Kirsten Dunst Filmleri (18 sonuç)

Hidden Figures 2016 full hd izle 720p izle

Hidden Figures (2016)

8.0 IMDB Puanı 8.0
    
 2 saat 7 dakika


  


Yönetmen: Theodore Melfi
Ülke: ABD
Tür: Biyografi, Dram, Tarihi
Vizyon:
Oyuncular: Taraji P. Henson, Octavia Spencer, Janelle Monáe, Kevin Costner, Kirsten Dunst, Jim Parsons, Mahershala Ali

Katherine G. Johnson, Dorothy Vaughan ve Mary Jackson tarihin anlatılmayan hikayelerinden birine sahiptir. üç siyahi kökenli kadın NASA'da büyük işlere imza atmaktalardır. Uzay ve bilimlerinin derinliklerindeki sorunları müthiş zekalarıyla çözmeye çalışan bu kadınlar gelmiş geçmiş en mühimNASA operasyonlarından birinde de büyük rol oynayacaklardır. Dünya yörüngesine çıkan ilk Amerikalı astronot John Glenn'in tüm dünyayı heyecana boğan operasyondaki her adımı bu üç zeki bilim kadınının yardımıyla olacaktır....

Yönetmen koltuğunda Theodore Melfi'nin oturduğu Hidden Figures filmi dramatik-biyografik yapımların bir örneği. Filmin başrollerini Taraji P. Henson, Octavia Spencer ve Janelle Monáe üstlenirken filmin kadrosunda ise Kevin Costner, Kirsten Dunst, Jim Parsons, Mahershala Ali, Aldis Hodge ve Glen Powell gibi başarılı isimler yer alıyor.

Hidden Figures 24 Şubat 2017 tarihinde ülkemizde vizyona girecek!
Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles 1994 full hd izle 720p izle

Vampirle Görüşme - Interview with the Vampire: The Vampire Chronicles (1994)

7.6 IMDB Puanı 7.6
    
 2 saat 3 dakika


  Yönetmen: Neil Jordan
Ülke: ABD
Tür: Dram, Fantastik, Korku, Romantik
Vizyon: 20 Ocak 1995
Oyuncular: Brad Pitt, Tom Cruise, Kirsten Dunst, Christian Slater, Thandie Newton, Stephen Rea, Antonio Banderas

Korku edebiyatının önemli isimlerinden Anne Rice’ın romanından uyarlanan film, karizmatik vampir Lestat ve onun tarafından ısırılarak vampir olan soylu Louis’in maceralarını konu alıyor. Vampirliğe alışamayan Louis, açlığını gidermek için insan öldürememektedir. Bu durumu çözebilmek için Lestat, küçük bir kızı da vampir yapar.
Neil Jordan tarafından yönetilen film, genç yıldızlardan oluşan kadrosuyla dikkat çekiyor. Lestat rolünde Tom Cruise’a ek olarak Brad Pitt, Antonio Banderas, Christian Slater ve Kirsten Dunst filmdeki rolleriyle dikkat çekiyorlar.
Spider-Man 2 2004 full hd izle 720p izle

Örümcek-Adam 2 - Spider-Man 2 (2004)

7.4 IMDB Puanı 7.4
    

  


Yönetmen: Sam Raimi
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Fantastik, Macera
Vizyon:
Oyuncular: James Franco, Kirsten Dunst, Tobey Maguire

Peter Parker, çifte hayat yaşayıp Örümcek Adam olarak suçlularla savaşmaktan yorgun düşmüş mutsuz bir adamdır. Hayatı inişe geçmiştir. Sevdiği kadın bir başkası ile nişanlanmış, dereceleri yokuş aşağı kayıp gitmekte, hiçbir işi başaramamaktadır. Dahası Daily Bugle gazetesi, Örümcek Adam’ın bir suçlu olduğu iddiası ile kendisine acımasızca saldırmaktadır. Kırılma noktasına ulaşan Peter, bu kimliğinden vazgeçmeye karar verir. Ancak başarılı olmayan bir dönüşüm deneyimi ile eksantrik ve obsesif bilim adamı Doktor Otto Octavius, dört uzun dokunaçlı bir cani olarak Doktor Ahtapot’a dönüşür. Peter, belki de Örümcek Adam’ın geri dönüş zamanı olduğunu düşünmeye başlar. Sam Raimi’nin ikinci Örümcek Adam filmi ilkinden de fazla ilgiyi hak ediyor. Spider-Man 2 - Örümcek-Adam 2 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
Little Women 1994 full hd izle 720p izle

Küçük Kadınlar - Little Women (1994)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    

  


Yönetmen: Gillian Armstrong
Ülke: ABD
Tür: Aile, Dram, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: Kirsten Dunst, Susan Sarandon, Winona Ryder

Babaları İç Savaş'ta çarpışırken anneleri tarafından zor şartlarda büyütülen Joe, Meg, Beth ve Amy March'ın öyküsü, aynı zamanda kimsenin bozamayacağı güçlü bir bağın duygu dolu hikâyesi.
Spider-Man 2002 full hd izle 720p izle

Örümcek Adam - Spider-Man (2002)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    

  


Yönetmen: Sam Raimi
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Dram, Fantastik
Vizyon:
Oyuncular: Kirsten Dunst, Tobey Maguire, Willem Dafoe

Peter Parker, sosyal hayatında pek de başarılı olamayan bir öğrencidir. Okulda akranları tarafından sürekli olarak hor görülmekte ve aşık olduğu Mary Jane'i sadece hayal edebilmektedir. Bir gün okulun çıkardığı bir gezide üzerinde deneyler yapılan bir örümcek tarafından ısırılır. Peter Parker'ın sıradan hayatı baştan aşağı değişecektir. Peter, örümceğin içgüdüsel yeteneklerini kazanacak ve bunu şehrin karanlığında kaybettiği amcasının intikamını almak üzere kullanacaktır. Peter, artık 'Örümcek Adam' olacaktır. Spider-Man - Örümcek-Adam 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
The Virgin Suicides 1999 full hd izle 720p izle

Masumiyetin İntiharı - The Virgin Suicides (1999)

7.3 IMDB Puanı 7.3
    

  Yönetmen: Sofia Coppola
Ülke: ABD
Tür: Dram, Romantik
Vizyon:
Oyuncular: James Woods, Josh Hartnett, Kirsten Dunst, Kathleen Turner, Michael Paré, Scott Glenn, Danny DeVito

Bir grup genç, banliyönün en gizemli 5 kız kardeşi ile ilgilenmektedir böylece hem kendi cinselliklerini, hem de kadınlığın gizemlerini keşfederler. Lisbon kardeşler normal bir görünüm sunmaktalarsa da, aralarından birinin intihar etmesi tüm dikkatleri aileye çevirir. Katı Katolik ahlakını benisemiş Lisbon ailesi kızlarının intiharı üzerine konuşmamakta, gerçekler bir sır olarak kalmaktadır. Olayları izleyen komşu ailelerin oğulları Lisbon kızlarının gizemini çözmeyi amaç edinirler. The Virgin Suicides - Masumiyetin İntiharı 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle..
Melancholia 2011 full hd izle 720p izle

Melankoli - Melancholia (2011)

7.1 IMDB Puanı 7.1
    
 2 saat 16 dakika


  Yönetmen: Lars von Trier
Ülke: Danimarka, İsveç, Fransa, Almanya
Tür: Dram, Bilim Kurgu
Vizyon: 13 Ocak 2012
Oyuncular: Kirsten Dunst, Charlotte Gainsbourg, Kiefer Sutherland, Charlotte Rampling, John Hurt

Bir gezegenin Dünya'ya çarpmasına az kala, iki kız kardeş ilişkilerini yeniden gözden geçirmek zorunda kalacaklardır.
“Melancholia, dünyanın sonunda başlıyor.” diye nitelendiriyor filmi Lars Von Trier. “Filmin konusunun ne olduğunu söyleyebilirim ama nasıl ve niye yaptığımı söyleyemem. Böylece oturup filme kadar komplo teorileri kuracaksınız. Bir planım var ve bu planı asla anlamayacaksınız” diye de ekliyor üstüne.
Jumanji 1995 full hd izle 720p izle

Jumanji (1995)

6.9 IMDB Puanı 6.9
    
 1 saat 44 dakika


  Yönetmen: Joe Johnston
Ülke: ABD
Tür: Macera, Aile, Fantastik, Gerilim
Vizyon: 22 Mart 1996
Oyuncular: Robin Williams, Jonathan Hyde, Kirsten Dunst, Bradley Pierce, Bonnie Hunt, Bebe Neuwirth, David Alan Grier

Bir kız ve erkek kardeşi eski ve esrarengiz bir masa üstü aile oyununu keşfedip oynamaya başladıklarında, aynı oyun vasıtası ile 25 sene önce yutulmuş Alan Parrish'in (Robin Williams) serbest kalmasına neden olurlar. Yutulduğu zamanda onlar gibi bir çocuk olan Parrish şimdi koca bir adamdır.

Halbuki oyun bitmemiştir ve önce evleri sonra bütün kasaba oyunun içinden çıkıp gelen muzip maymunlar,
yokedici gergedanlar, filler, aslanlar ve her türden hayvan tarafından işgal edilmeye başlanır. Yarım kalan oyunu durdurmanın tek yolu, tabii ki oyunu kazanmaktır. Peki kahramanlarımız bunu anladıklarında her şey için fazla mı geç olmuştur?
The Beguiled 2017 full hd izle 720p izle

Kadin Affetmez - The Beguiled (2017)

6.8 IMDB Puanı 6.8
    
 1 saat 33 dakika


  


Yönetmen: Sofia Coppola
Ülke: ABD
Tür: Dram
Vizyon: 2 Haziran 2017
Oyuncular: Colin Farrell, Nicole Kidman, Kirsten Dunst, Elle Fanning, Oona Laurence, Angourie Rice, Addison Riecke

Amerikan İç Savaşı esnasında yaralanan Kuzeyli Birlik askeri John McBurney (Colin Farrell), Güney'deki Konfederasyon'a bağlı Mississippi'de bir yatılı okulda kalan küçük bir kız tarafından bulunur ve hayatı kurtarılır. Yalnızca kız talebelerin kaldığı ve Martha Farnsworth'ün (Nicole Kidman) yönettiği okulda bakımı yapılıp iyileştirilen düşman askeri, giderek oradaki herkesle yakınlık kurar. Fakat bu yakınlığın dozu arttıkça bu yalnız kadınlar birbirlerine düşecek, daha sonra da adama sırt çevireceklerdir. Film, Thomas P. Cullinan'ın A Painted Devil isimli romanından uyarlandı.
Midnight Special 2016 full hd izle 720p izle

Midnight Special (2016)

6.7 IMDB Puanı 6.7
    
 1 saat 52 dakika


  


Yönetmen: Jeff Nichols
Ülke: ABD
Tür: Macera, Dram, Bilim-Kurgu, Gerilim
Vizyon:
Oyuncular: Michael Shannon, Joel Edgerton, Kirsten Dunst, Jaeden Lieberher, Adam Driver, Bill Camp, Scott Haze

Sığınak ile tanıdığımız Jeff Nichols´ın Berlin´de Altın Ayı için yarışan yeni filmi Midnight Special, seksenli senelerin fantastik filmlerine bir saygı duruşu adeta. Roy, oğlu Alton´ı bir zamanlar üyesi olduğu dini tarikata kaptırmıştır. Özel güçlere sahip olan Alton´ın yalnızca bu tarikat değil, devlet de peşindedir. Bunun üzerine Roy arkadaşı Lucas´ın yardımıyla oğlunu kaçırır. Bir süre sonra onlara eşi Sarah da katılır. Böylece devlet ajanlarından kaçarken, Alton´ın güçlerinin de keşfedileceği bir yolculuk başlar. Baştan sona nefes nefese izlenen bu fantastik gerilimle Nichols, Spielberg, Carpenter veya Shyamalan gibi yönetmenlere göndermeler yapıyor fakat kendi tarzını korumayı da başarıyor
Mona Lisa Smile 2003 full hd izle 720p izle

Mona Lisa Gülüşü - Mona Lisa Smile (2003)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 1 saat 57 dakika


  Yönetmen: Mike Newell
Ülke: ABD
Tür: Dram
Vizyon: 27 Şubat 2004
Oyuncular: Julia Roberts, Kirsten Dunst, Julia Stiles, Maggie Gyllenhaal, Ginnifer Goodwin, Dominic West, Juliet Stevenson

Katherine Ann Watson (Julia Roberts), 1953 yılında sanat tarihi öğretmeni olarak California’dan New England’da bulunan Wellesley Kız Koleji’ne gelir. Dönem savaş sonrasıdır. En başarılı ve en iyi öğrenciler bu okulda okusalar da, okul ve kasaba oldukça muhafazakârdır. Öğrencilerine, yürüyecekleri yolun onlara gösterilmiş olan değil, kendilerinin seçecekleri yol olduğunu anlatmaya çalışan Watson, güçlü bir muhalefetle karşılaşacaktır.
Elizabethtown 2005 full hd izle 720p izle

Elizabethtown (2005)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 2 saat 3 dakika


  Yönetmen: Cameron Crowe
Ülke: ABD
Tür: Komedi, Dram, Romantik
Vizyon: 4 Kasım 2005
Oyuncular: Orlando Bloom, Kirsten Dunst, Susan Sarandon, Alec Baldwin, Bruce McGill

Drew Baylor spor ayakkabıları üreten büyük bir şirkette ayakkabı tasarımcısı olarak görev yapmaktadır. Patronuyla arası çok iyidir. Şirketin yükselen yıldızı olarak tanınmaktadır. Ancak son yaptığı spor ayakkabı tasarımındaki hatası nedeniyle kampanya fiyaskoyla sonuçlanır. Şirketini 972 milyon dolar zarara uğrattığı için de işinden kovulur.Sanki bütün bunlar yetmezmiş gibi özel hayatında da işler kötüye gider. Annesinden gelen telefonla, babasının öldüğü haberini alır. Babasının cenazesini alıp getirmek için bir an önce uçağa atlayıp Kentucky eyaletindeki Elizabethtown'a hareket etmesi gerekmektedir. Hayatta olduğu sırada hiç geçinemediği ve anlaşamadığı babasının cenazesini alma görevi ona düşmüştür.Uçak yolculuğu sırasında Claire adlı hostesle tanışır. Hayata daima pozitif açıdan bakan bir kadın olan Claire, Drew'in hayatının akışını değiştirecektir. Kentucky'e ulaşan Drew orada babasının hayatı ve aile kökenleri üzerine o güne kadar duymadığı çok sayıda detay öğrenir. Claire'in de yardımıyla kendi kaderiyle ilgili birtakım olasılıkları keşfetmeye başlar.
Upside Down 2012 full hd izle 720p izle

Aşkın Çekimi - Upside Down (2012)

6.4 IMDB Puanı 6.4
    
 1 saat 49 dakika


  Yönetmen: Juan Diego Solanas
Ülke: Kanada, Fransa
Tür: Dram, Fantastik, Romantik, Bilim Kurgu
Vizyon: 5 Nisan 2013
Oyuncular: Kirsten Dunst, Jim Sturgess, Timothy Spall, Vlasta Vrana, Blu Mankuma, Nicholas Rose, James Kidnie

Adam sıradışı bir evrende görünüşte oldukça sıradan bir adamdır. Mütevazi bir şekilde hayatını idame ettirmek için çabalamaktadır ancak bir zamanlar tanıştığı başka bir dünyadan –alt üst edilmiş varlıklı bir dünyadan- gelen Eve isimli bir kız aklından çıkmamaktadır. Çocukluk dönemindeki flörtleşmeleri imkansız bir aşka dönüşmüştür. Adam Eve’i bir gün televizyonda görünce, ona ulaşabilmek için önüne çıkan bütün engelleri aşmaya karar verir.
Wimbledon 2004 full hd izle 720p izle

Wimbledon (2004)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    
 1 saat 38 dakika


  


Yönetmen: Richard Loncraine
Ülke: İngiltere, Fransa, ABD
Tür: Komedi, Romantik, Spor
Vizyon: 13 Eylül 2004
Oyuncular: Kirsten Dunst, Paul Bettany, Sam Neill, Jon Favreau, Bernard Hill, Eleanor Bron, Nikolaj Coster-Waldau

Peter Colt (Paul Bettany) parlak tenis kariyerinde hızlı bir düşüş yaşamaktadır. Emekliliğin eşiğine gelmişken dünyanın en prestijli şampiyonasına katılmak için eline bir fırsat geçer. Bu onun son şansıdır. Diğer bir tarafta ise Lizzie Bradbury (Kirsten Dunst) kariyerinin doruğundadır ve aklında kazanmaktan başka birşey yoktur.
Spider-Man 3 2007 full hd izle 720p izle

Örümcek-Adam 3 - Spider-Man 3 (2007)

6.3 IMDB Puanı 6.3
    

  


Yönetmen: Sam Raimi
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Fantastik, Macera
Vizyon:
Oyuncular: Kirsten Dunst, Thomas Haden Church, Tobey Maguire

Efsanevi Marvel Comics dizisine dayanan Spider-Man 3, Peter Parker nihayet Mary Jane'e duyduğu tutku ile süper kahramanlık görevleri arasındaki dengeyi kurar. Ancak, ufukta belirmeye başlayan bir fırtına vardır. Peter'ın Örümcek Adam kostümü birden bire değişip siyaha dönüşerek güçlerini pekiştirmeye başlayınca, Peter da değişmeye başlar. Spider-Man 3 - Örümcek-Adam 3 720P görüntü kalitesinde altyazılı izle meniz için sizlerle...
The Two Faces of January 2014 full hd izle 720p izle

Ocak Ayının İki Yüzü - The Two Faces of January (2014)

6.2 IMDB Puanı 6.2
    
 1 saat 36 dakika


  Yönetmen: Hossein Amini
Ülke: İngiltere, ABD, Fransa
Tür: Gerilim
Vizyon: 16 Mayıs 2014
Oyuncular: Kirsten Dunst, Viggo Mortensen, Oscar Isaac, Daisy Bevan, David Warshofsky, Yiğit Özşener, Promitheas Aliferopoulos

Sene 1962. Parmakla gösterilen bir Amerikalı çift olan Chester MacFarland ve eşi Colette, Atina’ya seyahat ederler. Akropolis’i gezerken tur rehberiliği yapan Rydal ile çalışmaktadır. Colette'nin güzelliğine kapılan bununla birlikte Chester'ın zenginliğinden etkilenen Rydal çiftin akşam yemeği davetini kabul eder. Ama Rydal çiftin kaldığı otele gittiğinde her şeyin dışardan göründüğü gibi olmadığını kısa zamanda fark edecektir. Chester, baygın yatan bir adamı sürüklemek için kendisinden yardım isteyince Rydal bu Amerikalı çiftin sakladığı karanlık sırlara doğru çekilecektir.

Yönetmenliğini ve senaristliğini İran asıllı Hossein Amini’nin üstlendiği filmin kadrosunda Kirsten Dunst, Oscar Isaac ve Viggo Mortensen gibi yıldızlar, ayrıca Yiğit Özşener gibi Türk oyuncular da yer alıyor.
Small Soldiers 1998 full hd izle 720p izle

Küçük Askerler - Small Soldiers (1998)

6.1 IMDB Puanı 6.1
    
 1 saat 48 dakika


  Yönetmen: Joe Dante
Ülke: ABD
Tür: Aksiyon, Macera, Komedi
Vizyon: 6 Kasım 1998
Oyuncular: David Cross, Jay Mohr, Alexandra Wilson, Denis Leary, Gregory Smith, Dick Miller, Kirsten Dunst

Oyuncak dükkanı işleten bir adamın çocuğu olan Alan, dükkandaki oyuncak askerler ile oynadığı sırada düşman olan iki ordunın baş askerleri Commando Elite ve Gorgonit canlanır. Birbirleriyle savaş yapan iki orduyu görünce Alan çok şaşırır.
Oyuncak askerlere gizli askeri deney ile yapılmış çipler yerleştirilmiştir. Çipler iki ordudan birisi diğerini yok edene kadar savaş durmayacak şekilde kodlanmıştır.
Gerçek oyuncak askerlerin bilgisayar ile nasıl canlandırıldığına şahit olabileceğimiz yapım dünya çapında sadece küçüklerin değil yetişkin sinema izleyicilerininde hoşuna gitmişti. Filmin yönetmeni Joe Dante. Oyuncular:Kirsten Dunst, Sarah Michelle Gellar, Tommy Lee Jones, Christina Ricci gibi önemli isimlerde oyuncu kadrosunda yer alıyor?
Bachelorette 2012 full hd izle 720p izle

Bekarlığa Veda - Bachelorette (2012)

5.3 IMDB Puanı 5.3
    
 1 saat 27 dakika


  Yönetmen: Leslye Headland
Ülke: ABD
Tür: Komedi
Vizyon: 21 Aralık 2012
Oyuncular: Lizzy Caplan, Kirsten Dunst, Isla Fisher, James Marsden, Adam Scott

Eski arkadaşlarının düğün gününden bir gece önce, maceraya hevesli üç nedimenin başına hayal ettiklerinden daha fazlası başlarına gelecektir.

Sevimli Becky (Rebel Wilson) yakışıklı sevgilisi Dale (Hayes MacArthur) ile evlenmek üzeredir. Baş nedime Regan (Kirsten Dunst) evlenen ilk kişi olamadığı için gizli gizli hırs yapmış başarılı bir iş kadınır. Gena (Lizzy Caplan) sivri dilli alaycı biri gibi görünse de aslında duygusal bir yapıya sahiptir. Katie (Isla Fisher) ise güzel yaşamayı seven saf-salak bir kadındır.

Becky sakin bir bekarlığa veda partisi ister fakat bu onları tatmin etmediği için kendi partilerini planlarlar. Planları çok çılgınca, beklemedikleri şekilde gerçekleşir... En kötüsü ise ortada paramparça bir gelinlik... Bu gelinlik düğüne kadar yetişebilecek midir? Sıkı arkadaşlar bu geceyi sağ salim atlatabilecekler midir? Zaman hızla ilerlemektedir ve hayatlarını tamamen değiştirecek unutmayacakları bir haftasonu henüz yeni başlamıştır.

Gülünç hayalkırıklıkları, beklenmedik gelişmeler eşiğindeki kadınlar ve yakın arkadaşlıklar hakkındaki jilet gibi keskin komediyi başarılı “Bachelorette” oyunundan uyarlayarak yine Leslye Headland yazıp yönetti.