John Cusack Filmleri (33 sonuç)

Being John Malkovich 1999 full hd izle 720p izle

John Malkovich Olmak - Being John Malkovich (1999)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    
 1 saat 52 dakika


  Yönetmen: Spike Jonze
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram, Fantastik
Vizyon: 19 Ocak 2001
Oyuncular: John Cusack, Cameron Diaz, Ned Bellamy, Eric Weinstein, Madison Lanc, Octavia Spencer, Mary Kay Place, Brad Pitt, Catherine Keener

Craig kendince yetenekleri olan bir kuklacıdır. Fakat bu meslek ona elbette ki hayatta kalmasını sağlayabilecek bir para kazandırmamaktadır. Bu nedenle ciddi bir kararın eşiğinde olduğunu hissetmektedir. Craig'in karısı olan Lotte ise bir pet shop'da çalışmaktadır. Devamlı olarak kendi işinin tuhaf yanlarından dem vuran Lotte, Craig'in canını fazlasıyla sıkmaktadır. Şansı yaver giden Craig bir firmada iş bulur. Şirkette tanıştığı Maxine isimli bir bayan onun ilgisini cezbeder. Fakat Maxine, Craig'le hiçbir şekilde ilgilenmemektedir. Bir gün Craig çalıştığı firmada gizli bir kapıcık bulur. Kapıdan içeri giren Craig, nasıl olduysa, John Malkovich'in bedeninde uyanacaktır.
The Thin Red Line 1998 full hd izle 720p izle

İnce Kırmızı Hat - The Thin Red Line (1998)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 2 saat 50 dakika


  Yönetmen: Terrence Malick
Ülke: ABD, Kanada
Tür: Dram, Savaş, Savaş
Vizyon: 26 Şubat 1999
Oyuncular: Nick Nolte, Jim Caviezel, Sean Penn, Elias Koteas, Ben Chaplin, Dash Mihok, John Cusack

İkinci Dünya Savaşı sırasında Guadalcanal'da savaşan bir grup Amerikalı erkeğin değişmelerinin, acı çekmelerinin ve kendileriyle ilgili önemli keşifler yapmalarının öyküsü...

Film Pasifik adalarında Japonların ilerlemelerini durduracak olan, savaşta anahtar görevi görmüş çatışmalardan birini arkaplanına almış. Ama öykü, bunun ötesinde, hayatta kalmak için savaşan, korkunç stres altındaki insanların aralarında gelişen güçlü bağların arasında dolaşıyor...
High Fidelity 2000 full hd izle 720p izle

Sensiz Olmaz - High Fidelity (2000)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    

  


Yönetmen: Stephen Frears
Ülke: İngiltere
Tür: Komedi, Müzik, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Catherine Zeta-Jones, John Cusack, Todd Louiso

High Fidelity Rob Gordon (John Cusack) isimli, müzik albümleri satan kendine ait bir dükkanı olan, kadınları anlama becerisi ortalamadan daha yüksek bir adamı merkez alıyor. Ama kız arkadaşı onu terk edince hayatını sorgulamaya ve son beş ayrılığını teker teker incelemeye başlıyor. High Fidelity - Sensiz Olmaz 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Bullets Over Broadway 1994 full hd izle 720p izle

Broadway Üzerinde Kurşunlar - Bullets Over Broadway (1994)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    
 1 saat 38 dakika


  Yönetmen: Woody Allen
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Suç
Vizyon: 27 Eylül 1996
Oyuncular: John Cusack, Dianne Wiest, Jennifer Tilly, Chazz Palminteri, Mary-Louise Parker, Jack Warden, Joe Viterelli

Film 1920'lerin New York'unda geçiyor. Genç ve idealist bir oyun yazarı olan David Shayne'in (John Cusack) hikayesini anlatmakta. Yapımcılık yapan Julian Marx yeni oyununa para kaynağı olarak gangster Nick Valenti'yi buluyor. Böylece gangster Valenti, metresinden adamlarına kadar tanıdıklarını bu oyuna dahil etmekle kalmayıp konuya da karışıyor. Shayne sanat ya da para arasında bir seçim yapmak zorundadır.
Bullets Over Broadway 1995 full hd izle 720p izle

Broadway Üzerinde Kurşunlar - Bullets Over Broadway (1995)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    

  


Yönetmen: Woody Allen
Ülke: ABD
Tür: Komedi
Vizyon:
Oyuncular: Dianne Wiest, Jennifer Tilly, John Cusack

1920’lerin New York’unda geçen bu film genç ve idealist bir oyun yazarı olan David Shayne’in hikayesini anlatıyor. Yapımcı Julian Marx sonunda aradığı finansı bulur ama iyilik meleği olan kişi gangster Nick Valenti’den başkası değildir. Aralarındaki anlaşma gereği ünlü gangsterin sevgilisi olan Olive Neal önemli bir rola sahiptir. Ancak genç fıstık, berbat bir oyuncu olmanın ötesinde hiç de bir psikiyatrist rolü için uygun değildir. Bu ilişkilerin içine düşen David böylece Broadway’in sihri içerisinde kaybolurken, uzatmalı kız arkadaşı Ellen’i ihmal etmeye başlar. Bu arada oyuna birbirinden renkli ve problemli karakterlerin katılması sonucu ortaya çıkan karmaşa, genç oyun yazarını, sanat ile hayatın kendisi arasında seçim yapma aşamasına getirecektir. Eşsiz Woody Allen’dan, bir kere daha unutulmaz bir komedi. Bullets Over Broadway - Broadway Üzerinde Kurşunlar 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Love & Mercy 2014 full hd izle 720p izle

Aşk ve Merhamet - Love & Mercy (2014)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    
 2 saat


  Yönetmen: Bill Pohlad
Ülke: ABD
Tür: Biyografi, Dram, Müzik
Vizyon: 28 Ağustos 2015
Oyuncular: Elizabeth Banks, Paul Giamatti, John Cusack, Paul Dano, Kenny Wormald, Jake Abel, Joanna Going

Münzevi müzisyen Brian Wilson'ın hayatını anlatan film, sanatçının altmışlı senelerdeki başarılarından The Beach Boys günlerine uzanan bir çizgide ilerliyor. Wilson'ın hem şarkı sözü yazarı hem solist şeklinde sürdürdüğü sanatçı kişiliğinin yanı sıra yaşadığı psikolojik sorunlar da filmde odaklanılan noktalardan bir tanesi. Babasının yol açtığı travmaları yıllarca taşıyan Wilson'ın gördüğü tedaviler ve Melinda Ledbetter ile yaşadığı aşkın da ele alındığı filmde Wildson'ın gençliğini Paul Dano, ileri yaş dönemini John Cusack canlandırıyor.
Grosse Pointe Blank 1997 full hd izle 720p izle

Romantik Katil - Grosse Pointe Blank (1997)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    
 1 saat 47 dakika


  Yönetmen: George Armitage
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Komedi, Suç, Gerilim, Romantik
Vizyon: 11 Nisan 1997
Oyuncular: John Cusack, Minnie Driver, Alan Arkin, Dan Aykroyd, Joan Cusack

İşte eğlence dolu ve harika bir katil komedisi!

Martin Blank (John Cusack) hayatını kiralık katillik yaparak sürdüren biridir. Bu rutin içinde yapmak istediği son şey lise mezuniyet toplantısının 10. yılına katılmaktır. Fakat aldığı son iş onu doğup büyüdüğü Grosse Pointe kasabasına gitmek zorunda bırakır ve Blank'i orada eski aşkı (Minnie Driver) beklemektedir.
Say Anything… 1989 full hd izle 720p izle

Birşey Söyle - Say Anything… (1989)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    

  


Yönetmen: Cameron Crowe
Ülke: ABD
Tür: Dram, Komedi, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Ione Skye, John Cusack, John Mahoney

Lloyd Dobler, asi, hafif sorumsuz, dünyayı tozpembe gören, ilk bakışta sıradan bir tiptir. Lisenin en çalışkan ve güzel kızı Diane'e aşık olur. Genç kızın dul ve onu aşırı sahiplenmiş babası James Court iki gencin ilişkisine karşı çıkınca, Lloyd önündeki engelleri aşmak için duygularından daha fazla şeye ihtiyaç duyacaktır. Say Anything... - Birşey Söyle 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Say Anything... 1989 full hd izle 720p izle

Birşey Söyle - Say Anything... (1989)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    
 1 saat 40 dakika


  Yönetmen: Cameron Crowe
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram, Romantik
Vizyon: 1 Ağustos 1990
Oyuncular: John Cusack, Ione Skye, John Mahoney, Lili Taylor, Amy Brooks, Pamela Adlon, Jason Gould

Lloyd Dobler (Cusack), asi, biraz sorumsuz, dünyayı tozpembe gören, ilk bakışta sıradan bir tiptir. Lisenin en çalışkan ve güzel kızı Diane'e (Skye) aşık olur. Genç kızın dul ve onu aşırı sahiplenmiş babası James Court (Mahoney) iki gencin ilişkisine karşı çıkınca, Lloyd önündeki engelleri aşmak için duygularından daha fazla şeye ihtiyaç duyacaktır.
Identity 2003 full hd izle 720p izle

Kimlik - Identity (2003)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 1 saat 30 dakika


  Yönetmen: James Mangold
Ülke: ABD
Tür: Gizem, Gerilim
Vizyon: 15 Ağustos 2003
Oyuncular: John Cusack, Ray Liotta, Amanda Peet, John Hawkes, Alfred Molina

Şiddetli bir fırtına, birbirine yabancı ve sırlarla dolu on insanı, asabi bir gece müdürünün idaresindeki ıssız bir motelde bir araya getirir. İçlerinde bir limuzin şoförü, bir tele kız, bir katili nakleden bir polis, 80'li yılların bir televizyon yıldızı, yeni evli bir çift ve kriz içinde olan bir aile bulunmaktadır. Sığınacak bir yer bulmanın getirdiği rahatlama, yolcuların teker teker ölmeye başlamasıyla yerini korkuya bırakır. Çok geçmeden, yaşamak istiyorlarsa, kendilerini biraraya getiren sırrı çözmekten başka çareleri olmadığını anlayacaklardır.
The Butler 2013 full hd izle 720p izle

Başkanların Uşağı - The Butler (2013)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 2 saat 12 dakika


  Yönetmen: Lee Daniels
Ülke: ABD
Tür: Biyografi, Dram
Vizyon: 30 Mayıs 2014
Oyuncular: Alex Pettyfer, John Cusack, Robin Williams, Alan Rickman, James Marsden, Forest Whitaker, Oprah Winfrey

Danny Strong ve Lee Daniels'ın senaryosundan uyarlanan ve Wil Haygood'un Washington Post'ta yazdığı otuz sene boyunca Beyaz Saray'da sekiz Başkan'a hizmet etmiş bir kahyayla (Forest Whitaker) ilgili makaleden ilham alınan THE BUTLER Amerikan toplumunun yaşadığı vatandaşlık hakları hareketinden Vietnam'a kadar bütün büyük değişimleri ve bu değişimlerin bu kahyanın hayatını ve ailesini nasıl etkilediğini gözler önüne seriyor...
Runaway Jury 2003 full hd izle 720p izle

Jüri - Runaway Jury (2003)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 2 saat 7 dakika


  Yönetmen: Gary Fleder
Ülke: ABD
Tür: Dram, Gerilim
Vizyon: 27 Şubat 2004
Oyuncular: John Cusack, Gene Hackman, Dustin Hoffman, Rachel Weisz, Bruce Davison

New Orleans'da geçen filmde dul bir kadın eşinin cinayetinden dolayı büyük bir şirkete dava açıyor. Milyon dolarlık davada, dürüst bir avukat kadının davasına bakıyor. Kazananı önceden belli olan dava, hukuk dünyasının arka planında dönen olaylarla ilgi çekici gelişmelere sebep olur.
The Grifters 1990 full hd izle 720p izle

Dolandırıcılar - The Grifters (1990)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 1 saat 50 dakika

Yönetmen: Stephen Frears
Ülke: ABD
Tür: Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 1 Şubat 1992
Oyuncular: Anjelica Huston, John Cusack, Annette Bening, Jan Munroe, Robert Weems

Küçük numaralar ile geçimini sağlayan Roy'un hayatı, uzun zamandır görmediği Lilly'nin ortaya çıkması ile karışır. İlk karşılaştıkları andan itibaren birbirlerinden hoşlanmayan Lilly'nin ve sevgilisi Myra'nın arasında kalan genç adam, ya dolandırıcılığı bırakacak ya da büyük tezgâhlar planlayacaktır. Hangi tarafta yer alacağına karar veremeyen Roy, kimin kimi dolandırdığının belli olmadığı bir oyuna sürüklenecektir.
Serendipity 2001 full hd izle 720p izle

Tesadüf - Serendipity (2001)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 1 saat 30 dakika


  Yönetmen: Peter Chelsom
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Romantik, Fantastik
Vizyon: 24 Mayıs 2002
Oyuncular: Lilli Lavine, Michael Guarino Jr., Abdul Alshawish, John Cusack, Kate Beckinsale, Lucy Gordon

Noel'den hemen önce New York'tayız. Bloomingdale'de kalan son bir çift kaşmir eldiveni aynı anda satın almak isteyen Sara (Kate Beckinsale) ve Jonathan (John Cusak) bu vesileyle tanışırlar. Eldivenlerin kimin olacağına karar vermek için Serendipity ismindeki küçük kafeye giderler. Ardından Central Park'ta paten kayarlar. Gece yıldızları seyrederler. Kraliçe Takımyıldızı'nın, Sara'nın alnındaki çillerle aynı desene sahip olduğunu farkederler. Sara telefonunu bir kitabın içine yazarak yarın onu rastgele bir kitapçıya göndereceğini söyler. Jonathan ise kendi telefonunu beş dolarlık bir banknota yazdıktan sonra bir sokak satıcısına verir. Eğer kader tekrar karşılaşmalarını isterse, kitap Jonathan'ı, para da Sara'yı bulacaktır.

Birkaç yıl sonra yine New York'tayız. Jonathan, Hally (Bridget Moynahan) ile evlenmek üzeredir. Batı Yakası'nda ise Lars (John Corbett), Sara'ya evlenme teklif eder. Hem Sara hem de Jonathan'ın aklına, aynı anda, birlikte geçirdikleri olağanüstü gece gelir. Jonathan yanına bir arkadaşını alarak kitabı bulmak üzere harekete geçer. Sara da bir arkadaşıyla birlikte New York'a gelerek Jonathan'ı aramaya başlar
Grace Is Gone 2007 full hd izle 720p izle

Gidenler ve Kalanlar - Grace Is Gone (2007)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    

  


Yönetmen: James C. Strouse
Ülke: ABD
Tür: Dram
Vizyon:
Oyuncular: Emily Churchill, John Cusack, Rebecca Spence

Stanley eşini Irak savaşında kaybettikten sonra bunu çocuklarına nasıl söyleyeceğini düşünmeye başlar.Annelerinin ölümünü kaldıramayacağını düşündüğü çocuklarıyla bir seyahata çıkar ancak bu seyahat umdukları gibi gitmez.
Con Air 1997 full hd izle 720p izle

Con Air (1997)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 1 saat 55 dakika

Yönetmen: Simon West
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Vizyon: 5 Eylül 1997
Oyuncular: Nicolas Cage, John Cusack, John Malkovich, Ving Rhames, Nick Chinlund

Kemerlerinizi bağlayın! Çünkü Oscar Ödüllü Nicolas Cage sizi hayatınızın en tehlikeli uçuşuna çıkarıyor. Con Air, Kaya ve Denizde İsyan'ın yaratıcısından bir gerilim ve macera hiti!

Yeni şartlı tahliye edilen Cameron Poe (Nicolas Cage), tüm zamanların en belalı suçlularını taşıyan bir uçakta karısı ve kızına kavuşmayı beklemektedir. Ancak bir anda kendini Mikrop Cyrus Grissom'ın (John Malkovich) liderliğini yaptığı bir uçak kaçırma olayının içinde bulur.

Cameron, bu katliamdan mahkum olmuş canavar ruhlu adamlarla kavga ederken, bir hükümet ajanı (Cusack) da aceleci amirinin uçağı düşürme emri vermemesi için savaş veriyordu. Muhteşem görsel efektleriyle mutlaka izlenmesi gereken filmin sonunu beklerken kalp atışlarınızı kontrol edemeyeceksiniz.
1408 2007 full hd izle 720p izle

1408 (2007)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 1 saat 44 dakika

Yönetmen: Mikael Håfström
Ülke: ABD
Tür: Korku, Gerilim
Vizyon: 28 Eylül 2007
Oyuncular: John Cusack, Samuel L Jackson, Mary McCormack, Tony Shalhoub, Len Cariou

Mike Enslin buranın ve şimdinin dışında hiçbir gerçeklik olmadığını ispatlamaya çalışan bir adam. Başka bir hayat yok.... Tanrı yok... İkinci şanslar yok... Yoksa var mı?


Korku ustası Stephen King'in tüyler ürpertici kısa filminden uyarlanmıştır.


Ünlü korku romanı yazarı Mike Enslin (John Cusack) sadece kendi gözleriyle gördüğü şeylere inanır. Uyduruk perili evler ve mezarlıklarda geçen doğan üstü olayları kötüleyen bir dizi çok satan kitap yazdıktan sonra Enslin'in hayaletlerden uzak ve yalnız geceleri, yeni projesi için gittiği kötülüğüyle ün salmış Dolphin Otel'in 1408 numaralı odasında kalmaya başladığında değişmeye başlar.


Otel müdürünün (Samuel L. Jackson) uyarılarına karşı koyan yazar, perili olduğu söylenen bu odada yıllardan beri kalan ilk kişidir. Yeni bir liste başı kitabın eli kulağındadır, ama birçok diğer Stephen King kahramanı gibi, öncelikle yaşayabilmek için şeytanlarıyla yüzleşmelidir.
Max 2002 full hd izle 720p izle

Genç Hitler - Max (2002)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 1 saat 46 dakika


  Yönetmen: Menno Meyjes
Ülke: Macaristan, Kanada, İngiltere
Tür: Dram, Savaş
Vizyon: 7 Mayıs 2004
Oyuncular: John Cusack, Noah Taylor, Leelee Sobieski, Molly Parker, Ulrich Thomsen, David Horovitch, Janet Suzman

Max Rothman, genç ve yetenekli bir ressamdır. Gelecek vaadeden Max, 1. Dünya Savaşı'nın patlak vermesi sonucu orduya alınır. Savaşta yaralanan Max, bir kolunu kaybeder ve resim yapamaz duruma gelir. Bunun yüzünden, bir sanat galerisi açar.

Galerisine gelen genç bir savaş gazisinde resim yeteneği olduğunu keşfeden MAX, onunla yakınlaşır ve cesaretlendirir. Bu genç adamın adı Adolf Hitler'dir. Adolf, yalnız ve ücretsiz bir yaşam sürmektedir ve resim düşüncelerini dile getirmesi için bir araçtır. Fakat bu hırslı genç, kısa sürede politika arenasına girecek ve 20. yy damgasını vuracaktır.
Hot Tub Time Machine 2010 full hd izle 720p izle

Jakuzi Ekspres - Hot Tub Time Machine (2010)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 1 saat 41 dakika


  Yönetmen: Steve Pink
Ülke: ABD
Tür: Macera, Komedi, Bilim Kurgu
Vizyon: 26 Mart 2010
Oyuncular: John Cusack, Clark Duke, Craig Robinson, Rob Corddry, Sebastian Stan, Lyndsy Fonseca, Crispin Glover

Adam, Lou, Nick ve Jacob, hayatlarından katiyen memnun olmayan dört çocukluk arkadaşıdır. Adam eşi tarafından terkedilmiştir. Lou devamlı eğlence ve parti peşindedir ve sıkılmıştır. Nick eşi tarafından tamamen kontrol edilmektedir. Jacob ise bilgisayar oyunu bağımlısıdır ve bodrum katını terk etmeyi reddetmektedir. Bir akşam birlikte içmeye çıkarlar ve en sonunda bir kayak merkezinin jakuzisinde sızarlar? Uyandıklarında ise bir problem bulunmaktadır : Bir biçimde 1986?ya geri gitmişlerdir! Bu dört kafadar için bulunmaz bir şanstır ? geçmişlerini değiştirerek geleceklerini de değiştirme şansını da yakalamışlardır: Tabii yanlışlıkla kendilerini yok etmezlerse!
The Frozen Ground 2013 full hd izle 720p izle

Karanlık Cinayetler - The Frozen Ground (2013)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 1 saat 45 dakika


  Yönetmen: Scott Walker
Ülke: ABD
Tür: Biyografi, Suç, Tarihi
Vizyon: 26 Temmuz 2013
Oyuncular: Nicolas Cage, Vanessa Hudgens, John Cusack, Dean Norris, Gia Mantegna

Nicolas Cage ve John Cusack "Con Air"den 16 yıl sonra tekrar bir araya geliyor! "Se7en" tarzı gerilim filmlerinin izinden giden "KARANLIK CİNAYETLER / FROZEN GROUND" 17 kadını kaçırıp öldürmek suçundan 461 yıl hapse mahkum edilen Amerika'nın en azılı serili katillerinden biri olan Robert Hansen'ın gerçek hikayesinden yola çıkıyor. Emekliliğine haftalar kalmış dedektif Jack Halcombe son iki yılda 8 kadının benzer şekilde ortadan kaybolmasının ardında bir seri katil olduğundan şüphelenmektedir. Ancak ortada tek sağlam bir ipucu bile yoktur. Fakat bir gün Cindy isimli genç bir kız arkasında iz bırakmayan katilin elinden son anda kurtulmayı başarır. Dedektif Jack, Cindy ile görüşüp kanıtlar toplamaya çalışmaktadır katil ise Cindy'nin peşindedir. Katili yakalamak için her türlü tehlikeyi göze alan Jack kendini zamana karşı bir yarışın içinde bulur. Filmin başrollerinde ünlü aktörler Nicolas Cage ve John Cusack'e Hollywood'un yeni gözdesi Vanessa Hudgens eşlik ediyor.
The Raven 2012 full hd izle 720p izle

Kuzgun - The Raven (2012)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 1 saat 50 dakika


  Yönetmen: James McTeigue
Ülke: ABD, Macaristan, İspanya
Tür: Gizem, Gerilim
Vizyon: 27 Nisan 2012
Oyuncular: John Cusack, Luke Evans, Alice Eve, Brendan Gleeson, Kevin McNally

''Kuzgun'' filminde (The Raven) başrolü üstlenen John Cusack, hayatı skandallarla dolu Amerikalı yazar Edgar Allan Poe'yu canlandırıyor.

Yönetmenliğini sinemaseverlerin ''V for Vendetta'' filminden hatırlayacağı James McTeigue'ın ve senaryo yazarlığını Hannah Shakespeare ve Ben Livingston'un yaptığı filmin konusu ise şöyle:

''Delinin biri, Poe'nun yazdığı en dehşetengiz hikayelerden esinlenerek korkunç cinayetler işlemeye başladığında Baltimorlu genç bir dedektif (Luke Evans) ve Poe elele vererek, yazarın şiddet dolu öykülerinin birer birer gerçeğe dönüşmesini önlemek için katilin peşine düşer. Yaşanan ölümcül kedi-fare oyunu, Poe'nun sevgilisi (Alice Eve) katilin hedefi haline geldiğinde zirveye ulaşır.''
Maps to the Stars 2014 full hd izle 720p izle

Yıldız Haritası - Maps to the Stars (2014)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 51 dakika


  Yönetmen: David Cronenberg
Ülke: Kanada, ABD, Almanya, Fransa
Tür: Dram
Vizyon: 9 Ocak 2015
Oyuncular: Julianne Moore, Mia Wasikowska, John Cusack, Evan Bird, Olivia Williams, Robert Pattinson, Kiara Glasco

+18

Agatha Weiss, kadife eldivenler takan sıradışı görünüşlü bir kızdır. Los Angeles?a twitter aracılığıyla tanıştığı bir menajer ile tanışmak için gelmiştir. Orta yaş bunalımındaki Havana Segrand, annesinin hikayesinin anlatıldığı bir filmde istediği rolü kapmak için sıra dışı tekniklerle çok çalışan bir oyuncudur. Şöhretin şımarttığı çocuk oyuncu Benjie Weiss?in babası Dr. Stafford Weiss ve annesi Christina Weiss ise şöhretler camiasında bütün sertliği ile yıkılmadan duran bir aile tablosu çizmektedirler. Limuzin şoförlüğü yapan Jerome Fontana?nın asıl arzusu ise kendi yazdığı senaryoları okutabilmektir? Hollywood?un ışıltılı görünen acımasız ve aldatıcı dünyası bu insanların ortak kesişme noktası olabilir mi?
Hollywood yaşam tarzını ve genel anlamda şöhret/oyunculuk kültürünü en sert yanlarıyla ele alan filmin yönetmenliğini usta isim David Cronenberg üstlenirken, senaryo ise Bruce Wagner'a emanet. Filmin kadrosunda Julianne Moore, Mia Wasikowska, Olivia Williams, John Cusack ve Robert Pattinson gibi birbirinden ünlü isimler başı çekiyor.
Adult World 2013 full hd izle 720p izle

Yetişkinler Dünyası - Adult World (2013)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 37 dakika


  


Yönetmen: Scott Coffey
Ülke: ABD
Tür: Komedi
Vizyon:
Oyuncular: John Cusack, Emma Roberts, Armando Riesco, Shannon Woodward, Chris Riggi, Darin Scott, Scott Coffey

Kaderinde büyük bir şair olmak yattığını düşünen üniversite mezunu saf kızımız Amy, bir yandan inzivaya çekilmiş yazar Raf Billings´i ona akıl hocalığı yapması için ikna etmeye çalışırken diğer yandan da gönülsüzce cinsel fantezi ürünlerinin satıldığı bir mağazada çalışmaya başlar.
Dragon Blade 2015 full hd izle 720p izle

Ejder Kılıcı - Dragon Blade (2015)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    

  Yönetmen: Daniel Lee
Ülke:
Tür: Aksiyon, Macera, Dram, Savaş
Vizyon: 19 Şubat 2015
Oyuncular: Adrien Brody, John Cusack, Jackie Chan, Sharni Vinson, Peng Lin, Benny Urquidez, Jozef Waite

Çin sinemasının en yüksek bütçeli yapımı olma özelliğini taşıyan Dragon Blade, zengin oyuncu kadrosuylada dikkatleri üzerine çekiyor. Filmde Jackie Chan, John Cusack ve Adrien Brody?nin yanı sıra Türk oyuncu Emrah Yılmaz da yer alıyor. Film, Romalı askerlerin Çin'e girişini anlatıyor.
Grand Piano 2013 full hd izle 720p izle

Piyano - Grand Piano (2013)

5.9 IMDB Puanı 5.9
    
 1 saat 30 dakika


  Yönetmen: Eugenio Mira
Ülke: İspanya
Tür: Gizem, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: John Cusack, Elijah Wood, Alex Winter, Dee Wallace, Kerry Bishé, Allen Leech, Tamsin Egerton

Piyano, Elijah Wood ve John Cusack'ın başrollerini paylaştığı 2013 yapımı bir İspanyol gerilim filmidir. Film 20 Eylül 2013 tarihinde Fantastic Fest film festivalinde ilk gösterimini gerçekleştirdi ve 30 Ocak 2014 tarihinde ise VOD'da (talebe bağlı video) satışa sunuldu. Film, Tom Selznick isimli bir piyanistin "sahne korkusu"nu anlatıyor. Tom Selznick 5 sene evvel sahnede büyük bir çöküş yaşar ve sahne korkusu gelişir. Yıllar sonra yine sahnelere döner lakin dönüş performansı sırasında, nota defterinde öleceğini yazan bir not ile karşılaşır.
The Factory 2011 full hd izle 720p izle

Fabrika - The Factory (2011)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 1 saat 48 dakika


  


Yönetmen: Morgan O'Neill
Ülke: ABD, Avustralya
Tür: Suç, Gizem, Gerilim
Vizyon: 19 Aralık 2011
Oyuncular: Jennifer Carpenter, John Cusack, Mae Whitman, Michael Trevino, Ksenia Solo

Mike Fletcher (John Cusack) New York'ta görevli bir polis dedektifidir Partneri Kelsey Walker (Jennifer Carpenter) ile birlikte, fahişeleri öldüren seri katili yakalamaya çalışmaktadır. Ancak kızı o katil tarafından kaçırılır Mike için bu dava artık kişisel bir hal almıştır. Kızını kurtarmak için bütün yetkilerini kullanacak hatta kurallara karşı gelmekten bile çekinmeyecektir.
The Paperboy 2012 full hd izle 720p izle

Gazeteci Çocuk - The Paperboy (2012)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 1 saat 47 dakika


  Yönetmen: Lee Daniels
Ülke: ABD
Tür: Gerilim
Vizyon: 12 Nisan 2013
Oyuncular: Zac Efron, Matthew McConaughey, Nicole Kidman, John Cusack, David Oyelowo

Yıl 1969’dur ve Jack Jansen (Zac Efron) hayatında bir dönüm noktasındadır. Üniversiteden atılmış, Florida’daki Lately kasabasına geri dönmüştür. Babası da bu kasabanın yerel gazetesi The Moat County Times’ı çıkarmaktadır. The Miami Time gazetesinde çalışan ve saygın bir isim olan ağabeyi Ward, Hillary Van Wetter’ın (John Cusack) hüküm giydiği davayı araştırmak üzere iş arkadaşı Yardley Acheman’la (David Oyelowo) birlikte çıkagelince, Jack’ten şoförlük yapmasını ister. Babasının çıkardığı gazeteyi de dağıtan Jack her yeri avucunun içi gibi bilmektedir.

Ward ve Yardley’nin timsah avcısı Hillary Van Wetter davasını araştırmasının nedeni de Charlotte Bless’tir. Hillary’nin yanlışlıkla hüküm giydiğine ikna olan bu güzel kadın The Miami Times gazetesiyle irtibat kurarak muhabir göndermelerini, onların da Van Wetter’ın masumiyetini ispatlayarak onu idamdan kurtarabileceğini ummuştur. Ward ve Yardley ise meslek hayatlarında yükselmelerini sağlayacak bir haber peşinde, Van Wetter’ın yanlışlıkla hüküm giymiş olması halinde Florida’daki adalet sistemindeki çarpıklığı ve ayrımcılığı ifşa etmeyi ummaktadır.
The Contract 2006 full hd izle 720p izle

Kontrat - The Contract (2006)

5.7 IMDB Puanı 5.7
    
 1 saat 36 dakika


  Yönetmen: Bruce Beresford
Ülke: Almanya, ABD
Tür: Dram, Gerilim, Suç
Vizyon: 9 Ekim 2006
Oyuncular: Morgan Freeman, John Cusack, Jamie Anderson, Alice Krige, Megan Dodds, Corey Johnson, Jonathan Hyde

Bir beden eğitimi öğretmeni olan Ray ve oğlu kamp yapmaya, ormana gittiklerinde D.C nin önemli adamlarından Frank ile karşılaşırlar.Franki öldürmeye çalışan adamlardan kaçmaya çalışırken, ağaçların arasında amansız bir kovalamaca başlayacaktır.
The Numbers Station 2013 full hd izle 720p izle

The Numbers Station (2013)

5.6 IMDB Puanı 5.6
    
 1 saat 29 dakika


  


Yönetmen: Kasper Barfoed
Ülke: İngiltere, ABD, Belçika
Tür: Aksiyon, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Malin Akerman, John Cusack, Liam Cunningham, Hannah Murray, Lucy Griffiths

Son görevi inanılmaz şekilde yanlış gittikten sonra deneyimli CIA ajanı Emerson Kent’e (Cusack) hâlâ işini yapabildiğini kanıtlayabilmesi için son bir şans verilir. Yeni görevi, şifrelenmiş mesajların gönderilip alındığı, çok iyi korunan CIA’nin ‘Sayı Merkezi’nde çalışan kod operatörü Katherine’i (Akerman) korumaktır. Çok iyi silahlanmış görevlilerden oluşan elit bir takım merkeze gelince, Emerson ve Katherine kendilerini bir anda bilinmeyen bir düşmana karşı hayatta kalma mücadelesi içerisinde bulur. Merkezin ve masum insanların tehlike altında olmasıyla çok geç olmadan bu ölümcül olayı durdurmak zorundadırlar
The Bag Man 2014 full hd izle 720p izle

Motel - The Bag Man (2014)

5.3 IMDB Puanı 5.3
    
 1 saat 48 dakika


  Yönetmen: David Grovic
Ülke: Bahamalar, ABD
Tür: Suç, Dram, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Robert De Niro, John Cusack, Dominic Purcell, Crispin Glover, Martin Klebba, Sticky Fingaz, Theodus Crane

Bir kiralık katil olan Jack (John Cusack), Dragna (Robert De Niro) adında ünlü bir mafya babası tarafından bir otelde çeşitli cinayetler işlemesi için tutulur. Ancak Dragna oraya gelene dek ayrılmaması gerekmektedir. Bu sırada otelde bulunan Rivka (Rebecca Da Costa) adında güzel bir kadınla yolları kesişir.
Singularity 2017 full hd izle 720p izle

Singularity (2017)

4.7 IMDB Puanı 4.7
    
 1 saat 32 dakika


  


Yönetmen: Robert Kouba
Ülke: İsviçre, ABD
Tür: Bilim-Kurgu
Vizyon: 2 Kasım 2017
Oyuncular: Julian Schaffner, John Cusack, Carmen Argenziano, Eileen Grubba, Jeannine Wacker, Paul American, Pavlo Bubryak

2020?de; dünyanın en büyük robot şirketi olan VA Industries?in CEO?su Elias van Dorne (John Cusack), en kuvvetli buluşu sayılan ve tüm savaşları bittirecek şekilde tasarlanan süper bilgisayar Kronos?u tanıttı. Kronos çevrimiçi olduğunda; insanlığın, kendisi ve dünya barışı için en büyük tehdit olduğunu ve dünyayı insanın ?enfeksiyon? undan kurtarmaya yönelik dünya çapında bir robot saldırısı başlattığını tespit eder. 97 sene sonra küçük bir insan grubu canlı kalır. Genç oğlan Andrew (Julian Schaffner) ve genç kız Calia (Jeannine Wacker); robot zulmünden korkmadan, insanlığın var olduğu söylenen yeni bir dünyaya erişmek için olası bir ittifak oluşturur. Ancak; bu dünya gerçekten var mı ve öğrenecek kadar uzun yaşayacaklar mı?
Blood Money 2017 full hd izle 720p izle

Kanlı Para - Blood Money (2017)

4.5 IMDB Puanı 4.5
    
 1 saat 40 dakika

Yönetmen: Lucky McKee
Ülke: ABD
Tür: Gerilim
Vizyon: 1 Ekim 2017
Oyuncular: John Cusack, Ellar Coltrane, Willa Fitzgerald, Jacob Artist, Ned Bellamy, Antonio J Bell, Johanna McGinley

Bir vahşi doğa gezisi esnasında üç arkadaş, hırslar ve hayatta kalmak için mücadele vermek zorunda kalırlar.
Arsenal 2017 full hd izle 720p izle

Arsenal (2017)

4.0 IMDB Puanı 4.0
    
 1 saat 37 dakika


  Yönetmen: Steven C. Miller
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Vizyon: 1 Ocak 2017
Oyuncular: Nicolas Cage, John Cusack, Adrian Grenier, Johnathon Schaech, Megan Leonard, Lydia Hull, Abbie Gayle

Filmde Mikey ve Jp isimli iki kardeşin hikayesi anlatılıyor. Birbirleri savunarak büyüyen iki kardeşten JP bir şirket kurarken, Mikey ise küçük çaplı bir gangster olup çıkıyor. Mikey, bir problem yüzünden Eddie King (Nicholas Cage) isimli bir mafya babası tarafından kaçırılıp alı konulduğunda ise onu kurtarmak elbette kardeşi JP?ye düşüyor. Kardeşinin daha önceki arkadaşı olan dedektif Pal?dan (John Cusack) yardım alan JP, günün nihayetinde kendini King?in silahlı gücüyle karşı karşıya buluyor.