Keanu Reeves Filmleri (30 sonuç)

The Matrix 1999 full hd izle 720p izle

Matrix - The Matrix (1999)

8.7 IMDB Puanı 8.7
    
 2 saat 16 dakika


  Yönetmen: Andy Wachowski
Ülke: ABD, Avustralya
Tür: Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu
Vizyon: 3 Eylül 1999
Oyuncular: Keanu Reeves, Laurence Fishburne, Carrie-Anne Moss, Hugo Weaving, Gloria Foster

Saygın bir yazılım şirketinde çalışan Thomas Anderson (Keanu Reeves), gecelerini "Neo" adı altında program kırarak ve Matrix'i araştırarak geçirir. Esrarengiz şekilde Trinity (Carrie Ann Moss) ve Morpheus (Laurence Fishburne) ile tanışan Neo, yaşadığı dünyanın aslında beyninde gerçekleşen bir simulasyon olduğu gerçeğini öğrendikten sonra ordan kurtarılır ve Morpheus'un önderliğindeki ekibe katılır. Neo gerçek dünyada ilk nefesini aldıktan sonra simulasyona tekrar girerek Matrix'in ne olduğunu kavrayacak ve kurtarılma nedenini öğrenerek gelişen olaylar çerçevesinde yeni kimliğini tanımaya çalışacaktır.
John Wick: Chapter 2 2017 full hd izle 720p izle

John Wick: Chapter 2 (2017)

8.1 IMDB Puanı 8.1
    
 2 saat 2 dakika


  Yönetmen: Chad Stahelski
Ülke: ABD, Hong Kong, İtalya, Kanada
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Vizyon: 10 Şubat 2017
Oyuncular: Keanu Reeves, Riccardo Scamarcio, Ian McShane, Ruby Rose, Common, Claudia Gerini, Lance Reddick

John Wick 2, dünyanın en ölümcül tetikçileriyle Roma?da yeniden karşı karşıya gelen John Wick?in, yaşamak için yapmış olduğu çetin mücadele ele alınmaktadır.
Dracula 1992 full hd izle 720p izle

Drakula - Dracula (1992)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    
 2 saat 8 dakika


  Yönetmen: Francis Ford Coppola
Ülke: ABD
Tür: Dram, Fantastik, Korku, Romantik
Vizyon: 13 Kasım 1992
Oyuncular: Gary Oldman, Winona Ryder, Anthony Hopkins, Keanu Reeves, Richard E. Grant, Cary Elwes, Billy Campbell

Genç bir avukat olan Jonathan Harker, görevi gereği Doğu Avrupa’da küçük gizemli bir kasabaya gelir. Burada ölümsüz vampir Drakula tarafından kaçırılan Harker, onunla birlikte Londra’ya gitmek zorunda kalır. Drakula, Harker’ın nişanlısı Mina’nın fotoğrafını görerek etkilenmiş ve genç kızı ele geçirmek istemektedir. Önce Mina’nın yakın arkadaşı Lucy’i ele geçiren Drakula’ya karşı Lucy ve arkadaşları direnmeye çalışacaklardır.

Bram Stoker’ın romanından ünlü yönetmen Francis Ford Coppola tarafından uyarlanan Drakula, vampir filmleri arasında en unutulmaz klasiklerden biri olarak yer edinmiştir. Drakula’yı oynayan Gary Oldman ve Van Helsing rolündeki Anthony Hopkins gibi dev isimleri kadrosunda barındıran yapım, 1993’de makyaj, kostüm ve ses efektleriyle Oscar almıştı.
The Devil's Advocate 1997 full hd izle 720p izle

Şeytanın Avukatı - The Devil's Advocate (1997)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    
 2 saat 24 dakika


  Yönetmen: Taylor Hackford
Ülke: ABD, Almanya
Tür: Dram, Gizem, Gerilim
Vizyon: 30 Ocak 1998
Oyuncular: Keanu Reeves, Al Pacino, Charlize Theron, Jeffrey Jones, Judith Ivey

Kevin Lomax, Florida'da yaşayan ve hiç dava kaybetmeyen genç bir savunma avukatıdır. Suç ne kadar büyük olursa olsun Lomax, karizmasıyla jüriyi her zaman etkilemeyi başarır ve müvekkilini kurtarır. Lomax'ın, karısı Mary Ann ile mutlu bir evliliği vardır. Kısaca hayatındaki her şey mükemmeldir. Ta ki, bir öğretmenin öğrencisine tecavüzüyle ilgili bir davayı alana kadar.

Lomax, jüriyi genç kızın öğretmeni hakkında yalan söyleyebileceğine inandırır, müvekkilinin suçlu olduğunu bildiği halde davayı kazanır. Artık önü açılmıştır.

Suçlar kenti olarak bilinen New York'taki bir hukuk bürosundan yüksek ücretli bir teklif alır. Teklifi yapan, tüm dünyada davaları ve müşterileri olan büyük hukuk bürosunun kurucusu John Milton'dur. Lomax farkında değildir ama cehenneme adım atmak üzeredir.
Much Ado About Nothing 1993 full hd izle 720p izle

Kuru Gürültü - Much Ado About Nothing (1993)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    

  


Yönetmen: Kenneth Branagh
Ülke: İngiltere
Tür: Dram, Komedi, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Emma Thompson, Keanu Reeves, Kenneth Branagh

Nazik bir beyefendi olan Don Pedro ve alçak kardeşi Don John ve yakın dostları Cladio ve Benedick Sicilya'nın şirin kasabası Messina gelince, bir dizi entrika ve şüphe dolu olay yaşanır. Sevdiği kadın Hero'nun sadakatini test etmek isteyen Claudio, Don Pedro'dan maskeli baloda nişanlısını baştan çıkarmaya çalışmasını ister. Güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken, Shakespeare’in ünlü eserinden uyarlanan film, yakında evlenecek Hero ve Claudio’nun etrafında dönen bir dizi komik yanlış anlaşılmayı konu ediyor. Much Ado About Nothing - Kuru Gürültü 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
To the Bone 2017 full hd izle 720p izle

Kemiklerine Kadar - To the Bone (2017)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 1 saat 47 dakika


  Yönetmen: Marti Noxon
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram
Vizyon: 1 Temmuz 2017
Oyuncular: Lily Collins, Keanu Reeves, Liana Liberato, Lili Taylor, Carrie Preston, Brooke Smith, Kathryn Prescott

Yirmi yaşında olan Ellen, kendi halinde takılan anoreksiya hastası genç bir kızdır. Gençlik yıllarının en güzel vakitlerini, çeşitli iyileştirme programlarıyla zayıflamaya harcamıştır. Bu vaziyete bir çözüm bulmaya kararlı olan ailesi ise onu, yolları ananesel olmayan bir doktor tarafından yönetilen ve aynı meseleye sahip insanların bir arada bulunduğu bir grup evine gönderir. Bu süreçte Ellen, bağımlılığıyla nasıl baş edeceğini keşfetmeli, kendisine bir talih tanımalı ve diğer hastalarla nasıl iletişim kuracağını bulmaya çalışmalıdır.
Point Break 1991 full hd izle 720p izle

Kırılma Noktası - Point Break (1991)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 2 saat 2 dakika


  Yönetmen: Kathryn Bigelow
Ülke: ABD, Japonya
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Vizyon: 12 Temmuz 1991
Oyuncular: Patrick Swayze, Keanu Reeves, Gary Busey, Lori Petty, John C. McGinley, John Philbin, James LeGros

Eski ABD başkanlarının maskelerini giyerek Los Angeles'ta banka soygunları yapmaya başlayan bir çete türemiştir. FBI, olayları derinlemesine araştırırken, şüpheliler listesine sörfçüler de girmiştir. Genç bir ajan olan Johnny 'ye ise bu kişilerin arasına sızma görevi verilmiştir.
John Wick 2014 full hd izle 720p izle

John Wick (2014)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    

  Yönetmen: Chad Stahelski
Ülke: ABD, Çin
Tür: Aksiyon, Gerilim
Vizyon: 28 Kasım 2014
Oyuncular: Keanu Reeves, Michael Nyqvist, Alfie Allen, Willem Dafoe, Dean Winters, Adrianne Palicki, Omer Barnea

Yönetmenliğini David Leitch ve Chad Stahelski ikilisinin üstlendiği film; kendisini öldürmek için tutulan eski bir dostunun peşine düşen tetikçi John Wick'in intikam öyküsünü anlatıyor.

Yapılan klasik bir araba hırsızlığı, Rus mafyasının en muhim adamlarından birinin oğlunun başını belaya sokacaktır. John Wick, emekliye ayrılmış bir tetikçidir. Emekliliğinin tadını çıkarırken karısının yakalandığı amansız hastalıkla hayatı altüst olur. Karısından kendisine kalan en kıymetli varlığı ve can yoldaşı köpeğidir. Fakat evine dalan 3 serseri onu da öldürür. Gansterlerden biri, mafya babası Viggo Tasarov'un oğlu Josef Tasarov'dur ve John'un daha evvel beraber çalıştığı bir adamdır. Bundan böyle kaybedecek hiçbir şeyi de kalmayan John Wick'in tek istediği intikamdır ve New York sokaklarında düşmanlarıyla soluk kesen bir kovalamacanın içine girer.
Speed 1994 full hd izle 720p izle

Hız Tuzağı - Speed (1994)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 1 saat 56 dakika


  Yönetmen: Jan de Bont
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Gerilim
Vizyon: 10 Haziran 1994
Oyuncular: Keanu Reeves, Dennis Hopper, Sandra Bullock, Joe Morton, Jeff Daniels

Howard fidye istemek için bombalı saldırılar düzenleyen polis tarafından aranılan bir suçludur.Bir otobüse yerleştirdiği özel bombayla yine fidye istemektedir.Genç bir polis memuru olan Jack hızı 80 km altına düşerse içinde bomba patlayacak olan otobüsün içindekileri kurtarmakla görevlendirilmiştir..Ona yardım edecek olan kişiyse otobüs şöförünün yerine geçmek zorunda kalan ve ehliyeti aşırı hız nedeniyle alınmış olan Annie'dir.
The Matrix Reloaded 2003 full hd izle 720p izle

Matrix Reloaded - The Matrix Reloaded (2003)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 2 saat 18 dakika


  Yönetmen: Andy Wachowski
Ülke: ABD, Avustralya
Tür: Aksiyon, Bilim Kurgu
Vizyon: 16 Mayıs 2003
Oyuncular: Keanu Reeves, Laurence Fishburne, Carrie-Anne Moss, Hugo Weaving

Makineler son derece önemli bir bilgi edinmiş ve insanların özgürce yaşayabildikleri tek ve son şehir olan Zion'un yerini öğrenmişlerdir. Bu şehri ortadan kaldırmak için buraya ahtapota benzer yaratıklardan binlercesini göndermeye karar verirler. Neo ve arkadaşları bunu engellemek için makinelerin dünyasının tüm sırlarını bilen "Anahtarcı"yı bulmaları gerekir. Ama bu kolay değildir çünkü Anahtarcı, ustaca bıçak kullanan ve hayalet gibi yok olup tekrar ortaya çıkan "İkizler" adlı yaratıklar tarafından korunmaktadır. Bu arada Ajan Smith de kendini geliştirmiş, virüs gibi klonlanmayı öğrenmiştir...
Deep Web 2015 full hd izle 720p izle

Deep Web (2015)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 1 saat 30 dakika


  


Yönetmen: Alex Winter
Ülke: ABD
Tür: Belgesel
Vizyon:
Oyuncular: Nicolas Christin, Cindy Cohn, Joshua L. Dratel, Andy Greenberg, Keanu Reeves, Runa Sandvik, Todd Shipley

River's Edge 1986 full hd izle 720p izle

River's Edge (1986)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    

  


Yönetmen: Tim Hunter
Ülke: ABD
Tür: Dram, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Crispin Glover, Ione Skye, Keanu Reeves

1981 yılında California'da yaşanan gerçek bir olaydan hareketle çekilen Nehrin Kıyısı, genç bir kız cesedinin ırmak kıyısında bulunmasıyla başlıyor. Genç kız Samson John Tollette'in sevgilisidir ve tüm kasaba halkı da katilinin Tolette olduğuna emindir; ama kimsenin Tollette'i ele verecek cesareti yoktur. Samson ise yaptığından pişmanlık duymak bir yana, övünerek gösteriş yapmaktadır...
My Own Private Idaho 1991 full hd izle 720p izle

Benim Güzel Idaho'm - My Own Private Idaho (1991)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    

  Yönetmen: Gus Van Sant
Ülke: ABD
Tür: Dram, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: James Russo, Keanu Reeves, River Phoenix, William Richert, Rodney Harvey, Chiara Caselli, Michael Parker

Portland’ta geçen hikaye sokaklarda yaşayan iki erkek fahişenin hayatlarına ve aralarındaki ilişkiye odaklanıyor. Mike, ailesi tarafından terkedilmiş, hayatı sokaklarda geçmiş, sessiz bir gençtir. Aynı zamanda da narkolepsi hastasıdır. Öte yandan Scott, kendini erkeklere ve kadınlara satmasına rağmen heteroseksüel olduğu konusunda ısrar eden, varlıklı bir ailenin oğludur. Onun için fahişelik, geçinmek için para kazanmak zorunda olan Mike’ın aksine sadece keyfidir. Gizliden gizliye Scott’tan hoşlanan Mike, annesini bulmayı kafasına koymuştur. Onu bulmak için Idaho’ya, oradan da İtalya’ya giden ikilinin bu yolculuk sonrası hayatları tamamen değişecektir. Gus Van Sant’ın William Shakespeare’in 4. Henry ve 5. Henry oyunlarından uyarladığı film, şiirsel anlatımı ve oyunculuklarıyla izlenmeyi hakediyor. 1993 yılında hayatını kaybeden River Phoenix’in önemli filmlerinden biri olan Benim Güzel Idaho’m, oyuncuya Venedik Film Festivali’nde de en iyi erkek oyuncu ödülünü getirmişti. My Own Private Idaho - Benim Güzel Idaho'm 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Constantine 2005 full hd izle 720p izle

Constantine (2005)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 2 saat 1 dakika


  Yönetmen: Francis Lawrence
Ülke: ABD, Almanya
Tür: Fantastik, Korku
Vizyon: 11 Mart 2005
Oyuncular: Keanu Reeves, Rachel Weisz, Shia LaBeouf, Djimon Hounsou, Max Baker

Los Angeleslı özel dedektif John Constantine'in doğaüstü olaylardaki başarısı yadsınamaz. Bu başarısının, kelimenin tam anlamıyla, Cehennem'e gitmiş ve geri dönmüş olmasıyla yakından merakı bulunmaktadır.

Eliyle tutup gözüyle görmediği hiç bir şeye inanmayan polis memuru Angela Dodson, ikiz kızkardeşi esrarengiz bir biçimde intihar edince, Constantine'le işbirliği yapmak mecburiyetinde kalır.

İkili cenennem yaratıkları ve iblisleri alt edip, Los Angeles'ın karanlık sokaklarında yollarını bulabilmek için beraber savaş verirler.

Constantine, çizgi romanda Marvel'ın rakibi olan DC'nin olgun ve açık fikirli okurlara yönelik çıkarttığı Vertigo serisinin bayrak gemilerinden birinin, Hellraiser'ın kahramanının beyazperdedeki izdüşümüdür. Neil Gaiman'ın Sandman'i ve Alan Moore'un Swamp-Thing'i ile birbirene benzer bir mitolojiyi paylaşır.
The Lake House 2006 full hd izle 720p izle

Göl Evi - The Lake House (2006)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 1 saat 39 dakika


  Yönetmen: Alejandro Agresti
Ülke: ABD, Avustralya
Tür: Dram, Fantastik, Romantik
Vizyon: 4 Ağustos 2006
Oyuncular: Keanu Reeves, Sandra Bullock, Christopher Plummer, Ebon Moss-Bachrach, Willeke van Ammelrooy

Hayatında bir değişiklik yapma vaktinin geldiğini hisseden Dr. Kate Forster (SANDRA BULLOCK) stajını tamamladığı yerel İllinois hastanesinden ayrılarak hasta trafiğinin yoğun olduğu Chicago'da bir hastanede çalışmayı kabul eder. Geride bırakmaktan üzüntü duyduğu tek şey kiralamış olduğu güzel evdir. Kate şehre doğru yola çıkmadan önce evin bir sonraki sakini için posta kutusuna bir not bırakır. Bu notta kendisine gelen mektuplar için yeni adresini bırakır ve kapının üzerindeki gizemli pati izlerinin kendisi taşınırken de orada olduğunu açıklar. Evin yeni kiracısı Alex eve geldiğinde ise hiçbir yerde pati izinden eser yoktur. Kate ve Alex göl evinin posta kutusu aracılığıyla yazışmayı sürdürürken, inanılmaz ve imkansız bir şekilde iki ayrı yılda yaşadıklarını görürler.
Street Kings 2008 full hd izle 720p izle

Sokağın Kralları - Street Kings (2008)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 1 saat 49 dakika


  Yönetmen: David Ayer
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Dram
Vizyon: 11 Nisan 2008
Oyuncular: Keanu Reeves, Forest Whitaker, Hugh Laurie, Chris Evans, Cedric the Entertainer, Jay Mohr, Terry Crews

Ludlow kendi dünyası ile sokaklar arasındaki uçurumu asla aşmamış deneyimli bir polistir. Ancak karısını kaybettikten sonra hayatı keyifsiz, karanlık ve ölümcül bir hâl alacaktır. Görev aldığı polis departmanında yozlaşmaları fark eden Ludlow, partnerinin ölümü konusunda dosyada araştırma yaparken, tüm hayatını adadığı ve kendisinin de içinde bulunduğu örgüte başkaldırmak zorunda kalır.
The Gift 2000 full hd izle 720p izle

Üçüncü Göz - The Gift (2000)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 52 dakika


  Yönetmen: Sam Raimi
Ülke: ABD
Tür: Suç, Dram, Fantastik
Vizyon: 10 Ağustos 2001
Oyuncular: Cate Blanchett, Giovanni Ribisi, Keanu Reeves, Katie Holmes, Greg Kinnear, Hilary Swank, Michael Jeter

O çocukluğundan buyana kendisine verilen yeteneğin farkındaydı. Annie Wilson geleceği görebilen bir önsezi ile doğmuştu. Aradan geçen 20 sene boyunca gittikçe gelişen bu kabiliyet onu yaşadığı küçük Arkansas kasabasında nerdeyse bir cadı olarak ilan edilmesine neden olmuştu.Şehirde öldürülen genç ve zengin bir kadının cinayetini aydınlatması için kadının nişanlısı ve şerif Annie'nin yardımını isterler. Annie'nin sezileri bu olaydan sonra kabuslara dönüşür. Ölü kadını ve onu öldüreni rüyasında görmeye başlar ama katilin yüzü hiçbir rüyada yoktur. Cesedin nerede bulunabileceğini şerife haber verdiğinde polis arazinin sahibini tutuklar.Ama kabuslar bitmemiştir. Annie'nin sezgileri yanlış insanın hapiste olduğunu ve katilin hala dışarıda olduğunu söylemektedir. Davanın tekrar açılmasını isteyen Annie artık katil için yeni bir hedef haline gelmiştir.Tek koruyucusu ise ona hep gerçeği söyleyen sezgileridir...
Something's Gotta Give 2003 full hd izle 720p izle

Aşkta Herşey Mümkün - Something's Gotta Give (2003)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    

  


Yönetmen: Nancy Meyers
Ülke: ABD
Tür: Dram, Komedi, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Diane Keaton, Jack Nicholson, Keanu Reeves

Altmışlardaki Harry Sanborn, kadınlarla ilişkilerinde hala genç olan, uslanmaz bir playboydur. Yeni kız arkadaşı Marin ile Marin'in annesinin Hampton daki yazlık evine giderler ve orada Marin'in annesine yakalanırlar. Bu esnada Harry kalp krizi geçirir ve hastaneye kaldırılır...
The Matrix Revolutions 2003 full hd izle 720p izle

Matrix Revolutions - The Matrix Revolutions (2003)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 2 saat 9 dakika


  Yönetmen: Andy Wachowski
Ülke: Avustralya, ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu
Vizyon: 5 Kasım 2003
Oyuncular: Keanu Reeves, Laurence Fishburne, Carrie-Anne Moss, Hugo Weaving

Artık sahip olduğu gücü kendinden emin bir şekilde sergileyen Neo, insanüstü özelliklerle donatılmış olduğunun ve iletişime geçtiği her şeyin şifresini çözebilen üstün yeteneğinin farkına varıyor.Bununla birlikte hayatta kalmaya çalışan insanoğlu, tüm insanlığın geleceği için birer birer Matrix'e karşı gelmeye başlıyor. Başkaldıranların sayısı arttıkça makinalar dünyada son kalan gerçek şehir olarak kabul edilen, insanlığın direniş merkezi Zion'a saldırıyor.
Sweet November 2001 full hd izle 720p izle

Kasımda Aşk Başkadır - Sweet November (2001)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 59 dakika


  Yönetmen: Pat O'Connor
Ülke: ABD
Tür: Dram, Romantik
Vizyon: 11 Mayıs 2001
Oyuncular: Keanu Reeves, Charlize Theron, Jason Isaacs, Greg Germann, Liam Aiken

Nelson Moss (KEANU REEVES) ve Sara Deever (CHARLIZE THERON) Motorlu Araçlar Bölümü'nde geçirdikleri sıkıntılı bir saatten başka ortak hiçbir yönleri yoktur. Sara, erkeklerin iyi yönlerini ortaya çıkaran çekici bir karakterdir. Nelson, sadece kar-zarar hesaplarıyla ilgilenen, işten başka birşey düşünmeyen biridir.. Sara ile tanışıncaya kadar.

Birbirlerinden etkilenirler, fakat tam olarak bağlanmaya hazır olmadıklarından, pek de alışagelmiş ilişkilere benzemeyen bir birlikteliğe başlarlar. Sonunda kendi yollarına gidecekleri bir aylık bir deneme. Beklenti yok. Baskı yok. Bağ yok.

İkisinin de hesaba katmadıkları nokta ise, aşık olmaktır.
A Walk in the Clouds 1995 full hd izle 720p izle

Bulutların Ötesinde - A Walk in the Clouds (1995)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 1 saat 42 dakika


  Yönetmen: Alfonso Arau
Ülke: ABD, Meksika
Tür: Dram, Romantik
Vizyon: 8 Mart 1996
Oyuncular: Keanu Reeves, Aitana Sánchez-Gijón, Anthony Quinn, Giancarlo Giannini, Angélica Aragón, Evangelina Elizondo, Freddy Rodríguez

İkinci Dünya Savaşı'ndan dönen Paul (Keanu Reeves), otobüste, Victoria (Aitana Sánchez-Gijón) adında genç bir Meksikalı kadın ile tanışır. Kadın hamiledir fakat evli olmadığı için, ailesinin, özellikle toprak sahibi babası Don Pedro Aragon'un (Anthony Quinn) tepkisinden çekinmektedir. Paul, Victoria'ya, kocası rolünü oynayabileceğini söyler. Karı-koca rolü oynamaya başlayan iki genç, kısa bir süre sonra birbirlerine karşı bir yakınlık hissederler. Bunun adı aşktır ve uğrunda bütün engeller yıkılmalıdır.
The Replacements 2000 full hd izle 720p izle

Yedek Oyuncular - The Replacements (2000)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 58 dakika


  Yönetmen: Howard Deutch
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Spor
Vizyon: 7 Ağustos 2000
Oyuncular: Keanu Reeves, Gene Hackman, Brooke Langton, Orlando Jones, Faizon Love

Washington Sentinels Amerikan futbol takımının oyuncuları ligin bitmesine 4 maç kala greve gitme kararı alırlar. Takımın playoff lara katılabilmesi için kalan maçların en az üçünü kazanması gerekmektedir. Kulüp başkanı Jimmy McGinty yi takımın başına çalıştırıcı olarak getirir. McGinty yedek oyunculardan bir takım kurar. Oyuncuların çoğu tecrübresizdir. Fakat koçun kozu olarak gördüğü futbolcu eskisi Shane Falco oyun kurucu olarak takıma çağrılır.
47 Ronin 2013 full hd izle 720p izle

47 Ronin (2013)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 58 dakika


  Yönetmen: Carl Rinsch
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik
Vizyon: 27 Aralık 2013
Oyuncular: Rinko Kikuchi, Keanu Reeves, Hiroyuki Sanada, Cary-Hiroyuki Tagawa, Tadanobu Asano, Rick Genest, Yorick van Wageningen

47 Ronin gerçek bir hikayenin kurgusal anlatımı. Gerçek hikayede 18. Yüzyılda Japonya’da yaşayan gerçek samuraylar ustalarının ölümünün intikamını alıyor. Hikayenin Hollywood versiyonunda ise Keanu Reeves çok ırklı olmasından ötürü Japon toplumunun dışına sürüklenmiş Kai isimli bir karakteri canlandırıyor. Kai daha sonra ustalarını öldürmüş ve onları sürgün etmiş bir efendiyi yenmelerine yardımcı olmak üzere 47 kaçak samuraya katılıyor. Hiroyuki Sanada (The Wolverine) 47 Ronin’in lideri Oishi’yi canlandırıyor. Oyuncu kadrosunda Tadanobu Asano (Thor: The Dark World) ve Rinko Kikuchi (Pacific Rim) de yer alıyor.

47 Ronin filminin senaryosunu Morgan ve Walter Hamada’nın hikayesine dayanarak yazan isimler Chris Morgan (Fast & Furious 6) ve Hossein Amini (Drive). Hikayeye getirdikleri yorum fantastik- tarihi bir ortam ve doğaüstü karakterlerin yanı sıra daha standart bir Hollywood kahramanı için de yer açmışa benziyor.
Man of Tai Chi 2013 full hd izle 720p izle

Man of Tai Chi (2013)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 1 saat 45 dakika


  


Yönetmen: Keanu Reeves
Ülke: ABD, Çin, Hong Kong
Tür: Aksiyon
Vizyon: 5 Temmuz 2013
Oyuncular: Keanu Reeves, Tiger Hu Chen, Karen Mok, Simon Yam, Michael Chan

Amerika ve Çin ortak yapımı olan aksiyon filminde Reeves aynı zamanda başrolde de yer alıyor. Matrix serisinden dövüş sahnelerine aşina olan sanatçıyı, dövüş sanatları üzerine odaklı bu filmde kötü adam olarak izleyeceğiz.

Filmin başrolündeki bir diğer isim ise ünlü dublör ve dövüş koordinatörü Tiger Chen. Pekin kentinde geçen film, dövüş sanatları ile ilgilenen insanların hikayalerini anlatacak. Reeves'in yaklaşık 40 dakikasını sadece dövüş sahnelerine ayırdığı bilinen filmde özel görsel efektler ile klasik dövüş sanatları teknikleri ve yeni dövüş stilleri aynı sahnede harmanlandı.
The Whole Truth 2016 full hd izle 720p izle

Yüce Adalet - The Whole Truth (2016)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 1 saat 33 dakika


  Yönetmen: Courtney Hunt
Ülke: ABD
Tür: Suç, Dram, Gizem
Vizyon: 19 Ağustos 2016
Oyuncular: Keanu Reeves, Renée Zellweger, Gugu Mbatha-Raw, Gabriel Basso, Jim Belushi, Jim Klock, Ritchie Montgomery

Varlık bir ailenin çocuğu babasını öldürmek suçundan dolayı şüpheli sıfatı ile mahkemede suçlu olarak yargılanacaktır. Lakin babasını kendisinin öldürmediğini her ne kadar belirtse de elinde bir delili olmadığı için elinden bir şey gelmemektedir. Bu sebepten ötürü kendisini hem müdafaa edecek hem de salıverilme kararını alabilecek bir avukat aramaya koyulur. Hikayeye tam bu noktada dahil olan Richard Ramsey, davayı incelediğinde işin içinde iş olduğunu anlamasıyla davayı kabul etmesiyle kolları sıvar. Emel genç müvekkilinin masumluğunu mahkeme huzurunda ispat edip davaı başarı ile sonuçlandırmaktır.
The Bad Batch 2016 full hd izle 720p izle

The Bad Batch (2016)

5.8 IMDB Puanı 5.8
    
 1 saat 58 dakika


  


Yönetmen: Ana Lily Amirpour
Ülke: ABD
Tür: Romantik, Bilim-Kurgu
Vizyon: 2 Haziran 2017
Oyuncular: Jason Momoa, Keanu Reeves, Giovanni Ribisi, Diego Luna, Jim Carrey, Suki Waterhouse, Yolonda Ross

Yamyam toplulukların karar sürdüğü Texas distopyasında geçen enteresan bir aşk hikâyesi.
Johnny Mnemonic 1995 full hd izle 720p izle

Beynimdeki Düşman - Johnny Mnemonic (1995)

5.6 IMDB Puanı 5.6
    
 1 saat 43 dakika


  Yönetmen: Robert Longo
Ülke: Kanada, ABD
Tür: Aksiyon, Bilim Kurgu
Vizyon: 15 Eylül 1995
Oyuncular: Keanu Reeves, Dina Meyer, Ice-T, Takeshi Kitano, Denis Akiyama

Johnny kafasında bir bilgisayar çipiyle bilgi taşıyan bir taşıyıcıdır. Yeni görevi Pekinden Newark'a bilgi taşımaktır. Peşinde Pharmakam endüstrisinin adamları ile bir teknoloji grubu vardır. Amaçları Johnny'nin beyninde taşıdığı çipi çalmaktır. Beyni bilgi sızdıran Johnny'nin 24 saati vardır. Bilgiyi bu süre içinde aktarmazsa hayatı tehlikededir...
The Day the Earth Stood Still 2008 full hd izle 720p izle

Dünyanın Durduğu Gün - The Day the Earth Stood Still (2008)

5.5 IMDB Puanı 5.5
    
 1 saat 44 dakika


  Yönetmen: Scott Derrickson
Ülke: ABD, Kanada
Tür: Dram, Bilim-Kurgu, Gerilim
Vizyon: 12 Aralık 2008
Oyuncular: Keanu Reeves, Jennifer Connelly, Kathy Bates, Jaden Smith, John Cleese, Jon Hamm, Kyle Chandler

Washington D.C'de alelade bir gün yaşanırken,içinde uzaylı Klaatu ve onun birçok güce sahip robotu Gort'u taşıyan bir UFO şehrin tam ortasına iniş yapar.UFO'nun içinde çıkan Klaatu ve Gort,yeryüzüne barış getirmek için görevlendirilmişlerdir. Fakat gezegenler arası bir barış için belki de yeryüzünü yok olması gerekmektedir. Klaatu,yeryüzü için hala umut olduğunu düşünürken,ordu tarafından yok edilir. Bu nedenle robotu Gort,daha sert ve agresif tedbirler almak mecburiyetinde kalır. Filmde Reeves Klaatu'yu canlandırırken, Jennifer Connelly ise onun yeryüzünde tanışacağı bilim insanlarından Helen Benson'ı oynuyor.
Knock Knock 2015 full hd izle 720p izle

Yanlış Kapı - Knock Knock (2015)

4.9 IMDB Puanı 4.9
    
 1 saat 39 dakika


  Yönetmen: Eli Roth
Ülke: Şili, ABD
Tür: Korku, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Keanu Reeves, Lorenza Izzo, Ana de Armas, Ignacia Allamand, Aaron Burns, Colleen Camp, Daisy Waterstone

Yağmurlu bir gecede, esrarengiz bir şekilde kapısında beliren iki gizemli kadının; mesut bir evliliği olan ve standart bir hayat yaşayan Evan Webber'ın hayatında açtıkları tahibatı perdeye taşıyacak olan film, yıllar sonra Reeves'i tekrar gerilim kulvarında karşımıza çıkarmayı hedefliyor.
Exposed 2016 full hd izle 720p izle

Exposed (2016)

4.2 IMDB Puanı 4.2
    
 1 saat 42 dakika


  


Yönetmen: Declan Dale
Ülke: ABD
Tür: Dram
Vizyon:
Oyuncular: Ana de Armas, Mira Sorvino, Big Daddy Kane, Christopher McDonald, Laura Gómez, Keanu Reeves

Başrollerini Keanu Reeves, Ana de Armas ve Mira Sorvino´nun paylaştığı, Dedektif Galban, bir mucizeye tanık olan genç dedektifin, bu olaydan sonra yaşadığı gizemli olayları konu almaktadır.

New York Sehir dedektifi Scotty Galban?ın kendi is arkadaşının cinayetini araştırırken az sayıdaki kanıtların arasında bir fotoğrafta genç bir öğretmen olan, Isabel De La Cruz?u (Ana de Armas) görür. Galban cinayeti çözmeye yaklaştıkca, Isabel?in de bir şahit olduğuna inanmaktadır. Olaylar gizemli Isabel'in bazı olaylara şahit olmasıyla daha değişik bir hal alır. Dedektif Galban arkadaşınin cinayetini çözmek isterken gizemli olayların arasında kendisini bulur.