Gary Oldman Filmleri (33 sonuç)

Leon: The Professional 1994 full hd izle 720p izle

Sevginin Gücü - Leon: The Professional (1994)

8.6 IMDB Puanı 8.6
    
 1 saat 50 dakika


  Yönetmen: Luc Besson
Ülke: Fransa
Tür: Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 28 Nisan 1995
Oyuncular: Jean Reno, Gary Oldman, Natalie Portman, Danny Aiello, Peter Appel

Kusursuz bir katil. Masum bir kız. Birbirlerinden başka kaybedecek hiçbir şeyleri kalmamış. Erkek sessizce hareket ediyor. Duygusuzca öldürüyor. İz bırakmadan yok oluyor. Zayıf noktasını ise sadece... 12 yaşındaki bir kız biliyor.

12 yaşında New York'ta yaşayan bir kız olan Mathilda üvey ailesinin yanında sevimsiz bir yaşamı paylaşmaktadır. Babası, iki taraflı oynayan bozulmuş polis Norman Stansfield için uyuşturucuları saklamaktadır. Mathilda'yı kaçıp gitmekten tek alıkoyan küçük erkek kardeşidir. Bir gün, Stansfield ve adamları sudan bir sebepten, tüm ailesini katlettikleri zaman, o sırada alışverişte olan Mathilda şans eseri hayatta kalır ve en çok ihtiyacı olduğu sırada Léon'un dairesine saklanarak kendini kurtarır.

12 yaşındaki kız, kısa süre içinde Léon'un sıradışı mesleğini keşfedecek ve küçük kardeşinin intikamını almak için bu profesyonel katilden yardım isteyecektir. Babalık yapmak işlerinde ve arkadaşlıkta olabildiğine deneyimsiz olan Léon Mathilda'yı beladan uzak tutmak için ümitsizce çabalar. Sonunda bir katil, bozulmuş bir polis ve masum küçük kızın ekseninde dönen hikaye doruğa çıkarak yönetmen Luc Besson'un en iyi filmlerinden birinin öyküsünü oluşturur.
The Dark Knight Rises 2012 full hd izle 720p izle

Kara Şövalye Yükseliyor - The Dark Knight Rises (2012)

8.5 IMDB Puanı 8.5
    
 2 saat 45 dakika


  Yönetmen: Christopher Nolan
Ülke: ABD, İngiltere
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Vizyon: 27 Temmuz 2012
Oyuncular: Christian Bale, Gary Oldman, Tom Hardy, Joseph Gordon-Levitt, Anne Hathaway

Oscarlı birçok usta ve yıldız oyuncunun buluştuğu film, kamera arkasındaki deneyimli iyimserle de dikkat çekiyor. Çekimlerde Christopher Nolan IMAX kamerasını en geniş çapta kullanıdı. Çekimler üç ayrı kıtada gerçekleşti; Amerika’da Pittsburgh, New York ve Los Angeles şehirlerinde, Hindistan, İngiltere ve İskoçya’da.

Talia al Ghul''un başını çektiği Gölgeler Birliği ve Talia''nın koruyucusu Bane (Tom Hardy) yeni filmde Batman''e savaş açıyor. Terörist lider Bane, Gotham şehrinin güvenliğini tehlikeye atarken, Batman efsanesini yok etmek için Kedikadın Selina Kyle''dan da yardım alıyor... Filmin kadrosunda Christian Bale, Anne Hathaway, Gary Oldman, Marion Cotillard, Michael Caine, Morgan Freeman gibi önemli oyuncular var. Filmin müzikleri ise Oscarlı müzisyen Hans Zimmer''e emanet.
Batman Begins 2005 full hd izle 720p izle

Batman Başlıyor - Batman Begins (2005)

8.3 IMDB Puanı 8.3
    
 2 saat 20 dakika


  Yönetmen: Christopher Nolan
Ülke: ABD, İngiltere
Tür: Aksiyon, Macera, Suç, Dram
Vizyon: 17 Haziran 2005
Oyuncular: Christian Bale, Michael Caine, Liam Neeson, Katie Holmes, Gary Oldman

Ailesinin öldürülmesinin ardından muazzam bir servetin sahibi olsa da, büyük hayal kırıklığı yaşayan Bruce Wayne (Christian Bale), adaletsizlikle savaşmanın yollarını bulmak, ve güçsüzleri korkuya boğanlara gözdağı vermek amacıyla dünyayı dolaşır. Wayne bir süre sonra Gotham'a dönerek, diğer kimliğini ortaya çıkarır: Gücünü, aklını ve yüksek teknoloji ürünü araçlarını, şehri tehdit eden kötü güçlere karşı kullanan maskeli Batman'i.
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 2011 full hd izle 720p izle

Harry Potter ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 2 - Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2 (2011)

8.1 IMDB Puanı 8.1
    
 2 saat 10 dakika


  Yönetmen: David Yates
Ülke: ABD, İngiltere
Tür: Macera, Aile, Fantastik, Gizem
Vizyon: 13 Temmuz 2011
Oyuncular: Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint, Alan Rickman, Maggie Smith, Mark Williams, Helena Bonham Carter, Robbie Coltrane, John Hurt, Ralph Fiennes, David Thewlis, Gary Oldman, Warwick Davis, Matthew Lewis, Bonnie Wright, Tom Felton, Adrian Rawlins, Julie Walters

“Harry Potter ve Ölüm Yadigarları: Bölüm 2” Harry Potter film serisinin son macerası ve merakla beklenen son filmin ikinci bölümü.

Destansı finalde, iyi ile kötünün mücadelesi büyücüIük dünyasını büyük bir savaşın içine sokmuştur. Tehdit hiçbir zaman bu kadar büyük olmamıştır ve artık hiçbir yer güvenli değildir. Bu arada, Lord Voldemort ile son karşılaşmasına gittikçe yaklaşan Harry Potter’ın en büyük fedakarlığı yapması gerekecektir. Herşey burada sona erecektir.
True Romance 1993 full hd izle 720p izle

Çılgın Romantik - True Romance (1993)

8.0 IMDB Puanı 8.0
    
 2 saat


  Yönetmen: Tony Scott
Ülke: ABD, Fransa
Tür: Suç, Gerilim
Vizyon: 3 Şubat 1995
Oyuncular: Christian Slater, Patricia Arquette, Dennis Hopper, Val Kilmer, Gary Oldman, Brad Pitt, Christopher Walken

Yeni evli çift Christian ile Patricia çok ilginç tanışmaları, yıldırım aşkı ve hemen ardından gelen evlilikten sonra ellerine geçen bir bavul dolusu uyuşturucuyla Detroit'ten Los Angeles'e gitmektedir. Bu uyuşturucuyu orada satıp kendilerine iyi gelecek sağlamayı planlamaktadırlar. Peşinden gelen gangsterler ve polisin ise başka başka düşünceleri vardır ve bu yüzden gelişen traji komik olaylar genç çiftin inanılmaz bir macera yaşamasına sebep olur.

Tarantino'nun senaryosunu yazdığı ve filme çekildikten sonra senaryosuna sadık kalınmadığı iddiasıyla dava ettiği Çılgın Romantik, 90'lı yılların ilk yarısında yükselen bağımsız dalganın manifesto yapımlarından birisi olarak kabul ediliyor.
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban 2004 full hd izle 720p izle

Harry Potter ve Azkaban Tutsağı - Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    
 2 saat 21 dakika


  Yönetmen: Alfonso Cuaron
Ülke: İngiltere, ABD
Tür: Macera, Aile, Fantastik, Gizem
Vizyon: 4 Haziran 2004
Oyuncular: Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint, Alan Rickman, Richard Griffiths, Pam Ferris, Fiona Shaw, Harry Melling, Gary Oldman, Maggie Smith, Mark Williams, Robbie Coltrane, Warwick Davis, Matthew Lewis, Bonnie Wright, Tom Felton, Adrian Rawlins, Julie Walters

Kötü Marge hala gece havada süzülmeye başladığında, Harry Hogwarts'daki 3. yılında neler olacağını düşünmeye başlar. "Hızır Otobüs"le yaptığı yorucu yolculuk onu Diagon Yolu'na getirir ve burada hapishane kaçkını Sirius Black'in kendisi için geldiğini öğrenir. Böylece yeni okul dönemi başlar. Hogwarts'ta Harry ve arkadaşları bir Hipogrif'e yaklaşmanın hassas sanatını, şekil değiştiren böcürtleri, hatta zamanda nasıl geriye gidileceğini ve patronus büyüsünü öğrenirler.
Lanete hizmet eden bir kişi kale duvarlarının içinde gizlenirken, ruh emiciler okulun üzerinde dolaşıp Harry'yi tehdit etmektedir ve Harry tüm bunlara karşı koymak zorunda kalır. Alfonso Cuarón'un yönettiği film ve J.K Rowling'in 3.kitabından uyarlanmıştır.
The Fifth Element 1997 full hd izle 720p izle

Beşinci Element - The Fifth Element (1997)

7.7 IMDB Puanı 7.7
    
 2 saat 6 dakika


  Yönetmen: Luc Besson
Ülke: Fransa, ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu
Vizyon: 10 Ekim 1997
Oyuncular: Bruce Willis, Gary Oldman, Ian Holm, Milla Jovovich, Chris Tucker

23. yüzyılda New York. Dünya yok olmanın eşiğindedir. Her 5000 yılda bir geri dönerek yaşamı yok etmeye çalışan şeytani güç, bir gezegen biçiminde hızla dünyaya yaklaşmaktadır. Tek kurtuluş beşinci güç olarak adlandırılan, kimsenin ne olduğunu bilmediği elementin dünyaya ulaşmasıdır. Bunu başaracak tek kişi eski bir asker olan taksi şoförü Korben Dallas'tır. Ancak onun ilgilenmesi gereken mükemmel güzellikte bir yaratık vardır.
Harry Potter and the Goblet of Fire 2005 full hd izle 720p izle

Harry Potter ve Ateş Kadehi - Harry Potter and the Goblet of Fire (2005)

7.7 IMDB Puanı 7.7
    
 2 saat 37 dakika


  Yönetmen: Mike Newell
Ülke: İngiltere, ABD
Tür: Macera, Aile, Fantastik, Gizem
Vizyon: 18 Kasım 2005
Oyuncular: Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint, Alan Rickman, Mark Williams, Bonnie Wright, Maggie Smith, Gary Oldman, Robbie Coltrane, Warwick Davis, Matthew Lewis, Tom Felton, Adrian Rawlins

Harry Potter’ın Hogwarts Büyücülük ve Cadılık Okulu’ndaki dördüncü yılını konu alan Ateş Kadehi, bir yandan da en korkutucu serüvenine, kanlı canlı bir Lord Voldemort ile ilk yüzleşmesine tanıklık ediyor.

Okuldaki dördüncü yıllında Harry sadece Quidditch Dünya Kupası finalini, yerinde, izlemekle kalmayacak, bu kez iki rakip büyücülük okulunun en iyileriyle birlikte yıl boyu sürecek, ölümcül bir turnuvaya da katılacak.
Dawn of the Planet of the Apes 2014 full hd izle 720p izle

Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti - Dawn of the Planet of the Apes (2014)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 2 saat 10 dakika


  Yönetmen: Matt Reeves
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Dram, Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon: 11 Temmuz 2014
Oyuncular: Andy Serkis, Jason Clarke, Gary Oldman, Keri Russell, Toby Kebbell, Kodi Smit-McPhee, Kirk Acevedo

Genleri değiştirilmiş, isyancı maymun Cesar'ın kaçışının üstünden on beş yıl geçmiştir. Cesar öteki maymunlarla birlikte büyük bir maymunlar ordusu kurmayı başarmıştır. Kıyamet sonrası San Francisco'sunda bundan böyle bilim insanlarının tek problemi, patlak veren bu büyük derdi kontrol altına almak olacaktır.
Interstate 60: Episodes of the Road 2002 full hd izle 720p izle

Bilinmeyen Yol - Interstate 60: Episodes of the Road (2002)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    

  


Yönetmen: Bob Gale
Ülke: Kanada
Tür: Dram, Komedi, Macera
Vizyon:
Oyuncular: Gary Oldman, James Marsden, Kurt Russell

Hayatta hep sorular soran ve yanıtlar bulmaya çalışan 23 yaşındaki Neal Oliver, doğum gününde bir dilek tutar. Sonrasında ise kendini barda tanıştığı gizemli yabancı O.W. Grant için bir adrese bir paketi teslim etmek için yollarda bulur. Otoyol 60 ismindeki yoldaki bir yere paketi ulaştırmak için yola çıkan Neal için asıl sorun bu isimde bir yerin olmamasıdır. Neal, bilinmeyene doğru çıktığı bu yolda birbirinden ilginç insanlarla tanışacak ve yol boyu reklam panolarında gördüğü kıza ulaşmaya çalışacaktır. Geleceğe Dönüşün senaristi Bob Galein senaristliğini ve yönetmenliğini yaptığı, modern ve fantastik bir yol masalı anlatan Interstate 60, sıradışı görüntüleriyle ve yaptığı göndermeleriyle yalnızca bir yol hikayesinden çok daha fazlası. Interstate 60: Episodes of the Road - Bilinmeyen Yol altyazılı izle meniz için sizlerle...
Dracula 1992 full hd izle 720p izle

Drakula - Dracula (1992)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    
 2 saat 8 dakika


  Yönetmen: Francis Ford Coppola
Ülke: ABD
Tür: Dram, Fantastik, Korku, Romantik
Vizyon: 13 Kasım 1992
Oyuncular: Gary Oldman, Winona Ryder, Anthony Hopkins, Keanu Reeves, Richard E. Grant, Cary Elwes, Billy Campbell

Genç bir avukat olan Jonathan Harker, görevi gereği Doğu Avrupa’da küçük gizemli bir kasabaya gelir. Burada ölümsüz vampir Drakula tarafından kaçırılan Harker, onunla birlikte Londra’ya gitmek zorunda kalır. Drakula, Harker’ın nişanlısı Mina’nın fotoğrafını görerek etkilenmiş ve genç kızı ele geçirmek istemektedir. Önce Mina’nın yakın arkadaşı Lucy’i ele geçiren Drakula’ya karşı Lucy ve arkadaşları direnmeye çalışacaklardır.

Bram Stoker’ın romanından ünlü yönetmen Francis Ford Coppola tarafından uyarlanan Drakula, vampir filmleri arasında en unutulmaz klasiklerden biri olarak yer edinmiştir. Drakula’yı oynayan Gary Oldman ve Van Helsing rolündeki Anthony Hopkins gibi dev isimleri kadrosunda barındıran yapım, 1993’de makyaj, kostüm ve ses efektleriyle Oscar almıştı.
Harry Potter and the Half-Blood Prince 2009 full hd izle 720p izle

Harry Potter ve Melez Prens - Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    
 2 saat 33 dakika


  Yönetmen: David Yates
Ülke: İngiltere, ABD
Tür: Macera, Aile, Fantastik
Vizyon: 17 Temmuz 2009
Oyuncular: Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint, Alan Rickman, Gary Oldman, Maggie Smith, Mark Williams, Helena Bonham Carter, David Thewlis, Robbie Coltrane, Warwick Davis, Matthew Lewis, Bonnie Wright, Tom Felton, Adrian Rawlins, Julie Walters

Harry Potter, Hogwarts'taki 6. yılında üzerinde "Bu kitap Melez Prens'e aittir." yazılı bir kitap bulur.

Kitabın içindeki büyüleri ve Melez Prens'in kimliğini araştırmaya başlayan Harry, Dumbledore'un yardımlarıyla, düşmanı Voldemort ile son savaşa girmeden önce onun geçmişi hakkında daha fazla şey öğrenmeye başlar.

Filmin yönetmen koltuğunda Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı'nı da yönetmiş olan David Yates var. Filmin uyarlandığı, J.K. Rowling'in yazdığı serinin 6. kitabı olan Harry Potter ve Melez Prens, ilk yayınlandığı gün dünya çapında tam 9 milyon satmıştı.
Harry Potter and the Order of the Phoenix 2007 full hd izle 720p izle

Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı - Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    
 2 saat 18 dakika


  Yönetmen: David Yates
Ülke: İngiltere, ABD
Tür: Macera, Aile, Fantastik, Gizem
Vizyon: 10 Ağustos 2007
Oyuncular: Daniel Radcliffe, Emma Watson, Rupert Grint, Alan Rickman, Gary Oldman, Maggie Smith, Mark Williams, Robert Pattinson, Helena Bonham Carter, Harry Melling, Fiona Shaw, Richard Griffiths, Robbie Coltrane, Warwick Davis, Matthew Lewis, Bonnie Wright, Tom Felton, Adrian Rawlins, Julie Walters

Beşinci öğrenim yılı için Hogwarts’a dönen Harry, büyücülerin büyük çoğunluğunun onun kötü Lord Voldemort’la karşılaştığını inkar ederek, Lord Voldemort’un döndüğü haberine kulak tıkamayı tercih ettiklerini görür. Hogwarts’ın saygın müdürü Albus Dumbledore’un kendisinin konumunu zayıflatarak yerine geçmek için Voldemort’un döndüğü yalanını söylediğini düşünen Sihir Bakanı okula Hogwarts müfettişi olarak Dolores Umbridge'i atar. Harry Potter'da Hermione'nin fikriyle kendisine inanan kişilere Voldemort'a karşı nasıl savunacaklarını İhtiyaç Odasında öğreterek, bu genç ve cesur büyücüleri kendilerini bekleyen olağanüstü savaşa hazırlar. Voldemort ile savaşları sırasında Sirius Black Bellatrix Lestrang tarafından öldürülmüştür.
Immortal Beloved 1994 full hd izle 720p izle

Ölümsüz Sevgi - Immortal Beloved (1994)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    

  


Yönetmen: Bernard Rose
Ülke: İngiltere
Tür: Biyografi, Dram, Müzik, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Gary Oldman, Isabella Rossellini, Jeroen Krabbé

Ludwig van Beethoven'ın vasiyetinde her şeyini Ölümsüz Sevgili'sine bırakır. Sekreteri ve aynı zamanda arkadaşı Schindler Ölümsüz Sevgili'yi aramasını anlatan bu yapıtta tarihin en önemli bestecilerinden Beethoven'ın bestelerini yazarken yaşadığı ruh halleri, aşkları, çektiği zorluklar ve sıkıntılar anlatılıyor. Başrolde Gary Oldman harika performans sergiliyor.
Darkest Hour 2017 full hd izle 720p izle

En Karanlık Saat - Darkest Hour (2017)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    
 2 saat 5 dakika


  


Yönetmen: Joe Wright
Ülke: ABD, İngiltere
Tür: Biyografi, Dram, Tarihi
Vizyon: 2 Şubat 2018
Oyuncular: Lily James, Gary Oldman, Ben Mendelsohn, Kristin Scott Thomas, Stephen Dillane, Samuel West, Hannah Steele

Tecrübeli yönetmen Joe Wright'ın yönetmenliğini üstlendiği film, İkinci Dünya Savaşı'nın ilk senelerinde Winston Churchill'in, Hitler'in ordusuna karşı verdiği mücadeleyi anlatıyor. Churchill, hayatının belki de en büyük sınavından geçecektir. Hayatında zor ve geri dönüşü olmayan çelişkilerden birini yaşar. Ya Nazi Almanya'sı ile barışçıl bir antlaşma yolu bulmaya çalışmalıdır ya da milletinin bağımsızlığı ve idealleri için Nazilerin karşısında sımsıkı durmalıdır. Durdurulamaz Nazi güçleri Batı Avrupa'da ilerlerken ve istila tehdidi kapıdayken, bir yanda kuşkucu bir Kral, bir yanda da kendisine karşıt planlar yapan partisi varken Churchill bu zor zamanlarda dik durmalı, bir ulusu ayağa kaldırmalı ve dünya tarihinin ilerleyişini değiştirmelidir.
Kung Fu Panda 2 2011 full hd izle 720p izle

Kung Fu Panda 2 (2011)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 1 saat 31 dakika


  Yönetmen: Jennifer Yuh
Ülke: ABD
Tür: Animasyon, Aksiyon, Macera, Komedi, Dram, Aile
Vizyon: 10 Haziran 2011
Oyuncular: Jack Black, Angelina Jolie, Dustin Hoffman, Gary Oldman, Jackie Chan, Seth Rogen, Lucy Liu

Kızgın beşli durdurulamaz gizli bir silah ile Çin'i ve kung fu'yu yok etmeye çalışan kötü bir adamla savaşıyor.İlk filmdeki kahramanımız Po yine baş rolde karşımıza çıkıyor.Kızgın beşli bu silahı durdurmak üzere Çin'e doğru yolculuğa çıkarlar.Fakat kahramanımız Po kung fu'yu durduracak bu silahı nasıl durdurabilirki?Tabikide bunu geçmişinde aramalıdır ve esrarengingiz güçlerini ancak bu şekilde ortaya çıkaracaktır.

State of Grace 1990 full hd izle 720p izle

Gangsterlerin Arasında - State of Grace (1990)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    

  


Yönetmen: Phil Joanou
Ülke: İngiltere
Tür: Dram, Gerilim, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Ed Harris, Gary Oldman, Sean Penn

Bir uyuşturucu çetesine sızmakla görevlendirilen Terry,çocukluğunun geçtiği mahalleye döner.Sızması gereken çete de Terry'nin en iyi arkadaşı Jackie'nin erkek kardeşine aittir.Bir de üstüne ilk göz ağrısı Kathleen ile yeniden bir araya gelince işler iyice karışır,zira genç kız da çete liderinin kız kardeşidir. State of Grace - Gangsterlerin Arasında 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Murder in the First 1995 full hd izle 720p izle

İlk Canilik - Murder in the First (1995)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 2 saat 2 dakika


  Yönetmen: Marc Rocco
Ülke: ABD, Fransa
Tür: Dram, Gerilim
Vizyon: 20 Ocak 1995
Oyuncular: Christian Slater, Kevin Bacon, Gary Oldman, Embeth Davidtz, William H. Macy

5 dolar çaldığı için en azılı mahkumların kapatıldığı meşhur Alcatraz hapishanesine gönderilen Henri Young (Kevin Bacon), buradan kaçmaya çalışırken yakalanır ve hücreye kapatılır.

Karanlık ve soğuk bu hücrede, 3 yıl acımasız gardiyan Milton Glenn’in (Gary Oldman) işkencesine maruz kaldıktan sonra çıktığında bir caniye dönüşen Henri, şimdi ise bir mahkumu öldürmek suçundan birinci derece cinayetle yargılanmaktadır. Kazanma şansı görünmeyen bu davaya atanan yeni mezun avukat James Stamphill (Christian Slater) ise davayı bambaşka bir yönüyle ele alarak asıl suçlunun Alcatraz’daki sistem olduğunu savunacaktır.
Tinker Tailor Soldier Spy 2011 full hd izle 720p izle

Köstebek - Tinker Tailor Soldier Spy (2011)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 2 saat 7 dakika


  Yönetmen: Tomas Alfredson
Ülke: Fransa, İngiltere, Almanya
Tür: Dram, Gizem, Gerilim
Vizyon: 10 Şubat 2012
Oyuncular: Gary Oldman, Colin Firth, Tom Hardy, John Hurt, Toby Jones, Mark Strong

Klasikler arasına girmiş aynı adlı romanın uyarlaması ve televizyon için çekilen dizinin yeniden çevrimi olan yapım 1950'li yıllarda yaşanan soğuk savaş döneminin en keskin günlerine odaklanıyor.

Görevden uzaklaştırılan İngiliz casusu George Smiley (Gary Oldman), hükümet tarafından gizlice tekrar kiralanır. Zira İngiliz Gizli İstihbarat Servisi MI-6'nın içinde Sovyetler Birliği için çalışan iki gizli ajanın olduğu şüphesi hakimdir...
The Hitman's Bodyguard 2017 full hd izle 720p izle

Belalı Tanık - The Hitman's Bodyguard (2017)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 1 saat 58 dakika


  


Yönetmen: Patrick Hughes
Ülke: ABD, Çin, Bulgaristan, Hollanda
Tür: Aksiyon, Komedi
Vizyon: 18 Ağustos 2017
Oyuncular: Elodie Yung, Ryan Reynolds, Tsuwayuki Saotome, Samuel L. Jackson, Richard E. Grant, Gary Oldman, Rod Hallett

Kevin Costner ve Witney Houston?ın unutulmayan The Bodyguard filmine bolca göndermeler yapan filmde, düşmanını savunmak zorunda kalan becerikli Michael Bryce (Ryan Reynolds), başı beladan kurtulmayan bir tetikçinin (Samuel L. Jackson) peşinde kahkaha ve aksiyon dolu bir serüvene sürükleniyor.
The Book of Eli 2010 full hd izle 720p izle

Tanrının Kitabı - The Book of Eli (2010)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 1 saat 58 dakika


  Yönetmen: Albert Hughes
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Dram, Gerilim
Vizyon: 5 Şubat 2010
Oyuncular: Denzel Washington, Gary Oldman, Mila Kunis, Ray Stevenson, Jennifer Beals, Evan Jones, Joe Pingue

Güneş patlaması sonrası, kavrulmuş dünyada sağ kalanların hayat mücadelesinde, Eli (Denzel Washington) adlı bir adamın yok olmanın eşiğine gelen insanlığı kurtaracak olan bir kitabı koruma mücadelesini anlatmaktadır.

Çekimlerine Şubat 2009'da Amerika Birleşik Devletleri'nın New Mexico eyaletinde başlanan film 2010 yılının Ocak ayında sinemalarda gösterime girmeye başlamıştır.
Hannibal 2001 full hd izle 720p izle

Hannibal (2001)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 2 saat 11 dakika


  Yönetmen: Ridley Scott
Ülke: İngiltere, ABD
Tür: Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 6 Nisan 2001
Oyuncular: Anthony Hopkins, Julianne Moore, Gary Oldman, Ray Liotta, Frankie Faison

Dr. Hannibal Lecter'ın çaylak FBI ajanı Clarice Starling'in büyük hatası sonucu hücresinden kaçışının üzerinden yedi yıl geçmiştir. Dr. Lecter, bu kaçışının ardından Floransa'ya gidip yerleşmiş hayatın tadını çıkarmaktadır; fakat Clarice Starling hala Dr. Lecter ile yedi yıl önce en yüksek güvenlik önlemlerinin olduğu tehlikeli deliler koğuşunda yaptığı görüşmeyi unutmamıştır. Dr. Lecter'ı unutmayan biri daha vardır: Mason Verger. Dr. Lecter'ın eski bir kurbanı olan Mason Verger onun elinden güçlükle kurtulmuştur. Verger domuz besiciliğiyle kendine bir imparatorluk yaratmıştır ve de Dr. Lecter'dan intikam alma duygusuyla yanıp tutuşmaktadır. Dr. Lecter yüzünden bir soluk makinesine bağlı yaşamak zorunda kalan Verger'in zenginliği sayesinde elinde çok geniş imkanlar vardır ve kendi kurduğu dünyada en ufak bir hareketi bile hissetmektedir. Mason Verger sonunda Dr. Lecter'ı nasıl tuzağa düşüreceğini bulur. Dr.Lecter'a onun için dünyanın en değerli ve en zarif yemini sunacaktır. Verger'in bu yemi Dr. Lecter'a sunmasında Clarice Starling'i kendinde bir saplantı haline getiren FBI başmüfettiş yardımcısı Paul Krendler da ona yardım edecektir.
Romeo Is Bleeding 1993 full hd izle 720p izle

Aşk Bir Fahişedir - Romeo Is Bleeding (1993)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 1 saat 40 dakika


  Yönetmen: Peter Medak
Ülke: İngiltere, ABD
Tür: Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 13 Eylül 1993
Oyuncular: Gary Oldman, Wallace Wood, Juliette Lewis, David Proval, Will Patton, Gene Canfield, Larry Joshua

New York Polis Teşkilatı'ndan Jack Grimaldi güzel evi, çekici karısı ve aptal fakat son derece seksi metresiyle bir erkeğin arzu edebileceği her şeye sahip gibidir. Bir yandan da Mafya babası Don Falcone için ekstra işler yapan Jack iyi para kazanmaktadır. Rus bir tetikçi kadına gardiyanlık yapmakla görevlendirilen Jack hiç beklemediği bir anda kadına tutkuyla bağlanınca işler sarpa sarmaya başlar. Kadının kaçmasına göz yumar ve haliyle başı Don Falcone ile fena halde belaya girer.
Robocop (2014) 2014 full hd izle 720p izle

Robocop (2014) (2014)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    

  


Yönetmen: José Padilha
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Bilim Kurgu, Gerilim, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Gary Oldman, Joel Kinnaman, Michael Keaton

Uluslararası mega şirket OmniCorp, 2028 yılına gelindiğinde robot teknolojisinin önde gelen tedarikçilerinden biri olmuş ve dünya çapındaki yüksek satış rakamlarıyla bir hayli kar elde etmiştir. Aynı zaman diliminde yaşayan idealisy polis memuru Alex Murphy ise yaşadığı şehir Detroit'te suçu bitirmek için uğraşmaktadır. Yine zorlu görevlerinden birine çıktığında bu kez şansı yaver gitmez ve vahşi suçlular tarafından saldırıya uğrar. Robocop 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Air Force One 1997 full hd izle 720p izle

Hava Kuvvetleri Bir - Air Force One (1997)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 2 saat 4 dakika


  Yönetmen: Wolfgang Petersen
Ülke: ABD, Almanya
Tür: Aksiyon, Macera, Dram
Vizyon: 12 Aralık 1997
Oyuncular: Harrison Ford, Gary Oldman, Glenn Close, Wendy Crewson, Liesel Matthews

Başkan Marshall, karısı, kızı ve üst düzey hükümet görevlileriyle birlikte, dünyanın en güvenli ve korumalı başkanlık uçağıyla evlerine dönmektedirler. Uçak, kalkar kalkmaz amansız terörist Korshunov'un liderliğini yaptığı radikal komünistler tarafından kaçırılır.
The Space Between Us 2017 full hd izle 720p izle

Bu Dünyanın Dışında - The Space Between Us (2017)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 2 saat


  


Yönetmen: Peter Chelsom
Ülke: ABD
Tür: Macera, Dram, Romantik
Vizyon: 17 Mart 2017
Oyuncular: Gary Oldman, Janet Montgomery, Trey Tucker, Scott Takeda, Adande 'Swoozie' Thorne, Sarah Minnich, Ryan Jason Cook

Mars'ta yaşamın ilk adımlarını atmak için altı astronot uzaya gönderilir. Uzay mekiğinde doğan Gardner Elliot (Butterfield), on altı yıl sonra Dünya'ya geri getirilir ve buraya ayak uydurmaya çalışır. Mars'ın sessizliğinde ve turuncu-kızıl ortamında geçirdiği on altı senenin ardından Gardner, Dünya'nın seslerine ve insanlara alışmaya çalışır.

NASA'nın koordinatörünü Gary Oldman; Gardner Elliot karakterini ise The Boy In The Striped Pajamas ve Hugo filmleriyle tanınan Asa Butterfield canlandırmaktadır.
Criminal 2016 full hd izle 720p izle

Suç/lu - Criminal (2016)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 53 dakika


  Yönetmen: Ariel Vromen
Ülke: İngiltere, ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Dram, Gizem, Bilim-Kurgu, Gerilim
Vizyon: 15 Nisan 2016
Oyuncular: Kevin Costner, Gary Oldman, Tommy Lee Jones, Jordi Mollà, Gal Gadot, Michael Pitt, Amaury Nolasco

Filmde; ölü bir CIA ajanının anılarının ve becerilerinin aktarıldığı bir mahkumun (Kevin Costner), büyük çaplı bir faciayı önlemesi anlatılıyor.
Quest for Camelot 1998 full hd izle 720p izle

Sihirli Kılıç: Camelot'u Arayış - Quest for Camelot (1998)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 26 dakika


  Yönetmen: Frederik Du Chau
Ülke: ABD
Tür: Animasyon, Macera, Komedi
Vizyon: 28 Ağustos 1998
Oyuncular: Jessalyn Gilsig, Andrea Corr, Cary Elwes, Bryan White, Gary Oldman, Eric Idle, Don Rickles

Kötü kalpli şövalye Ruber, Kral Arthur'un efsanevi kılıcını çalınca, Kayley ismindeki bir genç kız, Kör Garrett'le beraber sevgili krallığını kurtarmak ve kılıcı bulmak için bir yolculuğa çıkar. Bu ikili, yolları üzerinde Devon ve Cornwall isimlerini taşıyan, şakacı bir iki başlı ejderhayla karşılaşırlar. Birbirinden güzel şarkılarla süslü yolculuklarında, Kayley ve Garrett arkadaşlık ve cesaretin sınırsız gücünü keşfederler...
RoboCop 2014 full hd izle 720p izle

RoboCop (2014)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 2 saat 1 dakika


  Yönetmen: José Padilha
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Bilim Kurgu
Vizyon: 30 Ocak 2014
Oyuncular: Jay Baruchel, Jennifer Ehle, Samuel L Jackson, Gary Oldman, Abbie Cornish

RoboCop’da yıl 2028'dir ve çokuluslu büyük işletme OmniCorp, robot teknolojisinin merkezindedir. Deniz aşırı ülkelerde insansız hava araçlar yıllardır askeri amaçlar için kullanılmaktadır – ve OmniCorp’un kar – zarar hanesi için bu milyarlar demektir. Şimdi OmniCorp, tartışmalı teknolojilerini öne çıkarmayı istemektedirler ve bunu yapmak için ellerine altın bir fırsat geçer. Sevilen bir koca, baba ve Detroit’deki suç ve yolsuzluğu bitirmek için elinden geleni yapan iyi bir polis olan Alex Murphy (Joel Kinnaman) görevdeyken ciddi bir biçimde yaralanınca, OmniCorp yarı insan yarı robot polis memuru yaratma şansını yakalar. OmniCorp her şehirde bir RoboCop tasarlamaktadır ve hissedarları için bu milyarlar demektir, ancak bir şeyi hesaba katmamışlardır: makinanın içinde hala adalet arayan bir adam vardır.
Man Down 2015 full hd izle 720p izle

Man Down (2015)

5.9 IMDB Puanı 5.9
    
 1 saat 30 dakika


  


Yönetmen: Dito Montiel
Ülke:
Tür: Dram, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Kate Mara, Shia LaBeouf, Jai Courtney, Clifton Collins Jr., Gary Oldman, Charlie Shotwell, Christopher Berry

Eski ABD denizcisi Gabriel Drummer, en yakın arkadaşı ve aynı zamanda hayatını kurtaran kişi ile beraber çaresizce oğlunun olabileceği yerleri aramaktadır.

Senaryosunu Adam G. Simon?un yazdığı, yönetmenliğini Dito Montiel'in üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Shia LaBeouf, Kate Mara, Gary Oldman, Jai Courtney, Clifton Collins Jr., Charlie Shotwell ve Wolé Parks gibi oyuncular yer alıyor.
Paranoia 2013 full hd izle 720p izle

Paranoya - Paranoia (2013)

5.7 IMDB Puanı 5.7
    
 1 saat 46 dakika


  Yönetmen: Robert Luketic
Ülke: ABD, Fransa
Tür: Dram, Gerilim
Vizyon: 18 Ekim 2013
Oyuncular: Amber Heard, Harrison Ford, Liam Hemsworth, Gary Oldman, Josh Holloway

Adam Cassidy uzun zamandır bir parçası olduğu Wyatt isimli önemli bir telekomünikasyon şirketinde iyi bir kariyere sahip olmak için var gücüyle ve büyük bir hırsla çalışmaktadır. Ancak anlık bir dikkatsizliğinden kaynaklanan ufacık bir hataya sebep olması şirketin önemli miktarda para kaybetmesine neden olur. Bu nedenle de patronu Nicholas Wyatt'ı bir hayli zor bir durumda bırakır. Bu hatayı telafi etmesi ise ilginç bir görevle mümkün olacaktır. Jack Goddard'ın yönettiği rakip firmaya transfer olup, Wyatt için muhbirlik yapması gerekecektir. Varlıklı bir adam olmanın ve lüks arabalara sahip olmanın hayallerini kuran Adam, acımasız ve iki yüzlü piyasanın maşalarından biridir.

Legally Blonde ve 21 filmlerinin yönetmenliğini yapan Robert Luketic'in imzasını taşıyan filmin başrollerinde usta oyuncular Harrison Ford, Gary Oldman ve genç yıldız Liam Hemsworth bulunuyor.
Guns, Girls and Gambling 2011 full hd izle 720p izle

Silahlar, Kızlar ve Kumar - Guns, Girls and Gambling (2011)

5.5 IMDB Puanı 5.5
    

  Yönetmen: Michael Winnick
Ülke: ABD
Tür: Suç, Gerilim
Vizyon: 28 Şubat 2013
Oyuncular: Christian Slater, Powers Boothe, Dane Cook, Jeff Fahey, Chris Kattan, Helena Mattsson, Gary Oldman

Hikayede Kızılderili kumarhanesinde oynanan bir poker oyunu sırasında çalınan paha biçilemez bir eserin peşindeki bir fahişe, şerif, bir öğrenci, bir suikastçı, modern kovboylar, yerliler ve Elvis taklitçilerinin maceraları anlatılıyor.
The Scarlet Letter 1995 full hd izle 720p izle

Kırmızı Leke - The Scarlet Letter (1995)

5.2 IMDB Puanı 5.2
    
 2 saat 15 dakika


  Yönetmen: Roland Joffé
Ülke: ABD
Tür: Dram, Romantik
Vizyon: 9 Şubat 1996
Oyuncular: Demi Moore, Gary Oldman, Robert Duvall, Lisa Andoh, Edward Hardwicke, Robert Prosky, Roy Dotrice

Genç bir kadın bir kasabaya gelir,kocası gelene kadar yanlız yaşar lakin kasabanın papazı ile aralarında cekim olur ve ilişkileri başlar.Genç kadın kocasının ölüm haberini alır fakat gebe olduğunuda öğrenir.Kasaba halkı bu vaziyeti öğrenir ve çocuğun kimden olduğunu söylemediği için dışlana kadına 'A' harfi damgası vurulur.