Gene Hackman Filmleri (27 sonuç)

Unforgiven 1992 full hd izle 720p izle

Affedilmeyen - Unforgiven (1992)

8.3 IMDB Puanı 8.3
    
 2 saat 11 dakika


  Yönetmen: Clint Eastwood
Ülke: ABD
Tür: Western, Dram
Vizyon: 3 Ağustos 1992
Oyuncular: Clint Eastwood, Gene Hackman, Morgan Freeman, Richard Harris, Jaimz Woolvett

Eskiden acımasız, çılgın bir katil olan William Munny, eşinin vefatından sonra artık tüm zamanını küçük barakasında çocuklarına bakarak geçirmektedir. Ta ki, The Schofield Kid ismindeki genç onu ziyarete gelene kadar.. Big Whiskey kasabasındaki fahişelerin koyduğu ödülün haberini genç adamdan alan Munny ilk başta bu teklifi kabul etmez ama daha sonra fikrini değiştirecektir.
The Conversation 1974 full hd izle 720p izle

Konuşma - The Conversation (1974)

8.0 IMDB Puanı 8.0
    

  


Yönetmen: Francis Ford Coppola
Ülke: ABD
Tür: Gerilim, Gizem
Vizyon:
Oyuncular: Allen Garfield, Gene Hackman, John Cazale

İşinin ehli bir gözetleme uzmanı olan Harry’ye esrarengiz ve güçlü bir işveren tarafından, genç bir çifti takip edip casusluk yapma görevi verilir. Konuşmaları teybe alan Harry, çiftin bir cinayete kurban gideceğinden şüphelenmeye başlar. Bir yandan kendi karmaşık iç dünyası ve münzevi hayatının hastalıklı yönleri; bir yandan geçmişinde yaşadığı kötü deneyimler, Harry’nin elindeki bu işle obsesif bir şekilde içli dışlı olmasına yol açar. Yaptığı işi sorgulamaya başlarken, paranoya onu ele geçirmeye başlar. Coppolla’nın Baba 1 ve 2 arasında yaptığı bu film, kimilerine göre giderek yönetmenin filmografisindeki en çarpıcı ve değerli yapıt olarak öne çıktı. Gene Hackman’ın döktürüyor olması bir yana, ses montajı da ayrıca 'kulak' dolduran bu 1974 yapımı usta işi filmin barındırdığı kimi temalar, sonradan aralarında Devlet Düşmanı’nın da bulunduğu bir çok başka filme ilham verdi.
Bonnie and Clyde 1967 full hd izle 720p izle

Bonnie ve Clyde - Bonnie and Clyde (1967)

7.9 IMDB Puanı 7.9
    
 1 saat 52 dakika


  Yönetmen: Arthur Penn
Ülke: ABD
Tür: Biyografi, Suç, Dram
Vizyon: 1 Kasım 1968
Oyuncular: Warren Beatty, Faye Dunaway, Michael J. Pollard, Gene Hackman, Estelle Parsons

30'lu yılların haydut çifti Clyde Barrow ve Bonnie Parker'ın yaşamöyküsünden biraz fazla serbest uyarlanmış olan film, ABD'nin ekonomik buhran yıllarında geçiyor. Bonnie isimli genç kadının, annesinin arabasını çalan Clyde'ın cazibesine kapılıp onunla kaçmasıyla birlikte tarihin en popüler haydutları doğar. Birlikte o eyalet senin bu eyalet benim sayısız suç işleyen ikili, kısa sürede ülke çapında meşhur olur ve adeta Robin Hood muamelesi görür.

Ekonomik krizin hayatlarını kararttığı insanlar, adeta genç aşıklar tarafından soyulmaktan mutludurlar. Oysa güvenlik güçleri aynı fikirde değildir. Şöhretle birlikte Bonnie ve Clyde'ın cesareti de artar ve akıllı bir insanın kolay kolay girişmeyeceği işlere girişmeye başlarlar.
The French Connection 1971 full hd izle 720p izle

Kanunun Kuvveti - The French Connection (1971)

7.9 IMDB Puanı 7.9
    

  Yönetmen: William Friedkin
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Gerilim, Suç, Dram
Vizyon:
Oyuncular: Fernando Rey, Gene Hackman, Roy Scheider, Tony Lo Bianco, Marcel Bozzuffi, Frédéric de Pasquale, Bill Hickman

New York şehri dedektifleri 'Popeye' Doyle (Gene Hackman) ve Buddy Russo (Roy Scheider) narkotik kaçakçı yüzüğünü kırıp öyle veya böyle French Connection’ı ortaya çıkarmak isterler. Fakat suçlulardan biri Doyle’u öldürmeye çalışınca, kendisini şehirin sınırlarının dışına taşıyacak ölümcül bir takibe başlar. Gerçek bir hikayeden uyarlanan bu aksiyon yüklü korku filmi, yenilenmiş kovalama sahnesiyle, 1971 yılında En İyi Film, En İyi Yönetmen ve En İyi Erkek Oyuncu filmleri dahil olmak üzere toplam 5 Oscar aldı. 1971 yılı yapımı filmde, Gene Hackman’ın performansı göz kamaştırıyor. Şu ana kadar yapılmış en iyi dedektif filmlerinden biri olan Kanunun Kuvveti, Fransa’dan gelecek olan bir eroin şebekesini yakalamak için kolları sıvayan New Yorklu iki polisin maceralarını anlatıyor... The French Connection - Kanunun Kuvveti 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle... Not : Filmdeki eksiklik giderilmiştir.
Mississippi Burning 1988 full hd izle 720p izle

Mississipi Yanıyor - Mississippi Burning (1988)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    
 2 saat 8 dakika


  Yönetmen: Alan Parker
Ülke: ABD
Tür: Dram, Gizem, Gerilim
Vizyon: 1 Aralık 1989
Oyuncular: Gene Hackman, Willem Dafoe, Frances McDormand, Brad Dourif, R. Lee Ermey, Gailard Sartain, Stephen Tobolowsky

Mississippi Yanıyor, tüm isimlerin değiştirilmesine karşın alında 1964'te Ku Klux Klan'ın 3 tane sivil haklar savunucusunu öldürmesiyle ilgili. Bu 3 insanın kaybolmasıyla araştırma başlatan FBI, iki ajanı görevlendiriyor: Anderson (Gene Hackman) ve Ward (Willem Dafoe). Anderson, yaşlı ve tecrübeli, Ward da genç ve idealisttir. Olayı çözme yöntemlerinin ve yaklaşımlarının farklı olması, FBI'ın o zamanda içinde nasıl ikileme düştüğünü gösteriyor.
Hoosiers 1986 full hd izle 720p izle

Kazanma Arzusu - Hoosiers (1986)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 1 saat 54 dakika


  Yönetmen: David Anspaugh
Ülke: İngiltere, ABD
Tür: Dram, Spor
Vizyon: 1 Ocak 1989
Oyuncular: Gene Hackman, Barbara Hershey, Dennis Hopper, Sheb Wooley, Fern Persons, Chelcie Ross, Robert Swan

Bir basketbol koçu olan Norman Dale (Gene Hackman) hırslı yapısı ve oyunculara olan sert davranışlarıyla kariyerinde sonlara yaklaşan bir spor adamıdır.Son şans olarak geldiği kasabada onu bekleyen bir çok zorluk vardır.Fakat o kararlı yapısı ve kazanma hırsıyla başarılı olmak için elinden geleni yapacaktır.
The Royal Tenenbaums 2001 full hd izle 720p izle

Tenenbaum Ailesi - The Royal Tenenbaums (2001)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 1 saat 50 dakika


  Yönetmen: Wes Anderson
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram
Vizyon: 22 Mart 2002
Oyuncular: Gene Hackman, Anjelica Huston, Ben Stiller, Gwyneth Paltrow, Luke Wilson

Royal Tenenbaum ve karısı Etheline, uzun yıllardır ayrı yaşamaktadırlar. Tenenbaum çiftinin Chas, Richie ve Margot isimli üç yetişkin çocukları vardır ve her biri ayrı birer deha olan çocukların üçü de ilk gençlik yıllarında önemli başarılar elde etmişlerdir. Gençlik yıllarından itibaren emlak alım satım işlerine el atan Chas, uluslararası finans olayını iyi kavramıştır. Ailenin üvey kızı Margot ise, oyun yazarlığına ilgi duymuş ve henüz okulunun dokuzuncu sınıfındayken 50 bin dolarlık Braverman Ödülünü kazanmıştır. Richie de spor alanında kendisini kanıtlamış ve ulusal düzeydeki tenis turnuvalarında üç yıl üst üste şampiyonluk elde etmiştir. Ancak Tenenbaum kardeşlerin gençlik yıllarındaki bu başarısı fazla uzun sürmemiş, başarı pırıltıları kısa sürede yerini başarısızlıklara ve hayal kırıklıklarına bırakmıştır. Bunun sebebi de ailenin son 20 yılının sürekli ihanetler, hatalar ve felaketlerle dolu geçmesidir. Bu hataların çoğu da babaları Royal Tenenbaum'dan kaynaklanmıştır. Bir gün baba Tenenbaum, aile üyelerine kendisinin ölümcül bir hastalığa yakalandığını ve son günlerini ailesiyle birlikte geçirmek istediğini söyler. "The Royal Tenenbaums" bu ailenin soğuk bir kış gününde yıllar sonra beklenmedik bir şekilde yeniden biraraya gelişinin öyküsünü komedi biçiminde anlatıyor.
A Bridge Too Far 1977 full hd izle 720p izle

Savaş Köprüleri - A Bridge Too Far (1977)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    
 2 saat 55 dakika


  Yönetmen: Richard Attenborough
Ülke: ABD, İngiltere
Tür: Aksiyon, Dram, Tarihi, Savaş, Savaş
Vizyon: 15 Haziran 1977
Oyuncular: Dirk Bogarde, James Caan, Michael Caine, Sean Connery, Edward Fox, Elliott Gould, Gene Hackman, Anthony Hopkins, Hardy Krüger, Laurence Olivier, Ryan O'Neal, Robert Redford, Maximilian Schell, Liv Ullmann

2. Dünya Savaşı'nda Normandiya çıkartması sonrası, müttefikler Hollanda'yı istila edip oradan da almaya'nın sanayi bölgesi Ruhr'u ele geçirip Almanları savaştan düşürmek için Ren Nehri üzerindeki Nijmegen ve Arnheim köprülerini ele geçirmek için harekete geçerler. İşgal planının stratejik önemi, paraşütçü birliklerinin yollanmasından geçmektedir. Ancak büyük bir hata yapılır ve paraşütçü birlikleri Arnheim köprüsünün bulunduğu bölgeden çok daha uzağa indirilir. Bölgedeki Alman birliklerinin sanıldığının aksine oldukça güçlü olmaları ve bir takım yanlış bilgilendirmeler, 'Market Garden' adındaki bu harekatı bir hatalar dizisine döndürecek ve trajik sonuçlara yol açacaktır.
Enemy of the State 1998 full hd izle 720p izle

Devlet Düşmanı - Enemy of the State (1998)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 2 saat 12 dakika


  Yönetmen: Tony Scott
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Dram, Gizem, Gerilim
Vizyon: 5 Şubat 1999
Oyuncular: Will Smith, Gene Hackman, Jon Voight, Lisa Bonet, Regina King, Stuart Wilson, Laura Cayouette

Robert Dean, tesadüfen önemli bir siyasi cinayetin kanıtlarını eline geçirir. Bir anda hükümete bağlı bir istihbarat servisinin hedefi durumuna gelecektir Dean için hayat kabus haline gelir.
Crimson Tide 1995 full hd izle 720p izle

Denizde İsyan - Crimson Tide (1995)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 1 saat 56 dakika


  Yönetmen: Tony Scott
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Dram, Gerilim
Vizyon: 27 Ekim 1995
Oyuncular: Denzel Washington, Gene Hackman, Matt Craven, George Dzundza, Viggo Mortensen, James Gandolfini, Rocky Carroll

Tony Scott?ın favori oyuncusu Denzel Washington ile yollarının ilk kesiştiği film olan Crimson Tide, Scott?ın daha evvel denemediği bir türde kendini kanıtlamasını sağladı. doksanlarda bolca çekilen denizaltı filmlerinden biriymiş gibi görünse de, Crimson Tide Scott?ın aksiyon ve gerilim yeteneğini dar alanda dahil gösterebilmesi sayesinde, benzerlerinden ayrılıyor. Soğuk Savaş sonrası dönemde geçen hikaye, Rus asiler ile Amerikalı denizciler içinde çıkan nükleer füze krizini konu alıyor. Başrollerdeki Gene Hackman ile Denzel Washington?ın yanı sıra, yan rollerde bugün birbirinden popüler aktörler çıkıyor karşımıza.
Superman 1978 full hd izle 720p izle

Superman (1978)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 2 saat 23 dakika


  Yönetmen: Richard Donner
Ülke: İngiltere
Tür: Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu
Vizyon: 1 Kasım 1979
Oyuncular: Marlon Brando, Gene Hackman, Christopher Reeve, Ned Beatty, Jackie Cooper

Krypton gezegeni yok olmak üzeredir. Gezegeni terkedecek kadar aracı olmayan sakinleri, küçük bir bebeği bir kapsülle uzaya yollarlar. Kapsül uzun bir seyahat sonrası dünyaya, küçük bir Kansas kasabasına düşer.

Kapsülü ve içindeki bebeği yaşlı ve çocuksuz bir çift olan Kent’ler bulur. Clark adını verdikleri ve kendi öz çocukları gibi sevdikleri çocuk büyüdükçe inanılmaz güçlere sahip olduğunu keşfederler.

Büyüyüp Metropolis’e gelen Clark, burada süper kimliğini gizleyebilmek için bir gazetede işe girer. Kısa zamanda, dünyayla ilgili kötü emelleri olan Lex Luthor’la mücadele içinde bulur kendisini.

Superman, gerçeği, adaleti ve dünyayı koruyacaktır
Scarecrow 1973 full hd izle 720p izle

Korkuluk - Scarecrow (1973)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    

  


Yönetmen: Jerry Schatzberg
Ülke: ABD
Tür: Dram
Vizyon:
Oyuncular: Al Pacino, Dorothy Tristan, Gene Hackman

Oto yıkama servisi açmak isteyen Max ile karısı tarafından terk edilen ve tek arzusu yeni doğan bebeğini görmek olan Lionel’ın sıra dışı dostluğu... Sence kargalar korkuluklardan korkuyor mu? İnan bana, korkmuyorlar. Kargalar korkuluğu görüyor ve onlara komik geliyor, gülüyorlar. Ve diyorlar ki: Şu aşağıdaki ihtiyar çiftçi Jones, o çok iyi bir adam. Bizi güldürdü, bu yüzden artık ona zarar vermeyeceğiz. Hayatını tam da tarif ettiği korkuluk gibi sakin ve eğlenceli yaşayan Lionel ve ettiği bir kavga yüzünden uzun süre hüküm giymiş, hapisten henüz çıkmış olan kabadayı Max eve dönüş yollarında tanışır ve ilginç bir ikili oluştururlar. Max, Pittsburgh’da bir araba yıkamacısı açma girişimindedir, Lionel’ı da partneri yapmak ister. Yıllarca denizci olarak çalışmış, eve hiç dönmemiş olan Lionel’ın ise tek isteği henüz cinsiyetini bile bilmediği çocuğunu bir kez olsun görmektir. 1970’ler Amerika’sında iki başıboş adamın kişilikleri doğrultusunda yaşayışlarının, kurdukları tatlı dostluğun ve kendi içlerinde kat ettikleri yolların hikayesi : Scarecrow - Korkuluk 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
No Way Out 1987 full hd izle 720p izle

Çıkış Yok - No Way Out (1987)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 1 saat 54 dakika


  Yönetmen: Roger Donaldson
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Dram
Vizyon: 1 Şubat 1989
Oyuncular: Kevin Costner, Gene Hackman, Sean Young, Will Patton, Howard Duff, George Dzundza, Jason Bernard

Yarbay Tom Farrel (Costner) Pentagon da savunma bakanı David Brice'ın (Hackman) gözetiminde çalışmaktadır. Resmi bir yemekte Tom Farrel ,Susan Atwell (Young) ile tanışır ve aralarında ilişki başlar. Ne yazikki Susan savunma bakanı Brice'ın metresidir. Brice metresinin ilişkisinden şüphelenir, aralarındaki tartışmada kaza sonucunda Susan ölür.

Brice olayı örtbas etmek için Susanın gizli sevgilisi tarafından öldürüldüğünü, bu kişininde Pentagonun içinde olduğu tahmin edilen ' Yuri ' kod adlı bir KGB ajanı olduğunu iddia eder.
Olayın araştırılması için Yrb. Tom Farrel görevlendirilir. Yrb. Farrel olayı açığa çıkarmaya çalışırken bir yandan da kendisine karşı hazırlanan komplo dan kurtulmak zorundadır.
Under Fire 1983 full hd izle 720p izle

Ateş Altında - Under Fire (1983)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 2 saat 8 dakika


  Yönetmen: Roger Spottiswoode
Ülke: ABD
Tür: Dram, Savaş
Vizyon: 1 Mart 1984
Oyuncular: Nick Nolte, Ed Harris, Gene Hackman, Joanna Cassidy, Alma Martinez, Holly Palance, Ella Laboriel

Filmde olaylar 1979'da Nikaragua'da geçer. Başkan Somoza rejimine karşı Sandinistaların başlattığı ve giderek yayılan isyanı izlemek için, birçok ülkeden gazeteciler Nikaragua'ya gelmektedir. Alex Grazier, Russell Price ve Claire de bunlardandır. Claire ile Russell arasında kısa zaman içinde duygusal yakınlık başlar fakat, Alex de genç kadına aşıktır. Film bir yandan o çalkantılı ortamı, bir yandan da hızla gelişen olayları, diğer yandan 3 gazeteci arasında olup bitenleri anlatır.
Yönetmen Spottiswoode, bu filmde olayları iki ana eksende anlatmıştır. Bunlardan birinde üç kişi arasında gelişen olayları, birinde de dönemin siyasi gelişmelerini birlikte vermiştir. En etkili ve çarpıcı sahnelere yer veren Ateş Altında, başarılı siyasi filmlerden biri kabul edilir
Runaway Jury 2003 full hd izle 720p izle

Jüri - Runaway Jury (2003)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 2 saat 7 dakika


  Yönetmen: Gary Fleder
Ülke: ABD
Tür: Dram, Gerilim
Vizyon: 27 Şubat 2004
Oyuncular: John Cusack, Gene Hackman, Dustin Hoffman, Rachel Weisz, Bruce Davison

New Orleans'da geçen filmde dul bir kadın eşinin cinayetinden dolayı büyük bir şirkete dava açıyor. Milyon dolarlık davada, dürüst bir avukat kadının davasına bakıyor. Kazananı önceden belli olan dava, hukuk dünyasının arka planında dönen olaylarla ilgi çekici gelişmelere sebep olur.
The Poseidon Adventure 1972 full hd izle 720p izle

Poseidon Macerası - The Poseidon Adventure (1972)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 1 saat 57 dakika

Yönetmen: Ronald Neame
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera
Vizyon: 1 Aralık 1973
Oyuncular: Gene Hackman, Ernest Borgnine, Red Buttons, Carol Lynley, Roddy McDowall

Jilet haline getirilmek üzere hurdaya gönderilmeden önceki son yolculuğuna çıkan dev yolcu gemisi Poseidon'un yorgun bedeni, çok zorlanınca yılbaşı gecesi denize yenik düşer.
Alabora olan gemi su almaya başladığında, bir papazın örgütlediği hayatta kalanlar yaşam mücadelesine başlar.

Kazazedelerin kurtulmak için tek şansı, şimdi tersyüz olmuş ve giderek su alan geminin derinliklerinden deniz seviyesinin üzerine doğru imkansız bir yolculuğa çıkmaktır.
Geminin labirent gibi dehlizlerinde yaşam savaşı grubun pek uyumlu olduğu ise söylenemez: başı çeken bir papaz, İsrail'deki torunlarını görmeye giden yaşlı bir çift, bir tüccar, New York'lu bir dedektif ile eski bir fahişe olan karısı, iki çocuk, ünlü bir şarkıcı ve bir garson...
The Birdcage 1996 full hd izle 720p izle

Kuş Kafesi - The Birdcage (1996)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 1 saat 57 dakika


  Yönetmen: Mike Nichols
Ülke: ABD
Tür: Komedi
Vizyon: 18 Ekim 1996
Oyuncular: Robin Williams, Gene Hackman, Nathan Lane, Dianne Wiest, Dan Futterman, Calista Flockhart, Hank Azaria

Armand Goldman (Robin Williams) Güney Miami sahilinde "Kuş Kafesi" ismindeki bir gece kulübünü işleten bir 'gay'dir. Uzun vakittir Armand'ın sevgilisi olan Albert (Nathan Lane) ise "Kuş Kafesi"nin yıldız şarkıcısı. Onların heteroseksüel oğullları Val (aslında Armand'ın daha önceki evliliğinden öz oğludur) onlara geldiğinde nişanlandığını açıklıyor. Nişanlısı ise Amerikalı bir senatörün kızıdır. Daha da kötüsü senatör ve eşi Val'in babasını ve "annesini" merak ettiğinden Miami'ye bir ziyarette bulunmak istemektedirler.
Superman II 1980 full hd izle 720p izle

Superman 2 - Superman II (1980)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 2 saat 7 dakika


  Yönetmen: Richard Lester
Ülke: ABD, İngiltere
Tür: Aksiyon, Bilim Kurgu
Vizyon: 1 Mart 1982
Oyuncular: Gene Hackman, Christopher Reeve, Ned Beatty, Jackie Cooper, Sarah Douglas

Zod, Ursa ve Non adında 3 uzaylı cani, Krypton'da yargılanmış ve uzun yıllar başka bir boyuta hapsedilmişlerdi. Sevgilisi gazeteci Lois Lane'in rehin alındığı bir olaya müdahale eden Superman, teröristlerin ele geçirdiği nükleer bir roketi, patlamadan saniyeler önce uzaya gönderir. Ancak uzaydaki bu patlama şans eseri Zod ve adamlarını uyandırıp bizim boyutumuza getirir.
The Firm 1993 full hd izle 720p izle

Şirket - The Firm (1993)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 2 saat 34 dakika


  Yönetmen: Sydney Pollack
Ülke: ABD
Tür: Gerilim, Dram
Vizyon: 30 Haziran 1993
Oyuncular: Tom Cruise, Jeanne Tripplehorn, Gene Hackman, Hal Holbrook, Terry Kinney

Mitch McDeere, Harvard'dan başarıyla mezun olmuş bir avukattır. New York ve Chicago'dan büyük hukuk firmaları peşine düşmüştür, ama Memphis'deki bir şirket Mitch'e diğerlerinden daha iyi şartlarla iş teklif eder. Memphis'e taşınan Mitch ve karısı Abby için hayat birden çok iyi gitmeye başlar. Son model bir araba ve yeni bir eve kavuşmuştur. Ancak hiçbir şey göründüğü gibi değildir. Şirket, genç ortaklarını karanlık işlerde kullanmaktadır. İdealist bir hukuk adamı olan Mitch şirketin içyüzünü anlamakta gecikmez.
French Connection II 1975 full hd izle 720p izle

Kanunun Kuvveti II - French Connection II (1975)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 1 saat 59 dakika


  Yönetmen: John Frankenheimer
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Dram
Vizyon: 18 Mayıs 1975
Oyuncular: Gene Hackman, Fernando Rey, Bernard Fresson, Philippe Léotard, Ed Lauter, Charles Millot

Gene Hackman kendisine Oscar ödülü kazandıran Popeye Doyle rolünde, Fransız bir narkotik ağını yıkmaya çalışan New Yorklu bir dedektif. Doyle (Hackman), ağın patronu Alain Charnier (Fernando Ray) tarafından fidye için Marsilya'da kaçırılır ve uyuşturucu bağımlısı olmaya zorlanır.

Serbest bırakıldıktan sonra, Doyle alışkanlığını bitirip, Fransız polis ortağı (Bernard Fresson) ile beraber Charnier'i yakalamak için çalışmaya başlar... Güçlü bir serüven, başarılı bir oyunculuk ve gerçeğe uygun kurgusuyla "Kanunun Kuvveti II" filmi büyük başarı kazanan ilk filmin sıkı bir devamı olarak karşımıza çıkıyor.
Antz 1998 full hd izle 720p izle

Karınca Z - Antz (1998)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 1 saat 23 dakika


  Yönetmen: Eric Darnell
Ülke: ABD
Tür: Animasyon, Macera, Komedi
Vizyon: 27 Kasım 1998
Oyuncular: Woody Allen, Dan Aykroyd, Anne Bancroft, Jane Curtin, Danny Glover, Gene Hackman, Jennifer Lopez

İşçi karınca Z (Woody Allenın sesi) karınca kolonisinin toplu çalışma ahlakı ile kendi bireyselliğini uzlaştırmaya çalışır. Karınca Prenses Balaya (Sharon Stoneun sesi) aşık olan Z, sosyal değişimler yapmaya çalışıyor ve nihayet karınca kolonisini, kötü General Mandiblein (Gene Hackmanın sesi) bütün işçi sınıfını yok etme tehdidindeki hain planlarından kurtarmaya çalışıyor. Bireycilik teması işlenmiş. Seslendirmelerde Anne Bancroft, Jennifer Lopez, Christopher Walken ve Danny Gloverda var.
Wyatt Earp 1994 full hd izle 720p izle

Wyatt Earp (1994)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 3 saat 11 dakika


  Yönetmen: Lawrence Kasdan
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Biyografi
Vizyon: 24 Haziran 1994
Oyuncular: Kevin Costner, Dennis Quaid, Gene Hackman, David Andrews, Linden Ashby

Dennis Quaid
Gene Hackman
Wyatt Earp bir adam ve ailesi hakkında bir film. Bir Hollywood yapımından ziyade belgesel tadındaki filmde Batı'nın eski kahramanlarının iyi ve kötü zamanları anlatılıyor. *Kasdan/Costner işbirliğiyle çekilen Wyatt Earp destanı tam 191 dakika boyunca süren, Wyatt Earp'ün gençliğinden yaşlılığına kadar hayatını anlatan bir western klasiği. Koyu renkler ve karanlık mekanlarda çekilen filmin şiirsel bir anlatımı ve derin bir tonu var. Filmin iki lokomotifini Oscar ödüllü Kevin Costner ve Dennis Quaid oluşturuyor.
The Replacements 2000 full hd izle 720p izle

Yedek Oyuncular - The Replacements (2000)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 58 dakika


  Yönetmen: Howard Deutch
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Spor
Vizyon: 7 Ağustos 2000
Oyuncular: Keanu Reeves, Gene Hackman, Brooke Langton, Orlando Jones, Faizon Love

Washington Sentinels Amerikan futbol takımının oyuncuları ligin bitmesine 4 maç kala greve gitme kararı alırlar. Takımın playoff lara katılabilmesi için kalan maçların en az üçünü kazanması gerekmektedir. Kulüp başkanı Jimmy McGinty yi takımın başına çalıştırıcı olarak getirir. McGinty yedek oyunculardan bir takım kurar. Oyuncuların çoğu tecrübresizdir. Fakat koçun kozu olarak gördüğü futbolcu eskisi Shane Falco oyun kurucu olarak takıma çağrılır.
The Quick and the Dead 1995 full hd izle 720p izle

Hızlı Ve Ölü - The Quick and the Dead (1995)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 1 saat 47 dakika


  Yönetmen: Sam Raimi
Ülke: ABD, Japonya
Tür: Aksiyon, Gerilim, Western
Vizyon: 11 Ağustos 1995
Oyuncular: Sharon Stone, Gene Hackman, Russell Crowe, Leonardo DiCaprio, Tobin Bell, Roberts Blossom, Kevin Conway

Ellen adında, ismi duyulmamış bir kadın silahşör, küçük bir kasabaya, sadece kendi bildiği bir sebepten ötürü gelir. gelişinden çok kısa bir süre sonra cort isimli rahip barın kapısından dışarı atılır ve kasaba halkı bir silahlı müsabaka için kayıt olmaya başlarlar. ödül epey yüksek miktarda bir paradır ve tek bir kural vardır: yarışmayı düzenleyen herod'un kuralları. herod aynı zamanda kasabanın sahibi, lideri ve efendisidir. ve tüm bu olanların ardında yatan esrar, çözülmeyi beklemektedir
Behind Enemy Lines 2001 full hd izle 720p izle

Düşman Hattında - Behind Enemy Lines (2001)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 1 saat 46 dakika


  Yönetmen: John Moore
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Dram, Gerilim
Vizyon: 18 Ocak 2002
Oyuncular: Owen Wilson, Gene Hackman, Gabriel Macht, Charles Malik Whitfield, David Keith, Olek Krupa, Joaquim de Almeida

Teğmen Chris Burnett, en iyi donanma pilotlarından bir tanesidir. Hassas jeopolitik dengeleri korumak amacıyla 'ajan uçakları' kullanmaktadır. Çatışmaların bütün hızıyla sürdüğü Bosna'daki olağan keşif uçuşlarının birinde vurulur ve düşman hattının ardına düşer. Onu yok etmek isteyen acımasız militanlarla, kötü politikacıların kararlarıyla ve zorlu doğa şartlarıyla boğuşması gerekmektedir çünkü düşman hattında yapayalnızdır. Onu çok seven komutanı Amiral Reigart ise henüz hiçbir askerini geride bırakmamış bir komutandır. Şimdi, önemli bir karar vermek zorundadır. Ya askerini kaderi ile baş başa bırakacak ya da onun hayatını kurtarmak için birçok riske girerek kendi kariyerini tehlikeye atacaktır.
Heartbreakers 2001 full hd izle 720p izle

Aşk Oyunları - Heartbreakers (2001)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 2 saat 3 dakika


  Yönetmen: David Mirkin
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Suç, Romantik
Vizyon: 23 Mart 2001
Oyuncular: Sigourney Weaver, Jennifer Love Hewitt, Ray Liotta, Jason Lee, Anne Bancroft, Jeffrey Jones, Gene Hackman

Milyoner iş adamları söz konusu olunca, Max Conners (Sigourney Weaver) ve kızı Page (Jennifer Lowe Hewitt) tam anlamıyla birer şeytan kesilirler. Page'in annesi Max, gözüne kestirdiği kurbanlarını baştan çıkarıcı Page' in kollarına iter. Sonrasında tüm iş, yüklü bir nafaka koparılacak boşanma davasına kalır. Müthiş ikilinin yeni kurbanları kaba saba bir para babası olan William Tensy (Gene Hackman) dır. Fakat hiç beklenmedik bir gelişme olur ve Page altın kuralı unutarak yakışıklı barmene delicesine aşık olur. Olanlar karşısında deliye dönen Max, Tensy' nin parasını çarpmak için müthiş bir mücadeleye girer.
Superman IV: The Quest for Peace 1987 full hd izle 720p izle

Süpermen 4 - Superman IV: The Quest for Peace (1987)

3.6 IMDB Puanı 3.6
    
 1 saat 30 dakika


  Yönetmen: Sidney J. Furie
Ülke: İngiltere, ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Aile
Vizyon: 1 Ocak 1988
Oyuncular: Christopher Reeve, Gene Hackman, Jackie Cooper, Marc McClure, Jon Cryer

Christopher Reeve bu filmde sadece 4. kez bir süper kahramanın pelerininin giymiyor... Ayrıca filmin kışkırtıcı konusunun gelişmesine de yardımcı oluyor: nükleer silahsızlanma. Nükleer silah satıcıları için dünyayı daha güvenli bir hale getirmek isteyen Lex Luthor (Gene Hackman) Çelik Adam'a meydan okumak için yeni bir şey yaratır: radyasyonla şarj edilmiş Nukler Adam (Mark Pillow). Superman'in Özgürlük Anıtını kurtardığı, Etna yanardağındaki patlamayı engellediği ve zarar gören büyük Çin Seddi'ni yeniden inşa ettiği bu inanılmaz macerada iki düşmanın amansız mücadelesine de tanık olacaksınız. Heyecan arayışınız bu filmle sona erecek.