Kim Basinger Filmleri (11 sonuç)

L.A. Confidential 1997 full hd izle 720p izle

Los Angeles Sırları - L.A. Confidential (1997)

8.3 IMDB Puanı 8.3
    
 2 saat 18 dakika


  Yönetmen: Curtis Hanson
Ülke: ABD
Tür: Suç, Dram, Gizem, Romantik
Vizyon: 5 Aralık 1997
Oyuncular: Kevin Spacey, Russell Crowe, Guy Pearce, James Cromwell, Kim Basinger

50'lerin Los Angeles'ında yer altı dünyasının patronu sayılan Mickey Cohen'in hapse girmesiyle doğan boşluktan dolayı şehirdeki diğer suç örgütleri arasında liderlik savaşı başlar. Bir gece Cohen'in adamlarına bir baskın düzenlenir ve hepsi öldürülür. Öldürülenler arasında eski bir polis de vardır. Bu olayı soruşturmak üzere L.A. Polis Departmanı üç polisi görevlendirir.

Görevlendirilen polisler karekter olarak birbirlerinden çok farklıdır. Ed Exley, L.A. Polis Departmanının altın çocuğudur. Kurallara bağlı ve her şeyi kanunlara göre yapar. Bud White, çabuk sinirlenen, agrasif, gerçeğe ve doğruya ulaşmak için her türlü yola başvuran biridir. Üçüncü ve son polis Jack Vincennes ise; L.A. Polis Departmanını anlatan bir televizyon dizisine danışmanlık yapmakta, tanınmış ve gündemde olmayı seven biridir. Bu üç kişi olayı soruşturmak için bir araya gelirler. Ancak soruşturma çok çabuk sonuca ulaşır. Bu durum üç polisi rahatsız eder. Soruşturmada bu kadar çabuk sonuca ulaşılmasında bir bit yeniği olduğunu düşünürler ve araştırmaya devam ederler. Ve araştırmaları onları çok güzel bir kadına kadar götürür.

Film Kim Basinger ve senaryosuyla iki Oscar kazandı.
Batman 1989 full hd izle 720p izle

Batman (1989)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 2 saat 6 dakika


  Yönetmen: Tim Burton
Ülke: ABD, İngiltere
Tür: Aksiyon, Fantastik
Vizyon: 1 Ekim 1989
Oyuncular: Michael Keaton, Jack Nicholson, Kim Basinger, Robert Wuhl, Pat Hingle

Gotham Şehri, karanlık, tehlikeli ve gotik! Tek koruyucusu ise çoğunluğu çürümüş durumdaki Polis departmanı. Savcı Harvey Dent ile komiser Gordon'un tüm çabalarına karşın, şehir giderek daha güvensiz bir hale gelmektedir... ta ki Kara Şovalye ortaya çıkana dek.
Suçlular çoğunlukla batıl inanç sahibidir, ve korkak... bu yüzden kendisine onların yüreğine korku salacak bir gizli kimlik seçmiştir. O bir yarasadır. Yarasa-adam, Batman!
Ödüllü bir gazeteci olan genç ve güzel Vicky Vale, esrarengiz yarasa-adamın sırrını çözmeye kararlıdır. Öte yandan Jack Napier, yanlışlıkla asit kazanına düştükten sonra şehrin psikopat palyaço suç kıralına, Batman'in azılı düşmanı sinirbozucu Joker'e dönüşür.
Gotham'ın tek umudu karanlık ve gözüpek Batman'dir. Peki aslında dolar milyoneri ve kadın avcısı Bruce Wayne bu ikili hayatı nasıl sürdürecektir? Üstelik aklındaki tek kadın Vicky Vale iken...
The Natural 1984 full hd izle 720p izle

Doğuştan Yetenekli - The Natural (1984)

7.5 IMDB Puanı 7.5
    
 2 saat 18 dakika


  Yönetmen: Barry Levinson
Ülke: ABD
Tür: Dram, Spor
Vizyon: 11 Mayıs 1984
Oyuncular: Robert Redford, Robert Duvall, Glenn Close, Kim Basinger, Wilford Brimley, Barbara Hershey, Robert Prosky

Vasat bir beyzbolcu olan Roy Hobbs, kariyerinin sonlarına doğru büyük bir değişim geçirecektir. Takımını şampiyonluğa taşırken aynı zamanda geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalacaktır.
8 Mile 2002 full hd izle 720p izle

8 Mil - 8 Mile (2002)

7.0 IMDB Puanı 7.0
    
 1 saat 50 dakika


  Yönetmen: Curtis Hanson
Ülke: ABD, Almanya
Tür: Dram, Müzik
Vizyon: 14 Şubat 2003
Oyuncular: Eminem, Brittany Murphy, Mekhi Phifer, Kim Basinger, Evan Jones

Yaşadığımız yer önemli değil. Kim olduğumuzun da önemi yok. Hepimizi kuşatan sınırlar var. Kimisi gerçek, kimisi sanal… Bazılarımız bu sınırların içinde gönüllü olarak yaşarız. Bir kısmımız ise sınırlarla çevrili yaşamak zorunda kalır. Ancak bazı insanlar vardır ki, sınırları parçalayıp yok etme ihtiyacı duyar. O sınırların ne kadar korkutucu veya bilinmez olmasının önemi yoktur onlar için…

Universal Pictures ile Imagine Entertainment’ın birlikte sunduğu “8 Mil”de (8 Mile) hepimizin yaşam biçimini belirleyen sınırların portresi çizilirken genç bir insanın bu sınırları parçalayıp yok etme cesareti ve gücünü kendisinde bulmasının öyküsü anlatılır.
Cellular 2004 full hd izle 720p izle

Ölüm Hattı - Cellular (2004)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 34 dakika


  Yönetmen: David R. Ellis
Ülke: ABD, Almanya
Tür: Aksiyon, Suç, Dram
Vizyon: 10 Eylül 2004
Oyuncular: Jason Statham, Kim Basinger, Chris Evans, William H. Macy, Noah Emmerich, Jessica Biel, Richard Burgi

Ryan'ın cep telefonu çaldığında gördüğü numara tanıdığı birine ait değildir. Parazitli hattın diğer ucundaki ses de öyle. Korku ve panik içindeki Jessica Martin adında bir kadın kaçırıldığını söyleyerek kendisinden yardım istemektedir.

Bu tesadüfi telefon görüşmesiyle müthiş bir maceraya atılır Ryan. Kadını kurtarabilmek için cinayetler ve aldatmacalarla dolu bir araştırmaya koyulan genç adamı hattın diğer ucunda ne beklemektedir?
Charlie St. Cloud 2010 full hd izle 720p izle

Kardeşimden Sonra - Charlie St. Cloud (2010)

6.5 IMDB Puanı 6.5
    
 1 saat 39 dakika


  Yönetmen: Burr Steers
Ülke: ABD, Kanada
Tür: Dram, Fantastik, Romantik
Vizyon: 24 Eylül 2010
Oyuncular: Zac Efron, Charlie Tahan, Amanda Crew, Augustus Prew, Donal Logue, Kim Basinger, Ray Liotta

Charlie, erkek kardeşi Sam'in ölümünü bir türlü atlatamamaktadır. Onun ölümünden duyduğu suçluluk duygusu, Charlie'yi kardeşine en yakın olacağı mekana götürür. Charlie, yasını bundan böyle mezarlıkta çalışarak atlatacaktır. Kader onu mucizenin gerçekleşeceği yere kendi ayakları ile götürmüştür, Charlie kardeşi Sam ile yeniden karşılaşır.

Her gece mezarlıkta Sam ile buluşan Charlie'nin hayatına Tess'in girmesi, tüm dengeleri değiştirecektir. Charlie ya gerçek hayatı seçecek ya da kardeşi Sam ile fantastik dünyasında yaşamayı tercih edecektir. İyi Seyirler.
Third Person 2013 full hd izle 720p izle

Üçüncü Şahıs - Third Person (2013)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 2 saat 17 dakika


  Yönetmen: Paul Haggis
Ülke: İngiltere, ABD, Almanya, Belçika
Tür: Dram, Romantik
Vizyon: 30 Nisan 2014
Oyuncular: Liam Neeson, Maria Bello, Mila Kunis, Kim Basinger, Michele Melega, Adrien Brody, Gianni Franco

3 farklı şehirde geçen 3 aşk hikayesinden söz eden film, 3 inanılmaz şehri arka planına alıyor: New York, Roma ve Paris...

Filmin oyuncu kadrosunda Liam Neeson, Mila Kunis, James Franco, Olivia Wilde, Casey Affleck, Adrian Brody, Mario Bello ve Kim Basinger gibi yıldız oyuncular bulunuyor.
Grudge Match 2013 full hd izle 720p izle

Hesaplaşma Zamanı - Grudge Match (2013)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 1 saat 53 dakika


  Yönetmen: Peter Segal
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Spor
Vizyon: 25 Aralık 2013
Oyuncular: Sylvester Stallone, Robert De Niro, Jon Bernthal, Kim Basinger, Kevin Hart, Alan Arkin, Paul Ben-Victor

Emekliye ayrılmak üzere olan iki boksör, karşılıklı son maçlarına çıkarlar. Son kez kozlar paylaşılırken tabii ki bahisçiler ve hayranlar bu büyük maçın takipçisi olacaklardır. 50 İlk Öpücük, Akıllı Ol, Asabiyim gibi kaliteli komedileriyle tanıdığımız Peter Segal'ın yeniden yönetmen koltuğuna oturduğu filmde başrolleri ise Sylvester Stallone ve Robert De Niro paylaşıyor. Efsane aktölere kadroda eşlik eden bir diğer isimse seyretmeyi özleidğimiz Kim Basinger...
4 Minute Mile 2014 full hd izle 720p izle

One Square Mile - 4 Minute Mile (2014)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 36 dakika


  


Yönetmen: Charles-Olivier Michaud
Ülke: ABD
Tür: Dram
Vizyon:
Oyuncular: Analeigh Tipton, Cam Gigandet, Kim Basinger, Richard Jenkins, Kelly Blatz, Rhys Coiro, Dylan Arnold

Eski bir antrenör doğuştan atletik yeteneklere sahip bir öğrenciyi eğitmeye karar verir. Tam da hayatının en önemli yarışından önce yaşanan bir trajedi, onu geride bırakmaya çalıştığı geçmişiyle yüzleşmeye zorlar.
Never Say Never Again 1983 full hd izle 720p izle

Asla Asla Deme - Never Say Never Again (1983)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 2 saat 14 dakika


  Yönetmen: Irvin Kershner
Ülke: İngiltere, ABD, Batı Almanya
Tür: Aksiyon, Macera, Gerilim
Vizyon: 6 Ekim 1983
Oyuncular: Sean Connery, Klaus Maria Brandauer, Max von Sydow, Barbara Carrera, Kim Basinger, Bernie Casey, Alec McCowen

1965 yapımı James Bond filmi Thunderball'un bir yeniden yapımı olan Asla Asla Deme, Bond rolünün ilk ve belki de en iyi aktörü olan Sean Connery'i bir kez daha tehlikeli görevlere sokuyor.

Ölümcül SPECTRE organizasyonu, bu kez dünayı yoketmekle tehdit etmektedir. Örgütün 2 numaralı adamı olan Maximilian Largo, 2 nükleer başlıklı füze ele geçirmiştir ve 1 numara Blofeld, NATO'yu, füzeleri büyük şehirlerde patlatmakla tehdit etmektedir.

İngiliz Gizli Servisi, SPECTRE konusunda en tecrübeli ajanları olan 007'i tehlikeyi engellemekle görevlendirir. Bond ve Largo arasında nefes kesici bir savaş başlar.
Nine 1/2 Weeks 1986 full hd izle 720p izle

Dokuz Buçuk Hafta - Nine 1/2 Weeks (1986)

5.9 IMDB Puanı 5.9
    
 1 saat 57 dakika


  Yönetmen: Adrian Lyne
Ülke: ABD
Tür: Dram, Romantik
Vizyon: 1 Ocak 1990
Oyuncular: Mickey Rourke, Kim Basinger, Margaret Whitton, David Margulies, Christine Baranski

New York'taki bir sanat galerisinde çalisan Elizabety, hakkinda çok az sey bildigi borsaci John tarafindan bastan çikartilir. Bosanmis ve gerçek askin pesindeki bu güzel kadin ile esrarengiz Wallstreet kurtunun iliskisi, birbirinden renkli ve kimi zaman biraz fazla gerilimli seks oyunlari üzerine kuruludur.

Dokuz buçuk hafta sürecek iliski, hem Elizabeth'in kendi sinirlarini zorlamasi için yeterli olacaktir, hem de John'un aradigi adam olup olmadigini anlamasina yetecektir. Cevaplarsa, her zaman umdugumuz gibi olmayabilir...

Erotik filmlerin usta ismi Zalman King'in senaryosuna katkida bulundugu Dokuz Buçuk Hafta, gerçekten de 80'lerde adindan epey söz ettirdi. Elbette bu bir film olarak niteliklerinden çok, ilgi çekici biçimselliginden kaynaklaniyordu. Özellikle de Kim Bassinger'i mainstream bir filmde, ilginç derecede cesur sahnelerde görmek...