Emma Watson Filmleri (17 sonuç)

Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 2011 full hd izle 720p izle

Harry Potter ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 2 - Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 (2011)

8.1 IMDB Puanı 8.1
    
 2 saat 10 dakika


  Yönetmen: David Yates
Ülke: ABD, İngiltere
Tür: Macera, Aile, Fantastik, Gizem
Vizyon: 13 Temmuz 2011
Oyuncular: Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint, Alan Rickman, Maggie Smith, Mark Williams, Helena Bonham Carter, Robbie Coltrane, John Hurt, Ralph Fiennes, David Thewlis, Gary Oldman, Warwick Davis, Matthew Lewis, Bonnie Wright, Tom Felton, Adrian Rawlins, Julie Walters

“Harry Potter ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 2” Harry Potter film serisinin son macerası ve merakla beklenen son filmin ikinci bölümü.

Destansı finalde, iyi ile kötünün mücadelesi büyücüIük dünyasını büyük bir savaşın içine sokmuştur. Tehdit hiçbir zaman bu kadar büyük olmamıştır ve artık hiçbir yer güvenli değildir. Bu arada, Lord Voldemort ile son karşılaşmasına gittikçe yaklaşan Harry Potter’ın en büyük fedakarlığı yapması gerekecektir. Herşey burada sona erecektir.
The Perks of Being a Wallflower 2012 full hd izle 720p izle

Saksı Olmanın Faydaları - The Perks of Being a Wallflower (2012)

8.0 IMDB Puanı 8.0
    
 1 saat 42 dakika


  Yönetmen: Stephen Chbosky
Ülke: ABD
Tür: Dram, Romantik
Vizyon: 8 Eylül 2012
Oyuncular: Logan Lerman, Dylan McDermott, Kate Walsh, Patrick de Ledebur, Johnny Simmons, Emma Watson, Ezra Miller

Mektuplar aracılığıyla kimliği gizli bir şekilde anlatılan The Perks of Being a Wallflower, 90'lı yıllarda lise birinci sınıf öğrencisi olan Charlie'nin hikayesini anlatmaktadır.

Duygusal ve utangaç olan Charlie, bir yandan değişen çevresini gözlemlerken bir yandan da en iyi arkadaşı Michael'ın yakın zamandaki intiharıyla uğraşmaktadır. İngilizce öğretmeni Bill, ona okuması için fazladan kitaplar vererek hayata katılmayı öğretmeye çalışır ve Bill'in çabaları Charlie'nin deneyimleriyle açığa çıkacaktır.

Hikaye boyunca Charlie; kendisini unutmasına sebep olan kötü bir çocuklukla, kürtaj, uyuşturucu ve seksle uğraşarak, eşcinsellik ve etrafındakilerin yargılarına maruz kalarak yaşama katılmaya çalışır.

Charlie çocukluğun basitliği ve yaklaşmakta olan gelecek fikri arasında sıkışıp kalmıştır, etrafındaki dünyayı izlemek ve ona katılmak arasında sıkışıp kalmıştır, arkadaşları ve ailesinin sorunlarının ortasında sıkışıp kalmıştır.
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004 full hd izle 720p izle

Harry Potter ve Azkaban Tutsağı - Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    
 2 saat 21 dakika


  Yönetmen: Alfonso Cuaron
Ülke: İngiltere, ABD
Tür: Macera, Aile, Fantastik, Gizem
Vizyon: 4 Haziran 2004
Oyuncular: Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint, Alan Rickman, Richard Griffiths, Pam Ferris, Fiona Shaw, Harry Melling, Gary Oldman, Maggie Smith, Mark Williams, Robbie Coltrane, Warwick Davis, Matthew Lewis, Bonnie Wright, Tom Felton, Adrian Rawlins, Julie Walters

Kötü Marge hala gece havada süzülmeye başladığında, Harry Hogwarts'daki 3. yılında neler olacağını düşünmeye başlar. "Hızır Otobüs"le yaptığı yorucu yolculuk onu Diagon Yolu'na getirir ve burada hapishane kaçkını Sirius Black'in kendisi için geldiğini öğrenir. Böylece yeni okul dönemi başlar. Hogwarts'ta Harry ve arkadaşları bir Hipogrif'e yaklaşmanın hassas sanatını, şekil değiştiren böcürtleri, hatta zamanda nasıl geriye gidileceğini ve patronus büyüsünü öğrenirler.
Lanete hizmet eden bir kişi kale duvarlarının içinde gizlenirken, ruh emiciler okulun üzerinde dolaşıp Harry'yi tehdit etmektedir ve Harry tüm bunlara karşı koymak zorunda kalır. Alfonso Cuarón'un yönettiği film ve J.K Rowling'in 3.kitabından uyarlanmıştır.
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 2010 full hd izle 720p izle

Harry Potter ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 1 - Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1 (2010)

7.7 IMDB Puanı 7.7
    
 2 saat 26 dakika


  Yönetmen: David Yates
Ülke: İngiltere, ABD
Tür: Macera, Dram, Fantastik
Vizyon: 17 Kasım 2010
Oyuncular: Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint, Alan Rickman, Helena Bonham Carter, Harry Melling, Mark Williams, Richard Griffiths, Fiona Shaw, Timothy Spall, Robbie Coltrane, John Hurt, Toby Jones, Warwick Davis, Matthew Lewis, Bonnie Wright, Tom Felton, Adrian Rawlins, Julie Walters

Sihir dünyası savaşta! Karanlık Lord iyice güç kazanırken iyiler de boş durmuyor. Yedinci yılında Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu`na dönmeyen Harry Potter, Dumblerdore`un ona bıraktığı görevi tamamlamaya çalışıyor.Yanında, her zamanki gibi Ron ve Hermione`yle, bir yandan Voldemort`tan ve onun Ölüm Yiyen`lerinden kaçarken bir yandan da Hortkuluklar`ı yok etmek, Ölüm Yadigarları`nın sırrını keşfetmek zorunda olan Harry, kendi geçmişiyle ilgili de pek çok şey öğreniyor.
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005 full hd izle 720p izle

Harry Potter ve Ateş Kadehi - Harry Potter and the Goblet of Fire (2005)

7.7 IMDB Puanı 7.7
    
 2 saat 37 dakika


  Yönetmen: Mike Newell
Ülke: İngiltere, ABD
Tür: Macera, Aile, Fantastik, Gizem
Vizyon: 18 Kasım 2005
Oyuncular: Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint, Alan Rickman, Mark Williams, Bonnie Wright, Maggie Smith, Gary Oldman, Robbie Coltrane, Warwick Davis, Matthew Lewis, Tom Felton, Adrian Rawlins

Harry Potter’ın Hogwarts Büyücülük ve Cadılık Okulu’ndaki dördüncü yılını konu alan Ateş Kadehi, bir yandan da en korkutucu serüvenine, kanlı canlı bir Lord Voldemort ile ilk yüzleşmesine tanıklık ediyor.

Okuldaki dördüncü yıllında Harry sadece Quidditch Dünya Kupası finalini, yerinde, izlemekle kalmayacak, bu kez iki rakip büyücülük okulunun en iyileriyle birlikte yıl boyu sürecek, ölümcül bir turnuvaya da katılacak.
Beauty and the Beast 2017 full hd izle 720p izle

Güzel ve Çirkin - Beauty and the Beast (2017)

7.7 IMDB Puanı 7.7
    
 2 saat 9 dakika


  


Yönetmen: Bill Condon
Ülke: ABD, İngiltere
Tür: Aile, Fantastik, Müzikal
Vizyon: 17 Mart 2017
Oyuncular: Emma Watson, Dan Stevens, Luke Evans, Josh Gad, Kevin Kline, Hattie Morahan, Haydn Gwynne

Maurice (Kevin Kline) Fransa'daki bir kasabada, küçük bir hanede 3 kızıyla yaşamaktadır. Egoist kardeşlerinin aksine Belle (Güzel) iyi niyetli, zeki ve kitaplara meraklıdır. Tüm kasaba Güzel'e (Emma Watson) hayrandır fakat onun aklında evlilikten çok daha önemli şeyler bulunmaktadır.. Kasabanın kendini beğenmiş yakışıklısı Gaston, daimi Güzel'in peşindedir fakat Belle ona yüz vermez. Maurice bir yolculuktan dönerken fırtına yüzünden büyük bir şatoya sığınır. Kimseciklerin olmadığı bu şatoda dinlenir ve bahçedeki güllerden birini kızına götürmek için koparır.Bu güller, kötü bir büyü yüzünden canavara dönüşen Çirkin'e (Dan Stevens) aittir ve tüccarın yaptığına öfkelenerek onu bir zindana kapatır. Babasını kurtarmak için Güzel kendini feda ederek Çirkin'in tutsağı olmayı kabul eder. Bu büyü, tüm hizmetkarları eşyaya dönüştürmüştür ve bu şatodaki kötü sihri sadece gerçek aşk bozabilir...
Harry Potter and the Half-Blood Prince 2009 full hd izle 720p izle

Harry Potter ve Melez Prens - Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    
 2 saat 33 dakika


  Yönetmen: David Yates
Ülke: İngiltere, ABD
Tür: Macera, Aile, Fantastik
Vizyon: 17 Temmuz 2009
Oyuncular: Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint, Alan Rickman, Gary Oldman, Maggie Smith, Mark Williams, Helena Bonham Carter, David Thewlis, Robbie Coltrane, Warwick Davis, Matthew Lewis, Bonnie Wright, Tom Felton, Adrian Rawlins, Julie Walters

Harry Potter, Hogwarts'taki 6. yılında üzerinde "Bu kitap Melez Prens'e aittir." yazılı bir kitap bulur.

Kitabın içindeki büyüleri ve Melez Prens'in kimliğini araştırmaya başlayan Harry, Dumbledore'un yardımlarıyla, düşmanı Voldemort ile son savaşa girmeden önce onun geçmişi hakkında daha fazla şey öğrenmeye başlar.

Filmin yönetmen koltuğunda Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı'nı da yönetmiş olan David Yates var. Filmin uyarlandığı, J.K. Rowling'in yazdığı serinin 6. kitabı olan Harry Potter ve Melez Prens, ilk yayınlandığı gün dünya çapında tam 9 milyon satmıştı.
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007 full hd izle 720p izle

Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı - Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    
 2 saat 18 dakika


  Yönetmen: David Yates
Ülke: İngiltere, ABD
Tür: Macera, Aile, Fantastik, Gizem
Vizyon: 10 Ağustos 2007
Oyuncular: Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint, Alan Rickman, Gary Oldman, Maggie Smith, Mark Williams, Robert Pattinson, Helena Bonham Carter, Harry Melling, Fiona Shaw, Richard Griffiths, Robbie Coltrane, Warwick Davis, Matthew Lewis, Bonnie Wright, Tom Felton, Adrian Rawlins, Julie Walters

Beşinci öğrenim yılı için Hogwarts’a dönen Harry, büyücülerin büyük çoğunluğunun onun kötü Lord Voldemort’la karşılaştığını inkar ederek, Lord Voldemort’un döndüğü haberine kulak tıkamayı tercih ettiklerini görür. Hogwarts’ın saygın müdürü Albus Dumbledore’un kendisinin konumunu zayıflatarak yerine geçmek için Voldemort’un döndüğü yalanını söylediğini düşünen Sihir Bakanı okula Hogwarts müfettişi olarak Dolores Umbridge'i atar. Harry Potter'da Hermione'nin fikriyle kendisine inanan kişilere Voldemort'a karşı nasıl savunacaklarını İhtiyaç Odasında öğreterek, bu genç ve cesur büyücüleri kendilerini bekleyen olağanüstü savaşa hazırlar. Voldemort ile savaşları sırasında Sirius Black Bellatrix Lestrang tarafından öldürülmüştür.
Harry Potter and the Sorcerer's Stone 2001 full hd izle 720p izle

Harry Potter ve Felsefe Taşı - Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    
 2 saat 32 dakika


  Yönetmen: Chris Columbus
Ülke: İngiltere, ABD
Tür: Macera, Aile, Fantastik
Vizyon: 1 Şubat 2002
Oyuncular: Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint, Alan Rickman, Richard Harris, Maggie Smith, Robbie Coltrane, Fiona Shaw, Harry Melling, Richard Griffiths, John Hurt, Warwick Davis, Matthew Lewis, Bonnie Wright, Tom Felton, Adrian Rawlins, Julie Walters

Harry Potter, muggle (büyücü yada cadı olmayan insanlar) amcası ve halasıyla sıradan ve zorluklarla dolu bir hayatı yaşarken, yılanlarla konuşabildiğinin, kızgınlık öfkesi sırasında eşyaları hareket ettirebildiğinin farkına varacaktır. Hogwarts Büyücülük ve Cadılık Okulu'ndan kabul edildiğini belirten mektup ise hayatının sıradanlığını değiştirecektir. Artık o bir büyücü adayıdır.
Harry Potter and the Chamber of Secrets 2002 full hd izle 720p izle

Harry Potter ve Sırlar Odası - Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    
 2 saat 41 dakika


  Yönetmen: Chris Columbus
Ülke: ABD, İngiltere, Almanya
Tür: Macera, Aile, Fantastik, Gizem
Vizyon: 29 Kasım 2002
Oyuncular: Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint, Alan Rickman, Richard Griffiths, Fiona Shaw, Harry Melling, Toby Jones, Robbie Coltrane, Maggie Smith, Mark Williams, Warwick Davis, Matthew Lewis, Bonnie Wright, Tom Felton, Adrian Rawlins, Julie Walters

Oldukça zor bir sene atlatan Harry Potter Hogwarts'daki 2. yılına büyük bir sevinçle başlar. Fakat okulda sırasıyla taşlaşan öğrenciler yüzünden günah keçisi olmuştur. Aslında yaz tatilinde kendisine görünen cin Dobby'nin yaptıkları ve söyledikleri onu etkilemiştir. Çünkü Dobby, Harry Potter'ın büyük bir tehlike ile karşı karşıya kaldığını söylemiştir. Dobby Harry ve arkadaşı Ron'un Okul trenine binmesini bile engellemiştir.
Harry Quidditch takımının değişmez arayıcısı olmuştur. Zaman ilerledikçe en yakın arkadaşlarından olan Hermione'nin taşlaşması ve Ron'un kızkardeşi Ginny'nin kaçırılması onu tuvalet hayaleti Mızmız Myrtle'a yönlendirmiştir. Fakat bundan önce Harry'nin eline geçen bir gizemli günlük olayların büyümesine yol açtı. Günlüğün sahibiyle günlükte esrarengiz konuşmalara imza atan Harry, kendisini Hagrid'in yıllar önce açmış olduğu sanılan Sırlar Odasında bulur. Sırlar Odasını son açan Tom Marvolo Riddle ismiyle okul kayıtlarına geçen Lord Voldemorttur. Basiliskle düello sonucu Harry, Ankakuşu yardımıyla sırlar odasından Ginny ile beraber çıkar, Gilderoy Lockhart'ın hafızasını kaybetmesi nedeniyle okulda Karanlık Sanatlara Karşı Savunma dersleri iptal edilir. Dönem Gryffindor binasının galibiyetiyle sona erer.
Colonia 2015 full hd izle 720p izle

Colonia (2015)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 1 saat 50 dakika


  


Yönetmen: Florian Gallenberger
Ülke: Almanya, Lüksemburg, Fransa
Tür: Dram, Tarihi, Romantik, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Emma Watson, Daniel Brühl, Michael Nyqvist, Richenda Carey, Vicky Krieps, Jeanne Werner, Julian Ovenden

1973 senesinde Pinochet rejiminin halka baskı uyguladığı döneme kamerasını çeviren Gallenberger, bu sıkıntılı ortamda ayakta kalmaya çalışan ve Pinochet'in baskısından köşe bucak kaçan bir çiftin öyküsünü beyazperdeye taşıyor. Senaryosunu Torsten Wenzel ile beraber yazan Gallenberger, dönem atmosferini başarılı bir biçimde perdeye taşıyan, nitelikli bir dram örneğine imza atmış gibi görünüyor.
This Is the End 2013 full hd izle 720p izle

Buraya Kadar - This Is the End (2013)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 47 dakika


  Yönetmen: Evan Goldberg
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Fantastik
Vizyon: 18 Ekim 2013
Oyuncular: James Franco, Jonah Hill, Seth Rogen, Jay Baruchel, Danny McBride, Craig Robinson, Michael Cera, Emma Watson

James Franco'nun evindeki partide Seth Rogen, Jay Baruchel ve diğer bir çok ünlü kıyamet günüyle karşı karşıya gelir. Ellerinde kısıtlı gıda kaynağı vardır ve dünya büyük bir kaosa sürüklenmektedir. Daha da kötüsü kaçınılmaz son yaklaştıkça herkesin içindeki hayvani hayatta kalma güdüsü daha çok açığa çıkacaktır!

Filmin yönetmenliğini Seth Rogen ile birlikte daha önce kendisiyle Yeşil Yaban Arısı filminde beraber çalışmış olan ve ağırlıklı olarak komedi tarzında işler üreten Evan Goldberg üstleniyor. İlginç senaryolu ve bol kahkahalı filmin kadrosunda Seth Rogen'ın yanı sıra Jay Baruchel, James Franco, Emma Watson, Jason Segel ve Jonah Hill gibi yıldız isimler yer alıyor
The Tale of Despereaux 2008 full hd izle 720p izle

Despero - The Tale of Despereaux (2008)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 1 saat 33 dakika


  Yönetmen: Sam Fell
Ülke: İngiltere, ABD
Tür: Macera, Animasyon, Komedi
Vizyon: 23 Ocak 2009
Oyuncular: Matthew Broderick, Dustin Hoffman, Emma Watson, Tracey Ullman, Kevin Kline, William H. Macy, Stanley Tucci

Zayıf ve iri kulakları ile Despereaux, doğduğu küçük dünyası için oldukça büyük kalmaktadır. Bir kenara çekilip yaşama fikrini reddederek Pea isimli bir prensesle arkadaşlık kuran Despereaux, şövalyelerin, ejderhaların ve cazibeli genç kızların hikayelerinin anlatıldığı kitapları okumayı öğrenir.

Fareler dünyasından, bir fareden öte bir erkek olabilmek adına sürgün edilen Despereaux, kendisi gibi aforoz edilmiş Roscuro tarafından kurtarılır. Roscuro, bu hikayeleri duymak için can atmaktadır...
Noah 2014 full hd izle 720p izle

Nuh: Büyük Tufan - Noah (2014)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 2 saat 18 dakika


  Yönetmen: Darren Aronofsky
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Dram
Vizyon: 3 Nisan 2014
Oyuncular: Russell Crowe, Jennifer Connelly, Ray Winstone, Emma Watson, Logan Lerman, Douglas Booth, Anthony Hopkins

Noah, İncil’de geçen Nuh’un Gemisi hikayesinin uyarlamasıdır. İnsanların işlediği günahlarla harap edilen bir dünyada, Nuh’a ilahi bir görev verilir: dünyayı yok edecek olan Büyük Tufan’dan önce insanlığı kurtaracak bir gemi inşa etmek.
Regression 2015 full hd izle 720p izle

Korku Terapisi - Regression (2015)

5.7 IMDB Puanı 5.7
    
 1 saat 46 dakika


  Yönetmen: Alejandro Amenábar
Ülke: İspanya, Kanada
Tür: Korku, Gizem, Gerilim
Vizyon: 9 Ekim 2015
Oyuncular: Emma Watson, Ethan Hawke, David Thewlis, Devon Bostick, Aaron Ashmore, Dale Dickey, David Dencik

İçimdeki Deniz ve Diğerleri filmlerinin yönetmeni Alejandro Amenabar, başrollerini Ethan Hawke ve Emma Watson'ın paylaştığı yeni filmi Regression ile beraber gene gerilim kulvarına doğru direksiyon kırıyor. Amenabar'ın senaryosunu da kaleme aldığı film, 1990 senesinde Minnesota'da geçiyor. Hatırlayamadığı bir suçla karşı karşıya kalan John Gray'in soruşturma sürecini ön plana alan film, meraklılarına ince işlenmiş bir suç gerilimi vadediyor.
The Bling Ring 2013 full hd izle 720p izle

Pırıltılı Hayatlar - The Bling Ring (2013)

5.6 IMDB Puanı 5.6
    
 1 saat 30 dakika


  Yönetmen: Sofia Coppola
Ülke: ABD, İngiltere, Fransa, Almanya, Japonya
Tür: Biyografi, Suç, Dram
Vizyon: 13 Eylül 2013
Oyuncular: Katie Chang, Israel Broussard, Emma Watson, Claire Julien, Taissa Farmiga

Gerçek olaylardan esinlenerek, bir grup şöhret meraklısı genç, interneti kullanarak ünlü kişilerin izini sürerler. Amaçları da bu kişilerin evlerini soymaktır. Utangaç ve beceriksiz Zack, okul arkadaşları tarafından kabul görmek ister. İlk bakışta hoş görünen ama aslında hain biri olan Natalie ile yakınlaşır.

Birlikte zengin ve ünlülerin dolabından alışveriş yapmaya başladıklarında Zack için istediği popülerite gelir. Çok geçmeden hırsızlık yaparlarken yakalanma korkusunun tehdidi altında çok sayıda pahalı giysiler, ayakkabılar ve giysilerin sahibi olmaya başlarlar. Bu gençlerin suçları medyanın dikkatini çekmeye başlar.
The Circle 2017 full hd izle 720p izle

The Circle (2017)

5.3 IMDB Puanı 5.3
    
 1 saat 50 dakika


  


Yönetmen: James Ponsoldt
Ülke: Birleşik Arap Emirlikleri, ABD
Tür: Dram, Bilim-Kurgu, Gerilim
Vizyon: 28 Nisan 2017
Oyuncular: Emma Watson, Ellar Coltrane, Glenne Headly, Bill Paxton, Karen Gillan, Tom Hanks, Beck

Dave Eggers'ın aynı adlı eserinden uyarlanan filmde; The Circle isimli teknoloji şirketinde işe kabul edilen genç bir kadının, gizemli bir adamla olan ilişkisi anlatıyor. Mae Holland (Emma Watson), hayatının şansını yakaladığına inanmaktadır. Şirket; kullanıcıların email, sosyal medya, banka gibi kişisel bilgilerini toplayarak tek bir online kimlik ve transparanlık oluşturma peşindedir. Bu da "gizlilik" ve "bilginin sınırları" hakkında soruları doğurur...