Jared Leto Filmleri (8 sonuç)

Requiem for a Dream 2000 full hd izle 720p izle

Bir Rüya İçin Ağıt - Requiem for a Dream (2000)

8.4 IMDB Puanı 8.4
    
 1 saat 42 dakika


  Yönetmen: Darren Aronofsky
Ülke: ABD
Tür: Dram
Vizyon: 14 Mayıs 2000
Oyuncular: Ellen Burstyn, Jared Leto, Jennifer Connelly, Marlon Wayans, Christopher McDonald

Film, uyuşturucu bağımlısı 4 karakteri anlatmaktadır. Her şey istedikleri gibi başlar. Geçimlerini uyuşturucu satarak kazanmaya karar veren Harry ve Tyrone için her şey gayet güzel başlamıştır. Hayli para kazanırlar. Aynı zamanda Sara Goldfarb hayallerini süsleyen televizyona çıkma fırsatını yakalamıştır. Sürekli rüyasında televizyonda kırmızı elbisesi ile seyircileri selamladığını görür. Kırmızı elbisesini bulur. Fakat kendisine küçük gelmektedir. Bu elbisenin kendisine gelebilmesi için ne gerekiyorsa yapmaya hazırdır. İşte her şey o zaman başlar. Diyet yapmaya başlayan Sara, komşusunun tavsiyesi üzerine doktora gider. Doktor ona kullanması için haplar verir. Bu haplar Sara'nın yerinde duramamasını, sürekli iş görmesini sağlamaktadır. İşleri iyi giden Harry annesine yeni bir televizyon alır. Götürdüğünde annesinin durumunu gören Harry çok üzülür, ve hapları birdaha kullanmaması gerektiğini söyler.
Dallas Buyers Club 2013 full hd izle 720p izle

Sınırsızlar Kulubü - Dallas Buyers Club (2013)

8.0 IMDB Puanı 8.0
    
 1 saat 57 dakika


  Yönetmen: Jean-Marc Vallée
Ülke: ABD
Tür: Biyografi, Dram
Vizyon: 7 Mart 2014
Oyuncular: Matthew McConaughey, Jennifer Garner, Jared Leto, Denis O'Hare, Steve Zahn, Michael O'Neill, Dallas Roberts

Uyuşturucu bağımlısı ve HIV taşıyıcısı Ron Woodroof'un hayatından esinlenerek beyazperdeye aktarılıyor. Ron Woodroof'a 1986 yılında AIDS yüzünden 30 günlük ömür biçilir. Teşhiş sonrası FDA kurumundan yasal onaylı olarak kullanabileceği tek ilaç olan AZT'yi almaya başlayan Ron hızla ölümün eşiğine doğru sürüklendiğini fark eder. Çareyi ABD'de yasal olmayan ama dünyanın dört bir yanında bulunan, doğal ilaçlara başvurmakta bulur. Kendisiyle ilgilenen doktorlardan biri olan arkadaşı Eve Saks'ın da yardımıyla Ron farkıdna olmadan çevresindeki hastlar içinde bir iletişim ve satış ağı kurmuş olur. "Dallas Buyers Club" olarak bilinen bu oluşum FDA'nın tedavisi yerine alternatif tıbbı tercih edenlerin çaresi olur ve dahası hastalar üzerinde onaylı AZT'den daha çok işe yarar. Fakat durum çok geçmeden fark edilir ve ilaç firmaları ve FDA Ron'a karşı büyük bir savaş açar. Film 30 günlük ömrü kaldı dendilen Ron Woodroof'un kişisel mücadelesine odaklanıyor.
Mr. Nobody 2009 full hd izle 720p izle

Bay Hiçkimse - Mr. Nobody (2009)

7.9 IMDB Puanı 7.9
    
 2 saat 21 dakika


  Yönetmen: Jaco Van Dormael
Ülke: Fransa, Almanya, Kanada, Belçika
Tür: Dram, Fantastik, Romantik, Bilim Kurgu
Vizyon: 12 Nisan 2010
Oyuncular: Jared Leto, Sarah Polley, Diane Kruger, Linh Dan Pham, Rhys Ifans, Sarah Polley and Diane Kruger

Başlıkta bahsi geçen Bay Hiçkimse, 2092 yılında dünyada kalmış son ölümlü olan 117 yaşındaki Némo adlı bir adam. Ölüm döşeğindeki Némo genç bir çocukken bir peronda durduğunu hatırlar. Tren kalkmak üzeredir. Annesiyle birlikte mi gitmeli, yoksa babasıyla mı kalmalıdır? Bu karar, sonsuz sayıda olasılığı doğuracaktır... Ve pek çok gezegen, iki ölüm ve sevilecek kadınlar....
Lord of War 2005 full hd izle 720p izle

Savaş Tanrısı - Lord of War (2005)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 2 saat 2 dakika


  Yönetmen: Andrew Niccol
Ülke: Fransa, ABD, Almanya
Tür: Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 14 Ekim 2005
Oyuncular: Nicolas Cage, Bridget Moynahan, Jared Leto, Shake Tukhmanyan, Jean-Pierre Nshanian, Ethan Hawke

Şans sayesinde yuri orlov en büyük yeteneğini keşfeder: yasa dışı silah ticareti çeki temiz çıkan herkese mal verirken bir yandanda kardeşinin yardımıyla silah işindeki en büyük vurgununu gerçekleştirir. Bugüne kadar istediği herşeye ulaşmasını sağlayan hızlı zekası ve becerisi, ısrarla peşine düşen interpol ajanından da (ethan hawke) kurtulmasına yardımcı olur. Ancak cesaretinin zirvesindeyken müşterilerinin sağlayabileceğinden daha fazlasını talep edebileceğinin farkına varır ve zamanla korumaya çalıştığı insanlar üzerinde ölümcül bir sorumluluk haline gelir.
Girl, Interrupted 1999 full hd izle 720p izle

Aklım Karıştı - Girl, Interrupted (1999)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    

  Yönetmen: James Mangold
Ülke: ABD, Almanya
Tür: Biyografi, Dram
Vizyon:
Oyuncular: Angelina Jolie, Whoopi Goldberg, Winona Ryder, Clea DuVall, Brittany Murphy, Elisabeth Moss, Jared Leto, Jeffrey Tambor

Yaşamına kast etme,günlük ilişkiler yaşama ve kişilik bölünmesi tanısıyla ailesinden ayırılarak Claymoore adlı psikiyatri kliniğine yatırılan yazar adayı Susanna Kaysen’in buradaki personel ve hastalarla yaşadığı hüzünlü, heyecan verici, iç burkucu ilişkinin hikayesini anlatan film yazar Susannna Kaysen’in aynı adı taşıyan romanından, başarılı filmleriyle bütün dünyaya kendini kanıtlayan James Mangold tarafından sinemaya uyarlanmış. Girl, Interrupted - Aklım Karıştı 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
Lonely Hearts 2006 full hd izle 720p izle

Yalnız Kalpler - Lonely Hearts (2006)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 48 dakika


  Yönetmen: Todd Robinson
Ülke: Almanya, ABD
Tür: Suç, Dram, Romantik
Vizyon: 18 Temmuz 2008
Oyuncular: John Travolta, James Gandolfini, Jared Leto, Salma Hayek, Scott Caan

1940’lı yılların sonunda Martha Beck ile Raymond Fernandez Amerika’da adı çıkmış “Yalnız Kalpler katilleriydi”.

Onların öldürücü silahı aslında çok basitti. Gazeteye kişisel ilan veriyor. İlana cevap veren terkedilmiş dul kadınlara ilk olarak Ray, kendisini seksi Latin aşığı olarak tanıtıyordu. Böylelikle tuzağa düşen bu kadınları hem dolandırıyor hem de öldürüyorlardı.

Ray ile Martha’nın tanışması ise ikisinin de hayatlarında önemli bir dönüm noktasıydı. Ray ve Martha birbirlerini görür görmez, aşık olmuş. Bu ilişki ikisi için tutkulu bir aşka ve kolay kazanılan para dönüşmüştü. Martha ise, dul kadınlara Ray’ın kız kardeşi olarak tanıtılıyor. Ray kadınları baştan çıkarırken, daha sonra ikili birlikte kadınları öldürülüyor ve birikimlerine el koyuyordu.

Martha ve Ray, polis tarafından yakalandığında, 12 cinayet işlediklerini itiraf etti. Aslında gerçek rakam 20’ye yakındı. İki aşık, cinayetlerden dolayı 22 Agustos 1949’ta ölüm cezasına çaptırıldı. Temyize birkaç defa başvurmalarına rağmen, 8 Mart 1951’de Sing - Sing hapishanesinde yanyana elektrikli sandalyede ölüm cezaları infaz edildi.
The Outsider 2018 full hd izle 720p izle

Yabancı - The Outsider (2018)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    

  


Yönetmen: Martin Zandvliet
Ülke: ABD
Tür: Suç, Dram, Gizem
Vizyon: 1 Mart 2018
Oyuncular: Jared Leto, Tadanobu Asano, Kippei Shiina, Rory Cochrane, Emile Hirsch, Shioli Kutsuna

Film 2.Dünya Savaşı?nda hapisten salıverilen bir askerin yakuza olan hücre arkadaşına bir konuda yardımcı olması ve yakuza eğitimi almasını konu ediniyor.
Alexander 2004 full hd izle 720p izle

Büyük İskender - Alexander (2004)

5.5 IMDB Puanı 5.5
    
 2 saat 55 dakika


  Yönetmen: Oliver Stone
Ülke: Almanya, ABD, Hollanda, Fransa, İngiltere, İtalya
Tür: Aksiyon, Macera, Biyografi
Vizyon: 26 Kasım 2004
Oyuncular: Colin Farrell, Angelina Jolie, Val Kilmer, Anthony Hopkins, Jared Leto

Tarihin en büyük komutanlarından birisi olan Büyük İskender çok kısa bir sürede Pers İmparatorluğunu yıkarak Makedon krallığını uçsuz bucaksız sınırlara kavuşturacaktır. Bunu yaparken sevgilisi ve veziri Hephaestin'un yardımını görecektir. Filmde İskender'in aşk, hırs ve savaşları anlatılıyor.