Ken Jeong Filmleri (11 sonuç)

The Muppets 2011 full hd izle 720p izle

Muppetlar - The Muppets (2011)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 1 saat 43 dakika


  Yönetmen: James Bobin
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Aile
Vizyon: 17 Şubat 2012
Oyuncular: Jason Segel, Amy Adams, Chris Cooper, Rashida Jones, Steve Whitmire, Eric Jacobson, Dave Goelz, Selena Gomez, Alan Arkin, Bill Cobbs, Zach Galifianakis, Ken Jeong, Jim Parsons, Emily Blunt, Jack Black

3 kukla delisi arkadaş Walter, Gary ve Mary tatil için Los Angeles'a giderler. Burada tesadüf eseri petrol zengini Tex Richman'ın yeni keşfettiği petrol kaynağına ulaşmak ve sondaj yapmak için Kukla Tiyatrosu'nu yıkacağını öğrenirler. Şimdi kukla tiyatrosunu kurtarmak için var güçleriyle mücadele edeceklerdir. Zira Kukla Kermit arkadaşlarını yeniden bir araya getirerek ihtiyaçları olan 10 milyon doları toplamak için ‘Bugüne Kadarki En Büyük Kukla Televizyon Yardım Kampanyası’nı düzenler.

Çünkü Fozzie, Reno kentinde 'Moopets' adıyla bilinen bir ‘tribute’ grubunda sahne alırken, Miss Piggy Vogue Paris'te 'büyük beden' moda editörü olarak hayatını kazanmaktadır. Hayvan, öfkesini kontrol altına almak için Santa Barbara'da bir klinikte tedavidedir ve Gonzo da tesisatçılık yapmaktadır.
Penguins of Madagascar 2014 full hd izle 720p izle

Madagaskar Penguenleri - Penguins of Madagascar (2014)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 32 dakika


  Yönetmen: Eric Darnell
Ülke: ABD
Tür: Animasyon, Macera, Komedi, Aile
Vizyon: 28 Kasım 2014
Oyuncular: Tom McGrath, Chris Miller, Christopher Knights, Conrad Vernon, John Malkovich, Benedict Cumberbatch, Ken Jeong

Süper ajanlar doğmaz, yumurtadan çıkarlar. Madagaskar Penguenleri'nde seyirciler, dünyanın en eğlenceli ve gizemli kuşlarının sırlarını keşfedecek.

Çavuş, Kovalski, Rico ve Asker yeni bir casusluk örgütü olan ve Özel Ajan tarafından yönetilen Kuzey Rüzgarı'na katılmak mecburiyetinde. (Özel Ajan'ın adını söyerdik fakat, sonra... biliyorsunuz) Beraber, John Malkovich tarafından seslendirilen kurnaz ve hain Dr. Ahtapot Brine'in dünyayı ele geçirmesini engellemeye çalışacaklar.
Turbo 2013 full hd izle 720p izle

Turbo (2013)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 36 dakika

Yönetmen: David Soren
Ülke: ABD
Tür: Animasyon, Macera, Komedi, Aile, Spor
Vizyon: 13 Eylül 2013
Oyuncular: Ryan Reynolds, Samuel L Jackson, Michelle Rodriguez, Paul Giamatti, Ken Jeong

Hayalperest bir sümüklü böceğin en büyük hayali dünyanın en hızlı sümüklü böceği olmaktır. Başına gelen çılgınca bir kaza sonucu bu hayalini gerçekleştirebilir hale gelir...

Animasyon türündeki filmde karakterlere Ryan Reynolds, Snoop Dogg, Luis Guzman ve Paul Giamatti gibi isimler sesleriyle hayat verirken yönetmenliği ise Madagascar ve Shark serisine senaryoda katkı sağlayan, animasyonun mutfağından gelen David Soren üstleniyor.
The Hangover Part II 2011 full hd izle 720p izle

Felekten Bir Gece Daha - The Hangover Part II (2011)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 42 dakika


  Yönetmen: Todd Phillips
Ülke: ABD
Tür: Komedi
Vizyon: 2 Haziran 2011
Oyuncular: Bradley Cooper, Ed Helms, Zach Galifianakis, Justin Bartha, Ken Jeong

Stu, Las Vegas bozgununun ardından sakin bir brunch ile bekarlığa veda etmek istemiştir. Ancak ertesi sabah başka bir şehirde, yüzünde bir dövme, bardakta kesik bir parmak ve bir maymun ile uyandığında hiçbir şeyin planladığı gibi gitmediğini fark edecektir, üstelik karısının kardeşi de kayıptır.
Advantageous 2015 full hd izle 720p izle

Advantageous (2015)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 30 dakika


  


Yönetmen: Jennifer Phang
Ülke: ABD
Tür: Dram, Aile, Bilim-Kurgu
Vizyon:
Oyuncular: Jacqueline Kim, James Urbaniak, Yasmin Kazi, Ken Jeong, Jennifer Ehle, Samantha Kim, Troi Zee

Yakın gelecekte ekonomik sıkıntıların gölgelemiş olduğu bir kette yaşayan Gwen ve kızı Jules'un bütün istikrarsızlıklara karşın kendi hayatlarını yaşamaya çalışmalarını konu edinen film bilimkurgu ve dram olarak işlenmiş.
Transformers: Dark of the Moon 2011 full hd izle 720p izle

Transformers 3: Ay'ın Karanlık Yüzü - Transformers: Dark of the Moon (2011)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 2 saat 34 dakika


  Yönetmen: Michael Bay
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu
Vizyon: 29 Haziran 2011
Oyuncular: Rosie Huntington-Whiteley, Shia LaBeouf, Ken Jeong, Josh Duhamel, Hugo Weaving, Tyrese Gibson

Transformers: Dark of the Moon filminin konusu insanoğlunun yaptığı bir hata sonrası dünyanın tarihinin en büyük savaşına şahit olması anlatılıyor. Ay'a yapılan yolculuk sonra ayda bulunan bir Decepticon'u canlandıran insanoğlu kendini gene Decepticonlar ile bir savaşın arasında bulur.

Transformers serisinin her filminde Decepticonlar biraz daha kuvvetli olarak karşımıza çıkıyor. Buna karşı seri ilerledikçe de Optimus Prime'ın gerçekte ne kadar güçlü olduğu ortaya çıkıyor. Fakat serinin 3. filminde Decepticonlarinsan hayalini zorlayacak düzeye çıkartılmış diyebiliriz. Aksiyon sahneleri tam Michael Bay ürünü diyebiliriz. Dahası film 3D olarak çekildiği için o sahneleri sinema salonun da izlemek ayrı bir keyif olsa gerek.. iyi seyirler.
Ride Along 2 2016 full hd izle 720p izle

Zor Biraderler 2 - Ride Along 2 (2016)

5.9 IMDB Puanı 5.9
    
 1 saat 42 dakika


  Yönetmen: Tim Story
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Komedi
Vizyon:
Oyuncular: Ice Cube, Kevin Hart, Tika Sumpter, Benjamin Bratt, Olivia Munn, Ken Jeong, Bruce McGill

Aksiyon ve kahkaha dolu dakikalara hazır olun. James ve Ben gizli bir görev için tekrar dönüyorlar. Alışagelmişin dışında hareket eden bu iki kardeş polis memuru Miami sokaklarında azılı bir uyuşturucu baronun peşine düşerler. Kardeşinin henüz polislik için yetersiz olduğunu düşünen James hem kardeşine yardımcı olurken bir yanda da uyuşturucu baronunu yakalayıp adelete teslim etmek zorundadır. - Gönderen: By_Eses
The Hangover Part III 2013 full hd izle 720p izle

Felekten Bir Gece 3 - The Hangover Part III (2013)

5.9 IMDB Puanı 5.9
    
 1 saat 40 dakika


  Yönetmen: Todd Phillips
Ülke: ABD
Tür: Komedi
Vizyon: 31 Mayıs 2013
Oyuncular: Bradley Cooper, Ed Helms, Zach Galifianakis, Justin Bartha, Ken Jeong

Kurt sürüsünün Bangkok'u birbirine kattığı o meşhur gecenin üzerinden iki sene geçmiştir. yıl geçmiştir. Phil, Stu ve Doug evlerinde kendi hallerinde, dertsiz ve 'olaysız' biçimde yaşamaktadırlar. Eski dosyalar kapanmış, dövmeler lazer ışınlarına teslim edilmiştir. Bela paratoneri Leslie Chow ise Tayland’da bir hapisanededir.

Sürünün 3 erkeği neredeyse normal bir hayat sürerken, pek tabii Alan bu durumdan hiç memnun değildir.
Belalı gecelerden sonra Alan ilaçlarını almayı bırakmış ve kendisini doğasına bırakmıştır ki bu Alan için, sınırsız, sağduyusuz, filtresiz bir haya demektir! Kişisel bir krizin ortasına düşen kahramanımız en sonunda yardım almaya karar verir ama en önemli sorumluluk en iyi 3 dostunun omuzundadır!

Hangover film serisinin üçüncüsü ve sonuncusu olan filmde bu sefer düğün ya da bekarlığa veda partisi yok. Filmin yönetmenliğini yine Todd Phillips üstlenirken, "Wolfpack" yine tabii ki Bradley Cooper, Ed Helms, Justin Bartha ve Zach Galifianakis'ten oluşuyor.
Zookeeper 2011 full hd izle 720p izle

Hayvan Bakıcısı - Zookeeper (2011)

5.2 IMDB Puanı 5.2
    
 1 saat 42 dakika


  Yönetmen: Frank Coraci
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Aile, Romantik
Vizyon: 2 Eylül 2011
Oyuncular: Kevin James, Rosario Dawson, Leslie Bibb, Ken Jeong, Donnie Wahlberg

Hayvanat Bahçesi’ndeki hayvanlar, iyi kalpli bakıcıları Griffin’i çok sevmektedir. Griffin, hayatında bir kız bulmanın tek yolunun hayvanat bahçesinden ayrılmak olduğuna karar verir. Paniğe kapılan hayvanlar en büyük sırlarını, insan gibi konuşabildiklerini açıklarlar. Griffin’in gitmesini önlemek için, ona flörtün hayvanlara has esaslarını öğretmeye karar verirler.
All About Steve 2009 full hd izle 720p izle

Onun Hakkında Her Şey - All About Steve (2009)

4.8 IMDB Puanı 4.8
    
 1 saat 39 dakika


  Yönetmen: Phil Traill
Ülke: ABD
Tür: Komedi
Vizyon: 4 Eylül 2009
Oyuncular: Sandra Bullock, Thomas Haden Church, Bradley Cooper, Ken Jeong, DJ Qualls

Gazeteler için bulmaca hazırlayan bir kadın olan Mary, CNN televizyonunda çalışan Steve adlı haber kameramanına aşık olduktan sonra bütün ülkeyi gezerek türlü haberlerde kendini gösterecek ve ona birbirleri için yaratıldıklarını göstermeye çalışacak...
Norm of the North 2016 full hd izle 720p izle

Karlar Kralı Norm - Norm of the North (2016)

3.7 IMDB Puanı 3.7
    
Yönetmen: Trevor Wall
Ülke: Hindistan, ABD
Tür: Animasyon, Macera, Komedi, Aile
Vizyon: 22 Ocak 2016
Oyuncular: Rob Schneider, Heather Graham, Ken Jeong, Bill Nighy, Colm Meaney, Loretta Devine, Michael McElhatton

Tek problemi arkadaşları ve kendisinin yaşam alanı olan kutupları turistik bir mekan olmaktan kurtarmak olan, kutup ayısı Norm´un komik hikayesi...

Kendi halinde yaşayan Norm´un yaşam alanına lüks bir otel yapmaya kalkan çılgın bir iş adamıyla olan maceralarını izleyeceğimiz bu animasyon filminde, Norm ve arkadaşları New York´a gelerek iş adamını durdurmak için binbir maceraya atılır.