Harrison Ford Filmleri (29 sonuç)

Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back 1980 full hd izle 720p izle

Yıldız Savaşları Bölüm 5: İmparatorun Dönüşü - Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back (1980)

8.8 IMDB Puanı 8.8
    
 2 saat 4 dakika


  Yönetmen: Irvin Kershner
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu, Fantastik
Vizyon: 11 Nisan 1997
Oyuncular: Mark Hamill, Harrison Ford, Carrie Fisher, Billy Dee Williams, Anthony Daniels

Yeni Bir Umut'un sonundaki Yavin Savaşı'ndan 3 yıl sonra, İsyan Güçleri'nin üç kahramanı Luke Skywalker, Han Solo ve Prenses Leia Organa Darth Vader ve İmparatorluk güçleri tarafından aranmaktadır. Sonunda İmparatorluk Donanması Galaksinin bir ucundaki Hoth buzul gezegeninde üst kuran asi ittifakının yerini tespit eder. Darth Vader komutasındaki İmparatorluk ordusu asileri ablukaya alır. Asiler ciddi kayıplarla Buzul gezegeninden kaçmayı başarırlar fakat Millenium Falcon gemisindeki Han ve Leia İmparatorluk tarafından galaksi boyunca takip edilir. Bu arada Luke, Vader ve İmparatorun Klon ordusunu da kullanarak başlattığı meşhur Jedi katliamından kurtulan ve esrarengiz Dagobah gezegeninde yaşayan en bilge Jedi ustası Yoda'dan Güç hakkında çok şey öğrenir. Bu öğrendikleri Luke'un kaderi ile olan yüzleşmesinde ve Darth Vader ile karşılaşmasında ona kılavuzluk edecektir.Fakat Luke eğitimini yarıda keser çünkü Leia ile Han'ın tehlikede olduğunu hissetmiştir.Güç ile bütünleşmiş Obi-wan ve Yoda'nın ısrarlarına rağmen Luke, Han ve Leia'nın Vader tarafından kıstırıldığı, Han'ın eski arkadaşı Lando'nun yönetimi altındaki 'bulut şehri'ne gider. Fakat Vader Luke'u beklemektedir. Düello yaparlar.Luke,aslında güçlü olmasına rağmen eğitimi tam olmadığı için yenilgiyi tadacaktır.
Star Wars 1977 full hd izle 720p izle

Yıldız Savaşları Bölüm 4: Yeni Bir Umut - Star Wars (1977)

8.7 IMDB Puanı 8.7
    
 2 saat 1 dakika


  Yönetmen: George Lucas
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik, Bilim Kurgu
Vizyon: 28 Mart 1997
Oyuncular: Mark Hamill, Harrison Ford, Carrie Fisher, Peter Cushing, Alec Guinness

Luke Skywalker (Mark Hammil) amcası ve teyzesiyle tarım işinde uğraşmaktadır. Ne kadar Akademi'ye katılıp "jedi" olmak istese de amcası buna karşı çıkmaktadır. Bu arada şeytani bir imparator galaksiyi ele geçiriyor ve "Ölüm Yıldızı" denilen, gezegenleri yok edebilecek güce sahip olan bir gemi yapıyor. Direnişçilerin başı olan Prenses Leia (Carrie Fisher) bu geminin planlarını ele geçiriyor ve R2-D2 (Kenny Baker)'nun içine koyuyor. Bu planların Obi-Wan Kenobi (Alec Guinness)'ye ulaşması gerekiyor. R2-D2 önce Luke Skywalker'la karşılaşıyor ve birlikte Obi-Wan Kenobi'yi buluyorlar. "Ölüm Yıldızı"nı yok etmek için Han Solo (Harrison Ford) ve Prenses Leia'yla birlikte imparatora savaş açıyorlar.
Indiana Jones and the Raiders of The Lost Ark 1981 full hd izle 720p izle

Kutsal Hazine Avcıları - Indiana Jones and the Raiders of The Lost Ark (1981)

8.7 IMDB Puanı 8.7
    

  


Yönetmen: Steven Spielberg
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera
Vizyon:
Oyuncular: Harrison Ford, Karen Allen, Paul Freeman

Amerikan Hükümeti Ark of the Conenant’ı bulması için Arkeolog Dr. Indiana Jones'u görevlendirir. Ark’ta ünlü 10 Emir’in varolduğuna ve kutsal güçler olduğuna inanılmaktadır. Üstelik Hitler’in ajanları da Ark’ın peşindedirler. Jones, eski aşkı Marion’la birlikte Nepal’den Kahire’ye kadar tuzak ve tehlikeyle dolu bir maceraya atılır. George Lucas'ın 1930'lu yılların maceraperest aksiyon kahramanlarından ilham alarak yarattığı Indiana Jones karakterinin ilk filmi olan Kutsal Hazine Avcıları'ndan sonra, 1984'te Kamçılı Adam, 1989'da Son Macera, 1992 ve 1996 yıllarında Genç Indiana Jones Günlükleri ve 2008 yılında Kristal Kafatası Krallığı çekildi.
Raiders of the Lost Ark 1981 full hd izle 720p izle

Indiana Jones Kutsal Hazine Avcıları - Raiders of the Lost Ark (1981)

8.5 IMDB Puanı 8.5
    
 1 saat 55 dakika


  Yönetmen: Steven Spielberg
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera
Vizyon: 1 Şubat 1983
Oyuncular: Harrison Ford, Karen Allen, Paul Freeman, Ronald Lacey, John Rhys-Davies

Klasikleşmiş macera / komedi Indiana Jones serisinin 1981 yılında çekilmiş ilk filminde Arkeolog DR. Indiana Jones, 10 Emirin sırrını çözecek olan "Ark of The Conenant"'ı bulmak için yola çıkar. Nazi Almanyasını yöneten Hitlerde bu Ark'ın peşindedir. Indiana ile Alman Ajanlarının karşılaşacağı bu macera Nepal den Kahireye kadar uzanacaktır.
Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi 1983 full hd izle 720p izle

Yıldız Savaşları Bölüm 6: Jedi'ın Dönüşü - Star Wars: Episode VI - Return of the Jedi (1983)

8.4 IMDB Puanı 8.4
    
 2 saat 14 dakika


  Yönetmen: Richard Marquand
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik, Bilim Kurgu
Vizyon: 25 Nisan 1997
Oyuncular: Mark Hamill, Harrison Ford, Carrie Fisher, Billy Dee Williams, Anthony Daniels

Darth Vader ve İmparatorluk, yepyeni ve durdurulamaz bir Ölüm Yıldızı yapmaktadır. Bu arada Han Solo, ödül avcısı Bobba Fett tarafından yakalanmış ve Jabba The Hutt'a teslim edilmiştir. Luke, R2-D2 ve C3-PO'yu onu kurtarmaları için gönderir. Bu arada ödül avcısı kılığına giren Prenses Lea ve Chewbacca da Han Solo'yu kurtarmayı denerler.
 Son savaş, Endor gezegeninin ayında gerçekleşecektir. İmparatorluğun karanlık güçlerine karşı isyancıların yanında bu kez gezegenin sahipleri Ewoklar da taraf olacaktır.
Indiana Jones and the Last Crusade 1989 full hd izle 720p izle

Indiana Jones: Son Macera - Indiana Jones and the Last Crusade (1989)

8.3 IMDB Puanı 8.3
    
 2 saat 7 dakika


  Yönetmen: Steven Spielberg
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera
Vizyon: 1 Ekim 1989
Oyuncular: Harrison Ford, Sean Connery, Denholm Elliott, Alison Doody, John Rhys-Davies

Indiana Jones (Harrison Ford) bu sefer Hz. İsa'nın kutsal çanağını araştırırken kaybolan babası Henry Jones'u (Sean Connery) arıyor. Aynı çanağın peşine Naziler de düştüğünden Indiana Jones bir süre sonra babasının Naziler tarafından kaçırıldığını anlıyor. Böylece izleri ve ipuçlarını takip eden Indiana, babasının yerini buluyor ama kendisi de yakalanınca Naziler hesabına kutsal çanağı baba oğul aramaya başlıyorlar. Ancak bulunan kutsal çanak kimseye de pek hayırlı gelmeyecektir...
Star Wars: Episode VII - The Force Awakens 2015 full hd izle 720p izle

Yıldız Savaşları: Bölüm 7 - Güç Uyanıyor - Star Wars: Episode VII - The Force Awakens (2015)

8.2 IMDB Puanı 8.2
    
 2 saat 15 dakika


  Yönetmen: J.J. Abrams
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik, Bilim-Kurgu
Vizyon: 17 Aralık 2015
Oyuncular: Harrison Ford, Mark Hamill, Carrie Fisher, Adam Driver, Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac

Star Wars: Güç Uyanıyor (Yıldız Savaşları 7) filminde bu seriye yeni dahil olan Rey ve Finn karakterlerinin çevresinde şekillenen, Karanlık Taraf olan İlk Düzen'den (First Order) kaçarak hayatta kalma ve droid BB-8'e verilen gizli görevi yerine getirme öyküsü, Güç'ün yeni sahibine seslenmesiyle de değişik bir boyut kazanıyor. Baş karakter rollerinde oyuncular Daisy Ridley ve John Boyega'yı gördüğümüz filmde serinin fenomen karakterleri de geri dönüyor.

Kadrosunda Ridley ve Boyega'nın yanı sıra bununla beraber Oscar Isaac, Lupita Nyong'o, Gwendoline Christie, Adam Driver'ın da yer aldığı filmin özgün kadrosunda bulunan Harrison Ford, Carrie Fisher, Mark Hamill, Peter Mayhew de bu filmle beraber geri dönüyor. Lucasfilm'in yapımcılığında hayata geçirilen yapımın yönetmen koltuğunda bu sefer J.J. Abrams oturuyor. Senaryo ise Lawrence Kasdan & J.J. Abrams ve Michael Arndt'a ait.
Blade Runner 1982 full hd izle 720p izle

Bıçak Sırtı - Blade Runner (1982)

8.2 IMDB Puanı 8.2
    
 1 saat 57 dakika


  Yönetmen: Ridley Scott
Ülke: ABD, Hong Kong, İngiltere
Tür: Dram, Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon: 1 Haziran 1982
Oyuncular: Harrison Ford, Rutger Hauer, Sean Young, Edward James Olmos, M. Emmet Walsh

Uzaydaki bir madende çalışan androidler, kaçıp dünyada rehine alıyorlar. Rick Deckard (Harrison Ford)'ın işi onları bulup yok etmektir. Kaçanları ararken, anroidlerle insanları biribirinden ayırmak zorundadır. Aramaları sırasında kopya insanları, yani androidleri yapan şirket Tyrell Corporation hakkında gizli bilgiler elde ediyor.

Görsel olarak muhteşem, yoğun aksiyon sahnelerine sahip ve yapımından bu yana güçlü bir etkiye sahip olan Ridley Scott'ın Bladerunner'ı, uzatılmış ve daha önce asla görülmemiş özel efektlere sahip Son Versiyon'u ile karşınızda. 21.Yüzyıl Dedektifi Rick Deckard rolünde Harrison Ford erkeksilik ve incinebilir bir varlıkla bu tarz sahibi kara gerilime imza atıyor. İleri teknoloji bir dünyada şehrin dışında ve sosyal dejenerasyonla dolu bir gelecekte Deckard, kaçak ve katil replikaların peşindedir - ve kısa süre içerisinde ruhunu teslim edeceği esrarengiz bir kadına doğru yol almaya başlamıştır.
The Fugitive 1993 full hd izle 720p izle

Kaçak - The Fugitive (1993)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    

  


Yönetmen: Andrew Davis
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Harrison Ford, Sela Ward, Tommy Lee Jones

Ünlü cerrah Dr. Richard Kimble, haksız yere karısını öldürmekle suçlanarak hapse atılır. Cezaevine nakli sırasında bir mahkumun kaçma girişimi, büyük bir kaza ile sonuçlanır. Bu fırsatı değerlendiren Kimble, karısının gerçek katilini bulmak için kaçar. Peşinde hapishane kaçkınlarını kovalayan Marshal ekibi ve liderleri Sam Gerard (Tommy Lee Jones) ile Kimble, ipuçlarını izleyerek gerçek katili ortaya çıkarmayı dener... The Fugitive - Kaçak 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Indiana Jones and the Temple of Doom 1984 full hd izle 720p izle

Indiana Jones ve Lanetli Tapınak - Indiana Jones and the Temple of Doom (1984)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 1 saat 58 dakika


  Yönetmen: Steven Spielberg
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera
Vizyon: 1 Ocak 1986
Oyuncular: Harrison Ford, Kate Capshaw, Jonathan Ke Quan, Amrish Puri, Roshan Seth

George Lucas ve Steven Spielberg'in çektiği bu Indiana Jones'un ikinci serisinde, Indy (Harrison Ford), küçük yardımcısı Short Round (Jonathan Ke Quan) ve şımarık şarkıcı Willie Scott (Kate Capshaw) ile birlikte Hindistan'a gelirler. Köyün kayıp sihirli mücevherini bulmak için herşeyi riske eden bu üçlü, aynı amaç için orada bulunan şeytani bir tarikatla karşı karşıya kalırlar. Bu soluk kesici macerada, kim canlı kalabilecek?
42 2013 full hd izle 720p izle

42 (2013)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    
 2 saat 8 dakika


  Yönetmen: Brian Helgeland
Ülke: ABD
Tür: Biyografi, Dram, Spor
Vizyon: 12 Ekim 2013
Oyuncular: Chadwick Boseman, Harrison Ford, Nicole Beharie, Christopher Meloni, Ryan Merriman

Warner Bros. Pictures ve Legendary Pictures yönetmen Brian Helgeland ile efsanevi beyzbol oyuncusu Jackie Robinson’un etkileyici hikayesini anlatan 42 için bir araya geliyor.

Robinson Brooklyn Dodgers’a katıldıktan sonra Amerikan Beyzbol Ligi’nin renk engelini aşmıştır. 42 isimli bu filmde Harrison Ford Dodger’ın yenilikçi genel müdürü olan ve Robinson’u ilk defa ligle tanıştıran ve yükselmesine yardımcı olan Branch Rickey’I, Chadwick Boseman ise büyük liglerdeki renk engelini aşan ilk siyahi adamı yani Robinson’u canlandırıyor.
Witness 1985 full hd izle 720p izle

Tanık - Witness (1985)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    
 1 saat 52 dakika


  Yönetmen: Peter Weir
Ülke: ABD
Tür: Dram, Romantik, Gerilim, Suç
Vizyon: 8 Şubat 1985
Oyuncular: Harrison Ford, Kelly McGillis, Josef Sommer, Lukas Haas, Jan Rubes, Alexander Godunov, Danny Glover

Pennsylvania'da azınlık bir grup olan Amish'lerden olan bir kadın ve oğlu, kimliği gizli bir narkotik polisinin ölümü olayına karışırlar. Onları koruma görevi ise Philedelphia'lı dedektif John Book'a düşer. Harrison Ford (Book) kendini bir anda şiddetten uzak Pennsylvania'da tutucu ortadoks topluluğunun içinde bulur. Aksiyon dolu bir ölüm kalım savaşının gölgesinde yaşanan bir yasak aşkla olaylar sona doğru sürüklenir.
The Age of Adaline 2015 full hd izle 720p izle

Ölümsüz Aşk - The Age of Adaline (2015)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 1 saat 50 dakika


  Yönetmen: Lee Toland Krieger
Ülke: ABD
Tür: Dram, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Blake Lively, Michiel Huisman, Harrison Ford, Ellen Burstyn, Kathy Baker, Amanda Crew, Lynda Boyd

Bir devir değişirken doğmuş olan bir kız, geçirdiği bir kaza sonucu hiç yaşlanmamakla 'ödüllendirilir'. Yıllar boyunca insanlardan uzak, izole bir hayat süren kadın sonunda ölümsüzlüğünü kaybetmeye değecek bir adamla tanışır...

Yönetmenliğini Lee Toland Krieger'in üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Blake Lively, Ellen Burstyn ve Harrison Ford yer alıyor.
Patriot Games 1992 full hd izle 720p izle

Tehlikeli Oyunlar - Patriot Games (1992)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 1 saat 57 dakika


  Yönetmen: Phillip Noyce
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Dram
Vizyon: 5 Haziran 1992
Oyuncular: Harrison Ford, Anne Archer, Patrick Bergin, Sean Bean, Thora Birch, James Fox, Samuel L Jackson

Eski CIA ajanı Jack Ryan (Harrison Ford), bir İngiliz bakanının ve ailesinin hayatını kurtarınca yeniden göreve çağırılır. Ryan, suikast girişimi sırasında tetikçilerden birini öldürünce, katilin IRA militanı olan kardeşi, Ryan'dan ve ailesinden intikam almaya karar vererek Amerika'ya gelir.

Tom Clancy'nin çok satan romanlarından biri olan Patriot Games, Harrison Ford'un da Clancy'nin sevilen karakteri Jack Ryan rolüyle karşımıza çıktığı ilk filmdir. Ford, daha sonra bu karakteri bir kez daha, Açık Tehlike'de canlandırmıştır.
Clear and Present Danger 1994 full hd izle 720p izle

Açık Tehlike - Clear and Present Danger (1994)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 2 saat 21 dakika


  Yönetmen: Phillip Noyce
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Dram, Gerilim
Vizyon: 3 Ağustos 1994
Oyuncular: Harrison Ford, Willem Dafoe, Anne Archer, Joaquim de Almeida, Henry Czerny, Harris Yulin, Donald Moffat

CIA ajanı Jack Ryan, Başkan'ın eski dostlarından birinin öldürülmesiyle, uyuşturucu kartelinde yaşanan bir iktidar mücadelesinin ortasında kalır. Başkanı Amiral James Greer''in aniden ortaya çıkan rahatsızlığı dolayısıyla da Jack, CIA de vekaleten başkanlık görevine getirilir. Başkanın adamları Kongre'yi hiçe sayarak uyuşturucu karteline karşı harekete geçmek konusunda onu ikna ederler ancak işler karışır ve Jack birkaç kere ölümden döner ve birçok arkadaşı da öldürülür. Her ne pahasına olursa olsun bu işin sonunu getirmeye kararlı olan Jack işin başındaki kişiyi adalete teslim etmeye yeminlidir.
Frantic 1988 full hd izle 720p izle

Çılgın - Frantic (1988)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    

  Yönetmen: Roman Polanski
Ülke: ABD, Fransa
Tür: Dram, Gerilim, Gizem, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Betty Buckley, Emmanuelle Seigner, Harrison Ford, Djiby Soumare, Dominique Virton, Gérard Klein, Stéphane D'Audeville

Dr. Richard Walker Parise yeni gelmiş Amerikalı bir kardiyoloji uzmanıdır. Dr. Richard Walker, Işıklar Şehrini çok sevdiğinden herkese bahsederken, eşi Sondra'nın ortadan yok olmasıyla, bütün düşünceleri değişir. Şehirdeki yabancı dilde konuşan insanlar, Fransız polisler, bürokratlar ve bilmediği düşmanlarına karşı tek dostu ise, yeni tanıştığı, şık ve becerikli güzel kadındır. Frantic - Çılgın 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Working Girl 1988 full hd izle 720p izle

Çalışan Kız - Working Girl (1988)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 53 dakika


  Yönetmen: Mike Nichols
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram, Romantik
Vizyon: 1 Ekim 1989
Oyuncular: Harrison Ford, Sigourney Weaver, Melanie Griffith, Alec Baldwin, Joan Cusack, Philip Bosco, Nora Dunn

Büyük hedefleri olan ve fevkalade sıkı çalışan Tess bir gün bir bakar ki otuzuna merdiven dayamış olmasına karşın hala sekreterlik yapmakta. Katherine Parker için çalışırken nefis ve büyük bir proje ile çıkagelir. Lakin patronu bu fikri kendine mal edip Tess'i bertaraf eder.Allah'ın çomağı yok tabii; Patron bacağını kırıp işten uzaklaşmak zorunda kalınca yerini doldurmak üzere Tess hemen teşebbüslere başlar.
Ender's Game 2013 full hd izle 720p izle

Uzay Oyunları - Ender's Game (2013)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 54 dakika


  Yönetmen: Gavin Hood
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu
Vizyon: 8 Kasım 2013
Oyuncular: Hailee Steinfeld, Abigail Breslin, Harrison Ford, Asa Butterfield, Moises Arias

'Ender's Game', 2070 yılında geçen, fütüristik bir film. Dünyaya yapılan bir 'uzaylı' saldırısı sonrasında hayatta kalmak için savaşmaya başlayan insanlık, gezegenlerini ele geçirmeye çalışan 'Buggers' isimli yaratıklara karşı büyük bir mücadeleye girişirler. Görevinde başarılı olmaya çalışan insanoğlu, bu dünyadışı yaratıkları yok etmek için özel olarak çalışacak olan IF isimli seçkin bir ordu kurar. Hikayemizin başkarakteri Andrew Ender Wiggin ise özel yeteneklere sahip bir çocuktur ve bazı çocuklar gibi o da gelecekte bugger'lara karşı savaşması için özel olarak eğitilir.

Orson Scott Card'ın romanından beyaz perdeye uyarlanan filmin senaryo ve yönetmen koltuğunda 2005 yılında çektiği 'Tsotsi' filmiyle 'Yabancı Dilde En İyi Film' Oscar'ını kazanan Gavin Hood bulunuyor.
What Lies Beneath 2000 full hd izle 720p izle

Gizli Gerçek - What Lies Beneath (2000)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 2 saat 10 dakika


  Yönetmen: Robert Zemeckis
Ülke: ABD
Tür: Dram, Korku, Gizem, Gerilim
Vizyon: 24 Kasım 2000
Oyuncular: Michelle Pfeiffer, Katharine Towne, Miranda Otto, James Remar, Harrison Ford, Victoria Bidewell, Diana Scarwid

Dr. Norman Spencer ve karısı Claire yeni taşındıkları evlerinde mutlu bir hayat sürmektedirler. Genetik uzmanı olan Norman, yeni bir araştırma nedeniyle çok yoğun bir şekilde çalışmaktadır. Kızları da üniversite için evden ayrıldığı için çok sıkılan Claire, tüm zamanını bahçe ile uğraşarak ve bilgisayar başında geçirmeye başlar. Mutlu bir şekilde yaşamlarını sürdürdükleri evlerinde açıklanması zor olan olaylar meydana gelmeye başlar. Kapılar kendiliğinden açılmaya başlar ve yeni komşuları ortadan kaybolur. Claire banyoda bazı hayaller görmekte ve bunların gerçek olduğuna inanmaktadır. Norman ise bunların hepsinin sadece sinirsel bir çöküntüden ibaret olduğunu düşünmektedir. Ve Claire kendini bilinmeyen bir varlıkla savaş halinde bulur. Olayın sonucunda kendini büyük bir tehlike beklemektedir.
Extraordinary Measures 2010 full hd izle 720p izle

Sınırda Yaşayanlar - Extraordinary Measures (2010)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 46 dakika


  Yönetmen: Tom Vaughan
Ülke: ABD
Tür: Dram
Vizyon: 19 Mart 2010
Oyuncular: Brendan Fraser, Harrison Ford, Keri Russell, Meredith Droeger, Diego Velazquez

John ve Aileen Crowley çiftinin iki çocuğu da az rastlanır bir genetik bozukluğa sahiptir. Crowley çifti çocuklarının hayatını kurtarmak için öncelikle kendilerine yardım edecek bir doktor bulmak zorundadır.
Morning Glory 2010 full hd izle 720p izle

Sabah Neşesi - Morning Glory (2010)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 47 dakika


  Yönetmen: Roger Michell
Ülke: ABD
Tür: Komedi
Vizyon: 1 Ocak 2011
Oyuncular: Rachel McAdams, Noah Bean, Harrison Ford, Jack Davidson, Diane Keaton

Çalışkan televizyon yapımcısı Becky Fuller (McAdams) yerel haber programından kovulunca, kariyeri de aşk hayatı gibi talihsiz bir yola girer. “Daybreak” programında (ulusal sabah haberleri program) işe giren Becky, efsanevi televizyon sunucusu Mike Pomeroy’u (Ford) dâhil ederek program canlandırmaya çalışır.

Ne yazık ki Pomeroy ünlülerin dedikodu haberlerini, hava durumu ve moda gelişmeleri gibi sabah haberlerini sunmayı reddetmek şöyle dursun, program eski güzellik kraliçesi ve uzun süredir sabah haberlerinin yüzü olan Colleen Peck ile (Keaton) çalışmayı bile istemez. Mike ve Colleen, önce kamera arkasında sonra da canlı yayında çatışınca, Becky’nin yapımcı Adam Bennett ile (Wilson) yeni yeşermekte olan aşkı dağılmaya başlar. Kısa süre içerisinde Becky ilişkisini, şöhretini, işini ve en önemlisi programın kendisini kurtarmak için mücadele etmeye başlar.
Air Force One 1997 full hd izle 720p izle

Hava Kuvvetleri Bir - Air Force One (1997)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 2 saat 4 dakika


  Yönetmen: Wolfgang Petersen
Ülke: ABD, Almanya
Tür: Aksiyon, Macera, Dram
Vizyon: 12 Aralık 1997
Oyuncular: Harrison Ford, Gary Oldman, Glenn Close, Wendy Crewson, Liesel Matthews

Başkan Marshall, karısı, kızı ve üst düzey hükümet görevlileriyle birlikte, dünyanın en güvenli ve korumalı başkanlık uçağıyla evlerine dönmektedirler. Uçak, kalkar kalkmaz amansız terörist Korshunov'un liderliğini yaptığı radikal komünistler tarafından kaçırılır.
Anchorman 2: The Legend Continues 2013 full hd izle 720p izle

Çılgın Haber Ekibi - Anchorman 2: The Legend Continues (2013)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 59 dakika


  Yönetmen: Adam McKay
Ülke: ABD
Tür: Komedi
Vizyon: 18 Nisan 2014
Oyuncular: Jim Carrey, Harrison Ford, Sacha Baron Cohen, Kristen Wiig, Liam Neeson, Paul Rudd, Will Ferrell, Christina Applegate

Ron Burgundy, 70′lerin San Diego’sunda popüler bir televizyon spikeridir. Tüm ülkeyi etkisi altına alan feminizm dalgası çalıştığı kanalı da etkisi altına alınca, yanına bir de hırslı ve güzel kadın spiker Veronica Corningstone getirilir. Yalnız çalışmayı ve önde olmayı seven Ron, Veronica’nın hayvanlar, yemek pişirme gibi konulardaki magazin haberlerini yapmasını ve esas işi kendisine bırakmasını tercih etmektedir. Fakat Veronica’nın azimli bir şekilde haber spikeri olmak istemesi, ikili arasında ciddi bir mücadeleye yolaçacaktır.
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull 2008 full hd izle 720p izle

Indiana Jones ve Kristal Kafatası Krallığı - Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull (2008)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 2 saat 2 dakika


  Yönetmen: Steven Spielberg
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera
Vizyon: 23 Mayıs 2008
Oyuncular: Harrison Ford, Cate Blanchett, Karen Allen, Shia LaBeouf, Ray Winstone

Dış İlişkiler Konseyi kutsal hazine için ilk maceranın başladığı topraklara yeniden geri döner. Ancak 'Herşeyi Gören 12 değerli taş' içinde hipnotik bir güce sahip olan 'Ephod' taşına ihtiyaçları vardır. Konseydekilerin bu fikrini öğrenen Indiana Jones onları takip eder. Çünkü eğer biri Ephod'u ele geçirirse, onun gücüne dayanamayacak ve kişilik değiştirerek dünyayı yönetme gücüne sahip olacaktır. Ephod Armageddon Savaşı'nı yeniden başlatacak güce sahiptir.
The Expendables 3 2014 full hd izle 720p izle

Cehennem Melekleri 3 - The Expendables 3 (2014)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 2 saat 6 dakika


  Yönetmen: Patrick Hughes
Ülke: ABD, Fransa
Tür: Aksiyon, Macera, Gerilim
Vizyon: 15 Ağustos 2014
Oyuncular: Sylvester Stallone, Jason Statham, Harrison Ford, Arnold Schwarzenegger, Mel Gibson, Wesley Snipes, Dolph Lundgren

Barney Ross, Lee Christmas ve ekibi hayatlarının en zorlu mücadelesiyle karşı karşıyalar! Bir zamanlar Barney ile beraber ekibin kurulmasında rol alan Conrad Stonebanks, bu günlerde silah satıcısı olarak çalışmaktadır ve bu hal ekibin geri kalanını rahatsız eder. Bu nedenle Stonebanks ekibi dağıtmayı kafasına koymuştur. Barney ise karşı bir hamle olarak, yeni ve genç üyelerin de eklendiği ekibini tekrar toplar. Artık ekipmanları ve teknikleri de daha güçlü ve moderndir. Fakat karşılarına çıkacak her türlü kötülüğe tam olarak hazırlıklı mıdırlar?

Aksiyon hayranlarının favori serilerinden olan Cehennem Melekleri'nin son filmi, Sylvester Stallone, Jason Statham, Arnold Schwarzenegger, Antonio Banderas, Jet Li, Bruce Willis ve Harrison Ford gibi isimlerden oluşan yine efsanevi bir kadroyu bir araya getiriyor. Bu film, bir zamanların Blade'i olarak tanıdığımız Wesley Snipes'ın hapishane günlerinden sonra kamera önüne geçtiği ilk film olarak da ayrıca önemli. Filmin yönetmenliği ise Patrick Hughes'a ait.
Cowboys & Aliens 2011 full hd izle 720p izle

Kovboylar ve Uzaylılar - Cowboys & Aliens (2011)

6.0 IMDB Puanı 6.0
    
 1 saat 59 dakika


  Yönetmen: Jon Favreau
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Bilim Kurgu, Gerilim, Western
Vizyon: 16 Eylül 2011
Oyuncular: Daniel Craig, Harrison Ford, Abigail Spencer, Buck Taylor, Olivia Wilde

Yıllardan 1873, yer Arizona. Geçmişini hiç hatırlamayan bir yabancı (Craig) kendisini Absolution isimli çöl kasabasında bulur. Geçmişine dair tek ipucu, bileğindeki gizemli bir kelepçedir. Kısa süre içerisinde kasabalıların yabancıları hoş karşılamadığını ve kasaba sokaklarında, demir yumruklu Albay Dolarhyde'ın (Ford) emri olmadan kimsenin hareket etmediğini keşfeder.

Fakat ıssız Absolution, gökyüzünden gelen istilacılar tarafından saldırıya uğradığında daha önce hiç bilmediği bir korkuyu yaşayacaktır. Nefes kesen bir hızla gökyüzünden gürültü ve kör edici ışıklarla gelen bu canavarlar, kasabayı allak bulak ederler. Absolution halkının reddettikleri yabancı, artık kurtuluşları için tek umutlarıdır...
Firewall 2006 full hd izle 720p izle

Firewall (2006)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 1 saat 45 dakika


  Yönetmen: Richard Loncraine
Ülke: ABD
Tür: Suç, Gerilim
Vizyon: 9 Haziran 2006
Oyuncular: Harrison Ford, Virginia Madsen, Carly Schroeder, Jimmy Bennett, Gail Ann Lewis, Mary Lynn Rajskub, Matthew Currie Holmes

Bir bankada üst düzey bilgisayar güvenlik uzmanı olarak çalışan Jack Stanfield'in mutlu bir evliliği vardır. Mimar eşi ve iki çocuğuyla iyi bir hayat sürmekte olan Jack'in en büyük zaafı ailesidir. Bunu fark eden Bill Cox isimli teknoloji hastası bir soyguncu Jack'in çalıştığı bankadan büyük bir vurgun yapabilmek için aileyi rehin alır ve Jack'i belirlediği bir hesaba para transferi yapmak zorunda bırakır. Bir yandan ailesini kurtarmak için fon transferleri yapmaya başlayan Jack, diğer taraftan da soyguncu ve ekibini engellemek için akla hayale gelmedik metotlara başvuracaktır ancak karşısındaki sıradan bir soyguncu değildir. Cox; Jack'in her türlü hamlesini hesaplamış, dahilik ile delilik arasında giden bir soyguncudur.
Paranoia 2013 full hd izle 720p izle

Paranoya - Paranoia (2013)

5.7 IMDB Puanı 5.7
    
 1 saat 46 dakika


  Yönetmen: Robert Luketic
Ülke: ABD, Fransa
Tür: Dram, Gerilim
Vizyon: 18 Ekim 2013
Oyuncular: Amber Heard, Harrison Ford, Liam Hemsworth, Gary Oldman, Josh Holloway

Adam Cassidy uzun zamandır bir parçası olduğu Wyatt isimli önemli bir telekomünikasyon şirketinde iyi bir kariyere sahip olmak için var gücüyle ve büyük bir hırsla çalışmaktadır. Ancak anlık bir dikkatsizliğinden kaynaklanan ufacık bir hataya sebep olması şirketin önemli miktarda para kaybetmesine neden olur. Bu nedenle de patronu Nicholas Wyatt'ı bir hayli zor bir durumda bırakır. Bu hatayı telafi etmesi ise ilginç bir görevle mümkün olacaktır. Jack Goddard'ın yönettiği rakip firmaya transfer olup, Wyatt için muhbirlik yapması gerekecektir. Varlıklı bir adam olmanın ve lüks arabalara sahip olmanın hayallerini kuran Adam, acımasız ve iki yüzlü piyasanın maşalarından biridir.

Legally Blonde ve 21 filmlerinin yönetmenliğini yapan Robert Luketic'in imzasını taşıyan filmin başrollerinde usta oyuncular Harrison Ford, Gary Oldman ve genç yıldız Liam Hemsworth bulunuyor.
Hollywood Homicide 2003 full hd izle 720p izle

Hollywood Polisleri - Hollywood Homicide (2003)

5.3 IMDB Puanı 5.3
    
 1 saat 56 dakika


  Yönetmen: Ron Shelton
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Komedi, Suç
Vizyon: 26 Eylül 2003
Oyuncular: Harrison Ford, Josh Hartnett, Lena Olin, Bruce Greenwood, Isaiah Washington, Lolita Davidovich, Keith David

Harrison Ford Hollywood Polisleri'nde bitkin fakat başladığı işin peşini bırakmayan usta dedektif Joe Gavilan karakteriyle bir defa daha hayranlarının karşısında. Mesleki yaşamının zirvesinde olmakla beraber, Gavilan'ın kişisel yaşamı hızla dağılmaktadır. Ortağı K.C. Calden ise (Josh Hartnett) soruşturmasını yürüttükleri mafya usulü büyük cinayetten ziyade ek işleriyle ilgilenmektedir: Yoga hocalığı ve aktörlük.