George Clooney Filmleri (24 sonuç)

O Brother, Where Art Thou? 2000 full hd izle 720p izle

Nerdesin Be Birader? - O Brother, Where Art Thou? (2000)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    
 1 saat 47 dakika


  Yönetmen: Joel Coen
Ülke: İngiltere, Fransa, ABD
Tür: Macera, Komedi, Suç
Vizyon: 5 Ocak 2001
Oyuncular: George Clooney, John Turturro, Tim Blake Nelson, John Goodman, Holly Hunter, Chris Thomas King, Charles Durning

Ulysses Everett McGill, bir cezaevinde hüküm giymiş olan fakat kısa zamanda buradan kaçmanın planlarını kuran azılı bir suçludur. Bundan sonra ne pahasına olursa olsun bu delikten çıkmaya kararlı olan McGill, iki mahkumu da kendine inandırarak onları, mahkum olmadan önce gömdüğünü söylediği 1.2 milyon dolarlık hazineyi bulmaya ikna eder. Prangaları ayaklarında, macera dolu bir yolculuğa atılan 3 cesur adamı bu yolculukta bekleyen şeyler ise birbirinden garip olacaktır. Peşlerinden gelen memur Cooley'den kaçarken sıradışı insanlarla tanışan 3'lü, bambaşka olaylara tanık olacak.

Amerika'nın Büyük Buhran dönemine farklı bir bakış atan Coen Kardeşler imzalı filmin başrollerinde George Clooney, John Goodman ve John Turturro gibi isimler bulunuyor.
Fantastic Mr. Fox 2009 full hd izle 720p izle

Yaman Tilki - Fantastic Mr. Fox (2009)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    
 1 saat 27 dakika


  Yönetmen: Wes Anderson
Ülke: ABD
Tür: Animasyon, Macera, Komedi, Suç
Vizyon: 5 Mayıs 2010
Oyuncular: George Clooney, Meryl Streep, Jason Schwartzman, Bill Murray, Wallace Wolodarsky, Eric Chase Anderson, Michael Gambon

Hikayenin kahramanı Mr. Fox isimli bir tilki. Mr. Fox ailesini beslemek için her akşam üç zengin çiftçiden tavuk, ördek ve hindi çalmaktadır. Sinirli çiftçiler tilkiden artık bıkmışlardır ve onu öldürmek için ellerinden gelen herşeyi yapmaktadırlar. Sonunda yakalanan tilki, çiftçilerden daha zeki davranarak yakalandığı yerden aç kalmamak için çıkmaya çalışır.
Gravity 2013 full hd izle 720p izle

Yerçekimi - Gravity (2013)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    
 1 saat 31 dakika


  Yönetmen: Alfonso Cuaron
Ülke: ABD
Tür: Dram, Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon: 11 Ekim 2013
Oyuncular: Sandra Bullock, George Clooney, Ed Harris, Paul Sharma

Dr. Ryan Stone zeki bir tıp mühendisidir ve emekliliğinden önce son görevine çıkan yetenekli ve deneyimli astronot Matt Kowalsky'nin yönetimindeki mekikte ilk uzay yolculuğuna çıkar. Herşey yolunda gibi görünürken rutin bir keşif yürüyüşü sırasında bir felaket yaşanır. Mekik çarpan bir cisim sonucu paramparça olur. İki bilim insanı uzay boşluğunda yapayalnız kalırlar. Yeryüzü ile iletişimleri tamamen kopmuştur ve sonsuz karanlıkla baş başadırlar. Şimdi korkunun yerini panik alır, üstelik var olan sınırlı oksijenleri de git gide tükenmektedir. İkili eve, dünyaya dönüş yolunu bulabilecek midir?

Y Tu Mamá También, Son Umut, Harry Potter ve Azkaban Tutsağı gibi filmlerin yönetmeni ve ortak senaristi olarak tanıdığımız Meksikalı sinemacı Alfonso Cuarón'ın yönetmenliğini üstlendiği bilim-kurgu geriliminin başrollerini ise Sandra Bullock ve George Clooney paylaşıyor.
Ocean's Eleven 2001 full hd izle 720p izle

Ocean's 11 - Ocean's Eleven (2001)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    
 1 saat 56 dakika


  Yönetmen: Steven Soderbergh
Ülke: ABD
Tür: Suç, Gerilim
Vizyon: 15 Şubat 2002
Oyuncular: George Clooney, Cecelia Ann Birt, Paul L. Nolan, Carol Florence, Bernie Mac, Brad Pitt

Danny Ocean hapisten yeni çıkmış bir soyguncudur. Ancak Danny'nin hapisten çıkınca giriştiği ilk şey tarihin en büyük kumarhane soygununu gerçekleştirmeye çalışmak olacaktır. Danny, rakiplerine karşı acımasızlığı ile ünlü Terry Benedict isimli adamın Las Vegas'ta ki 3 kumarhanesini birden aynı gecede soymayı planlamaktadır.Bunun için eski ortağı Rusty ile temasa geçer. Rusty ve Danny bu imkansız gereken soygunu gerçekleştirebilmek için her biri işinde uzman olan isimlerden oluşan bir takım oluştururlar. 11 kişiden oluşan bu takım soygunu başarıyla gerçekleştirirse her biri hayatının sonuna kadar yetecek paraya sahip olacaktır. Ancak başarısız olur da yakalanırlarsa Terry Benedict'in hışmına uğrayacaklardır.
Good Night and Good Luck 2005 full hd izle 720p izle

İyi Geceler İyi Şanslar - Good Night and Good Luck (2005)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    

  


Yönetmen: George Clooney
Ülke: ABD
Tür: Dram, Tarihi
Vizyon:
Oyuncular: David Strathairn, George Clooney, Robert Downey Jr.

İyi Geceler İyi Şanslar, 1950'lerin Amerikasında radyo-televizyon gazeteciliğinin ilk günlerinde geçen bir hikâyeyi konu alıyor. Edward R. Murrow döneminin hızlı araştırmacı gazetecilerinden birisidir ve başını politikacılarla belaya sokmaktan hiç çekinmez. Ekibi ile birlikte komünistleri avlamak üzere tartışmalı bir politika yürüten Joseph McCarthy, gazetecinin inceleme konusu olur ve sırlar birer bir ortaya çıkmaya başlar. Bu girişim ünlü McCarthy döneminin sonunu hazırlayan sebeplerin ilki olacaktır.... Good Night and Good Luck - İyi Geceler İyi Şanslar 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Up in the Air 2009 full hd izle 720p izle

Aklı Havada - Up in the Air (2009)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    
 1 saat 49 dakika


  Yönetmen: Jason Reitman
Ülke: ABD
Tür: Dram, Romantik
Vizyon: 15 Ocak 2010
Oyuncular: George Clooney, Vera Farmiga, Anna Kendrick, Jason Bateman, Amy Morton, Melanie Lynskey, J.K. Simmons

Film, kendini hayattan izole ederek, tek başına mutlu olduğunu düşünen bir adamın (Ryan Bingham) hayatına özenti uyandıracak sahnelerle başlamaktadır. Bingham'ın yaptığı iş sürekli seyahat etmesini gerektirmektedir. Bingham, bu işi sevmekte ve avantajlarından da istifade etmektedir.

İlerleyen bölümlerde, şirketin yeni çalışanlarından birisinin (Natalie Keener) oturdukları yerden işlerini yapmalarına imkan verecek bir formül geliştirecektir. Fakat Bingham bu formulün kendi işlerinin doğasına uygun olmadığını düşünmektedir.

En nihayetinde Bingham ve Keener birlikte yaptıkları çalışmalar sonucunda yeni formulün gerçekten de işlerine uygun olmadığını görürler. Fakat Bingham'ın gördüğü başka bir şey de vardır: Mutluluk ancak yakınında paylaşacak birisi olduğunda anlamlı olabilmektedir.

Gelin görün ki, Bingham'ın geç fark ettiği bu gerçeği elde etme uğraşısında yaşayıp görecekleri vardır!

Keyifli bir film olan "Up in the Air", içerdiği çatışmalar ve oyuncularının yüksek performansı ile izlenebilir bir film olma sıfatını da hak ediyor.
From Dusk Till Dawn 1996 full hd izle 720p izle

Gün Batımından Şafağa - From Dusk Till Dawn (1996)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 1 saat 48 dakika


  Yönetmen: Robert Rodriguez
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Korku
Vizyon: 15 Kasım 1996
Oyuncular: George Clooney, Quentin Tarantino, Harvey Keitel, Juliette Lewis, Ernest Liu, Salma Hayek, Cheech Marin

Gecko biraderler, rüzgarı arkalarına alıp Meksika´nın özgür ortamına doğru bir yolculuğa çıkarlar. Texas´ta sıkı bir soygun yaptıklarından dolayı, ne olur ne olmaz diye bir rahip ve ailesini de
The Descendants 2011 full hd izle 720p izle

Senden Bana Kalan - The Descendants (2011)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 1 saat 55 dakika


  Yönetmen: Alexander Payne
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram
Vizyon: 24 Şubat 2012
Oyuncular: George Clooney, Judy Greer, Matthew Lillard, Shailene Woodley, Beau Bridges, Amara Miller, Patricia Hastie

Hawaii'li zengin toprak sahibi Matt King (Clooney), eşi Elizabeth ciddi bir tekne kazası geçirip, yaşam ünitesine girdikten sonra tüm hayatını yeniden gözden geçirmeye karar verir. İki genç kız babası olan Matt, kızlarını alıp Kauai'ya bir tatile götürür. Geçmişini ve geleceğini yeniden değerlendiren Matt, ailesinden kalan büyük mal varlığını satma kararı alır...

2005 yılında En iyi Uyarlama senaryo dalında Oscar alan yol ve şarap öyküsü Sideways filminin yazar ve yönetmeni Alexander Payne'nin son filmi The Descendants Hawaii'de geçen mizahi ve yer yer trajik bir öykü sunuyor. George Clooney'i başrolde seyrettiğimiz yapım bu sene Hollywood Film Festival'inde usta oyuncuya yılın aktörü ödülünü de getirdi...

Dünya prömiyeri eylül ayında Toronto Uluslararası Film Festivali'nde gerçekleştirilen yapım, eleştirmenlerden de oldukça yüksek not almayı başardı. En İyi Film ve En İyi Erkek Oyuncu dallarında Altın Küre alan yapım, 5 dalda da Oscar adayı.
The Ides of March 2011 full hd izle 720p izle

Zirveye Giden Yol - The Ides of March (2011)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    

  


Yönetmen: George Clooney
Ülke: ABD
Tür: Dram
Vizyon:
Oyuncular: George Clooney, Philip Seymour Hoffman, Ryan Gosling

Stephen Meyers (Ryan Gosling) iletişim noktasında çok yetenekli, idealist bir adamdır. Bu yüzden Vali Mike Morris'in sağ koludur ve başkanlık seçimleri çalışmalarında Morris'in medyayla bütün ilişkisi Meyers tarafından yürütülmektedir. Morris'e gönülden bağlı olan Meyers için alacağı bir haber onu bir karar almak zorunda bırakacaktır. Hangisi daha önemlidir, kariyer mi, zafer mi yoksa erdem mi? The Ides of March - Zirveye Giden Yol 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Confessions of a Dangerous Mind 2002 full hd izle 720p izle

Tehlikeli Aklın Itirafları - Confessions of a Dangerous Mind (2002)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 1 saat 53 dakika


  Yönetmen: George Clooney
Ülke: ABD, Almanya, Kanada
Tür: Biyografi, Komedi, Suç
Vizyon: 7 Şubat 2003
Oyuncular: Dick Clark, Sam Rockwell, Michelle Sweeney, Drew Barrymore, Chelsea Ceci, Michael Cera, Aimee Rose Ambroziak, George Clooney, Robert John Burke, Emilio Rivera, Brad Pitt, Matt Damon

Chuck Barris, büyüyen televizyon endüstrisi içinde genç, enerjik, daikkatini odaklayabilen ve kariyerinin zirvesinde biridir. Ancak, kendisini yoldan çıkaran ve onu gizli bir o kadar da tehlikeli bir dünyaya sürükleyen kuşku dolu bir diğer yanının farkına varır ki, o bir CIA ajanıdır. Barris, dinamik bir televizyon programının yapımcılığı ile entellektüel kesimin olumsuz tepkisine hedef olurken, bir yandan ilk kez denen ve değişik bir format içinde olan popüler televizyon oyunu 'Newlywed Game'i yaratmakta, diğer yandan düzenli olarak Amerikan Hükümeti adına suikastler gerçekleştirmektedir. bu gizli dünyasını yükselen reytinglerle gizleyen Barris 'The Dating Game' şovuyla kazanan yarışmacı çiftleri, ya 'Muhteşem Helsinki'ye, ya da 'Romantik Berlin'e rüyalarının tatilini gerçekleştirmek üzere göndermektedir. bilinmeyen gerçek, çiftlerin gönderildikleri yarin Paris olmadığıdır . Çünkü üçkağıtçı Barris'in gerçek amacı, kendi gizli görevini bu şekilde kılıfına uydurmaktır.
Sahip olduğu bu iki ayrı eğlence ve casusluk dünyasının romantik çekiciliğinde rehavete kapılan Barris, kontrolünü kaybetmesi ve olayların sarpa sarmasıyla; fantezilerinin gizemli kadını ve kendisine gerçekten aşık bir başka kadının aşkı arasında kalır. Daha sonra Barris, 'hastalık bulaştırıcı bir mikrop' şeklinde itham edilmeye başlanırç Sonrasında ise hain bir çalışanının onu ele vermesi ile kendini bir kaosun ortasında bulur.
Barris, hayatının kontrolünü tekrar ele almak zorundadır. Her iki hayatının kontrolünü de...
Three Kings 1999 full hd izle 720p izle

Üç Kral - Three Kings (1999)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 1 saat 54 dakika


  Yönetmen: David O. Russell
Ülke: ABD, Avustralya
Tür: Aksiyon, Macera, Komedi
Vizyon: 21 Nisan 2000
Oyuncular: George Clooney, Mark Wahlberg, Ice Cube, Spike Jonze, Cliff Curtis, Nora Dunn, Jamie Kennedy

Körfez Savaşı teknoloji uzmanları ile yürütülürken Özel Birlik Komutanı Archie Gates (George Clooney), Çavuş Troy Chief Elgin (Ice Cube) ve er Conrad Vig (Spike Jonze) haftalardır ana üst kampında hiçbirşey yapmadan bekleyerek vakit geçirmektedirler.

Savaş, adamları canlarından bezdirmiş ve zihinlerini karıştırmıştır. Derken resmen ateşkes ilan edilir. Hepsi bir an evvel bu sıkıcı yerden kurtulmayı dört gözle beklemeye başlarlar. Amerikalılar üssü boşaltıp yavaş yavaş ülkelerine dönmeye hazırlanırken Tray, Chief ve Conrad beklenmedik bir biçimde Irak ordusu tarafından Kuveyt'ten çalınan altın külçelerinin yerini gösteren haritayı ele geçirirler. Haritayı çözmeye çalışırken Archie bu hazineyi bulmaya karar verir.
Syriana 2005 full hd izle 720p izle

Syriana (2005)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 2 saat 8 dakika


  Yönetmen: Stephen Gaghan
Ülke: ABD
Tür: Dram, Gerilim
Vizyon: 17 Mart 2006
Oyuncular: Kayvan Novak, George Clooney, Amr Waked, Christopher Plummer, Jeffrey Wright

Washington'dan Houston'a ve ordan Ortadoğu'ya kadar uzanan, uydu görüntü destekli karşı saldırıların olduğu, büyük adamlarının tuzağa düşürüldüğü, prenslerin, casusların, iktidar peşinde koşanların, petrol yatak işçilerinin ve teröristlerin ölümcül ve aldatıcı haraketleriyle dolu yolsuzlukları ortaya çıkarıyor...

Syriana ilk sahnesinden itibaren aklınızı başınızdan alıyor ve hiç durmadan devam eden yoğun temposu ile dayanma gücünüzü test ediyor. Petrolün fiyatı nedir? Bu "dünyanın en sıcak noktalarının, en büyük planlarının ve en tehlikeli adamlarının turu"nun sarsıcı bir yanıtı var...
Burn After Reading 2008 full hd izle 720p izle

Aramızda Casus Var - Burn After Reading (2008)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 1 saat 36 dakika


  Yönetmen: Ethan Coen
Ülke: ABD, İngiltere, Fransa
Tür: Komedi, Suç, Dram
Vizyon: 28 Kasım 2008
Oyuncular: George Clooney, Frances McDormand, Brad Pitt, John Malkovich, Tilda Swinton

Alkolik olduğu gerekçesiyle CIA'deki işinden kovulan emekli ajan Ozzie Cox, intikam almak için bildiği gizli bilgileri bir cd'ye kaydeder.

Cox'un boşanmanın eşiğinde olduğu eşi Katie, cd'yi çalar ve gittiği spor salonunda unutur. Salonda çalıştırıcı olan Chad ve aynı yerde yönetici olarak çalışan Linda, Chad'in tesadüfen bulduğu cd ile Cox'a şantaj yapmaya başlarlar.

İşin içine bir de Katie'nin birlikte olduğu federal ajan Harry girince olaylar daha karmaşık bir hâl alır.
Out of Sight 1998 full hd izle 720p izle

Aşk Ve Para - Out of Sight (1998)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 2 saat 3 dakika


  Yönetmen: Steven Soderbergh
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Komedi, Suç
Vizyon: 11 Aralık 1998
Oyuncular: George Clooney, Jim Robinson, Mike Malone, Donna Frenzel, Manny Suárez

Florida'daki Glades Cezaevi'nde kalmakta olan Jack Foley, 20 yıllık mesleki kariyerine çok sayıda banka soygunu sığdırmayı başarmış bir mahkumdur. Soygunlarında asla silah kullanmamasıyla tanınan Foley'IN icraatları bir çok meslektaşından daha fazladır. Ancak bir problem vardır. Foley, her soygununda yakalanmakta, bu da genelde araç probleminden kaynaklanmaktadır. Bu nedenle hep kaybeden durumundaki Foley'IN önünde şimdi otuz yıllık bir hapishane hayatı vardır. Ancak onun bu süreyi tamamlamak gibi bir niyeti olmayan soyguncu, hapisten kaçarak büyük bir iş çevirmeyi planlamaktadır.
Ocean's Thirteen 2007 full hd izle 720p izle

Ocean's 13 - Ocean's Thirteen (2007)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 2 saat 2 dakika


  Yönetmen: Steven Soderbergh
Ülke: ABD
Tür: Suç, Gerilim
Vizyon: 8 Haziran 2007
Oyuncular: Brad Pitt, George Clooney, Matt Damon, Michael Mantell, Elliott Gould, Al Pacino, Don Cheadle, Bernie Mac

Danny Ocean (George Clooney) ve çetesinin bugüne kadarki en hırslı ve riskli kumarhane soygunlarını gerçekleştirmeleri için tek bir neden olabilir: Kendilerininkini korumak.


Acımasız kumarhane sahibi Willy Bank [Banka] (Al Pacino) Ocean'ın ilk çetesinden Reuben Tishkoff'a (Elliott Gould) oyun oynayınca, Danny ve çetesi bir kez daha bir araya gelir ve "Bank"ı soyup soyamayacaklarını görmek isterler.


Ocean's Thirteen" eski kadrodan George Clooney, Brad Pitt, Matt Damon, Andy Garcia, Don Cheadle, Bernie Mac, Casey Affleck, Scott Caan, Eddie Jemison, Shaobo Qin, Carl Reiner ve Elliott Gould'u tekrar bir araya getiriyor. Al Pacino ekibe Willy Bank, Ellen Barkin onun sağ kolu Abigail Sponder olarak katılıyor.
Money Monster 2016 full hd izle 720p izle

Para Tuzağı - Money Monster (2016)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    

  Yönetmen: Jodie Foster
Ülke: ABD
Tür: Gizem, Gerilim
Vizyon: 27 Mayıs 2016
Oyuncular: George Clooney, Julia Roberts, Jack O'Connell, Dominic West, Caitriona Balfe, Giancarlo Esposito, Christopher Denham

Televizyondan borsa tüyoları veren bir Wall Street simsarı, aynı zamanda bir televizyon yıldızı olan Lee Gates bir programda sahip olduğu her şeyi Gates'in tavsiyeleri yüzünden kaybeden Kyle Budwell tarafından rehin alınır. Bu olay, canlı yayınla milyonlarca insan tarafından izlenirken Gates ve programın yapımcısı Patty Fenn zamana karşı bir ölüm kalım pazarlığına girişeceklerdir.
Tomorrowland 2015 full hd izle 720p izle

Yarının Dünyası - Tomorrowland (2015)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 2 saat 10 dakika


  Yönetmen: Brad Bird
Ülke: ABD, İspanya
Tür: Aksiyon, Macera, Aile, Gizem, Bilim-Kurgu
Vizyon: 22 Mayıs 2015
Oyuncular: George Clooney, Hugh Laurie, Britt Robertson, Raffey Cassidy, Tim McGraw, Kathryn Hahn, Keegan Michael Key

Ortak bir kaderle bağlanan zeki ve iyimser bir genç (Britt Robertson, filmin kahramanı Casey Newton olarak), bilimsel merak ile yanıp tutuşmaktadır, eski bir zeki genç keşifçinin (George Clooney, Frank Walker olarak) ise gözü açılmıştır ve zamanda esrarengiz bir yerin ve ?Tomorrowland? olarak toplayıcı hafızalarında var olan bir mekanın gizlerini ortaya çıkarmak için tehlike dolu bir göreve girer.
Ocean's Twelve 2004 full hd izle 720p izle

Ocean's 12 - Ocean's Twelve (2004)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 2 saat 5 dakika


  Yönetmen: Steven Soderbergh
Ülke: ABD
Tür: Suç, Gerilim
Vizyon: 4 Şubat 2005
Oyuncular: Brad Pitt, Catherine Zeta-Jones, George Clooney, Ed Kross, Julia Roberts, Andy Garcia, Casey Affleck, Bernie Mac

Danny Ocean ve -iş bitirici Rusty Ryan'ın başını çektiği , yankesici Linus Caldwell , patlayıcı uzmanı Basher Tarr ve kasa hırsızı Frank Catton'tan oluşan- ekibinin, acımasız işadamı Terry Benedict'in ulaşılamaz Las Vegas kasasındaki her kuruşu çalarak, tarihin en cüretkâr ve kârlı soygununu gerçekleştirmesinden bu yana 3 yıl geçti.Ocean'ın ünlü ekibi 160 milyon dolarlık vurgunu paylaştıktan sonra, düzgün, gözlerden uzak ve yasalara uygun yaşamaya çalışır... ama, bunu sürdürmek oldukça zordurBiri, Bir Numaralı Kural'ı ihlal ederek, onları Benedict'e gammazladığında, düzgün yaşamak bir seçenek olmaktan çıkar. Benedict 160 milyon dolarını, faiziyle birlikte geri istemektedir; yoksa kötü olacaktır.Ve, çetenin de çarçabuk keşfettiği gibi, Ocean'ın Onbiri'nin peşindeki tek güçlü kişi Benedict değildir...
The Perfect Storm 2000 full hd izle 720p izle

Kusursuz Fırtına - The Perfect Storm (2000)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 2 saat 10 dakika


  Yönetmen: Wolfgang Petersen
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Dram
Vizyon: 15 Eylül 2000
Oyuncular: George Clooney, Mark Wahlberg, John C. Reilly, Diane Lane, William Fichtner, John Hawkes, Allen Payne

Kaptan Billy Tyne önderliğindeki altı kişilik ekip, uzun ve yorucu bir kılıçbalığı avından dönerler. Ancak Kaptan Tyne, çok verimsiz geçen avdan hiç de hoşnut değildir ve tekrar bir yolculuğa çıkarak talihlerini doğuda tecrübe etmek istemektedir. Yorgun olan ekip önceleri bu fikre itiraz etse da para kazanma isteği ağır basınca kabul ederler. Böylelikle altı kişilik mürettabatı ile Andrea Gail isimli tekne doğuya doğru yol almaya başlar. Önceleri meselesiz geçen yolculuk havanın aniden bozması ile değişmeye başlar. Telsiz irtibatı kesilen tekne, yaklaşan fırtınanın büyüklüğünden habersiz şekilde geri dönmeye çalışmaktadır. Kaptan Tyne ve ekibi, 30-35 metre yüksekliğe erişen dalgaları beraberinde getiren tarihin en büyük fırtınalarından birinin ortasında kalırlar.
Hail, Caesar! 2016 full hd izle 720p izle

Yüce Sezar - Hail, Caesar! (2016)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 46 dakika


  Yönetmen: Ethan Coen
Ülke: İngiltere, ABD, Japonya
Tür: Komedi, Gizem
Vizyon:
Oyuncular: Josh Brolin, George Clooney, Alden Ehrenreich, Ralph Fiennes, Scarlett Johansson, Tilda Swinton, Frances McDormand

Film şirketleri için çalışan Eddie Mannix adındaki bir adamın öyküsünü anlatan film, Mannix ekseninde zamanın Hollywood dünyasına mizahi bir bakış getiriyor. Bir stüdyo organizatörünün karşılaştığı pek çok problemi çözmek zorunda kaldığı bir gününü anlatan filmin yapımcıları Coen Kardeşler. 4 Oscar ödüllü usta yönetmenler Joel Coen ve Ethan Coen'lerin yazıp yönettiği Yüce Sezar!'ın başrollerinde George Clooney, Josh Brolin, Tilda Swinton, Scarlett Johansson, Channing Tatum, Jonah Hill, Ralph Fiennes, Frances McDormand oynuyor...
Intolerable Cruelty 2003 full hd izle 720p izle

Dayanılmaz Zulüm - Intolerable Cruelty (2003)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 40 dakika


  Yönetmen: Joel Coen
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Suç, Romantik
Vizyon: 5 Aralık 2003
Oyuncular: George Clooney, Catherine Zeta-Jones, Geoffrey Rush, Cedric the Entertainer, Edward Herrmann

Akademi Ödüllü yönetmenler Joel ve Ethan Coen'den mahkemede hep kazanan bir adam ve kazanmak için mahkemeye çıkan bir kadının yüz kızartıcı, olağanüstü komik ve eğlenceli hikayesi.
Miles Massey (George Clooney-Ocean's Eleven & Solaris), kaybetmeye alışık olmayan başarılı ve popüler bir boşanma avukatıdır. İstediği herşeye sahiptir.
Marilyn Rexroth (Catherine Zeta-Jones-Chicago & Traffic), güzel bir servet avcısıdır. Herşeyi istemektedir.
Miles'in eşsiz Marilyn'e aşık olmasıyla aralarında hilekarlık ve kurnazlık dolu bir savaş başlamış olur.
Gizli taktikler, aldanmalar ve iki tarafın da inkar edemeyeceği bir çekimle Marilyn ve Miles bu cinsiyet savaşında
karşı karşıya gelerek birbirlerine meydan okurlar.
The Monuments Men 2014 full hd izle 720p izle

Hazine Avcıları - The Monuments Men (2014)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 1 saat 58 dakika


  Yönetmen: George Clooney
Ülke: ABD, Almanya
Tür: Biyografi, Dram, Savaş
Vizyon: 21 Mart 2014
Oyuncular: George Clooney, Matt Damon, Cate Blanchett, Bill Murray, John Goodman, Jean Dujardin, Hugh Bonneville

Başarılı aktör ve yapımcı George Clooney'nin yönetmenliğini üstlendiği film, İkinci Dünya Savaşı döneminde geçiyor. Bir romandan beyazperdeye uyarlanan filmde, bir grup tarihçi ve sanat uzmanın bir araya gelmesiyle oluşan ekip, Naziler tarafından ele geçirilen ve her an yok olma tehlikesiyle karşı karşıya olan önemli sanat eserlerini kurtarmaya çalışacak. Filmin başrollerini ise Matt Damon, George Clooney ve Cate Blanchett paylaşıyor.
The Peacemaker 1997 full hd izle 720p izle

Barışçı - The Peacemaker (1997)

5.9 IMDB Puanı 5.9
    
 2 saat 4 dakika

Yönetmen: Mimi Leder
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Gerilim
Vizyon: 7 Kasım 1997
Oyuncular: George Clooney, Nicole Kidman, Marcel Iures, Aleksandr Baluev, Rene Medvesek

Eski Sovyetler Birliği topraklarında nükleer savaş başlıkları taşıyan bir tren kaza yapar. Bu olay Amerikalı dahi nükleer uzmanı Dr. Julia Kelly'nin dikkatini çeker. Olayı biraz araştırınca bunun çalınan savaş başlıklarını ört bas etmek amacıyla yapılan operasyon olduğunu fark eder. Dr. Kelly nükleer başlıkları bulmak üzere görevlendirilir. ona yardımcı olarak Albay Thomas Devoe gönderilir. Aralarındaki çelişkiye rağmen birlikte çalışmak zorunda kalırlar. Zamana karşı müthiğş bir yarış başlar.
Batman & Robin 1997 full hd izle 720p izle

Batman ve Robin - Batman & Robin (1997)

3.7 IMDB Puanı 3.7
    
 2 saat 5 dakika


  Yönetmen: Joel Schumacher
Ülke: ABD, İngiltere
Tür: Aksiyon, Suç, Fantastik
Vizyon: 29 Ağustos 1997
Oyuncular: Arnold Schwarzenegger, George Clooney, Chris O'Donnell, Uma Thurman, Alicia Silverstone

Batman ve Robin, Gotham şehrinin kötü adamlarını durdurmak için tekrar birlikte çalışmaya başlamışlardır. Ancak aralarında bazı sorunlar oluşur. Kendisine zehirli sarmaşık (Poision İvy) denilen ve istediği herkesi kendisine aşık edebilme yeteneğine sahip olan kadın ve amacına ulaşabilmek için dokunduğu her şeyi dondurabilmesiyle bilinen Mr. Freeze, bu macera boyunca ikilinin mücadele edeceği kötü karakterlerdir.