John Travolta Filmleri (28 sonuç)

Pulp Fiction 1994 full hd izle 720p izle

Ucuz Roman - Pulp Fiction (1994)

8.9 IMDB Puanı 8.9
    
 2 saat 34 dakika


  Yönetmen: Quentin Tarantino
Ülke: ABD
Tür: Suç, Gerilim
Vizyon: 14 Nisan 1995
Oyuncular: John Travolta, Samuel L Jackson, Tim Roth, Amanda Plummer, Eric Stoltz, Bruce Willis, Samuel L. Jackson, Uma Thurman

Ödül avcısı Butch Coolidge şeytanla yaptığı bir anlaşmada ödemeyi durdurmaya karar verir. Honey Bunny ve Pumpkin, hayatlarına biraz hareket katmak isteyen genç ve birbirlerine aşık bir çift soyguncudur. Bu arada iki işi iyi bilen gangster, Vincent Vega ve Jules, günlük işlerinden biri olarak,patronlarına ödemeyi geciktiren bir kaç sahtekar genci vurmaya giderler. Vincent patronun genç ve güzel karısına bebek bakıcılığı yapmakla da görevlendirilirken ortağı suç yaşamına son vermeye karar verir. Gözüpek bir boksör ise nakit karşılığı hile yapmayı redderek şehirden kaçar. Kader bu aykırı tipleri mutheşem bir raslantı sonucu bir araya getirecektir.
Going Clear: Scientology and the Prison of Belief 2015 full hd izle 720p izle

Going Clear: Scientology and the Prison of Belief (2015)

8.1 IMDB Puanı 8.1
    
 1 saat 59 dakika


  Yönetmen: Alex Gibney
Ülke: ABD
Tür: Belgesel
Vizyon:
Oyuncular: Alex Gibney, Paul Haggis, Jason Beghe, Sylvia 'Spanky' Taylor, David Miscavige, John Travolta, Tom Cruise, Spanky Taylor

Going Clear eskiden Scientology Kilisesi üyesi olan sekiz bireyin, hakkında çok fazla detay bilinmeyen dinle ilgili anlattıklarına odaklanıyor.
Blow Out 1981 full hd izle 720p izle

Patlama - Blow Out (1981)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    
 1 saat 47 dakika


  Yönetmen: Brian De Palma
Ülke: ABD
Tür: Gerilim
Vizyon: 24 Temmuz 1981
Oyuncular: John Travolta, Nancy Allen, John Lithgow, Dennis Franz, Peter Boyden, Curt May, John Aquino

Bir araba kazasıyla ortaya çıkan korkunç gerçekler! Jack Terri (Travolta), yetenekli bir ses teknisyenidir. Hayatını korku filmleri için eşsiz sesler kaydederek kazanmaktadır, ama bir gün elinde olmadan aralarında başkan adayının bulunduğu ve hayatını kaybettiği bir otomobil kazasının sesini kayda alır. Aynı otomobilde başkan adayının genç ve güzel metresi Sally (Nancy Allen) de bulunmaktadır ve ağır yaralanmıştır. Jack bir anda kendini, filmlerini aratmayacak kadar gizemli ve korku dolu bir hayatın arasında bulur. Çok yakında Jack ve Sally'den yalnızca biri hayatta kalacaktır çünkü bu skandal tıpkı bir şok dalgası gibi hükümetin üst düzeylerini de etkileyecektir.
Carrie 1976 full hd izle 720p izle

Günah Tohumu - Carrie (1976)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    
 1 saat 38 dakika


  Yönetmen: Brian De Palma
Ülke: ABD
Tür: Korku
Vizyon: 1 Ocak 1981
Oyuncular: Sissy Spacek, Piper Laurie, Amy Irving, William Katt, John Travolta, Nancy Allen, Betty Buckley

Herkesin bir kırılma noktası vardır. Carrie White'ın ise o noktaya gelmemesi için dua etseniz iyi olur.angela bettis stephen kingin bu ilikleri donduran efsanevi dehşet ve ceza verme hikayesinde gözleri yuvalarından çıkartan özel efektler ve şok edici yepyeni bir sonla sizlerle. carrie yalnız garip ve topluma uyum problemleri olan bir gençkızdır.okulda sınıf arkadaşlarının devamlı alayları evde ise fanatik derecede dinci annesinin psikolojik eziyetleri altında ezilmektedir.fakat carrienin bir sırrı vardır.korkunç telekinesis gücü ona bahşedilmiştir.ve işkenceleri mezuniyet balosunda onu affedilmeyecek derecede acımasızca küçük düşürdüklerinde ölümcül bir ders öğreneceklerdir.eğer ateşle oynarsan mutlaka yanarsın.
Face/Off 1997 full hd izle 720p izle

Yüz Yüze - Face/Off (1997)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 2 saat 18 dakika


  Yönetmen: John Woo
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Vizyon: 21 Kasım 1997
Oyuncular: John Travolta, Nicolas Cage, Joan Allen, Alessandro Nivola, Gina Gershon

FBI ajanı Sean Archer, sadist bir terörist olan Castor Troy'un Los Angeles'ta sakladığı biyolojik silahın peşine düşer. Archer, oğlunun ölümünden sorumlu tuttuğu Troy'u ele geçirir ve onun yüzünü alarak terör çetesinin içine girmeyi planlar. Ancak öldüğünü sandığı Troy komadan çıkarak Archer'ın labaratuvarda bıraktığı yüzü ameliyatla kendine taktırır. Archer, teröristlerin arasında kalırken, Troy da Archer'ın ailesinin içine sızar.
A Love Song for Bobby Long 2004 full hd izle 720p izle

Bobby Long'a Bir Aşk Şarkısı - A Love Song for Bobby Long (2004)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 1 saat 59 dakika


  Yönetmen: Shainee Gabel
Ülke: ABD
Tür: Dram
Vizyon: 2 Eylül 2004
Oyuncular: John Travolta, Scarlett Johansson, Gabriel Macht, Deborah Kara Unger, Dane Rhodes, David Jensen, Clayne Crawford

Annesinin ölüm haberini duyan Pursy Will, yıllar sonra ilk kez doğup büyüdüğü yer olan New Orleans'a gelir. Annesinin oturduğu evde annesinin iki arkadaşının daha kaldığını öğrenen genç Pursy şaşkınlığa uğrar. Annesinin arkadaşlarından birisi eski profesor Bobby Long diğeri ise Long'un koruması altında olan genç Lawson Pines'tır.

Yıllar önce hayatı ıskalamış olan bu ikilinin tüm vakitlerini bu harabe olmuş evde geçirirler. Pursy'nin gelişiyle başta gergin başlayan ilişkileri, birbirlerine alışmalarıyla değişmeye başlar. Bu esnada Lawson Pines, Bobby Long'un hayatı üzerine bir romaz yazmaktadır.

Ronald Everett Capps'in Off Magazine Street adlı romanından uyarlanan film, ünlü oyuncularının uyumlu performansıyla kendini sevdirmeyi başarıyor ve ortaya güçlü bir drama çıkıyor.
Grease 1978 full hd izle 720p izle

Grease (1978)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 1 saat 50 dakika


  Yönetmen: Randal Kleiser
Ülke: ABD
Tür: Romantik, Müzik
Vizyon: 14 Ağustos 1998
Oyuncular: John Travolta, Olivia Newton-John, Stockard Channing, Jeff Conaway, Barry Pearl

1950'lerde geçen filmin öyküsü, bir grup liseli Amerikan gencinin gündelik hayatlarını, müzikli ve neşeli bir şekilde anlatır. Öykünün merkezinde Danny ve Sandy'nin ilişkisi vardır. Danny ve Sandy yaz tatillerinde birbirlerini tanımış ve aşk yaşamış bir çifttir. Tatil bitince ve okullar açılınca ayrıldıklarını düşünürler. Oysa o sene Sandy de Danny'nin okuluna gelecektir. Ama sorun şudur ki: Danny yaz tatilindeki gibi kibar ve romantik biri değildir. En azından çevresinde öyle tanınmamaktadır. Danny okulun en fırlama gençlerinin oluşturduğu bir çete olan T'Birds'ün lideri konumundadır neredeyse. Sandy, yaz tatilinde tanıdığı Danny'nin çok dışında bir Danny ile karşılaşır.
Bolt 2008 full hd izle 720p izle

Bolt (2008)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 1 saat 36 dakika


  Yönetmen: Byron Howard
Ülke: ABD
Tür: Animasyon, Macera, Komedi, Aile
Vizyon: 26 Aralık 2008
Oyuncular: John Travolta, Miley Cyrus, Susie Essman, Mark Walton, Malcolm McDowell, James Lipton, Greg Germann

Bolt adlı köpek, çıktığı televizyon şovunda çeşitli görsel efektlerle yaratılan süper güçlerinin gerçek olduğuna inanmaktadır. Daha da meşhur olma hırsına kapılarak soluğu New York'ta alır ve gerçekte dişi bir kedi olan Bay Mittens ile tanışır. Yeni dostları arasında Rhino adlı bir hamster de vardır. Sahip olduğunu zannettiği güçlere gerçekte sahip olmadığını keşfeder.
Saturday Night Fever 1977 full hd izle 720p izle

Cumartesi Gecesi Ateşi - Saturday Night Fever (1977)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 1 saat 58 dakika


  Yönetmen: John Badham
Ülke: ABD
Tür: Dram
Vizyon: 1 Mart 1984
Oyuncular: John Travolta, Karen Lynn Gorney, Barry Miller, Joseph Cali, Paul Pape

Tony Manero yaşadığı semtte popüler olan kendini geçindirmek için küçük bir hırdavat dükkanında çalışan bir gençtir. Bu yaşadığı yerden ve alesinden bunalmaktadır, kendini rahat hissettiği yer ise diskolardır. Semtinde Diskoların Kralı olarak bilinmektedir. Bir gün bir dans yarışması düzenlenecektir ve partner olarak düşündüğü Stephanie ile tanışacaktır. Acaba Tony için dans sadece bir eğlencemi olacaktır yoksa geri kalan hayatına yönmü verecektir...
Hairspray 2007 full hd izle 720p izle

Saç Spreyi - Hairspray (2007)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 57 dakika


  Yönetmen: Adam Shankman
Ülke: ABD, İngiltere
Tür: Komedi, Romantik, Müzikal
Vizyon: 18 Ocak 2008
Oyuncular: John Travolta, Michelle Pfeiffer, Christopher Walken, Amanda Bynes, James Marsden, Queen Latifah, Brittany Snow

Kocaman saçları ve kocaman cüssesi bir yana, kocaman kalbi ile tanınan Tracy Turnblad’in hayatta bir tek tutkusu vardır – dans etmek. En büyük hayali, Baltimore televizyonlarında yayınlanan en havalı dans şovuna, ”The Corny Collins Show”a çıkabilmektir. Tracy (Nikki Blonsky) bu dans programı için biçilmiş kaftandır, ama çok da küçük olmayan bir sorun vardır: Programa biçilen kaftanlar, Tracy’e uymamaktadır. Kilosu yüzünden, istediklerini hiçbir zaman gerçekleştirememiş olan Tracy’ye bu acı gerçeği onun aşırı derecede üzerine düşen, Tracy kadar tombiş annesi Edna (John Travılta) da sık sık hatırlatmaktadır. Ama bu Tracy’yi, durdurmaya yetmeyecektir. Çünkü bu koca kızın bildiği bir şey varsa, o da dans etmek için dünyaya geldiğidir. Ve onu destekleyen babası Wilbur’un (Christopher Walken) da dediği gibi, ”büyük biri olmak için büyük düşünmek gerekiyor”dur.

Okulda dans ederken onu gören Corny Collins’in (James Marsden) hayrete düşmesi üzerine, Tracy televizyon programına katılmaya hak kazanır ve ekrana çıkıp dans etmesiyle, bütün kasabanın gönlünde taht kurması bir olur. Tabi bu, programın halihazırdaki gözdesi Amber Von Tussle (Brittany Snow) ile onun WYZT Televizyonu’nun başındaki hırslı annesi Velma’nın (Michelle Pfeiffer) hiç hoşuna gitmez. Dahası, Tracy’nin neşe dolu cazibesine kapılanlar sadece izleyiciler değildir; Amber’in erkek arkadaşı Link Larkin (Zac Efron) da bu yeni kızdan etkilenmişe benziyordur. İşin içine yaklaşmakta olan ”Miss Hairspray” yarışması da girince, tacın peşindeki kızlar arasındaki çekişme amansız bir hal alacaktır.
A Civil Action 1998 full hd izle 720p izle

Dava - A Civil Action (1998)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    

  


Yönetmen: Steven Zaillian
Ülke: ABD
Tür: Dram
Vizyon:
Oyuncular: John Travolta, Kathleen Quinlan, Robert Duvall

Jan Schlittman , hayatının en önemli yol ayrımındadır. Ya işine mutluluk ve güvence içinde devam edecek ya da Boston suç şebekesine öldürücü kimyasal atık boşaltarak insanların lösemi olmasına sebep olan iki büyük şirketle mücadele edecektir...
Lonely Hearts 2006 full hd izle 720p izle

Yalnız Kalpler - Lonely Hearts (2006)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 48 dakika


  Yönetmen: Todd Robinson
Ülke: Almanya, ABD
Tür: Suç, Dram, Romantik
Vizyon: 18 Temmuz 2008
Oyuncular: John Travolta, James Gandolfini, Jared Leto, Salma Hayek, Scott Caan

1940’lı yılların sonunda Martha Beck ile Raymond Fernandez Amerika’da adı çıkmış “Yalnız Kalpler katilleriydi”.

Onların öldürücü silahı aslında çok basitti. Gazeteye kişisel ilan veriyor. İlana cevap veren terkedilmiş dul kadınlara ilk olarak Ray, kendisini seksi Latin aşığı olarak tanıtıyordu. Böylelikle tuzağa düşen bu kadınları hem dolandırıyor hem de öldürüyorlardı.

Ray ile Martha’nın tanışması ise ikisinin de hayatlarında önemli bir dönüm noktasıydı. Ray ve Martha birbirlerini görür görmez, aşık olmuş. Bu ilişki ikisi için tutkulu bir aşka ve kolay kazanılan para dönüşmüştü. Martha ise, dul kadınlara Ray’ın kız kardeşi olarak tanıtılıyor. Ray kadınları baştan çıkarırken, daha sonra ikili birlikte kadınları öldürülüyor ve birikimlerine el koyuyordu.

Martha ve Ray, polis tarafından yakalandığında, 12 cinayet işlediklerini itiraf etti. Aslında gerçek rakam 20’ye yakındı. İki aşık, cinayetlerden dolayı 22 Agustos 1949’ta ölüm cezasına çaptırıldı. Temyize birkaç defa başvurmalarına rağmen, 8 Mart 1951’de Sing - Sing hapishanesinde yanyana elektrikli sandalyede ölüm cezaları infaz edildi.
Swordfish 2001 full hd izle 720p izle

Kod Adı Kılıçbalığı - Swordfish (2001)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 39 dakika


  Yönetmen: Dominic Sena
Ülke: ABD, Avustralya
Tür: Aksiyon, Gerilim, Suç
Vizyon: 7 Eylül 2001
Oyuncular: John Travolta, Hugh Jackman, Halle Berry, Don Cheadle, Sam Shepard

Bağlanın... Hack edin... Herşeyi çalın...
John Travolta’nın delifişek bir gizli ajanı canlandırdığı film, CIA’in hapisten yeni çıkmış usta bir hacker aracılığıyla büyük miktarda parayı iç etme girişimini konu alıyor. Filmin anafikri şu: Şifreyi biliyorsan, heryere girebilirsin:
ABD çapında uyuşturucuyla mücadeleden sorumlu DEA, 'Kılıçbalığı' kod adlı operasyonunu 1986 yılında iptal edince, 400 milyon dolar gibi yüksek miktarda kara para, kimsenin kullanamayacağı bir biçimde açıkta kalmıştır. Aradan geçen 15 yıllık süre içinde faizlerle 9.5 milyara çıkan bu birikimde gözü olan biri vardır şimdi: Gabriel Shear.
Shear, Kara Hücre adlı gizli bir anti-terör örgütünün karizmatik lideridir ve bu parayı uluslararası terörizme karşı vermekte oldukları mücadeleye kaynak olarak aktarmak istemektedir. Fakat paraya ulaşmak için, özel bir güvenlik kodunu kırmak gerekir önce. Usta bir hacker olan Stanley Jobson’ı bu işi yapmaya zorlar Shear. Tek arzusu kızı Holly’e kavuşabilmek olan bu hacker da, geçmişteki suçlarının kefaleti olarak önemli miktarda paraya muhtaçtır...
From Paris with Love 2010 full hd izle 720p izle

Paris'ten Sevgilerle - From Paris with Love (2010)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 32 dakika


  Yönetmen: Pierre Morel
Ülke: Fransa, ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Dram
Vizyon: 25 Haziran 2010
Oyuncular: John Travolta, Jonathan Rhys Meyers, Kasia Smutniak, Richard Durden, Bing Yin

Fransa'daki Amerikan Büyükelçiliği'nde görevli James Reece'in (Jonathan Rhys Meyers) Paris'te kıskanılacak bir hayatı ve güzel bir Fransız sevgilisi vardır. Elçilikte CIA için alt düzey bir görevde çalışmaktadır. Ancak tek istediği daha yüksek mertebeli bir ajan olmak ve gerçek aksiyon almaktır. Üst düzey görevli olarak bir işe atandığında, ne kadar şanslı olduğuna inanamaz. Ta ki yeni ortağı özel ajan Charlie Wax (John Travolta) ile tanışıncaya kadar.

Ateş etme meraklısı, nüktedan ve herhangi bir hizbe bağlı olmayan Wax, terörist bir saldırıyı durdurmak için Paris'e gönderilir. Paris'in yer altı dünyasını kurşun yağmuruna tutmaya başladığında James masa başı işine dönmek için can atar. Ne zamanki James peşinde oldukları suç örgütünün hedefinde olduğunu keşfeder, kendisi için dönüş olmadığını anlar. Sonraki 48 saat içinde hala hayatta kalabilmesi için, Wax tek umuttur.
Basic 2003 full hd izle 720p izle

Kuraldışı - Basic (2003)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 38 dakika


  Yönetmen: John McTiernan
Ülke: ABD, Almanya
Tür: Aksiyon, Suç, Dram
Vizyon: 14 Kasım 2003
Oyuncular: John Travolta, Connie Nielsen, Samuel L. Jackson, Tim Daly, Giovanni Ribisi, Brian Van Holt, Taye Diggs

Tom Hardy, DEA ajanı olarak görev yapan eski bir askerdir. Ve günümüzde silahlı güçte gittikçe dağılan bir söylentiyi araştırmakla görevlendirilir. Aslında olaylar bir söylentiden daha ötedir... Çavuş Nathan West'in buyruğunda özel birlik olarak eğitilen bir grup asker ortadan yok olmuştur.Çavuş West çevrenindeki askerleri tarafından nefret edilen ama korkulan bir eğitimcidir. Eğitim yaptıkları bölge ise Panama'nın derinlerindeki ormanlardır.Lakin bu eğitimden sadece 2 asker canlı olarak geri dönebilmişlerdir...
Phenomenon 1996 full hd izle 720p izle

Mucize - Phenomenon (1996)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 2 saat 3 dakika


  Yönetmen: Jon Turteltaub
Ülke: ABD
Tür: Dram, Fantastik, Romantik
Vizyon: 22 Kasım 1996
Oyuncular: John Travolta, Kyra Sedgwick, Forest Whitaker, Robert Duvall, Jeffrey DeMunn

George Malley, günlük hayatında vurdumduymaz bir araba tamircisidir. Fakat doğum gününde George'un başına garip bir şey gelir. Malley'in bütün hayatı değişir, enteresan özellikleri ve güçleri ortaya çıkmaya başlar. Depremi dahi önceden tahmin edecek vaziyete gelir. Bir kitabı sayfalarını karıştırarak bir çırpıda okuyuverir. Fakat bu vaziyet çevresinin ona hem yadırgayarak, hem de merakla bakmasına sebep olur. Bir takım gizli örgütler peşine düşer. Phenomenon sizi aşka, cesarete ve arkadaşlığa doğru sürükleyecek, kalbinizin derinliklerine kadar ilerleyecek.
The General's Daughter 1999 full hd izle 720p izle

General'in Kızı - The General's Daughter (1999)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 56 dakika


  Yönetmen: Simon West
Ülke: Almanya, ABD
Tür: Suç, Dram, Gizem
Vizyon: 17 Aralık 1999
Oyuncular: John Travolta, Madeleine Stowe, James Cromwell, Timothy Hutton, Leslie Stefanson, Daniel von Bargen, Clarence Williams III

General Campbell'in subay olan kızı, bu arada çok güzel ve alımlıdır. Bir gün eğitim alanının tam ortasında çırçıplak, elleri ve ayakları kazıklara bağlanmış bir halde ölü olarak bulunur..Bu olayı araştırmak üzere Çavuş Paul Brenner (John Travolta) görevlendirilir. Olayın
içeriği çok daha derinde ve geçmişin gölgesinde saklıdır. Kızı öldürülen Generalin'de aralarında bulunduğu tüm üst düzey subaylar, Çavuş Brenner tarafından bu cinayetle alakalı soruşturma kapsamına alınırlar.Çarpıcı gerçekler gün yüzüne çıktıkça, donanma içerisindeki ast-üst ilişkileri değişecek ve esrar perdesi hızla aralanacaktır...
In a Valley of Violence 2016 full hd izle 720p izle

In a Valley of Violence (2016)

6.0 IMDB Puanı 6.0
    
 1 saat 44 dakika


  


Yönetmen: Ti West
Ülke: ABD
Tür: Western
Vizyon: 2 Ekim 2016
Oyuncular: Ethan Hawke, John Travolta, Taissa Farmiga, James Ransone, Karen Gillan, Toby Huss, Tommy Nohilly

Paul adında bir serserinin arkadaşını öldüren canilerden intikam alabilmek adına küçük bir kasabaya yerleşip intikamını almaya çalışmasını konu alan filmin yönetmenliğini ve senaristliğini korku filmleriyle tanınan Ti West üstleniyor.
Broken Arrow 1996 full hd izle 720p izle

Kırık Ok - Broken Arrow (1996)

6.0 IMDB Puanı 6.0
    
 1 saat 48 dakika


  Yönetmen: John Woo
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Gerilim
Vizyon: 23 Şubat 1996
Oyuncular: John Travolta, Christian Slater, Samantha Mathis, Delroy Lindo, Bob Gunton, Frank Whaley, Howie Long

Askeri pilot olan iki dost Vic ve Riley, gizli bir görevi birlikte üstlenirler. Görevleri, B-3 Stealth bombardıman uçağı ile yapacakları deneme uçuşunda iki nükleer savaş başlığını taşımaktır. Normal başlayan uçuş, Vic'in niyetinin ortaya çıkmasıyla son bulur.

Vic'in amacı, her biri koca bir şehri yerle bir edebilecek güçteki nükleer başlıkları çalıp hükümetten para koparmaktır. Ama bunun için öncelikle Riley'i öldürmesi gereklidir.

John Woo imzası taşıyan, görsel efektleriyle soluk soluğa izlenen bir film.
Wild Hogs 2007 full hd izle 720p izle

Çılgın Motorcular - Wild Hogs (2007)

5.9 IMDB Puanı 5.9
    
 1 saat 40 dakika

Yönetmen: Walt Becker
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Komedi
Vizyon: 27 Nisan 2007
Oyuncular: Tim Allen, John Travolta, Martin Lawrence, William H. Macy, Ray Liotta

Her yaştan aile üyelerinin eğlenerek, hoşça vakit geçirerek ve büyük bir keyif alarak izleyebileceği "ÇILGIN MOTORCULAR"ın konusu şöyle : Stresli işlerinden ve aile sorumluluklarından iyice bunalan ve kaçma yolları arayan orta yaşın üzerindeki dört kafadar, uçsuz bucaksız derin Amerika'ya açılmanın ve onu keşfetmenin getireceği tarifsiz özgürlük duygusunu bir an önce tatmak için sabırsızlanmaktadır. Ancak motosiklet selesi yerine rahat koltuklara alışkın olan dostlarımız, hayatlarının bu en büyük macerasında tahmin ettiklerinden çok daha farklı bir dünyayla karşılaşırlar. Özellikle de gerçek bir motosiklet çetesinin reisi olan Del Fuegos ile yarıştıklarında acemilikleriyle onu fazlasıyla eğlendirirler.
Macera,adrenalin ve heyecan ararken kendilerini asla unutamayacakları bir yolculuğun içinde bulmuşlardır.
Criminal Activities 2015 full hd izle 720p izle

Criminal Activities (2015)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 1 saat 34 dakika


  


Yönetmen: Jackie Earle Haley
Ülke: ABD
Tür: Suç, Dram, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Michael Pitt, Dan Stevens, Christopher Abbott, Rob Brown, Edi Gathegi, Jackie Earle Haley, John Travolta

4 dost, sınıf arkadaşlarının cenaze töreninde bir araya gelir. İçlerinden biri, sağlam bir kaynaktan tüyo aldığını ve ellerindeki tüm parayı borsaya yatırmaları gerektiğini söyler. Acaba 4 kazanabilecek midir?
Look Who's Talking 1989 full hd izle 720p izle

Bak Şu Konuşana - Look Who's Talking (1989)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 1 saat 33 dakika


  Yönetmen: Amy Heckerling
Ülke: ABD
Tür: Komedi
Vizyon: 1 Ağustos 1990
Oyuncular: John Travolta, Kirstie Alley, Olympia Dukakis, George Segal, Abe Vigoda, Bruce Willis, Twink Caplan

Mollie(Kristie Alley) bekar bir annedir ve kendisine uygun bir erkek arkadaş aramaktadır. Erkek çocuğu Mikey'in ise daha iyi bir fikri vardır. Annesinin tanıştığı erkekler içinde hangisinin daha iyi bir baba olacağına karar vermeye çalışmaktadır. Tabii annesine kendisini anlatabilirse...Ve karşısına bir gün James(John Travolta) çıkar...
Be Cool 2005 full hd izle 720p izle

Sakin Ol - Be Cool (2005)

5.7 IMDB Puanı 5.7
    
 1 saat 58 dakika


  Yönetmen: F. Gary Gray
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Suç
Vizyon: 15 Nisan 2005
Oyuncular: John Travolta, Uma Thurman, Vince Vaughn, Cedric the Entertainer, André Benjamin

Film endüstrisinde aradığını bulamayan ve çeşitli başarısızlıklar yaşayan Chili istediği başarıyı bu sefer başka yerde arıyor; müzik piyasasında. Bir arkadaşıyla yediği öğle yemeğinin ardından soluğu arkadaşının paralı, dul ve müzik yapımcısı olan eski karısının yanında alır.

Edie'yi, bağımsız bir plak şirketi kurarak, bir yıldız yaratmaya ikna eden Chili, aradığı yıldız adayını bulmuştur. Artık önünde hiç bir engel kalmadığını düşünen Chili yine yanılmıştır. Star adayı kızın menajeri Raji, devasa boyutlu gay bodyguard'ı ve Rus mafya babaları aşılmaları, o kadar da, kolay engeller değillerdir.
Killing Season 2013 full hd izle 720p izle

Av Zamanı - Killing Season (2013)

5.4 IMDB Puanı 5.4
    
 1 saat 31 dakika


  Yönetmen: Mark Steven Johnson
Ülke: Belçika
Tür: Aksiyon, Dram, Gerilim
Vizyon: 17 Ekim 2013
Oyuncular: Robert De Niro, John Travolta, Milo Ventimiglia, Elizabeth Olin, Diana Lyubenova

Appalaş Dağları’nın derinliklerinde, münzevi bir Amerikan gazisi (Robert De Niro) ile Avrupalı bir turist (John Travolta) tuhaf bir dostluk kurar. Ancak turistin gerçek niyeti ortaya çıkınca, Amerika’nın en ürkütücü yerlerinde eski bir özdeyişi kanıtlayan bir mücadele başlar: savaşın en saf hali teke tek yapılandır.
Old Dogs 2009 full hd izle 720p izle

İki Babalık - Old Dogs (2009)

5.4 IMDB Puanı 5.4
    
 1 saat 28 dakika


  Yönetmen: Walt Becker
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Aile
Vizyon: 9 Nisan 2010
Oyuncular: John Travolta, Robin Williams, Kelly Preston, Conner Rayburn, Ella Bleu Travolta, Lori Loughlin, Seth Green

Altı yaşında ikiz çocukları olan boşanmış bir baba (Robin Williams) ile hovarda ruhlu iş ortağı (John Travolta) bu iki çocuğun bakımı ve sorumluluğu iki hafta boyunca üzerlerine kalınca çareyi ikizler ile birlikte bir yaz kampına katılmakta bulurlar.

Yaz kampının yöneticisi Barry (Matt Dillon) ikizlerle birlikte kampa gelen adamların (Williams ile Travolta) aslında sevgili olduklarını ve ikizleri evlat edindiklerini düşünür. Bu nedenle bir an bile eleştirel gözlerini onların üzerlerinden ayırmaz.
I Am Wrath 2016 full hd izle 720p izle

Ben Gazap - I Am Wrath (2016)

5.3 IMDB Puanı 5.3
    
 1 saat 32 dakika


  Yönetmen: Chuck Russell
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Dram, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: John Travolta, Rebecca De Mornay, Amanda Schull, Christopher Meloni, Sam Trammell, Doris Morgado, Luis Da Silva Jr.

Stanley Hill karısı bir otoparkta üç gangster tarafından öldürülmüş bir adamdır. Olay anında orada bulunan ve gangsterlerin elinden yaralı olarak kurtulan Stanley?i karısının cenazesinin ardından olayın faillerinin peşine düşecektir. Polis?in bile bulamadığı bu gangsterleri yakalayıp cezalarını kendi elleri ile vermek isteyen Stanley?in intikamı tahmin ettiğinden de zor olacaktır. -
Look Who's Talking Too 1990 full hd izle 720p izle

Bak Bu Da Konuşuyor - Look Who's Talking Too (1990)

4.5 IMDB Puanı 4.5
    
 1 saat 21 dakika


  Yönetmen: Amy Heckerling
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Aile, Romantik
Vizyon: 1 Mayıs 1991
Oyuncular: John Travolta, Kirstie Alley, Olympia Dukakis, Elias Koteas, Twink Caplan, Bruce Willis, Roseanne

Şimdi konuşan bebek Mikey'nin küçük bir kız kardeşi var. Üstelik de, Mikey tam Mollie'yi ideal baba olarak gördüğü James'le bir araya getirmişken. Bebek Julie doğumu ile, Mikey de kendini pabucu dama atılmış bir çocuk gibi hissetmeye başlıyor ve komik olaylar ailenin peşini bırakmıyor.
Look Who's Talking Now 1993 full hd izle 720p izle

Bak Şimdi Konuşana - Look Who's Talking Now (1993)

4.3 IMDB Puanı 4.3
    
 1 saat 36 dakika


  Yönetmen: Tom Ropelewski
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Aile, Romantik
Vizyon: 5 Kasım 1993
Oyuncular: John Travolta, Kirstie Alley, David Gallagher, Tabitha Lupien, Lysette Anthony, Olympia Dukakis, Danny DeVito

"Bak Şu Konuşana" serisinin üçüncü filmiyle yine izleyicilerini kırıp, geçiriyor. Serinin son filmi olan "Bak Şimdi Konuşana'da, Ubriacco Ailesi'nin komik maceraları devam ediyor... James, uluslararası bir kozmetik firmasının başarılı yöneticisi Samantha'nın özel pilotluğunu üstlenir. Mollie ise evde çocuklarla uğraşmaktadır. Tam bu sırada James, eve bir köpek getirir. Bu da yetmezmiş gibi Samantha da onlara bir köpek hediye eder. Bir sokak köpeği olan Rocks ile süslü ve keyif düşkünü Daphne, çok geçmeden birbirlerine karşı oldukça kuvvetli duygular beslemeye başlarlar. Mikey ve Julie aileye yeni katılan köpeklerle çok iyi anlaşırlar. Çünkü onlarda konuşabilmektedirler...