Hugh Jackman Filmleri (24 sonuç)

Logan 2017 full hd izle 720p izle

Logan (2017)

8.6 IMDB Puanı 8.6
    

  Yönetmen: James Mangold
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Bilim Kurgu, Dram, Bilim-Kurgu
Vizyon:
Oyuncular: Dafne Keen, Hugh Jackman, Patrick Stewart, Boyd Holbrook, Stephen Merchant, Elizabeth Rodriguez, Richard E. Grant

Oldukça yaşlanan Logan (Hugh Jackman) artık yorulmuş emekliye ayrılma vakti gelmiştir. Süper yeteneklerini yavaş yavaş kaybeden Logan’ın daha fazla kaçacak gücü de kalmamıştır.. Bir gün kendisi gibi mutant olan Laura Kinney (Dafne Keen) adlı küçük bir kız kendisini bulduğunda tüm huzuru bozulacaktır. Çünkü 2 bıçaklı kızın eğitime ihtiyacı bulunmaktadır. Onu hem düşmanlarından koruması gerekecek bir taraftan da yeteneklerini keşfetmesini sağlayacaktır. Nitekim kendisi gibi mutant olan kızı, peşindeki karanlık güçlerden koruması gerekecektir. Wolverine serisinin devam filmi olan Logan, baş rolünde son kez Hugh Jackman yer almaktadır..
The Prestige 2006 full hd izle 720p izle

Prestij - The Prestige (2006)

8.5 IMDB Puanı 8.5
    
 2 saat 10 dakika


  Yönetmen: Christopher Nolan
Ülke: ABD, İngiltere
Tür: Dram, Gizem, Gerilim
Vizyon: 22 Aralık 2006
Oyuncular: Hugh Jackman, Christian Bale, Michael Caine, Piper Perabo, Rebecca Hall, Scarlett Johansson

Christopher Nolan'dan illüzyon kumaşından örülmüş bir gerilim...

Bu beklenmedik dönüşlerle dolu gizemli öyküde, Viktorya Devri'nde iki sahne sihirbazı, giderek şiddetlenen bir savaşa ve birbirlerinin mesleki sırlarını ortaya çıkartmak için doymaz bir susuzluğa dönüşen güçlü bir rekabete girişiyorlar. Bu iki görkemli adamın cüreti tutkuya, şovmenliği bilime ve hırsı dostluğa kırdırmalarının sonuçları tehlikeli, ölümcül ve hileli oluyor.

Her şey yüzyılın başında, hızla değişen Londra'da başlıyor. Sihirbazların ünlü ve en üst mertebede idol olarak kabul edildikleri bir zamanda, iki genç sihirbaz şöhrete giden yolu çizmeye başlarlar.
Gösterişli, sofistike Robert Angier (HUGH JACKMAN) tam bir şovmenken;
yontulmamış ve gelenekçi Alfred Borden (CHRISTIAN BALE) sihirli fikirlerini gösterme yeteneğinden yoksun, yaratıcı bir dahidir.
Birbirlerini takdir eden arkadaşlar ve ortaklar olarak yola çıkarlar. Ama en büyük numaraları ters gidince, aralarında ömür boyu sürecek bir düşmanlık başlar; ikisi de bir diğerini geçme ve altüst etme niyetindedir.

Sürdürdükleri aşırı rekabet, her numarayla, her gösteriyle daha da büyür; ta ki sınır tanımayana, hatta elektriğin yeni ve inanılmaz güçlerini ve Nikola Tesla'nın bilimsel dehasını işin içine dahil edene dek...
Prisoners 2013 full hd izle 720p izle

Tutsak - Prisoners (2013)

8.1 IMDB Puanı 8.1
    
 2 saat 33 dakika


  Yönetmen: Denis Villeneuve
Ülke: ABD
Tür: Suç, Dram, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Hugh Jackman, Jake Gyllenhaal, Viola Davis, Maria Bello, Terrence Howard

Çocuğunuzu korumak için neler yaparsınız? Keller Dover (Jackman) her anne babanın en kötü kabusuyla karşı karşıya. Altı yaşındaki kızı Anna arkadaşı Joy ile kaybolmuştur. Dakikalar saatlere döndükçe, panik gittikçe artar. Tek ipucu sokaklarına çok önce park etmiş döküntü bir karavandır. Soruşturmayı yöneten Detektif Loki (Gyllenhaal) arabanın sürücüsü Alex Jones’u (Paul Dano) tutuklar. Ama kanıt yetersizliği nedeniyle şüpheliyi salmak zorunda kalır.

Çocuğunun hayatının tehlikede olduğunu bilen çıldırmış Dover durumu kendi ellerine almaktan başka bir seçeneği olmadığını fark eder. Çaresiz baba kızları bulmak için her şeyi yapacaktır. Ama bunları yaparken kendini kaybedebilir ve şu soruyla boğuşabilir: Adaleti aramakla suçlu olmak arasındaki sınırı ne zaman geçersin?
X-Men: Days of Future Past 2014 full hd izle 720p izle

X-Men: Geçmiş Günler Gelecek - X-Men: Days of Future Past (2014)

8.0 IMDB Puanı 8.0
    
 2 saat 11 dakika


  Yönetmen: Bryan Singer
Ülke: ABD, İngiltere
Tür: Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon: 23 Mayıs 2014
Oyuncular: Hugh Jackman, James McAvoy, Michael Fassbender, Jennifer Lawrence, Halle Berry, Nicholas Hoult, Anna Paquin, Ellen Page, Peter Dinklage, Shawn Ashmore, Omar Sy, Evan Peters, Daniel Cudmore, Bingbing Fan

The Days of Future Past, başını Magneto'nun çektiği Kötü Mutantlar Kardeşliği'nin önemli bir senatörü öldürmesinden sonra Mutantların Sentineller tarafından avlandığı alternatif bir gelecekte geçecek. Yapımcı Singer, projenin önceki X-Men filmlerini de kapsayacağını ve bu evreni genişletmek istediklerini de sözlerine ekledi.
Matthew Vaughn'un yöneteceği X-Men: Days of Future Past'ın kadrosunda James McAvoy, Michael Fassbender, Rose Byrne, January Jones, Jennifer Lawrence alıyor. Filmin 2013 yılında vizyona girmesi planlanıyor.
The Greatest Showman 2017 full hd izle 720p izle

Muhteşem Showman - The Greatest Showman (2017)

7.9 IMDB Puanı 7.9
    
 1 saat 45 dakika


  


Yönetmen:
Ülke: ABD
Tür: Biyografi, Dram, Müzikal
Vizyon: 29 Aralık 2017
Oyuncular: Zendaya, Rebecca Ferguson, Hugh Jackman, Zac Efron, Michelle Williams

12 yaşında askerlere atıştırmalık ve kiraz rumu satarak ticarete atılan doğuştan iş adamı P.T. Barnum, 1841 seneninde dünyanın daha önce duymadığı bir hayalle yola çıkar; dünyanın en muhteşem gösterisini sunmak. Eşinin de desteğiyle tarihin ilk sirkini kurmak için işe başlayan Barnum, dünyanın değişik yerlerinde, anomalileri ile yaşamak zorunda kalan kişileri, genç becerileri ve azimli girişimcileri toplar. Tarihin ilk sirki, İngiliz hükümdarı Kraliçe Victoria'nın dahi izlemeye geldiği bir Avrupa turnesine uzanacak ve dünyanın show dünyası anlayışını kökünden değiştirecektir.
Les Misérables 2012 full hd izle 720p izle

Sefiller - Les Misérables (2012)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 2 saat 38 dakika


  Yönetmen: Tom Hooper
Ülke: ABD, İngiltere
Tür: Dram, Romantik, Müzik
Vizyon: 1 Mart 2013
Oyuncular: Hugh Jackman, Russell Crowe, Anne Hathaway, Amanda Seyfried, Sacha Baron Cohen

Jean Valjean şekilde isimlendirilen 24601 nolu mahkum hapishaneden salınır. Kendisine yeni bir yaşam kurmak ister ama müfettiş Javert`in gölgesi onu herzaman takip etmektedir.
Fransız Devrimi`nin arifesinde geçen hikaye ihtilalin her iki tarafının da yüzünü gözler önüne serer.

meşhur yazar Victor Hugo`nun tıpkı isimli ünlü edebiyat klasiğinden uyarlanan Les Miserables (Sefiller),
Jean Valjean`ın ölümsüz hikayesini beyazperdeye taşıyor.

4 Oscar ödülü ele geçiren The King`s Speech filminin yönetmeni Tom Hooper`ın yönetmenliğinde çekilen filmin oyuncu kadrosu ise Hugh Jackman, Russell Crowe and Anne Hathaway, Helena Bonham Carter ve Amanda Seyfried bunun gibi birbirinden ünlü isimlerden oluşuyor.
X2 2003 full hd izle 720p izle

X-Men 2 - X2 (2003)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    
 2 saat 13 dakika


  Yönetmen: Bryan Singer
Ülke: Kanada, ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon: 2 Mayıs 2003
Oyuncular: Patrick Stewart, Hugh Jackman, Ian McKellen, Halle Berry, Famke Janssen

X-Men 2", mutantları yok etmek için harekete geçen, Mutant Kardeşliği'nin başı Profesör Xavier'in eski dostu William Stryker'ı engellemek için, iki mutant lideri Profesör Xavier ve Magneto'nun işbirliği yapmasını konu alıyor.
Eddie the Eagle 2016 full hd izle 720p izle

Kartal Eddie - Eddie the Eagle (2016)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    

  Yönetmen: Dexter Fletcher
Ülke: İngiltere, ABD, Almanya
Tür: Dram, Spor, Biyografi, Komedi
Vizyon: 1 Nisan 2016
Oyuncular: Jo Hartley, Keith Allen, Dickon Tolson, Taron Egerton, Mark Benton, Tim McInnerny, Edvin Endre, Hugh Jackman, Tom Costello

Gerçek olaylardan esinlenen ve efsanevi bir olimpiyat kayakçısı olan İngiliz sporcu Michael ''Eddie'' Edwards'ın gerçek hayat hikâyesinin anlatıldığı bu filmde Hugh Jackman, Taron Egertun'ın yeni akıl hocası olacak. Edwards, Calgary'de düzenlenen 1988 Kış Olimpiyatları'nda Britanya'yı kayakla atlama kategorisinde temsil eden ilk yarışmacı olarak ulusal bir kahraman hâline gelir. Edwards gerçekte bu başarı hikâyesinin en başında kazanması pek de beklenen bir sporcu deği; fon desteği bulamamıştır ve bu da yetmezmiş gibi gözlerinin hipermetrop olması sebebiyle koruyucu kayak gözlüklerinin altına ayrı bir gözlük daha takmak mecburiyetinde kalır. Bu durum atlamalar esnasında onu neredeyse tamamen kör hâle getirir. Edward 70m ve 90m atlayışlarında sonuncu olmasına karşın basın ona bu kahramanca yenilgiden sonra Mr. Magoo lakabını takar. Kaynak: filmloverss
That Sugar Film 2014 full hd izle 720p izle

That Sugar Film (2014)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    
 1 saat 30 dakika


  


Yönetmen: Damon Gameau
Ülke: Avustralya
Tür: Belgesel
Vizyon:
Oyuncular: Damon Gameau, Hugh Jackman, Milla Bakaitis, Richard Davies, Skylar Delphinus, Tina Evans, Stephen Fry

Bir adamın, şeker hakkındaki acı gerçeği keşfetme yolculuğunun belgeseli olan bu filmde Damon Gameau sağlıklı bir bedene sahip olarak teste başlar. Bu eğlenceli ve öğretici süreçte yalnızca genel olarak "sağlıklı" olduğuna inanılan yüksek şekerli gıdalar tüketir.
X-Men 2000 full hd izle 720p izle

X-Men (2000)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    
 1 saat 44 dakika


  Yönetmen: Bryan Singer
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu
Vizyon: 3 Kasım 2000
Oyuncular: Hugh Jackman, Patrick Stewart, Ian McKellen, Famke Janssen, James Marsden

Cyclops. Jean Grey.Storm..... Onlar ve daha bir çoğu Children Of Atom (Atom Çocukları) idi; herbiri biribirinden farklı genetik mutasyonlar ve bu mutasyonların kendilerine kazandırdığı insan üstü güçlerle doğmuştu. Ne yazık ki insanoğlu anlamadığı şeyden korkmaktadır ve bu mutantlar kendilerini binbir türlü kötülükten korudukları toplum tarafından dışlanmışlardır. Önyargı ve nefretle dolu bir dünyada, insanlar farklılıkları kabullenememekte ve birer ucube olarak gördükleri mutantları kendilerine karşı birer tehdit olarak görmektedirler. Böyle düşünenlerin başında Senator Kelly gelmektedir. Dünya üzerindeki en güçlü telepatik yeteneklere sahip insan olan Prof. Charles Xavier insanlarla mutantların bir arada barış içinde yaşayabileceğine inanmaktadır ve X-MEN adı altına bir çok mutantı etrafında toplar. Onun yardımıyla bir çok mutant güçlerini kontrol etmeyi ve insanlığın faydasına olacak şekilde kullanmayı öğrenmişlerdir. Kendlerinden korkan bir dünyayı korumak için savaşmaktadırlar.
Rise of the Guardians 2012 full hd izle 720p izle

Efsane Beşli - Rise of the Guardians (2012)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    

  Yönetmen: Peter Ramsey
Ülke: ABD
Tür: Aile, Animasyon, Macera
Vizyon:
Oyuncular: Alec Baldwin, Hugh Jackman, Isla Fisher, Chris Pine, Jude Law, Dakota Goyo, Khamani Griffin

Kara adıyla tanınan kötü bir ruh insanlığın umutlarını ve inandığı değerleri yok ederek dünyaya hakim olmak için harekete geçince, Kuzey (Noel Baba), Diş Perisi, Uyku Perisi, Paskalya Tavşanı ve Jack Froust'tan oluşan ölümsüz bekçiler de ona karşı güçlerini birleştirme kararı alırlar. Kara, dünyamızı çepeçevre sarıp insanlığa korku yaymaya başladığında, dünyadaki tüm çocukların umutları, inançları ve hayalleri Efsane Beşli'ye bağlıdır. Yazar William Joyce'un ünlü çocuk kitapları serisinden uyarlanan filmin yönetmenliğini Peter Ramsey üstlenirken filmin orijinal seslendirme kadrosunda Chris Pine, Hugh Jackman, Alec Baldwin, Jude Law ve Isla Fisher isimleri göze çarpıyor. Rise of the Guardians - Efsane Beşli 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
The Fountain 2006 full hd izle 720p izle

Kaynak - The Fountain (2006)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 1 saat 36 dakika


  Yönetmen: Darren Aronofsky
Ülke: ABD, Kanada
Tür: Dram, Romantik, Bilim Kurgu
Vizyon: 11 Mayıs 2007
Oyuncular: Hugh Jackman, Rachel Weisz, Ellen Burstyn, Mark Margolis, Stephen McHattie, Sean Patrick

Film, geçmiş, bugün ve gelecekten üç ayrı hikâye sunuyor izleyiciye. Her biri aşka dair sonsuzluğun peşinde olan erkekler hakkında. Mayalı bir kâşif, esir düşmüş kraliçesini kurtarmak için hayat ağacını aramaktadır. Türlü ağaçlar üzerine çalışan bir tıp araştırmacısı, ölmek üzere olan karısını kurtaracak bir ilaç aramaktadır. Bir uzay yolcusu ise hava kabarcığı içindeki kapsül halindeki yaşlı bir ağaç ile seyahat etmektedir. Nebula ile örtülü, ölmek üzere olan bir yıldıza doğru yol almaktadır. Aşkı ve ölümsüzlüğü arayan üç hikâye kesişir. Pi, Bir Rüya İçin Ağıt gibi filmlerin yönetmeni Daren Aronofsky’den yeni bir mücadele tutkusu.
Real Steel 2011 full hd izle 720p izle

Çelik Yumruklar - Real Steel (2011)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 2 saat 7 dakika


  Yönetmen: Shawn Levy
Ülke: ABD, Hindistan
Tür: Aksiyon, Dram, Bilim Kurgu, Spor
Vizyon: 7 Ekim 2011
Oyuncular: Hugh Jackman, Dakota Goyo, Evangeline Lilly, Anthony Mackie, Kevin Durand

Yakın gelecekte, boks sporunun teknolojik bir hâl aldığı ortamda geçen cesur, gerilim ve aksiyon dolu “Çelik Yumruklar” filminde Hugh Jackman, 2,5 metre boyunda 900 kiloluk robotların ringlere çıkmasıyla unvan kazanma şansını kaybeden tükenmiş dövüşçü Charlie Kenton’ı canlandırıyor. Artık küçük çaplı bir organizatör olan Charlie, bir yeraltı boks ringinden diğerine geçmek için hurda metalden kalitesiz robotlar yaparak iki yakasını bir araya getirmeye çalışmaktadır. Hiçbir kısıtlama olmayan bu vahşi arenada işler ciddiye bindikçe, Charlie ve Max bütün engellere rağmen, geri dönmek için son bir şans daha elde ederler. “Çelik Yumruklar”, teknolojik bir hâl alan robot boksu sporuna oğlu Max'le dahil olup birlik olan ve bütün engellere rağmen, geri dönmek için son bir şans daha elde eden eski bir boksörün (Hugh Jackman) hayatının konu edildiği bir aksiyon dram filmidir.
Chappie 2015 full hd izle 720p izle

Chappie (2015)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 2 saat


  Yönetmen: Neill Blomkamp
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon: 6 Mart 2015
Oyuncular: Sharlto Copley, Dev Patel, Ninja, Yo Landi, Jose Pablo Cantillo, Hugh Jackman, Sigourney Weaver

Güney Afrika'nın Johannesburg şehrinde geçen hikayenin başkarakteri Chappie isminde üstün zekaya sahip bir insan, hatta bir robot! Doğumu sırasında iki düzenbaz suçlu tarafından kaçırılan Chappie, tuhaf aile tarafından evlatlık edinilir. Doğumuyla birlikte kendine bahşedilen yeteneği ise hayatı boyunca başına türlü belalar açacak cinstendir. Bilimkurgu ve komedi türlerindeki filmin yönetmeni, 'District 9' adlı düşük bütçeli yapıtıyla bilimkurgu türüne bambaşka bir boyut kazandırdıktan sonra 'Elysium' filmiyle izleyici karşısına çıkan Neill Blomkamp. Filmin başrollerindeyse Hugh Jackman, Sigourney Weaver ve Sharlto Copley bulunuyor.
X-Men: The Last Stand 2006 full hd izle 720p izle

X-Men: Son Direniş - X-Men: The Last Stand (2006)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 1 saat 44 dakika


  Yönetmen: Brett Ratner
Ülke: Kanada, ABD, İngiltere
Tür: Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon: 26 Mayıs 2006
Oyuncular: Hugh Jackman, Halle Berry, Ian McKellen, Patrick Stewart, Famke Janssen

Bu bölümde X-Men topluluğu ilk olarak bir seçimle karşı karşıya kalmaktadır. Bulunan yeni tedavi yöntemi ile mutantlar normal insanlar gibi yaşayabilme olanağına sahip olacaklardır. Mutantların liderleri Charles Xavier ve Magneto arasında, mutantları insanlardan ayıran inanılmaz özelliklerinden kurtulup kurtulmamaları arasında bir görüş çatışması olmuştur. Bu ise son bir savaşın temellerini atmıştır. Bu savaş şimdiye kadarki en büyük savaş olmasının yanında son olacaktır.
The Wolverine 2013 full hd izle 720p izle

The Wolverine (2013)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 2 saat 6 dakika


  Yönetmen: James Mangold
Ülke: Avustralya, ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik
Vizyon: 26 Temmuz 2013
Oyuncular: Hugh Jackman, Famke Janssen, Brian Tee, Will Yun Lee, Svetlana Khodchenkova

Sevilen çizgi roman öyküsünden uyarlanan bu epik aksiyon ve macera filmi, X-Men evreninin en ikonik kahramanlarından Wolverine’i günümüz Japonya’sına götürüyor. Tanımadığı bir dünyada boyunu aşan işlere bulaşan kahramanımız, en büyük düşmanına karşı kendisini sonsuza dek değiştirecek bir ölüm kalım savaşı veriyor. İlk kez bu kadar zayıf olan, fiziksel ve duygusal sınırlarını sonsuza dek zorlayan Wolverine sadece ölümcül bir samurayla değil, kendi ölümsüzlüğüne karşı verdiği mücadeleyle de yüzleşiyor.
X-Men Origins: Wolverine 2009 full hd izle 720p izle

X-Men Başlangıç: Wolverine - X-Men Origins: Wolverine (2009)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 47 dakika


  Yönetmen: Gavin Hood
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu
Vizyon: 1 Mayıs 2009
Oyuncular: Hugh Jackman, Liev Schreiber, Danny Huston, Will i Am, Lynn Collins

Bir zaman bir yerde yapılan bir seçim, koca bir ömrün akışını bambaşka bir yere sürükleyebilir. James Logan babasını öldürünce arkadaşı Victor Creed ile birlikte kaçmaya karar verir. William Stryker onları bulduğunda bir teklif getirir. Mutantlardan oluşan özel bir ekibe dahil olmalarını ister. Logan bir zaman sonra örgütü bırakır ve Kanada’ya doğru yola çıkar. Yollar ayrılmıştır. Aradan yıllar geçtikten sonra Stryker yeniden ortaya çıkar ve bu kez Logan’a Weapon X adlı projesine dahil olmasını teklif eder. Logan kabul etmez başta ancak sonrada bir intikam duygusu işle fikrini değiştirir. Vücuduna bir madde enjekte edilir ve o artık yenilmezdir.Projeye katılmayı kabul eder. Vücuduna enjekte edilen Adamantium metaliyle artık yenilmez olan Wolverine, Sabretooth’tan intikamını alabilecektir.
Scoop 2006 full hd izle 720p izle

Scoop (2006)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    

  


Yönetmen: Woody Allen
Ülke: ABD, İngiltere
Tür: Gizem, Komedi, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Hugh Jackman, Jim Dunk, Scarlett Johansson, Woody Allen, Robert Bathurst, Geoff Bell, Christopher Fulford, Nigel Lindsay, Ian McShane

Tarot kartlarının gizemine inanır mısınız? Joe Strombel isminde bir gazeteci, kamuoyunda 'Tarot Kartı Cinayetleri' olarak bilinen bir seri cinayet olayını araştırırken gizemli bir şekilde öldürülür. Bu ölümle birlikte derinleşen araştırma da bir kenara itilir ve olayın esrarı aydınlatılamaz. Joe Strombel’i tanıyan ve başarılı bir gazetecilik öğrencisi olan Sondra, olayın bu haliyle kalmasına müsaade etmez ve araştırmaya kaldığı yerden devam eder. Bu araştırma sırasında içine daldığı sihir dünyası, oldukça ilgisini çekmiştir. Gösterisini izlediği Sid Waterman ismindeki bir sihirbaz, farkında olmadan ona bu cinayet davası ile ilgili önemli bir bilgi verir. 2005 yapımı Maç Sayısı filminden sonra yeni bir Woody Allen-Scarlett Johansson işbirliği olan Scoop, bir başka başarılı oyuncu ile daha zenginleşiyor: Hugh Jackman! Johansson ve Jackman ikilisinin Prestij filminde de birlikte sergiledikleri uyum, Woody Allen faktörü ile de birleşince bu film için de ayrı bir heyecan yaratıyor. Scoop 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Flushed Away 2006 full hd izle 720p izle

Fare Şehri - Flushed Away (2006)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 1 saat 25 dakika


  Yönetmen: David Bowers
Ülke: İngiltere, ABD
Tür: Animasyon, Macera, Komedi
Vizyon: 15 Aralık 2006
Oyuncular: Hugh Jackman, Kate Winslet, Ian McKellen, Jean Reno, Bill Nighy, Andy Serkis, Shane Richie

Londra caddelerinin altında geçen bu yeni komedide Roddy St. James (Hugh Jackman) adlı şımarık sosyete faresinin öyküsü anlatılır. Kensington semtindeki lüks apartman dairesinde refah içinde bir hayat yaşamaktadır. Ancak mutfak evyesinden “düşük hayatı” temsil eden Sid adlı (Shane Richie) lağım faresinin çıkagelmesiyle düzeni altüst olur. Üstelik bu lağım faresi, lüks yaşamın keyfini sürme sırasının kendisinde olduğuna karar vermiştir. Roddy bu lağım faresinden yakasını kurtarmak için kendince bir plan oluşturur. Sid'in aklını çelerek girdaba dalış yapmaya ikna etmeye çalışır. Böylece davetsiz misafirini yeniden lağımların arasına yollamayı planlamaktadır. Ancak Sid cahildir ama hiç de göründüğü kadar aptal değildir. Planı ters tepince girdaba kapılan Roddy olur ve kanalizasyon borularından sürüklenerek hiç beklemediği bir anda kendisini yeraltındaki fareler şehrinde bulur.
Swordfish 2001 full hd izle 720p izle

Kod Adı Kılıçbalığı - Swordfish (2001)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 39 dakika


  Yönetmen: Dominic Sena
Ülke: ABD, Avustralya
Tür: Aksiyon, Gerilim, Suç
Vizyon: 7 Eylül 2001
Oyuncular: John Travolta, Hugh Jackman, Halle Berry, Don Cheadle, Sam Shepard

Bağlanın... Hack edin... Herşeyi çalın...
John Travolta’nın delifişek bir gizli ajanı canlandırdığı film, CIA’in hapisten yeni çıkmış usta bir hacker aracılığıyla büyük miktarda parayı iç etme girişimini konu alıyor. Filmin anafikri şu: Şifreyi biliyorsan, heryere girebilirsin:
ABD çapında uyuşturucuyla mücadeleden sorumlu DEA, 'Kılıçbalığı' kod adlı operasyonunu 1986 yılında iptal edince, 400 milyon dolar gibi yüksek miktarda kara para, kimsenin kullanamayacağı bir biçimde açıkta kalmıştır. Aradan geçen 15 yıllık süre içinde faizlerle 9.5 milyara çıkan bu birikimde gözü olan biri vardır şimdi: Gabriel Shear.
Shear, Kara Hücre adlı gizli bir anti-terör örgütünün karizmatik lideridir ve bu parayı uluslararası terörizme karşı vermekte oldukları mücadeleye kaynak olarak aktarmak istemektedir. Fakat paraya ulaşmak için, özel bir güvenlik kodunu kırmak gerekir önce. Usta bir hacker olan Stanley Jobson’ı bu işi yapmaya zorlar Shear. Tek arzusu kızı Holly’e kavuşabilmek olan bu hacker da, geçmişteki suçlarının kefaleti olarak önemli miktarda paraya muhtaçtır...
Kate & Leopold 2001 full hd izle 720p izle

Büyülü Çift - Kate & Leopold (2001)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 1 saat 58 dakika


  Yönetmen: James Mangold
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Fantastik, Romantik
Vizyon: 22 Şubat 2002
Oyuncular: Meg Ryan, Hugh Jackman, Liev Schreiber, Breckin Meyer, Natasha Lyonne

Erkek arkadaşı Stuart'la olan ilişkisinin bittiği gerçeğine inanmak istemeyen Kate ısrarlı aramalarına karşın cevapsız kalınca Stuart'ın evine gitmeye karar verir. Leopold Stuart'a giderken 19. yüzyıldan fırlamışa benzeyen kıyafetler giyen Leopold adında bir adamla tanışır. Bir zaman boşluğundan geçip 21. yüzyıla giren bir 19. yüzyıl beyefendisi olan Leopold zamanın kadını ile kendi çağının kadını arasında ki farkları görünce yaşadıklarının gerçek olduğundan şüphe duymaya başlar. 21. yüzyıl onu çarpmıştır. Fakat kendine özgü bilge tavırları ve ileri görüşlü hali sayesinde ortama ayak uydurur. Üstüne bir de bir reklam yıldızı haline gelir. Bu arada Kate ile aralarında bir yakınlaşma başlar, fakat ikisi de bunu reddetmektedirler. Ancak zaman geçtikçe reddettikleri bu yakınlaşma gerçek olur.
Butter 2011 full hd izle 720p izle

Tereyağı - Butter (2011)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 30 dakika


  


Yönetmen: Jim Field Smith
Ülke: ABD
Tür: Komedi
Vizyon: 4 Eylül 2011
Oyuncular: Olivia Wilde, Ashley Greene, Hugh Jackman, Jennifer Garner, Ty Burrell

Laura Pickler küçük bir kasaba olan Iowa'nun geleneksel 'tereyağı heykelleri' yarışmasının en güçlü yarışmacılarındandır. Yıllardır özgün ve zor tasarımları ve birinciliği kimseye kaptırmayan bu hırslı kadın bir gün karşısında küçük zenci bir kızı bulur! Üstelik Destiny adındaki bu kız yenie evlat edinilerek kasabaya gelmiştir ve kendisinden hoşlanmayan herkesin desteğini kazanmıştır. Üstüne üstlük Laura kocasının onu bir striptiz dansçısı ile aldattığını öğrenir.
Tereyağ oyma konusundaki oldukça yetenekli olan Destiny ve seksi Brooke, Laura'ya kasaba hayatını dar eder!
Oldukça eğlenceli bir komedi olan film absürt hikayesiyle de dikkat çekiyor. Yönetmenliğini Jim Field Smith'in yaptığı filmin Amerikan yaşam tarzına eleştiriler getiren senaryosu ise Jason A. Micallef'a ait. Filmin başrollerini ise Jennifer Garner, Brooke Swinkowski, Yara Shahidi ve Ty Burrell paylaşıyor.
Van Helsing 2004 full hd izle 720p izle

Van Helsing (2004)

6.0 IMDB Puanı 6.0
    
 2 saat 11 dakika


  Yönetmen: Stephen Sommers
Ülke: ABD, Çek Cumhuriyeti
Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik
Vizyon: 7 Mayıs 2004
Oyuncular: Hugh Jackman, Kate Beckinsale, Richard Roxburgh, David Wenham, Shuler Hensley

Hayatını insanların huzuruna ve kötü kahramanların sonuna harcayan kahramanımız Van Helsing, artık uzun yollar kat ederek Transilvanya'daki büyük sırrı çözmek için yola koyulmaktadır. Ancak busefer karşısında sıradan bir katil ya da dev adam yoktur, bu sefer yok etmek zorunda olduğu kişi kendisinin 400 yıl önce öldürdüğü Dracula'dır.
Pan 2015 full hd izle 720p izle

Pan (2015)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 1 saat 51 dakika


  Yönetmen: Joe Wright
Ülke: ABD, İngiltere, Avustralya
Tür: Macera, Aile, Fantastik
Vizyon: 11 Aralık 2015
Oyuncular: Hugh Jackman, Levi Miller, Garrett Hedlund, Rooney Mara, Adeel Akhtar, Nonso Anozie, Amanda Seyfried

Öksüz bir çocuk gizlice, büyülü Neverland?a kaçırılır. Burada eğlenceyi ve tehlikeyi görür. ?Peter Pan? şekilde tanınan bir kahraman olabilmesi için gereken kaderini burada şekillendirecektir?