Gerard Butler Filmleri (22 sonuç)

How to Train Your Dragon 2010 full hd izle 720p izle

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin? - How to Train Your Dragon (2010)

8.2 IMDB Puanı 8.2
    
 1 saat 38 dakika


  Yönetmen: Dean DeBlois
Ülke: ABD
Tür: Animasyon, Macera, Komedi, Dram, Aile, Fantastik
Vizyon: 23 Nisan 2010
Oyuncular: Jay Baruchel, Gerard Butler, Craig Ferguson, America Ferrera, Jonah Hill, Christopher Mintz-Plasse, T.J. Miller

Olaylar, herkesin enteresan isimlere sahip olduğu ve kadim tarihten bu yana ejderhalarla mücade edilen bir viking köyünde geçmektedir. Bu köyde, her viking en az bir ejderha ile savaşmıştır ve küçükler de geleceğe hazırlanmaktadır. Bunun beraberinde, kabilenin korkunç şefinin oğlu (Hiccup/HIçkırık) çelimsiz yapısıyla köyün ileri gelenlerinin gözüne girememektedir.

İlerleyen bölümlerde, Hıçkırık, o güne kadar kimsenin görmediği "gecenin öfkesi" isimli bir ejderhayı yakalar; ama öldürmeye kıyamaz. Böylece, aralarında bir dostluk gelişir ve Hıçkırık da ejderhaları daha iyi anlamaya başlar. Bir gün gecenin öfkesi ile birlikteyken ejderhaların niye viking köyüne saldırdıklarını anlar. Köye geri dönüp, durumu anlattığında, tüm köy söz konusu sebebin üzerine yürümeye karar verir.

Ama iş tahmin edildiğinden daha büyük ve zorludur. Hiccup ve arkadaşları ejderhaların da sayesinde asıl büyük problemi ortadan kaldırır ve artık vikinglerle ejderhalar beraber yaşamaya başlar.
How to Train Your Dragon  Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2010 full hd izle 720p izle

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin - How to Train Your Dragon Ejderhanı Nasıl Eğitirsin (2010)

8.2 IMDB Puanı 8.2
    

  


Yönetmen: Chris Sanders
Ülke: ABD
Tür: Animasyon, Komedi, Macera
Vizyon:
Oyuncular: Christopher Mintz, Gerard Butler, Jay Baruchel

Berk Adası uzun yıllardır acımasız ejderler tarafından yağmalanmaktadır. Burada yaşayan yerliler için hayvanlarını çalıp evlerini yakan bu ejderleri öldürmek bir nevi vatani görevdir. Yetişkinlik çağına erişen genç erkeklerin yapması gereken tek şey bir ejderhayı öldürmektir. Zamanı geldiğinde köyün şefinin tuhaf oğlu Hiccup, icat ettiği garip mekanizmalı silahı bir ejdere doğrultarak onu öldürmeye yeltenir. Nadir bir türe ait olan bu ejderi bir türlü öldüremeyen Hiccup, bu hayvanı ormana götürerek serbest bırakır. Sonrasında ise aralarında sadakat ve içtenlik barındıran bir dostluk gelişir.
How to Train Your Dragon 2 2014 full hd izle 720p izle

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2 - How to Train Your Dragon 2 (2014)

7.9 IMDB Puanı 7.9
    
 1 saat 42 dakika


  Yönetmen: Dean DeBlois
Ülke: ABD
Tür: Animasyon, Aksiyon, Macera, Komedi, Aile, Fantastik
Vizyon: 20 Haziran 2014
Oyuncular: Jay Baruchel, Cate Blanchett, Gerard Butler, Craig Ferguson, America Ferrera, Jonah Hill, Christopher Mintz-Plasse

How to Train Your Dragon üçlemesinin heyecan veren ikinci filmi bizi tekrar Hıçkırık ve Dişsiz’in fantastik dünyasına beş sene aradan sonra geri götürecek. Astrid, Snoutlout ve grubun geri kalanı ejderha yarışlarında birbirleriyle yarışırken, ayrılmaz ikili yolculuklara çıkıyor, bilinmeyen yerlere gidip yeni dünyaları keşfediyor. Maceralarından bir tanesi onları yüzlerce vahşi ejderhanın ve gizemli Ejderha Sürücüsü’nün yuvası olan saklı bir buz mağarasına sürüklüyor. İki arkadaş kendilerini barışı korumak için bir savaşın orta yerinde buluyor.
300 2006 full hd izle 720p izle

300 Spartalı - 300 (2006)

7.7 IMDB Puanı 7.7
    
 1 saat 57 dakika


  Yönetmen: Zack Snyder
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Fantastik, Tarihi, Savaş
Vizyon: 16 Mart 2007
Oyuncular: Gerard Butler, Lena Headey, Dominic West, David Wenham, Vincent Regan, Rodrigo Santoro

Frank Miller'in grafik romanından uyarlanan "300", M. Ö. 480 yılında geçen Thermopylae savaşını konu alıyor. Filmde Sparta Kralı'nın ordusu ile Pers ordusu arasında başlayan savaş tüm Yunanistan'ın Persler'e karşı birlik olmasını sağlar. Sparta Kralı Leonidas (Gerard Butler) ve emrindeki 300 Spartalının Pers Kralı Xerxes'in büyük ordusuna karşı duruşu başta ölümüne bir savaştır. Ancak bu durum dünyada ilk demokrasinin kuruluşuna da yardımcı olacaktır.
Dear Frankie 2003 full hd izle 720p izle

Sevgili Frankie - Dear Frankie (2003)

7.7 IMDB Puanı 7.7
    

  


Yönetmen: Shona Auerbach
Ülke: İngiltere
Tür: Dram, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Emily Mortimer, Gerard Butler, Jack McElhone

Duyma yeteneğini kaybeden dokuz yaşında bir çocuk olan Frankie, babasını tanımayan annesiyle birlikte yaşayan talihsiz bir çocuktur. Annesi Lizzie ise çocuğunu mutlu edebilmek için büyük bir yalana başvurmak zorunda kalmıştır. Frankie'ye babası hakkındaki gerçekleri anlatmayan Lizzie, oğluna babasının ağzından mektuplar yazmakta; böylece onu hayal dünyasında mutlu etmeye çalışmaktadır. Frankie, babasının Accra isimli bir gemide çalıştığını ve dünyayı gezdiğini zannetmektedir. Ancak sıradışı bir şekilde bir gün kasabalarına gelen Accra isimli gemi işleri karıştırır. Dear Frankie - Sevgili Frankie 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Law Abiding Citizen 2009 full hd izle 720p izle

Adalet Peşinde - Law Abiding Citizen (2009)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    
 1 saat 49 dakika


  Yönetmen: F. Gary Gray
Ülke: ABD
Tür: Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 1 Ocak 2010
Oyuncular: Jamie Foxx, Gerard Butler, Colm Meaney, Bruce McGill, Leslie Bibb

“The Italian Job/İtalyan İşi”nin yönetmeni Gray, “Law Abiding Citizen/Adalet Peşinde”de ölümle sonuçlanan bir ev soygunu sonrasında sağ kalan kişinin sevdiklerinin intikamını almak için sınır tanımayışını işlerken, kör adaleti de sarsıcı bir şekilde mercek altına yatırıyor. Clyde Shelton (Gerard Butler) evine yapılan bir soygun girişimi sırasında eşini ve kızını kaybeden dürüst bir aile babasıdır. Katiller yakalandığında, davaya Philadelphia’da başarılı bir savcı olan Nick Rice (Jamie Foxx) atanır. Nick, zanlılardan birine, suç ortağının aleyhinde ifade vermesine karşılık hafif bir ceza önerir.

Aradan on yıl geçer. Hafif cezayla kurtulmuş olan katil ölü bulunur ve Clyde Shelton soğukkanlılıkla suçu işlediğini itiraf eder. Sonra Nick’e bir ültimatom verir: Nick kusurlu adalet sistemini düzeltmediği takdirde, Shelton’ın eşinin ve karısının cinayet davasında yer alan kilit isimler ölecektir.

Çok geçmeden, Shelton tehditlerini yerine getirmeye başlar ve hapisteki hücresinden ne öngörülmesi ne de önlenmesi mümkün olan görkemli ve acımasız bir dizi suikast organize eder. Philadelphia’nın önde gelen isimleri Shelton tarafından birer birer öldürülürken, yetkililer bu terör dalgasına son veremedikleri için şehirde korku hüküm sürmeye başlar. Cinayetleri durdurabilecek tek kişi Nick’tir...
RocknRolla 2008 full hd izle 720p izle

RocknRolla (2008)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 1 saat 54 dakika


  Yönetmen: Guy Ritchie
Ülke: İngiltere, ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Vizyon: 4 Eylül 2008
Oyuncular: Gerard Butler, Tom Wilkinson, Thandie Newton, Mark Strong, Idris Elba, Tom Hardy, Karel Roden

İngiliz yönetmen Guy Ritchie, Amerikalı superstar pop kraliçesi Madonna ile evlenene kadar sadece İngiltere bağımsız film çevrelerinde tanınan bir sinema adamıydı. Şüphesiz ki dünyanın en spekülatif müzisyeni ile yaptığı sıra dışı evlilik ününün eski kıta sınırlarını aşmasına vesile oldu. Ritchie, bu filminde de yine Londra merkezli alengirli işlerin peşine düşüyor. Londra’da emlak pazarı artık uyuşturucu pazarının yerine geçmiştir. Sektör girişimcileri de bir o kadar büyük oynama peşindedir. Ama bürokrat, simsar ya da gangster; küçük ya da önemli bir konumda olsun hepsinin hesap vereceği bir adam vardır o da eski ekolden bir gangster olan Lenny Cole’dür. Ama aslında Londra’nın tüm yeraltı suç dünyası komplo kurma peşinde ve çatışma halindedir, zaman değişiyordur, kurallar da. Ama bu karmaşanın içinde milyonlarca dolar değeri olan bir anlaşma Lenny’nin öldü sanılan, keş rock yıldızı oğlu Toby Kebell’in işine yarar.

Lock, Stock and Two Smoking Barrels ve Snatch gibi başarılı filmlerin yazar ve yönetmenliğini üstlenen Guy Ritchie; seks, suçlular ve rock'n roll hikayesi olan RocknRolla’yla beyazperdede.
Chasing Mavericks 2012 full hd izle 720p izle

Dalgaların Peşinde - Chasing Mavericks (2012)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 1 saat 56 dakika


  Yönetmen: Curtis Hanson
Ülke: ABD
Tür: Dram, Spor
Vizyon:
Oyuncular: Gerard Butler, Abigail Spencer, Elisabeth Shue, Leven Rambin, Scott Eastwood, Jonny Weston

Efsanevi sörfçü Jay Moriarty'nin gerçek yaşam öyküsünden esinlenilmiş olan filmde, Moriarty'nin Mavericks'te sörf yaparak efsane oluşu ve diğer bir yerel efsane Frosty Hesson ile aralarındaki ilişki konu alınıyor. İki sörfçünün hayatlarını değiştirecek bu arkadaşlık ve zamanla kırılacak bir rekor olmaktan daha da başka bir anlama gelmeye başlamış olan Mavericks 'te sörf yapmak ve imkansızı başarma arzuları onları bambaşka bir yere taşıyor. Yönetmenliğini Michael Apted ve Curtis Hanson‘ın üstlendikleri, senaryosunu Brandon Hooper ve Kario Salem‘in yazdığı “Chasing Mavericks” filminin başrollerini Jonny Weston, Gerard Butler ve Elisabeth Shue paylaşıyor.
P.S. I Love You 2007 full hd izle 720p izle

Not: Seni Seviyorum - P.S. I Love You (2007)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 2 saat 6 dakika


  Yönetmen: Richard LaGravenese
Ülke: ABD
Tür: Dram, Romantik
Vizyon: 15 Şubat 2008
Oyuncular: Hilary Swank, Gerard Butler, Lisa Kudrow, Gina Gershon, James Marsters

Holly Kennedy (Hilary Swank) güzel, zeki bir kadındır ve hayatının aşkıyla evlidir; tutkulu, esprili ve tez canlı İrlandalı Gerry (Gerard Butler). Gerry amansız bir hastalık yüzünden öldüğünde, Holly’nin de hayatı kararır. Ona yardım edebilecek tek kişi, artık yanında değildir. Kimse Holly’yi Gerry kadar iyi tanımamaktadır. Neyse ki Gerry her şeyi önceden planlamıştır.

Gerry ölmeden once, Holly’ye sadece çektiği acıda değil, kendini yeniden keşfetmesinde de rehberlik edecek bir dizi mektup yazmıştır. İlk mesaj Holly’nin 30. yaş gününde, bir pasta ve Holly’nin şaşırıp kalmasına neden olan bir bant kaydı şeklinde gelir. Kayıtta Gerry eşine dışarı çıkıp “kendisinin kutlamasını” istemektedir. Bunu izleyen haftalar ve aylarda, Gerry’nin yazdığı başka mektuplar, şaşırtıcı yöntemlerle gelir. Holly’yi yeni maceralara yollayan mektupların her biri aynı imzayla bitmektedir: Not: Seni Seviyorum / P.S. I Love You

Holly’nin annesi (Kathy Bates) ve en iyi arkadaşları Denise (Lisa Kudrow) ve Sharon (Gina Gershon), Gerry’nin mektuplarının Holly’yi geçmişe mahkum ettiğini düşünüp endişelenmeye başlarlar ama aslında, her mektup onu yeni bir geleceğe adım adım yaklaştırmaktadır.

Gerry’nin sözlerini rehber edinen Holly evliliğe, dostluğa ve güçlü bir aşkın, ölümün nihailiğini yeni bir hayatın başlangıcına nasıl dönüştürebildiğine dair bu öyküde dokunaklı, heyecanlı ve zaman zaman komik bir yeniden keşfetme yolculuğuna çıkar.
Den of Thieves 2018 full hd izle 720p izle

Den of Thieves (2018)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 2 saat 20 dakika


  


Yönetmen: Christian Gudegast
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Dram
Vizyon: 1 Ocak 2018
Oyuncular: Gerard Butler, Jordan Bridges, Pablo Schreiber, Evan Jones, O'Shea Jackson Jr., 50 Cent, Cooper Andrews

Merkez Bankası her gün 120 milyon dolar nakit parayı dolaşımdan alıp imha etmektedir. Şehrin en başarılı silahlı soygun çetesi de Los Angeles'ın tanınmış bankasının günlük olarak imha ettiği bu paraları almak için olanaksız bir soygun planına girişir. Fakat değişik yeteneklerle donanmış olan bu seçkin ekibin işi planladıklarından daha zor olacaktır. Çünkü Los Angeles Şerif Bürosu'nun tecrübeli ve cesaretli personelleri, hırsız çetesinin tam karşısında durmaktadır...

Den of Thieves'in yönetmen koltuğunda Kod Adı: Londra filminin yönetmeni Christian Gudegast bulunurken, Gudegast ayrıca senaryoda Paul Scheuring'e eşlik etti.
Machine Gun Preacher 2011 full hd izle 720p izle

Koruyucu - Machine Gun Preacher (2011)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 2 saat 9 dakika

Yönetmen: Marc Forster
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Biyografi, Suç
Vizyon: 11 Eylül 2011
Oyuncular: Gerard Butler, Michelle Monaghan, Michael Shannon, Madeline Carroll, Kathy Baker

Film, büyük bir dini değişim yaşayan ve kendini asker olmaya zorlanan Sudanlı çocukları kurtarmaya adayan eski uyuşturucu satıcısı Sam Childers’ın gerçek hikayesine dayanıyor.
Butterfly on a Wheel 2007 full hd izle 720p izle

İhanetin Bedeli - Butterfly on a Wheel (2007)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 35 dakika


  Yönetmen: Mike Barker
Ülke: İngiltere, Kanada, ABD
Tür: Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 10 Şubat 2007
Oyuncular: Pierce Brosnan, Maria Bello, Gerard Butler, Emma Karwandy, Claudette Mink, Desiree Zurowski, Nicholas Lea

Mutlu bir ailenin hayatı bir anda kızlarının psikopat birisi tarafından kaçırılması ile alt üst olmuştur. Fidyeci adam ise paranın haricinde hayatları boyu çalıştıkları herşeyi istemektedir ve hatta bu başka birisinin hayatını almak bile olabilir...
Olympus Has Fallen 2013 full hd izle 720p izle

Kod Adı: Olympus - Olympus Has Fallen (2013)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 2 saat


  Yönetmen: Antoine Fuqua
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Gerilim
Vizyon: 10 Mayıs 2013
Oyuncular: Gerard Butler, Aaron Eckhart, Finley Jacobsen, Dylan McDermott, Rick Yune, Morgan Freeman

Mike Banning, Amerika Birleşik Devletleri'ne bağlı çalışan, özel kuvvetler biriminde görevli bir gizli güvenlik ajandır. Bir akşam Başkan ve eşi bir davete giderlerken yolda trajik bir kaza meydana gelir. Banning'in tek bir simi kurtarma şansı vardır, o da tercihini eşini feda ederek Başkan'dan yana kullanır. Olay sonrası büroda herkes doğru yaptığını söyleyerek Mike'ı desteklese de saha görevinden alınarak masa başı bir işe atanır. Fakat ABD'yi hiç hesapta olmayan büyük bir saldırı beklemektedir. İçeriden köstebeklerin yönettiği terörist bir eylemle Beyaz Saray büyük bir saldırıya ve ihanete uğrar. Başkan teröristlerce esir alınmıştır ve Pentagon'un eli kolu bağlıdır. Bu olağanüstü koşullar altında tek çareleri Mike'ın cesur ve kahramanca giriştiği kurtarma operasyonuna bağlıdır.

Yönetmenliğini King Arthur, Tears of the Sun ve Training Day gibi aksiyon filmlerinden tanıdığımız Antoine Fuqua'ın üstlendiği filmin senaryosu ise ilk yapımlarına imza atan Creighton Rothenberger ve Katrin Benedikt ikilisine ait. Filmin başrolünde Gerard Butler yer alırken kadroda kendisine Aaron Eckhart, Ashley Judd ve Morgan Freeman eşlik ediyor.
A Family Man 2016 full hd izle 720p izle

Aile Babası - A Family Man (2016)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 1 saat 48 dakika


  


Yönetmen: Mark Williams
Ülke: Kanada, ABD
Tür: Dram
Vizyon: 2 Temmuz 2017
Oyuncular: Alison Brie, Gerard Butler, Gretchen Mol, Willem Dafoe, Alfred Molina, Dustin Milligan, Julia Butters

Dane Jensen (Gerard Butler), Chicago merkezli bir yatırım şirketinde görevli bir personel avcısıdır. Dane?in patronu (Willem Dafoe) emekliliğini ilan ettiğinde, Dane ile eşit şartlarda karşı karşıya gelen rakibi Lynn Vogel (Alison Brie) ile kıyasıya bir rekabete girer. Dane, hayatının mesleki savaşı için hazırlandığında, 10 yaşındaki oğlu Ryan (Max Jenkins)'ın kanser tanısı aldığını öğrenir. Aniden, Dane profesyonel hayallerine kavuşmak ve eşi (Gretchen Mol) ile şimdi her zamankinden daha fazla kendisine ihtiyaç duyan Ryan?la vakit geçirmek arasında kalır.
Reign of Fire 2002 full hd izle 720p izle

Ateş Krallığı - Reign of Fire (2002)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 41 dakika


  Yönetmen: Rob Bowman
Ülke: İngiltere, İrlanda, ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik
Vizyon: 4 Ekim 2002
Oyuncular: Christian Bale, Matthew McConaughey, Izabella Scorupco, Gerard Butler, Scott Moutter, David Kennedy, Alexander Siddig

Günümüz Londrasında, bir inşaat mühendisi, farkında olmadan bir ejderhayı asırlar süren uykusundan uyandırır. O zaman 12 yaşında olan Quinn, annesinin yaptığı bu hatanın dünyanın sonunu getireceğini tahmin bile edemez. 20 yıl sonra, Quinn (Christian Bale), itfaiye şefi olarak hayatta kalmayı başaran bir grup insanı bu korkunç canavarların gazabından korumaya çalışmaktadır. Bu sırada gözükara bir Amerikalı maceracı olan Van Zan (Matthew McConaughey), ejderhaları öldürmenin yolunu bildiğini söyleyerek yüreklerine umut serper.

X-Files filminin yönetmeni Rob Bowmandan ilginç konulu bir post-apokaliptik macera ve bilimkurgu filmi...
Coriolanus 2011 full hd izle 720p izle

Koryalanus Faciası - Coriolanus (2011)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 2 saat 3 dakika


  Yönetmen: Ralph Fiennes
Ülke: İngiltere
Tür: Dram, Gerilim, Savaş
Vizyon: 14 Şubat 2011
Oyuncular: Gerard Butler, Ralph Fiennes, Vanessa Redgrave, Brian Cox, Jessica Chastain

Coriolanus Roma için son derece önemli olan bir kuşatmayı yöneten ve kazanan yetenekli bir politik ve askeri liderdir. Düşmanları al aşağı ettikten sonra Roma soyluları ve senatosunun büyük desteğini kazandığında geri kalan alt tabadaki halkın isteklerini ve sorunları gözardı ederek halkın düşmanlığını kazanır. Senatoda yer almak için seçimlere katılıp reddedildiğinde öfkesini dindiremez. Bu nedenle sürgüne gönderildiğinde eski düşmanı, kuşattığı şehrin lideriyle ibirliği yaparak Roma’dan intikam alma planları içerisine girer.

Roma’lı general Coriolanus’un hikayesi tarihin henüz gerçekliği kanıtlanmamış efsanelerinden biridir ve bu efsane İngiliz oyun yazarı Shakespeare tarafından bir oyuna çevrilmiştir.
London Has Fallen 2016 full hd izle 720p izle

Kod Adı: Londra - London Has Fallen (2016)

5.9 IMDB Puanı 5.9
    

  Yönetmen: Babak Najafi
Ülke: İngiltere, ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Vizyon: 4 Mart 2016
Oyuncular: Alon Aboutboul, Waleed Zuaiter, Adel Bencherif, Mehdi Dehbi, Shivani Ghai, Owen Davis, Gerard Butler

İngiltere başbakanı gizemli bir biçimde hayatını kaybedince, tüm batı dünyası liderleri cenaze törenine katılmak üzere Londra'nın yolunu tutarlar. Ama dünyanın bu en fazla korunan yeri, bir anda liderler için ölümcül bir tuzağa dönüşür. Amerika başkanı, onun zorlu gizli servis başı ve hiç kimseye güvenmeyen bir İngiliz MI-6 ajanı bu ölümlerin durdurulacağına dair umudu olmayan insanların, yegane umutları olacaklardır.
Gamer 2009 full hd izle 720p izle

Oyuncu - Gamer (2009)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 1 saat 35 dakika

Yönetmen: Mark Neveldine
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon: 2 Ekim 2009
Oyuncular: Gerard Butler, Amber Valletta, Michael C. Hall, Kyra Sedgwick, Logan Lerman

"Zihin kontrol teknolojisi”'nin tehlikeli bir gerçeklik haline geldiği yakın geleceği konu alan ve orijinal konusuyla dikkat çeken çarpıcı bir aksiyon gerilim filmi olan Gamer'ın konusu şöyle: Toplumdan uzak bir yaşam süren milyarder Ken Castle (Michael C. Hall) şimdiye kadar yapılanlar arasında en çok tartışma yaratmış olan oyun biçimini yaratmıştır: “Slayers”. Bu oyun milyonlara en derindeki arzularını ve fantezilerini tüm dünyanın gözü önünde sergileyebilme imkanı sağlayan ve olağanüstü popüler bir hale gelen çok-oyunculu bir online oyundur. Fakat oyun yeni ve korkunç bir boyut kazanmak üzeredir. İnsanlar insanları oynayacaktır...

Bu geniş ölçekli online oyunun merkezindeki 1 numaralı oyuncu ise “Slayers”'ın yıldız ve kült kahramanı Kable (300'den tanıdığımız Gerard Butler)'dır. Fakat Kable kendi başına değildir. Rock yıldızı statüsündeki genç oyuncu Simon Kable'ı kontrol etmekte ve her engele meydan okuyarak onu her hafta zaferden zafere koşturmaktadır. Ailesinden alınıp hapsedilen ve kendi iradesi dışında savaşmaya zorlanan günümüz gladyatörü, oyundan kaçabilmek için hayatta kalmak zorundadır. Kendi özgür iradesini ve kimliğini geri kazanması ve karısını, ailesini ve insanlığı Castle'ın acımasız teknoloji spiralleri daha da kontrolden çıkmadan önce kurtarması gerekmektedir.
Playing for Keeps 2012 full hd izle 720p izle

Aşk Oyunu - Playing for Keeps (2012)

5.7 IMDB Puanı 5.7
    
 1 saat 45 dakika


  


Yönetmen: Gabriele Muccino
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Romantik, Spor
Vizyon: 28 Aralık 2012
Oyuncular: Gerard Butler, Jessica Biel, Judy Greer, Uma Thurman, Dennis Quaid

Gençlik yıllarında başarılı bir futbolcu olan George (Gerard Butler) talihsiz bir sakatlık sonucu çok sevdiği futbolu bırakmıştır. Bu istenmeyen durum sonucu bir kaç yıl sonra da George (Gerard Butler) eşini (Jessica Biel) ve oğlunu (Noah Lomax) terk etmiştir. Ailesini yüzüstü bırakıp giden bir baba olarak hep hayal kırıklığı yaratan George (Gerard Butler) işlerinin de kötü gitmesi sonucu tekrar eski eşi Stacie (Jessica Biel) ve oğlu Lewis (Noah Lomax) yaşadığı küçük kasabaya döner. George (Gerard Butler) oğlu Lewis (Noah Lomax) ve eski eşi Stacie (Jessica Biel) ile arasını düzeltip kendini affettirmek istemektedir. Bunu da yapabilmek içinde en yetenekli olduğu alan olan futbol imdadına yetişecektir.

Filmde; filmin ana karakteri olan George (Gerard Butler) ve onun çevresinde ki insanlar ile olan ilişkilerini izleyeceğiz. Bakalım George (Gerard Butler) ailesi ile olan ilişkilerini düzeltip eski mutlu mesut günlerine dönebilecekmidir?

Filmin kadrosu yıldızlar yağmuru desek yeridir. Bunlardan bazıları; Gerard Butler, Jessica Biel, Uma Thurman, Dennis Quaid, Catherine Zeta-Jones, Judy Greer, Gisella Marengo olarak sıralanabilir.
Timeline 2003 full hd izle 720p izle

Zaman Ötesi - Timeline (2003)

5.6 IMDB Puanı 5.6
    
 1 saat 56 dakika


  Yönetmen: Richard Donner
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu
Vizyon: 9 Ocak 2004
Oyuncular: Paul Walker, Frances O'Connor, Gerard Butler, Billy Connolly, David Thewlis

Geleceğe şaşırtıcı bir biçimde bakan "Timeline", Fransa'da Ortaçağa ait bir kaleyi inceleyen bir grup arkeoloji öğrencisinin çalışmaları sırasında, profesörlerinin birdenbire 14. yüzyılın içinde ortadan kaybolmasını konu alıyor.

Feodal savaşın içinde profesörü kurtarmak için büyük bir tehlike içine giren öğrenciler, sadece geçmişi kazı yaparak bulmaya çalışmadıklarını, aynı zamanda geçmişin içinde yaşadıklarının da farkına varırlar. Çok kısa zamanları olan öğrenciler profesörü kurtarmak için ellerinden geleni yapmaya çalışacaklar fakat; 21.yy tekrar geri dönebilecekler mi?
Geostorm 2017 full hd izle 720p izle

Uzaydan Gelen Fırtına - Geostorm (2017)

5.6 IMDB Puanı 5.6
    
 1 saat 49 dakika


  


Yönetmen: Dean Devlin
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Bilim-Kurgu, Gerilim
Vizyon: 20 Ekim 2017
Oyuncular: Gerard Butler, Jim Sturgess, Abbie Cornish, Alexandra Maria Lara, Daniel Wu, Eugenio Derbez, Amr Waked

Daima değişen sıcak ve soğuk hava durumu artık Dünya'ya olduğundan daha fazla zarar vermeye başlamıştır. Gelişen teknoloji sayesinde insanlar Geoengineering teknoloji sistemini kullanarak Dünya'yı savunma altına almıştır. Ancak bu gelişmiş ve ileri teknoloji metodu Dünya çapını en fazla iki yıl süresince ayakta tutabilmiş, savunabilmiştir. Bu cihaz bir anda nedeni bilinmedik bir şekilde bozulur. Çok zaman geçmeden bundan herkes haberdar olur, asıl amaç Dünya'ya zarar vermek değil başka ülkeye suikast kurmaktır.
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life 2003 full hd izle 720p izle

Lara Croft Tomb Raider: Yaşamın Kaynağı - Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of Life (2003)

5.5 IMDB Puanı 5.5
    
 1 saat 57 dakika


  Yönetmen: Jan de Bont
Ülke: ABD, Almanya, Japonya, İngiltere
Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik
Vizyon: 29 Ağustos 2003
Oyuncular: Angelina Jolie, Gerard Butler, Ciarán Hinds, Chris Barrie, Noah Taylor, Djimon Hounsou, Til Schweiger

Lara Croft'un serüvenleri Speed yönetmeni Jan De Bont'un yönetimiyle hızını arttırarak devam ediyor. Güzel kahramanımız değerli bir malın peşi sıra, dünyanın en ücra köşelerine doğru bir yolculuğa çıkıyor.

Yunanistan, Hong Kong, Çin gibi dünya merkezlerinden; Kenya ve Tanzanya gibi dünyanın uzak diyarlarına koşturuyor. Önceki bölümden çok daha karanlık ve seksi olduğu söylenen devam filminde; motorsiklet, at gibi geleneksel aksiyon araçlarının yanı sıra bol bol da Jet Ski yapıyor.

Mücadele edeceği kötü adamlardan birisi ise Çin'in ünlü suç şebekelerinden birinin yöneticiliğini üstlenen Chen Lo.

Devam filmi, kahramanı Croft'a zorlu ve bitmeyen bir macera sunarken, izleyicilere de aksiyonu bol, doyurucu bir Tomb Raider macerası sunacak.