Kate Winslet Filmleri (25 sonuç)

Eternal Sunshine of the Spotless Mind 2004 full hd izle 720p izle

Sil Baştan - Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004)

8.3 IMDB Puanı 8.3
    
 1 saat 48 dakika


  Yönetmen: Michel Gondry
Ülke: ABD
Tür: Dram, Romantik, Bilim Kurgu
Vizyon: 26 Mayıs 2006
Oyuncular: Jim Carrey, Kate Winslet, Gerry Robert Byrne, Elijah Wood, Thomas Jay Ryan, Tom Wilkinson

İki yıl boyunca beraber olduğu sevgilisinden oldukça şaşırtıcı bir haber alan Joel Barish, bir teknolojik deneye katılan sevgilisine ilişkilerini tamamen hafızasından silinmeden hatırlatmaya çalışmaktadır. Yani Barish’in kim olduğunu bile hatırlamamaktadır. Bu gelişme üzerine küplere binen adam, aynı prosedürü kendi üzerinde de gerçekleştirmek ister.

Film, adamın hafızaları silinirken, yaşanılan ilişkiyi gözler önüne serer. Adam da bir kez daha oldukça iyi başlayan ve sonradan tadı kaçan ilişkiyi izler. Fakat zaman geçtikçe ve sıra yaşanılan güzel şeylere gelince, üzerindeki müdaheleyi durdurmak ister. Pişman olmuştur!i>
Finding Neverland 2004 full hd izle 720p izle

Düşler Ülkesi - Finding Neverland (2004)

7.8 IMDB Puanı 7.8
    
 1 saat 46 dakika


  Yönetmen: Marc Forster
Ülke: ABD, İngiltere
Tür: Biyografi, Dram, Aile
Vizyon: 18 Şubat 2005
Oyuncular: Johnny Depp, Kate Winslet, Julie Christie, Radha Mitchell, Dustin Hoffman

Karısıyla arası çok da iyi olmayan Barrie, karısının karşı çıkmalarına rağmen bu aileyle yakınlık kurmaya başlar. Aynı şekilde Davies ailesinde de büyükanne Emma du Maurier bu yakınlığa karşı çıkmaktadır. Çocuklar, Barrie'nin ilham perileri olmuştur. Onlarla oyunlar oynarken yamaçları gemiye, sopaları kılıca, uçurtmaları periye ve çocukları da "Neverland'ın Kayıp Çocukları"na dönüştürür.
Sense and Sensibility 1995 full hd izle 720p izle

Aşk Ve Yaşam - Sense and Sensibility (1995)

7.7 IMDB Puanı 7.7
    
 2 saat 16 dakika


  


Yönetmen: Ang Lee
Ülke: ABD, İngiltere
Tür: Dram, Romantik, Aile
Vizyon: 12 Nisan 1996
Oyuncular: James Fleet, Tom Wilkinson, Harriet Walter, Kate Winslet, Emma Thompson

Mr.Dashwood yasalar gereği mirasını ilk karısından olan oğluna bırakmak zorundadır. Oğlundan ikinci karısı ve ondan olan kızlarına destek olmasını rica eder. Fakat oğlunun karısı bunun gerçekleşmesini engellemek için elini yapar. Biri tamamen duygularıyla, diğeri de sadece mantığıyla hareket eden iki kızkardeş, 19.yüzyılın erkek egemen ve ahlakçı dünyasında bir de ekonomik sorunlarla başetmek zorunda kalırlar. Tüm toplumsal ve ekonomik baskılara rağmen mantık ve duygu aşkla birleştiğinde, bu iki kızkardeşe güç verecek, onlara mutluluğun kapılarını açacaktır.
Titanic 1997 full hd izle 720p izle

Titanik - Titanic (1997)

7.7 IMDB Puanı 7.7
    
 3 saat 14 dakika


  Yönetmen: James Cameron
Ülke: ABD
Tür: Dram, Romantik
Vizyon: 6 Nisan 2012
Oyuncular: Leonardo DiCaprio, Kate Winslet, Billy Zane, Kathy Bates, Frances Fisher

Dünyanın hatırlamak istemediği türden felaketlerden olan 'Titanik faciası', dev prodüksiyonların yönetmeni James Cameron tarafından çekilen görkemli bir film.
Teknolojinin son sürat ilerlediği bir dönemde, insanlar üstesinden gelemeyecekleri hiç bir sorun olamayacağına inanmaya başlamışlardır. 'Titanic' adlı dev transatlantik ise, insanlığın doğaya karşı gövde gösterisi gibidir. Bu 'Düşler Gemisi' nin yolcuları arasında Avrupa`da bir kaç yıl geçirdikten sonra Amerika`ya dönmekte olan, Jack adlı genç bir ressam ile nişanlısı ve annesiyle Philadelphia`ya giden Rose adlı genç bir kız da vardır. İki genç, şans eseri tanışacak, aralarındaki sınıf farkına aldırmaksızın birbirlerine yakınlaşacaktır. Bu arada doğa insanoğlunun günden güne artan kibirine bir nokta koymayı planlamaktadır. Yola çıkılmasından dört buçuk gün sonra, 10 Nisan 1912`de, Titanic iki saat kırk dakika süren ve sulara gömülmesiyle son bulan, hazin olayların başlamasına neden olacak buz dağına çarpacaktır.

James Cameron`un, seyirciye bir zaman makinesiyle yolculuk ettiği hissini uyandırırcasına
gerçeğe yakın filmi 'Titanic', bugüne kadar yapılan en pahalı prodüksiyon ünvanına sahip. Tam 14 dalda Oscar adayı oldu ve 'En İyi Film' dahil 11 ödül kazandı. Ben-Hur`un 11 ödüllük rekorunuda egale etmiş oldu.

Efsanevi film 15 yıl sonra 3D teknolojisi ile 6 Nisan 2012'de yeniden sinemalara dönecek...
Little Children 2006 full hd izle 720p izle

Tutku Oyunları - Little Children (2006)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 2 saat 16 dakika


  Yönetmen: Todd Field
Ülke: ABD
Tür: Dram
Vizyon: 12 Ocak 2007
Oyuncular: Kate Winslet, Jennifer Connelly, Patrick Wilson, Jackie Earle Haley, Noah Emmerich, Gregg Edelman, Phyllis Somerville

Amerika’nın banliyösünde “Madam Bovary” nin yankıları. Sarah, bir reklam müdürü ile yaptığı sevgisiz bir evliliğin içinde savrulurken kızı ile parkta, havuzda uzun saatler geçirerek daha fazlasını elde etmek istemektedir. Brad, bir belgesel yapımcısı ile evli olan olgunlaşmamış bir ev erkeğidir. Ronnie, hapisten henüz çıkmıştır ve yaşlı annesi May ile birlikte yaşamaktadır. Larry emekli bir polistir ve Ronnie’nin kaçmasına engel olmuştur. Sarah ve Brad kesişirler. Ronnie ile Larry’nin şeytanları vardır. Brad’in bar için çalışması gerekir ve Larry işini kaybeder. Ronnie’nin annesi de oğlunun bir kız arkadaşa ihtiyacı olduğunu düşünmektedir. Sarah, daha fazla bu mutsuz hayatın içinde sıkışık yaşamak istememektedir. Film boyunca tüm bu karmaşık hikayelerin, her birini nereye götüreceği merak konusu olur.
The Life of David Gale 2003 full hd izle 720p izle

Ölümle Yaşam Arasında - The Life of David Gale (2003)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 2 saat 10 dakika


  Yönetmen: Alan Parker
Ülke: ABD, Almanya, İngiltere
Tür: Dram, Suç, Gerilim
Vizyon: 12 Aralık 2003
Oyuncular: Kate Winslet, Cleo King, Constance Jones, Kevin Spacey, Laura Linney

David Gale ölüm cezası karşıtlarının en önemli isimlerinden biridir ve idam cezasısının kaldırılması için büyük çaba sarf etmektedir.

Kendisi gibi idama karşı çıkan Constance Harraway adındaki bayan tecavüze uğramış ve vahşice öldürülmüştür ancak bu trajik olayın acı tarafı ise suç David'in üzerine kalmıştır.

Gazeteci Elizabeth Bloom ile çok özel bir röportaj yapmayı kabul eden David ona olayı açıkça anlatır. Çok iyi bir haber yakaladığının farkında olan Bloom onun anlattıklarını dinledikçe olayın başka boyutlarını da öğrenir.

Bu adamın hayatı onun ellerindedir ve bu masum adamı kurtarmak için hemen harekete geçer. David Gale'ın idamına çok az zaman kalmıştır ve çabaları sonuç verip onu kurtarabilecek midir?
The Reader 2008 full hd izle 720p izle

Okuyucu - The Reader (2008)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    

  Yönetmen: Stephen Daldry
Ülke: ABD, Almanya
Tür: Dram, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: David Kross, Kate Winslet, Ralph Fiennes, Jeanette Hain, Susanne Lothar, Alissa Wilms, Florian Bartholomäi

The Reader II. Dünya Savaşı'nın hemen sonrasındaki Almanya'da başlıyor. Michael Berg ismindeki bir genç hasta olmuştur. Onun neredeyse iki katı yaşındaki Hanna (Kate Winslet) adındaki yabancı bir kadın ona yardım eder ve ateşinin düşmesini sağlar. Michael tamamen iyileştikten sonra kendisini kurtaran bu kadını arar ve bulur. Aralarında tutkulu bir ilişki başlar. Ama bir gün Hanna geri dönmemek üzere kaybolur. Aradan yıllar geçer ve bir avukat olan Michael Nazi Savaş Suçlularının yargılandığı bir mahkemede görev yapmaktadır. Ve bir gün Michael Hanna'yı karşısında görür. Bir savaş suçlusu olarak....The Reader - Okuyucu 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Heavenly Creatures 1994 full hd izle 720p izle

Cennet Yaratıkları - Heavenly Creatures (1994)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    

  


Yönetmen: Peter Jackson
Ülke: Yeni Zelanda
Tür: Biyografi, Dram, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Kate Winslet, Melanie Lynskey, Sarah Peirse

Yeni Zelandalı içine kapanık lise öğrencisi Pauline, varlıklı bir İngiliz ailenin güzel kızı Juliet ile arkadaş olur. Müzikte, sanatta ve edebiyatta aynı zevkleri paylaşan iki kız kısa zamanda çok yakınlaşır ve dış dünyadan soyutlandıkları, birbirlerine çekildikleri bir dünyayı paylaşırlar. Hayallerinde yarattıkları ve Borovnia ismini verdikleri bu romantik ve gotik alem, onları gerçeğini unutturur. Heavenly Creatures - Cennet Yaratıkları 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
Revolutionary Road 2008 full hd izle 720p izle

Hayallerin Peşinde - Revolutionary Road (2008)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 1 saat 59 dakika


  Yönetmen: Sam Mendes
Ülke: ABD, İngiltere
Tür: Dram, Romantik
Vizyon: 27 Şubat 2009
Oyuncular: Leonardo DiCaprio, Kate Winslet, Kathy Bates, Michael Shannon, Kathryn Hahn, Christopher Fitzgerald

Richard Yates’in aynı adlı kitabından uyarlanan “Revolutionary Road – Hayallerin Peşinde”, Frank ve April Wheeler çiftinin (Leonardo DiCaprio – Kate Winslet) bakış açısından Amerikan evlilik kurumunun etkileyici bir portresini çizer. Yates’in 1950’ler Amerika’sında geçen öyküsünde modern ilişkilerde yansımasını bulmuş bir soru gündeme getirilir: İki insan birbirinden ayrılmak zorunda kalmaksızın sıradan hayat düzeninden kopmayı başarabilir mi?
Frank ile April, kendilerini her zaman çok özel, farklı görmüşler; hayatı yüksek ideallerine uygun şekilde yaşamaya hazır ve istekli olmuşlardır. Bu nedenle lüks evlerin sıralandığı bir cadde olan Revolutionary Road’daki yeni evlerine taşındıklarında kendilerini çevreleyen durağan ortamdan bağımsızlıklarını gururla ilan ederler. O dönemin toplumsal sınırlarını belirleyen tuzaklara asla düşmemeye kararlıdırlar.
Ancak Wheeler çifti kendilerini hiç beklemedikleri bir durumun tam içinde bulur: Frank Wheeler rutin bir işi olduğu için sinirleri günden güne bozulan yetişkin bir erkeğe dönüşürken April de istek ve tutkularını bastırmaya çalışan mutsuz bir ev kadını olup çıkar. Sonuç ise tıpkı diğerleri gibi hayallerini kaybetmiş tipik bir Amerikan ailesidir.
Kaderlerinin gidişatını değiştirme isteğiyle yanıp tutuşan April, herşeye yeniden başlamak için cesur bir plan geliştirir. Connecticut eyaletinin konforunu arkalarında bırakıp Paris’in bilinmeyen dünyasına gideceklerdir. Ancak planı uygulamaya koyunca Frank ile April’in artık birbirine zıt iki ayrı kutupta olduğu ortaya çıkar. Birisi elindeki herşeyi geride bırakıp her ne pahasına olursa olsun kaçmak isterken, diğeri sahip oldukları herşeyi korumaktan yanadır. Üstelik uzlaşma şansları da yok gibidir.
Quills 2000 full hd izle 720p izle

Düşlerin Efendisi - Quills (2000)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    

  


Yönetmen: Philip Kaufman
Ülke: ABD
Tür: Biyografi, Dram
Vizyon:
Oyuncular: Geoffrey Rush, Joaquin Phoenix, Kate Winslet

Bir akıl hastanesinde dünyadan uzak, tutuklu hayatı süren üretken Marquis, güzel ve masum hastabakıcı Madeleine'in yardımıyla kendi sapkınlık hikayeleri sanatını yaratmaktadır. İlişkileri keşfedildiğinde, bu bir insanın kendini ifade etme özgürlüğü ve Devlet'in onu kontrol etme ihtiyacı arasında rahatsız edici ve kışkırtıcı bir karşılaşma doğurur. Noel ödüllü yazar Octavio Paz’ın Sadizmin filozofu, aslında kurban eden değil, başlı başına bir kurban idi. Ve zulmün kurucusu aslında yumuşak kalpli bir erkekti. dediği Marquis De Sade’ın yaşam öyküsünden yola çıkan film, Oscar ödüllü Kate Winslet, Geoffrey Rush ve Michael Caine’i aynı projede buluşturmayı başarmış bir yapım olarak dikkat çekiyor... Filmdeki olaylar, Sade Markizi’nin tıkıldığı akıl hastanesinde yazdığı son cinsel içerikli metinleri temizlikçi kızın (Kate Winslet) çalması üzerine kurulu. Michael Caine ise Sade’ın doktoru rolünde çıkıyor karşımıza.. Quills - Düşlerin Efendisi 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Steve Jobs 2015 full hd izle 720p izle

Steve Jobs (2015)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 2 saat 2 dakika


  Yönetmen: Danny Boyle
Ülke: ABD, İngiltere
Tür: Biyografi, Dram
Vizyon: 11 Aralık 2015
Oyuncular: Michael Fassbender, Kate Winslet, Seth Rogen, Jeff Daniels, Michael Stuhlbarg, Katherine Waterston, Perla Haney-Jardine

Teknoloji devi Apple şirketinin kurucusu ve 20yy.'ın deha isimlerinden olan Steve Jobs'un yaşam öyküsünü yeni bir perspektif ile sinemaya aktaracak filmin yönetmenliğini Oscarlı isim Danny Boyle' üstleniyor, senaryoyu ise gene Oscar ödüllü Aaron Sorkin.

Apple'ın öncü kurucusu Steve Jobs'u Michael Fassbender, Macintosh'un eski pazarlama müdürü Joanna Hoffman'ı ise Kate Winslet canlandırıyor. Apple'ın kurucu ortaklarından Steve Wozniak'ı Seth Rogen canlandırırken, Jeff Daniels ise Apple'ın eski CEO'su John Sculley rolünde.
Carnage 2011 full hd izle 720p izle

Acımasız Tanrı - Carnage (2011)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 1 saat 20 dakika


  Yönetmen: Roman Polanski
Ülke: Fransa, Almanya, Polonya, İspanya
Tür: Komedi, Dram
Vizyon: 16 Aralık 2011
Oyuncular: Jodie Foster, Kate Winslet, Christoph Waltz, John C. Reilly, Elvis Polanski

Çocuk parkında birbiriyle kıyasıya dövüşen iki haşarı çocuk... Sıradan görünen bir kavgayı, ebevyenler bir ev davetiyle modern biçimde çözmeye ve tatlıya bağlamaya çalışır. Fakat ilk başta medeni biçimde konuşarak sorunu çözmeye çalışsalar da, sonrasında işler sarpa sarar ve herkesin birbirinden sakladığı foyası meydana çıkar. Hiç kimse küçük çaplı bu 'katliamdan' kaçamaz...
Fransız oyun yazarı Yasmina Reza'nın Tony Ödüllü "The God Of Carnage" adlı tiyatro oyunundan uyarlanan yapım, 11 yaşında iki çocuğun okulda kavga etmesinin ardından aileleri arasında başlayan tartışmanın doğurduğu ilginç olayları konu alan bir kara-komedi olarak nitelendiriliyor.
Oscar Ödüllü oyuncularından oluşan kadroyu (Kate Winslet, Christoph Waltz, Jodie Foster, John C. Reilly) Polonyalı sinemacı Roman Polanski yönetiyor...
Oyun ülkemizde İstanbul Devlet Tiyatrosu tarafından Vahşet Tanrısı ismiyle oynanmıştı.
The Dressmaker 2015 full hd izle 720p izle

Düşlerin Terzisi - The Dressmaker (2015)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 1 saat 58 dakika


  Yönetmen: Jocelyn Moorhouse
Ülke: Avustralya
Tür: Dram
Vizyon: 6 Kasım 2015
Oyuncular: Kate Winslet, Liam Hemsworth, Hugo Weaving, Sarah Snook, Judy Davis, Caroline Goodall, Kerry Fox

Tilly Dunnage (Kate Winslet) güzel, yetenekli ve sıra dışı bir kadındır. Vicdanında taşıdığı büyük bir yükle, annesi Molly?yi (Judy Davis) bulabilmek için doğduğu kasabaya döner. Tilly artık kasabada bir yabancı sayılmakta ve katil olarak suçlanmaktadır. Geçmişin yaraları ile döndüğü bu yerde Tilly?yi kasabalıya yaklaştıran şey Tilly'nin eşsiz terzilik yetenekleri olur. Acılar yerini kahkahalara bırakırken Tilly modacı kimliğiyle kasabanın kadınlarını adeta baştan yaratır. Bu arada geçmişini haksız bir biçimde karalayanlardan tatlı tatlı intikamını almaya başlayan Tilly kasabanın yakışıklısı Teddy?ye (Liam Hemsworth) kalbini kaptırınca bu aşkın ona tahmin edemeyeceği şeyleri yaptıracağını görecektir.
Iris 2001 full hd izle 720p izle

Iris (2001)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    

  


Yönetmen: Richard Eyre
Ülke: İngiltere
Tür: Biyografi, Dram, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Jim Broadbent, Judi Dench, Kate Winslet

Iris Murdoch İngiltere'nin son döneminden çıkmış en zeki kadın olarak addedilmektedir. Bir yazar ve düşünür olan Murdoch'un kocası ise John Bayley'dir. Bu ikili, kırk yol boyunca birbirlerine karşı olan sevgileriyle birlikte tarihin en dramatik ve en edebi aşklarından birinin mimarı olmuşlardır. Bu aşk Murdoch ve Bayley'nin hayatında türlü fedakarlıklara, türlü acılara, korkulara ve mutluluklara gebedir. Öğrencilik yıllarından başlayan aşk 1990'lı yıllara değin sürecektir. Iris 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Labor Day 2013 full hd izle 720p izle

İşçi Bayramı - Labor Day (2013)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 1 saat 51 dakika


  Yönetmen: Jason Reitman
Ülke: ABD
Tür: Dram
Vizyon: 30 Ağustos 2013
Oyuncular: Kate Winslet, Clark Gregg, Josh Brolin, Tobey Maguire, James Van Der Beek, Dylan Minnette, Brooke Smith

“Labor Day”, bir taraftan ergenliğin getirdiği sorunlarla mücadele ederken bir taraftan da evin erkeği olmaya çalışıp toplumdan uzaklaşmış annesi Adele’e bakmaya çalışan 13 yaşındaki Henry Wheeler’ın hikâyesini konu ediyor. Okul alışverişine çıktıkları sırada Henry ve annesi hem korkutucu hem de yardıma muhtaç Frank Chambers’la karşılaşır ve sonra da kaçak bir suçlu olduğu ortaya çıkan bu adam, kendisini yanlarına almaları için anne-oğlu ikna eder. İşçi Bayramı’nın olduğu bu uzun hafta sonunda meydana gelen olaylar, anne-oğlu hayatlarının geri kalanını şekillendirecektir.
The Holiday 2006 full hd izle 720p izle

Tatil - The Holiday (2006)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    

  


Yönetmen: Nancy Meyers
Ülke: ABD
Tür: Biyografi, Dram, Romantik, Tarihi
Vizyon:
Oyuncular: Cameron Diaz, Jude Law, Kate Winslet

Iris Simpkins, Londra’da yaşayan bir gazete köşe yazarıdır. Aynı zamanda meslektaşı Jasper Bloom’a karşılıksız bir aşk beslemektedir. Yılbaşı yaklaşırken Jasper’ın nişanlandığını ve başka bir meslektaşları ile evlenmek üzere olduğunu haber aldığında Iris’in tüm dünyası tepetaklak olur. Diğer yanda Los Angeles’da yaşayan Amanda Woods, kendisine ihanet eden sevgilisinden henüz ayrılmıştır ve onu unutmaya çalışmaktadır. Kader bu iki kadının yollarını kesiştirir. Bir internet sitesi aracılığı ile yaşadıkları evi takas etmeye karar verirler. Amaçları hayatlarında tamamen bir farklılık yaratmaktır. Filmin yönetmeni Kadınlar Ne İster? İle Aşkta Her Şey Mümkün adlı romantik komedilerin de yaratıcısı olan Nancy Meyers. The Holiday - Tatil 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Collateral Beauty 2016 full hd izle 720p izle

Gizli Güzellik - Collateral Beauty (2016)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 37 dakika


  


Yönetmen: David Frankel
Ülke: ABD
Tür: Dram, Romantik
Vizyon: 23 Aralık 2016
Oyuncular: Will Smith, Edward Norton, Kate Winslet, Michael Peña, Helen Mirren, Naomie Harris, Keira Knightley

New York'ta reklamcılık yapan Howard (Will Smith) yaşadığı trajik bir olayın ardından hayatla olan bağlarını koparmıştır. Arkadaşları (Kate Winslet ve Edward Norton) ona destek olmaya ve sıkıntısını hafifletmeye çalışsa da çabaları başarısız olmaktadır. Sonunda bir terapi grubuna yazılan Howard yeni insanlarla tanışma ve konuşma fırsatını yakalar. İnsanları birbirine bağlayan 3 kavramın; ölüm, zaman ve sevgi olduğunu söyler. Bunun üzerine bu 3 kavrama mektuplar yazarak içini rahatlatmayı amaçlar fakat hiç beklemediği bir şey olur ve yazdığı mektuplara zaman, ölüm (Helen Mirren) ve sevgiden (Keira Knightley) bizzat cevaplar alması, onun hayata olan bakış açısını yeniden gözden geçirmesine sebep olur.
Divergent 2014 full hd izle 720p izle

Uyumsuz - Divergent (2014)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 2 saat 19 dakika


  Yönetmen: Neil Burger
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Romantik, Bilim Kurgu
Vizyon: 18 Nisan 2014
Oyuncular: Shailene Woodley, Theo James, Ashley Judd, Jai Courtney, Ray Stevenson, Zoë Kravitz, Miles Teller, Kate Winslet

Fütüristik bir distopya geçen hikayede toplum beş farklı fraksiyona bölünmüştür. Her bir bölüm farklı bir erdemi temsil etmektedir ve 16 yaşına giren her genç hangi bölümde yer almak istediğine kendisi karar vermektedir. Seçim bir kez yapılır ve artık ömür boyu orada kalmak zorundadırlar. Beatrice Prior ise herkesi şaşırtan bir seçim yapar. Ardından tris ve kendi bölümündeki arkadaşları yaptıkları seçimin getirisi olarak bir rekabet içerisine girerler. Çok güçlü dayanıklılık isteyen fiziksel ve psikolojik testlere tutulurlar. Bu testlerin hepsi onları bir ölçüde değiştirecektir. Ama Tris’in herkesten sakladığı ve ortaya çıktığı anda ölümcül olabilecek bir sırrı vardır. Toplumun gidişatına göre bu sır ya sevdiklerinin hayatını kurtaracak ya da onun sonu olacaktır… Filmin yönetmenliğini Neil Burger üstlenirken, başrollerde Shailene Woodley ve Theo James yer alıyor.
Flushed Away 2006 full hd izle 720p izle

Fare Şehri - Flushed Away (2006)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 1 saat 25 dakika


  Yönetmen: David Bowers
Ülke: İngiltere, ABD
Tür: Animasyon, Macera, Komedi
Vizyon: 15 Aralık 2006
Oyuncular: Hugh Jackman, Kate Winslet, Ian McKellen, Jean Reno, Bill Nighy, Andy Serkis, Shane Richie

Londra caddelerinin altında geçen bu yeni komedide Roddy St. James (Hugh Jackman) adlı şımarık sosyete faresinin öyküsü anlatılır. Kensington semtindeki lüks apartman dairesinde refah içinde bir hayat yaşamaktadır. Ancak mutfak evyesinden “düşük hayatı” temsil eden Sid adlı (Shane Richie) lağım faresinin çıkagelmesiyle düzeni altüst olur. Üstelik bu lağım faresi, lüks yaşamın keyfini sürme sırasının kendisinde olduğuna karar vermiştir. Roddy bu lağım faresinden yakasını kurtarmak için kendince bir plan oluşturur. Sid'in aklını çelerek girdaba dalış yapmaya ikna etmeye çalışır. Böylece davetsiz misafirini yeniden lağımların arasına yollamayı planlamaktadır. Ancak Sid cahildir ama hiç de göründüğü kadar aptal değildir. Planı ters tepince girdaba kapılan Roddy olur ve kanalizasyon borularından sürüklenerek hiç beklemediği bir anda kendisini yeraltındaki fareler şehrinde bulur.
Contagion 2011 full hd izle 720p izle

Salgın - Contagion (2011)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 1 saat 46 dakika


  Yönetmen: Steven Soderbergh
Ülke: ABD
Tür: Dram, Bilim Kurgu, Gerilim
Vizyon: 21 Ekim 2011
Oyuncular: Marion Cotillard, Matt Damon, Laurence Fishburne, Jude Law, Gwyneth Paltrow, Kate Winslet, Bryan Cranston

2000 yılında Traffic filmiyle En İyi Yönetmen Oscar'ını kazanan Steven Soderbergh türler arasında gezinmeyi seven bir yönetmen. Soderbergh bu kez de bir virüs salgınını konu edinen, oyuncu kadrosu yıldızlarla dolu bir aksiyon-gerilim filmiyle Filmekimi izleyicilerinin karşısına çıkıyor. Marion Cotillard, Matt Damon, Laurence Fishburne, Jude Law, Gwyneth Paltrow ve Kate Winslet gibi isimleri kadrosunda barındıran Salgın, küresel bir felaketi engellemek amacıyla zamana karşı koşan, ölümcül bir virüsün peşinde farklı ülkelerden bir grup doktorun mücadelesini anlatıyor.
Triple 9 2016 full hd izle 720p izle

Kod 999 - Triple 9 (2016)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 55 dakika


  Yönetmen: John Hillcoat
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 18 Mart 2016
Oyuncular: Chiwetel Ejiofor, Casey Affleck, Anthony Mackie, Woody Harrelson, Aaron Paul, Kate Winslet, Gal Gadot

Bir çete grubu ve görevini kötüye kullanan bir polis ortak bir plan yaparlar. Hedefleri bir polisi cinayet ile ortadan kaldırmaktır. Böylece önlerinde, ülkenin diğer bir ucuna gerçekleşecek sevkiyatı engelleyecek hiçbir unsur kalmayacaktır.

Yönetmenliğini John Hillcoat?un üstlendiği filmin senaryosu Matt Cook?a ait. Filmin oyuncu kadrosundaise Aaron Paul, Kate Winslet ve Gal Gadot gibi isimler yer alıyor.
Insurgent 2015 full hd izle 720p izle

Kuralsız - Insurgent (2015)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 59 dakika


  Yönetmen: Robert Schwentke
Ülke: ABD
Tür: Macera, Bilim-Kurgu, Gerilim, Aile
Vizyon: 20 Mart 2015
Oyuncular: Kate Winslet, Jai Courtney, Mekhi Phifer, Shailene Woodley, Theo James, Ansel Elgort, Miles Teller

Futüristik bir distopyada geçen öyküde, beş farklı fraksiyona bölünen bir toplumun tüm yaşantısını bu hiyerarşik yap üzerine inşa ettiğini izlemiştik. Bu hiyerarşik yapılanmaya karşı çıkan Tris, hem çevresindeki insanları hem de işleyen bu düzeni değiştirecek güce sahip olduğunu keşfetmişti.

Devam filminde Tris'in tercihinin sonuçlarının yanı sıra, çözülmeye başlayan düzenin dünyayı ne hale getirdiğine tanık olacağız. Mücadeleye kaldığı yerden devam edecek olan Tris'in yolculuğunun bu ikinci ayağını perdeye taşıyacak isim ise, Robert Schwentke olacak. | Gönderen: Quaresmania
Romance & Cigarettes 2005 full hd izle 720p izle

Aşk ve Sigara - Romance & Cigarettes (2005)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 45 dakika


  Yönetmen: John Turturro
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Romantik
Vizyon: 30 Haziran 2006
Oyuncular: James Gandolfini, Susan Sarandon, Kate Winslet, Steve Buscemi, Bobby Cannavale

“Aşk ve Sigara” günümüz Amerika’sında geçen bir “işçi sınıfı operası” ve tutkulu bir komedi. Bir erkeğin sadakatsizlik ve sadakatsizliğin bedelini ödeme üzerine yaptığı yolculuğu anlatan filmde, James Gandolfini karşımıza filmin baş kahramanı Nick Murder olarak çıkıyor. Orta yaş krizi eşiğindeki Nick, kızıl saçlı Tula (Kate Winslet) için büyük bir tutku beslemektedir. Uzun yıllar Nick’in karısı olan Kitty (Susan Sarandon) için ise bu ihanet bardağı taşıran son damla olmuştur. Kocasına karşı inancını kaybeden Kitty, nefretten dolayı hissettiği yırtıcı duygulara kendi bile şaşırmaktadır. Nick ise sonunda ailesini içine sürüklediği acıyı anlayacaktır. Karısının sahip olduğu aşk ve saygınlığın değerini zamanla keşfedecektir.

“Aşk ve Sigara” da Turturro, heyecanlı, coşkulu ve ihtiraslı bir senaryo ile çıkıyor karşımıza. Filmi, vahşi bir müzikal olarak nitelendiriyor. “Karakterlerin kendilerini ifade etmek için kelimelerin yetmediği yerlerde, şarkılar konuşuyor. Onların gerçeklerden kaçma yolu şarkı söylemek; şarkı söylerken hayal kuruyorlar, hatırlıyorlar ve diğer insanlarla aralarında bağlantı kurabiliyorlar” diyor Turturro. Film, David Mamet’in kendini aşmış keskin diyalog metinleri ile Coen Kardeşler’in ışıltılı ve sıradışı görselliğini bir araya getiriyor.

2005 yılı Venedik Film Festivali’nde, Altın Aslan’a aday gösterilen filmin yürütücü yapımcılığını üstlenen JOEL ve ETHAN COEN, bu projede yer aldıkları için büyük onur duyduklarını belirtiyorlar.

John Turturro’nun kendisini bir sokak dansçısı olarak izlerken, oğulları Amedeo ve Diego’nun da filmin isimsiz kahramanları olarak kadroda yer almaları da ayrıca dikkat çekiyor ve filmi daha da sevimli bir hale getiriyor.

Modern ve klasik müzik tınılarını bir araya getiren filmde, James Brown, Nick Cave ve Bruce Springsteen gibi ünlü sanatçıların parçalarına yer veriliyor. AŞK ve SİGARA, cinsellik ve ölüm üzerine yapılmış büyülü bir masal.
The Mountain Between Us 2017 full hd izle 720p izle

Aramızdaki Sözler - The Mountain Between Us (2017)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 52 dakika


  Yönetmen: Hany Abu-Assad
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Dram, Romantik, Gerilim
Vizyon: 12 Ocak 2018
Oyuncular: Idris Elba, Kate Winslet, Beau Bridges, Dermot Mulroney, Linda Sorensen, Vincent Gale, Marci T. House

Trajik bir uçak kazasından sonra hayatta kalan ancak sersemlemiş olan iki yabancı, Ben ve Alex, karla kaplı ıssız bir dağın uç noktalarında hayatta kalabilmek için mücadele vermek zorundadır. Yardımın gelmeyeceğinin farkına vardıklarında, onlarca kilometre uzunluğundaki vahşi tabiatta tehlikeli bir yolculuğa çıkmak zorunda kalırlar. İkilinin bu süreçte sahip olduklarından dahi haberleri olmayan dayanma güçlerini keşfetmeleri ve birbirlerine destek vermeleri gerekecektir...
Wonder Wheel 2017 full hd izle 720p izle

Dönme Dolap - Wonder Wheel (2017)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 41 dakika


  


Yönetmen: Woody Allen
Ülke: ABD
Tür: Dram
Vizyon: 22 Aralık 2017
Oyuncular: Jim Belushi, Juno Temple, Justin Timberlake, Kate Winslet, Max Casella, Jack Gore, David Krumholtz

Wonder Wheel, 1950?lerde Coney Adası?ndaki lunaparkın kalabalığı içinde hayatları kesişen dört karakterin hikayesini anlatıyor: Daimi duygusal dalgalanmalar yaşayan, bir dönemin aktristi, şimdilerin garsonu Ginny (Kate Winslet); onun atlı karınca operatörü, kaba saba kocası Humpty (Jim Belushi), babası Humpty ile uzun yıllar konuşmamış olsa da şimdi onun evinde gangsterlerden saklanan Carolina (Juno Temple) ve oyun yazarı olmanın hayaliyle yaşayan yakışıklı ve genç cankurtaran Mickey (Justin Timberlake). Sinematografisi Vittorio Storaro?ya ait olan film, 1950?lerin tablo gibi güzellikle dolu Coney Adası?nı fon alan bir ihtiras, şiddet ve ihanet hikayesi.