Jennifer Lawrence Filmleri (19 sonuç)

X-Men: Days of Future Past 2014 full hd izle 720p izle

X-Men: Geçmiş Günler Gelecek - X-Men: Days of Future Past (2014)

8.0 IMDB Puanı 8.0
    
 2 saat 11 dakika


  Yönetmen: Bryan Singer
Ülke: ABD, İngiltere
Tür: Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon: 23 Mayıs 2014
Oyuncular: Hugh Jackman, James McAvoy, Michael Fassbender, Jennifer Lawrence, Halle Berry, Nicholas Hoult, Anna Paquin, Ellen Page, Peter Dinklage, Shawn Ashmore, Omar Sy, Evan Peters, Daniel Cudmore, Bingbing Fan

The Days of Future Past, başını Magneto'nun çektiği Kötü Mutantlar Kardeşliği'nin önemli bir senatörü öldürmesinden sonra Mutantların Sentineller tarafından avlandığı alternatif bir gelecekte geçecek. Yapımcı Singer, projenin önceki X-Men filmlerini de kapsayacağını ve bu evreni genişletmek istediklerini de sözlerine ekledi.
Matthew Vaughn'un yöneteceği X-Men: Days of Future Past'ın kadrosunda James McAvoy, Michael Fassbender, Rose Byrne, January Jones, Jennifer Lawrence alıyor. Filmin 2013 yılında vizyona girmesi planlanıyor.
Silver Linings Playbook 2012 full hd izle 720p izle

Umut Işığım - Silver Linings Playbook (2012)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    
 2 saat 2 dakika


  Yönetmen: David O. Russell
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram, Romantik
Vizyon: 4 Ocak 2013
Oyuncular: Bradley Cooper, Jennifer Lawrence, Robert De Niro, Jacki Weaver, Chris Tucker

Eski bir tarih öğretmeni olan Pat Salitano (Bradley Cooper), yaşamında değer verdiği her şeyi bir günde yitirmiş bir adamdır. yaşadığı ciddi bir travma sonrası patlar ve ardından mahkeme kararı ile 8 ay rehabilitasyon merkezinde tedavi görür. Çıktıktan sonra hayatını düzene koymak şartıyla ailesinin evine geri yerleşen Pat'in yegane amacı düzgün bir adam olup, işini geri almak ve karısı Vicky'yi bu sayede geri kazanmaktır.

Fakat durum Pat için sandığından daha zor olacaktır. Bir yemekte, aile dostu Tiffany ile karşılaşan Pat, genç kadınla eski eşine ulaşmak amacıyla yakınlaşır. Bir 'iyilik' karşılığı Pat'e yardım teklif eden Tiffany, her ikisi içinde umut ışığı olacak yeni bir kapı açacaktır...

Uyarlama senaryosunu ve yönetmenliğini David O. Russell'ın üstlendiği film dram ve komedinin iç içe geçtiği bir film.
X-Men: First Class 2011 full hd izle 720p izle

X-Men: Birinci Sınıf - X-Men: First Class (2011)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    
 2 saat 12 dakika


  Yönetmen: Matthew Vaughn
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu
Vizyon: 2 Haziran 2011
Oyuncular: James McAvoy, Laurence Belcher, Michael Fassbender, Bill Milner, Kevin Bacon, Jennifer Lawrence

Michael Fassbender'in canlandırdığı Magneto ve James McAvoy'un canlandırdığı Professor X'in bir grup genç mutanta liderlik yaptığı yeni X-Men, efsanenin başlangıcını anlatıyor ve tarihin akışını değiştiren küresel olayların arkasındaki sır perdesini aralıyor.

Mutantlar kendilerini dünyaya deşifre etmeden ve Charles Xavier ve Erik Lensherr, Profesör X ve Magneto isimlerini almadan önce, ikili, güçlerini yeni keşfetmeye başlayan iki genç adamdı. Birbirlerinin düşmanı haline gelmeden önce diğer Mutantlarla beraber çalışarak dünyayı tehdit eden en büyük tehlikeyi durdurmaya çalışan bu iki yakın arkadaş arasında zamanla patlak veren anlaşmazlıkla birlikte Magneto Kardeşliği ve Profesör X'in X-Men'i arasında süregelen ezeli savaşın temelleri atılır...
The Hunger Games: Catching Fire 2013 full hd izle 720p izle

Açlık Oyunları 2: Ateşi Yakalamak - The Hunger Games: Catching Fire (2013)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 2 saat 26 dakika


  Yönetmen: Francis Lawrence
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon: 22 Kasım 2013
Oyuncular: Jennifer Lawrence, Liam Hemsworth, Josh Hutcherson, Sam Claflin, Elizabeth Banks

Katniss Everdeen’ın futuristik ve bir o kadar da despotik dünyada geçen sürükleyici maceraları devam ediyor. Genç kadın bu sefer “Quarter Quell” için yarışıyor.

Tüm dünyada ses getiren Açlık Oyunları serisinin ikinci filminde kadroda yine Jennifer Lawrence, Liam Hemsworth, Josh Hutcherson ve Woody Harrelson yer alırken yönetmen koltuğunda bu sefer ilk filmden farklı olarak Francis Lawrence oturuyor. Suzanne Collins’in romanından bu sefer beyazperdeye uyarlayanlar ise Küçük Gün Işığım filminin senaristi Michael Arndt ve 127 Saat’e imza atan Simon Beaufoy. Filmin ülkemizde Açlık Oyunları: Ateşi Yakalamak adıyla 2013 kasımında sinemalarda olması planlanıyor.
Winter's Bone 2010 full hd izle 720p izle

Gerçeğin Parçaları - Winter's Bone (2010)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    

  


Yönetmen: Debra Granik
Ülke:
Tür: Dram
Vizyon:
Oyuncular: Garret Dillahunt, Isaiah Stone, Jennifer Lawrence

Alabama'nın küçük bir kasabasında hayatını sürdürmeye çalışan 17 yaşındaki Ree Dolly (Jennifer Lawrence), kendisinden yaşça küçük iki kardeşine ve hasta annelerine bakmak zorundadır. Ruhsal bir çöküntü içinde olan annesinin o hale gelmesinde uyuşturucu bağımlısı babasının rolü çok büyüktür. Methamphetamin bağımlısı olan babası onları terk etmiştir. Ama Ree onu bulmaya ve ailesini yeniden bir araya getirmeye karar verir. Winter's Bone - Gerçeğin Parçaları 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
American Hustle 2013 full hd izle 720p izle

Düzenbaz - American Hustle (2013)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 2 saat 18 dakika


  Yönetmen: David O. Russell
Ülke: ABD
Tür: Suç, Dram, Komedi, Romantik
Vizyon: 17 Ocak 2014
Oyuncular: Christian Bale, Bradley Cooper, Amy Adams, Jeremy Renner, Jennifer Lawrence, Robert De Niro, Jack Huston

1970'lerde geçen gerçek bir hikayeden uyarlanan filmde usta dolandırıcı Irving Rosenfeld ve ortağı Sydney Prosser genç ve yetenekli bir FBI ajanı olan Richie DiMaso tarafından yakalanır. Hüküm giymemelerinin ise tek bir yolu vardır: FBI için çalışmak... FBI'ın üst kademeli yöneticilerinden gelen bu teklifi kabul ederler; görevleri ise kendileri gibi usta bir şekilde dolandırıcılık yapan kimi insanları teşhis etmektir. Ajan DiMaso ve çalışma arkadaşları tarafından hazırlanan plana göre, bir kumar cenneti olan Arap Şeyhi’nin yönettiği Atlantic City'de ünlü kumarcıların katıldığı geniş çaplı bir oyun organize edeceklerdir. Başlarda son derece masumane ve zekice görünen bu plan, zamanla değişime uğramaya başlar.

Filmin yönetmenliğini Silver Linings Playbook filmiyle senenin en ses getiren yapımlarından birine imza atan ve bu filmle iki dalda Oscar'a da aday gösterilen David O. Russell yürütüyor. Yıldız oyuncularıyla dikkat çeken filmin oyuncu kadrosunda Jennifer Lawrence, Bradley Cooper, Christian Bale, Amy Adams ve Jeremy Renner bulunuyor.
The Hunger Games 2012 full hd izle 720p izle

Açlık Oyunları - The Hunger Games (2012)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 2 saat 22 dakika


  Yönetmen: Gary Ross
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu
Vizyon: 23 Mart 2012
Oyuncular: Stanley Tucci, Wes Bentley, Jennifer Lawrence, Willow Shields, Liam Hemsworth, Josh Hutcherson

Bir zamanlar Kuzey Amerika olarak bilinen bir yerin yıkıntıları içerisinde Panem ulusu yaşamaktadır. Başkent Capitol’ün etrafında 12 bölge (mıntıka) bulunmaktadır. Capitol şiddetli ve acımasızdır ve mıntıkalar bir hat boyunca sıralanmıştır. Onların her biri her yıl yapılan Açlık oyunlarına katılmak zorundadır. Açlık oyunlarının yapılma amacı, geçmişte yaşanan Karanlık Günler’de Capitol’e karşı düzenlenen ayaklanmalardır. Capitol, her sene Açlık Oyunları ile otoritesini tüm mıntıkalara göstermekte, güç gösterisi yapmaktadır. Yarışma için her bir bölgeden yaşları 12 ila 18 arasında değişen birer erkek ve bir kız çocuğu göndermek durumundadır. Açlık oyunları TV’den canlı yayınlanan ölümüne bir kavgadır.

On altı yaşındaki Katniss Everdeen annesi ve 12 yaşındaki kızkardeşi ile yaşamaktadır. Oyunlara haraç (yarışmacı) göndermek için yapılan kurada adı çıkan kızkardeşinin yerine geçerek ölüm cezasını üzerine alır. Ancak Katniss daha önce de ölüme çok yaklaşmıştır ve bu kez kızkardeşi için ikinci kez hayatta kalma mücadelesi verecektir. Gerçekten ne anlama geldiğini bilmeden bir yarışmacı olmuştur. Eğer bu mücadeleyi kazanırsa hayatta kalma seçeneğini başlatmış olacaktır...
Passengers 2016 full hd izle 720p izle

Uzay Yolcuları - Passengers (2016)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 1 saat 56 dakika


  


Yönetmen: Morten Tyldum
Ülke: ABD
Tür: Macera, Dram, Romantik
Vizyon: 13 Ocak 2017
Oyuncular: Jennifer Lawrence, Chris Pratt, Michael Sheen, Laurence Fishburne, Andy Garcia, Vince Foster, Kara Michele Wilder

Uzaydan eve dönüşteki rutin dönüş esnasında 2 yolcu, gemilerinin arızası sonucunda uykularından 90 sene erken uyandırılmıştır. Uçakta bulundukları lüks ve şaşalı yaşam ile hayatta kalan Jim (Chris Pratt) ve Aurora (Jennifer Lawrence) yavaş yavaş birbirlerine aşık olmaya başlarlar, ama geminin ölümcül bir tehlike içinde olduğunu ve gemide kalan diğer 5 bin uyuyan yolcuğu kurtarma çabasına girince bu durumu da ikisi reddetme iddiasına girmiştir.
Mother! 2017 full hd izle 720p izle

Anne! - Mother! (2017)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 2 saat 1 dakika


  


Yönetmen: Darren Aronofsky
Ülke: ABD
Tür: Dram, Korku, Gizem
Vizyon: 29 Eylül 2017
Oyuncular: Jennifer Lawrence, Javier Bardem, Ed Harris, Michelle Pfeiffer, Brian Gleeson, Domhnall Gleeson, Jovan Adepo

Film, sakin ve sıradan bir hayat süren bir çift etrafında gelişiyor. Bu herkesin yan komşusu olabilecek olan sıradan çiftin hayatı hanelerine gelen istenmeyen konuktan sonra altüst olur. Çiftin ilişkisini sınayacak olan bu konuk evin tüm huzurunu bozacaktır... Misafirin eşinin de aralarına katılmasıyla beraber işler beklenmeyen bir yön alacak ve gizlenen emellerin ne olduğu sorgulanmaya başlanacaktır...

Darren Aronofsky'nin yönetmenliğini ve senaristliğini yaptığı filmin başrollerinde Jennifer Lawrence ve Javier Bardem bulunuyor.
The Hunger Games: Mockingjay  Part 1 2014 full hd izle 720p izle

Açlık Oyunları: Alaycı Kuş - Bölüm 1 - The Hunger Games: Mockingjay Part 1 (2014)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    

  


Yönetmen: Francis Lawrence
Ülke: ABD
Tür: Macera
Vizyon:
Oyuncular: Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth

Tüm zorluklara rağmen, Katniss Everdeen iki kez Açlık Oyunları’ndan sağ çıkmayı başarmıştır. Ama kanlı arenadan sağ salim çıkmayı başarmış olsa da, hala güvende değildir. Capitol öfkelidir. Capitol intikam istiyordur. Geride kalanların bedelini kim ödeyecek? Katniss. Daha da kötüsü, Başkan Snow hiç kimsenin güvende olmadığını da açıkça belirtmiştir. Ne Katniss’in ailesi, ne arkadaşları ne de 12. Mıntıka’daki insanlar, hiç kimse güvende değildir. Suzanne Collins’in çığır açan Açlık Oyunları üçlemesinin etkileyici ve akıldan çıkmayacak nitelikteki final bölümü yılın en çok konuşulan kitaplarından biri olacak gibi görünüyor.The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 - Açlık Oyunları: Alaycı Kuş - Bölüm 1 720P görüntü kalitesinde izle meniz için sizlerle..
The Hunger Games: Mockingjay  Part 2 2015 full hd izle 720p izle

Açlık Oyunları: Alaycı Kuş - Bölüm 2 - The Hunger Games: Mockingjay Part 2 (2015)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    

  


Yönetmen: Francis Lawrence
Ülke: ABD
Tür: Macera
Vizyon:
Oyuncular: Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth

Tüm zorluklara rağmen, Katniss Everdeen iki kez Açlık Oyunları’ndan sağ çıkmayı başarmıştır. Ama kanlı arenadan sağ salim çıkmayı başarmış olsa da, hala güvende değildir. Capitol öfkelidir. Capitol intikam istiyordur.. Geride kalanların bedelini kim ödeyecek? Katniss. Daha da kötüsü, Başkan Snow hiç kimsenin güvende olmadığını da açıkça belirtmiştir. Ne Katniss’in ailesi, ne arkadaşları ne de 12. Mıntıka’daki insanlar, hiç kimse güvende değildir. Suzanne Collins’in çığır açan Açlık Oyunları üçlemesinin etkileyici ve akıldan çıkmayacak nitelikteki final bölümü yılın en çok konuşulan kitaplarından biri olacak gibi görünüyor.
Bölüm 1 - The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 2015 full hd izle 720p izle

Açlık Oyunları: Alaycı Kuş - Bölüm 1 - The Hunger Games: Mockingjay - Part 1 (2015)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    

  Yönetmen: Francis Lawrence
Ülke: ABD
Tür: Macera, Bilim-Kurgu
Vizyon: 21 Kasım 2014
Oyuncular: Jennifer Lawrence, Natalie Dormer, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth, Julianne Moore

Katniss Everdeen, evi 12. Bölge'nin tamamen yıkıma uğradığını öğrendiğinde neler olup bittiğini görebilmek için oraya geri döner. Karşılaştığı manzara ise tam anlamıyla dehşet vericidir. Kazananların kaldıkları evler dışında her şey harabeye dönmüş, insanlar bundan sonra yeraltında yaşamaya başlamış ve hükümetin ölümcül politikasının karşısında hayatta kalmak için mücadele etmeye başlamışlardır. Nükleer silahların dahi söz konusu olduğu bu atmosferde, Katniss gerçekten de protesto hareketinin yüzü olmaya başlar ve bu sorumluluğu bir türlü kabullenemez. Yükselen bu başkaldırış dalgasının içerisinde yer alamamasının nedenlerinden en önemlisi de Peeta'nın hayatının tehlikede olmasıdır.Büyük bir ilgiyle karşılanan Susan Collins imzalı Açlık Oyunları serisinin üçüncü halkası olan filmin yönetmenliğini, ikinci filmi de yönetmiş olan Francis Lawrence üstlenirken; başrollerde bir kez daha Jennifer Lawrence ve Josh Hutcherson ikilisi yer alıyor.
Like Crazy 2011 full hd izle 720p izle

Çılgınlar Gibi - Like Crazy (2011)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 30 dakika


  Yönetmen: Drake Doremus
Ülke: ABD
Tür: Dram, Romantik
Vizyon: 22 Ocak 2011
Oyuncular: Anton Yelchin, Felicity Jones, Jennifer Lawrence, Charlie Bewley, Alex Kingston

Çılgınlar Gibi, ilk aşkın kırılgan olduğu kadar nasıl bir o kadar da korkutucu ve mutluluk verici olabileceğinin unutulmaz hikayesini anlatıyor.

İngiliz üniversite öğrencisi Anna (Felicity Jones, Ulusal Eleştirmenler Birliği En İyi Kadın Oyuncu) Amerikalı sınıf arkadaşına (Anton Yelchin, Star Trek) aşık olur. Birlikte hayatlarını sonsuza kadar değiştirecek tutku dolu bir yolculuğa çıkarlar ancak kontrol edemedikleri bir takım dış etkenler yüzünden ayrı yönlere doğru savrulurlar. "Uzun süre akıllardan çıkmayan ve kesinlikle karşı konulmaz" Çılgınlar Gibi'de, bir çiftin birlikte olmak ve ayrılmak söz konusu olduğunda karşısına çıkan zorluklara karşı nasıl meydan okuduklarını kimi zaman gülerek kimi zaman hüzünlenerek izleyecek ve çok etkileneceksiniz...
The Beaver 2011 full hd izle 720p izle

Kukla - The Beaver (2011)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 31 dakika

Yönetmen: Jodie Foster
Ülke: ABD
Tür: Dram
Vizyon: 6 Mayıs 2011
Oyuncular: Jodie Foster, Mel Gibson, Jennifer Lawrence, Anton Yelchin, Paul Hodge

İki Oscar sahibi Jodie Foster yönetip oynadığı filmde Oscarlı oyuncu Mel Gibson ile rol alıyor. The Beaver, ailesini yeniden keşfe çıkan ve hayatına baştan başlayan bir adamın duygu yüklü hikayesini anlatıyor...

Kendi şeytanlarıyla boğuşmakta olan Walter Black, bir zamanlar başarılı bir oyuncak üretimcisi ve iyi bir aile babası olan, şimdilerdeyse depresyonla boğuşan bir adam... Her yolu denese de eski haline dönemeyen Walter'ın hayatı bir el kuklası kunduzun hayatına girmesiyle değişir...
Red Sparrow 2018 full hd izle 720p izle

Kızıl Serçe - Red Sparrow (2018)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 2 saat 20 dakika


  


Yönetmen: Francis Lawrence
Ülke: ABD
Tür: Dram, Gizem, Gerilim
Vizyon: 2 Mart 2018
Oyuncular: Jennifer Lawrence, Joel Edgerton, Ciarán Hinds, Mary-Louise Parker, Jeremy Irons, Matthias Schoenaerts, Joely Richardson

Dominika Egorova (Jennifer Lawrence), Rus güvenlik servisinde eğitimli bir baştan çıkarıcı olan sparrow olma isteği üzerine eğitilir. Dominika vücudunu bir silah olarak kullanmayı öğrenir, fakat kişiliksizleştirme eğitimi süreci süresince benlik hissini savunmak için mücadele eder. Haksız bir sistemde kendi gücünü bulması, programın en kuvvetli varlıklarından biri olarak yükselmesine yol açar. İlk hedefi ajansın Rus istihbarat alanına en hassas nüfuzunu sağlayan CIA yetkilisi Nate Nash?dir (Joel Edgerton). 2 genç görevli kariyerlerini, bağlılıklarını ve her 2 ülkenin güvenliğini tehdit eden bir aldatmacaya düşerler.
Bölüm 2 - The Hunger Games: Mockingjay - Part 2 2015 full hd izle 720p izle

Açlık Oyunları: Alaycı Kuş - Bölüm 2 - The Hunger Games: Mockingjay - Part 2 (2015)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 2 saat 17 dakika


  Yönetmen: Francis Lawrence
Ülke: ABD, Almanya
Tür: Macera, Bilim-Kurgu
Vizyon: 20 Kasım 2015
Oyuncular: Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth, Woody Harrelson, Donald Sutherland, Philip Seymour Hoffman, Julianne Moore

Katniss Everdeen, evi 12. Bölge'nin tamamen yıkıma uğradığını öğrendiğinde neler olup bittiğini görebilmek için oraya geri döner. Karşılaştığı manzara ise tam anlamıyla dehşet vericidir. Kazananların kaldıkları evler dışında her şey harabeye dönmüş, insanlar artık yeraltında yaşamaya başlamış ve hükümetin ölümcül politikasının karşısında hayatta kalmak için mücadele etmeye başlamışlardır. Nükleer silahların dahi söz konusu olduğu bu atmosferde, Katniss gerçekten de protesto hareketinin yüzü olmaya başlar ve bu sorumluluğu bir türlü kabullenemez. Yükselen bu isyan dalgasının içerisinde yer alamamasının nedenlerinden en önemlisi de Peeta'nın hayatının tehlikede olmasıdır.
Büyük bir ilgiyle karşılanan Susan Collins imzalı Açlık Oyunları serisinin üçüncü halkası olan filmin yönetmenliğini, ikinci filmi de yönetmiş olan Francis Lawrence üstlenirken; başrollerde bir kez daha Jennifer Lawrence ve Josh Hutcherson ikilisi yer alıyor. | Gönderen: iLLeqaL
Joy 2015 full hd izle 720p izle

Joy (2015)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 2 saat 4 dakika


  Yönetmen: David O. Russell
Ülke: ABD
Tür: Biyografi, Komedi, Dram, Tarihi
Vizyon: 8 Ocak 2016
Oyuncular: Jennifer Lawrence, Bradley Cooper, Robert De Niro, Elisabeth Röhm, Édgar Ramírez, Dascha Polanco, Diane Ladd

Lawrance bu filmde, Long Island'da yaşayan ve bir zamanlar ülkenin en başarılı girişimcilerinden biri olan Joy Mangano isminde, 3 çocuğunu tek başına yetiştiren bir anne olarak karşımıza çıkmaktadır.
House at the End of the Street 2012 full hd izle 720p izle

Sokağın Sonundaki Ev - House at the End of the Street (2012)

5.6 IMDB Puanı 5.6
    
 1 saat 41 dakika


  Yönetmen: Mark Tonderai
Ülke: ABD, Kanada
Tür: Korku, Gerilim
Vizyon: 21 Eylül 2012
Oyuncular: Jennifer Lawrence, Elisabeth Shue, Max Thieriot, Gil Bellows, Nolan Gerard Funk

Yeni bir başlangıç arayan yeni boşanmış Sarah (Elisabeth Shue) ve kızı Elissa (Jennifer Lawrence), küçük, kaliteli ve kırsal bir kasabada hayallerinin evini bulur. Beklenmeyen ve açıklanamayan olaylar yaşanmaya başladığında, Sarah ve Elissa, kasabanın soğuk bir sırrın gölgesinde olduğunu keşfederler. Yıllar önce yan taraftaki evde bir kız çocuğu ailesini yataklarında uyurken öldürmüş, sonrasında kayıplara karışmış, arkada yaşayan tek kişi olarak ağabeyi Ryan (Max Thieriot)’ı bırakmıştır. Elissa, Sarah’nın karşı çıkmalarına rağmen münzevi Ryan ile bir ilişki kurmaya başlar ve onlar yakınlaştıkça, hayal ettiklerinden daha fazla gizeme sürüklenirler.
Serena 2014 full hd izle 720p izle

Serena (2014)

5.4 IMDB Puanı 5.4
    
 1 saat 49 dakika


  Yönetmen: Susanne Bier
Ülke: ABD, Çek Cumhuriyeti
Tür: Dram
Vizyon: 26 Şubat 2015
Oyuncular: Jennifer Lawrence, Bradley Cooper, Rhys Ifans, Toby Jones, Sean Harris

1929 yılında George ve Serena Pemberton Kuzey Carolina'ya yerleşmek için yaşadıkları Boston kentinden ayrılan genç bir çifttir. Yeni yerleşim yerlerinde yalnızca ev değil, sıfırdan bir hayat inşa ederler ve kerestecilik işinde yükselirler. Serena genç ve güzel olduğu kadar yetenekli ve kurnaz bir kadındır.

Kocasının başarısına her zaman destek olan Serena önlerini kesmek için çabalayan herkesin de ayağını bir şekilde kaydırır. Ama kendisine dair bilmediği mühim bir gerçek kısa zamanda ortaya çıkar. Serena hamile kalamıyordur, sevgili kocasına asla bir çocuk veremeyecektir. Bu haber Serena'nın iyice hırslanmasına yol açar ve kıskançlığını tırmandırır. Nedeni ise George'un onların evliliklerinden önce başka bir kadından gayrimeşru çocuğu olmuştur. Serena hayata karşı bütün hıncını bu çocuğu ortadan kaldırmak için kullanacaktır.

En son Daha İyi Bir Dünyada filmiyle karşımıza çıkan bol ödüllü sinemacı Susanne Bier'in yönetmenlik koltuğuna oturduğu filmin başrollerini Bradley Cooper ve Jennifer Lawrence paylaşıyor.