John Malkovich Filmleri (17 sonuç)

Empire of the Sun 1987 full hd izle 720p izle

Güneş İmparatorluğu - Empire of the Sun (1987)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    
 2 saat 32 dakika


  Yönetmen: Steven Spielberg
Ülke: ABD
Tür: Dram, Tarihi, Savaş, Savaş
Vizyon: 1 Kasım 1990
Oyuncular: Christian Bale, John Malkovich, Miranda Richardson, Nigel Havers, Joe Pantoliano

Jim Graham (Bale), aristokrat İngiliz ailesiyle Şanghay'da iyi şartlarda bir hayat sürmektedir. Fakat İkinci Dünya Savaşı'nın bütün dünyayı saran dehşetinden Şanghay da kurtulamaz ve Japonya tarafından işgal edilir. İşgal sonucu değişen bütün hayatlar gibi Graham ailesinin düzeni de alt üst olur. Ailesinden koparılarak, Japonya'daki bir toplama kampına götürülen Jim, sahip olduğu hayal gücü ve cesaretle yaşadığı korkunç ortamı, başrol oyuncusu olduğu bir maceranın parçası haline getirmeye, oynadığı bir oyuna dönüştürmeye çalışır. Ama koşulların taviz vermez sertliği, bir çocuğun hayal gücünün baş edemeyeceği kadar zorludur.
Dangerous Liaisons 1988 full hd izle 720p izle

Tehlikeli İlişkiler - Dangerous Liaisons (1988)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    

  


Yönetmen: Stephen Frears
Ülke: ABD
Tür: Dram, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Glenn Close, John Malkovich, Michelle Pfeiffer

Son derece zengin ama sıkıcı bir hayat yaşamakta olan aristokratlar, tutku ve ihanet etrafında türlü oyunlar oynayarak hayatlarını renklendirmeye çalışırlar. Özellikle de başkalarının yaşamları üzerinden yaparlar bunu. Marquise de Merteuil’in sıradaki planı, eskiden birlikte olduğu adamla beraber olan kuzeninin kızı Cecile üzerinedir. Bakire olan kızı baştan çıkarması için Vincomte de Valmont'u ikna etmeye çalışır. Valmont için çocuk oyuncağı gibi duran bu durum onun hiç ilgisini çekmemektedir aslında. O Madam Tourvel ile ilgilenmektedir. Valmont'un kötü ününden haberdar olan Cecile'in annesi Madam Volange'ın Tourvel'i Valmont'a karşı doldurması yüzünden amacına ulaşamayan Valmont, kadından intikam almak için kızı Cecile'e yönelecektir. Öte yandan en önemli kuralını bozmuş ve Tourvel'e aşık olmuştur. Film bir roman uyarlamasıdır. Dangerous Liaisons - Tehlikeli İlişkiler 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
Of Mice and Men 1992 full hd izle 720p izle

Fareler ve İnsanlar - Of Mice and Men (1992)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    

  Yönetmen: Gary Sinise
Ülke: ABD
Tür: Dram
Vizyon:
Oyuncular: Gary Sinise, John Malkovich, Ray Walston, Casey Siemaszko, Sherilyn Fenn, John Terry, Richard Riehle

En iyi arkadaşlar Lennie ve George ekonomik kriz döneminde kendilerini California'da işsiz bulurlar. Buldukları işleri ise Lennie'nin çocuksu zihni nedeniyle kaybetmektedirler. Tyler Çiftliği'nde işe alındıklarında, patronun kötü yürekli oğlu Curley'nin sıkı disiplinine rağmen işlerinde başarılı olurlar. Ama dünyaları, Curley'nin mutsuz eşi Lennie'nin merhamet duygularına mağruz kaldığında paramparça olur. Artık George'un da merhamet duygularıyla bir karar vermesi gerekmektedir. John Steinbeck'in klasik eseri Oscar adayları John Malkovich ve Gary Sinise'nin başrolleri paylaştığı bu güzel ve etkileyici filmde canlanıyor. İki Oscar ödülü sahibi Horton Foote'un adaptasyonu ve Sinise'nin yönettiği film herkesin görmesi gereken 'kusursuz bir mucize. Of Mice and Men - Fareler ve İnsanlar 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
Rounders 1998 full hd izle 720p izle

Tutku Ağı - Rounders (1998)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    
 2 saat 1 dakika


  Yönetmen: John Dahl
Ülke: ABD
Tür: Suç, Dram
Vizyon: 1 Ocak 1999
Oyuncular: Matt Damon, Gretchen Mol, John Malkovich, Paul Cicero, Ray Iannicelli, John Turturro, Edward Norton

Film, New York'un yeraltı poker dünyasında başlar. Mike Mc Dermott (Matt Damon) çok usta bir poker oyuncusuyken yeni bir hayata başlar. Hukuk eğitimi almaktadır. Mike'a göre bu yeni bahis başarıya giden yasal bir yol olmakla beraber kumar masalarının heyacanından yoksundur. En iyi arkadaşı Worm (Edward Norton) hapisten çıkar çıkmaz eski poker ekibini tekrar biraraya getirmek amacıyla Mike'ı arar. Bunun bir nedeni ise hapse girmeden önce yaptığı büyük bir kumar borcudur.

Mike fazla dayanamaz ve Worm ile bir ikili oluştururlar. Tefeci (John Malkovich) ve diğer kumarbazların gözleri Mike ve Worm'un üzerindedir. Bu arada Mike yeni bir ateşin cazibesine kapılmışken (Famke Janssen), kız arkadaşı tüm gayretiyle Mike'ı yeniden doğru yola sokmaya çalışmaktadır. Mike, bu entrikalarla dolu girdaptan kurtulup eski hayatına geri dönebilecek midir
Secretariat 2010 full hd izle 720p izle

Şampiyon - Secretariat (2010)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 2 saat 3 dakika


  Yönetmen: Randall Wallace
Ülke: ABD
Tür: Dram, Aile, Tarihi, Spor
Vizyon: 11 Şubat 2011
Oyuncular: Diane Lane, John Malkovich, Dylan Walsh, Margo Martindale, Nelsan Ellis, Otto Thorwarth, Fred Dalton Thompson

At yarışlarıyla ilgili hiçbir bilgisi olmayan ev hanımı Penny Chenery (Diane Lane)?nin yarış atı Secretariat?ın, 1973 senesinde 3 defa üst üste şampiyon olmasını konu alan filmde, John Malkovich emekli at yetiştiricisi Lucien Laurin rolünde.

Tamamen gerçek bir öyküden uyarlanan film, erkek egemen at yarışı sektöründe, bir kadının başarı öyküsünü ve 25 yıldır kırılamayan rekoru anlatıyor.
Burn After Reading 2008 full hd izle 720p izle

Aramızda Casus Var - Burn After Reading (2008)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 1 saat 36 dakika


  Yönetmen: Ethan Coen
Ülke: ABD, İngiltere, Fransa
Tür: Komedi, Suç, Dram
Vizyon: 28 Kasım 2008
Oyuncular: George Clooney, Frances McDormand, Brad Pitt, John Malkovich, Tilda Swinton

Alkolik olduğu gerekçesiyle CIA'deki işinden kovulan emekli ajan Ozzie Cox, intikam almak için bildiği gizli bilgileri bir cd'ye kaydeder.

Cox'un boşanmanın eşiğinde olduğu eşi Katie, cd'yi çalar ve gittiği spor salonunda unutur. Salonda çalıştırıcı olan Chad ve aynı yerde yönetici olarak çalışan Linda, Chad'in tesadüfen bulduğu cd ile Cox'a şantaj yapmaya başlarlar.

İşin içine bir de Katie'nin birlikte olduğu federal ajan Harry girince olaylar daha karmaşık bir hâl alır.
The Sheltering Sky 1990 full hd izle 720p izle

Çölde Çay - The Sheltering Sky (1990)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 2 saat 18 dakika


  Yönetmen: Bernardo Bertolucci
Ülke: İngiltere, İtalya
Tür: Macera, Dram, Romantik
Vizyon: 1 Mayıs 1991
Oyuncular: Debra Winger, John Malkovich, Campbell Scott, Jill Bennett, Timothy Spall

Bir kadının tehlikeli ve erotik yolculuğu... Turist, gezinin en başında evine ne zaman döneceğini bilir, oysa bir gezginin ne zaman geri döneceği hatta ve hatta dönüp dönmeyeceği bile belli değildir. Kit (Debra Winger) ve kocası Port (John Malkovich) New York'ta geçen on yıllık evliliğin ardından Fas'ın Tanca limanına gezgin olarak gelirler.

Birbirlerini derinden sevmelerine karşın artık ilişki kuramamaktadırlar. Birbirlerine ulaşma arayışlarını bu yeni coğrafyada giderek derinleştirerek dışsallaştırırlar. Yorgun evliliklerini, hatta yorgun ruhlarını canlandırmayı beklerken bu yolculuk onları trajik sonuçlara götürür.

Bertolucci, Time dergisi tarafından 1923'den beri İngilizce'de yazılmış en iyi 100 kitap arasında gösterilen P. Bowles'in aynı adlı eserinden uyarladığı bu filmde insan ruhunun ıssızlığını ve yalnızlığını sorgular. Bunun için seçilen mekan da bu kavramalarının maddi ifadesi olan Sahra Çölüdür. Muhteşem görüntü ve renkleriyle dikkat çeken film ayrıca özgün müziğiyle de Altın Küre ödülü almıştır.

Çölde Çay seyircileri egzotik, erotik, ölümcül, çılgın duyusal bir merkezin derinlerine çeken bir filmdir.
Con Air 1997 full hd izle 720p izle

Con Air (1997)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 1 saat 55 dakika

Yönetmen: Simon West
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Vizyon: 5 Eylül 1997
Oyuncular: Nicolas Cage, John Cusack, John Malkovich, Ving Rhames, Nick Chinlund

Kemerlerinizi bağlayın! Çünkü Oscar Ödüllü Nicolas Cage sizi hayatınızın en tehlikeli uçuşuna çıkarıyor. Con Air, Kaya ve Denizde İsyan'ın yaratıcısından bir gerilim ve macera hiti!

Yeni şartlı tahliye edilen Cameron Poe (Nicolas Cage), tüm zamanların en belalı suçlularını taşıyan bir uçakta karısı ve kızına kavuşmayı beklemektedir. Ancak bir anda kendini Mikrop Cyrus Grissom'ın (John Malkovich) liderliğini yaptığı bir uçak kaçırma olayının içinde bulur.

Cameron, bu katliamdan mahkum olmuş canavar ruhlu adamlarla kavga ederken, bir hükümet ajanı (Cusack) da aceleci amirinin uçağı düşürme emri vermemesi için savaş veriyordu. Muhteşem görsel efektleriyle mutlaka izlenmesi gereken filmin sonunu beklerken kalp atışlarınızı kontrol edemeyeceksiniz.
Penguins of Madagascar 2014 full hd izle 720p izle

Madagaskar Penguenleri - Penguins of Madagascar (2014)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 32 dakika


  Yönetmen: Eric Darnell
Ülke: ABD
Tür: Animasyon, Macera, Komedi, Aile
Vizyon: 28 Kasım 2014
Oyuncular: Tom McGrath, Chris Miller, Christopher Knights, Conrad Vernon, John Malkovich, Benedict Cumberbatch, Ken Jeong

Süper ajanlar doğmaz, yumurtadan çıkarlar. Madagaskar Penguenleri'nde seyirciler, dünyanın en eğlenceli ve gizemli kuşlarının sırlarını keşfedecek.

Çavuş, Kovalski, Rico ve Asker yeni bir casusluk örgütü olan ve Özel Ajan tarafından yönetilen Kuzey Rüzgarı'na katılmak mecburiyetinde. (Özel Ajan'ın adını söyerdik fakat, sonra... biliyorsunuz) Beraber, John Malkovich tarafından seslendirilen kurnaz ve hain Dr. Ahtapot Brine'in dünyayı ele geçirmesini engellemeye çalışacaklar.
Red 2 2013 full hd izle 720p izle

Red 2 (2013)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 56 dakika


  Yönetmen: Dean Parisot
Ülke: ABD, Fransa, Kanada
Tür: Aksiyon, Komedi, Suç, Gerilim
Vizyon: 2 Ağustos 2013
Oyuncular: Bruce Willis, John Malkovich, Mary-Louise Parker, Helen Mirren, Anthony Hopkins

Emekli CIA ajanlarının Avrupa'daki düşman avı sürüyor... Eski CIA ajanı Frank Moses emekli olmuştur ve son görevde birlikte çalıştığı arkadaşı Marvin Boggs iddialara göre bu esnada hayatını kaybetmiştir. Bu söylentiler esnasında Frank, kendisinden bir konu hakkında bilgi almaya gelen FBI ajanlarıyla karşılaşır. FBI, yirmi beş yıl önce kullanılan ve o andan itibaren ortadan kaybolan bir nükleer silahla ilgili bilgi toplamaya çalışmaktadır. Nightshade isimli bu görevi araştırmaya ikna olan deneyimli ajanlar, tehlikeli teröristler ve özen ajanlarla mücadele edecekleri bir dünya turuna çıkarlar.

2010 tarihli ve yönetmenliğini Robert Schwentke'nin üstlendiği gişe hiti Red filminin devamı olan yapımda kadroya Bruce Willis ve Mary-Louise Parker'ın yanı sıra Helen Mirren, Anthony Hopkins, Catherine Zeta-Jones ve John Malkovich gibi yıldız isimler eşlik ediyor. Yönetmenliğini Dean Parisot'ın üstlendiği filmin senaryosu ise bu sefer Erich Hoeber ve Jon Hoeber ikilisine ait.
Educazione siberiana 2013 full hd izle 720p izle

Sibirya Eğitimi - Educazione siberiana (2013)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 1 saat 50 dakika


  


Yönetmen: Gabriele Salvatores
Ülke: İtalya
Tür: Biyografi, Suç, Dram, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Peter Stormare, John Malkovich, Eleanor Tomlinson, Andrius Paulavicius, Giedrius Nagys

Film Sovyetler Birliği zamanındaki Güneybatı Rusya'da geçiyor. Güvenlik sebebiyle zulme uğramış tüm topluluklardan oluşan suçluların olduğu bölge çeşitli etnik gruplardan varoş suçluların kontrolü altına giriyor. İçlerindeki en fakir ama en korkunç grup olan Sibiryalıların yaşamı, intikam ve diğer duyguları gerçeğe yakın bir şekilde işleniyor.
The Portrait of a Lady 1996 full hd izle 720p izle

Bir Kadının Portresi - The Portrait of a Lady (1996)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 2 saat 24 dakika


  Yönetmen: Jane Campion
Ülke: İngiltere, ABD
Tür: Dram, Romantik
Vizyon: 7 Mart 1997
Oyuncular: Nicole Kidman, John Malkovich, Barbara Hershey, Mary-Louise Parker, Martin Donovan

Kendisine büyük bir miras kalan Amerikalı Isabel Archer kendini bulabilmek için Avrupa'ya gider.Kendisini İngiltere'ye kadar takip eden Caspar Goodwood'un tüm ısrarlarına rağmen onunla arkadaşlık etmeyi ustalıkla geçiştiren Isabel,kuzeni Ralph'dan o kadar kolay kurtulamaz.Etrafındaki asalaklardan kurtulma çabaları Isabel'i Madame Merle ve onun aracılığıyla da Gibert Osmond'a kadar götürür.Osmond'la evlenen Isabel kısa bir süre sonra onun için sadece değerli sanat eserleri koleksiyonuna eklediği bir yeni parça gibi davrandığını fark eder.Aslında Madame Merle,Osmond'un vazgeçemediği sevgilisidir ve Isabel'e kalan mirası onun elinden almak için oyun oynadıklarını da anlar.Kendisini bu korkunç ikiliden kurtaran Isabel asıl sevdiği kişi olduğunu anladığı Ralph'in yanına koşar fakat Ralph son günlerini yaşamaktadır
Unlocked 2017 full hd izle 720p izle

Unlocked (2017)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 1 saat 38 dakika


  


Yönetmen: Michael Apted
Ülke: İngiltere, ABD, Çek Cumhuriyeti, İsviçre
Tür: Aksiyon, Gerilim
Vizyon: 1 Eylül 2017
Oyuncular: Noomi Rapace, Michael Douglas, Toni Collette, Orlando Bloom, John Malkovich, Akshay Kumar, Aymen Hamdouchi

Londra'da biyokimyasal bir terör operasyonunun ortasında istihbarat örgütü ve derin devlet birbirine düşer. 2 tarafa da sızıntı yapmış olan teröristler Londra'yı kana bulamaya yeminlidir ve cesaretli bir ajan bu yıkımı önleyecek tek kişidir!
Cut Bank 2014 full hd izle 720p izle

Cut Bank (2014)

6.0 IMDB Puanı 6.0
    
 1 saat 33 dakika


  Yönetmen: Matt Shakman
Ülke: ABD
Tür: Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Teresa Palmer, Liam Hemsworth, Billy Bob Thornton, John Malkovich, Ty Olsson, Michael Stuhlbarg, Oliver Platt

2014 Toronto Uluslararası Film Festivalinde En Modern Dünya Sineması bölümünde galası yapılmış olan Liam Hemsworth, Teresa Palmer ve Billy Bob Thornton?un baş rolü paylaştıkları 2014 ABD yapımı filmde, küçük bir kasabada araba tamirciliği yapan, bir zamanların lise futbol takımının yıldızı ve popüler çocuğu Dwayne McLaren (Liam Hemsworth), içinde bulunduğu yaşamın sıradanlığından sıkılmıştır ve kız arkadaşı Cassandra (Teresa Palmer) ile şehire taşınıp daha iyi bir yaşam sürmek ister. Dwayne McLaren?ın doğru zamanda yanlış yerde kendisini bulmasıyla bir dizi etkinliğin geleceğini belirlemesi anlatılıyor.
Bullet Head 2017 full hd izle 720p izle

Bullet Head (2017)

5.2 IMDB Puanı 5.2
    
 1 saat 33 dakika


  


Yönetmen: Paul Solet
Ülke: Bulgaristan, ABD
Tür: Suç, Dram, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Adrien Brody, Antonio Banderas, Rory Culkin, John Malkovich, Ori Pfeffer, Alexandra Dinu, Cristina Segovia

Film, bir depoda kapalı kalan 3 hırsızı temel alıyor. Saldırgan bir köpek nedeniyle parayı buldukları depoda kapalı kalan hırsızlar, bir yandan polisler gelmeden kaçmanın yolunu ararken, bir yandan da geçmişlerinden kalan izlerle boğuşuyor.
Eragon 2006 full hd izle 720p izle

Eragon (2006)

5.1 IMDB Puanı 5.1
    
 1 saat 44 dakika


  Yönetmen: Stefen Fangmeier
Ülke: ABD, İngiltere, Macaristan
Tür: Aksiyon, Macera, Aile, Fantastik
Vizyon: 15 Aralık 2006
Oyuncular: Ed Speleers, Jeremy Irons, Sienna Guillory, Robert Carlyle, John Malkovich, Garrett Hedlund, Alun Armstrong

Bundan seneler evvel...Dedelerinizin dedelerinin dedeleri zamanında...Belki de onların babaları zamanında...fakir bir çiftçinin yeğeni olan Eragon ormanda parlak, mavi bir taş bulur... O an bu taşın başına konan bir talih kuşu olduğunu ve bu sayede ailesinin ihtiyaçlarını karşılayabileceğini düşünür. Taş çatladığında ise ailesine eski dünyadan kalan bir miras ile karşı karşıya olduğunu anlar...
Jonah Hex 2010 full hd izle 720p izle

Jonah Hex (2010)

4.7 IMDB Puanı 4.7
    
 1 saat 21 dakika


  Yönetmen: Jimmy Hayward
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Dram, Fantastik
Vizyon: 20 Ekim 2010
Oyuncular: Josh Brolin, John Malkovich, Megan Fox, Michael Fassbender, Will Arnett, John Gallagher Jr., Tom Wopat

Usta bir silahşör ve ödül avcısı olan Jonah Hex?in gizem dolu geçmişi peşini bırakmamaktadır. Amerikan ordusunda görev yaparken acımasız Tumbull tarafından yaralanan ve sevdiklerini kaybeden Jonah, şiddet dolu geçmişi sebebiyle bir efsaneye dönüşmüştür. Jonah?ın insani olarak kurduğu tek bağ, güzel Lilah iledir. Jonah, hiç ummadığı bir anda ordudan gelen bir teklifle intikamını alma şansını yakalar. Düzen bozucu Quentin Turnbull?u yakaladığı takdirde, Jonah Hex?in işlediği suçlar da affedilecektir. Bu sırada Turnbull, kendisine bir ordu kurmaktadır...