Jason Statham Filmleri (33 sonuç)

Snatch 2000 full hd izle 720p izle

Kapışma - Snatch (2000)

8.3 IMDB Puanı 8.3
    

  


Yönetmen: Guy Ritchie
Ülke: İngiltere
Tür: Gerilim, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Benicio Del Toro, Brad Pitt, Jason Statham

Çaylak lisanssız boks organizatörleri Turkish ve ortağı Tommy yasadışı boks işindeki büyük isim Tuğla Kafa'yı maç için ikna ederler. Çingene Mickey maç yerine kendi kurallarıyla oynamaya başlayınca iş çığrından çıkar. Bu arada Dört Parmak Franky ve 86 karatlık elmas Londra'da kaybolmuştur. Franky nin tuzağa düşürüldüğünü öğrenen kuzen Avi, Frakny'yi kontrol etmesi ve elması bulması için sağ koluyla Londra'ya gelir...
Lock, Stock and Two Smoking Barrels 1998 full hd izle 720p izle

Ateşten Kalbe, Akıldan Dumana - Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998)

8.2 IMDB Puanı 8.2
    
 1 saat 47 dakika


  Yönetmen: Guy Ritchie
Ülke: İngiltere
Tür: Suç, Gerilim
Vizyon: 9 Haziran 2000
Oyuncular: Jason Flemyng, Dexter Fletcher, Nick Moran, Jason Statham, Steven Mackintosh

Eddy ve arkadaşları ellerindeki 100.000 paundu değerlendirmek için kumara yatırırlar. Aralarında en kurt oyuncu Eddy olduğu için arkadaşları masaya onu yollarlar. Fakat masada herşey çoktan ayarlanmıştır. Eddy oyunun sonunda Hatchet Harry'e yarım milyon paund borçlanır. Bu borcu bir hafta içerisinde ödemelidir yoksa Hatchet Harry'nin parmaklarını keseceğini biliyordur. Bu uğurda arkadaşlar parayı bulmak için bir dizi komik olaya karışırlar. Hatta bunlardan birinde Eddy'nin babasının antika tüfeği ile soygun yapmaya kalkarlar. Fakat hepsinde başarısızlığa uğrarlar. Fakat ellerindeki antika tüfeğin değerini bilmemektedirler.
The Bank Job 2008 full hd izle 720p izle

Banka İşi - The Bank Job (2008)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 1 saat 51 dakika


  Yönetmen: Roger Donaldson
Ülke: İngiltere, ABD, Avustralya
Tür: Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 21 Mart 2008
Oyuncular: Jason Statham, Saffron Burrows, Stephen Campbell Moore, Daniel Mays, James Faulkner, Alki David, Michael Jibson

35 yıldan daha fazla bir zaman önce Londra'da meydana gelen olağandışı gerçek bir olaydan, cesur ve çözülememiş bir soygundan esinlenilmiştir. Yönetmenliğini Roger Donaldson'ın yaptığı, başrollerde Jason Statham ve Saffron Burrows'un yer aldığı bu heyecan dolu gerilim filmi, entrika, skandal ve tehlikenin içiçe geçtiği bir bileşim olup, yapımcıları tarafından "cinayet, seks ve yolsuzluğun müthiş bir anlatılmamış hikayesi" diye tanımlanmaktadır.
The Fate of the Furious 2017 full hd izle 720p izle

Hızlı ve Öfkeli 8 - The Fate of the Furious (2017)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 2 saat 16 dakika


  


Yönetmen: F. Gary Gray
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Suç
Vizyon: 13 Nisan 2017
Oyuncular: Vin Diesel, Jason Statham, Dwayne Johnson, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Ludacris, Charlize Theron

Küba?dan New York?a uzanan bu hikayede ekip normal bir hayata adım atmaya hazırlanıyor. Dom ve Letty balayılarını yaşarken, Brian ile Mia emekli olmaya karar veriyor. Fakat aniden ortaya çıkan gizemli bir kadın her şeyi değiştiriyor. Dom?u baştan çıkartıp onu suç dünyasına katmayı başarıyor. Arkadaşlarına ne olduğunu anlayamayan ekip kendilerini yine aksiyonun ortasında buluyor.
Furious 7 2015 full hd izle 720p izle

Hızlı ve Öfkeli 7 - Furious 7 (2015)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    

  Yönetmen: James Wan
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Vizyon: 3 Nisan 2015
Oyuncular: Jason Statham, Vin Diesel, Dwayne Johnson, Paul Walker, Sung Kang

Dominic Toretto (Vin Diesel) ve ekibi Hızlı ve Öfkeli 6′da Owen Shaw’ı bitirmeye yardım etmişti. Owen’ın kardeşi Ian Shaw (Jason Statham) şimdi intikam ateşiyle yanıp tutuşuyor. Tüm hızıyla devam eden Fast & Furious serisinin 2014 yılında yapımı tamamlanacak olan son filminde yeni isimlerle karşılaşıyoruz. Serinin altıncı filminde yaşanan olayların ardından devam eden filmde Jason Statham tarafından canlandırılan Ian Shaw karakterinin intikam mücadelesine tanık oluyoruz. Filmin yönetmen koltuğunda sürpriz bir isim olarak James Wan bulunuyor. Genç yönetmen daha önce Saw, The Conjuring ve Insidious gibi önemli filmlere imza atmıştı.
Spy 2015 full hd izle 720p izle

Ajan - Spy (2015)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 2 saat


  Yönetmen: Paul Feig
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Komedi, Suç
Vizyon: 12 Haziran 2015
Oyuncular: Melissa McCarthy, Rose Byrne, Jude Law, Jason Statham, Jessica Chaffin, Miranda Hart, Sam Richardson, Katie Dippold, Richard Brake, Morena Baccarin

Susan Cooper CIA'de masa başı çalışan bir analisttir. Cooper aynı zamanda en kritik görevlerin başarıyla sonlandırılmasını sağlarken adı gizli kalan bir kahramandır. Partneri Bradley Fine ile iyi bir ikili olmuşlardır fakat son görevlerinde Bradley ile kurumun bir başka gözde ajanı olan Rick Ford'un kimliklerinin ifşa olur. Ölümcül silah ticareti yapan tehlikeli bir şebekenin dünyasına sızarak yol açacakları felaketi önleme görevi Susan Cooper'ın olur. Cooper masa başından ilk defa sahaya adım atacağı bu görevde, içindeki bütün potansiyeli açığa çıkaracak ve fark etmediği yeteneklerini keşfedecektir.

Senaristliğini ve yönetmenliğini Paul Feig'in üstlendiği komedi-macera türündeki yapımın başrolünde Melissa McCarthy yer alırken kadroda kendisine Jude Law, Jason Statham, Rose Byrne ve Morena Baccarin eşlik ediyor.
The Italian Job 2003 full hd izle 720p izle

İtalyan İşi - The Italian Job (2003)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 1 saat 51 dakika


  Yönetmen: F. Gary Gray
Ülke: ABD, Fransa, İngiltere
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Vizyon: 10 Ekim 2003
Oyuncular: Mark Wahlberg, Charlize Theron, Donald Sutherland, Jason Statham, Seth Green, Mos Def, Edward Norton

Azılı bir suçlu olan Charlie Croker'ın önderliğinde bir suçlu çetesi, detaylı bir hazırlık sürecinden sonra, Los Angeles'ın tarihindeki en kötü trafik sıkışıklığına sebep olurlar. Böylece, yapacakları mücevher hırsızlığı için zaman kazanacaklardır. Planları, soygunu gerçekleştirdikten sonra, yaya kaldırımlarında sürebilecek kadar küçük olan Mini Cooper'larını kullanarak, trafik açılmadan önce kaçabilmektir.
Crank 2006 full hd izle 720p izle

Tetikçi - Crank (2006)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 1 saat 28 dakika


  Yönetmen: Mark Neveldine
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Vizyon: 1 Eylül 2006
Oyuncular: Jason Statham, Amy Smart, Jose Pablo Cantillo, Efren Ramirez, Dwight Yoakam, Carlos Sanz

Chev Chelios güne beklenmedik bir uyandırma telefonuyla başlamak üzeredir. Sersem vaziyette, zorlukla hareket eden, kalp atışları bile yavaşlamış olan Chev, çalan cep telefonunu açtığında, katil düşmanı Ricky Verona'dan uykusu sırasında zehirlendiğini ve sadece bir saat ömrü kaldığını öğrenir.

Sonradan anlaşılır ki Chev, Batı Yakası'nın büyük bir suç örgütüyle çalışan serbest bir kiralık katildir. Bir gece önce, her zamanki gibi olması gereken, sıradan bir iş umulmadık bir şekilde ters gitmiştir: Chev profesyonel katillik hayatına bir son verip, kız arkadaşı Eve'le yeni bir hayata başlamak üzere hedefinin yürüyüp gitmesine izin vermiştir.

Chev'in, şimdi, hayatta kalabilmek için kelimenin tam anlamıyla sürekli hareket halinde olması gerekmektedir. Zehrin kalbini durdurmasını geciktirmenin tek yolu kanında sürekli bir adrenalin akışı sağlamaktır. Dakikalar bir birini kovalarken, Chev, Los Angeles sokaklarında rüzgar gibi eserek, yoluna çıkmaya cüret edenleri perişan eder. Eve'i tehlikeden kurtarmak, kendini ortadan kaldırmaya çalışan düşmanlarından hep bir adım önde olmak ve hayatını kurtaracak panzehiri aramak zorundadır.
The Transporter 2002 full hd izle 720p izle

Taşıyıcı - The Transporter (2002)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 1 saat 32 dakika


  Yönetmen: Louis Leterrier
Ülke: Fransa, ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Vizyon: 6 Aralık 2002
Oyuncular: Jason Statham, Qi Shu, Matt Schulze, François Berléand, Ric Young

Frank (Jason Statham) yaptığı işin en iyisidir, tehlikeli ve yasadışı maddeleri hiçbir soru sormadan bir noktadan diğerine taşır. Ancak en son sevkiyatında, uluslararası esir tüccarlarının kaçırdığı güzel bir kadın, onun taşıma planlarında ölümcül problemler çıkmasına neden olur. Artık Frank değerli kargosunu ve kendi hayatını kurtarmak için durmak bilmeyen, hareket dolu bir savaşa girmelidir.
The Mechanic 2011 full hd izle 720p izle

Mekanik - The Mechanic (2011)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 1 saat 33 dakika


  Yönetmen: Simon West
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Vizyon: 13 Ocak 2011
Oyuncular: Jason Statham, Ben Foster, Tony Goldwyn, Donald Sutherland, Jeff Chase, Mini Anden, James Logan

Mekanik, uluslararası boyuttaki bir yeraltı ögütlenmesinin, muhbirler ve olası düşmanlarını yok eden suikastçılarına verilen isimdir. Arthur Bishop eli çabuk ve temiz ve profesyonelce iş çıkaran bir mekaniktir. Öyle ki örgütle arasında ki bir numaralı arabulucu olan "menejeri" Koca Harry'i bile yoketmekten çekinmez.

Baba yadigarı mesleğini sürdürürken, müebbet yalnız olmanın üzerine getirdiği psikolojik yükü ise olanca gücüyle sırtlamaya çalışmaktadır. İç çalkantıları ile boğuşurken Harry'nin doyumsuz ve soğukkanlı oğlu Steve (Ben Foster) ile aralarında enteresan bir ortaklık doğar.
The Expendables 2 2012 full hd izle 720p izle

Cehennem Melekleri 2 - The Expendables 2 (2012)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 1 saat 43 dakika


  Yönetmen: Simon West
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Gerilim
Vizyon: 17 Ağustos 2012
Oyuncular: Sylvester Stallone, Jason Statham, Jean-Claude Van Damme, Jet Li, Dolph Lundgren, Chuck Norris, Bruce Willis, Arnold Schwarzenegger, Terry Crews, Randy Couture, Charisma Carpenter

Cehennem Melekleri Barney Ross (Sylvester Stallone), Lee Christmas (Jason Statham), Yin Yang (Jet Li), Gunnar Jensen (Dolph Lundgren),Toll Road (Randy Couture) ve Hale Caesar (Terry Crews), ekibe yeni katılan Billy the Kid (Liam Hemsworth) ve Maggie (Yu Nan) ile birlikte Mr. Church (Bruce Willis) liderliğinde yeniden bir araya geliyorlar; fakat bu sefer mesele biraz kişisel. Zira basit bir hesaplaşma, aralarından birinin öldürülmesiyle sonuçlanınca, intikam almak kaçınılmaz olacak...

İkinci filmde yönetmen koltuğuna Stallone yerine Simon West otururken, senaryoda Dave Callaham ve Sylvester Stallone'nin imzası var. Kadrosunda Arnold Schwarzenegger, Jean-Claude Van Damme,Chuck Norris, Terry Crews, Mickey Rourke, Dolph Lundgren gibi aksiyon sinemasının gözde yıldızlarını da barındıran film Amerika'da 17 Ağustos 2012'de vizyona girecek.
Cellular 2004 full hd izle 720p izle

Ölüm Hattı - Cellular (2004)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 34 dakika


  Yönetmen: David R. Ellis
Ülke: ABD, Almanya
Tür: Aksiyon, Suç, Dram
Vizyon: 10 Eylül 2004
Oyuncular: Jason Statham, Kim Basinger, Chris Evans, William H. Macy, Noah Emmerich, Jessica Biel, Richard Burgi

Ryan'ın cep telefonu çaldığında gördüğü numara tanıdığı birine ait değildir. Parazitli hattın diğer ucundaki ses de öyle. Korku ve panik içindeki Jessica Martin adında bir kadın kaçırıldığını söyleyerek kendisinden yardım istemektedir.

Bu tesadüfi telefon görüşmesiyle müthiş bir maceraya atılır Ryan. Kadını kurtarabilmek için cinayetler ve aldatmacalarla dolu bir araştırmaya koyulan genç adamı hattın diğer ucunda ne beklemektedir?
Homefront 2013 full hd izle 720p izle

Sivil Cephe - Homefront (2013)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 40 dakika


  Yönetmen: Gary Fleder
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Vizyon: 27 Kasım 2013
Oyuncular: James Franco, Jason Statham, Rachelle Lefevre, Winona Ryder, Kate Bosworth

Chuck Logan’ın yazdığı bir kitaptan uyarlanan film daha sakin bir hayat umuduyla ailesiyle küçük bir kasabaya taşınan eski Uyuşturucuyla Mücadele Dairesi ajanı Phil Broker'ın (Statham) hikayesini anlatıyor. Ancak işler Broker'ın umduğu gibi olmuyor ve Gator (Franco) adında bir uyuşturucu çetesi lideriyle ters düşüyor. Yönetmenliğini Gary Fleder'ın (Kiss the Girls) yapacağı Homefront'un çekimleri 24 Eylül'de New Orleans’ta başlayacak.

Ryder filmde Gator’la ortak olan eski bir bisikletçiyi canlandıracak. Yani filmin kötü adamlarının tarafında! Yeni oyunculardan Izabel Vidovic (Up All Night) de filmde Broker’ın kızı Kit rolünde olacak. Kitap açıklamasından anladığımız kadarıyla Kit filmde gerçekten kilit bir karakter.
Safe 2012 full hd izle 720p izle

Koruyucu - Safe (2012)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 34 dakika


  Yönetmen: Boaz Yakin
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Vizyon: 11 Mayıs 2012
Oyuncular: Jason Statham, Chris Sarandon, James Hong, Robert John Burke, Anson Mount

Jason Statham, Chris Sarandon, James Hong, Anson Mount, Robert John Burke, Reggie Lee ve Catherine Chan'in rol aldığı filmin konusu şöyle:


Çinli yeraltı suç örgütü Triadlar, 10 yaşındaki Çinli matematik dahisi Mei'yi memleketi Nanjing'den kaçırarak, örgütün rüşvet ve haraç çarkının kasası olarak kullanılmak üzere Amerika'ya gönderir. Böylece örgüt tek bir bilgisayar ya da yazılı belge kullanmayacak, bütün sayılar küçük kızın aklında olacaktır. Rus mafyasıyla başı derde giren ikinci sınıf bir kafes dövüşçüsü olan Luke Wright, evsiz, beş parasız ve toplumdan soyutlanmış halde New York sokaklarında yaşamaktadır. Olaylar sonucu Rus mafyası, polis ve Triadlar arasında kalan Mei'yi, Luke Wright kurtarır ve kendi yok edilen hayatını da geri almak için şehrin altını üstüne getirir.
Killer Elite 2011 full hd izle 720p izle

Seçkin Katiller - Killer Elite (2011)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 56 dakika


  Yönetmen: Gary McKendry
Ülke: ABD, Avustralya
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Vizyon: 10 Eylül 2011
Oyuncular: Jason Statham, Clive Owen, Robert De Niro, Dominic Purcell, Aden Young

Gerçek bir hikâyeden sinemaya aktarılan, Killer Elite Avustralya'dan Paris'e Londra'dan Ortadoğu'ya soluk soluğa izleyeceğiniz bir aksiyon macera...

'Taşıyıcı' serisiyle kadınların gönlünde taht kuran aksiyon filmlerinin karizmatik oyuncusu Jason Statham ve yılların eskitemediği muhteşem oyuncu Robert De Niro tüm yeteneklerini Killer Elite filmi için bir araya getiriyorlar.

Gizli Servisin çok özel eğitimli ajanı kendisini yetiştiren danışmanı zor hale düşünce emekli olduğu bu tehlikeli hayata geri dönmek mecburiyetinde kalır. Ama kadim dostunu kurtarmak için girişeceği aksiyonda karşısında en az kendisi kadar yetenekli bir diğer ajan ve iyi yetiştirilmiş üç özel katili alt etmek zorundadır...
Revolver 2005 full hd izle 720p izle

Tabanca - Revolver (2005)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 55 dakika


  Yönetmen: Guy Ritchie
Ülke: Fransa, İngiltere
Tür: Suç, Dram, Gizem
Vizyon: 4 Nisan 2008
Oyuncular: Jason Statham, Ray Liotta, Vincent Pastore, André Benjamin, Terence Maynard

Guy Ritchie'nin favori oyuncusu olarak bilinen Jason Statham, bir kumarbaz olduğu halde, kardeşinin ailesini kurtarmak için istemediği bir oyuna dahil olup 7 yıl hapis yatan Jake Green'i oynamaktadır. İçerideyken de kirli oyunlarına devam eden iki dolandırıcı ile aynı hücreye düşen Jake, tüm bu vakti kitap okuyarak ve her şeyin sorumlusu olarak gördüğü Dorothy Macha (Ray Liotta)'ya intikam duyguları besleyerek geçirmiştir. Tüm bu olanların altında ikisinin çıkara dayanan hikayesi yatmaktadır; Green fiyakalı kumarhanesinde Macha'nın masasına direkt bir hamle yapmış fakat bir tomar parasını kaybetmekle kalmıştır. Macha'nın bu hamlesini sürdürmek isteyen Green, her bir kuruşunu tefeci Avi ve Zach'a (Andre Benjamin ve Vincent Pastore) vermeye ikna olur ve oyun böylece devam eder.
Hapiste geçirdiği süre içerisinde yanındaki iki efsanevi dolandırıcıdan en esaslı üçkâğıtları öğrenmiş ve kumar masasında yenilmez hale gelmiştir. Artık intikam alma vakti gelmiştir
The Expendables 2010 full hd izle 720p izle

Cehennem Melekleri - The Expendables (2010)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 43 dakika


  Yönetmen: Sylvester Stallone
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Gerilim
Vizyon: 13 Ağustos 2010
Oyuncular: Sylvester Stallone, Jason Statham, Jet Li, Dolph Lundgren, Eric Roberts, Randy Couture, Steve Austin, David Zayas, Giselle Itié, Charisma Carpenter, Gary Daniels, Terry Crews, Mickey Rourke

Bir Güney Amerika ülkesinin kural tanımaz diktatörünü yıkmak ve diktatörlük rejimini sona erdirmek için ülkeye gizlice sızan bir grup paralı askerin hikayesinin anlatıldığı 'Cehennem Melekleri' aksiyon sinemasının eski ve yeni yıldızlarını bir araya geliyor.
Sylvester Stallone, Jason Statham, Jet Li, Mickey Rourke, Bruce Willis, Dolph Lundgren ve daha birçok ismin yer aldığı filmde yeni görevleri nedeniyle ülkeye gizlice giriş yapan özel birlik kısa sürede hiçbir şeyin kendilerine anlatıldığı gibi olmadığını fark eder.
Akabinde ekip kendini büyük bir yanılsama ve ihanet içinde bulur. Olaylar kontrolden çıkmaya başladığında ve masum hayatlar tehlike altına girdiğinde bu ekip çok daha büyük bir düşmana karşı mücadele etmeye başlar.
Chaos 2005 full hd izle 720p izle

Kaos - Chaos (2005)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 46 dakika


  Yönetmen: Tony Giglio
Ülke: Kanada, İngiltere, ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Dram
Vizyon: 15 Aralık 2005
Oyuncular: Jason Statham, Ryan Phillippe, Wesley Snipes, Henry Czerny, Justine Waddell, Nicholas Lea, Jessica Steen

Quentin Correns (Jason Statham) Born köprüsünde olan bir kazada yapmaması gerektiği halde rehineyi vurduğu için teşkilat tarafından açığa alınmıştır. Olaydan uzun müddet sonra bir banka soygunu gerçekleştirilir. Bir kişi vurularak yaşamını yitirmiştir. Ve soygunun başkanı Lorenz (Wesley Snipes) Correns'i istemektedir. İstek yerine getirilir ve Correns'e birde zeki bir yardımcı genç dedektif verilir. Banka soygunu ucuz atlatılır ancak hiçbir şeyin çalınmadığı fark edilir. Kameralar elektrik kesintisinden dolayı çalışmadığı için hiçbir şeyi kaydetmediği için herkesin aklında bir soru kalır . Film ilerledikçe Lorenz in o büyük ortağının kim olduğu hususunda muhteşem bir merak sözkonusudur. Zeka , aksiyon ve gerilimin bir arada bulunduğu enfes filmlerden biri Chaos.
Death Race 2008 full hd izle 720p izle

Ölüm Yarışı - Death Race (2008)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 1 saat 45 dakika


  Yönetmen: Paul W.S. Anderson
Ülke: ABD, Almanya, İngiltere
Tür: Aksiyon, Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon: 17 Ekim 2008
Oyuncular: Jason Statham, Joan Allen, Ian McShane, Tyrese Gibson, Natalie Martinez

Azılı suçlularla tıkabasa dolu bir hapishanenin yöneticileri, cezaevindeki mahkumları birbirleriyle dövüşmeye zorlayarak, bol miktarda para kazanabilecekleri, tüyler ürpertici bir çeşit gladyatör oyunu düzenlemeye karar verirler. Adrenalin yüklü, şiddet arzusuyla yanıp tutuşan mahkumlarsa bir arenaya çıkıp birbirleriyle ölesiye mücadele etmeye dünden hazırdırlar.

Üç şampiyonluk kazanmış otomobil yarışçısı Jensen Ames (Jason Statham), vahşi koşulların hüküm sürdüğü bu dünyada hayatta kalmayı başarma konusunda bir uzman olup çıkmıştır. Eski bir dolandırıcı olan Ames, tam hayatını düzene koyduğunu düşündüğü bir anda işlemediği bir cinayet yüzünden hapse atılmıştır.

Öldürülmesi imkansız olarak kabul edilen mistik sürücü Frankenstein maskesini giymek zorunda bırakılan Ames’ın önüne, Cezaevi’nin despot yöneticisi (Joan Allen) tarafından iki seçenek konulur: Gladyatör oyununa katılırsa özgürlüğüne kavuşabilecek, katılmazsa hücreye kapatılıp orada çürümeye terk edilecektir.

Yüzü metalik bir maskeyle kapatılan Ames üç gün boyunca devam edecek son derece zorlu bir ölüm yarışında hayatta kalmaya çalışır. Bu sürede özgürlüğüne kavuşabilmek için dünyanın en acımasız mahkumlarına karşı ölümüne mücadele etmek zorundadır. Makineli tüfekler, alev makineleri ve el bombası mancınıklarıyla donatılmış bir otomobil kullanan bu çaresiz adam, dünyanın en vahşi sporunu kazanabilmek için önüne çıkan her engeli ve her kişiyi yok etmek zorundadır.
Transporter 2 2005 full hd izle 720p izle

Taşıyıcı 2: Nefes Nefese - Transporter 2 (2005)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 27 dakika


  Yönetmen: Louis Leterrier
Ülke: Fransa, ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Vizyon: 14 Ekim 2005
Oyuncular: Jason Statham, Alessandro Gassman, Amber Valletta, Kate Nauta, Matthew Modine, François Berléand

Frank Martin heyecanlı ve bol aksiyonlu hayatına biraz ara vermeye karar verir. Kendine Miami'nin sahillerinde oyalanacak daha sakin işler bulur. Ama geçmişindeki kariyerinin izleri bugüne de yansır. Yeni görevi onu beklemektedir.Özel iş kuralları ve üstün performansıyla Taşıyıcı ikinci kez görev başındadır. Üstelik bu kez daha tehlikeli bir görevle!
War 2007 full hd izle 720p izle

Suikastçı - War (2007)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 43 dakika


  Yönetmen: Philip G. Atwell
Ülke: ABD, Kanada
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Vizyon: 31 Ağustos 2007
Oyuncular: Jet Li, Jason Statham, John Lone, Devon Aoki, Luis Guzmán, Saul Rubinek, Ryo Ishibashi

Ortağı kötü şöhretli suikastçı Rogue (Jet Li) tarafından vahşice öldürüldükten sonra, FBI ajanı Jack Crawford (Jason Statham) kaçak katili bulmaya ve ortağının ölümünün intikamını şahsen almaya yemin eder. Ama Rogue izini kaybettirir, ta ki üç sene sonra Çin mafyasının lideri Chang (John Lone) ile Japon Yakuza patronu Shiro (Ryo Ishibashi) arasında kanlı bir savaş başlatmak üzere yeniden ortaya çıkana kadar. Bu kez Rogue'u yakalamaya kesin kararlı olan Crawford özel suç uzmanlarından oluşan ekibini dosdoğru bu çatışmanın içine sürükler. Ama Crawford'ın intikam arzusu mesleki yargılarını gölgeler. Şiddetin dozu artarken Crawford nihayet düşmanıyla yüz yüze gelir ama keşfettiği şey Rogue ya da planları hakkında hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığıdır.
Hummingbird 2013 full hd izle 720p izle

Çılgın Joe - Hummingbird (2013)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 40 dakika


  Yönetmen: Steven Knight
Ülke: ABD, İngiltere
Tür: Aksiyon, Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 28 Haziran 2013
Oyuncular: Jason Statham, Senem Temiz, Vicky McClure, Siobhan Hewlett, Agata Buzek

Joey Jones (Jason Statham), Afganistan'da kendi biriminin bir top atışıyla paramparça olmasına tanık olduğundan beri Londra sokaklarında yaşamaktadır. Bir yandan geçmişini unutmaya, bir yandan da yeni problemlerden uzak durmaya çalışmaktadır.

Acımasız bir çeteden kaçarken Convent Garden'da zengin bir adamın dairesine girer ve üst sınıf kimliğine bürünür. Joey arkadaşı ve sponsoru Rahibe Cristina ile günah çıkarmaya giderken, hamile kız arkadaşı bir nehirde ölü bulunur. Bu olay üzerine Joey bu cinayetin sorumlusunu bulmak için Çin mafyasındaki bağlantılarını kullanmak zorunda kalır. Joey adaleti sağlayana kadar durmayacaktır.

Ünlü senarist Steven Knight'ın yönettiği Hummingbird, korkunç bir geçmişe sahip yaralı bir adamın, -bu kendi kurallarını yıkmak anlamına da gelse- doğru olanı yapmak için mücadele etmesini konu alıyor...
Blitz 2011 full hd izle 720p izle

Ölücül Takip - Blitz (2011)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 37 dakika


  Yönetmen: Elliott Lester
Ülke: İngiltere, Fransa, ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Jason Statham, David Morrissey, Luke Evans, Aidan Gillen, Paddy Considine

Başarılı ve sert bir polis olan Tom Brant (Jason Statham) şehre korku salan Blitz adlı seri katili yakalamak için görevlendirilir. Olaylar geliştikçe işin içinde kendisinin de olduğunu, birilerinin onu hedef yaptığını anlar. Uyuşturucudan kurtulmaya çalışan arkadaşını tehdit eden Blitz'in listesinde Brant te mi vardır? Film Ağustos 2009'da Londra'da çekildi. Blitz, Lionsgate UK tarafından yapımı gerçekleştirilen ilk film olma üzelliği taşıyor.
Parker 2013 full hd izle 720p izle

Parker (2013)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 58 dakika


  Yönetmen: Taylor Hackford
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Vizyon: 25 Ocak 2013
Oyuncular: Jason Statham, Jennifer Lopez, Michael Chiklis, Wendell Pierce, Clifton Collins Jr.

Jason Statham ve Jennifer Lopez, Donald E. Westlake’in çok satan roman serisinde uyarlanan PARKER’da başroldeler!

Parker (Jason Statham) kişisel ahlak kuralları olan profesyonel bir hırsızdır. Bu kurallardan bazıları şunlardır: Hırsızlığın altından kalkamayacak insanlardan hiçbir şey çalma, hak etmeyen insanlara acı çektirme. Ancak son soygununda, ekibi onu aldatır ve parasını çalarak onu ölüme terk eder.

Eski çalışma arkadaşlarının böyle bir şey yaptıklarına pişman olmasını sağlamak isteyen Parker onları zengin ve ünlülerin oyun alanı olan ve ekiptekilerin en büyük soygunu yapmayı planladıkları Palm Beach’e kadar takip eder. Zengin bir Teksaslı kılığına giren Parker yanına bilgili birini alır: Leslie (Jennifer Lopez). Leslie maddi sıkıntı yaşayan ama güzel, akıllı ve hırslı bir kadındır. Parker ve Leslie soygunda çalınacak parayı çalmak ve daha sonra ortadan kaybolmak için bir plan yaparlar.

PARKER’ın yönetmenliğini Oscar adayı Taylor Hackford (“Ray”) üstleniyor. Filmde Lopez ve Statham dışında, Michael Chiklis, Wendell Pierce (“The Wire”) ve Oscar adaylığına sahip oyuncu Nick Nolte.
Crank: High Voltage 2009 full hd izle 720p izle

Tetikçi 2: Yüksek Gerilim - Crank: High Voltage (2009)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 36 dakika


  Yönetmen: Mark Neveldine
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Komedi, Suç
Vizyon: 8 Mayıs 2009
Oyuncular: Jason Statham, Amy Smart, Dwight Yoakam, Efren Ramirez, Julanne Chidi Hill

2006 yılının hit aksiyon filmi "CRANK"te, suikastçı Chev Chelios (Jason Statham) damarlarında akan ölümcül zehirle mücadele etmek için 24 saatini dövüşerek, öldürerek ve adrenalin düzeyini üst seviyede tutarak geçirmişti. Şimdi, serinin yüksek oktanlı devam filmi "TETİKÇİ 2: YÜKSEK GERİLİM / CRANK HIGH VOLTAGE"da, geçen sefer hayatta kalmayı başarmış olan Chev yepyeni bir güne uyanmak üzeredir...

Tam olarak ilk filmin bıraktığı yerden devam eden "TETİKÇİ 2: YÜKSEK GERİLİM / CRANK HIGH VOLTAGE", Chev'inin Los Angeles caddelerine yaptığı ölümcül atlayıştan kurtuluşu, ve hemen akabinde ise gizemli bir Çin mafyası tarafından kaçırılışıyla başlıyor. Üç ay sonra, Chev gözlerini açar ve zarar görmesi neredeyse imkansız olan kalbinin ameliyatla çıkartılıp, yerine, çalışabilmesi için düzenli olarak elektrik takviyesi gerektiren pilli bir aletin takıldığını görür.

Kendini tutsak tutanlardan tehlikeli bir şekilde kaçan Chev tekrar bir kovalamacanın içindedir. Bu kez karizmatik Meksika çete lideri El Huron'dan (Clifton Collins, Jr.), ve Çin Suç Örgütü'nün başı olan 100 yaşındaki Poon Dong'dan (David Carradine) kaçmaktadır. Tıbbi yardım için bir kez daha Doktor Miles'a (Dwight Yoakum) başvuran Chev, ayrıca arkadaşı Kaylo'nun ikiz kardeşi Venus'tan da (Efren Ramirez) destek görür. Yaptığı işi artık bilen kız arkadaşı Eve'le (Amy Smart) tekrar bir araya gelen Chev gerçek kalbini bulmaya ve onu çalanlardan intikamını almaya kararlıdır. Böylece hayatta kalmak için her şeyin yapılabildiği Los Angeles şehrinde tekrar heyecan dolu bir macera başlar.
The Expendables 3 2014 full hd izle 720p izle

Cehennem Melekleri 3 - The Expendables 3 (2014)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 2 saat 6 dakika


  Yönetmen: Patrick Hughes
Ülke: ABD, Fransa
Tür: Aksiyon, Macera, Gerilim
Vizyon: 15 Ağustos 2014
Oyuncular: Sylvester Stallone, Jason Statham, Harrison Ford, Arnold Schwarzenegger, Mel Gibson, Wesley Snipes, Dolph Lundgren

Barney Ross, Lee Christmas ve ekibi hayatlarının en zorlu mücadelesiyle karşı karşıyalar! Bir zamanlar Barney ile beraber ekibin kurulmasında rol alan Conrad Stonebanks, bu günlerde silah satıcısı olarak çalışmaktadır ve bu hal ekibin geri kalanını rahatsız eder. Bu nedenle Stonebanks ekibi dağıtmayı kafasına koymuştur. Barney ise karşı bir hamle olarak, yeni ve genç üyelerin de eklendiği ekibini tekrar toplar. Artık ekipmanları ve teknikleri de daha güçlü ve moderndir. Fakat karşılarına çıkacak her türlü kötülüğe tam olarak hazırlıklı mıdırlar?

Aksiyon hayranlarının favori serilerinden olan Cehennem Melekleri'nin son filmi, Sylvester Stallone, Jason Statham, Arnold Schwarzenegger, Antonio Banderas, Jet Li, Bruce Willis ve Harrison Ford gibi isimlerden oluşan yine efsanevi bir kadroyu bir araya getiriyor. Bu film, bir zamanların Blade'i olarak tanıdığımız Wesley Snipes'ın hapishane günlerinden sonra kamera önüne geçtiği ilk film olarak da ayrıca önemli. Filmin yönetmenliği ise Patrick Hughes'a ait.
Transporter 3 2008 full hd izle 720p izle

Taşıyıcı 3 - Transporter 3 (2008)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 1 saat 44 dakika


  Yönetmen: Olivier Megaton
Ülke: Fransa, İngiltere, ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Suç
Vizyon: 26 Aralık 2008
Oyuncular: Jason Statham, Natalya Rudakova, François Berléand, Robert Knepper, Jeroen Krabbé

“Transporter 3”te Frank Martin’i, Marsilya’daki Ukrayna Çevre Koruma Ajansı Başkanı Leonid Vasilev’in kaçırılan kızı Valentina’yı Ukrayna’ya götürme görevini almış buluruz. Valentina’yı alıp Stuttgart ve Budapeşte üzerinden Karadeniz kıyısındaki Odessa’ya götürmekle yükümlüdür.

Yolculuk sırasında Müfettiş Tarconi’in yardımını alan Frank’i sayısız zorluklar beklemektedir. Bir yandan bu işi alması için baskı yapan insanlarla uğraşırken bir yandan da Vasilev tarafından gönderilen ajanlarla başa çıkmak zorundadır. Sürekli alaycı tavır takınan Valentina’nın işbirliği yapmaktan uzak havası da işini zorlaştırır. Hayatlarını tehdit eden birçok saldırıdan kılpayı kurtula kurtula kaçmaya çalışan Frank ile Valentina kısa sürede birbirlerine aşık olacaklardır.
13 2010 full hd izle 720p izle

On Üç - 13 (2010)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 1 saat 31 dakika


  Yönetmen: Géla Babluani
Ülke: ABD
Tür: Dram, Gerilim
Vizyon: 18 Kasım 2012
Oyuncular: Sam Riley, Alice Barrett, Gaby Hoffmann, Jason Statham, Stephen Beach, Mickey Rourke, Emmanuelle Chriqui

Vince, (Sam Riley) Ohio'nun küçük bir kasabasında ailesi beraber yaşayan bir elektrikçi çırağıdır. Babasının geçirdiği ağır iş kazası yüzünden sağlık kurumu giderleri aileye çok fazla gelmektedir, gece gündüz civarda ki hanelerde mesai yapan Vince bir gün tamirat yaptığı bir evde, ev sahibinin gizli bir telefon konuşmasına şahit olur ve konuşmada sarı bir zarfın olduğunu duyar. Ancak adam sonraki gün yüksek dozda morfin alarak can verir, Vince polislere ve adamın karısına görünmeden o sarı zarfı alarak evden uzaklaşır. Vince'in bu andan itibaren hayatı artık değişmiştir, çok para kazanacağını umarak gizli ve ölümcül bir bahis tarikatına doğru yola çıkmıştır. Nerede olduğunu anladığında ise artık çok geçtir yapması şart olan şey eline tutuşturulan silahın tetiğini çekmektir.

Jason Statham, Mickey Rourke, Ray Winstone, Michael Shannon, Ben Gazzara gibi güçlü bir oyuncu kadrosuna sahip film'de gerilim hat safhada ve insanoğlunun para için yapamayacağı bir şey olmadığının altı çizilen filmin yönetmen koltuğunda Géla Babluani oturuyor. Film aslında bir yeniden uyarlama ilk orijinal senaryo yine Géla Babluani tarafından ''13 Tzameti'' adıyla 2005 yılında Fransa'da çekildi, o dönemde pek ses getirmeyen filmi bu sefer Amerika'da Hollywood sürümü ile tekrar şansını denemek isteyen Géla Babluani bu defa başarılı olacağa benziyor.
The One 2001 full hd izle 720p izle

Tek - The One (2001)

5.9 IMDB Puanı 5.9
    
 1 saat 27 dakika


  Yönetmen: James Wong
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Bilim-Kurgu, Gerilim
Vizyon: 29 Mart 2002
Oyuncular: Jet Li, Carla Gugino, Delroy Lindo, Jason Statham, James Morrison, Dylan Bruno, Richard Steinmetz

Gabriel Yulaw, 123 değişik evrende yolculuk ederek alternatif benliklerini avlayarak ve yok ederek bütün evrenlerde tek benlik olmaya çalışmaktadır. Yulaw, yok ettiği benliklerinin güçlerini ele geçirip insan üstü bir canlı olmayı başarmaktadır. Yulaw'ın niyeti en son yalnızca kendisi kalana dek bu deliliği sürdürmek istemektedir. Şayet Yulaw bunu başarırsa ne olacağı tam bilinmemekle beraber olacak şeylerin birer delaket olacakları tahmin edilebilmektedir. Yulaw'ın en son hedefi Los Angeles Bölgesi Şerif Departmanı'nın sevilen üyesi Gabe'dir. Gabe'in mulu bir şekilde sürdürdüğü hayatı Yulaw'ın hayatını girmesiyle bozulur. Gabe hem evreni korumak hem de kendi için Yulaw ile başetmek zorundadır, ama bu deveye hendek atlatmaktan daha zordur.
Mechanic: Resurrection 2016 full hd izle 720p izle

Suikast - Mechanic: Resurrection (2016)

5.6 IMDB Puanı 5.6
    
 1 saat 38 dakika


  Yönetmen: Dennis Gansel
Ülke: Fransa, ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Vizyon: 26 Ağustos 2016
Oyuncular: Jason Statham, Jessica Alba, Tommy Lee Jones, Michelle Yeoh, Sam Hazeldine, John Cenatiempo, Toby Eddington

Mechanic Resurrection filminde Arthur Bishop sevgilisini kaçırmışlardır. Kaçıranlar ondan 3 tane yapılması imkansız suikast görevini yapması isterler. İşin en iyi tarafı tüm bunları kaza olarak göstermesi gereklidir. - Gönderen: batu_efe
Wild Card 2015 full hd izle 720p izle

Son Oyun - Wild Card (2015)

5.6 IMDB Puanı 5.6
    
 1 saat 32 dakika


  Yönetmen: Simon West
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Dram, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Jason Statham, Michael Angarano, Dominik García-Lorido, Hope Davis, Milo Ventimiglia, Max Casella, Stanley Tucci

Eski bir kompülsif kumarbaz kumarbaz olan adam (Jason Statham) bu alışkanlığını bırakıp yeni bir hayata başlamaya karar verir. Güvenlik görevlisi ve koruma olarak çalışmaya başlar ve hayatını sırf bu biçimde kazanmaktadır. Tek prensibi ise asla silah ya da benzeri bir mekanizma kullanmamaktır. Ama yakın bir arkadaşı azılı bir çete tarafından ölesiye dövüldüğünde prensiplerini tekrar düşünecek ve intikam planları kurmaya başlayacaktır.
The Pink Panther 2006 full hd izle 720p izle

Pembe Panter - The Pink Panther (2006)

5.6 IMDB Puanı 5.6
    
 1 saat 33 dakika


  Yönetmen: Shawn Levy
Ülke: ABD, Çek Cumhuriyeti
Tür: Macera, Komedi, Suç
Vizyon: 24 Mart 2006
Oyuncular: Steve Martin, Kevin Kline, Jean Reno, Emily Mortimer, Henry Czerny, Jason Statham

Hayranları tarafından etrafı sarılan dünyaca ünlü futbol antrenörü, Yves Gluant, pop yıldızı olan sevgilisi Xania ile bir galibiyet coşkusunu paylaşırken nereden geldiği belli olmayan zehirli bir okla yere düşer. Panik sırasında ise paha biçilemez elmas yüzüğü 'The Pink Panther' gizemli bir şekilde ortadan kaybolur. Müfettiş Clouseau ve yani asistanı bir dizi ipucunun peşine takılırlar.
Ghosts of Mars 2001 full hd izle 720p izle

Mars'taki Hayaletler - Ghosts of Mars (2001)

4.9 IMDB Puanı 4.9
    
 1 saat 38 dakika


  Yönetmen: John Carpenter
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Korku, Bilim-Kurgu
Vizyon: 7 Aralık 2001
Oyuncular: Natasha Henstridge, Ice Cube, Jason Statham, Clea DuVall, Pam Grier, Joanna Cassidy, Richard Cetrone

Teğmen Melanie Ballard, Mars sömürgelerinde suçlu sevkiyatı yapan bir polis takımında görevlidir. Adam öldürmekten yargılanacak olan Desolation Williams?ı mahkemeye götürmek üzere geldiklerinde, bütün koloninin boşalmış olduğunu görürler. Vaziyeti araştırırken sömürge halkının parazit Marslı ruhlar tarafından ele geçirildiğini fark ederler. Hayatlarını kurtarabilmek için polis takımı ve suçlular iş birliği yapmak zorunda kalacaklardır.