James McAvoy Filmleri (17 sonuç)

X-Men: Days of Future Past 2014 full hd izle 720p izle

X-Men: Geçmiş Günler Gelecek - X-Men: Days of Future Past (2014)

8.0 IMDB Puanı 8.0
    
 2 saat 11 dakika


  Yönetmen: Bryan Singer
Ülke: ABD, İngiltere
Tür: Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon: 23 Mayıs 2014
Oyuncular: Hugh Jackman, James McAvoy, Michael Fassbender, Jennifer Lawrence, Halle Berry, Nicholas Hoult, Anna Paquin, Ellen Page, Peter Dinklage, Shawn Ashmore, Omar Sy, Evan Peters, Daniel Cudmore, Bingbing Fan

The Days of Future Past, başını Magneto'nun çektiği Kötü Mutantlar Kardeşliği'nin önemli bir senatörü öldürmesinden sonra Mutantların Sentineller tarafından avlandığı alternatif bir gelecekte geçecek. Yapımcı Singer, projenin önceki X-Men filmlerini de kapsayacağını ve bu evreni genişletmek istediklerini de sözlerine ekledi.
Matthew Vaughn'un yöneteceği X-Men: Days of Future Past'ın kadrosunda James McAvoy, Michael Fassbender, Rose Byrne, January Jones, Jennifer Lawrence alıyor. Filmin 2013 yılında vizyona girmesi planlanıyor.
Inside I'm Dancing 2004 full hd izle 720p izle

Inside I'm Dancing (2004)

7.9 IMDB Puanı 7.9
    

  


Yönetmen: Damien O'Donnell
Ülke: İngiltere
Tür: Dram, Komedi
Vizyon:
Oyuncular: James McAvoy, Romola Garai, Steven Robertson

Bridget Jones'un Günlüğü ve Billy Elliot'ın yapımcılarından iki sıradışı arkadaşın kendi dünyalarıyla yüzleşmeye karar vermelerinin unutulmaz hikayesi. Michael, engelliler için özel inşa edilmiş Carrigmore Home’a yerleşmeye karar vermiştir taa ki asi ruhlu Rory O'Shea ile tanışana kadar. Rory'nin onları bu sistemin dışına çıkaracak bir planı vardır. Inside I'm Dancing - İçimdeki Dans 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Atonement 2007 full hd izle 720p izle

Kefaret - Atonement (2007)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    
 2 saat 3 dakika


  Yönetmen: Joe Wright
Ülke: İngiltere, Fransa, ABD
Tür: Dram, Gizem, Romantik
Vizyon: 26 Ekim 2007
Oyuncular: Saoirse Ronan, Ailidh Mackay, Brenda Blethyn, Julia West, James McAvoy, Keira Knightley

1935 yılının çok sıcak bir yaz gününde 13 yaşındaki Briony Tallis, ablası Cecilia (Keira Knightley) ile hizmetçinin oğlu Robbie Turner (James McAvoy) arasında gelişen küçük bir flört olayına gizlice tanıklık eder. Ancak büyüklere özgü davranış biçimlerini yeterince kavrayamayan küçük Briony, gördüğü bu tabloyu Tanrı vergisi edebiyat yeteneğiyle birleştirince hepsinin yaşamını sonsuza dek değiştirecek bir suç işleyecektir.

“Pride & Prejudice”nin BAFTA ödüllü yönetmeni Joe Wright, İngiliz edebiyatının bir başka klasiği “Atonement”ten yaptığı uyarlamada Oscar adayı yıldız Keira Knightley ile bir kez daha işbirliği yaptı. Filmin başrolünde Knightley’e “The Last King of Scotland” ile BAFTA adaylığı alan James McAvoy eşlik etti. Senaryosunu “Dangerous Liaisons” ile Oscar ödülü kazanan Christopher Hampton, Ian McEwan’ın 2002 yılında yayınlanan aynı adlı kitabından uyarladı.

Çekimleri İngiltere’de gerçekleştirilen filmin öyküsü 60 yıllık bir süreye yayılır. 1935 yılında henüz 13 yaşında acemi / çaylak bir yazar olan Briony Tallis (Saoirse Ronan) ve ailesi, görkemli malikanelerinde zengin ve seçkin bir yaşam sürmektedirler. Yılın en sıcak gününde Briony’nin keskin hayalgücünü ateşleyecek bir gelişme yaşanır. Evin hizmetçisinin eğitimli oğlu Robbie Turner (James McAvoy), Briony’nin inatçı ve dikbaşlı ablası Cecilia’ya (Keira Knightley) kur yapmaktadır.

Robbie, Cecilia’nın da benzer duygular hissettiğini ummaktadır. İkisi arasındaki ilişkinin alev alması için tek bir kıvılcım yeter. Ancak olaya tanıklık eden küçük Briony’nin de gizliden gizliye Robbie’ye ilgisi olduğu için öfkeye kapılır ve hayal gücünü çalıştırarak Robbie’yi işlemediği bir cinayetten suçlayacak kadar ileri gider. Cecilia ile Robbie artık birbirlerini sevdiklerini açıklamışlardır ama Robbie cinayet iddiasıyla tutuklanır. Mahkemede Briony’nin de yalancı tanıklık yapmasıyla üçünün hayatı sonsuza kadar değişecektir. Briony sonraki yıllarda çocukken işlediği günah için affedilmenin yolunu aramaya devam eder. Sonunda müthiş cüretkar hayal gücünün de yardımıyla günahının kefaretini ödemenin çaresini bularak kalıcı sevginin gücüne eşlik eden anlayışlılığa ulaşmayı başaracaktır.
X-Men: First Class 2011 full hd izle 720p izle

X-Men: Birinci Sınıf - X-Men: First Class (2011)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    
 2 saat 12 dakika


  Yönetmen: Matthew Vaughn
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu
Vizyon: 2 Haziran 2011
Oyuncular: James McAvoy, Laurence Belcher, Michael Fassbender, Bill Milner, Kevin Bacon, Jennifer Lawrence

Michael Fassbender'in canlandırdığı Magneto ve James McAvoy'un canlandırdığı Professor X'in bir grup genç mutanta liderlik yaptığı yeni X-Men, efsanenin başlangıcını anlatıyor ve tarihin akışını değiştiren küresel olayların arkasındaki sır perdesini aralıyor.

Mutantlar kendilerini dünyaya deşifre etmeden ve Charles Xavier ve Erik Lensherr, Profesör X ve Magneto isimlerini almadan önce, ikili, güçlerini yeni keşfetmeye başlayan iki genç adamdı. Birbirlerinin düşmanı haline gelmeden önce diğer Mutantlarla beraber çalışarak dünyayı tehdit eden en büyük tehlikeyi durdurmaya çalışan bu iki yakın arkadaş arasında zamanla patlak veren anlaşmazlıkla birlikte Magneto Kardeşliği ve Profesör X'in X-Men'i arasında süregelen ezeli savaşın temelleri atılır...
The Last King of Scotland 2006 full hd izle 720p izle

İskoçya'nın Son Kralı - The Last King of Scotland (2006)

7.7 IMDB Puanı 7.7
    
 2 saat 1 dakika


  Yönetmen: Kevin Macdonald
Ülke: İngiltere, Almanya
Tür: Biyografi, Dram
Vizyon: 23 Şubat 2007
Oyuncular: Forest Whitaker, James McAvoy, Kerry Washington, Gillian Anderson, Simon McBurney, David Oyelowo, Stephen Rwangyezi

Yeni mezun olmuş genç bir Doktor Nicholas Garrigan, Uganda'ya, hem serüven olması açısından hemde orada bulunan halka yardım etmek amacılyla gider. Uganda'ya varmasından kısa bir zaman sonra bir kaza mahaline çağırılır. Ülke lideri Idi Amin Dada, Maseratisiyle bir ineğe çarpmıştır. Garrigan'ın durumu sakin ve başarı ile idare etmesi, iskoç kültür ve tarihine yakından ilgi duyan Amin Dada'yı çok etkilemiştir. Bunun üzerine Garrigan'a hususi doktoru olmasını önerir. Ülke liderinin karizmasından çok etkilenen genç doktor bir anda kendisini hükümet olaylarının tam ortasında bulur. Garrigan Amin Dada'nın işlediği cinayet ve kaçırma olaylarına tanık olmaya başlar. Tüm bu olaylara rağmen Amin Dada'nın biraz da suç ortağı olmaya başlamıştır.
Split 2016 full hd izle 720p izle

Parçalanmış - Split (2016)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    
 1 saat 57 dakika


  


Yönetmen: M. Night Shyamalan
Ülke: ABD
Tür: Korku, Gerilim
Vizyon: 17 Şubat 2017
Oyuncular: James McAvoy, Anya Taylor-Joy, Betty Buckley, Haley Lu Richardson, Jessica Sula, Izzie Coffey, Brad William Henke

Kevin (James McAvoy) kişilik bozukluğundan mustarip birisidir. Farklı yaşlarda ve cinsiyetlerde 23'e yakın kişiliği bedeninde barındırmaktadır. Güpegündüz üç genç kızı kaçırır ve yer altında bir sığınağa kapatır. Kızlar zamanla Kevin'ın değişik sürprizleriyle ve farklı kişilikleriyle tanışırlar. Ama Kevin'ın büründüğü bu farklı kişilikler, bedeninin de giderek değişmesine neden olur. üç kız, kurtulmak için zekice bir plan yapmak mecburiyetindedir...

Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini; The Sixth Sense (Altıncı His), Signs (İşaretler) ve Unbreakable (Ölümsüz) filmleriyle tanınan M. Night Shyamalan üstlenmekte. | Gönderen: Molar34
Becoming Jane 2007 full hd izle 720p izle

Aşkın Kitabı - Becoming Jane (2007)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 2 saat


  Yönetmen: Julian Jarrold
Ülke: İngiltere, İrlanda
Tür: Biyografi, Dram, Romantik
Vizyon: 7 Eylül 2007
Oyuncular: Anne Hathaway, James McAvoy, Julie Walters, James Cromwell, Maggie Smith

Jane Austen (ANNE HATHAWAY) aşka inanmaktadır. Anne ve babası (JULIE WALTERS ve JAMES CROMWELL) onun 1795 İngiltere'sinde adet olduğu üzere, para karşılığı bir evlenme yapmasını arzular. 20 yaşındaki Jane büyüleyici, genç bir İrlandalı olan Tom Lefroy ile tanıştığında, (JAMES MCAVOY), zekası ve cüretkarlığı genç kızın merakını uyandırır. Jane, Lady Gresham'ın (MAGGIE SMITH) yeğeninin teklifini geri çevirip, ailesinin otoritesine ve sosyal adetlere karşı gelebilecek mi? BECOMING JANE'de, edebi dehanın basamaklarındaki genç bir kadının, hayatını ve eserlerini aşk için riske atması anlatılıyor.
Trance 2013 full hd izle 720p izle

Trans - Trance (2013)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 1 saat 41 dakika


  Yönetmen: Danny Boyle
Ülke: İngiltere
Tür: Suç, Dram, Gizem, Gerilim
Vizyon: 14 Haziran 2013
Oyuncular: James McAvoy, Vincent Cassel, Rosario Dawson, Danny Sapani, Matt Cross

Sanat eserleri konusunda uzman olan Simon tanınmış bir müzayede müdürüdür. Franck adındaki bir gangster ile birlikte milyon dolarlar değerindeki bir tablonun çalınma eylemine katılır. Olay esnasında oluşan kargaşada başına korkunç bir darbe alır ve uyandığında tabloyu nereye sakladığı konusunda hiçbir şey hatırlamamaktadır. Ne tehditler ne de işkenceler onun hafızasını geri getirmeyecektir. Bunun üzerine Franck Elizabeth isimli bir hipnoz uzmanını tutar, böylece Simon'un beyninin derinliklerindeki bilgiye ulaşmayı planlamaktadır. Seans ilerledikçe geçmişine dönen Simon için geçmişteki tutkularının canlanlanma zamanıdır.

Filmin yönetmenliğini Trainspotting ve 5 Oscar ödüllü Slumdog Millionaire gibi sevilen filmlere imza atan Danny Boyle yaparken, başrollerini James McAvoy, Rosario Dawson, Vincent Cassel oynuyor.
The Conspirator 2010 full hd izle 720p izle

Suikast - The Conspirator (2010)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 2 saat 2 dakika


  Yönetmen: Robert Redford
Ülke: ABD
Tür: Suç, Dram, Tarihi
Vizyon: 11 Eylül 2010
Oyuncular: James McAvoy, Robin Wright, Kevin Kline, Tom Wilkinson, Evan Rachel Wood

Ailesini korumak için her şeyi yapmaya hazır bir kadının ve onu korumak için her şeyi riske eden bir adamın gerçek hikâyesini anlatıyor. Abraham Lincoln suikastinden sonra, yedi adam ve bir kadın, başkanı, başkan yardımcısını ve içişleri bakanını öldürmek için komplo kurmak suçundan tutuklanır. Aralarındaki tek kadın Mary Surratt, John Wilkes Booth ve diğerlerinin buluşup eşzamanlı saldırıları hazırladıkları pansiyonun sahibidir. Henüz yeni avukat çıkmış Frederick Aiken onu askeri mahkeme karşısında savunmayı başlangıçta gönülsüzce kabul etmişken, dava ilerledikçe müvekkilinin suçsuz olabileceğini fark eder.
Atomic Blonde 2017 full hd izle 720p izle

Sarışın Bomba - Atomic Blonde (2017)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 1 saat 55 dakika


  


Yönetmen: David Leitch
Ülke: Almanya, İsveç, ABD
Tür: Aksiyon, Gizem, Gerilim
Vizyon: 28 Temmuz 2017
Oyuncular: Charlize Theron, James McAvoy, Eddie Marsan, John Goodman, Toby Jones, James Faulkner, Roland Møller

Kasım 1989... Berlin'i ikiye ayıran duvar yıkılmak üzeredir. Britanya gizli servisinde görevli olan deneyimli MI6 ajanı Lorraine Broughton (Theron) başka bir ajanın öldürülmesini araştırmak üzere Berlin'e yollanır. Ölen ajan Doğu'daki kaynağından bir liste almıştır ve bu, 2 tarafın çifte ajanlığını yapanların listesidir. Ancak liste, can veren ajanın üzerinden çıkmaz. Berlin duvarının yıkıldığı gece ajan Broughton'ın üstü olan meslektaşı sokak ortasında vurularak öldürülür ve Lorraine, Londra'ya dönerek başından geçenleri anlatır. Ancak hiçbir şey aslında sandığı gibi değildir...
The Disappearance of Eleanor Rigby: Him 2013 full hd izle 720p izle

The Disappearance of Eleanor Rigby: Him (2013)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 1 saat 29 dakika


  


Yönetmen: Ned Benson
Ülke: ABD
Tür: Dram, Romantik
Vizyon: 10 Ekim 2014
Oyuncular: Jessica Chastain, Katherine Waterston, James McAvoy, Viola Davis, Archie Panjabi, Bill Hader, Ryan Eggold

Çatırdayan bir evliliği çiftlerin iki değişik bakış açısından ifade eden filmin bu bölümünde James McAvoy'un canlandırdığı Conor Ludlow'un hayatını izleyeceğiz.
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe 2005 full hd izle 720p izle

Narnia Günlükleri: Aslan, Cadı ve Dolap - The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe (2005)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 2 saat 23 dakika


  Yönetmen: Andrew Adamson
Ülke: ABD, İngiltere
Tür: Macera, Aile, Fantastik
Vizyon: 13 Ocak 2006
Oyuncular: Georgie Henley, Skandar Keynes, William Moseley, Anna Popplewell, Tilda Swinton, James McAvoy, Jim Broadbent

İkinci Dünya Savaşı esnasında Almanların Londra'ya düzenlediği hava saldırılarında Peter, Susan, Edmund ve Lucy adlı dört çocuk ailelerinden ayrı düşerler. Güvenlik amacıyla ülkelerine gönderilen Peter, Susan, Edmund ve Lucy, orada sihirli bir gardrop bulurlar. Gardrobun içine girince Narnia adlı mistik bir ülkeye geçiş yaparlar. Bir zamanlar barış ve huzur dolu bir ülke olan Narnia'nın ayrıcalığı konuşan canavarların, cücelerin ve devlerin ülkesi olmasıdır. Ancak, şeytani güçlere sahip Beyaz Cadı tarafından dondurulmuştur. Küçük dostlarımız büyüyü bozup Narnia'yı eski durumuna getirmek için bir aslandan yardım alırlar.
Penelope 2006 full hd izle 720p izle

Penelope (2006)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 1 saat 44 dakika


  Yönetmen: Mark Palansky
Ülke: İngiltere, ABD
Tür: Komedi, Fantastik, Romantik
Vizyon: 8 Eylül 2006
Oyuncular: Richard E. Grant, Catherine O'Hara, Nick Prideaux, Michael Feast, Christina Ricci, James McAvoy, Reese Witherspoon

Penelope varlıklı bir ailenin kızıdır. Ancak sahip olduğu hiçbirşey Penelope?nin sorununu çözemez...

Ailesinin üzerindeki bir lanet yüzünden Penelope kimsenin sahip olmak istemediği bir burna sahiptir. Aslında oldukça akıllı ve sosyal bir kız olan Penelope, dış özellikleri nedeniyle dışlanır.

Yanında ona destek olan ve platonik aşkı Max en büyük destekcisidir. Ancak günü birinde kalbini çok kiran Max, Penelope'nin macerali yolculugunu baslatacaktir. Kendisini simdiye kadar görmedigi yerlede bulan Penolope, Annie ile karsilasir. Annie ona "kendisini oldugu gibi sevmesine" yardimci olacaktir...

En büyük destekcisi platonik aşkı Max?dir. Ancak günün birinde Max, Penelope?nin kalbini kırmayı başarır ve Penelope?nin maceralı yolculuğunu başlatmış olur. Kendisini şimdiye kadar görmediği yerler de bulan Penelope, Annie ile karşılaşır. Annie ona kendisini olduğu gibi kabul edip, sevmesine yardımcı olacaktır...
Wanted 2008 full hd izle 720p izle

Wanted (2008)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 50 dakika


  Yönetmen: Timur Bekmambetov
Ülke: ABD, Almanya
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Vizyon: 27 Haziran 2008
Oyuncular: James McAvoy, Morgan Freeman, Angelina Jolie, Terence Stamp, Thomas Kretschmann

Şimdilerde Birleşmiş Milletler fahri elçisi olarak Ortadoğu'nun çorak topraklarında gezinen Angelina Jolie ve dudakları, Rus yönetmen Bekmambetov’un son projesi Wanted ile görücüye çıkıyor. Babasının kiralık katil olduğunu öğrenen ve onun izinden gitmeye karar veren heyecanlı bir genç olan Wes, kendisine mesleğin inceliklerini öğretecek olan Fox ve Sloan adlı deneyimli katiller hamiliğinde çalışmaya başlar. Hayatında oldukça başarısız olan ve bu döngüyü kırmak isteyen Wes, Fox’u tanıdığı günden itibaren bakış açısını değiştirerek benliğinin içinde sinsi sinsi dolaşan kızgın ve öfkeli kurdu serbest bırakacaktır. Eğitimli bir suikastçı olmak elbette kolay değildir. Mark Millar’ın grafik romanından uyarlanan filmin, romandan oldukça farklı olduğu söyleniyor. Angelina Jolie, her zamanki gibi etrafa kızgın kızgın mermi sıkarak üzerine düşen vazifeyi hakkıyla yerine getirirken filmin bir diğer özelliğinin de, büyük ilgi toplayan Red One digital kameranın kullanıldığı ilk yapım olması durumunu belirtelim.
The Disappearance of Eleanor Rigby: Them 2014 full hd izle 720p izle

Aşkın Halleri - The Disappearance of Eleanor Rigby: Them (2014)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 2 saat 3 dakika


  Yönetmen: Ned Benson
Ülke: ABD
Tür: Dram, Romantik
Vizyon: 24 Ekim 2014
Oyuncular: James McAvoy, Jessica Chastain, Nina Arianda, Viola Davis, Bill Hader, Ciarán Hinds, Isabelle Huppert

Senaryosunu ve yönetmenliğini Ned Benson'un üstlendiği Aşkın Halleri, gösterildiği bütün festivallerden yüksek not alan romantik bir dram filmi. Film The Disappearance Of Eleanor Rigby: Him ve The Disappearance Of Eleanor Rigby: Her adlı iki farklı bölümde gösterilmişti. Bu iki film aynı konuyu iki farklı karakterin gözünden izleyiciye sunuyordu. İlk olarak 2013 Toronto Film Festivali'nde izleyicisi ile buluşan filmler, festivalin ardından yeni bir kurguyla tek filmde toplandı. İki film tekrar kurgulanarak Aşkın Halleri ortaya çıktı ve bu film ilk olarak Cannes Film Festivali'nde gösterimini gerçekleştirdi. Filmin adı ise, ünlü İngiliz müzik grubu The Beatles'in 1966 yılında çıkardığı Revolver albümünde yer alan "Eleanor Rigby" adlı şarkıdan geliyor. Jessica Chastain ile James McAvoy'un başrollerini paylaştığı filmde, William Hurt ve Isabelle Huppert gibi oyuncular yer alıyor.

Mesut bir evlilikleri olan Conor ve Eleanor, bir zaman sonra kendilerini birbirlerini anlamaya çalışan yabancılar olarak bulurlar. Birbirine uzaklaşan çift, hayatı tekrardan birlikte keşfetmeye başlar...
Welcome to the Punch 2013 full hd izle 720p izle

Büyük Tuzak - Welcome to the Punch (2013)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 1 saat 39 dakika


  Yönetmen: Eran Creevy
Ülke: İngiltere, ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Suç, Gerilim
Vizyon: 15 Mart 2013
Oyuncular: James McAvoy, Mark Strong, Andrea Riseborough, Peter Mullan, Daniel Mays

Oğlu yanlış giden bir soyguna karışan eski suçlu Jacob Sternwood İzlanda'daki gizlenme yerinden Londra'ya geri dönmek zorunda kalır. Bu durum ezeli düşmanı Dedektif Max Lewinsky'e sürekli peşinde olduğu Jacob'u yakalamak için son bir şans verir. Yüzleşmeleri esnasında ikisi de hayatta kalmak için çözmesi gereken derin bir komployu açığa çıkarmaya başlar.
Submergence 2017 full hd izle 720p izle

Derin Sular - Submergence (2017)

5.5 IMDB Puanı 5.5
    
 1 saat 52 dakika


  


Yönetmen: Wim Wenders
Ülke: Almanya, Fransa, İspanya, ABD
Tür: Dram, Romantik, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Alicia Vikander, James McAvoy, Audrey Quoturi, Godehard Giese, Celyn Jones, Alex Hafner, Jess Liaudin

Büyük Alman sinemacı Wim Wenders?in merakla beklenen son filmi, Somali?de kum çöllerinden Normandiya kumsallarına, derin denizin soluk kesen görüntüleri ile müthiş kadrosundan aldığı güçle çarpıcı bir izlenim sunuyor. San Sebastian Film Festivali?nin açılış filmi olan Derin Sular, Normandiya?da birbirine âşık olup tehlikeli görevler peşinde ülkeden ülkeye yolculuk etmek zorunda kalan, ancak kader ve şartlar yüzünden bir türlü kavuşamayan bir hidrolik mühendisiyle bir biyo-matematikçinin romantik hikâyesini anlatıyor. Film, savaş muhabiri J.M. Ledgard?ın romanından sinemalara uyarlandı.