Jim Carrey Filmleri (28 sonuç)

Eternal Sunshine of the Spotless Mind 2004 full hd izle 720p izle

Sil Baştan - Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004)

8.3 IMDB Puanı 8.3
    
 1 saat 48 dakika


  Yönetmen: Michel Gondry
Ülke: ABD
Tür: Dram, Romantik, Bilim Kurgu
Vizyon: 26 Mayıs 2006
Oyuncular: Jim Carrey, Kate Winslet, Gerry Robert Byrne, Elijah Wood, Thomas Jay Ryan, Tom Wilkinson

İki yıl boyunca beraber olduğu sevgilisinden oldukça şaşırtıcı bir haber alan Joel Barish, bir teknolojik deneye katılan sevgilisine ilişkilerini tamamen hafızasından silinmeden hatırlatmaya çalışmaktadır. Yani Barish’in kim olduğunu bile hatırlamamaktadır. Bu gelişme üzerine küplere binen adam, aynı prosedürü kendi üzerinde de gerçekleştirmek ister.

Film, adamın hafızaları silinirken, yaşanılan ilişkiyi gözler önüne serer. Adam da bir kez daha oldukça iyi başlayan ve sonradan tadı kaçan ilişkiyi izler. Fakat zaman geçtikçe ve sıra yaşanılan güzel şeylere gelince, üzerindeki müdaheleyi durdurmak ister. Pişman olmuştur!i>
The Truman Show 1998 full hd izle 720p izle

Truman Şov - The Truman Show (1998)

8.1 IMDB Puanı 8.1
    
 1 saat 43 dakika


  Yönetmen: Peter Weir
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram, Bilim Kurgu
Vizyon: 16 Ekim 1998
Oyuncular: Jim Carrey, Laura Linney, Noah Emmerich, Natascha McElhone, Holland Taylor

Dünyanın en güzel adalarından birinde yaşayan halk, imrenilecek derecede ütopik bir hayat sürmektedir. Bu adada yaşayan insanlar her güne mutlu uyanıp herhangi bir sorunla karşılaşmadan günü sonlandırıyorlardır.

Ana karakterimiz Truman da bu şanslı insanlardan biridir. Güzel bir eşe ve mutlu bir hayata sahip olan Truman, öldüğünü zannettiği babasını bir gün caddede gördüğü ana kadar hayatı olduğu gibi yaşar. Babasını gördüğüne emindir ancak adam bir anda ortalıktan kaybolmuştur.

İlerleyen günlerde çeşitli gizemli anlar yaşayan Truman bir şeylerin yolunda gitmediğini fark edecek, sahip olduğu hayatın gerçek olup olmadığını anlamaya çalışacaktır.

Televizyon sektörü üzerine yapılan en esaslı eleştirilerden biri olan Truman Show sinema tarihinin en yaratıcı senaryolarından birine sahip. Aynı zamanda başrolündeki Jim Carrey'nin olağanüstü performansını da es geçmemek gerekiyor.
Truman Show 1998 full hd izle 720p izle

Truman Show (1998)

8.0 IMDB Puanı 8.0
    

  


Yönetmen: Peter Weir
Ülke: ABD
Tür: Bilim Kurgu, Dram, Komedi
Vizyon:
Oyuncular: Ed Harris, Jim Carrey, Laura Linney

Truman Burbank, kartpostalları aratmayacak güzellikte bir adada yaşamaktadır. Bir işi, evi ve çok sevdiği karısı vardır. Ancak Truman dışında herkes tüm bunların düzmece olduğunu bilmektedir. Truman’ın yaşamı gerçek zannettiği bu stüdyolarda tam otuz yıldır, 24 saat boyunca canlı olarak bütün dünyaya yayınlanmaktadır. Truman bundan hiç şüphelenmemiştir, ta ki öldü zannettiği babasını bir gün caddeden geçen figüranlar arasında görünceye kadar? Alacakaranlık Kuşağı adlı kült televizyon dizisinin bir bölümünden esinlenerek yaratılan Truman Show, Batı dünyasında on yıllardır süregelen toplumsal eleştirilere bir örnek olarak yerini alıyor. Peter Weir’in filminde söylemeye çalıştıkları ve Truman’ın trajedisi, kimi zaman beklendiği üzere gözlerinizi doldurmasa da, başı ve sonu olan eliyüzü düzgün bir Jim Carrey filmine kim hayır diyebilir..
Man on the Moon 1999 full hd izle 720p izle

Aydaki Adam - Man on the Moon (1999)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    
 1 saat 58 dakika


  Yönetmen: Milos Forman
Ülke: İngiltere, Almanya, Japonya, ABD
Tür: Biyografi, Komedi, Dram
Vizyon: 25 Şubat 2000
Oyuncular: Jim Carrey, Gerry Becker, Greyson Erik Pendry, Brittany Colonna, Leslie Lyles

Önceleri gece klüplerinde tek kişilik komedi gösterileri yapan Andy Kaufman (Jim Carrey) ilk kez Saturday Night Live adlı televizyon şovunda seyirci karşısına çıktığında alışılmadık garip tarzı ile tanınmış menajer George Shapiro (Danny DeVito) 'nun dikkatini çeker.Shapiro'nun yardımı ile kendi şovunu yapmaya başlayan Kaufman komedide bilinen tarzların dışına çıkmakta,aslında seyirciyi güldürmekten çok şoke etmeye çalışmaktadır.En yakınları bile Kaufman'ın nerede rol yapıp nerede gerçeği yaşadığını anlayamazlar.Günümüzde bile tam anlaşılamamış olan bu 'nevi şahsına münhasır' sanatçının destekçileri arasında menajeri Shapiro'dan başka dostu ve rol arkadaşı Bob Zmuda (Paul Giamatti) ve kız arkadaşı Lynne Margulies (Courtney Love) vardı
Dumb and Dumber 1994 full hd izle 720p izle

Salak ile Avanak - Dumb and Dumber (1994)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 1 saat 47 dakika


  Yönetmen: Peter Farrelly
Ülke: ABD
Tür: Komedi
Vizyon: 4 Ağustos 1995
Oyuncular: Jim Carrey, Jeff Daniels, Lauren Holly, Mike Starr, Karen Duffy, Charles Rocket, Victoria Rowell

Hiçbir işte dikiş tutturamayan zevzek ikili Jim Carrey ve Jeff Daniels, nakit para dolu bir çantayı güzel sahibine ulaştırmak için serüven dolu bir yolculuğa çıkarlar.

Bu arada polisleri, haydutları ve yollarına çıkma gafletinde bulunan başka şanssızları şaşkına çevirirler.
Silinmiş ve alternatif sahneleri, detaylı yapım süreci yorumları ve fazladan dakikaları ile bu film bütün zamanların en budalaca muzipliklerini sunuyor.
The Majestic 2001 full hd izle 720p izle

Majestic - The Majestic (2001)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 2 saat 32 dakika


  Yönetmen: Frank Darabont
Ülke: ABD, Avustralya
Tür: Dram
Vizyon: 3 Mayıs 2002
Oyuncular: Jim Carrey, Bob Balaban, Jeffrey DeMunn, Hal Holbrook, Laurie Holden, Martin Landau, Brent Briscoe

1950'lilerin başı... Soğuk savaş döneminde anti-komünist hareketler zirve noktasına ulaşmıştır. Peter, Hollywood'un altın çağını yaşamaya başladığı günlerde büyük stüdyolardan biriyle anlaşmalı çalışan bir senaryo yazarıdır ve de işleri iyi gitmektedir. Fakat, kolejdeyken katıldığı bir komünist toplantı başına dert açar. Kara listeye alındığını ve yakalanacağını öğrenir. Kariyeri, daha başlamadan sona ermiştir. Oldukça içkili bir durumdayken arabasıyla bir köprüden aşağı uçar. Hafızasını kaybeden Peter kendini hiç tanımadığı bir kasabada bulur. Asıl ilginç olanı ise buradaki herkesin onu 9.5 sene önce savaşta öldüğü düşünülen Luke Trimble sanmasıdır. Hafızasını kaybetmiş olması nedeni ile Peter da kendisinin kasabalıların sandığı kişi olduğuna inanır. Kasabanın yerlilerinden bir kadına aşık olan genç adam, uzun süredir kapalı olan The Majestic isimli bir tiyatroyu tekrar açma işine girişir. Bu sırada Peter'ın hafızası da yavaş yavaş geri gelmekte ve komite onun peşini bırakmamaktadır.
Ace Ventura: Pet Detective 1994 full hd izle 720p izle

Budala Dedektif - Ace Ventura: Pet Detective (1994)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 1 saat 26 dakika


  Yönetmen: Tom Shadyac
Ülke: ABD
Tür: Komedi
Vizyon: 4 Şubat 1994
Oyuncular: Jim Carrey, Courteney Cox, Sean Young, Tone Loc, Dan Marino, Noble Willingham, Troy Evans

Jim carreyin ilk başrol oynadığı filmde hayvan dostu ace ventura insanların kaybolan hayvanlarını kendi metodları ile bulmakta ve sahiplerine vermektedir. o seneki süperbowl turnuvasının açılışınada maskot olarak snowfleak adlı yunus getirilmiştir. turnuva açılmadan kaybolan yunusu yalnızca bir kişi bulabilir oda tabiki ace venturadan başkası olamazdı.işinin ustası olan ace ventura titizlikle çalışarak kaybolan yunusun izlerini bulur araştırmalarını derinleştiren ace yunusu bulduğunda herkesi şaşırtacak garip bir sürprizle karşılaşaktır.
The Mask 1994 full hd izle 720p izle

Maske - The Mask (1994)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 1 saat 41 dakika


  Yönetmen: Chuck Russell
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Komedi, Suç, Dram
Vizyon: 29 Temmuz 1994
Oyuncular: Jim Carrey, Peter Riegert, Peter Greene, Amy Yasbeck, Richard Jeni

Stanley Ipkiss (Jim Carrey), iyi yürekli bir banka memurudur. Bir gün bulduğu antika bir maskeyi takar ve inanılmaz güçlere sahip bir yaratığa dönüşür. Halk arasında Maske diye tanınan kahramanımız, yanlışlıkla Dorian Tyrel (Peter Greene) adlı bir mafya liderinin hedefi haline gelir.
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events 2004 full hd izle 720p izle

Talihsiz Serüvenler Dizisi - Lemony Snicket's A Series of Unfortunate Events (2004)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 1 saat 48 dakika


  Yönetmen: Brad Silberling
Ülke: ABD, Almanya
Tür: Macera, Komedi, Aile
Vizyon: 28 Ocak 2005
Oyuncular: Jim Carrey, Liam Aiken, Emily Browning, Kara Hoffman, Shelby Hoffman

Birbirinden zeki ve özel yetenekleri olan üç yetim kardeşin mirasına konmak isteyen Kont Olaf amacına ulaşmak için çılgın planlar kurmaktadır fakat işi sandığı kadar kolay olmayacaktır.
Liar Liar 1997 full hd izle 720p izle

Yalancı Yalancı - Liar Liar (1997)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 1 saat 26 dakika


  Yönetmen: Tom Shadyac
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Aile
Vizyon: 16 Mayıs 1997
Oyuncular: Jim Carrey, Maura Tierney, Justin Cooper, Cary Elwes, Anne Haney

Fletcher Reede (Jim Carrey) Başarılı bir şirket avukatıdır. Fakat ailesine ve oğluna sürekli yalan söylemektedir. Oğlu, doğum gününde babasının bir günlüğüne yalan söyleyememesini dilemiştir ve işte o zaman komedi başlar.
Horton Hears a Who! 2008 full hd izle 720p izle

Horton - Horton Hears a Who! (2008)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 1 saat 26 dakika


  Yönetmen: Jimmy Hayward
Ülke: ABD
Tür: Animasyon, Macera, Komedi
Vizyon: 18 Nisan 2008
Oyuncular: Jim Carrey, Steve Carell, Carol Burnett, Will Arnett, Seth Rogen, Dan Fogler, Isla Fisher

Shyamalan´ın senaryosunu Brian Nelson ile birlikte yazdığı Devil, tek mekanda geçen bir korku filmi. Asansörü kendisine mekan seçen kötü ruhun gazabını sunan Devil´in yönetmen koltuğunda John Erick-Drew Dowdle ikilisi yer almakta.

Birbirini tanımayan bir grup yabancı, bir asansörde mahsur kalırlar. Ancak bu durum teknik bir arızadan kaynaklanmamaktadır. Kötü ruh onlarla birliktedir.
Yes Man 2008 full hd izle 720p izle

Bay Evet - Yes Man (2008)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 1 saat 44 dakika


  Yönetmen: Peyton Reed
Ülke: ABD, Avustralya
Tür: Komedi, Romantik
Vizyon: 16 Ocak 2009
Oyuncular: Jim Carrey, Zooey Deschanel, Bradley Cooper, John Michael Higgins, Rhys Darby

Herşeye hayır demeye alışmış Carl Allen (Jim Carrey), kendi kendine yardım programına yazılır. Söz konusu program tek ve basit bir ilkeye dayanmaktadır: Herşeye "evet" demek. İlk başta, evet gücünü açığa çıkarmak Carl'ın hayatını inanılmaz ve beklenmedik biçimde değiştirir. Başlarda hayatını pozitif yönde değiştiren bu kararı zaman için belaya da "evet" anlamına gelecektir...
Harry Potter serisinin yapımcısı David Heyman'in yapımcılığını üstlendiği filmde başrol oyuncusu Jîm Carrey etkileyici bir performans sergiliyor.
Bruce Almighty 2003 full hd izle 720p izle

Aman Tanrım - Bruce Almighty (2003)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 41 dakika


  Yönetmen: Tom Shadyac
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram, Fantastik
Vizyon: 5 Eylül 2003
Oyuncular: Jim Carrey, Morgan Freeman, Jennifer Aniston, Philip Baker Hall, Catherine Bell

Bir çok seveni olmasına ve güzel kız arkadaşına rağmen TV muhabiri Bruce Nolan, hayatın ona karşı adil olmadığına inanmaktadır. Hayatında geçirdiği en kötü günün ardından, Bruce kızgınlıkla Tanrı'yı hayatını mahvetmekle ve evreni iyi yönetememekle suçlar. Bunun üzerine Tanrı yanıt verir... Ve daha iyisini yapıp yapamayacağını görmek için tüm güçlerini Bruce'a bağışlar...

Liar, Liar'ın yönetmeni ve Nutty Professor'ın yazarından, ne yapacağı önceden kestirilemeyen Jim Carrey'nin bir haftalık Tanrı'yı oynadığı bu müthiş komediyi kaçırmayın!
Kick-Ass 2 2013 full hd izle 720p izle

Göster Gününü 2 - Kick-Ass 2 (2013)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 1 saat 43 dakika


  Yönetmen: Jeff Wadlow
Ülke: ABD, İngiltere
Tür: Aksiyon, Komedi, Suç
Vizyon: 16 Ağustos 2013
Oyuncular: Chloë Grace Moretz, Aaron Taylor-Johnson, Morris Chestnut, Claudia Lee, Amy Anzel, Clark Duke, Augustus Prew, Jim Carrey, Christopher Mintz-Plasse

Çokça beğenilen Kick-Ass filminin devamı niteliğinde çekilen yapıtta ilk filmde yaşananların ardından bir yıl geçmiştir. Mindy/ Hit-Girl, babasının da yönlendirmesiyle süper kahramanlar ekibinden ayrılır ve normal bir hayat kurmaya çalışır. Dave / Kick-Ass de normal hayata nispeten dönmüş olsa da Justice Forever isimli kendisine benzeyen kahramanlardan oluşan bu grubu gördüğünde onlara katılmaya karar verir. Justice Forever bir gece yeni bir görev kararı alır; bu seferki hedefleri Mr. Kim tarafından yönetilen ve çocukları pazarlayan bir çetenin izini sürmektir. Bu kötücül lider bir grup Latin Amerikalı çocuğu kaçırır; Kick-Ass, Battle Guy ve diğerlerinin yapması gereken şey ise daha fazla geç olmadan onları kurtarmaktır.

Filmin yönetmenliğini ve çizgi roman uyarlamasını bu sefer Jeff Wadlow üstlenirken ilk filmde seyrettiğimiz Aaron Taylor-Johnson, Chloë Moretz, Christopher Mintz-Plasse, Nicolas Cage ve Yancy Butler da karşımıza çıkacak isimler arasında.
Me, Myself & Irene 2000 full hd izle 720p izle

Ben Kendim ve Sevgilim - Me, Myself & Irene (2000)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 56 dakika


  Yönetmen: Bobby Farrelly
Ülke: ABD
Tür: Komedi
Vizyon: 13 Ekim 2000
Oyuncular: Jim Carrey, Renée Zellweger, Anthony Anderson, Mongo Brownlee, Jerod Mixon, Chris Cooper, Michael Bowman

Charlie (Jim Carrey) Rhode Island'da bir eyalet polisidir. Biraz çatlak bir karakterdir. öteyandan kibar ağırbaşlı ve kimse ona bulaşmadıktan sonra kimseye problem çıkarmayan birisidir.

Ama bir süre sonra manyak olan diğer yanı üstün basar. Bu esnada Charlie'ye bir kaçak olduğu öne sürülen Irene'yi yakalayıp yine New York'a getirmesi söylenir. Irene rüşvet alan polisler sayesinde kaçmıştır.

Irene'nin kaçışı çok kolay almaktadır. Ta ki en umulmadık zamanlarda Hank karşılarına çıkıncaya kadar...
The Number 23 2007 full hd izle 720p izle

23 Numara - The Number 23 (2007)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 1 saat 41 dakika


  Yönetmen: Joel Schumacher
Ülke: ABD, Almanya
Tür: Dram, Gizem, Gerilim
Vizyon: 2 Mart 2007
Oyuncular: Jim Carrey, Virginia Madsen, Logan Lerman, Danny Huston, Lynn Collins

23 sayısını koyu bir saplantı hâline getiren Walter Sparrow (Jim Carrey), bir zamanlar ideal olan hayatını gerek kendisinin gerekse sevdiklerinin ölümüne yol açabilecek bir psikolojik işkence cehennemine dönüştürür. Walter bir türlü elinden bırakamadığı 23 Numara adlı gizemli romanın etkisiyle, karısı Agatha (Virginia Madsen) ve ergenlik çağındaki oğlu Robin'le (Logan Lerman) geleceğine devam edebilmek için geçmişindeki sırların kapısını açmaya mecbur kalır.


Kitap, Walter'a Agatha tarafından doğumgünü hediyesi olarak verilmiştir ve konu aldığı tüyler ürpertici ve gizemli cinayet, karanlık ve tuhaf biçimde adeta Walter'ın hayatını yansıtırmışçasına anlatılmaktadır. Kitaptaki ana karakter olan dalgın dedektif Fingerling'in (onu da Carrey canlandırıyor) hayatı, Walter'ın kendi geçmişini çağrıştıran anlarla doludur. Kitabın dünyası canlanmaya başladıkça, Walter onun en korkunç ve kışkırtıcı bölümünün girdabına kapılmaya başlar: Fingerling'in 23 sayısının gizli gücüne duyduğu saplantısına.


Bu saplantı kitaptan yayılıp, Walter'ı kontrol etmeye başlar. Hayatında her yerde bu sayıyı görmektedir ve Fingerling'le aynı korkunç suçu, yani bir cinayet işlemeye mahkum olduğuna inanmaya başlar. Kabus gibi hayaller Walter'ın aklını esir alır. Bu hayallerde karısı ve aile dostları Isaac French'in (Danny Huston) başına korkunç şeyler gelmektedir. Bu durumda Walter'ın kitaptaki gizemleri çözmek için umutsuzca çırpınmaktan başka şansı kalmaz.


Eğer 23 sayısının ardındaki gücü çözebilirse, geleceğini de değiştirebilecektir.
Ace Ventura: When Nature Calls 1995 full hd izle 720p izle

Budala Dedektif 2 - Ace Ventura: When Nature Calls (1995)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 30 dakika


  Yönetmen: Steve Oedekerk
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Komedi
Vizyon: 26 Temmuz 1996
Oyuncular: Jim Carrey, Ian McNeice, Simon Callow, Maynard Eziashi, Bob Gunton, Sophie Okonedo, Tommy Davidson

Hayvan dostu dedektifimiz bu sefer kaybolan çok önemli ve özel bir hayvan için afrikaya gidiyor. ilkel iki kabile olan waçati ve waçutu kabilelerinin de kutsal saydığı ve uğruna savaş dahi çıkabilecek hayvanı bulma görevi tabiki en meşhur hayvan dedektifine verilecekti.dedektifin afrika macerası heyceanlı olduğu kadar komikte. dedektifin aradığı hayvan bizim için süpriz olacağı gibi asıl dedktif için çok süpriz olacak.
Anchorman 2: The Legend Continues 2013 full hd izle 720p izle

Çılgın Haber Ekibi - Anchorman 2: The Legend Continues (2013)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 59 dakika


  Yönetmen: Adam McKay
Ülke: ABD
Tür: Komedi
Vizyon: 18 Nisan 2014
Oyuncular: Jim Carrey, Harrison Ford, Sacha Baron Cohen, Kristen Wiig, Liam Neeson, Paul Rudd, Will Ferrell, Christina Applegate

Ron Burgundy, 70′lerin San Diego’sunda popüler bir televizyon spikeridir. Tüm ülkeyi etkisi altına alan feminizm dalgası çalıştığı kanalı da etkisi altına alınca, yanına bir de hırslı ve güzel kadın spiker Veronica Corningstone getirilir. Yalnız çalışmayı ve önde olmayı seven Ron, Veronica’nın hayvanlar, yemek pişirme gibi konulardaki magazin haberlerini yapmasını ve esas işi kendisine bırakmasını tercih etmektedir. Fakat Veronica’nın azimli bir şekilde haber spikeri olmak istemesi, ikili arasında ciddi bir mücadeleye yolaçacaktır.
Fun with Dick and Jane 2005 full hd izle 720p izle

Dick ve Jane İşbaşında - Fun with Dick and Jane (2005)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 1 saat 30 dakika


  Yönetmen: Dean Parisot
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Suç
Vizyon: 3 Mart 2006
Oyuncular: Jim Carrey, Téa Leoni, Alec Baldwin, Richard Jenkins, Angie Harmon, John Michael Higgins, Richard Burgi

Dick Harper (Jim Carrey) çalıştığı şirketin iletişimden sorumlu başkan yardımcılığı görevine atandığı gün şirket iflas edince bütün ev ve meslek hayatı altüst olur ve bunlarla başa çıkmak için hiç bilmediği metodlar denemeye başlar.
How the Grinch Stole Christmas 2000 full hd izle 720p izle

Grinç - How the Grinch Stole Christmas (2000)

6.0 IMDB Puanı 6.0
    
 1 saat 44 dakika


  Yönetmen: Ron Howard
Ülke: ABD, Almanya
Tür: Komedi, Aile, Fantastik, Müzikal
Vizyon: 26 Ocak 2001
Oyuncular: Jim Carrey, Taylor Momsen, Kelley, Jeffrey Tambor, Christine Baranski, Bill Irwin, Molly Shannon

Whoville kasabasında yaklaşan Noel heyecanıyla hazırlıklar sürmektedir. Kasaba halkı birbirine en güzel hediyeleri almak için koşuştururken kasabaya tepeden bakan Crumpit Dağı?nda bir mağarada yaşayan Grinch, her Noel döneminde yeniden bu çılgınca koşuşturmadan rahatsız bir biçimde aşağıdaki insanlara Noel?i nasıl zehir edebileceğinin planlarını yapmaktadır. Bu esnada kasabadan küçük bir kız Grinch?in kapısını çalar?
The Cable Guy 1996 full hd izle 720p izle

Baş Belası - The Cable Guy (1996)

6.0 IMDB Puanı 6.0
    
 1 saat 36 dakika


  Yönetmen: Ben Stiller
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram
Vizyon: 24 Ocak 1997
Oyuncular: Jim Carrey, Matthew Broderick, Leslie Mann, Jack Black, George Segal

Sevgilisi evlenme teklifini reddedince Steven yeni bir eve taşınır. Sıra yeni evine kablolu televizyon bağlatmaya gelince bunu en ucuz hatta bedava yoldan halletmeye karar verir. Bunun için de çatlak Douglas'ı çağırır.
Mr. Popper's Penguins 2011 full hd izle 720p izle

Babamın Penguenleri - Mr. Popper's Penguins (2011)

6.0 IMDB Puanı 6.0
    
 1 saat 34 dakika


  Yönetmen: Mark Waters
Ülke: ABD
Tür: Komedi
Vizyon: 26 Ağustos 2011
Oyuncular: Jim Carrey, Carla Gugino, Angela Lansbury, Ophelia Lovibond, Madeline Carroll

New York’taki dairesinde penguenler ile beraber yaşayan Tom Popper’ın komik hikayesi anlatılıyor.Ünlü oyuncu Jim Carrey’nin gene bir komik bir karakteri canlandıracağı filmde başarılı bir iş adamının altı penguen alarak apartman dairesini buzdan bir kaleye dönüştürme serüveni anlatılıyor. Penguenler ile beraber yaşamaya başlayan Tom Popper, bakalım yeni sorumluluklarının iş hayatına olumsuz yansımasını engelleyebilecek mi?
The Incredible Burt Wonderstone 2013 full hd izle 720p izle

İnanılmaz Sihirbazlar - The Incredible Burt Wonderstone (2013)

5.9 IMDB Puanı 5.9
    
 1 saat 40 dakika


  Yönetmen: Don Scardino
Ülke: ABD
Tür: Komedi
Vizyon: 15 Mart 2013
Oyuncular: Olivia Wilde, Jim Carrey, Steve Carell, Steve Buscemi, James Gandolfini

Las Vegas’ın sevilen isimlerinden sihirbaz Burt Wonderstone (Steve Carell) ve yardımcısı Anton Lovecraft (Steve Buscemi) gösterilerinin eskimesine bir şekilde izin vermiştir. Geleceği parlak Steve Gray (Jim Carrey) ise ilgi odağı haline gelmiştir. Alaycı ve bitkin Burt işsiz ve parasız kalır. Anton ise sihir zevkini aç köylülere götürmek için Kamboçya’ya gider. Burt’ün akıl hocası Rance Hanson (Alan Arkin) sadece somurtkan Burt’le konuşup cesaretlendirmekle kalmaz aynı zamanda asistanı Jane’den (Olivia Wilde) de Burt’ü yeniden sahnelere dönmeye ikna etmesini ister.
The Bad Batch 2016 full hd izle 720p izle

The Bad Batch (2016)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 1 saat 58 dakika


  


Yönetmen: Ana Lily Amirpour
Ülke: ABD
Tür: Romantik, Bilim-Kurgu
Vizyon: 2 Haziran 2017
Oyuncular: Jason Momoa, Keanu Reeves, Giovanni Ribisi, Diego Luna, Jim Carrey, Suki Waterhouse, Yolonda Ross

Yamyam toplulukların karar sürdüğü Texas distopyasında geçen enteresan bir aşk hikâyesi.
Dumb and Dumber To 2014 full hd izle 720p izle

Salak ile Avanak 2 - Dumb and Dumber To (2014)

5.7 IMDB Puanı 5.7
    
 22 dakika


  Yönetmen: Bobby Farrelly
Ülke: ABD
Tür: Komedi
Vizyon: 21 Kasım 2014
Oyuncular: Jim Carrey, Angela Kerecz, Laurie Holden, Jeff Daniels, Kathleen Turner, Rob Riggle, Paul Blackthorne

Komik maceraları ve akıl almaz düşünceleriyle izlediğimiz Lloyd Christmas ve Harry Dune yeni bir serüvenle karşımızda. İkili bu defa bir çocuğu aramaktadır. Aradıkları çocuk gerçekte ikisinden birinin çocuğudur fakat babasının hangisi olduğunu kesin olarak bilmemektedirler. Kahramanlarımızdan birisinin yaşadığı sağlık sorunu çocuğu bulabilmek için yola koyulmalarına neden olur. Konulan böbrek hastalığı teşhisi sebebiyle çocuğu bulmaları gerekir. Nedeniyse böbreğini bağışlamasını isteyebilecekleri, doku uyumu olan tek kişi odur.
Once Bitten 1985 full hd izle 720p izle

İlk Isırık - Once Bitten (1985)

5.4 IMDB Puanı 5.4
    
 1 saat 34 dakika


  Yönetmen: Howard Storm
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Korku
Vizyon: 15 Kasım 1985
Oyuncular: Lauren Hutton, Jim Carrey, Karen Kopins, Cleavon Little, Thomas Ballatore, Skip Lackey, Jeb Stuart Adams

Cadılar Bayramı'ndan önce 3 defa bakir bir erkeğin kanını içmesi gereken kadın vampir, gençleri kıskaca alacaktır.
Batman Forever 1995 full hd izle 720p izle

Batman Daima - Batman Forever (1995)

5.4 IMDB Puanı 5.4
    
 2 saat 1 dakika


  Yönetmen: Joel Schumacher
Ülke: ABD, İngiltere
Tür: Aksiyon, Suç, Fantastik
Vizyon: 30 Ağustos 1995
Oyuncular: Val Kilmer, Tommy Lee Jones, Jim Carrey, Nicole Kidman, Chris O'Donnell

Gotham Şehri'nin Karanlık Şövalyesi, bu macerada Two Face ve Riddler adlı iki korkunç süper-suçlu'ya karşı savaşıyor. Bir yandan şehri bu iki caninin elinden kurtarmaya çalışırken bir yandan da güzel doktor Chase Meridian'a kalbini kaptırmıştır. Kötülere karşı zorlu savaşında yeni ortağı ise harika çocuk Robin'dir.
True Crimes 2016 full hd izle 720p izle

True Crimes (2016)

5.2 IMDB Puanı 5.2
    
 1 saat 32 dakika


  


Yönetmen: Alexandros Avranas
Ülke: İngiltere, Polonya, ABD
Tür: Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 18 Mayıs 2018
Oyuncular: Jim Carrey, Charlotte Gainsbourg, Marton Csokas, Kati Outinen, Vlad Ivanov, Agata Kulesza, Robert Wieckiewicz

Yönetmenliğini Alexandros Avranas?ın üstlendiği True Crimes buz gibi renklere sahip bir dedektiflik hikayesi. Soğukkanlılıkla işlenen bir iş adamının cinayetinde ortaya çıkan ipuçlarını inceleyen dedektifler, olayın bir yazarın romanında anlattığı cinayet ile büyük benzerlikler taşıdığını bulurlar.Film David Grann tarafından 2008 yılında yazılmış bir New Yorker makalesine dayanıyor.