takıntı haline getirdikçe, öldürme açlığı tamamen kontrolden çıkıyor. Manyak, William Lustig’in 80’lere damgasını vuran, büyük bir fan kitlesi olan şiddet dolu korku filminin yeniden çevrimi. Orijinal filmin en şüpheci fanatikleri bile, Aja’nın versiyonunun orijinalinin hiç gerisine düşmediğini; atmosfer, müzik ve farklı New York görüntüleriyle fazlasını bile kattığını söylüyor.
Deep Impact 1998 full hd izle 720p izle

Derin Darbe - Deep Impact (1998)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 2 saat


  Yönetmen: Mimi Leder
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Dram, Bilim Kurgu
Vizyon: 22 Mayıs 1998
Oyuncular: Robert Duvall, Téa Leoni, Elijah Wood, Vanessa Redgrave, Morgan Freeman

Küçük Leo Beidermann'ın teleskopuyla çektiği bir fotoğraf tüm Dünyayı ayağa kaldırır. Fotoğrafta bir kuyruklu yıldızın hızla Dünyaya yaklaşmakta olduğu görülmektedir.

Harekete geçen bilim adamları hemen bir uzay aracının kuyruklu yıldıza gidip, yaklaşmakta olan tehlikeyi bertaraf etmesi gerektiğini söylerler. Aracı komuta edecek olan kişi emekliye ayrılmış eski astronotlardan Spurgeon Keeney olacaktır.

Dünyanın sonu yaklaşmakta ve tüm insanlık çaresizce beklemektedir. Zamana karşı verilen mücadele, insanların mutlak ölüme karşı verdiği tepkiler yanında önemini yitirmektedir.
The Last Witch Hunter 2015 full hd izle 720p izle

Son Cadı Avcısı - The Last Witch Hunter (2015)

6.0 IMDB Puanı 6.0
    
 1 saat 46 dakika


  Yönetmen: Breck Eisner
Ülke: ABD, Çin, Kanada
Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik
Vizyon: 23 Ekim 2015
Oyuncular: Vin Diesel, Rose Leslie, Elijah Wood, Ólafur Darri Ólafsson, Rena Owen, Julie Engelbrecht, Michael Caine

Gözüpek bir cadı avcısı olan Kaulder (Vin Diesel), Kraliçe Cadı (Julie Engelbrecht) ve takipçilerini öldürmeyi başarır. Fakat Kraliçe ölümünden hemen önce Kaulder'i ölümsüzlükle lanetlemiş, karısı ve çocuklarını da ebediyen ondan ayırmıştır. Türünün kalan tek örneği olan Kaulder yüzyıllarını cadı avlayarak geçirir. Kraliçe Cadı habersizce dirilip intikam için katilinin peşine düşene kadar her şey yolundadır. Kraliçe, Kaulder'in peşine düştüğünde ise insan ırkının kaderini tayin edecek olan bir savaş başlayacaktır.
Happy Feet Two 2011 full hd izle 720p izle

Neşeli Ayaklar 2 - Happy Feet Two (2011)

5.9 IMDB Puanı 5.9
    
 1 saat 40 dakika


  Yönetmen: George Miller
Ülke: Avustralya
Tür: Animasyon, Komedi, Aile
Vizyon: 20 Ocak 2012
Oyuncular: Carlos Alazraqui, Lombardo Boyar, Jeffrey Garcia, Johnny A. Sanchez, Sofía Vergara, Robin Williams, Elijah Wood

İlk Neşeli Ayaklar filminin baş kahramanı ve oldukça yetenekli bir tap dansçısı Mumble'nın oğlu olan Erik, Penguenler Krallığı'ndaki yeteneklerini keşfetmeye çalışır. Diğer bir yandan da Mumble'ın ailesi ve arkadaşları yuvalarına karşı yeni bir tehditle yüzleşirler. Mumble şimdi işleri yoluna koymak için 7'den 70'e herkesi bir araya getirmeye çalışır. Yönetmenliğini ilk filmde de olduğu gibi George Miller üstlendiği animasyon serisinin ikincisinde bu sefer Mumble'ın oğlu Erik ile ilişkisini izleyeceğiz
Grand Piano 2013 full hd izle 720p izle

Piyano - Grand Piano (2013)

5.9 IMDB Puanı 5.9
    
 1 saat 30 dakika


  Yönetmen: Eugenio Mira
Ülke: İspanya
Tür: Gizem, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: John Cusack, Elijah Wood, Alex Winter, Dee Wallace, Kerry Bishé, Allen Leech, Tamsin Egerton

Piyano, Elijah Wood ve John Cusack'ın başrollerini paylaştığı 2013 yapımı bir İspanyol gerilim filmidir. Film 20 Eylül 2013 tarihinde Fantastic Fest film festivalinde ilk gösterimini gerçekleştirdi ve 30 Ocak 2014 tarihinde ise VOD'da (talebe bağlı video) satışa sunuldu. Film, Tom Selznick isimli bir piyanistin "sahne korkusu"nu anlatıyor. Tom Selznick 5 sene evvel sahnede büyük bir çöküş yaşar ve sahne korkusu gelişir. Yıllar sonra yine sahnelere döner lakin dönüş performansı sırasında, nota defterinde öleceğini yazan bir not ile karşılaşır.
Cooties 2014 full hd izle 720p izle

Afacan Zombiler - Cooties (2014)

5.7 IMDB Puanı 5.7
    
 1 saat 36 dakika


  Yönetmen: Jonathan Milott
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Korku, Bilim-Kurgu
Vizyon: 10 Ekim 2014
Oyuncular: Elijah Wood, Rainn Wilson, Alison Pill, Jack McBrayer, Leigh Whannell, Nasim Pedrad, Ian Brennan

Şehirden uzakta bir ilkokul da yayılan virüs salgını yüzünden öğrenciler vahşi br barbar sürüsüne dönüşürler. Öğretmenler ise bundan böyle birlik olup canlarını kurtarmak mecburiyetindedirler.
The Trust 2016 full hd izle 720p izle

Vurgun - The Trust (2016)

5.4 IMDB Puanı 5.4
    
 1 saat 33 dakika


  Yönetmen: Benjamin Brewer
Ülke: İngiltere
Tür: Suç, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Nicolas Cage, Elijah Wood, Jerry Lewis, Steven Williams, Sky Ferreira, Kevin Weisman, Christie Beran

Nicolas Cage ve Elijah Wood?un iki polis memurunu canlandırdığı filmin yönetmen koltuğunda Alex Brewer ve Benjamin Brewer oturuyor. Las Vegas Polis Departmanı?nda, kanıt odasında çalışan iki polis memuru uyuşturucu operasyonuyla ilgili bir bilgiye tesadüfen rastlarlar. Bu iki arkadaş paranın kaynağını bulmak için harekete geçerler.
Open Windows 2014 full hd izle 720p izle

Açık Pencereler - Open Windows (2014)

5.2 IMDB Puanı 5.2
    
 1 saat 40 dakika


  Yönetmen: Nacho Vigalondo
Ülke: Fransa, İspanya, ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Vizyon: 12 Eylül 2014
Oyuncular: Sasha Grey, Elijah Wood, Neil Maskell, Nacho Vigalondo, Iván González, Rachel Arieff, Adam Quintero

Genç ve güzel bir kadın, Chord adında kötü bir adam tarafından kaçırılır. Bu kadını kurtarmak içinse, elinden geleni ardına koymayacak bir adam vardır. Katillere karşı vicdansız ve masumlara karşı merhametli...

Daha önce video çalışmaları ve kısa filmleriyle tanınan sinemacı Nacho Vigalondo'nun yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği ve görselliği ile şaşırtan filmin başrollerini Sasha Grey ve Elijah Wood üstlenirken Neil Maskell, Iván González ve Brian Elder gibi isimler onlara eşlik ediyor.
North 1994 full hd izle 720p izle

Kuzey - North (1994)

4.4 IMDB Puanı 4.4
    
 1 saat 27 dakika

Yönetmen: Rob Reiner
Ülke: ABD
Tür: Macera, Komedi, Dram
Vizyon: 5 Mayıs 1995
Oyuncular: Elijah Wood, Jason Alexander, Julia Louis-Dreyfus, Marc Shaiman, Jussie Smollett, Taylor Fry, Alana Austin, Bruce Willis

11 yaşındaki North'a (Elijah Wood) annesi ve babası işlerinden dolayı yeteri kadar zaman ayıramamaktadır. Bir maçtan sonra yine alışveriş merkezindeki gizli yerine giden North, paskalya tavşanı kılığına girmiş bir adamla (Bruce Willis) tanışır ve ona derdini anlatır. Bir süre sohbet ederler.Okuldan arkadaşı ve okul gazetesinin editörü Winchell, North'un hikayesini gazeteye yazar. Bir avukat North'a annesini ve babasını onunla ilgilenmedikleri için dava açabileceğini söyler. Hakim, North'a hak verir ve ona yeni bir anne baba bulması için bir süre verir. Bu haber duyulunca, North'a aday anne babalardan mektuplar ve uçak biletleri yağmaya başlar...