Guy Pearce Filmleri (22 sonuç)

Memento 2000 full hd izle 720p izle

Akıl Defteri - Memento (2000)

8.5 IMDB Puanı 8.5
    
 1 saat 53 dakika


  Yönetmen: Christopher Nolan
Ülke: ABD
Tür: Gizem, Gerilim, Dram
Vizyon: 27 Temmuz 2001
Oyuncular: Guy Pearce, Carrie-Anne Moss, Joe Pantoliano, Mark Boone Junior, Russ Fega

Leonard Shelby ucuz otel odalarında konaklayan, yalnızca nakit para kullanan fakat şık giysiler giyen, Jaguar kullanan iş adamı görüntüsünde biridir.
Ama aslında hayatını karısına tecavüz edip öldüren kişiyi bulmaya adamıştır.

Leonard'ın bu yolda önemli bir engeli bulunmaktadır; çok ender rastlanan ve tedavi edilemeyen bir tür hafıza kaybı.

Her ne kadar hayatının "kaza"'dan önceki dönemlerini hatırlayabiliyorsa da, bazen on beş dakika öncesinde nereye gittiğini ve nerede olduğunu unutabilmektedir.

IMDb Top 250: #46
L.A. Confidential 1997 full hd izle 720p izle

Los Angeles Sırları - L.A. Confidential (1997)

8.3 IMDB Puanı 8.3
    
 2 saat 18 dakika


  Yönetmen: Curtis Hanson
Ülke: ABD
Tür: Suç, Dram, Gizem, Romantik
Vizyon: 5 Aralık 1997
Oyuncular: Kevin Spacey, Russell Crowe, Guy Pearce, James Cromwell, Kim Basinger

50'lerin Los Angeles'ında yer altı dünyasının patronu sayılan Mickey Cohen'in hapse girmesiyle doğan boşluktan dolayı şehirdeki diğer suç örgütleri arasında liderlik savaşı başlar. Bir gece Cohen'in adamlarına bir baskın düzenlenir ve hepsi öldürülür. Öldürülenler arasında eski bir polis de vardır. Bu olayı soruşturmak üzere L.A. Polis Departmanı üç polisi görevlendirir.

Görevlendirilen polisler karekter olarak birbirlerinden çok farklıdır. Ed Exley, L.A. Polis Departmanının altın çocuğudur. Kurallara bağlı ve her şeyi kanunlara göre yapar. Bud White, çabuk sinirlenen, agrasif, gerçeğe ve doğruya ulaşmak için her türlü yola başvuran biridir. Üçüncü ve son polis Jack Vincennes ise; L.A. Polis Departmanını anlatan bir televizyon dizisine danışmanlık yapmakta, tanınmış ve gündemde olmayı seven biridir. Bu üç kişi olayı soruşturmak için bir araya gelirler. Ancak soruşturma çok çabuk sonuca ulaşır. Bu durum üç polisi rahatsız eder. Soruşturmada bu kadar çabuk sonuca ulaşılmasında bir bit yeniği olduğunu düşünürler ve araştırmaya devam ederler. Ve araştırmaları onları çok güzel bir kadına kadar götürür.

Film Kim Basinger ve senaryosuyla iki Oscar kazandı.
The Count of Monte Cristo 2002 full hd izle 720p izle

Monte Kristo Kontu - The Count of Monte Cristo (2002)

7.7 IMDB Puanı 7.7
    
 2 saat 11 dakika


  Yönetmen: Kevin Reynolds
Ülke: İngiltere, ABD, İrlanda
Tür: Macera, Dram, Romantik
Vizyon: 3 Mayıs 2002
Oyuncular: Jim Caviezel, Guy Pearce, Richard Harris, James Frain, Dagmara Dominczyk

Edmond Dantes (James Caviezel) dürüst ve saf bir denizcidir. Huzur dolu yaşamında güzeller güzeli Mercedes (Dagmara Dominczyk) ile evlenme planları yapmaktadır. Ancak sakin yaşamı Mercedes’i kendisi için isteyen en iyi arkadaşı Fernand’ın (Guy Pearce) ihanetiyle bir anda darmadağın olur. İşlemediği bir suçtan yargılanarak kendisini İf adıyla bilinen ünlü ada hapishanesinde bulur. Bundan sonrasında onu 13 yıl devam edecek bir kabus beklemektedir. Ada hapishanesinde geçen zor günlerinde o güne dek inandığı doğru ve yanlış kavramlarını terk eder. Artık sadece ve sadece ihanet edenlerden intikam alma düşüncesine odaklanmıştır. Sonunda aynı hapishanede kalan bir başka mahkum arkadaşının (Richard Harris) yardımıyla oradan kaçmayı başarır ve özgürlüğüne kavuşur. O artık çok zengin ve esrerengiz Monte Cristo Kontu’dur. Monte Cristo Kontu son derece kurnazca hareket eden acımasız bir adamdır ve tek amacı vardır: Kendisini tuzağa düşüren ve 13 yıl boyunca hapishanede çile çekmesine yol açanları bulmak ve sistemli bir biçimde yok etmek...
The Hurt Locker 2008 full hd izle 720p izle

Ölümcül Tuzak - The Hurt Locker (2008)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 2 saat 11 dakika


  Yönetmen: Kathryn Bigelow
Ülke: ABD
Tür: Dram, Gerilim, Savaş, Savaş
Vizyon: 2 Ekim 2009
Oyuncular: Jeremy Renner, Anthony Mackie, Brian Geraghty, Guy Pearce, Ralph Fiennes, David Morse, Evangeline Lilly

Harika Ödüllü Bir Film.Herkesin potansiyel düşman ve her objenin de ölümcül bomba olduğu Irak'ta, elit askerler dünyanın en zor görevlerinden birinde yer alır. Sıcak savaşın ortasında bombaları imha etmekle yükümlüdürler.Takım lideri William James, hem bu yaygın bombalardan hem de psikolojik ve duygusal etkilenmelerle uğraşmaktadır.
Lawless 2012 full hd izle 720p izle

Kanunsuzlar - Lawless (2012)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 1 saat 56 dakika


  Yönetmen: John Hillcoat
Ülke: ABD
Tür: Suç, Dram
Vizyon: 11 Ocak 2013
Oyuncular: Shia LaBeouf, Tom Hardy, Jason Clarke, Guy Pearce, Jessica Chastain

Yönetmen John Hillcoat'un bu Büyük Buhran döneminde geçen suç filminde, üç isyankar içki kaçakçısı kardeş ele geçmesi zor Amerikan Rüyasına ulaşabileceklerini fark eder... Güçlü şehir gangsterleri kardeşlerin çabalarının ödüllerini toplarken, onlar hayallerini gerçekleştirmek için mücadele eder. İçki yasağının en hassas döneminde, taşralı bir genç olan Jack Bondurant "1 Numaralı Halk Düşmanı" olma hayaliyle, gangster yaşam tarzının sunduğu olanaklardan yararlanır.

Ailesinin yasadışı alkol üretimini büyüterek, bir yandan güzel bir Amiş kızı olan Bertha'nın sevgisini kazanmaya çalışırken, bir yandan da büyük bir suç imparatorluğu kurmayı planlamaktadır. İnsanları korkutan bir yapıya sahip ağabeyi Howard'ın desteğini alan Jack de istediği işi yaptıracak kas gücüne sahiptir. Ancak onları yönlendirecek bir lidere ihtiyaçları vardır. Bu sorumluluk ağabeyleri Forrest'a yüklenir. Sabırlı ve güvenilir Forrest ise elindeki kartları kimseye göstermeyen, planlarını başkalarıyla paylaşmayan ve karaktere çok önem veren bir insandır.

Üç kardeş kanunların her iki tarafında ihanetle savaşırken ve güçleri gittikçe artarken, ortaya Maggie isimli gizemli bir kadın çıkar ve düşünceli Forrest'ı, kullandığı yasadışı yöntemlerin gerçek değerini sorgulamaya iter.
The Road 2009 full hd izle 720p izle

Yol - The Road (2009)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 1 saat 51 dakika


  Yönetmen: John Hillcoat
Ülke: ABD
Tür: Macera, Dram
Vizyon: 3 Eylül 2009
Oyuncular: Viggo Mortensen, Kodi Smit-McPhee, Robert Duvall, Guy Pearce, Molly Parker

Gelecekteki kıyamet günlerini anlatan bir kitabın uyarlaması olan film, güçlü oyuncu kadrosuyla, en iyi satanlar listesindeki kitabın (The Road) gölgesinde kalmayacak gibi gözüküyor.

Kıyamet sonrası atmosferinde Amerika yangın yeridir. Bir baba ve oğlunun istikameti Amerika kıyılarıdır. Amerika'yı bir uçtan bir uca geçerken ellerindeki basit tüfekle yaşadıkları macerada esas problem zor hava koşullarında nereye gittiklerini bilmemeleri ve yollarına çıkan haydutlardır. Film bilim kurgu türünde olmasına rağmen Western türünde de öğeler taşımaktadır.

Doğal felaketler sonucunda Amerika kıtasında yaşayanların neredeyse hepsi ölmüş, hayvanlar ve bitkiler de yok olmuştur. Hayatta kalabilen pek az insan da ya açlıktan ölmektedir ya da yamyama dönüşenlere av olmaktadır. Bir adam, bu koşullara dayanamayan karısının intiharının ardından birlikte güneye, okyanus kıyısına doğru zorlu ve uzun bir yolculuğa çıkar...
The Adventures of Priscilla, Queen of the Desert 1994 full hd izle 720p izle

Çöller Kraliçesi Priscilla - The Adventures of Priscilla, Queen of the Desert (1994)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    

  


Yönetmen: Stephan Elliott
Ülke: Avustralya
Tür: Dram, Komedi, Müzik
Vizyon:
Oyuncular: Guy Pearce, Hugo Weaving, Terence Stamp

Avustralya sinemasının altın yıllarından biri olarak kabul edilen 1994 yılının iki parlayan filminden biri olan Çöller Kraliçesi Priscilla son olarak Yüzüklerin Efendisi'nde Elrond rolüyle karşımıza çıkan Hugo Weawing ve Memento filmindeki rolüyle hatırladığımız Guy Pearce'ın ilginç rolleriyle dikkat çekiyor. Film, Avustralya çöllerindeki bir tatil beldesi olan Alice Springs'de bir otelden iş teklifi alan iki travesti ve bir transeksüel dansçının yol macerasını konu alıyor. Priscilla ismini verdikleri tur otobüsleriyle yola çıkan 3 renkli karaktere yolda bozulan otobüslerini tamir eden Bob'da katılır. The Adventures of Priscilla, Queen of the Desert - Çöller Kraliçesi Priscilla 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
Animal Kingdom 2010 full hd izle 720p izle

Hayvan Krallığı - Animal Kingdom (2010)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    

  


Yönetmen: David Michôd
Ülke: Avustralya
Tür: Dram, Gerilim, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Guy Pearce, James Frecheville, Joel Edgerton

Julia Cody on yedi yaşındaki oğlunu, yıllardır görmediği suç dolu ailesinden uzak tutmayı başarmıştır. Julia’nın aşırı doz eroin kullanıp ölmesi sonrasında evsiz kalan oğlu J (Joshua), büyükannesi Janine ‘Smurf’le iletişime geçip yaşayacak bir yere ihtiyacı olduğunu söyler. Bu andan itibaren ailenin suç dolu yaşamının içine sürüklenen J, aileyi yakından tanıyıp takip eden bir dedektifin dikkatini çeker. Genç J’yi geç olmadan bu bataktan kurtarmak isteyen dedektif, J ile arkadaş olabilmenin ve ona gerçekleri anlatabilmenin yollarını arayacaktır. David Michôd'un senaristliğini ve yönetmenliğini üstlendiği film yurt dışında büyük övgüyle karşılamış ülkemizde de 30. İstanbul Film Festivali'nde seyircilerle buluşmuştu. Animal Kingdom - Hayvan Krallığı 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Brimstone 2016 full hd izle 720p izle

Cehennem - Brimstone (2016)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 2 saat 28 dakika


  


Yönetmen: Martin Koolhoven
Ülke: Hollanda, Fransa, Almanya, Belçika, İsveç, İngiltere
Tür: Gizem, Gerilim, Western
Vizyon: 1 Ocak 2017
Oyuncular: Dakota Fanning, Guy Pearce, Kit Harington, Carice van Houten, Paul Anderson, Emilia Jones, Ivy George

Hesap günü yaklaşıyor?

Brimstone (Cehennem), yeryüzündeki cehennemin acımasız zulmüne karşı kuvvetli bir kadınlık ve direniş hikayesini anlatıyor izleyicilere.

İşlemediği bir suçun sanığı olan Liz, ailesini hırslı ve intikam almak isteyen pederden korumak mecburiyetindedir. Peder kürsüye çıktığı andan itibaren Liz ve ailesi büyük tehlike altına girecektir.
Iron Man 3 2013 full hd izle 720p izle

Demir Adam 3 - Iron Man 3 (2013)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 2 saat 10 dakika


  Yönetmen: Shane Black
Ülke: ABD, Çin
Tür: Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu
Vizyon: 3 Mayıs 2013
Oyuncular: Robert Downey Jr, Gwyneth Paltrow, Don Cheadle, Guy Pearce, Rebecca Hall

Milyarder iş adamı, kahraman ve mucit Tony Stark, bu sefer gücü ondan çok daha fazla, hatta sınırsız bir düşmanla karşı karşıya kalıyor. Üstelik bu hasım, o çok sinirlendirecek bir hamle yaparak özel hayatını yok ediyor. Stark şimdi bu olayların kaynağını araştıracağını zorlu bir mücadeleye giriyor. Ama en yakınlarını korumak için zekasının ve cesaretinin yanı sıra içgüdülerine de ihtiyacı var. Stark'ın bu savaşında kafasında dönüp duran soru ise belki de tüm olayların en can alıcı yanı: Adam mıdır kıyafeti kıyafet yapan yoksa kıyafet midir adamı adam yapan?

Yarattığı alaycı karakterlerle hayran kitlesini geliştiren Robert Downey Jr.'ı dördüncü defa Tony Stark olarak izleyeceğimiz filmin yönetmenliğini ise Shane Black üstleniyor.
Filmin çekimlerine Kuzey Carolina eyaletinin Wilmington kentinde gerçekleştirilen filmin senaryosu ise Drew Pearce'e ait. Downey Jr.'a Gwyneth Paltrow, Don Cheadle, Jon Favreau, Ben Kingsley, Guy Pearce, Rebecca Hall, James Badge Dale ve Ashley Hamilton isimleri eşlik ediyor.
Prometheus 2012 full hd izle 720p izle

Prometheus (2012)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 2 saat 4 dakika


  Yönetmen: Ridley Scott
Ülke: ABD, İngiltere
Tür: Macera, Gizem, Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon: 1 Haziran 2012
Oyuncular: Noomi Rapace, Michael Fassbender, Charlize Theron, Idris Elba, Guy Pearce

Alien" ve "Blade Runner"ın yönetmeni Ridley Scott tanımlanmasına katkı sağladığı türe geri dönüyor. Prometheus ile Scott ezber bozan bir mitoloji yaratıyor. Bu mitolojik dünyanın içinde bir grup kaşif, Dünya üzerindeki insanoğlunun kökenine dair bir ipucu keşfediyor. Bu ipucu gruptakileri evrenin en karanlık köşelerine heyecanlı bir yolculuk yapmaya zorluyor. Ancak yolculuğun sonunda insan ırkının geleceğini kurtarmak için korkunç bir savaşa katılmaları gerekiyor.

''Prometheus'' ile yeni bir mitoloji yaratan Scott, insan ırkının dünya üzerindeki köklerini araştıran bir ekibin hikayesini anlatıyor.

Bu serüvende evrenin en karanlık köşelerine sürüklenen ekibin kökleri ararken buldukları, dünyanın sonunu getirebilecek bir şey oluyor. Bu durumda artık bununla savaşıp, insan ırkını bu bilinmez tehlikeden kurtarmaları gerekiyor.
Ravenous 1999 full hd izle 720p izle

Yırtıcı - Ravenous (1999)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    

  Yönetmen: Antonia Bird
Ülke: Çek Cum., Çek Cumhuriyeti, İngiltere, ABD
Tür: Gerilim, Korku, Fantastik
Vizyon:
Oyuncular: David Arquette, Guy Pearce, Robert Carlyle, Jeremy Davies, Jeffrey Jones, John Spencer, Stephen Spinella

1847 yılında Meksika - Amerika iç savaşında, düşmanı geri püskürttüğü için, Yüzbaşı John Boyd terfi alır. Bu terfi sonrası Boyd, Nevada'nın karlı dağlarında ıssız bir savaş biriminde üçünçü adam olarak görev alacaktır. Bu görevde kumandan Hart, inançlı Toffler ve Cleaves ile tanışacaktır. Boyd bu gruba katıldıktan sonra, donmaktan ve açlıktan ölmekten son anda kurtulan bir yabancı olan Colqhoun de gruba dahil olur. Colqhoun'un anlatıklarına göre şefleri Ives, karlar altında bir mağarada kalınca, bölüğündeki bazı insanları yiyerek hayatta kalmıştır. Bundan sonra Boyd ve diğerleri bu olayın geçtiği mağarada başka sağ insan olup olmadığını bulmak için yola çıkarlar. Ravenous - Yırtıcı 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Genius 2016 full hd izle 720p izle

Fırtınalı Hayatlar - Genius (2016)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 44 dakika


  


Yönetmen: Michael Grandage
Ülke: İngiltere, ABD
Tür: Biyografi, Dram
Vizyon: 10 Haziran 2016
Oyuncular: Colin Firth, Laura Linney, Nicole Kidman, Jude Law, Guy Pearce, Dominic West, Vanessa Kirby

Genç yaşında başarı ve şöhrete ulaşan Wolfe, çarpıcı yeteneğiyle örtüşen etkileyici de bir karaktere sahiptir. Perkins, bütün zamanların en saygıdeğer ve tanınan edebiyat editörlerindendir ve F. Scott Fitzgerald ve Ernest Hemingway gibi sembolleşmiş roman yazarlarını keşfetmiştir. Wolfe ve Perkins arasında şefkatli ve karmaşık bir dostluk gelişir. Eğitici ve önlenemez dostlukları, bu parlak fakat birbirinden çok farklı 2 adamın hayatını sonsuza dek değiştirecektir.
The Rover 2014 full hd izle 720p izle

Takip - The Rover (2014)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 1 saat 43 dakika


  Yönetmen: David Michôd
Ülke: Avustralya, ABD
Tür: Suç, Dram
Vizyon: 4 Temmuz 2014
Oyuncular: Guy Pearce, Robert Pattinson, Scoot McNairy

Batı ekonomisinin çöküş yaşamasının 10 sene ardından, Avustralya madenleri halen daha aktiftir; diri kalmayı başaran sanayi, umutsuz ve tehlikeli adamların hedefi olmuştur. Eric, böyle bir suç örgütü tarafından soyulur ve böylesine zor bir sürede bütün varlığı olan arabasını kaybeder. Yasa ya da kanunun kalmadığı bu yerde bundan böyle aklındaki tek fikir intikamdır. Çeteyi bulmak üzere yola çıkar, fakat bulabildiği tek şahıs yaralanınca yarı yolda bırakılan, yarım akıllı Rey olur. İki adam bir araya gelir ve sonuçlarını kendilerinin bile hayal edemeyeceği bir yolculuğa çıkarlar.
Breathe In 2013 full hd izle 720p izle

Breathe In (2013)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 1 saat 38 dakika


  Yönetmen: Drake Doremus
Ülke: ABD
Tür: Dram, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Guy Pearce, Amy Ryan, Felicity Jones, Mackenzie Davis, Matthew Daddario, Ben Shenkman, Alexandra Wentworth

Andin Drake Doremus’un filminde Felicity Jones, evinde yaşadığı ailenin babasıyla (Guy Pearce) ilişkisi olan bir öğrenciyi canlandırıyor.
Seeking Justice 2011 full hd izle 720p izle

İntikamın Bedeli - Seeking Justice (2011)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 45 dakika


  Yönetmen: Roger Donaldson
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Dram, Gerilim
Vizyon: 2 Aralık 2011
Oyuncular: Nicolas Cage, Jennifer Carpenter, January Jones, Guy Pearce, IronE Singleton

Will Gerard (Nicolas Cage) kendini mesleğine adamış bir İngilizce öğretmenidir. Başarılı bir müzisyen olan karısı Laura (January Jones) ile mutlu bir evliliği vardır. Orkestra konserleri, arka bahçede verilen mangal partileri ve Will’in en sevdiği hobisi olarak, çalıştığı okulun müdürü (Harold Perrineau) ile yaptığı satranç maçlarıyla geçirdikleri rahat bir ev hayatları vardır.

Bir gece yaşamları korkunç bir olayla altüst olur. Provadan çıkan Laura ağır bir cinsel saldırının kurbanı olur. Karısının durumunu öğrenmek için telaş içinde hastanede bekleyen Will’in yanına iyi giyimli bir adam (Guy Pearce) gelir ve ona sessizce, bu olaydan sonra, çifti duygusal olarak çok yıpratacak olan adli süreci yaşamak yerine, adaleti derhal yerine getirmeyi teklif eder. Bir çılgınlık anında çabuk karar vermesi gereken Will bu teklifi kabul eder ve yasal olmayan yollardan düzen sağlamaya çalışan bir yeraltı örgütünün içine düşüverir. Olaylar gitgide daha korkutucu ve tehlikeli bir hal almaya başlar.
Bedtime Stories 2008 full hd izle 720p izle

Gerçek Masallar - Bedtime Stories (2008)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 1 saat 39 dakika


  Yönetmen: Adam Shankman
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Aile, Fantastik
Vizyon: 6 Şubat 2009
Oyuncular: Adam Sandler, Keri Russell, Guy Pearce, Russell Brand, Richard Griffiths, Teresa Palmer, Lucy Lawless

Skeeter Bronson (Adam Sandler), eskiden babasına ait olan otelde çalışmakta ve otelin her işine koşturmaktadır. Genç adam akşamları ise iki küçük yeğenine her gece uyumadan önce çeşitli hikayeler anlatmaktadır. Bunlar kendi uydurduğu, hayal ürünü hikayelerdir. Çocukların bu çılgın masallara katkıda bulunmasına da izin verir. Ancak bir sabah gerçek yaşamla masallar birbirine karışır. Skeeter'in anlattığı masallar gerçeğe dönüşmektedir.
Lockout 2012 full hd izle 720p izle

İsyan - Lockout (2012)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 1 saat 35 dakika


  Yönetmen: James Mather
Ülke: Fransa
Tür: Gerilim, Aksiyon, Bilim Kurgu
Vizyon: 20 Temmuz 2012
Oyuncular: Guy Pearce, Maggie Grace, Vincent Regan, Joseph Gilgun, Lennie James

Bir komplo oyununa alet olduktan sonra casuslukla suçlanan eski ajan Snow’a özgürlüğünü yeniden kazanma fırsatı sunulur. Fakat karşılığında üstlenmesi gereken görev oldukça zorludur. Zira Amerikan başkanının kızı Emily kaçırılmış ve yüksek güvenlikli bir uzay üssüne hapsedilmiştir. Snow en sıradışı yöntemlerle Emily’yi kurtarmaya çalışacaktır
The Time Machine 2002 full hd izle 720p izle

Zaman Makinası - The Time Machine (2002)

5.9 IMDB Puanı 5.9
    
 1 saat 36 dakika


  Yönetmen: Simon Wells
Ülke: ABD
Tür: Bilim Kurgu, Macera, Aksiyon
Vizyon: 22 Ağustos 2002
Oyuncular: Guy Pearce, Mark Addy, Phyllida Law, Sienna Guillory, Laura Kirk, Josh Stamberg, John W. Momrow

Buluştukları bir akşam başarılı bir bilimadamı ve matematikçi olan Alexander (Guy Pearce)' ın bir hırsız tarafından yanlışlıkla sevgilisi öldürülür ve bütün hayatı değişir. Bir zaman makinası yapmak ve sevgilisi ile buluşma anına geri dönerek zamanın akışını değiştirmek ister, fakat işler planladığı gibi gitmez.
Death Defying Acts 2007 full hd izle 720p izle

Öldüren Cazibe - Death Defying Acts (2007)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 1 saat 37 dakika


  Yönetmen: Gillian Armstrong
Ülke: İngiltere, Avustralya
Tür: Dram, Romantik, Gerilim
Vizyon: 6 Haziran 2008
Oyuncular: Guy Pearce, Catherine Zeta-Jones, Timothy Spall, Saoirse Ronan, Malcolm Shields

1926 yılında Britanya'da geçen filmde dünyaca ünlü illüzyonist Harry Houdini ölüme meydan okuyan şaşaalı gösteriler yapmaktadır. Tüm bu gösterişli hayatın ardında Houdini hayatını derinden etkileyen bir pişmanlıkla yaşamaktadır. Yıllar önce annesini kaybeden sanatçı, son zamanlarında annesinin yanında bulunamamış ve son sözlerini duyamamıştır.

Britanya turnesi esnasında Edinburgh'a geçen Houdini annesinin ruhuyla iletişim kurabilen kişiye 10.000 $ vermeyi vaat eder. Mary McGregor kızı Benji'yle Edinburgh'da yaşayan fakir ve eğitimsiz bir kadındır. Benji insanlar hakkında gizli bilgiler toplarken Mary bu bilgileri insanları pisişik güçleri olduğuna inandırmak için kullanır. Sıra dünyaca ünlü Houdini'yi ikna etmeye gelmiştir. Houdini Mary'yle vakit geçirdikçe bu güzel kadının gizemi onu cezbetmeye başlar. Aldatma amacıyla başlayan olay çok daha karışık ve tehlikeli bir hal alacaktır.
Winged Creatures 2008 full hd izle 720p izle

Kayıp Yol - Winged Creatures (2008)

5.7 IMDB Puanı 5.7
    
 1 saat 40 dakika

Yönetmen: Rowan Woods
Ülke: ABD
Tür: Suç, Dram
Vizyon: 24 Haziran 2008
Oyuncular: Kate Beckinsale, Forest Whitaker, Guy Pearce, Dakota Fanning, Jeanne Tripplehorn

Yabancılardan oluşan bir grup, her bir Los Angeles restorana rasgele ateşler edilmesi ve gelişen olaylar zinciri özellikle Forest Whitaker ve Kate Beckinsale gibi oskarlı oyuncuları bulunduran film bu isimlerle göze çarpmaktadır...
Results 2015 full hd izle 720p izle

Results (2015)

5.4 IMDB Puanı 5.4
    
 1 saat 45 dakika


  Yönetmen: Andrew Bujalski
Ülke: ABD
Tür: Komedi
Vizyon:
Oyuncular: Guy Pearce, Cobie Smulders, Kevin Corrigan, Giovanni Ribisi, Elizabeth Berridge, Brooklyn Decker, Tishuan Scott

İki geçimsiz spor antrenörünün yaşamları, hayatlarına dahil olan zengin bir müşterinin vurdumduymaz hayat anlayışı sayesinde beklenmedik değişikliklere uğrar.

Filmin başrolleri Avengers ve How I Met Your Mother'dan tanıdığımız Cobie Smulders ve Memento ile Prometheus gibi yapımlarda rol alan Guy Pearce tarafından paylaşılıyor. | Gönderen: McFly