Emma Stone Filmleri (19 sonuç)

La La Land 2016 full hd izle 720p izle

Aşıklar Şehri - La La Land (2016)

8.7 IMDB Puanı 8.7
    
 2 saat 8 dakika


  


Yönetmen: Damien Chazelle
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram, Müzikal
Vizyon: 30 Aralık 2016
Oyuncular: Ryan Gosling, Emma Stone, Amiée Conn, Terry Walters, Thomas Jefferson Shelton, Cinda Adams, Callie Hernandez

Film her şeyin başladığı Los Angeles?da bir otobanda başlıyor. Trafiğin sıkışık olduğu bir gün, kibirli bir korna sonucunda, yaşamlarında yön bulmaya çalışan Sebastian ve Mia tanışıyor. İkisi de imkansıza yakın olan hayallerine odaklanmışlardır. Sebastian 21. Yüzyılda insanların geleneksel caz müziğini umursamasını sağlamaya çalışmakta, Mia ise yalnızca kesintisiz bir oyuncu seçmesinde şansını denemek istemektedir. Fakat ikisi de yalnız bir biçimde bekledikleri sıçramayı yapacaklarını beklememektedir. Yapabildikleri asıl sıçrama birbirlerine karşı, sanatsal düşlerinin içine olur. Bu birleşim tabiatının gerektirdiği gibi bir sinematik dünya yaratarak, bizi ışık, renkler, ses, müzik ve sözler ile yakalamaya çalıştığımız mutluluğa ve asla aşamadığımız tutkuların kalp kırıklıklarına, hayranlık veren bir yolculuğa çıkarır. Sinema efsaneleri arasına girebilecek Aşıklar Şehri, yönetmen Chazelle?in beyaz perdeye aktardığı, insanın en özel bölgesine girerek, samimi ilişkilerin anlatıldığı, kişisel hayallerin ve kararların kaderle kesiştiği, gerçek fakat büyülü bir evren.
The Help 2011 full hd izle 720p izle

Duyguların Rengi - The Help (2011)

8.1 IMDB Puanı 8.1
    
 2 saat 26 dakika


  Yönetmen: Tate Taylor
Ülke: ABD, Hindistan
Tür: Dram
Vizyon: 10 Şubat 2012
Oyuncular: Emma Stone, Viola Davis, Bryce Dallas Howard, Octavia Spencer, Jessica Chastain

'New York Times En Çok Satanlar’ listesinde bir numara olan ve hakkında çok konuşulan kitaptan uyarlanan 'Yardımcı'da (The Help), 3 cesur kadının şehirdeki katı kuralları ve yerleşik davranışları aralarında gelişen alışılmadık bir arkadaşlıkla nasıl bozduklarının hikayesi anlatılıyor.

1960’lı yılların Mississippi’sinde üç farklı ve sıra dışı kişilikleri canlandıran bu cesur kadınlar, kendilerini tehlikeye atan ve toplumsal kurallara karşı gelen gizli bir yazı projesi sayesinde alışılmadık bir dostluk kurarlar. Beklenmedik bu ittifaktan, önemli bir kardeşlik doğar. Hepsi, onları tanımlayan sınırları aşma cesaretini kendilerinde bulur ve bu sınırların bazen aşılmak için konulduğunu fark eder. Bu, şehirdeki herkesi değişen zamanlarla karşı karşıya getirmek demek olsa bile...

Dokunaklı, esprili ve umut dolu bir film olan 'Yardımcı', değişim yaratabilmekle ilgili evrensel bir hikaye...
Birdman 2014 full hd izle 720p izle

Atmaca - Birdman (2014)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    
 1 saat 59 dakika


  Yönetmen: Alejandro González Iñárritu
Ülke: ABD, Fransa
Tür: Komedi, Dram
Vizyon: 27 Şubat 2015
Oyuncular: Michael Keaton, Zach Galifianakis, Edward Norton, Andrea Riseborough, Amy Ryan, Emma Stone, Naomi Watts

Birdman, bir süper kahramanı canlandıran meşhur aktör Michael Keaton'ın, Broadway oyunlarına tırmanma mücadelesinden söz eden kara mizah bir komedidir. Açılış gecesine yaklaşırken, egosuyla, ailesini, kariyerini ve kendini toparlamakla baş edecektir. Baş rollerini meşhur isimler Emma Stone ve Edward Norton'ın oynayacağı filmde bu ikiliye Hangover ve Due Date filmlerindeki performanslarıyla komedi ikonu biçimine gelen Zach Galifianakis eşlik edecek...
Zombieland 2009 full hd izle 720p izle

Zombieland (2009)

7.7 IMDB Puanı 7.7
    
 1 saat 28 dakika


  Yönetmen: Ruben Fleischer
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Korku, Aksiyon
Vizyon: 25 Aralık 2009
Oyuncular: Jesse Eisenberg, Woody Harrelson, Emma Stone, Abigail Breslin, Amber Heard, Bill Murray

Film zombilerin istila ettiği bir dünyada hayatta kalmanın bir yolunu bulan iki adama odaklanıyor. Columbus tam bir korkaktır—ama korktuğunuz şey zombiler tarafından yenilmekse, korku sizi hayatta tutabilir. Tallahassee makineli tüfek kullanan, zombi avlayan, tek amacı yeryüzündeki son Twinkie kekini yemek olan sert biridir. Zombi karmaşasında hayatta kalmak için kendilerince eşsiz yollar bulan Wichita ve Little Rock’la güçlerini birleştirdiklerinde, neyin daha kötü olduğuna karar vermeleri gerekecektir: birbirlerine muhtaç olmak mı, zombilere teslim olmak mı?

Film komik olmayı ama sulu bir durum komedisi olmamayı; korkutucu olmayı ama kâbus gördürecek kadar dehşetli olmamayı başarırken, her şey arasında bir denge kurmayı ve özgün olmayı beceriyor. Çok yönlü bir zombi filmi.
Superbad 2007 full hd izle 720p izle

Çok Fena - Superbad (2007)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 1 saat 53 dakika


  Yönetmen: Greg Mottola
Ülke: ABD
Tür: Komedi
Vizyon: 9 Kasım 2007
Oyuncular: Jonah Hill, Michael Cera, Christopher Mintz-Plasse, Bill Hader, Seth Rogen, Emma Stone

Liseden mezun olmak üzere olan, sosyal becerileri az gelişmiş iki gencin birbirine bağımlı bir arkadaşlıkları vardır. Farklı üniversitelere gidecekleri için, hayatla ayrı ayrı yüzleşmek zorundadırlar. Evan çok korkak bir gençken, Seth, ağzı lâf yapan ve karşı cinse fazlasıyla düşkün bir kişiliğe sahiptir. Film, beğendikleri kızlara yanaşmak için yaptıkları yanlışlarla dolu çabalarının hikâyesi.
Crazy, Stupid, Love 2011 full hd izle 720p izle

Çılgın Aptal Aşk - Crazy, Stupid, Love (2011)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    
 1 saat 58 dakika


  Yönetmen: Glenn Ficarra
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram, Romantik
Vizyon: 7 Ekim 2011
Oyuncular: Steve Carell, Ryan Gosling, Julianne Moore, Emma Stone, Analeigh Tipton, Marisa Tomei, Kevin Bacon

Kırklı yaşlarında, tutucu bir adam olan Cal Weaver'ın (Steve Carell) rüya gibi hayatı vardır: İyi bir işe, güzel bir eve, harika çocuklara sahiptir ve lise aşkıyla evlidir. Fakat eşi Emily'nin (Julianne Moore) kendisini aldattığını ve boşanmak istediğini öğrendiğinde "mükemmel" hayatı hızla tepetaklak olur.

Günümüzün bekarlar dünyasında, onlarca yıldır kimseyle flört etmemiş olan Cal, sudan çıkmış balığın canlı örneğidir. Boş olduğu akşamları yerel bir barda tek başına somurtarak geçiren talihsiz adam, yakışıklı çapkın Jacob Palmer (Ryan Gosling) tarafından himayesine alınır. Cal'in eşini unutması ve hayatını yaşamaya başlamasını sağlama çabası içindeki Jacob, Cal'in gözünü önündeki seçeneklere açar: Flörtçü kadınlar, erkeksi içkiler ve Supercuts ya da The Gap'te bulunamayacak bir stil anlayışı.

Cal ve Emily tamamen yanlış yerlerde olabilecek sevgiyi arayan yegane kişiler değildirler: Cal'in 13 yaşındaki oğlu Robbie (Jonah Bobo), 17 yaşındaki çocuk bakıcısı Jessica'ya (Analeigh Tipton) aşıktır. Jessica ise Cal için yanıp tutuşmaktadır. Hatta Jacob'ın her akşam yeni bir kadında izlediği yöntem bile, en iyi repliklerini kullanmasına rağmen Hannah'ya (Emma Stone) karşı etkisiz kalır. Jacob, Hannah'yı aklından bir türlü çıkaramamaktadır: Bunun nedeni belki de onun Jacob'ın profesyonelliğini ciddiye almayan ilk kadın olmasındandır.
The Croods 2013 full hd izle 720p izle

Crood’lar - The Croods (2013)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 1 saat 38 dakika


  Yönetmen: Kirk De Micco
Ülke: ABD
Tür: Animasyon, Macera, Komedi, Aile, Fantastik
Vizyon: 12 Nisan 2013
Oyuncular: Nicolas Cage, Emma Stone, Ryan Reynolds, Catherine Keener, Cloris Leachman, Clark Duke, Chris Sanders

Dallas'tan Washington'a kadar semaları aydınlatan devasa bir patlama, Patriot adlı uzay mekiğinin parçalanmasına ve ABD'nin üzerine yağmur gibi yağmasına neden olur. Yetkililer durumu kontrol altına almakta çabuk davransalar da, mekiğin enkazı üzerine bulaşmış bir maddeyle ilgili hikayeler yayılmaya başlar; hem uzayın aşırı soğuğuna, hem de dünya atmosferine girerken ortaya çıkan aşırı ısıya dayanıklı bir maddedir bu. Ve ona ilk temas edenler ilk değişenlerdir ...
The Amazing Spider-Man 2012 full hd izle 720p izle

İnanılmaz Örümcek Adam - The Amazing Spider-Man (2012)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 2 saat 16 dakika


  Yönetmen: Marc Webb
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik
Vizyon: 6 Temmuz 2012
Oyuncular: Emma Stone, Andrew Garfield, Stan Lee, Rhys Ifans, Martin Sheen

İnanılmaz Örümcek Adam, lisede dişlanmış, annesi babası tarafından terk edilmiş ve dayısı Ben (Sheen) ve Yengesi May (Field) tarafından büyütülen Peter Parker'ın (Garfield) hikayesini anlatıyor. Bir çok ergen gibi, Peter da kim olduğunu ve bugünlere nasıl geldiğini çözmeye çalışıyor. Aynı zamanda Peter ilk aşkı olan Gwen Stacy ile (Stone) aşk, bağlılık ve sırlarla iligili mücadelesini de veriyor. Peter babasına ait bir evrak çantası bulduğunda, anne ve babasının kayboluş nedenini anlamak için araştırmalarına başlıyor. Bu onu Oscorp'a ve babasının eski ortağı olan Dr. Curt Connor'un (Ifans) laboratuvarına yönlendirir. Örümcek-Adam Connor'un ikinci kişiliği ile karşı karşıya gelir. Peter, güçlerini kullanarak hayatını değiştirecek bir karar alır ve kahraman olmak için kaderine yön verir
Battle of the Sexes 2017 full hd izle 720p izle

Ezeli Rekabet - Battle of the Sexes (2017)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 2 saat 1 dakika


  


Yönetmen: Jonathan Dayton
Ülke: İngiltere, ABD
Tür: Biyografi, Komedi, Dram, Spor
Vizyon: 2 Eylül 2017
Oyuncular: Emma Stone, Steve Carell, Andrea Riseborough, Natalie Morales, Sarah Silverman, Bill Pullman, Alan Cumming

1973 seneninde oynanan dünyanın bir numarası Billie Jean King ile daha önceki şampiyon Bobby Riggs arasındaki tenis mücadelesi tarihe ?The Battle of the Sexes? olarak geçti. Bu muhteşem mücadele tüm vakitlerin en çok izlenen spor müsabakası oldu. Vaktin ruhunu yakalayıp, cinsiyet ayrımcılığı üzerine dünya çapında bir gündem yaratan bu yarışma, bu arada femisint hareketi de teşvik etti. Medyanın baskısı altında olan King ve Riggs, kort dışında çok daha şahsi ve kompleks meselelerle uğraşıyorlardı. Eşinin de desteğiyle müesseselere karşı eşit ödemeler için savaşan King, bu arada kendi cinsiyetiyle alakalı de boğuşmalar yaşıyordu. Aynı zamanda Riggs de mirası ve şöhretini, önceki zamanlardaki ihtişamını tekrar yaşamak için riske atıyordu. Billie ve Bobby beraber; tenis kortlarının çok ötesine geçen ve dünyanın dört bir yanında erkeklerle kadınlar arasındaki tartışmaları canlandıran bir kültürel gösteriye hizmet ettiler.

Bobby Riggs ve Billie Jean King'in tarihi tenis mücadelenini konu edinen Battle Of The Sexes'ın başrollerinde Steve Carell ve Emma Stone bulunuyor.
Gangster Squad 2003 full hd izle 720p izle

Suç Çetesi - Gangster Squad (2003)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    

  


Yönetmen: Ruben Fleischer
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Dram, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Emma Stone, Ryan Gosling, Sean Penn

1949 Los Angeles kenti zalim ve doğuştan kalpazan Mickey Cohen'in (Sean Penn) kontrolü altındadır. Uyuşturucu, silah ve kadın ticaretini tek elden yürüten Cohen, güçlü mafya adamlarının yanı sıra yerel polisi ve hatta politikacıları da arkasına almıştır. Los Angeles Polis Departmanında kimse karşısına çıkmaya cesaret edemezken birime dışardan destek vermekle görevlendirilen Teğmen John O'Mara (Josh Brolin) and Jerry Wooters (Ryan Gosling), Cohen'in işlerine çomak sokmayı becerebilecek midir? Suç ve dram türlerini harmanlayan filmin yönetmenliğini Ruben Fleischer üstleniyor. Oyuncu kadrosu ise Ryan Gosling, Emma Stone, Josh Brolin ve Sean Penn gibi yıldızlardan bir araya geliyor. Gangster Squad - Suç Çetesi 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
The Amazing Spider-Man 2 2014 full hd izle 720p izle

İnanılmaz Örümcek Adam 2 - The Amazing Spider-Man 2 (2014)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 2 saat 22 dakika


  Yönetmen: Marc Webb
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik
Vizyon: 25 Nisan 2014
Oyuncular: Andrew Garfield, Emma Stone, Jamie Foxx, Dane DeHaan, Colm Feore, Felicity Jones, Paul Giamatti, Sally Field, Embeth Davidtz, Campbell Scott, Marton Csokas, Max Charles, Sarah Gadon, Michael Massee

2012'de büyük sükse yapan İnanılmaz Örümcek Adam'ın devam filmi olan The Amazing Spider-Man 2'de Peter Parker'ın işi hayli zor ve her günü yoğun. Zira Örümcek Adam olarak kötü adamların peşini bırakmıyor. Ama bir yandan da büyük aşkı Gwen'e zaman ayırmaya çalışıyor. Lise mezuniyeti ise henüz ufukta görünmüyor.

Gwen'ın babasına verdiği sözü unutmayan Peter, Gwen'e zarar vermemek için elinden geleni yapıyor ama kötü Electro'nun ortaya çıkması, Harry Osborn geri dönüşü bu sözünü tutmasını oldukça zorlaştıracaktır. Peter Parker'ın geçmişine dair ortaya yeni ipuçları Örümcek Adam'ın gidişatını da derinden etkileyecektir...
Gangster Squad 2013 full hd izle 720p izle

Suç Çetesi - Gangster Squad (2013)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 53 dakika


  Yönetmen: Ruben Fleischer
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 1 Mart 2013
Oyuncular: Ryan Gosling, Emma Stone, Josh Brolin, Michael Peña, Sean Penn

Los Angeles, 1949...
Brooklyn doğumlu acımasız mafya babası Mickey Cohen (Sean Penn) gösteriye Los Angeles’ta devam ediyor.
Uyuşturucu, silah ve kadın ticareti yaparak para kazanan Cohen tüm bunları sadece çalıştırdığı adamlarla değil, kontrolü altındaki polis ve politikacılarla birlikte yapıyor.
Konumu en cesur en sert polisin bile gözünü korkutmaya yetiyor...

Cohen’in dünyasını başına yıkmak için bir araya gelen Los Angeles Polis Departmanı’nın Çavuş John O’Mara (Josh Brolin) ve Jerry Wooters (Ryan Gosling) tarafından yönlendirilen gizli ve küçük bir ekibi dışında...

“The Gangter Squad” yeni yeni gelişmeye başlayan Los Angeles’ı gelmiş geçmiş en tehlikeli mafya babalarından birinin elinden geri almaya çalışan birkaç polisin heyecan verici hikayesini anlatıyor.
Paper Man 2009 full hd izle 720p izle

Karton Adam - Paper Man (2009)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 50 dakika


  Yönetmen: Kieran Mulroney
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram
Vizyon: 15 Haziran 2009
Oyuncular: Jeff Daniels, Emma Stone, Ryan Reynolds, Lisa Kudrow, Hunter Parrish

Film, karısıyla arası bozuk olan orta yaşların sonundaki bir adamla, ailesiyle ilişkileri kopuk genç bir kızın sıradışı arkadaşlığını konu alıyor. Yazar, hem yeni kitabına başlamak hem de zor durumda olan evliliğini kurtarmak için kısa bir tatile çıkar. Tabiki yalnız değildir, kendini bildiğinden beri yayında olan hayali arkadaşı onunla birliktedir. Bu kısa tatil onun kitabına başlamasını sağlayamasa da genç bir kızla tanışıp onunla yakın arkadaş olmasında etkili olacaktır. Yazar ve genç kız dış dünyada bulamadıklarını birbirlerinde bulup farklı bir arkdaşlık ilişkisi kuracaklardır. Fakat farkında olmadıkları bir de ortak yanları vardır ki o da ikisinin de birer hayali arkadaşa sahip olduklarıdır.
Irrational Man 2015 full hd izle 720p izle

Mantıksız Adam - Irrational Man (2015)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 1 saat 35 dakika


  Yönetmen: Woody Allen
Ülke: ABD
Tür: Dram, Gizem
Vizyon: 9 Ekim 2015
Oyuncular: Joaquin Phoenix, Emma Stone, Joe Stapleton, Nancy Carroll, Allison Gallerani, Brigette Lundy-Paine, Katelyn Semer

Woody Allen'ın son filmi Irrational Man, küçük bir kasabanın küçük bir kampüsünde felsefe profesörlüğü yapan ve orta yaş bunalımı dahil pek çok krizi üst üste yaşayan bir adamın hayatına yeni bir düzen verme çabasını sinemaya taşıyor. Profesörün ilk amacı ise kendisinden yaşça küçük öğrencisi ile yakınlaşmak oluyor. Başrollerde Emma Stone ve Joaquin Phoenix'i izlediğimiz filmin senaryosu da alışıldığı üzere Allen'ın kendisine ait.
Magic in the Moonlight 2014 full hd izle 720p izle

Sihirli Ay Işığı - Magic in the Moonlight (2014)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 1 saat 37 dakika


  Yönetmen: Woody Allen
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Romantik
Vizyon: 10 Ekim 2014
Oyuncular: Eileen Atkins, Colin Firth, Marcia Gay Harden, Hamish Linklater, Simon McBurney, Emma Stone, Jacki Weaver

Woody Allen bizi bu sefer, 1920'lerin Güney Fransa'sında, psişik güçleri olan Sophie ile Stanley adında bir "İngiliz" arasındaki aşk serüvenine davet ediyor. Usta illüzyonist Stanley, çocukluk arkadaşı Howard Burkan ısrarlarıyla Catledge ailesini malikanelerinde ziyaret etmeyi kabul eder. Asıl amacı, buraya annesiyle beraber davet edilen genç medyum Sophie'yi gözlemlemektir. Zira hayatını, insanları sahte vaatlerle kandıran medyumların foyalarını ortaya çıkarmaya adamıştır. Fakat Sophie'nin güzelliğine ve cazibesine kapılmamak Stanley için hiç de basit olmayacaktır...
The Rocker 2008 full hd izle 720p izle

The Rocker (2008)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 42 dakika


  Yönetmen: Peter Cattaneo
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Müzik
Vizyon: 12 Haziran 2008
Oyuncular: Rainn Wilson, Christina Applegate, Teddy Geiger, Josh Gad, Emma Stone, Jeff Garlin, Jane Lynch

The Rocker, gözden düşmüş bir bateristin şöhret için yeni den şans verilmesiyle başından geçenleri mizahi bir dille anlatacak. Robert 'Fish' Fishman, grubundan atılmadan önce gayet hırslı ve rock n' roll hayali için yaşamaktadır. Yirmi yıl sonra bütün hayallerinden vazgeçmiş ve rock yıldızlığı fantezileri de mahvolmuşken bir okulun rock grubunun yeni bir baterist aradığı haberini alır.
The House Bunny 2008 full hd izle 720p izle

Tavşan Kız - The House Bunny (2008)

5.5 IMDB Puanı 5.5
    
 1 saat 37 dakika


  Yönetmen: Fred Wolf
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Romantik
Vizyon: 22 Ağustos 2008
Oyuncular: Anna Faris, Colin Hanks, Emma Stone, Kat Dennings, Hugh M. Hefner

Shelly Playboy köşkünden atılana dek dertsiz, kaygısız bir hayat yaşamaktadır. Hiçbir gidecek yeri olmayan Shelly'nin kaderi onu kız öğrenci birliği olan Zeta Alpha Zeta'ya sürükler. Ancak bu asosyal kızlar sözleşmeyi imzamazlarsa evlerini düzenbaz Phi Iota Mu grubuna kaptıracaklardır. Kızlar, evi kaybetmemek için de erkekler ve makyaj hakkında usta olan Shelly'e bel bağlarlar. Aynı zamanda Alpha Zeta grubu Shelly'e kişiliğini geliştirmek adına yardım ederler. Bu kombinasyon kızları rol yapmak, taklit etmekten uzaklaştırıp kendi kişikliklerini kazanmalarını sağlar.
Aloha 2015 full hd izle 720p izle

Aloha (2015)

5.4 IMDB Puanı 5.4
    

  Yönetmen: Cameron Crowe
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram, Romantik
Vizyon: 4 Eylül 2015
Oyuncular: Bradley Cooper, Emma Stone, Rachel McAdams, Bill Murray, John Krasinski, Danny McBride, Alec Baldwin

Brian Gilcrest orduda silah uzmanı olarak çalışan bir görevlidir. Çevresindekiler tarafından pek sevilmeyen Brian'ın tek arkadaşı Jeremy adında akıllı bilgisayardır. Yeni görevi Hawaii'deki askeri üsse gidip yeni geliştirilen casus uydu sistemini denetlemektir. Bu görevde Lisa Ng ile beraber çalışıp sistemin başlatılmasına az bir süre kala bütün güvenlik önlemlerini gözden geçireceklerdir. Fakat Brian burada evli ve iki çocuklu olan hayatının aşkı Tracy ile karşılaşacak; kendini keşfedeceği yeni bir deneyime adım atacaktır. Cameron Crowe'un yazıp yönettiği filmin başrollerinde Bradley Cooper, Emma Stone ve Rachel McAdams yer alıyor.
Marmaduke 2010 full hd izle 720p izle

Çılgın Köpek - Marmaduke (2010)

4.2 IMDB Puanı 4.2
    
 1 saat 27 dakika

Yönetmen: Tom Dey
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Aile
Vizyon: 27 Mayıs 2010
Oyuncular: Owen Wilson, George, Spirit, Emma Stone, Huck

Phil ve Debbie Winslow, Kansas'tan O.C'ye taşındıklarında, aileleri için büyük bir karar verdiklerinin farkındadırlar. Yepyeni bir ev ve iş çevresine alışmak için kendilerine şans tanıyan çiftin ufak bir sorunu vardır: Sevgili köpekleri Marmaduke.

Marmaduke için de yepyeni bir yaşam başlamıştır ve o sahipleri Winslow'lar kadar kolay adapte olacak gibi değildir.