Jennifer Aniston Filmleri (24 sonuç)

Office Space 1999 full hd izle 720p izle

Ofis Çılgınlığı - Office Space (1999)

7.9 IMDB Puanı 7.9
    

  


Yönetmen: Mike Judge
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Jennifer Aniston, Orlando Jones, Ron Livingston

Peter Gibbons orta yaş krizine biraz erken dalmış, işi ve çalıştığı şirket için kendini heba eden bir bilgisayar programcısıdır. Fakat budayanılmaz ve beynini uyuşturan bitmek tükenmek bilmeyen rutinden artık çok sıkılmış ve bunalmıştır. Özel hayatı da doğrusunu isterseniz pek parlak değildir. Bir kız arkadaşı vardır elbette ama aldatıldığından da emindir. Office Space - Ofis Çılgınlığı 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
The Iron Giant 1999 full hd izle 720p izle

Demir Dev - The Iron Giant (1999)

7.9 IMDB Puanı 7.9
    

  


Yönetmen: Brad Bird
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Animasyon, Macera
Vizyon:
Oyuncular: Harry Connick Jr., Jennifer Aniston, Vin Diesel

Ufukta dev birşey var. Hogarth Hughes, yıldızlardan dünyaya düşmüş kocaman bir robotu kurtaran küçük bir çocuktur. Şimdi Hogarth'ın çok büyük bir arkadaşı ve daha da büyük bir problemi vardır: Böylesine uzun boylu ve çelik yemeyi seven bir devi nasıl sır olarak saklayacaktır? İşler, meraklı bir hükümet ajanının, yabancı istilacıyı araştırmak için şehre gelmesi ve Amerikan kara, hava ve deniz kuvvetlerinin devi yok etmekle görevlendirilmesiyle daha da zorlaşır. Kısmen metal, kısmen sihir, kısmen duygudan oluşan inanılmaz bir hikaye The Iron Giant - Demir Dev 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
Marley & Me 2008 full hd izle 720p izle

Marley ve Ben - Marley & Me (2008)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 1 saat 55 dakika


  Yönetmen: David Frankel
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram, Aile, Romantik
Vizyon: 3 Nisan 2009
Oyuncular: Owen Wilson, Jennifer Aniston, Eric Dane, Kathleen Turner, Alan Arkin, Nathan Gamble, Haley Bennett

Karlı bir günde evlenen çift John ve Jenny Grogan Michigan’daki soğuk kış günlerini arkada bırakıp, güneye, Florida’ya taşınıp yeni bir hayata başlamaya karar verirler. Birbirine rakip gazetelerde iş bulan çift kendilerine bir ev de aldıktan sonra, evliliğin zorlu yanlarını da yavaşça görmeye başlarlar.

Çocuk sahibi olmakla ilgili kuşkulu olan John, bu konudaki korkularıyla ilgili arkadaşı ve meslektaşı olan Sebastian’a açılır ve o da mükemmel bir öneriyle çıkagelir; John Jenny’yi oyalamak için ona bir köpek almalıdır. Ve Marley hayatlarına girer...
Storks 2016 full hd izle 720p izle

Leylekler - Storks (2016)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 1 saat 27 dakika


  Yönetmen: Nicholas Stoller
Ülke: ABD
Tür: Animasyon, Macera, Komedi
Vizyon: 23 Eylül 2016
Oyuncular: Andy Samberg, Katie Crown, Kelsey Grammer, Jennifer Aniston, Ty Burrell, Anton Starkman

Tarihin en eski devirlerinden beri yeni doğmuş bebekleri ailelerine teslim etme görevini üstlenmiş olan leylekler vardır. Bu leylekler artık geldikleri zaman çoğu kişi bebeğinin olacağına inanmaktadır. Bu sebeple de leyleklerin geleceği vakti dört gözle beklese de bu bir batıl inançtır. Artık bebek dağıtımını bırakmış ve ticari kaygılarla iş yapmaya, bir dağıtım şirketi işletmeye başlamıştır. leylekler artık el alemin çocuğu ile uğraşmayı bırakır kendi çoluk çocuğuna ekmek parası için kendi işlerini kurmuşlardır. Yani leylekler insanlara kargo götürmektedir. Şirketin en iyi çalışanların biri olan Junior adlı leylek, bir gün yanlışlıkla Bebek Yapma Makinesini çalıştırır. Bu leyleğin yapış olduğu hata yüzünden yanlışlıkla sevimli bir bebek dünyaya gelir. Bu izinsiz bebeği patronu keşfetmeden önce ona bir aile bulması gerekmektedir. Bu nedenle de o bebek leyleği kimse istemediği için yaşı çok küçük olmasına karşın o leylek Junior ile şirkette çalışan tek insan olan Tulip, bebekle birlikte heyecan dolu bir yolculuğa çıkarlar.
We're the Millers 2013 full hd izle 720p izle

Bu Nasıl Aile! - We're the Millers (2013)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 1 saat 50 dakika


  Yönetmen: Rawson Marshall Thurber
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Suç
Vizyon: 13 Eylül 2013
Oyuncular: Jennifer Aniston, Emma Roberts, Jason Sudeikis, Will Poulter, Ed Helms, Kathryn Hahn

David Burke, kendi bölgesinde etliye sütlüye bulaşmadan çalışan, yerel bir uyuşturucu satıcısıdır ve şimdiye kadar işleri hep yolunda gitmiştir. Fakat paraya sıkışan üç genç parasını ve malını çalarlar.

Marihuana satıcısı Brad'e borcu olan David şimdi bu parayı ödemenin yollarını arar. Brad ona bir şans verir ve Meksika sınırından yüklü miktarda uyuşturucu geçirmesini ister. David kılık değiştirerek aile babası olacaktır. Yolda kendisine dansçı Rose, uyuşturucu dağıtıcısı Kenny ve Casey Child eşlik eder!
Horrible Bosses 2011 full hd izle 720p izle

Patrondan Kurtulma Sanatı - Horrible Bosses (2011)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 1 saat 38 dakika


  Yönetmen: Seth Gordon
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Suç
Vizyon: 12 Ağustos 2011
Oyuncular: Jason Bateman, Charlie Day, Jason Sudeikis, Jennifer Aniston, Colin Farrell, Kevin Spacey, Jamie Foxx

Yönetici adayı Nick Hendricks (Jason Bateman) fazlasıyla hak ettiği terfiyi alabilmek için günde 12 saat çalışmakta ve dengesiz amiri Dave Harken (Kevin Spacey) ne isterse yapmaktadır. Yine de bu terfinin asla gerçekleşmeyeceğini bilmektedir. Bir başka yerde, diş hekimi asistanı Dale Arbus (Charlie Day) diş hekimi Dr. Julia Harris’in (Jennifer Aniston) son zamanlarda iyice artan asılmaları karşısında özsaygısını yitirmemek için çabalamaktadır. Ve muhasebeci Kurt Buckman (Jason Sudeikis) şirketinin sahtekar yeni sahibi Bobby Pellit’in (Colin Farrell) onun kariyerini mahvetmeye kararlı olduğunu, ayrıca her şeyden habersiz bir insan topluluğunu toksik atığa maruz bırakmayı planladığını öğrenir.

Eğer patronunuz psikopatsa, ya da erkek avcısıysa ya da tam anlamıyla ahlaksızsa ne yapabilirsiniz?

İşten ayrılmak bir seçenek değildir. Bu canavarların durdurulması şarttır. Bu yüzden, fazladan bir kaç kadehin verdiği güçle, ve biraz da, sokaktaki karizması çok da sağlam olmayan tez canlı eski bir mahkumun (Jamie Foxx) kuşku verici tavsiyesiyle, üç kahramanımız dünyayı patronlarından sonsuza dek kurtulabilmek için dolambaçlı ama hataya yer bırakmayan bir plan yaparlar.

Fakat en iyi düşünülmüş planlar bile sadece onların ardındaki beyinler kadar iyidir.
Bruce Almighty 2003 full hd izle 720p izle

Aman Tanrım - Bruce Almighty (2003)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 41 dakika


  Yönetmen: Tom Shadyac
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram, Fantastik
Vizyon: 5 Eylül 2003
Oyuncular: Jim Carrey, Morgan Freeman, Jennifer Aniston, Philip Baker Hall, Catherine Bell

Bir çok seveni olmasına ve güzel kız arkadaşına rağmen TV muhabiri Bruce Nolan, hayatın ona karşı adil olmadığına inanmaktadır. Hayatında geçirdiği en kötü günün ardından, Bruce kızgınlıkla Tanrı'yı hayatını mahvetmekle ve evreni iyi yönetememekle suçlar. Bunun üzerine Tanrı yanıt verir... Ve daha iyisini yapıp yapamayacağını görmek için tüm güçlerini Bruce'a bağışlar...

Liar, Liar'ın yönetmeni ve Nutty Professor'ın yazarından, ne yapacağı önceden kestirilemeyen Jim Carrey'nin bir haftalık Tanrı'yı oynadığı bu müthiş komediyi kaçırmayın!
Derailed 2005 full hd izle 720p izle

Raydan Çıkanlar - Derailed (2005)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 1 saat 48 dakika


  Yönetmen: Mikael Håfström
Ülke: ABD, İngiltere
Tür: Dram, Gerilim
Vizyon: 26 Mayıs 2006
Oyuncular: Vincent Cassel, Clive Owen, Addison Timlin, Melissa George, Jennifer Aniston, Sandra Bee, RZA

Reklamcı Charles Schine her gün işiyle evi arasında mekik dokuyan Chicago'lulardan birisidir. İşine gitmek için her sabah düzenli bir şekilde 8:43 trenini yakalamak mecburiyetindedir. Bir gün treni kaçırır ve Lucinda Harris ile tanışır. Lucinda çok güzel, büyüleyici ve baştan çıkarıcıdır. Bundan böyle Charles'ın hayatı sonsuza dek değişecektir. Lucinda ve Charles'ın her ikisi de adeta çocuklarıyla evli olmasına karşın sanki bir manyetik alan gibi birbirlerine doğru çekilirler. Beraber yedikleri öğle yemekleri kısa sürede iş sonrası akşam yemeklerine dönüşür. Çok geçmeden de kendilerini bir otel odasında bulurlar. Charles ile Lucinda'nın mükemmel gibi görünen ilişkisi, odaya LaRoche adlı acımasız bir yabancının girmesi ve ikisini silahla tehdit etmesiyle çıkmaza girer. Yasak aşk bundan sonra akla hayale sığmayacak kadar tehlikeli ve şiddet yüklü bir kabusa dönmüştür. Charles'ın yaşamı artık ihanet, şantaj, şiddet ve cinayetlerle doludur. Karısına açılamayan ve polise de bir şey söyleyemeyen Charles, artık tanımlayamadığı bambaşka bir dünyanın içinde tuzağa düşmüştür. Yakın zaman öncesine kadar bildiği hayatından eser kalmamıştır.
Just Go with It 2011 full hd izle 720p izle

Hayatım Yalan - Just Go with It (2011)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 1 saat 57 dakika


  Yönetmen: Dennis Dugan
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Romantik
Vizyon: 25 Mart 2011
Oyuncular: Adam Sandler, Jennifer Aniston, Nicole Kidman, Nick Swardson, Brooklyn Decker, Bailee Madison, Griffin Gluck

1969 yapımı Cactus Flower'ın tekrar çevrimi..
Bir plastik cerrrahi uzmanı olan Danny McGabe, kadınları tavlamak için sıradışı bir yöntem kullanmaktadır: Evlilik. Bekar olan Danny evli fakat mutsuz olduğu yalanı ile tek gecelik bir çok ilişki yaşamıştır. Evlilik onun emniyet kemeridir. Ta ki hayatının aşkı Palmer ile karşılaşana dek... Kendisinden yaşça küçük bir ilkokul öğretmeni olan Palmer, ona yalan ve çapkınlık dolu eski hayatını unutturmuştur.
Fakat Danny, günün birinde cebinde unuttuğu alyans nedeniyle Palmer'a yakalanır ve boşandığını söylemek mecburiyetinde kalır. Elbette bu halde yalanını destekleyecek eski bir eş bulabilmek durumundadır, yardımına işyerindeki Katherine Murphy koşar. Katherine ile evli olduğu yalanını yutturmaya çalışan Danny, bir de çocukların devreye girmesi ile iyice zor halde kalır.
Cake 2014 full hd izle 720p izle

Pasta - Cake (2014)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 1 saat 42 dakika


  Yönetmen: Daniel Barnz
Ülke:
Tür: Dram
Vizyon:
Oyuncular: Jennifer Aniston, Adriana Barraza, Anna Kendrick, Sam Worthington, Mamie Gummer, Felicity Huffman, William H. Macy

Claire, toplumdan git gide uzaklaşmış, bungalow'unda kendi kendine yaşayan bir kadındır. Dış dünyayla tek bağlantısı onun her şeyiyle ilgilenen ve aynı sürede de ona arkadaşlık eden çalışanı Silvana ve katıldığı kronik-ağrılı hastaların oluşturduğu terapi grubudur. Zamanla kendisini hayata bağlayan nedenlerin azaldığını düşünürken, terapi grubundaki arkadaşı Nina'nın intiharı hayatını alt üst eder. Birbirlerini çok az tanıyor olmalarına karşın Nina, Claire'ın rüyalarında hatta sanrılarında dahi belirmeye başlar. Claire zaman geçtikçe Nina'nın ölümünün perde arkasına daha çok kafa yormaya başlar: İntihara hazır olduğunu nasıl anlamıştır? Onu buna iten nedir? Geriye gözü yaşlı bir eş ve bir oğlan çocuğu bırakan Nina'nın hayatı Claire'in git gide daha çok ilgisini çeker. Fakat yaptığı araştırmalarla elde edeceği sonuç hiç de beklediği gibi olmayacaktır.

Filmin yönetmen koltuğunda Daniel Bartz bulunuyor. Başrollerde ise Jennifer Aniston, Anna Kendrick ve Felicity Huffman yer alıyor.
He's Just Not That Into You 2009 full hd izle 720p izle

Erkekler Ne Söyler Kadınlar Ne Anlar - He's Just Not That Into You (2009)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 2 saat 9 dakika


  Yönetmen: Ken Kwapis
Ülke: ABD, Almanya, Hollanda
Tür: Komedi, Dram, Romantik
Vizyon: 24 Nisan 2009
Oyuncular: Scarlett Johansson, Jennifer Aniston, Ginnifer Goodwin, Drew Barrymore, Jennifer Connelly, Justin Long, Bradley Cooper, Ben Affleck, Kris Kristofferson

Greg Behrendt ve Liz Tuccillo’nun çok satan kitabına dayanan film, 20’li 30’lu yaşlarında Baltimore’lu bir grup insanı konu alıyor. Söz konusu insanlar ilişki havuzunun sığ kısmından evlilik hayatının derin ve bulanık sularına doğru ilerlerken bir yandan karşı cinsin işaretlerini okumaya bir yandan da “istisna yoktur” kuralına istisna oluşturmaya çalışıyorlar.
Horrible Bosses 2 2014 full hd izle 720p izle

Patrondan Kurtulma Sanatı 2 - Horrible Bosses 2 (2014)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 48 dakika


  Yönetmen: Sean Anders
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Suç
Vizyon: 5 Aralık 2014
Oyuncular: Jason Bateman, Jason Sudeikis, Charlie Day, Jennifer Aniston, Kevin Spacey, Jamie Foxx, Chris Pine

Üst düzey yöneticilere hizmet vermekten bıkmış olan Nick (Jason Bateman), Dale (Charlie Day) ve Kurt (Jason Sudeikis), ?Patrondan Kurtulma Sanatı 2'de kendi iş yerini açmaya karar verir. Ancak hilebaz bir yatırımcı çok geçmeden ayaklarının altındaki halıyı çekecektir. Dışlanmış ve umutsuz, elbette yasal bir merci olmadan üç kafadar, yatırımcının yetişkin oğlunu kaçırmak ve şirketlerinin kontrolünü yeniden ele geçirmek için saçma bir plan yapar.
Rock Star 2001 full hd izle 720p izle

Rock Star (2001)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 45 dakika


  


Yönetmen: Stephen Herek
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram, Müzik
Vizyon: 4 Eylül 2001
Oyuncular: Mark Wahlberg, Jennifer Aniston, Dominic West, Jason Bonham, Jeff Pilson, Zakk Wylde, Timothy Spall

Chris Cole (Mark Wahlberg) gün boyunca fotokopi makinası tamir etmektedir. gece olunca ise dünyanın en sıkı heavy-metal grubu olan Steel Dragon'un şarkılarını yorumlayan küçük bir grupla sahneye çıkmaktadır. Steel Dragon'un solistinin gruptan atılmasıyla, şansı dönen Chris, menajeri / sevgilisi Emily (Jennifer Aniston) kendilerini hayal ettiklerinden daha çılgın bir dünyada bulurlar.
She's the One 1996 full hd izle 720p izle

İşte Aradığım Kız - She's the One (1996)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 1 saat 36 dakika


  Yönetmen: Edward Burns
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Romantik
Vizyon: 23 Ağustos 1996
Oyuncular: John Mahoney, Edward Burns, Michael McGlone, Maxine Bahns, Jennifer Aniston

Mickey ne istediğinden emin olmayan büyük ağabey; Francis ise Wall Street'in acımasız dünyasında ayakta durmayı başarabilecek güçte bir iş adamı... Bu iki erkek kardeşin ilişkileri aralarına giren bir kadın ile değişir.
The Switch 2010 full hd izle 720p izle

Sürpriz Baba - The Switch (2010)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 1 saat 41 dakika


  Yönetmen: Josh Gordon
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram, Romantik
Vizyon: 19 Ağustos 2010
Oyuncular: Jason Bateman, Victor Pagan, Jennifer Aniston, Jeff Goldblum, Juliette Lewis

40 yaşına basmış Kassie Larson, suni döllenme yoluyla hamile kalmaya karar vermiştir. En iyi arkadaşı Wally, ona destek vermek için yanındadır. Ancak Wally gizlice, Larson'u hamile bırakacak kişinin spermleri ile kendisininkini değiştirir. Kassie hamile kalmıştır, çocuğunun gerçek babası nevrotik ve güvensiz Wally'dir.
The Object of My Affection 1998 full hd izle 720p izle

Aşkımın Hedefisin - The Object of My Affection (1998)

6.0 IMDB Puanı 6.0
    
 1 saat 51 dakika


  


Yönetmen: Nicholas Hytner
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram, Romantik
Vizyon: 7 Ağustos 1998
Oyuncular: Paul Rudd, Kali Rocha, Jennifer Aniston, Lena Cardwell, Natalie B. Kikkenborg

George Hanson (Rudd) sevgilisi tarafından terkedilir. Terk edilmek bu kadar kötüyken, bunu tanımadığı bir sosyal güvenlik uzmanı olan Nina (Aniston) dan duyması üzüntüsüne tuz biber eker. Nina bu kötü haberi yanlışlıkla söylediği için duyduğu vicdan azabını hafifletmek için George'a bir süre için kendi evinde kalmasını teklif eder. Bir kaç ay içinde aralarında çok yakın bir dostluk oluşur. Bundan Nina'nın sevgilisi Vince (Pankow) dışında herkes hoşnuttur. Nitekim Nina George'dan gittikçe hoşlanmaya başlamış ve doğacak olan çocuğunu onunla birlikte büyütmeyi planlamaktadır. Fakat george eşcinseldir ve başka bir adama aşık olması bütün planları alt üst eder.
Along Came Polly 2004 full hd izle 720p izle

Polly Gelince - Along Came Polly (2004)

5.9 IMDB Puanı 5.9
    
 1 saat 30 dakika


  Yönetmen: John Hamburg
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Romantik
Vizyon: 2 Nisan 2004
Oyuncular: Ben Stiller, Jennifer Aniston, Philip Seymour Hoffman, Debra Messing, Alec Baldwin, Hank Azaria, Bryan Brown

Reuben (Ben Stiller) aşırı düzenli, disiplinli, sıkıcı bir hayat yaşayan ve riski sevmeyen genç bir sigortacıdır. Yeni evlendiği karısının ihanetini yakalayıp ayrılmış, morali iyice bozulmuştur. Onu neşelendirmeyi arzulayan dostları yeni insanlarla tanıştırmak için değişik organizasyonlar düzenlerler. Bu sırada lise arkadaşı Polly (Jennifer Aniston) ile karşılaşan Reuben bu güzel, çekici, hayat dolu genç kadına aşık olacak fakat bu arada hayatı da rayından çıkacaktır. Genç kadın hayatın bütün risklerini seven, fazla düşünmeden yüreğiyle yaşayan biridir ve organize düşünen, sağlamcı Reuben ona ayak uydurmakta güçlük çekmektedir. Bu arada karısının da pişman olup geri dönmek istemesiyle gerçek bir ikileme düşecektir.
Office Christmas Party 2016 full hd izle 720p izle

Çılgın Ofis Partisi - Office Christmas Party (2016)

5.9 IMDB Puanı 5.9
    
 1 saat 45 dakika


  


Yönetmen: Josh Gordon
Ülke: ABD
Tür: Komedi
Vizyon: 9 Aralık 2016
Oyuncular: Jason Bateman, Olivia Munn, T.J. Miller, Jennifer Aniston, Kate McKinnon, Courtney B. Vance, Jillian Bell

Şirketin CEO'su yeni sene arifesinde şirketle alakalı ciddi kararlar alma evresindeyken, departman müdürü tam aksine efsane bir noel partisine hazırlanmaktadır. Hedefi ehemmiyetli bir müşteriyi gözünden vurmaktır fakat büroda işler ansızın çığrından çıkar...
Life of Crime 2013 full hd izle 720p izle

Belalı Rehine - Life of Crime (2013)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 1 saat 38 dakika


  Yönetmen: Daniel Schechter
Ülke: Kanada
Tür: Komedi, Suç
Vizyon: 29 Ağustos 2014
Oyuncular: Jennifer Aniston, Mark Boone Junior, Kevin Cannon, Julie E. Davis, Mos Def, Isla Fisher, Will Forte

Ordrell Robbie ve Louis Gara hayatlarını araba hırsızlığı yaparak kazanmaya çalışan iki suçludur ve onların bu illegal mesleği onlara hapishanenin yollarını göstermiştir. Fakat adaletin kendilerine vermiş bulunduğu ceza sonunda tükenmiştir. Bundan böyle dışarıdadırlar ve jübilelerini son bir büyük vurgunla yapmayı düşünmektedirler.
The Break-Up 2006 full hd izle 720p izle

Ayrılık - The Break-Up (2006)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 1 saat 46 dakika


  Yönetmen: Peyton Reed
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram, Romantik
Vizyon: 11 Ağustos 2006
Oyuncular: Vince Vaughn, Jennifer Aniston, Joey Lauren Adams, Cole Hauser, Jon Favreau, Jason Bateman, Judy Davis

Sağlam ve sevgi dolu bir birlikteliğin zaman içerisinde yıpranmaya başlamasının ardından, ilişkilerini tekrardan yoluna koymaya çalışan bir çiftin kimi zaman komik, kimi zaman acı verici ama daima eğlendirici yolculuğunu anlatan sıradışı bir romantik komedi.
Mother's Day 2016 full hd izle 720p izle

Özel Bir Gün - Mother's Day (2016)

5.6 IMDB Puanı 5.6
    

  


Yönetmen: Garry Marshall
Ülke: ABD
Tür: Komedi
Vizyon: 29 Nisan 2016
Oyuncular: Jennifer Aniston, Kate Hudson, Julia Roberts, Jason Sudeikis, Timothy Olyphant

Anneler Günü yaklaşırken birbirinde farklı kişiler ve kuşaklar, kendi hayatlarıyla ilgili değişik süreçlerden geçmektedir. Kısa süre önce boşanmış 2 çocuk annesi Sandy (Jennifer Aniston), eşinin kendisinden çok daha genç bir kadınla evlenmesiyle de ayrıca sarsılmıştır. Bradley (Jason Sudeikis) 16 yaşındaki kızına hem babalık hem de annelik yapmanın zorluklarıyla karşılaşırken, ünlü bir yazar olan Miranda (Julia Roberts) tüm başarısına rağmen kızı Kristin'i (Britt Robertson) daha bebekken evlatlık vermek zorunda kaldığı gerçeğiyle yaşamaktadır. Kristin ise evlilik arifesinde annesini bulmaya karar verir. Ailesiyle arası çok iyi olmayan Jessie (Kate Hudson) ise bunu düzeltmesi gerektiğini yavaş yavaş kabul etmeye başlar. Bütün bu hayatlar Anneler Günü'nde bir şekilde birbirine bağlanacaktır.
Film, Garry Marshall'ın önceki 2 filmi Sevgililer Günü ve Yılbaşı Gecesi gibi özel bir günde kesişen yollar konseptini ele alıyor. - Gönderen: batu_efe
Love Happens 2009 full hd izle 720p izle

Aşk Olur - Love Happens (2009)

5.6 IMDB Puanı 5.6
    
 1 saat 49 dakika


  Yönetmen: Brandon Camp
Ülke: ABD, Kanada, İngiltere
Tür: Dram, Romantik
Vizyon: 15 Eylül 2009
Oyuncular: Aaron Eckhart, Jennifer Aniston, Dan Fogler, John Carroll Lynch, Martin Sheen

Filmde Aaron Eckhart, kitabı çoksatanlar arasına giren bir modern zamanlar gurusu. Kadınlar ona bayılıyor, çünkü o her şeyi biliyor. Aslında bir dul olan ve keyfi çok da yerinde olmayan yazar Seattle'da bir seminere konuk oluyor ve orada bir kadınla karşılaşıyor. Aralarındaki yakınlaşma giderek ikisinin de hayatını değiştirecek güçlü bir aşka dönüşüyor.
Wanderlust 2012 full hd izle 720p izle

Bir Ömür Boyu Yolculuk - Wanderlust (2012)

5.6 IMDB Puanı 5.6
    
 1 saat 38 dakika

Yönetmen: David Wain
Ülke: ABD
Tür: Komedi
Vizyon: 24 Şubat 2012
Oyuncular: Jennifer Aniston, Justin Theroux, Paul Rudd, Malin Akerman, Kathryn Hahn

George (Rudd) ve Linda (Aniston) fazla geniş ve çok stresli hayatlara sahip Manhattan’lı bir çifttir. George’un işten çıkarılmasından sonra önlerinde yalnızca bir seçenek vardır: George’un Atlanta’da yaşayan korkunç kardeşiyle birlikte yaşamak.

Atlanta’ya doğru giderken, George ve Linda Cennet adında, gruptaki herkesin her şeye karşı farklı bir bakış açısının olduğu, çok renkli karakterlerden oluşan huzurlu bir topluluğa rastlarlar. Para? Mutluluğu satın alamaz. Kariyer? Ona kimin ihtiyacı olur ki? Kıyafetler? Yalnızca eğer sen giyinmek istiyorsan.

Cennet, George ve Linda’nın ihtiyaç duydukları yepyeni başlangıç mı olacak? Yoksa bakış açılarını değiştirerek çiftin hayatına çözümden çok sorun mu getirecek?
Rumor Has It... 2005 full hd izle 720p izle

Gerçek Dedikodu - Rumor Has It... (2005)

5.5 IMDB Puanı 5.5
    
 1 saat 37 dakika


  Yönetmen: Rob Reiner
Ülke: ABD, Almanya, Avustralya
Tür: Komedi, Dram, Romantik
Vizyon: 13 Ocak 2006
Oyuncular: Jennifer Aniston, Kevin Costner, Shirley MacLaine, Mark Ruffalo, Richard Jenkins

Evlilikten ölesiye korkmasına rağmen erkek arkadaşının teklifini kabul etmiştir Sarah. Belki New York'ta yalnız kalma korkusundan belki de bu şansı bir daha hiç yakalayamamaktan.Genç kadın tam bu kargaşadan kaçmaya çalışırken kız kardeşinin düğünü için doğup büyüdüğü Pasadena'ya dönmesi gerekir. Ailenin kara koyunu olan Sarah bu kabus günleri şen şakrak anneannesi sayesinde atlatmayı umarken bir dedikodu ortalığı karıştırır.Kendi annesi de babasıyla evlilik arifesindeyken bir başka genç adamla kaçmıştır. Hatta bu aşk filmlere bile konu olan büyük bir skandal yaratmıştır. Annesinin aşkının izlerinin takip eden güzel Sarah, artık bir internet milyoneri olan Beau Burroughs'u bulduğunda en az annesi kadar etkilenecektir.