Ethan Hawke Filmleri (31 sonuç)

Before Sunrise 1995 full hd izle 720p izle

Gün Doğmadan - Before Sunrise (1995)

8.1 IMDB Puanı 8.1
    
 1 saat 45 dakika


  Yönetmen: Richard Linklater
Ülke: ABD, Avusturya, İsviçre
Tür: Dram, Romantik
Vizyon: 19 Mayıs 1995
Oyuncular: Ethan Hawke, Julie Delpy, Andrea Eckert, Hanno Pöschl, Karl Bruckschwaiger

Fransız yüksek lisans öğrencisi Celine (Julie Delpy) ile Amerikalı Jesse (Ethan Hawke), Budapeşte - Viyana treninde bir çiftin kavgası ile tesadüfen tanışırlar. Jesse, Celine'e, ertesi gün uçağa bineceğini ancak parası olmadığından sabaha kadar Viyana caddelerinde dolaşacağını söyler ve Celine'in kendisine eşlik etmesini ister. Viyana'da trenden inerler ve 14 saat boyunca hayatlarını derinden etkileyecek bir beraberliğe adım atarlar
Dead Poets Society 1989 full hd izle 720p izle

Ölü Ozanlar Derneği - Dead Poets Society (1989)

8.0 IMDB Puanı 8.0
    
 2 saat 8 dakika


  Yönetmen: Peter Weir
Ülke: ABD
Tür: Dram
Vizyon: 1 Nisan 1990
Oyuncular: Robin Williams, Robert Sean Leonard, Ethan Hawke, Josh Charles, Gale Hansen, Dylan Kussman, Allelon Ruggiero

1950'lerin Welton Akademisi ciddi, disiplinli ve akademik çevrelerde saygınlığı yüksek olan bir okuldur. Okul yönetiminin muhafazakar ve ortodoks tavırları okulu öğrenciler için sıkıcı ve bunaltıcı bir yer haline getirmektedir. Fakat yeni İngilizce öğretmeni John Keating'in okula atanmasıyla çok şey değişecektir...

Keating öğrencilerine ders kitaplarını yırtıp atmalarını, kalıplaşmış düşünce şekillerinden uzaklaşmalarını ve hayatlarını dolu dolu yaşamalarını öğütlemesiyle okulun statükocu tavrına son derece zıt bir profil çizmektedir. Öğrencilerini şiir ve nitelikli edebi yapıtlarla tanıştıran Keating onların pek çoğu üzerinde derin bir etki yaratır ve onların geleceğe dair hayallerinin şekillenmesini sağlar.

Elbette Keating'in yaklaşımının okul yönetimi tarafından farkedilmesi ve üstüne gidilmesi uzun sürmeyecektir. Fakat okul müdürü Nolan Keating'i okuldan uzaklaştırma kararı aldığında hayatlarını değiştirdiği öğrencileri Keating'i savunmak için harekete geçerler.

1989'da dört dalda Oscar'a aday olan Ölü Ozanlar Derneği, Tom Schulman'a En İyi Senaryo ödülünü getirmişti.
Before Sunset 2004 full hd izle 720p izle

Gün Batmadan - Before Sunset (2004)

8.0 IMDB Puanı 8.0
    
 1 saat 20 dakika


  Yönetmen: Richard Linklater
Ülke: ABD
Tür: Dram, Romantik
Vizyon: 24 Şubat 2005
Oyuncular: Ethan Hawke, Julie Delpy, Vernon Dobtcheff, Louise Lemoine Torres, Rodolphe Pauly

Amerikalı yazar Jesse ile Fransız Celine, Budapeşte'den Viyana'ya giden bir trende tanışırlar. Birbirlerinden hoşlansalar da, herşey orada kalır. Bundan dokuz yıl sonra yeni kitabının tanıtımı için Fransa'ya gelen Jesse, uçağının kalkmasına çok az bir zaman kala Paris'te Celine ile buluşur. Onlara ayrılmış bu bir kaç saati Paris manzarası içinde dolaşarak ve hiç fırsatını bulamadıkları şeylerden konuşarak ve yakınlaşarak geçireceklerdir. Richard Linklater'in uluslararası festivallerde epey ilgi gören filmi, her zaman olduğu gibi yazar/yönetmenin insan ilişkilerinin doğasına yapmayı çok sevdiği yolculuklardan biri. Zeka dolu diyaloglarıyla izleyeni ipnotize ediyor.
Before Midnight 2013 full hd izle 720p izle

Geceyarısından Önce - Before Midnight (2013)

7.9 IMDB Puanı 7.9
    
 1 saat 49 dakika


  


Yönetmen: Richard Linklater
Ülke: ABD
Tür: Dram, Romantik
Vizyon: 19 Temmuz 2013
Oyuncular: Ethan Hawke, Julie Delpy, Seamus Davey-Fitzpatrick, Jennifer Prior, Charlotte Prior

Berlin Film Festivali´ndeki uluslararası prömiyerinde alkışlarla karşılanan Geceyarısından Önce, Julie Delpy ile Ethan Hawke´u beyazperdede üçüncü kez buluşturuyor. On sekiz yıl süren aşkları, 1995´te Gün Doğmadan Önce ile başlamış, 2004´te Günbatımından Önce ile sürmüştü.

Celine ve Jesse artık hayatın bambaşka bir aşamasına geçmiştir ve birlikte yaşamaktadırlar; iki de kızları vardır. Bütün aile, Jesse´yle birlikte bir Yunan adasındaki yazarlar kampına gider. Jesse ve Celine elbette bu boş vakitlerinde tartışacak, flörtleşecek, kariyerleri, çocuklar ve tabii ki aşk hakkında felsefe yapacaktır. Ve bir kez daha, sonları belirsiz olacaktır.
Boyhood 2014 full hd izle 720p izle

Çocukluk - Boyhood (2014)

7.9 IMDB Puanı 7.9
    
 2 saat 45 dakika


  Yönetmen: Richard Linklater
Ülke: ABD
Tür: Dram
Vizyon: 19 Ocak 2014
Oyuncular: Ellar Coltrane, Patricia Arquette, Elijah Smith, Lorelei Linklater, Steven Chester Prince, Bonnie Cross, Sydney Orta, Ethan Hawke

En son Before Midnight filmiyle izleyici karşısına çıkan Richard Linklater'ın senaryosunu yazıp yönettiği film, çıkış noktası olarak yakın zamanda boşanmış bir çiftin, Mason ve Olivia'nın hikayesine odaklanıyor. Sahip oldukları tek çocukları ise bundan böyle anne ve babasının bir arada yaşamadığı gerçeğine alışmak ve bu yabancı düzen içinde yaşam sürmeyi öğrenmek mecburiyetindedir. Çocuğun altı yaşında başlayan bu yeni tecrübesini on iki yıl boyunca sürecek olan bir gelişme evresine yayan yönetmen, bu süreç boyunca yaşananları beyaz perdeye aktarıyor.

Richard Linklater'ın, 12 yıllık bir süre zarfının belirli zaman aralıklarında çekimlerini tamamladığı filmin başrollerini Ellar Coltrane, Patricia Arquette ve Ethan Hawke paylaşıyor.
Gattaca 1997 full hd izle 720p izle

Gattaca (1997)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    

  Yönetmen: Andrew Niccol
Ülke: ABD
Tür: Bilim Kurgu, Dram, Romantik, Bilim-Kurgu, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Ethan Hawke, Jude Law, Uma Thurman, Gore Vidal, Xander Berkeley, Jayne Brook, Elias Koteas, Maya Rudolph

Çok da uzak olmayan bir geleceği anlatan Gattaca, Vincent Freeman adındaki bir adamın kötü sağlık koşullarına rağmen idealine ulaşmak için tavizsiz yürüyüşünün hikayesi. Bu toplumda artık gen havuzundan en iyi genler seçilerek mümkün olan en mükemmel insanların doğması sağlanmaktadır. Vincent bazı rahatsızlıklarla doğduktan sonra geliştirilen bu teknoloji Vincent ve Vincent gibilerin önemli işler bulmasına engel olmaktadır. Vincent ise bu yasağı illegal yollarla aşmaya çalışıp, Titan gezegenine astronot olarak gitmek için elinden geleni yapacaktır.
Waking Life 2001 full hd izle 720p izle

Waking Life (2001)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    

  


Yönetmen: Richard Linklater
Ülke: ABD
Tür: Animasyon, Dram
Vizyon:
Oyuncular: Ethan Hawke, Lorelei Linklater, Trevor Jack Brooks

Genç bir adam, rüyaların gerçek dünyadan ayrıldığı yeri aramaktadır. Düş, uyanmak, gerçeklik gibi konular üzerine farklı düşünen insanlarla konuşur. Farklı yaşam deneyimleri, dünya görüşleri, rüyalara değişik bakış açıları sunacaktır. Bu ise gündelik yaşamdaki pek çok felsefi konu üzerine düşünmeye iter izleyiciyi. Dijital kamerayla çekilen film daha sonra bilgisayar yardımı ile animasyon görüntüsüne yaklaştırıldı. Ortaya çıkan görüntü boyanmış gerçek görüntüleri çağrıştırıyor. Bu yeni animasyon teknolojisi ise Bob Sabiston tarafından yaratıldı. Ortaya çıkan estetik filmin düşsel temalarına gayet uygun. Waking Life - Hayata Uyanmak 720P görüntü kalitesinde ve altyazılı olarak izle meniz için sizlerle...
Training Day 2001 full hd izle 720p izle

İlk Gün - Training Day (2001)

7.7 IMDB Puanı 7.7
    
 2 saat 2 dakika


  Yönetmen: Antoine Fuqua
Ülke: ABD, Avustralya
Tür: Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 14 Aralık 2001
Oyuncular: Denzel Washington, Ethan Hawke, Scott Glenn, Tom Berenger, Harris Yulin, Raymond J. Barry, Cliff Curtis

Her gün Amerika'nın arka sokaklarında bir savaş tekrarlanmakta. Uyuşturucu satıcıları, alelade kişiler ve onları diğerlerinden korumaya ant etmiş insanlar arasında geçen bir savaş. On üç senelik narkotik polisi Alonzo Harris, sokaklarda geçirdiği yıllar boyunca mesleğe ilk girdiği günkü idealistliğini kaybetmiş ve işleri kitaba uygun yapmaya çalışırsa hiç bir şey yapamayacağının ve kısa sürede öldürüleceğinin bilincine varmıştır. Alonzo ve onun gibi bir çoğu bundan böyle gereken işi yapabilmeleri için korudukları kanunu çiğnemektedirler. Bundan sonra yaptıkları işin yasal olup olmadığı iyice bulanıklaşmıştır.

Bir gün onunla birlikte göreve verilen çaylak polis Jake Hoyt ise Alonzo'dan çok farklıdır. Jake her işi kitabına uygun yapıp toplumu düzene sokmayı inanç edinmiş tam bir idealisttir.
Maudie 2016 full hd izle 720p izle

Maudie (2016)

7.7 IMDB Puanı 7.7
    
 1 saat 55 dakika

Yönetmen: Aisling Walsh
Ülke: İrlanda, Kanada
Tür: Biyografi, Dram, Romantik
Vizyon: 1 Eylül 2017
Oyuncular: Ethan Hawke, Sally Hawkins, Kari Matchett, Gabrielle Rose, Zachary Bennett, Billy MacLellan, Marthe Bernard

Film, Yeni İskoçyalı bir kadının bir evde hizmetçi olarak çalışırken bir taraftan da kabiliyetlerini bileyerek nasıl toplumun sevilen bir figürü haline geldiğini anlatmakta. Kanadalı sanatçı Maud Lewis'in gerçek hayatını anlatan biyografik yapımın baş rollerinde tanınmış sanatçılar Ethan Hawke ve Sally Hawkins yer alıyor.
Lord of War 2005 full hd izle 720p izle

Savaş Tanrısı - Lord of War (2005)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 2 saat 2 dakika


  Yönetmen: Andrew Niccol
Ülke: Fransa, ABD, Almanya
Tür: Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 14 Ekim 2005
Oyuncular: Nicolas Cage, Bridget Moynahan, Jared Leto, Shake Tukhmanyan, Jean-Pierre Nshanian, Ethan Hawke

Şans sayesinde yuri orlov en büyük yeteneğini keşfeder: yasa dışı silah ticareti çeki temiz çıkan herkese mal verirken bir yandanda kardeşinin yardımıyla silah işindeki en büyük vurgununu gerçekleştirir. Bugüne kadar istediği herşeye ulaşmasını sağlayan hızlı zekası ve becerisi, ısrarla peşine düşen interpol ajanından da (ethan hawke) kurtulmasına yardımcı olur. Ancak cesaretinin zirvesindeyken müşterilerinin sağlayabileceğinden daha fazlasını talep edebileceğinin farkına varır ve zamanla korumaya çalıştığı insanlar üzerinde ölümcül bir sorumluluk haline gelir.
Predestination 2014 full hd izle 720p izle

Kader - Predestination (2014)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    
 1 saat 37 dakika


  Yönetmen: Michael Spierig
Ülke: Avustralya
Tür: Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Ethan Hawke, Sarah Snook, Noah Taylor, Elise Jansen, Christopher Kirby, Madeleine West, Cate Wolfe

Amerikalı bilim-kurgu yazarı Robert Heinlein'in "All you zombies" metninden uyarlanan; seyrederken izleycinin beynini yakan kurguya sahip, zaman kavramı ve bu kavramla ilgili en iyi paradoksu; sahip olduğu kurgunun tabanına koyan ve kesin izlenesi film. Akıl yorgunluğunu önlemek için bir tiyo vereyim: Paradokslarda başlangıç yoktur! Aramaya çalışmayın... Bilim-kurgu seviyorsanız, karmaşık ve derin düşüncelerle beyin denen organı zorlamak ata-sporunuzsa, mutlaka izleyin! ... (the-mt'in film hakkında yorumunundan alıntıdır.)
Before the Devil Knows You're Dead 2007 full hd izle 720p izle

Şeytan Duymadan Önce - Before the Devil Knows You're Dead (2007)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 1 saat 57 dakika


  Yönetmen: Sidney Lumet
Ülke: ABD
Tür: Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 15 Şubat 2008
Oyuncular: Philip Seymour Hoffman, Ethan Hawke, Albert Finney, Marisa Tomei, Aleksa Palladino

Maddi zorluğa düşen borsa simsarı Andy'nin, kardeşi Hank'i anne ve babalarının sahip olduğu mücevherci dükkânını soymaya ikna etmesiyle başlayan "Şeytan Duymadan Önce"nin öyküsünde, Andy ve Hank'in şansları pek iyi gitmiyor. Andy ve Hank'in babaları, peşinde olduğu suçluların oğulları olduğundan habersizce adaletin yerini bulmasını beklerken kardeşler, Andy'nin eşi Gina ile birlikte başarısız soygun girişimlerinin tüm sonuçlarıyla yüzleşmek zorunda kalıyorlar.
The Magnificent Seven 2016 full hd izle 720p izle

Muhteşem Yedili - The Magnificent Seven (2016)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 2 saat 13 dakika


  Yönetmen: Antoine Fuqua
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Western
Vizyon: 23 Eylül 2016
Oyuncular: Denzel Washington, Chris Pratt, Ethan Hawke, Vincent D'Onofrio, Byung-hun Lee, Manuel Garcia-Rulfo, Martin Sensmeier

Sanayici Bartholow Bogue (Peter Sarsgaard)'un ölümcül kontrolü altındaki sakin Rose Creek kasabasının umutsuz halkı, kendilerini korumak için yedi kanun kaçağıyla anlaşır; ödül avcıları, kumarbazlar ve kiralık silahlı adamlardan oluşan bu grupta- Sam Chisolm (Denzel Washington), Josh Farraday (Chris Pratt), Goodnight Robicheaux (Ethan Hawke), Jack Horne (Vincent D'Onofrio), Billy Rocks (Byung-Hun Lee), Vasquez (Manuel Garcia-Rulfo), ve Red Harvest (Martin Sensmeier) yer almaktadır. Gelecegini bildikleri vahşi hesaplaşma icin sehri hazırlarken, bu yedi paralı asker kendilerini paradan daha fazlası icin savaşırken bulurlar. - Gönderen: shimose
Born to Be Blue 2015 full hd izle 720p izle

Born to Be Blue (2015)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 1 saat 37 dakika


  


Yönetmen: Robert Budreau
Ülke: ABD, Kanada, İngiltere
Tür: Biyografi, Dram, Müzik, Müzikal, Müzik
Vizyon:
Oyuncular: Ethan Hawke, Carmen Ejogo, Callum Keith Rennie, Tony Nappo, Stephen McHattie, Janet-Laine Green, Dan Lett

Film; 1960'lı senelerin sonunda caz müziğinin efsanesi Chet Baker'ın geri dönüşünü anlatıyor.
Alive 1993 full hd izle 720p izle

Yaşamak İçin - Alive (1993)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    

  


Yönetmen: Frank Marshall
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Dram, Gerilim, Macera, Tarihi
Vizyon:
Oyuncular: Ethan Hawke, Josh Hamilton, Vincent Spano

13 Ekim 1972 günü öğleden sonra insanlık tarihinin en acı olaylarından biri yaşanmak üzeredir. İçinde Uruguaylı bir rugby takımının oyuncuları bulunan uçak And dağlarına çakılır. Bu çarpışma esnasında yolcuların bir kısmı ölür ama çoğunluğu da sağ olarak kurtulur.Sıfırın altındaki soğuk bir ortamda on hafta boyunca hayatta kalma çabaları inanılmaz boyutlara ulaşır ve sonunda gençlerden üçü yardım bulmak amacıyla yola çıkarlar...
Great Expectations 1998 full hd izle 720p izle

Büyük Umutlar - Great Expectations (1998)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 1 saat 51 dakika


  Yönetmen: Alfonso Cuaron
Ülke: ABD
Tür: Dram, Romantik
Vizyon: 24 Nisan 1998
Oyuncular: Ethan Hawke, Gwyneth Paltrow, Hank Azaria, Chris Cooper, Anne Bancroft, Robert De Niro, Josh Mostel

Florida 'da bir balıkçı kasabasında kızkardeşi ve onun erkek arkadaşı ile yaşayan 8 yaşındaki öksüz Finnegan Bell (Jeremy James Kissner) günlerini resim yaparak ve kasabanın zengini Bayan Dinsmoor
Sinister 2012 full hd izle 720p izle

Lanet - Sinister (2012)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 1 saat 50 dakika


  Yönetmen: Scott Derrickson
Ülke: ABD, İngiltere
Tür: Korku, Gizem, Gerilim
Vizyon: 29 Mart 2013
Oyuncular: Ethan Hawke, Juliet Rylance, Fred Dalton Thompson, James Ransone, Michael Hall D'Addario

Ellison Oswalt isimli bir suç yazarı, romanına malzeme toplamak için işlenen korkunç cinayetleri araştırmak üzere, eşi Tracy ve iki çocuğuyla birlikte ülkenin bir ucundan diğerine seyahat eder. Kiraladıkları dairede daha önce yaşayan tüm hane halkı öldürülmüştür. Ellison evin tavan arasında gizemli bir kutu bulur. Bulduğu bu kutunun içinden bir adet projektör ve onlarca video kaseti çıkar. Kasetleri izlemeye karar verir ve karşılaştığı sonuç tüyler ürperticidir. Karşısına çıkan şey daha önce burada yaşayan ailelerinin işkence ve ölümlerini kayda alındığı snuff filmlerdir. Kanı donan Ellison cinayetlerin ardında yatan gerçekleri ortaya çıkarmaya karar verir.
Brooklyn's Finest 2009 full hd izle 720p izle

Brooklyn'in Kralı - Brooklyn's Finest (2009)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 2 saat 12 dakika


  Yönetmen: Antoine Fuqua
Ülke: ABD
Tür: Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 16 Ocak 2009
Oyuncular: Richard Gere, Don Cheadle, Ethan Hawke, Wesley Snipes, Will Patton, Lili Taylor, Michael Kenneth Williams

Birbirlerini tanımayan ve kariyerleri çok farklı ilerleyen 3 polisin kaderi dramatik bir biçimde buluşur. Emekliye ayrılmayı düşünen Eddie Dugan, suçluluk duygusundan sıyrılamayan ve çözümü alkolde bulan deneyimli bir polis memurudur. Evliliğinde sorunlar olan yedi çocuk sahibi Sal ise, hayatını düzene sokmak için artık herşeyi göze almıştır. Gizli kimlikle görev yapan Clarence "Tango" Butler, hapisten yeni çıkmış kanundışı arkadaşı Caz için sadakat sınavından geçmektedir. Bu 3 polisin kaderi, tehlikeli bir uyuşturucu operasyonunda düğümlenir.
White Fang 1991 full hd izle 720p izle

Beyaz Diş - White Fang (1991)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    

  


Yönetmen: Randal Kleiser
Ülke: ABD
Tür: Dram, Macera
Vizyon:
Oyuncular: Ethan Hawke, Klaus Maria Brandauer, Seymour Cassel

Amerikan yazar Jack London'un ölümsüz eserinden uyarlanan 1991 çıkışlı "White Fang", 1946, Amerika doğumlu yönetmen/aktör Randal Kleiser tarafından çekildi. Filmde Amerikan aktör Seymour Cassel, iki defa Oscar'a aday gösterilen Amerikan aktör Ethan Hawke, Avusturyalı aktör Klaus Maria Brandauer, James Remar, Susan Hogan ve Bill Moseley rol alıyor..
Valerian and the City of a Thousand Planets 2017 full hd izle 720p izle

Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu - Valerian and the City of a Thousand Planets (2017)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 2 saat 17 dakika


  Yönetmen: Luc Besson
Ülke: Fransa, Çin, Belçika, Almanya, Birleşik Arap Emirlikleri, ABD, İngiltere, Kanada
Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik
Vizyon: 28 Temmuz 2017
Oyuncular: Dane DeHaan, Cara Delevingne, Clive Owen, Rihanna, Ethan Hawke, Herbie Hancock, Kris Wu

Zamanda ve uzayda yolculuk yapan zaman yolcusu ajanı Valerian ve onun kızıl saçlı yardımcısı Laureline?in serüvenlerini konu alan Valerian ve Bin Gezegen İmparatorluğu'nda pop ikonu Rihanna, Kumandan Arün Filitt rolünde göreceğimiz Clive Owen, Ethan Hawke, Herbie Hancock bulunuyor. Filmin başrollerini ise Life filmindeki performansıyla göz dolduran Dane DeHaan ve Suicide Squad: Gerçek Kötüler'in cadı tanrıça Enchantress'ı Cara Delevingne üstleniyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise tanınmış yönetmen Luc Besson oturuyor.
What Doesn't Kill You 2008 full hd izle 720p izle

Suç Ağı - What Doesn't Kill You (2008)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 1 saat 40 dakika

Yönetmen: Brian Goodman
Ülke: ABD
Tür: Suç, Dram
Vizyon: 10 Eylül 2008
Oyuncular: Mark Ruffalo, Ethan Hawke, Amanda Peet, Will Lyman, Brian Goodman

Brian (Mark Ruffalo) ve Paulie (Ethan Hawke) çocukluk arkadaşıdır. Boston'un arka sokaklarında kardeş gibi büyüyen ikili, çok genç yaştan itibaren küçük suçlar işlemeye başlar, ve yaşları ilerledikçe suçları da ciddileşir.

Suç dünyasında kendilerine bir "yer" edinmeye başlayan ikili, gangster Pat Kelly (Brian Goodman) için çalışmaya başlar. Suç dünyasında başarı sağlasalar ve zafer sarhoşluğu ve uyuşturucunun yönettiği bir dünyada kaybolmaya başlasalar da Brian, bir yandan çok sevdiği eşini (Amanda Peet) hayal kırıklığına uğratmanın üzüntüsü içersindedir. Çok geçmeden olaylar, iki farklı dünya arasında sıkışıp kalmış olan Brian'ı zor bir seçime zorlayacaktır..
Daybreakers 2009 full hd izle 720p izle

Vampir İmparatorluğu - Daybreakers (2009)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 38 dakika


  Yönetmen: Michael Spierig
Ülke: Avustralya, ABD
Tür: Aksiyon, Dram, Korku
Vizyon: 5 Mart 2010
Oyuncular: Ethan Hawke, Willem Dafoe, Sam Neill, Claudia Karvan, Michael Dorman

2019 yılında yaşanan bir veba salgını dünyadaki insanların çok büyük bir bölümünü vampire dönüştürmüştür. Artık kimse yaşlanmamaktadır. Fakat ortada büyük bir sorun vardır; sayıları iyice azalan insanlar artık vampir ırkına yeterli miktarda kan sağlayamamaktadır. Bu sırada insanlardan oluşan bir direniş gücü de vampirleri tekrar insana dönüştürmek için bir tedavi aramaktadır. Direnişçiler bunun için üst düzey bir vampir olan hematolog Edward Dalton’ı (Ethan Hawke) kaçırırlar.
Good Kill 2014 full hd izle 720p izle

Good Kill (2014)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 1 saat 42 dakika

Yönetmen: Andrew Niccol
Ülke:
Tür: Gerilim
Vizyon: 5 Eylül 2014
Oyuncular: Fatima El Bahraquy, El Khttabi Abdelouahab, Ethan Hawke, Bruce Greenwood, Jake Abel, Ryan Montano, Dylan Kenin

En son 2013 yapımı ''The Host'' filmiyle izleyici karşısına çıkan Andrew Niccol, son filmi Good Kill'da ordu için çalışan bir pilotun atandığı son görevi ele alıyor. Ethan Hawke'un canlandırdığı Amerikan ordusu pilotu, Taliban'ı yok etmek için görevli olan bir birim için çalışmaktadır. İnsansız hava uçuşlarıyla yapılan bu saldırı esnasında görevini ve işin etik boyutunu sorgulayacağı bir dönemece girer... Filmin başrolündeki Ethan Hawke'a eşlik eden isimler January Jones, Zoë Kravitz, Bruce Greenwood ve Jake Abel. | Gönderen: takazulo
Assault on Precinct 13 2005 full hd izle 720p izle

Baskın - Assault on Precinct 13 (2005)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 49 dakika


  Yönetmen: Jean-François Richet
Ülke: ABD, Fransa
Tür: Aksiyon, Dram, Suç
Vizyon: 8 Nisan 2005
Oyuncular: Ethan Hawke, Laurence Fishburne, Gabriel Byrne, Maria Bello, Drea de Matteo

Yılın son gününe saatler kala, karlı hava ve güvensiz yol koşulları nedeniyle Detroit'in en eski karakolu Precint 13'teki birkaç polis dışında çalışmak zorunda olan kimse yoktur. Polislerin başında, hızlı bir polisken bir uyuşturucu baskınında yaralanıp masa başına çivilenen Sergeant Jake Roenick vardır. Görünüşe göre kolay bir görevi vardır: 1 Ocak sabahına kadar karakola bekçilik etmek.

31 Aralık'ın ilk saatlerinde, yakalanması neredeyse imkansız sayılan suç efendisi Marion Bishop, şehrin gizli bir köşesinde sıkıştırılır. Çatışmada bir polis ölürken, Bishop yakalanarak kelepçeleriyle hapishane arabasına konulur. Arabada uyuşturucu bağımlısı Beck, üçkağıtçı Smiley ve çete üyesi Anna da vardır. Şehri felç eden kar fırtınası yüzünden hapishane otobüsü bozulup güvenlik sistemi zarar görünce, suçlular gece geçici olarak hapsedilmek üzere Precint 13 karakoluna getirilir.

Roenick ve ekibini zor bir gece beklemektedir. Maskeli iki adamın otobüsün muhafızlarına saldırmasıyla işler iyice karışır. Saldırganlar Bishop'un peşinde gibidir. Şimdi Roenick, yardım gelene kadar suçluları ve bir avuç görevliyi organize ederek geceyi sağ salim atlatmak ve hayatta kalmak zorundadır. Az silah ve bol cesaretten başka elinde pek bir şey olmasa da...
Taking Lives 2004 full hd izle 720p izle

Hayatın Benim - Taking Lives (2004)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 43 dakika


  Yönetmen: D.J. Caruso
Ülke: ABD, Avustralya
Tür: Gizem, Gerilim
Vizyon: 30 Temmuz 2004
Oyuncular: Angelina Jolie, Ethan Hawke, Kiefer Sutherland, Gena Rowlands, Olivier Martinez

Güzel FBI ajanı Illeana Scott, özellikle çözülemeyen cinayetler konusunda uzmanlaşmış bir analizcidir. Suç araştırması konusunda sıradan yöntemlere güvenmemekte ve kendi yöntemleriyle en zor dosyaları bile çözüme kavuşturmaktadır.

Montreal polisi bir seri katilin işlediği cinayetlere engel olamayınca, dışardan birinden, Ajan Scott'tan yardım isterler. Montreal'e gelen Scott, yerel polisten dedektiflerin de yardımıyla araştırmaya başlar. Seri katil, bir tür bukalemun gibidir, insanları öldürüp yaşantılarını çalmaktadır. Bir süre onların yerine geçip onlar gibi yaşayan katil, sonraki hedefini öldürdükten sonra da o yaşam tarzına geçmektedir.

Scott'ın sıradışı yöntemleri, onu polisin hiç ipucu bulamadığı katile yaklaştırmıştır. Ancak katilin peşine düştüğüne inandıkları genç bir adamla duygusal yakınlaşması işiyle arasına girer. Güzel ajan kendisini sürprizlerle dolu bir cinayet davasının tam ortasında bulacaktır.
In a Valley of Violence 2016 full hd izle 720p izle

In a Valley of Violence (2016)

6.0 IMDB Puanı 6.0
    
 1 saat 44 dakika


  


Yönetmen: Ti West
Ülke: ABD
Tür: Western
Vizyon: 2 Ekim 2016
Oyuncular: Ethan Hawke, John Travolta, Taissa Farmiga, James Ransone, Karen Gillan, Toby Huss, Tommy Nohilly

Paul adında bir serserinin arkadaşını öldüren canilerden intikam alabilmek adına küçük bir kasabaya yerleşip intikamını almaya çalışmasını konu alan filmin yönetmenliğini ve senaristliğini korku filmleriyle tanınan Ti West üstleniyor.
Regression 2015 full hd izle 720p izle

Korku Terapisi - Regression (2015)

5.7 IMDB Puanı 5.7
    
 1 saat 46 dakika


  Yönetmen: Alejandro Amenábar
Ülke: İspanya, Kanada
Tür: Korku, Gizem, Gerilim
Vizyon: 9 Ekim 2015
Oyuncular: Emma Watson, Ethan Hawke, David Thewlis, Devon Bostick, Aaron Ashmore, Dale Dickey, David Dencik

İçimdeki Deniz ve Diğerleri filmlerinin yönetmeni Alejandro Amenabar, başrollerini Ethan Hawke ve Emma Watson'ın paylaştığı yeni filmi Regression ile beraber gene gerilim kulvarına doğru direksiyon kırıyor. Amenabar'ın senaryosunu da kaleme aldığı film, 1990 senesinde Minnesota'da geçiyor. Hatırlayamadığı bir suçla karşı karşıya kalan John Gray'in soruşturma sürecini ön plana alan film, meraklılarına ince işlenmiş bir suç gerilimi vadediyor.
The Purge 2013 full hd izle 720p izle

Arınma Gecesi - The Purge (2013)

5.7 IMDB Puanı 5.7
    
 1 saat 25 dakika


  Yönetmen: James DeMonaco
Ülke: ABD, Fransa
Tür: Korku, Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon: 13 Eylül 2013
Oyuncular: Ethan Hawke, Lena Headey, Max Burkholder, Adelaide Kane, Edwin Hodge

Amerikan hükümetinin başı suçlular ve hapishanelerle derttedir.

Cezaya çarptırılan suçluların sayısı kontrol altına alınamamakta, bu nedenle de hapishaneler kapasitelerinin bir hayli üzerinde sayıda suçluyu barındırmaktadır. Bu soruna çözüm olabilecek son çare ise son derece ilginçtir.
Bir suç işlendikten sonraki 12 saat boyunca suçlu ne yakalanacak ne de cezalandırılacaktır. Polise başvurulmayacak, hastanelerden de yardım istenmeyecektir. Bu 12 saat boyunca suçlular, bir şekilde suçtan etkilenen insanlar ya da sıradan vatandaşlar tarafından cezalandırılacaktır. James ve Mary o geceyi tamamen güvenlikli evlerinde geçirmeyi planlarken, merhamet dolu kızları sokakta savunmasız bir adamı eve alır ve ailenin başına çok büyük bela açar... İşler içinden çıkılmaz bir hal alacaktır...
La femme du Vème 2011 full hd izle 720p izle

Gizemli Kadın - La femme du Vème (2011)

5.3 IMDB Puanı 5.3
    
 1 saat 25 dakika


  Yönetmen: Pawel Pawlikowski
Ülke: Fransa, Polonya, İngiltere
Tür: Gerilim
Vizyon: 15 Haziran 2012
Oyuncular: Ethan Hawke, Kristin Scott Thomas, Joanna Kulig, Samir Guesmi, Delphine Chuillot

Amerikalı yazar Tom Ricks, arasının bozuk olduğu eşinin ve kızının sevgisini geri kazanmak için perişan bir halde Paris’e gelir. İşler istediği gibi gitmeyince şehir dışında döküntü bir otele yerleşir ve gece bekçisi olarak çalışmaya başlar. Hayatına önce Polonyalı bir sarışın, ardından tutkulu bir ilişki yaşayacağı güzel, gizemli Margit’in girmesiyle her şey düzelmeye başlar. Margit’le ilişkisi bir dizi açıklanamaz olayı tetikleyecektir. Adeta bilinmez bir güç, yaşamının kontrolünü ele geçiriyor gibidir. Douglas Kennedy’nin romanından uyarlanan bu ilginç film, Pawel Pawlikowski’nin 2004’teki My Summer of Love / Aşk Yazım’dan sonraki ilk uzun metrajı.
The Phenom 2016 full hd izle 720p izle

The Phenom (2016)

5.2 IMDB Puanı 5.2
    
 1 saat 30 dakika

Yönetmen: Noah Buschel
Ülke: ABD
Tür: Dram, Spor
Vizyon:
Oyuncular: Ethan Hawke, Johnny Simmons, Paul Giamatti, Paul Adelstein, Yul Vazquez, Elizabeth Marvel, Marin Ireland

Beysbol 1.Ligi'nin çaylak atıcısı, bir atış esnasında kontrolünü kaybeder ve ilerleyen süreçte bir alt lige gönderilir. Burada bir spor psikoloğuyla seanslara başlar. Film, ilginç konuşmaların geçtiği seanslar, kontrolünü yeniden eline geçirmeye çabalayan bir genç yetenek ve onun sıradışı babası ile olan ilişkisi etrafında odaklanıyor.
Getaway 2013 full hd izle 720p izle

Kaçış - Getaway (2013)

4.4 IMDB Puanı 4.4
    
 1 saat 30 dakika


  Yönetmen: Courtney Solomon
Ülke: ABD, Bulgaristan
Tür: Aksiyon, Suç
Vizyon: 26 Ağustos 2013
Oyuncular: Ethan Hawke, Selena Gomez, Jon Voight, Rebecca Budig, Paul Freeman

Eski bir yarış sürücüsü olan Brent Magna'nın eşi kim olduğu bilinmeyen gizemli bir adam tarafından kaçırılır. Şimdi zamana karşı yarışan Brent bu nereden çıktığı ve ne istediği tam olarak belli olmayan adamın dediklerini yaparak sevgili karısını kurtarmaya çalışır. Fakat kendisi başlı başına zorlu olan bu göreve bir anda arabasını çalmak isteyen bir genç kız da dahil olunca Brent'in işi daha da zorlaşacaktır.

Yapımcı kimliği ile öne çıkan Courtney Solomon ile sinemanın mutfağından gelerek görüntü yönetmeni olarak pek çok filme imza atan Yaron Levy'nin yönetmenliğini beraber üstlendiği film aksiyon, gerilim ve suç türlerinin bir karışımı. Filmin başrollerini ise Ethan Hawke ve Selena Gomez paylaşıyor.