Joseph Gordon-Levitt Filmleri (21 sonuç)

Inception 2010 full hd izle 720p izle

Başlangıç - Inception (2010)

8.8 IMDB Puanı 8.8
    
 2 saat 28 dakika


  Yönetmen: Christopher Nolan
Ülke: ABD, İngiltere
Tür: Aksiyon, Macera, Gizem, Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon: 30 Temmuz 2010
Oyuncular: Leonardo DiCaprio, Joseph Gordon-Levitt, Ellen Page, Tom Hardy, Ken Watanabe

Dom Cobb (Leonardo DiCaprio) çok yetenekli bir hırsızdır. Uzmanlık alanı, zihnin en savunmasız olduğu rüya görme anında, bilinçaltının derinliklerindeki değerli sırları çekip çıkarmak ve onları çalmaktır...

Cobb'un bu ender mahareti, onu kurumsal casusluğun tehlikeli yeni dünyasında aranan bir oyuncu yapmıştır. Ancak, aynı zamanda bu durum onu uluslararası bir kaçak yapmış ve sevdiği herşeye mal olmuştur...

Cobb'a içinde bulunduğu durumdan kurtulmasını sağlayacak bir fırsat sunulur. Ona hayatını geri verebilecek son bir iş; tabi eğer imkansız "başlangıç"ı tamamlayabilirse...

Mükemmel soygun yerine, Cobb ve takımındaki profesyoneller bu sefer tam tersini yapmak zorundadır; görevleri bir fikri çalmak değil onu yerleştirmektir. Eğer başarırlarsa, mükemmel suç bu olacaktır.

Ama ne dikkatle yapılan planlamalar, ne de uzmanlıkları, onları, her hareketlerini önceden tahmin ettiği anlaşılan tehlikeli düşmanlarına karşı hazırlıklı kılabilir. Bu, gelişini sadece Cobb'ın görebildiği bir düşmandır...
The Dark Knight Rises 2012 full hd izle 720p izle

Kara Şövalye Yükseliyor - The Dark Knight Rises (2012)

8.5 IMDB Puanı 8.5
    
 2 saat 45 dakika


  Yönetmen: Christopher Nolan
Ülke: ABD, İngiltere
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Vizyon: 27 Temmuz 2012
Oyuncular: Christian Bale, Gary Oldman, Tom Hardy, Joseph Gordon-Levitt, Anne Hathaway

Oscarlı birçok usta ve yıldız oyuncunun buluştuğu film, kamera arkasındaki deneyimli iyimserle de dikkat çekiyor. Çekimlerde Christopher Nolan IMAX kamerasını en geniş çapta kullanıdı. Çekimler üç ayrı kıtada gerçekleşti; Amerika’da Pittsburgh, New York ve Los Angeles şehirlerinde, Hindistan, İngiltere ve İskoçya’da.

Talia al Ghul''un başını çektiği Gölgeler Birliği ve Talia''nın koruyucusu Bane (Tom Hardy) yeni filmde Batman''e savaş açıyor. Terörist lider Bane, Gotham şehrinin güvenliğini tehlikeye atarken, Batman efsanesini yok etmek için Kedikadın Selina Kyle''dan da yardım alıyor... Filmin kadrosunda Christian Bale, Anne Hathaway, Gary Oldman, Marion Cotillard, Michael Caine, Morgan Freeman gibi önemli oyuncular var. Filmin müzikleri ise Oscarlı müzisyen Hans Zimmer''e emanet.
The Wind Risen  Kaze tachinu 2013 full hd izle 720p izle

Rüzgar Yükseliyor - The Wind Risen Kaze tachinu (2013)

8.0 IMDB Puanı 8.0
    

  


Yönetmen: Hayao Miyazaki
Ülke: Japonya
Tür: Animasyon, Biyografi, Dram, Romantik, Savaş, Tarihi
Vizyon:
Oyuncular: Emily Blunt, John Krasinski, Joseph Gordon-Levitt

The Wind Rises, uçaklara bir hayli ilgili olan ve bir gün uzman bir uçak tasarımcısı olmanın hayallerini kuran başkahraman Jiro'nun hikayesini ele alıyor. En büyük idolü ise bu alanda tanınmış bir uzman olan, Alpler'in ötesindeki Caproni'dir. Caproni işlerinin estetik güzelliği ve muazzam teknik becerisiyle bu alanın önde gelen isimlerinden biri olmuştur. Çocukluğundan beri görme sorunları yaşayan Jiro, 1930'ların sonundan önemli bir kurumun uçak departmanına girmeyi başarır. Zaman ilerledikçe başarısı patronlarının da ilgisini çeker ve onu istediği gibi tasarım yapması konusunda özgür bırakmaya karar verir. İkinci Dünya Savaşı başlamak üzeredir ve Jiro'nun hayatında birçok şeyi değiştirecektir. Filmin yönetmen koltuğunda usta sinemacı Hayao Miyazaki bulunuyor. The Wind Risen - Kaze tachinu - Rüzgar Yükseliyor 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
(500) Days of Summer 2009 full hd izle 720p izle

Aşkın (500) Günü - (500) Days of Summer (2009)

7.9 IMDB Puanı 7.9
    

  


Yönetmen: Marc Webb
Ülke: ABD
Tür: Dram, Komedi, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Geoffrey Arend, Joseph Gordon-Levitt, Zooey Deschanel

Alışılmamış türde bir romantik komedi olan film, aşkın gerçek olduğuna inanmayan bir kadın ve ona aşık olan bir adamın hikayesini anlatıyor. Tom Hansen, hayatından tamamen çıktığına emin olduğu zaman Summer Finn ile tanıştığı ilk günü hatırlar. Tom, kıza ilk gördüğü anda aşık olur. Hayatının geri kalan kısmını bu kızla birlikte geçirmesi gerektiğini biliyordur. Ne var ki Summer ne aşka ne ilişkilere inanmamaktadır. Buna rağmen aralarında arkadaşlıktan öte farklı bir ilişki başlar. Birlikte geçirecekleri günler sıradışı, eğlenceli ve komik bir hikayeye tanıklık edecektir. İlk defa Sundance Film Festivali’nde gösterilen film, hem eleştirmenlerden hem de seyirciden tam not aldı. (500) Days of Summer 720P görüntü kalitesinde ve altyazılı izle meniz için sizlerle...
Kaze tachinu 2013 full hd izle 720p izle

Rüzgar Yükseliyor - Kaze tachinu (2013)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    
 2 saat 6 dakika


  Yönetmen: Hayao Miyazaki
Ülke: Japonya
Tür: Animasyon, Biyografi, Dram, Tarihi, Romantik, Savaş
Vizyon: 14 Mart 2014
Oyuncular: Joseph Gordon-Levitt, John Krasinski, Emily Blunt, Martin Short, Stanley Tucci, Mandy Patinkin, Mae Whitman

“Hayaller, içlerinde bir doz çılgınlık barındırır ve bu tür bir zehir gizlenmemelidir. Fazla güzel bir şeye özlem duymak seni bitirebilir. Güzele yönelmenin de bir maliyeti olabilir.”
50/50 2011 full hd izle 720p izle

Şansa Bak - 50/50 (2011)

7.7 IMDB Puanı 7.7
    
 1 saat 40 dakika


  Yönetmen: Jonathan Levine
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram, Biyografi
Vizyon: 30 Mart 2012
Oyuncular: Joseph Gordon-Levitt, Seth Rogen, Anna Kendrick, Bryce Dallas Howard, Anjelica Huston

Kanser olduğunuzu öğrenseniz ne yapardınız, zamanla hangi süreçleri yaşardınız? Öğrenince şoke olmak, sonrasında durumu inkar etmek, kansere karşı savaş ilan etmek ve en sonunda kabul etmek? Peki ya bilimsel olarak yüzde 50 yaşama şansınız varsa? Buyrun, cevaplar için sizi başrollerinde Joseph Gordon-Levitt ve Seth Rogen'nın olduğu 50/50 filmine alalım.
Mysterious Skin 2004 full hd izle 720p izle

Tenin Gizemi - Mysterious Skin (2004)

7.7 IMDB Puanı 7.7
    

  


Yönetmen: Gregg Araki
Ülke: ABD
Tür: Dram
Vizyon:
Oyuncular: Brady Corbet, Elisabeth Shue, Joseph Gordon-Levitt

1981 yılında Kansas’ta başlayan hikaye, küçükken aynı beysbol takımında oynayan Brian ve Neil’in hayatlarına odaklanıyor. 8 yaşındayken amnezi geçiren Brian, neler yaşadığını hatırlayamadığı hayatından eksilen 5 saatte uzaylılar tarafından kaçırılıp üzerinde deneyler yapıldığına inanmaktadır. Neil ise beysbol takımının koçunun tacizine uğramış, geri kalan hayatı boyunca onu unutamamış ara sıra fahişelik yapmakta olan bir gençtir. Küçükken yaşadıkları travmatik olaylar sonucu hayatları tamamıyla değişen iki gencin yolları yıllar sonra tekrar kesişecektir. Çünkü Brian, Neil’in kendisinin uzaylılar tarafından kaçırılmasını açıklayabileceğini düşünmektedir. Mysterious Skin - Tenin Gizemi 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
The Walk 2015 full hd izle 720p izle

Tehlikeli Yürüyüş - The Walk (2015)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    

  


Yönetmen: Robert Zemeckis
Ülke: ABD
Tür: Biyografi, Dram, Macera
Vizyon:
Oyuncular: Charlotte Le Bon, Guillaume Baillargeon, Joseph Gordon-Levitt

Film, 1974 yılında, Phillippe Petit adlı Fransız gösteri ustasının, New York’taki ünlü Dünya Ticaret Merkezi Kulelerinin arasına gerdiği ip üzerinde yürüyüşünün hikayesini anlatıyor. Filmin yönetmenlik koltuğunda ise Forrest Gump, Cast Away, Back to the Future, Polar Express ve Flight gibi bir çok önemli filme imza atmış olan yönetmen Robert Zemeckis var.
Brick 2005 full hd izle 720p izle

Asi Gençlik - Brick (2005)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    

  


Yönetmen: Rian Johnson
Ülke: ABD
Tür: Gizem
Vizyon:
Oyuncular: Joseph Gordon-Levitt, Lukas Haas, Nora Zehetner

Yalnız bir genç olan Brendan önceki kız arkadaşının ölü bedenini bir kanalizasyon tünelinin girişinde bulur ve iki gün önceki Emiliy'nin başının belada olduğunu söylediği telefon konuşmasını hatırlar. Brendan Emily'nin cesedini saklar ve bağlantıları oluşturarak katili bulmaya girişir. Emily'nin söylediği bir kelimeden yola çıkar: "Brick". Brick - Asi Gençlik 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Lincoln 2012 full hd izle 720p izle

Lincoln (2012)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    
 2 saat 30 dakika


  Yönetmen: Steven Spielberg
Ülke: ABD
Tür: Biyografi, Dram, Tarihi, Savaş
Vizyon: 8 Şubat 2013
Oyuncular: Daniel Day-Lewis, Sally Field, David Strathairn, Joseph Gordon-Levitt, James Spader

Film, Amerika Birleşik Devletleri'nin 16. Başkanı olan ve kuzey eyaletlerinde 1861-1865 yılları arasında yaşanan iç savaşa öncülük eden Lincoln'un son dönemlerine ışık tutuyor.

İç Savaş'ın hararetli günleri geride kalınca, Abraham Lincoln ile kabinesi arasında fikir ayrılıkları da su yüzüne çıkacaktır. En ciddi görüş ayrılığı ise kölelik konusunda yaşanacaktır...
Looper 2012 full hd izle 720p izle

Tetikçiler - Looper (2012)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    
 1 saat 59 dakika


  Yönetmen: Rian Johnson
Ülke: ABD, Çin
Tür: Aksiyon, Suç, Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon: 12 Ekim 2012
Oyuncular: Joseph Gordon-Levitt, Bruce Willis, Emily Blunt, Paul Dano, Noah Segan

Gelecekte geçen aksiyon gerilim filmi Looper'da, zaman yolculuğu icat edilmiştir ancak yasadışıdır ve sadece karaborsada mevcuttur. Mafya birinden kurtulmak istediği zaman, o kişiyi 30 yıl öncesine gönderir. O zaman devreye Joe (Joseph Gordon-Levitt) gibi kiralık bir katil girer ve işi gerçekleştirir. Joe gittikçe zenginleşmektedir. Hayat güzeldir ta ki mafya Joe'nun gelecekteki halinin (Bruce Willis) geçmişe gönderilerek öldürülmesine karar verene kadar...

Filmin senaristi ve yönetmeni Rian Johnson'dır. Filmin diğer oyuncuları arasında Emily Blunt, Paul Dano ve Jeff Daniels da bulunmaktadır. Ram Bergman ve James D. Stern ise filmin yapımcılığını üstlenmiştir..
Treasure Planet 2002 full hd izle 720p izle

Define Gezegeni - Treasure Planet (2002)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 1 saat 35 dakika


  Yönetmen: Ron Clements
Ülke: ABD
Tür: Animasyon, Macera, Aile
Vizyon: 24 Ocak 2003
Oyuncular: Roscoe Lee Browne, Corey Burton, Dane A. Davis, Joseph Gordon-Levitt, Tony Jay, Austin Majors, Patrick McGoohan

Çocukluğundan bu yana uzay maceralarına hayran olan Jim Hawkins,her zaman uyuduğunda okuduğu define adası adlı masala hayrandır.Bir gün bir uzay gemisinden evlerine inen ihtiyar bir adam,jime bir emanet verir.Jim e bunu korumasını söyler.JİM emaneti açar ve define gezegenini keşfedr. Üvey babasıyla beraber yola çıkarlar.Jim orada yeni dostlar,maceralar,yaşayacaktır.
Hesher 2010 full hd izle 720p izle

Hesher (2010)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 1 saat 46 dakika

Yönetmen: Spencer Susser
Ülke: ABD
Tür: Dram
Vizyon: 22 Ocak 2010
Oyuncular: Natalie Portman, Joseph Gordon-Levitt, Rainn Wilson, John Carroll Lynch, Piper Laurie

Tam bir yalnız ve kaybeden olan Hesher, içinde yaşadığı dünyadan ve çevresini saran insanlardan nefret eden bir adamdır. Anrşik yönü yadsınamaz olan Hesher'a göre dünyayı içindekilerle birlikte kazana atıp, yaksanız yeridir. Yıkamayı reddettiği uzun saçları, kendi marifeti olan dövmeleri ve ağzından düşmeyen sigarasıyla kafası her daim güzel olan Hesher, karavanında kendi başına bir hayat sürüyor. Fakat yarattığı bu evren T.J. ile tanışıncaya kadar sürecektir.

Filmin başrollerini Joseph Gordon-Levitt ve Natalie Portman paylaşırken yönetmenliğini ise senaryoda da ortak imzası olan Spencer Susser üstleniyor.
The Lookout 2007 full hd izle 720p izle

Gözcü - The Lookout (2007)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    

  


Yönetmen: Scott Frank
Ülke: ABD
Tür: Dram, Gerilim, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Jeff Daniels, Joseph Gordon-Levitt, Matthew Goode

Para Kimdeyse Güç Ondadır. Out of Sight ve Get Shorty'nin senaryo yazarı Scott Frank'ten heyecan verici ve çarpıcı bir yapıt. Başrollerini Joseph Gordon Lewitt, Jeff Daniels ve Isla Fisher'ın paylaştıkları yüksek tempolu film bankada gece bekçisi olarak çalışan ve akli dengesi bozuk olan Chris, kendisine sevgi dolu ve daha iyi bir yaşam sözü veren bir adamın tuzagına düşer ve ona bankayı soymasında yardımcı olmaya ikna olur. Yürek hoplatan aksiyon sahneleriyle ve hiç düşmeyen temposuyla Gözcü sizi koltuklarınıza çivileyecek. The Lookout - Gözcü 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
10 Things I Hate About You 1999 full hd izle 720p izle

Senden Nefret Etmemin 10 Sebebi - 10 Things I Hate About You (1999)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    

  


Yönetmen: Gil Junger
Ülke: ABD
Tür: Dram, Komedi, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Heath Ledger, Joseph Gordon-Levitt, Julia Stiles

Bianca, okuduğu üniversitede herkesi kendine hayran bırakan güzeller güzeli bir kızdır. Ablası ise sürüp giden tüm hayatı boyunca nedense erkeklere hiç ilgi duymamıştır. Bianca'nın yaşamı da ablasının bu çekinik tercihleri tarafından şekillendirilmektedir. Zira ailevi kuralları vardır. Bu kurallara göre iki kardeşin aynı anda sevgilisi olmadığı sürece, kimsenin sevgilisi olmayacaktır. Bianca bu durumun içerisinde kendisine yarar sağlayabilecek planlar yapmaya koyulur. 10 Things I Hate About You - Senden Nefret Etmemin 10 Sebebi 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
Don Jon 2013 full hd izle 720p izle

Kalbim Sende - Don Jon (2013)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 1 saat 30 dakika


  Yönetmen: Joseph Gordon-Levitt
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram, Romantik
Vizyon: 11 Ekim 2013
Oyuncular: Joseph Gordon-Levitt, Scarlett Johansson, Julianne Moore, Tony Danza, Glenne Headly

Jon Martello, porno bağımlılığı olan ve kadınlar konusunda türlü takıntılara sahip olan bir adamdır. Arkadaşları arasında Don Juan olarak mimlenen Jon, kadınları elde etme konusunda da bir hayli başarılıdır. Bir gece kulübünde tanıştığı Barbara ise daha önce karşılaştığı hiçkimseye benzememektedir. Bir hayli çekici bir görünüme sahip olan Barbara, doğru erkeğin peşinde olan son derece idealist bir kadındır. Ve sırf bu nedenle bile Jon için önemli bir cazibe merkezi haline gelmesi kaçınılmaz olur. Jon bir yanda her daim yanında olan Esther'le ilişkisinin karmaşasını yaşarken diğer yanda Barbara'yı elde etmeye çalışacaktır.

Ünlü aktör Joseph Gordon-Levitt'in yazıp yönettiği ve başrolünde yer aldığı filmin diğer başrollerinde Scarlett Johansson ve Julianne Moore yer alıyor.

Sin City: A Dame to Kill For 2014 full hd izle 720p izle

Günah Şehri: Uğruna Ölünecek Kadın - Sin City: A Dame to Kill For (2014)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 42 dakika


  Yönetmen: Frank Miller
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Vizyon: 22 Ağustos 2014
Oyuncular: Juno Temple, Eva Green, Jessica Alba, Joseph Gordon-Levitt, Bruce Willis, Mickey Rourke, Josh Brolin

O sıcak, kuru ve yaprakların kımıldamadığı gecelerden birisi. Insanların terlemesine sebep olan gizli şeyler yaptıran bir gece. Dwight başarısız olduğu olayları ve bütün bunları silebileceği bir şans için her şeyi yapabileceğini düşünüyor. Her şeyini bu uğurda verebilir. Ateşi hissetmek için. Bir defa daha...
Premium Rush 2012 full hd izle 720p izle

Acil Teslimat - Premium Rush (2012)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 31 dakika


  Yönetmen: David Koepp
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Gerilim
Vizyon: 24 Ağustos 2012
Oyuncular: Joseph Gordon-Levitt, Dania Ramirez, Sean Kennedy, Kym Perfetto, Anthony Chisholm

Hız yapan otomobillerin arasından sıyrılmak, çıldırmış taksiler, açık kapılar ve sekiz milyon huysuz yaya New York’un en atik ve en iyi bisikletli kuryesi Wilee’nin (Joseph Gordon-Levitt) güçlük iş ortamındaki unsurlardır. Fixie sürmek kolay bir iş değildir. Frensiz, süper hafif ve tek vitesli olan bisikletin sürücüleri de ya çok yetenekli bisikletçiler ya da trafiğe her çıkışlarında hayatlarını riske atan hafif intihara meyilli tiplerdir. Ancak hayatını her zaman sınırlarda yaşamaya alışık olan bir adam rutin bir teslimat Manhattan sokaklarında yaşanan hayat memat kovalamacasına dönüşünce alışık olduğundan daha tehlikeli bir durumla karşı karşıya kalır. Wilee günün son zarfını teslim etmek için eline aldığında, paketin farklı olduğunu fark eder. Bu kez, biri gerçekten de Wilee’ye öldürmeye çalışıyordur
Uncertainty 2009 full hd izle 720p izle

Şüphe - Uncertainty (2009)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 1 saat 41 dakika


  Yönetmen: Scott McGehee
Ülke: ABD
Tür: Dram, Romantik
Vizyon: 6 Şubat 2009
Oyuncular: Lynn Collins, Joseph Gordon-Levitt, Assumpta Serna, Nelson Landrieu, Manoel Felciano

Birbirlerini çok seven genç bir çift, Brooklyn Köprüsü'nün üstünde hayatlarının kararını bir yazı-tura oyunu ile alırlar. Bu karar onların gün boyunca farklı olaylarla karşılaşmalarına neden olur
G.I. Joe: The Rise of Cobra 2009 full hd izle 720p izle

G.I. Joe: Kobra'nın Yükselişi - G.I. Joe: The Rise of Cobra (2009)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 1 saat 58 dakika


  Yönetmen: Stephen Sommers
Ülke: ABD, Çek Cumhuriyeti
Tür: Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon: 7 Ağustos 2009
Oyuncular: Adewale Akinnuoye-Agbaje, Christopher Eccleston, Sienna Miller, Byung-hun Lee, Joseph Gordon-Levitt

Daha önceki ortak işleri Transformers ile dünya çapında büyük bir gişe başarısı sağlayan Paramount Pictures ve Hasbro, yine muazzam bir macera-aksiyon filminde beraber iyi bir proje ortaya çıkarıyorlar. G.I. JOE ekibi, Mısır çöllerinden, kutup buzullarının altındaki sulara varana kadar her yerde en yüksek teknolojileri, gelişmiş casusluk ve askeri ekipmanları kullanarak, yozlaşmış silah satıcısı Destro ile, gizemli Cobra örgütünün dünyayı kaosa sürüklemesine engel olmaya çalışıyor. G.I. Joe: The Rise of Cobra’ nın yönetmenliğini The Mummy ve The Mummy Returns filmlerinden tanıdığımız Stephen Sommers yapıyor.
Elektra Luxx 2010 full hd izle 720p izle

Elektra Luxx (2010)

5.1 IMDB Puanı 5.1
    
 1 saat 40 dakika


  


Yönetmen: Sebastian Gutierrez
Ülke: ABD
Tür: Komedi
Vizyon: 14 Mart 2010
Oyuncular: Joseph Gordon-Levitt, Carla Gugino, Ermahn Ospina, Kathleen Quinlan, Adrianne Palicki, Lucy Punch, Marley Shelton, Emmanuelle Chriqui

Ünlü porno yıldızı Elektra Luxx'ün kendince güzel bir hayatı vardır. Ne zaman ki hamile olduğunu öğrenir, tüm hayatı altüst olur.