Kevin Spacey Filmleri (26 sonuç)

The Usual Suspects 1995 full hd izle 720p izle

Olağan Şüpheliler - The Usual Suspects (1995)

8.6 IMDB Puanı 8.6
    
 1 saat 46 dakika


  Yönetmen: Bryan Singer
Ülke: ABD, Almanya
Tür: Suç, Gizem, Gerilim, Dram
Vizyon: 15 Aralık 1995
Oyuncular: Stephen Baldwin, Gabriel Byrne, Benicio Del Toro, Kevin Pollak, Kevin Spacey, Chazz Palminteri

Her biri kendi alanlarında uzman beş sabıkalı basit görünen bir kaçırma olayından göz altına alındığında, karmaşık ve akıllara durgunluk veren bir hikaye ortaya çıkar. Hikayeyi araştıran Ajan David Kujan (Chazz Palminteri), Güney Kalifornia´nın San Pedro Limanı´nda meydana gelen ve 27 kişinin ölümüyle sonuçlanan gizemli patlama ile bu beş sabıkalı arasında bağlantı olduğuna inanmaktadır.

Elindeki tek canlı tanık Roger 'Verbal Kint' (Kevin Spacey) hikayeyi baştan sona soğukkanlılıkla anlatırken, Amerika´nın her köşesine bulaşmış bir suçlar zincirini bir tek anahtar isim üzerine yıkar: Keyser Soze. Kimdir Keyser Soze? Gerçekten böyle bir kimse var mıdır?

IMDb Top 250: #25
American Beauty 1999 full hd izle 720p izle

Amerikan Güzeli - American Beauty (1999)

8.4 IMDB Puanı 8.4
    
 2 saat 2 dakika


  Yönetmen: Sam Mendes
Ülke: ABD
Tür: Dram
Vizyon: 18 Şubat 2000
Oyuncular: Kevin Spacey, Annette Bening, Thora Birch, Wes Bentley, Mena Suvari

Amerika'nın banliyo yaşantısına eğlenceli, hareketli ve şaşırtıcı bir yolculuk...

Sigortacı, kırklarında bir adam, onun statü meraklısı karısı Carolyn ve her geçen gün kötüye giden evlilikleri... Lester'in eşi ondan nefret etmektedir, kızı onu küçük görmektedir ve patronu onu kovmayı planlamaktadır.

Daha yakından bakın... Kırk yaşını geçmiş bir adam olan Lester, kendisinden önemli beklentileri olan ve bunu bulamayınca ondan nefret eden karısı Carolyn, yıkılmaya yüz tutmuş bir evlilik, babasından nefret eden bir kız ve onu işten çıkarmaya uğraşan bir patron arasında bocalamaktadır. Daha yakından bakın... Hayatında bazı değişiklikler yapmaya karar veren Lester, bundan korkmakta ama korkusu arttıkça mutluluğu da artmaktadır ancak en büyük mutluluğun bedeli de çok büyük olacaktır. Daha yakından bakın...
L.A. Confidential 1997 full hd izle 720p izle

Los Angeles Sırları - L.A. Confidential (1997)

8.3 IMDB Puanı 8.3
    
 2 saat 18 dakika


  Yönetmen: Curtis Hanson
Ülke: ABD
Tür: Suç, Dram, Gizem, Romantik
Vizyon: 5 Aralık 1997
Oyuncular: Kevin Spacey, Russell Crowe, Guy Pearce, James Cromwell, Kim Basinger

50'lerin Los Angeles'ında yer altı dünyasının patronu sayılan Mickey Cohen'in hapse girmesiyle doğan boşluktan dolayı şehirdeki diğer suç örgütleri arasında liderlik savaşı başlar. Bir gece Cohen'in adamlarına bir baskın düzenlenir ve hepsi öldürülür. Öldürülenler arasında eski bir polis de vardır. Bu olayı soruşturmak üzere L.A. Polis Departmanı üç polisi görevlendirir.

Görevlendirilen polisler karekter olarak birbirlerinden çok farklıdır. Ed Exley, L.A. Polis Departmanının altın çocuğudur. Kurallara bağlı ve her şeyi kanunlara göre yapar. Bud White, çabuk sinirlenen, agrasif, gerçeğe ve doğruya ulaşmak için her türlü yola başvuran biridir. Üçüncü ve son polis Jack Vincennes ise; L.A. Polis Departmanını anlatan bir televizyon dizisine danışmanlık yapmakta, tanınmış ve gündemde olmayı seven biridir. Bu üç kişi olayı soruşturmak için bir araya gelirler. Ancak soruşturma çok çabuk sonuca ulaşır. Bu durum üç polisi rahatsız eder. Soruşturmada bu kadar çabuk sonuca ulaşılmasında bir bit yeniği olduğunu düşünürler ve araştırmaya devam ederler. Ve araştırmaları onları çok güzel bir kadına kadar götürür.

Film Kim Basinger ve senaryosuyla iki Oscar kazandı.
Baby Driver 2017 full hd izle 720p izle

Tam Gaz - Baby Driver (2017)

8.1 IMDB Puanı 8.1
    
 1 saat 52 dakika


  


Yönetmen: Edgar Wright
Ülke: İngiltere, ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Müzik
Vizyon: 30 Haziran 2017
Oyuncular: Ansel Elgort, Jon Bernthal, Jon Hamm, Eiza González, Micah Howard, Lily James, Morgan Brown, Kevin Spacey, Jamie Foxx

Hırsızlık çetelerinin suç mahalinden kaçışını sağlayan kabiliyetli genç bir sürücü olan Baby (Ansel Elgort), yaptığı işte en iyi olabilmek için şahsi "şarkı listesi"nden güç almaktadır. Hayallerinin kızını (Lily James) bulduğunda ise, suç batağındaki hayatından temiz bir kaçış için bir fırsat görür. Fakat onu bu işlere zorlayan ve de tehdit eden suçlu patronundan (Kevin Spacey), aşk ve özgürlüğe kaçabilmesi için müzikle de yüzleşmesi gerekecektir.
Moon 2009 full hd izle 720p izle

Ay - Moon (2009)

7.9 IMDB Puanı 7.9
    
 1 saat 37 dakika


  Yönetmen: Duncan Jones
Ülke: İngiltere
Tür: Dram, Bilim-Kurgu, Bilim Kurgu, Gizem
Vizyon: 26 Mart 2010
Oyuncular: Sam Rockwell, Kevin Spacey, Dominique McElligott, Rosie Shaw, Adrienne Shaw, Kaya Scodelario, Benedict Wong, Kevin Spacey and Dominique McElligott

Astronot Sam Bell bir Lunar Industries çalışanıdır.3 senedir Ay'da tek başına işlettiği enerji merkezinde Dünya'nın temel enerji kaynağını çıkarıp Dünya'ya iletmekle görevlidir.Yalnızlığa mahkum bulunduğu, uydu bağlantısının da kopmasıyla dış dünya ile bütün iletişimini kaybeden Sam'i zor günler beklemektedir.

Neyse ki Ay'da geçirmek mecburiyetinde bulunduğu sürenin sonlarına yaklaşmıştır ve evine dönüp karısına ve kızına kavuşmasına az bir süre kalmıştır.Fakat üsten ayrılmasına günler kala yaşadığı korkunç bir kaza onu garip bir keşfe götürür.Sam'in paranoyası artmaya başlar, acayip bir şeyler döndüğü kesindir fakat ne...

Evinizden 250,000 mil uzaktaysanız yüzleşeceğiniz en zor şey kendinizsiniz...
Glengarry Glen Ross 1992 full hd izle 720p izle

Amerikalılar - Glengarry Glen Ross (1992)

7.9 IMDB Puanı 7.9
    

  


Yönetmen: James Foley
Ülke: ABD
Tür: Dram
Vizyon:
Oyuncular: Al Pacino, Ed Harris, Kevin Spacey

Chicago'daki bir emlak ofisinde zor zamanlar yaşanmaktadır. Bu yüzden satıcıları teşvik etmek için bir yarışma düzenlenir. Ödüller şöyledir: birinci Cadillac El Dorado, ikinci bıçak seti kazanacaktır, üçüncü ve sonuncu ise kovulacaktır. Çünkü kaybedenlere bu dünyada asla yer yoktur. Bu sırada gerçekleşen bir soygun ise her şeyi değiştirecek tahmin edilemeyecek sorunlara neden olacaktır. Oskarlı 4 oyuncunun rol aldığı Glengarry Glen Ross - Amerikalılar 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
The Life of David Gale 2003 full hd izle 720p izle

Ölümle Yaşam Arasında - The Life of David Gale (2003)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 2 saat 10 dakika


  Yönetmen: Alan Parker
Ülke: ABD, Almanya, İngiltere
Tür: Dram, Suç, Gerilim
Vizyon: 12 Aralık 2003
Oyuncular: Kate Winslet, Cleo King, Constance Jones, Kevin Spacey, Laura Linney

David Gale ölüm cezası karşıtlarının en önemli isimlerinden biridir ve idam cezasısının kaldırılması için büyük çaba sarf etmektedir.

Kendisi gibi idama karşı çıkan Constance Harraway adındaki bayan tecavüze uğramış ve vahşice öldürülmüştür ancak bu trajik olayın acı tarafı ise suç David'in üzerine kalmıştır.

Gazeteci Elizabeth Bloom ile çok özel bir röportaj yapmayı kabul eden David ona olayı açıkça anlatır. Çok iyi bir haber yakaladığının farkında olan Bloom onun anlattıklarını dinledikçe olayın başka boyutlarını da öğrenir.

Bu adamın hayatı onun ellerindedir ve bu masum adamı kurtarmak için hemen harekete geçer. David Gale'ın idamına çok az zaman kalmıştır ve çabaları sonuç verip onu kurtarabilecek midir?
Recount 2008 full hd izle 720p izle

Oyun - Recount (2008)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    

  


Yönetmen: Jay Roach
Ülke: ABD
Tür: Dram, Tarihi
Vizyon:
Oyuncular: Bob Balaban, Denis Leary, Kevin Spacey

Bu Seçim Dünyanın Kaderini Değiştirecek... Dünyanın kaderi 2000 yılında yapılan Amerikan Başkanlık seçimlerinde değişti. Florida eyaletinde sayılmayan oylar Al Gore’un kaybetmesine neden olurken, Amerika en çok tartışılan başkanlarından birini seçmiş oldu: George W.Bush! 2 Oscar Ödülü sahibi Kevin Spacey ve Oscar adayı Tom Wilkinson’ın başrollerini paylaştığı filmde demokrasi için her oyun ne kadar değerli olduğunu göreceksiniz.
A Time to Kill 1996 full hd izle 720p izle

Öldürme Zamanı - A Time to Kill (1996)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    
 2 saat 29 dakika


  Yönetmen: Joel Schumacher
Ülke: ABD
Tür: Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 6 Aralık 1996
Oyuncular: Matthew McConaughey, Sandra Bullock, Samuel L Jackson, Kevin Spacey, Oliver Platt, Samuel L. Jackson

Mississippi’deki küçük bir kasabada Tonya isimli siyahi bir kız çocuğu, iki beyaz tarafından tecavüze uğrar.

On yaşındaki kızın fabrika işçisi olan babası Carl Lee Hailey, mahkeme binasına gelerek tecavüzcülere ateş açar ve onları öldürür. Tutuklanan Hailey’nin savunmasını genç avukat Jake Tyler Brigance üstlenir. O ve hukuk öğrencisi asistanı Ellen Roark, araştırmalarını derinleştirdikçe ırkçılığın karanlık yüzüyle karşılaşacaktır.

John Grisham’ın aynı adlı romanından uyarlanan filmin kadrosunda, Oscarlı oyuncular Samuel L. Jackson ve Sandra Bullock yer alıyor.
The Negotiator 1998 full hd izle 720p izle

Arabulucu - The Negotiator (1998)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    
 2 saat 20 dakika


  Yönetmen: F. Gary Gray
Ülke: Almanya, ABD
Tür: Aksiyon, Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 13 Kasım 1998
Oyuncular: Samuel L Jackson, Kevin Spacey, David Morse, Ron Rifkin, John Spencer, Samuel L. Jackson

Polis helikopterleri, şehrin merkezinde, içinde Chicago Polisinin İç İlişkiler Bürosu nun da bulunduğu binasının 20. Katını saralar. S.W.A.T ın adamları, ateş hattındaki İç İlişkiler Bürosu nun şefi Danny Roman ve adamlarına nişan almış, beklemektedir. Roman, bir rehine kurtarma uzmanıdır. İşlemediğini ispatlayamadığı bir cinayet ve zimmet suçlamasıyla hayatı alt üst olmuştur. Haklı olduğunu kanıtlayabilmesi için tek çare, en iyi bildiği yolla kendisinin dinlenmesini sağlamaktadır. Danny böylece, birilerini rehin alır. Bu durumda onu bütün dünyanın dinleyeceğini bilir. Bilir, çünkü kendisi de kurtarıcısıdır. Danny nin onu dinleyecek birine ihtiyacı vardır. Kendisi gibi saygın bir rehine kurtarıcısı ve polis olan Chris Sabian dan arabuluculuk etmesini ister. Sabian böylece, her an kontrolden çıkabilecek bu durumu değiştirmek için hazırlıklara başlar.
A Bug's Life 1998 full hd izle 720p izle

Bir Böceğin Hayatı - A Bug's Life (1998)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    
 1 saat 35 dakika


  Yönetmen: John Lasseter
Ülke: ABD
Tür: Animasyon, Macera, Komedi, Aile
Vizyon: 19 Mart 1999
Oyuncular: Dave Foley, Kevin Spacey, Julia Louis-Dreyfus, Hayden Panettiere, Phyllis Diller, Richard Kind, David Hyde Pierce

Karınca Adasının sakinleri kışa hazırlanmanın yüksek temposuyla durup dinlenmeden çalışmaktadırlar. Bütün bunlar yetmezmiş gibi yaz aylarında Hopper adlı zorba bir çekirgenin başını çektiği çekirge sürüsüyle yiyeceklerini mecburi bir şekilde paylaşırlar. Bu durum barışsever karınca halkı için dayanılmaz bir hal alır ve Karınca Flik buna başkaldırır.
K-PAX 2001 full hd izle 720p izle

K-PAX (2001)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    

  Yönetmen: Iain Softley
Ülke: ABD, Almanya
Tür: Bilim Kurgu, Dram, Bilim-Kurgu
Vizyon:
Oyuncular: Jeff Bridges, Kevin Spacey, Mary McCormack, Alfre Woodard, David Patrick Kelly, Saul Williams, Peter Gerety

Prot isimli esrarengiz bir adam, tuhaf tavırları nedeniyle bir psikiyatri kliniğinde stabilize hale getirilmeye çalışılmaktadır. Prot, K-PAX isimli bir gezegenden geldiğini iddia etmekte ve doktorların tüm karşı çıkışlarına rağmen sunduğu bu geçmişinde diretmektedir. Onunla ilgilenen doktor olan Mark Powell ise bu adamın sadece kendisini değil, diğer insanları da anlattığı hikayelerle etkilediğini fark eder. Prot'un tüm anlattıkları insanların kafasını günden güne biraz daha kurcalamaya başlayacaktır. K-PAX 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
The United States of Leland 2003 full hd izle 720p izle

Leland Birleşik Devletleri - The United States of Leland (2003)

7.2 IMDB Puanı 7.2
    

  


Yönetmen: Matthew Ryan Hoge
Ülke: ABD
Tür: Dram, Romantik, Suç
Vizyon:
Oyuncular: Don Cheadle, Kevin Spacey, Ryan Gosling

Kevin Spacey ve Ryan Gosling'in başrollerini paylaştığı yapımda, 15 yaşındaki bir gencin işlediği korkunç cinayetin hikayesi anlatıyor. Leland, cinayet suçu sebebiyle ıslah evine düşer. Burada öğretmenlik yapan aynı zamanda da yazar olan Pearl Madison ile tanışır... The United States of Leland - Leland Birleşik Devletleri 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Margin Call 2011 full hd izle 720p izle

Oyunun Sonu - Margin Call (2011)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 1 saat 47 dakika


  Yönetmen: J.C. Chandor
Ülke: ABD
Tür: Dram, Gerilim
Vizyon: 18 Kasım 2011
Oyuncular: Kevin Spacey, Paul Bettany, Jeremy Irons, Zachary Quinto, Penn Badgley

Yönetmen J.C. Chandor'un ilk filmi Oyunun Sonu, 2008'de ABD'de patlayan finans krizinin Wall Street'te Lehmann Brothers benzeri bir yatırım bankasındaki etkilerini 24 saat boyunca izliyor. Sundance'te ilk kez izleyici karşısına çıkan, ardından Berlin'de Altın Ayı için yarışan bu finansal gerilim filmi, Zachary Quinto, Stanley Tucci, Jeremy Irons, Demi Moore ve Kevin Spacey'li müthiş oyuncu kadrosuyla dikkat çeken bağımsız bir yapım.
Horrible Bosses 2011 full hd izle 720p izle

Patrondan Kurtulma Sanatı - Horrible Bosses (2011)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 1 saat 38 dakika


  Yönetmen: Seth Gordon
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Suç
Vizyon: 12 Ağustos 2011
Oyuncular: Jason Bateman, Charlie Day, Jason Sudeikis, Jennifer Aniston, Colin Farrell, Kevin Spacey, Jamie Foxx

Yönetici adayı Nick Hendricks (Jason Bateman) fazlasıyla hak ettiği terfiyi alabilmek için günde 12 saat çalışmakta ve dengesiz amiri Dave Harken (Kevin Spacey) ne isterse yapmaktadır. Yine de bu terfinin asla gerçekleşmeyeceğini bilmektedir. Bir başka yerde, diş hekimi asistanı Dale Arbus (Charlie Day) diş hekimi Dr. Julia Harris’in (Jennifer Aniston) son zamanlarda iyice artan asılmaları karşısında özsaygısını yitirmemek için çabalamaktadır. Ve muhasebeci Kurt Buckman (Jason Sudeikis) şirketinin sahtekar yeni sahibi Bobby Pellit’in (Colin Farrell) onun kariyerini mahvetmeye kararlı olduğunu, ayrıca her şeyden habersiz bir insan topluluğunu toksik atığa maruz bırakmayı planladığını öğrenir.

Eğer patronunuz psikopatsa, ya da erkek avcısıysa ya da tam anlamıyla ahlaksızsa ne yapabilirsiniz?

İşten ayrılmak bir seçenek değildir. Bu canavarların durdurulması şarttır. Bu yüzden, fazladan bir kaç kadehin verdiği güçle, ve biraz da, sokaktaki karizması çok da sağlam olmayan tez canlı eski bir mahkumun (Jamie Foxx) kuşku verici tavsiyesiyle, üç kahramanımız dünyayı patronlarından sonsuza dek kurtulabilmek için dolambaçlı ama hataya yer bırakmayan bir plan yaparlar.

Fakat en iyi düşünülmüş planlar bile sadece onların ardındaki beyinler kadar iyidir.
Shrink 2009 full hd izle 720p izle

Terapist - Shrink (2009)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    

  


Yönetmen: Jonas Pate
Ülke: ABD
Tür: Dram, Komedi
Vizyon:
Oyuncular: Keke Palmer, Kevin Spacey, Mark Webber

Ünlü bir psikayatr olan Henry Carter, başına gelen kişisel trajediyi aşamaz ve marihuana kullanmaya başlar. Gittikçe bağımlı haline gelen Henry, kendi görünümüne özen göstermez. Daha da kötüsü kendi mesleğine duyduğu inancı kaybetmektedir.
Outbreak 1995 full hd izle 720p izle

Tehdit - Outbreak (1995)

6.6 IMDB Puanı 6.6
    
 2 saat 7 dakika


  Yönetmen: Wolfgang Petersen
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Dram, Korku
Vizyon: 26 Mayıs 1995
Oyuncular: Dustin Hoffman, Rene Russo, Morgan Freeman, Kevin Spacey, Cuba Gooding Jr.Sınır tanımayan öldürücü virüs,Zaire Ormanlarından California'ya taşınmıştır. Bazıları, virüsün yayılmasını önlemek için tek yolun, şehri içindeki herkesle birlikte bombalamak olduğunu söylemektedir.
Elvis & Nixon 2016 full hd izle 720p izle

Elvis & Nixon (2016)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 26 dakika


  Yönetmen: Liza Johnson
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Tarihi
Vizyon:
Oyuncular: Michael Shannon, Kevin Spacey, Alex Pettyfer, Johnny Knoxville, Colin Hanks, Evan Peters, Sky Ferreira

Elvis Presley'in 1970 senesinde o dönemin ABD başkanı Richard Nixon'a 6 sayfalık bir mektup yazarak Beyaz Saray'ı ziyaret etmek istediğini bildirmesinin ardından yapılan ilginç görüşmeyi perdeye taşıyacak olan film, 2 tarihsel figürü perdede karşı karşıya getirmeyi hedefliyor.
Rebel in the Rye 2017 full hd izle 720p izle

Çavdar Tarlasındaki Asi - Rebel in the Rye (2017)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 1 saat 46 dakika


  


Yönetmen: Danny Strong
Ülke: ABD
Tür: Biyografi, Dram
Vizyon: 6 Ekim 2017
Oyuncular: Zoey Deutch, Kevin Spacey, Lucy Boynton, Nicholas Hoult, Sarah Paulson, Victor Garber, Hope Davis

1951 tarihli Gönülçelen (ülkemizdeki isimi yeni basımlarda 'Çavdar Tarlasında Çocuklar' olarak değişen) romanıyla anımsanan ve münzevi hayat tarzıyla dikkat çeken yazarın asi gençlik senelerini, İkinci Dünya Savaşı'nda kanlı cephede verdiği mücadeleyi, yaşadığı büyük aşk ve büyük kaybı, The New Yorker tarafından reddedilişini ve ikonik kitabının yaratımına imkan veren Travma sonrası stres bozukluğu (PTSD) ile mücadelesini beyaz perdeye taşıyacak.
Horrible Bosses 2 2014 full hd izle 720p izle

Patrondan Kurtulma Sanatı 2 - Horrible Bosses 2 (2014)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 48 dakika


  Yönetmen: Sean Anders
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Suç
Vizyon: 5 Aralık 2014
Oyuncular: Jason Bateman, Jason Sudeikis, Charlie Day, Jennifer Aniston, Kevin Spacey, Jamie Foxx, Chris Pine

Üst düzey yöneticilere hizmet vermekten bıkmış olan Nick (Jason Bateman), Dale (Charlie Day) ve Kurt (Jason Sudeikis), ?Patrondan Kurtulma Sanatı 2'de kendi iş yerini açmaya karar verir. Ancak hilebaz bir yatırımcı çok geçmeden ayaklarının altındaki halıyı çekecektir. Dışlanmış ve umutsuz, elbette yasal bir merci olmadan üç kafadar, yatırımcının yetişkin oğlunu kaçırmak ve şirketlerinin kontrolünü yeniden ele geçirmek için saçma bir plan yapar.
Casino Jack 2010 full hd izle 720p izle

Casino Jack (2010)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 48 dakika


  Yönetmen: George Hickenlooper
Ülke: Kanada
Tür: Biyografi, Komedi, Suç
Vizyon: 16 Eylül 2010
Oyuncular: Kevin Spacey, Ruth Marshall, Graham Greene, Hannah Endicott-Douglas, Barry Pepper, John Robinson, Jason Weinberg

Spacey , George Hickenlooper 'ın yeni filminde gerçek hayatında Casino Jack lakabı ile ünlenmiş olan dolandırıcı Jack Abramoff'u oynayacak. Şu anda hapiste bulunan Abramoff, kumarhaneleri dolandırmış ve bir yandan da politik skandallara imza atmıştı.
Superman Returns 2006 full hd izle 720p izle

Superman Dönüyor - Superman Returns (2006)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 2 saat 34 dakika


  Yönetmen: Bryan Singer
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Fantastik
Vizyon: 21 Temmuz 2006
Oyuncular: Brandon Routh, Kate Bosworth, Kevin Spacey, James Marsden, Parker Posey

Uzun bir süre kayıplara karışan Superman, tekrar dünyaya döner. Ancak, sevdiği ve aşık olduğu kadın Lois Lane'in, yokluğunda kendisine yeni bir yaşam kurduğunu öğrenir. Dünyada insanlar kendilerini koruyacak bir kahraman olmadan da yaşamının yolunu bulmuşlardır. Eski düşmanı ise yine boş durmamakta, yeni ve korkunç planlar yapmakla meşguldür. Superman'de kendisini sevenlerinin, sevgilerini ve güvenlerini tekrar kazanmak, eski düşmanla savaşmak amacıyla, yeni bir macerada, kendisini ortaya koyacaktır.
Consenting Adults 1992 full hd izle 720p izle

Komşunun Karısı - Consenting Adults (1992)

5.7 IMDB Puanı 5.7
    
 1 saat 39 dakika


  Yönetmen: Alan J. Pakula
Ülke: ABD
Tür: Suç, Dram, Gizem
Vizyon: 16 Ekim 1992
Oyuncular: Kevin Kline, Mary Elizabeth Mastrantonio, Kevin Spacey, Rebecca Miller, Forest Whitaker, E.G. Marshall, Kimberly McCullough

Consenting Adults, senaryo olarak olağanüstü kışkırtıcı bir konuya sahip. İki erkeğin, birinin profesyonelce yollarla zorlaması ve kendiliğinden şartların da oluşmasıyla geceleri eşlerini değiştirme fantezisi üzerine kurulu, başlangıçta kolay bir cinsel fantezi gibi görünen fakat olağanüstü ayrıntılı planlanmış müthiş bir komplonun anlatımı. Filmde kullanılan anlatım metodu, ayrıntılardaki titizlik, bu denli cıvık ve zor bir konudaki kurgusal tutarlılık,, Rebecca Miller?ın ve Oscar ödüllü Kevin Kline?ın yüksek performansı da kayda değer bir seyir potansiyeli sunuyor.
Inseparable 2011 full hd izle 720p izle

Ayrılmaz - Inseparable (2011)

5.4 IMDB Puanı 5.4
    
Yönetmen: Dayyan Eng
Ülke: Çin
Tür: Dram, Gerilim
Vizyon: 8 Ekim 2011
Oyuncular: Kevin Spacey, Daniel Wu, Beibi Gong, Ni Yan, Peter Stormare

Gizli bir görevde olan FBI ajanı sorunlu genç komşusundan suçluları yakaladıkları resmi olmayan maceralarda yanında olmasını ister. İkili üstün başarıları sayesinde ünlü olur. Genç adamın özgüveni kendi hayatında bir takım değişiklikler yapacak kadar artar.
Edison 2005 full hd izle 720p izle

Edison (2005)

5.3 IMDB Puanı 5.3
    
 1 saat 39 dakika


  Yönetmen: David J. Burke
Ülke: ABD, Almanya
Tür: Suç, Dram, Gerilim
Vizyon: 5 Mart 2005
Oyuncular: Morgan Freeman, Kevin Spacey, Justin Timberlake, LL Cool J, Dylan McDermott, John Heard, Cary Elwes

Genç gazeteci Joshua (Justin Timberlake) araştırmaları sonucunda, polis departmanının üst düzey bir birimindeki yasadışı işlere dair bilgilere ulaşır. Bu karanlık ilişkilerin arkasındakileri gün ışığına çıkarmak için, gazeteci Ashford (Morgan Freeman) ve hırslı araştırmacı Wallace (Kevin Spacey) ile zorlu bir ortaklığa girmesi gerekmektedir.
Bu üçlünün en önemli tanığı ise, kendisi de eskiden söz konusu karmaşık çarkın içinde yer almış olan itirafçı polis Deed (LL Cool J)'dir. Ancak bir sorun vardır: Joshua peşinde olduğu insanların acımasızlıklarını fazlasıyla küçümsemektedir ve onların neler yapabileceğinden henüz haberi yoktur...
Nine Lives 2016 full hd izle 720p izle

Dokuz Canlı Bay Tüylü - Nine Lives (2016)

5.2 IMDB Puanı 5.2
    
 1 saat 27 dakika


  Yönetmen: Barry Sonnenfeld
Ülke: Fransa, Çin
Tür: Komedi, Aile, Fantastik
Vizyon: 1 Ağustos 2016
Oyuncular: Kevin Spacey, Jennifer Garner, Robbie Amell, Cheryl Hines, Mark Consuelos, Malina Weissman, Christopher Walken

Kızının 11. yaş doğum günü için ona bir kedi satın almak üzere gizemli bir dükkana giden Tom Brand, dönüş yolunda geçirdiği kazanın ardından adı Mr. Fuzzypants olan kedinin vücuduna hapsolduğunu fark eder. Kedilerden nefret eden ve gerçekte başarılı bir iş adamı olan Brand?in, Mr. Fuzzypants olarak hayata devam edişini.